نقل قول نوشته اصلی توسط zahraj522 نمایش پست ها
با سلام
دوست عزیز شما رزومه خیلی خوبی داری نمره زبان خوب هم بگیری نو دانشگاه رنک بالا امریکا پذیرش میشه البته اگر مقالاتت در زورنال با ایمپکت بالا چاپ بشن سابقه کاری داری میتونی راحت TA بگیری البته فرصت مطالعاتیتم تو دنشگاه خوبی گذروندی. من سوال برام پیش اومده شما چرا پست داک اقدام نمیکنی. چرا دکتری مجدد. اخه پست داک اونجا شغل محسوب میشه واسه امریکاییها حقوق خوبی هم میدن. من کسی را میشناسم دکتری صنعتی اصفهان خونده بود مهندسی شیمی و تحقیقات نانوتکنولوزی بعد پست داک 8ماه رفت یه دانشگاه در امریکا بعد ترانسفرکرد دانشگاه هاروارد. البته بحث اینکه میخوای تغییر رشته بدی فرق میکنه. ولی به نظرمن نمره بالا تافل و جی ار ای بگیری البته نمرات بالا بعد اقدام کنی پست داک یا با رزومه خوبت اگر 4تا مقاله سابمیت بشه دکتری را از دانشگاههای رنک زیر 50 قطعا میگیری. البته الان در دانشگاههایی که دوست داری دنبال استاد بگرد استاد پیداکنی 80 درصد راه رو طی میکنی.
برای مهندسی شیمی دانشگاه پنسیلوانیا رو پیشنهاد میکنم چکش کن چون ایرانیهای مهندسی شیمی اونجا خیلی درخشیدن اساتید دید مثبت دارن به ایرانیها.
برای مهندسی عمران هم کلورادو و استین تگزاس و هم خوبن حالا شما از رنک بالا تا متوسط چک کن .
ولی همه این اقدامات به نمره زبانت برمیگرده .
موفق باشین
خیلی
ممنونم از شما دوست عزیزم که وقت گذاشتین. برای TA هم باید به اساتید ایمیل بزنم؟ یا فقط RA اینطور هست؟ راستش مطمئن نیستم بخوام دکترام رو تموم کنم برای همین مقصودم پستداک نیس. بیشتر تمایل به گرفتن دکترا دارم . من هنوز امادگی تافل ندارم (تازه از هلند برگشتم و تازه شروع کردم به لغت خوندن و استارت برای خوندن تافل) به نظرتون از حالا شروع کنم به ایمیل زدن به استادا یا تافل رو بدم جی آر ای رو بدم بعدش ایمیل بزنم؟