صفحه 563 از 587 نخستنخست ... 63463513553554555556557558559560561562563564565566567568569570571572573 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 5,621 تا 5,630 , از مجموع 5865

موضوع: بررسی شانس پذیرش و فاند بر اساس رزومه (آخرین ویرایش: 9 سپتامبر 2017)

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    میکروبیولوژی-آزاد تهران شمال

پیش فرض پاسخ : بررسی شانس پذیرش و فاند بر اساس رزومه (آخرین ویرایش: 9 سپتامبر 2017)

1- رشتۀ لیسانس – نام دانشگاه – معدل نهایی : میکروبیولوژی - دانشگاه آزاد شهریار-شهرقدس - 17.78

2- رشتۀ فوق لیسانس – نام دانشگاه – معدل نهایی: میکروبیولوژی - دانشگاه آزاد تهران شمال - 17.09
    3- نمرۀ زبان (تافل/آیلتس) به تفکیک نمرات مهارت‌ها : R:6.5 W:6.5 S:7 L:6.5 نمره کلی: 6.5 (قصد دارم آیلتس 7 بگیرم)
    4- نمرۀ GRE یا GMAT به تفکیک نمرات مهارت‌ها : ندارم
    5- تعداد مقالات ژورنالی (به تفکیک ISI یا غیر ISI) با ذکر نام ناشر : ندارم
    6- تعداد مقالات کنفرانسی به زبان انگلیسی: ندارم
    7- رشته و مقطع مورد نظر برای اپلای: دکترای میکروبیولوژی یا بیوتکنولوژی یا مشابه
    8- کشورهای (و یا دانشگاه های) مورد نظر برای اپلای به ترتیب اولویت: هلند، نروژ، سوئد، فنلاند، اتریش، بلژیک، آلمان، ایتالیا
    9- نکات برجستۀ رزومه (سابقۀ TA/RA، مقام المپیاد/مسابقات بین‌المللی معتبر، رتبۀ برتر دانشکده/دانشگاه): 8 سال سابقه کار غیرمرتبط شامل 3 سال سابقه کار در سازمانی بزرگ و بین المللی- مدارک چند دوره اموزشی مرتبط با رشته دارم.
    10- میزان فاند مورد انتظار (Full Fund/Partial Fund/Self-Funded): ترجیحا فول فاند

Member cheshideh86 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Materials Science and Engineering

پیش فرض پاسخ : بررسی شانس پذیرش و فاند بر اساس رزومه (آخرین ویرایش: 9 سپتامبر 2017)

نقل قول نوشته اصلی توسط Ava17 نمایش پست ها

1- رشتۀ لیسانس – نام دانشگاه – معدل نهایی : میکروبیولوژی - دانشگاه آزاد شهریار-شهرقدس - 17.78

2- رشتۀ فوق لیسانس – نام دانشگاه – معدل نهایی: میکروبیولوژی - دانشگاه آزاد تهران شمال - 17.09
    3- نمرۀ زبان (تافل/آیلتس) به تفکیک نمرات مهارت‌ها : R:6.5 W:6.5 S:7 L:6.5 نمره کلی: 6.5 (قصد دارم آیلتس 7 بگیرم)
    6- تعداد مقالات کنفرانسی به زبان انگلیسی: ندارم
    7- رشته و مقطع مورد نظر برای اپلای: دکترای میکروبیولوژی یا بیوتکنولوژی یا مشابه
    8- کشورهای (و یا دانشگاه های) مورد نظر برای اپلای به ترتیب اولویت: هلند، نروژ، سوئد، فنلاند، اتریش، بلژیک، آلمان، ایتالیا
    9- نکات برجستۀ رزومه (سابقۀ TA/RA، مقام المپیاد/مسابقات بین‌المللی معتبر، رتبۀ برتر دانشکده/دانشگاه): 8 سال سابقه کار غیرمرتبط شامل 3 سال سابقه کار در سازمانی بزرگ و بین المللی- مدارک چند دوره اموزشی مرتبط با رشته دارم.
    10- میزان فاند مورد انتظار (Full Fund/Partial Fund/Self-Funded): ترجیحا فول فاند
    دوست عزیز در اروپا معمولا پوزیشنها بصورت آگهی روی سایت زده میشه و معمولا رقابت در این پوزیشنها بالاست. گاهی اوقات تا 200 نفر هم اپلای میکنند. برای اینکه رزومه رقابتی در این پروسه داشته باشید نیاز به سابقه پژوهشی (مقاله) دارید. بنابراین با توجه به رزومه شما بنظرم شما از بین کشورهای نامبرده ایتالیا شانس خوبی دارید. البته این بدین معنی نیست که شما شانستون رو برای دیگر کشورها امتحان نکنید.
    موفق باشید

سلام
    کارشناسی برق رازی کرمانشاه معدل15
    زبانم خوبه و احتمالا وقت بذارم بتونم نمره خوبی بگیرم
    (امسال ارشد شرکت کردم و احتمالا دانشگاه خوبی قبول شم ولی میخوام اگه امکان اپلای برای مستر باشه برم)
    میشه راهنماییم کنین؟غیر از ارشد خوندن راهی نیست که نخواد قید فاندو بزنم یا راه دیگه ای برای بهتر شدن رزومم هست؟

Junior Member

1- رشتۀ لیسانس – نام دانشگاه – معدل نهایی : مهندسی مواد- دانشگاه صنعتی شریف- معدل 13
    2- رشتۀ فوق لیسانس – نام دانشگاه – معدل نهایی: مهندسی مواد - تربیت مدرس- معدل 18
    3- نمرۀ زبان (تافل/آیلتس) به تفکیک نمرات مهارت‌ها : آزمون آیتلس شرکت نکردم ولی سطح زبانم قابل قبوله
    6- تعداد مقالات کنفرانسی به زبان انگلیسی: یک مقاله کنفرانس داخلی
    7- رشته و مقطع مورد نظر برای اپلای: دکترای مواد
    8- کشورهای (و یا دانشگاه های) مورد نظر برای اپلای به ترتیب اولویت: کشورهای اروپایی (تریجیحا انگلیس) و یا کانادا یا استرالیا
    9- نکات برجستۀ رزومه (سابقۀ TA/RA، مقام المپیاد/مسابقات بین‌المللی معتبر، رتبۀ برتر دانشکده/دانشگاه): رتبه اول فارغ التحصیلی دوره ارشد- انجام پروژه تولید نیمه صنعتی تحت نظارت یکی از اساتید دانشگاه انگلیس. فعالیت پژوهشی در مرکز تحقیقاتی- مدیریت پروژه های مهندسی

سلام دوستان به نظر شما میتونم امیدوار باشم به دریافت فول فاند؟

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط Mir64 نمایش پست ها
    1- رشتۀ لیسانس – نام دانشگاه – معدل نهایی : مهندسی مواد- دانشگاه صنعتی شریف- معدل 13
    2- رشتۀ فوق لیسانس – نام دانشگاه – معدل نهایی: مهندسی مواد - تربیت مدرس- معدل 18
    3- نمرۀ زبان (تافل/آیلتس) به تفکیک نمرات مهارت‌ها : آزمون آیتلس شرکت نکردم ولی سطح زبانم قابل قبوله
    6- تعداد مقالات کنفرانسی به زبان انگلیسی: یک مقاله کنفرانس داخلی
    7- رشته و مقطع مورد نظر برای اپلای: دکترای مواد
    8- کشورهای (و یا دانشگاه های) مورد نظر برای اپلای به ترتیب اولویت: کشورهای اروپایی (تریجیحا انگلیس) و یا کانادا یا استرالیا
    9- نکات برجستۀ رزومه (سابقۀ TA/RA، مقام المپیاد/مسابقات بین‌المللی معتبر، رتبۀ برتر دانشکده/دانشگاه): رتبه اول فارغ التحصیلی دوره ارشد- انجام پروژه تولید نیمه صنعتی تحت نظارت یکی از اساتید دانشگاه انگلیس. فعالیت پژوهشی در مرکز تحقیقاتی- مدیریت پروژه های مهندسی

سلام دوستان به نظر شما میتونم امیدوار باشم به دریافت فول فاند؟

دوست عزیز تبریک جهت عضویتتون در فروم!
    نکته قوت رزومتون معدل خوب ارشدتون هست. ولی متاسفانه سابقه کار پژوهشی که با مقاله آی اس آی پروف میشه ندارید.
    دانشگاههای استرالیا بشدت مقاله محور هستند و شما شانس پایینی در آنجا خواهید داشت. پوزیشنها در اروپا هم بصورت آگهی روی سایت دانشگاه ادورتایز میشن و باید سابقه کار پژوهشی برای اونها داشته باشید که با توجه به رزومه شما چندان شانسی نخواهید داشت.
    بنظر من جایی که خیلی شانس پذیرش با فاند دارید کانادا خواهد بود. در صورتی که نمره زبان رقابتی ای بدست بیارید شانس قابل قبولی برای دانشگاههای کانادا خواهید داشت.
    موفق باشید

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط cheshideh86 نمایش پست ها
    دوست عزیز تبریک جهت عضویتتون در فروم!
    نکته قوت رزومتون معدل خوب ارشدتون هست. ولی متاسفانه سابقه کار پژوهشی که با مقاله آی اس آی پروف میشه ندارید.
    دانشگاههای استرالیا بشدت مقاله محور هستند و شما شانس پایینی در آنجا خواهید داشت. پوزیشنها در اروپا هم بصورت آگهی روی سایت دانشگاه ادورتایز میشن و باید سابقه کار پژوهشی برای اونها داشته باشید که با توجه به رزومه شما چندان شانسی نخواهید داشت.
    بنظر من جایی که خیلی شانس پذیرش با فاند دارید کانادا خواهد بود. در صورتی که نمره زبان رقابتی ای بدست بیارید شانس قابل قبولی برای دانشگاههای کانادا خواهید داشت.
    موفق باشید
    خیلی متشکرم بابت وقتی که گذاشتید و راهنمایی ارزشمندتون
    البته در حال نگارش و چاپ یک مقاله ISI هستم و متاسفانه میدونم یکی کافی نیست
    پس به نظرتون مکاتبه با استادم در دانشگاه انگلیس که در ایران باهاشون کار پروژه و تحقیقاتی کردم٬ برای دریافت فاند و پذیرش فایده ای نداره؟

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط Mir64 نمایش پست ها
    خیلی متشکرم بابت وقتی که گذاشتید و راهنمایی ارزشمندتون
    البته در حال نگارش و چاپ یک مقاله ISI هستم و متاسفانه میدونم یکی کافی نیست
    پس به نظرتون مکاتبه با استادم در دانشگاه انگلیس که در ایران باهاشون کار پروژه و تحقیقاتی کردم٬ برای دریافت فاند و پذیرش فایده ای نداره؟
    خواهش میکنم دوست عزیز
    حتما اینکار را انجام دهید و اگر استاد را راضی کنید بقیه ماجرا تقریبا حله.
    بطور کلی اپلای یک فرایندی است که شانس در اون خیلی دخیله. و شما باید همه جا شانستون رو امتحان کنید و نظرات من و یا دیگر دوستان بر اساس تجارب اپلای میباشد و هیچ کس نمیتواند مطلق به شما بگوید فاند خواهید شد در فلان دانشگاه یا خیر.
    اگر اون مقاله را بچاپ برسونید شانستون خیلی تحت الشعاع قرار خواهد گرفت.
    موفق باشید

Junior Member

سلام . میخوام بدونم برای کدوم کشورها بهتره که اقدام کنم

کارشناسی فیزیک هسته ای رو با معدل 14.55 تموم کردم البته با همین معدل جز استعدادهای درخشان دانشگاه شدم و در رشته حالت جامد در دانشگاه پذیرش شدم اما انصراف دادم و از طریق کنکور پذیرش گرفتم.
    کارشناسی ارشد رو علوم و فناوری نانو - نانو فیزیک رو با معدل 16.45 بدون پایان نامه و معدل 17.01 با پایان نامه تموم کردم که بازم جز استعداد های درخشان در ارشد بودم اما دیگه ادامه ندادم.
    دوتا مقاله ISI هم دارم که هم از پایان نامه و یک موضوع مرتبط با پایان نامه استفاده کردم .
    هم کارشناسی و هم ارشد رو دانشگاه رازی بودم .
    بعد از ارشد دو سال امریه اموزش پرورش گرفتم و سابقه دو سال تدریس تو مدرسه رو دارم .

زبان انگلبسی هم در حال کار کردن هستم. میخوام بدونم احتمال پذیرش دارم برای فاند گرفتن یا نه ؟ اگه نه که هزینه سرسام اور کلاس های زبان و ازموناش رو ندم .

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط cheshideh86 نمایش پست ها
    خواهش میکنم دوست عزیز
    حتما اینکار را انجام دهید و اگر استاد را راضی کنید بقیه ماجرا تقریبا حله.
    بطور کلی اپلای یک فرایندی است که شانس در اون خیلی دخیله. و شما باید همه جا شانستون رو امتحان کنید و نظرات من و یا دیگر دوستان بر اساس تجارب اپلای میباشد و هیچ کس نمیتواند مطلق به شما بگوید فاند خواهید شد در فلان دانشگاه یا خیر.
    اگر اون مقاله را بچاپ برسونید شانستون خیلی تحت الشعاع قرار خواهد گرفت.
    موفق باشید
    حتما این کار رو می‌کنم
    خیلی ممنونم که تجربه تون رو در اختیارم گذاشتید. خیلی استفاده کردم 👍🌹

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mohammadsha نمایش پست ها
    سلام خدمت همه دوستان

1- رشتۀ لیسانس – نام دانشگاه – معدل نهایی: مهندسی مواد - دانشگاه امیرکبیر - 13/43

3- نمرۀ زبان (تافل/آیلتس) به تفکیک نمرات مهارت‌ها: 7

5- تعداد مقالات ژورنالی (به تفکیک ISI یا غیر ISI) با ذکر نام ناشر: در حال نگارش یک مقاله

7- رشته و مقطع مورد نظر برای اپلای: ارشد مواد

8- کشورهای (و یا دانشگاه های) مورد نظر برای اپلای به ترتیب اولویت: ترکیه - یا هرجا که بتونم فاند بگیرم

10- میزان فاند مورد انتظار (Full Fund/Partial Fund/Self-Funded): فول فاند

سوال من اینه که با داشتن همچین رزومه ای اصلا میشه امیدوار بود به این که فاند گرفت از هرکشوری که بشه یا این که کلا بیخیال فاند بشم و ارشد رو در ایران بخونم و برای دکترا اقدام کنم دلیل کم بودن معدل هم بیماری بوده که نمیدونم میتونه توجیه خوبی باشه برای دانشگاه مقصد یا قابل قبول نیشت .

ممنون میشم راهنمای کنید.

درود دوست عزیز
    اگه براتون فاصله مهم نیست برزیل یکی از محدود کشورهایی هست که به دانشجوهای ارشد هم فاند (رقابتی) می‎ده
    با داشتن نمره زبان و یه رزومه مرتبط نسبتا خوب شانس برای پذیرش دارین. ( مثلا برای رشته برق یه مقاله ISI شانس رو خیلی بالا می‎بره)
    من یه دوست ایرانی اینجا (ریودوژانیرو) دارم که شش سال قبل برای ارشد مواد اومده اینجا و این ماه تز دکتراشم دفاع می‎کنه و همیشه راضی بوده
    البته استاد باحالی داره که از همون ارشد هر ماه بابت پروژه‎ها تقریبا به اندازه اسکالرشیپ دولتی که داشته بهش پول می‎داده

پ.ن: من با نیم فاصله "ها" و "می" ها رو تایپ کردم ولی دیدم فروم همه رو چسبیده نشون می‎ده :|

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)