صفحه 542 از 587 نخستنخست ... 42442492532533534535536537538539540541542543544545546547548549550551552 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 5,411 تا 5,420 , از مجموع 5865

موضوع: بررسی شانس پذیرش و فاند بر اساس رزومه (آخرین ویرایش: 9 سپتامبر 2017)

ApplyAbroad Veteran

پیش فرض پاسخ : بررسی شانس پذیرش و فاند بر اساس رزومه (آخرین ویرایش: 9 سپتامبر 2017)

نقل قول نوشته اصلی توسط F4RBOD نمایش پست ها
    منظورم این بود‌که‌چه قسمتی از رزومه تقویت بشه‌ می تون برای دانشگاهای با رنکینگ بهتری از مواردی که‌گفتید شانس داشته‌باشم؟
    GRE بالاتر از 320
    ریکام خیلی خوب. معدل خوب هست و البته امکان ارتقا ندارد. SoP خیلی خوب بنویسید.
    رزومه شما خوب هست. برای رتبه کنکور حتما از سازمان سنجش گواهی بگیرید و ترجمه کنید. به نظر من میشیگان، مینه ستا، ییل، جرج واشنگتن، پن، براون و حتی JHU. برای مستر پابلک هلث هر دانشگاه شانس دارید فقط اگر فاند بخواهید خب باید رنک پایین تر انتخاب کنید. برای دکترا خیلی رقیب ها قوی تر هستند شاید مجبور باشید رنک پائین تر انتخاب کنید اگر هدف USMLE دارید دکترا خواندن این رشته ها مسیر خیلی فرسایشی هست. این رشته اموزش پزشکی هم میخونید به نظر من اگر قصد کار در ایران ندارید بیهوده هست وقتتون تلف نکنید اگر تصمیم جدی برای مهاجرت دارید. من هر چه دیدم که این رشته میخوندند همه قصد هیئت علمی ایران داشتند یا بودند و جهت ارتقا و امتیاز می خوندند.

ApplyAbroad Veteran

پیش فرض پاسخ : بررسی شانس پذیرش و فاند بر اساس رزومه (آخرین ویرایش: 9 سپتامبر 2017)

نقل قول نوشته اصلی توسط ask_hamed نمایش پست ها
    محدود نیستی شما. هر دانشگاهی خواستین میتونین اپلای کنین.
    من پست های شما گزارش کردم هنوز مدیریت فرصت حذف پست های سیاسی و اسپم شما نداشتند در نتیجه علی الحساب بنا به درخواست خودتون یک امتیاز منفی دادم چون رضایت نداشتم. موفق باشید و کمتر اسپم کنید.

سلام
    رشتۀ لیسانس – نام دانشگاه – معدل نهایی

شیمی محض- دانشگاه شهید بهشتی- 16.80

رشتۀ فوق لیسانس – نام دانشگاه – معدل نهایی
    شیمی تجزیه-دانشگاه امیرکبیر-18.31

نمرۀ زبان (تافل/آیلتس) به تفکیک نمرات مهارت‌ها
    شروع به خوندن برای آزمون تافل کردم

نمرۀ GRE یا GMAT به تفکیک نمرات مهارت‌ها
    ندارم

تعداد مقالات ژورنالی (به تفکیک ISI یا غیر ISI) با ذکر نام ناشر
    مقاله از پایان نامه ندارم، ولی یه مقاله ISI دارم که مربوط به کار پژوهشی در زمانیه که مشغول به کار هستم، در حال بررسیه در یک ژورناله و با توجه به شرایط فکر نمیکنم ایمپکت خوبی داشته باشه

تعداد مقالات کنفرانسی به زبان انگلیسی
    0
    رشته و مقطع مورد نظر برای اپلای
    شیمی تجزیه -دکترا

کشورهای (و یا دانشگاه های) مورد نظر برای اپلای به ترتیب اولویت
    کانادا -سوییس- سنگاپور-آلمان-فرانسه-هلند-استرالیا

میزان فاند مورد انتظار (Full Fund/Partial Fund/Self-Funded)
    فول فاند

دو سال و یازده ماه سابقه کار دارم- 29 سالمه

Member cheshideh86 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Materials Science and Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط leilapaidar نمایش پست ها
    سلام

ندارم

مقاله از پایان نامه ندارم، ولی یه مقاله ISI دارم که مربوط به کار پژوهشی در زمانیه که مشغول به کار هستم، در حال بررسیه در یک ژورناله و با توجه به شرایط فکر نمیکنم ایمپکت خوبی داشته باشه

0
    شیمی تجزیه -دکترا

فول فاند

پیش از هر چیزی، شدیدا توصیه میکنم که تمام وقت و انرژیتون رو روی آزمون زبان انگلیسی پیش رو قرار دهید. چون نمره زبان بشدت فاند شدنتون و یا فاند نشدنتون رو تحت الشعاع قرار میده.
    معدلهای شما و نیز دانشگاههای محل تحصیلتون خوبه و پوئن حساب میشه.
    با فرض اینکه نمره تافل خوبی کسب کنید، سنگاپور برا بورس سینگا شانس بالایی خواهید داشت.
    کانادا هم اگر بتونید استاد پیدا کنید شانس قابل قبولی دارید.
    متاسفانه برا استرالیا شانس پایینی دارید چون دانشگاههای استرالیا بشدت مقاله محور هستند و بودند دوستانی که با 4 مقاله آی اس آی بورس نتونستند ببرند.
    در مورد اروپا، دکترا در دانشگاههای اروپا اغلب بصورت پوزیشن خواهد بود و بر روی سایت دانشگاهها ادورتایز میشه. رقابت برای این پوزیشنها بسیار بالا و برا هر پوزیشن حدود 200 نفر اپلای میکنند و برای اینکه بتوانید با بقیه رقبا رقابت کنید نیاز به مقاله و سابقه کار پژوهشی قوی دارید.
    خسته شدم از بس نوشتم ولی چون این پست اولتون بود بنابراین نیاز بود کامل توضیح بدم.
    در آخر این رو مد نظر داشته باشید که کسی نمیتونه بطور قطعی بگه شما کجا پذیرش میگیرید یا کجا نه. چون فرایند اپلای نصفش شانسه و بسته به رقباتون داره که تو اون راند با شما رقابت میکنند. بنابراین وقتی گفته میشه جایی شانس شما کمه بر اساس تجربه ها است و این دلیل نمیشه شما شانستون رو امتحان نکنید!
    مجددا تاکید میکنم همه تمرکزتون رو معطوف کنید به اینکه یک نمره خوب در امتحانهای زبان پیش رو بدست آورید.
    موفق باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط minaamin نمایش پست ها
    اینجا بحث در مورد ویزای دانشجویی هست و در دادن ویزا تغییری صورت نگرفته ولی اینکه اپلیکینت کم شده یا نه رو در جریان نیستم
    ربطی به 30 سال پیش هم نداره آون مساله ای که گفتم چند سالی هست مطرح شده بیشتر
    حرف بنده در مقابل بحث بی ربطه شما بود که رد شدن ویزا رو به قاچاق و ... لینک کردین و آبروی هموطنان رو خدشه دار کردین.
    اگه از پاسخ رضایت داشتید، لطفا دکمه "اضافه کردن به امتیاز کاربر" رو بزنید.

نقل قول نوشته اصلی توسط maxi1 نمایش پست ها
    من پست های شما گزارش کردم هنوز مدیریت فرصت حذف پست های سیاسی و اسپم شما نداشتند در نتیجه علی الحساب بنا به درخواست خودتون یک امتیاز منفی دادم چون رضایت نداشتم. موفق باشید و کمتر اسپم کنید.
    متقابلا به دلیل تهدید بیجا گزارش کردم شمارو. بنده به جز کمک به هموطنان کاری انجام ندادم. تهدید دیگران امری ناشایست هست. اگر شما نگران اسپم هستین دوستمان که ایرانیهارو متهم به قاچاق کردن و دلیل رد شدن ویزای ایرانیها رو این موضوع میدونن گزارش میکردین.

Banned

حرف بنده در مقابل بحث بی ربطه شما بود که رد شدن ویزا رو به قاچاق و ... لینک کردین و آبروی هموطنان رو خدشه دار کردین.
    چواب اشتباه و بی ربط شما در این تاپیک بود که باعث شد اون نکات رو اضافه کنم.
    خدشه دار؟!

خیلی ساده است در این چند سال اخیر خیلی از ایرانیها متاسفانه رفتن امریکا استرالیا و اروپا به جای سرششون رو پایین انداختن رفتن موارد تحریمی رو قاچاق کردن و یا هر طور شده خواستن دور بزنن. همین میشه ویزای استرالیا از 2 ماه به یه سال افزایش پیدا میکنه یا امریکا یا ...

Banned

متقابلا به دلیل تهدید بیجا گزارش کردم شمارو. بنده به جز کمک به هموطنان کاری انجام ندادم. تهدید دیگران امری ناشایست هست. اگر شما نگران اسپم هستین دوستمان که ایرانیهارو متهم به قاچاق کردن و دلیل رد شدن ویزای ایرانیها رو این موضوع میدونن گزارش میکردین.
    پستها رو خوب بخون بعد بیا پست بزار

نقل قول نوشته اصلی توسط minaamin نمایش پست ها
    پستها رو خوب بخون بعد بیا پست بزار
    بحث با شما بیهودست. لطفا از این به بعد بنده رو خطاب نگیرین‌.

نقل قول نوشته اصلی توسط leilapaidar نمایش پست ها
    سلام

ندارم

0
    شیمی تجزیه -دکترا

فول فاند

کمی کار برای کانادا و استرالیا برای رنک تا زیر ۲۰۰ سخت میشه به دلیل سابقه مقاله. برای رنک بالای ۲۰۰ شانستون بالاتره. دانشگاه منیتوبا و ساسکچوان رو یه نگاه به استاتیدش بندازید. تو Google Scholar و ResearchGate دنبال استادی باشین که research interest اون با شما یکی باشه و تو سابقه ببینید گرنت شخصی داره یا نه. استادی که گرنت شخصی داشته باشه با شما کنار میاد حتی با مقاله کم تا اینکه فاندینگ فدرال مثل VCGS داشته باشه که دادنش بیشتر تحت تاثیر پنل دانشگاهی تا شخص استاد.
    ویرایش توسط ask_hamed : January 21st, 2020 در ساعت 08:48 PM دلیل: Added RG

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)