صفحه 566 از 587 نخستنخست ... 66466516556557558559560561562563564565566567568569570571572573574575576 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 5,651 تا 5,660 , از مجموع 5865

موضوع: بررسی شانس پذیرش و فاند بر اساس رزومه (آخرین ویرایش: 9 سپتامبر 2017)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : بررسی شانس پذیرش و فاند بر اساس رزومه (آخرین ویرایش: 9 سپتامبر 2017)

نقل قول نوشته اصلی توسط dpr_k نمایش پست ها
    1- رشتۀ لیسانس – نام دانشگاه – معدل نهایی:
    نرم افزار - تهران جنوب - 15.6

3- نمرۀ زبان (تافل/آیلتس) به تفکیک نمرات مهارت‌ها:
    7
    4- نمرۀ GRE یا GMAT به تفکیک نمرات مهارت‌ها:
    ندارم
    5- تعداد مقالات ژورنالی (به تفکیک ISI یا غیر ISI) با ذکر نام ناشر:
    ندارم
    6- تعداد مقالات کنفرانسی به زبان انگلیسی
    نداشتم

7- رشته و مقطع مورد نظر برای اپلای
    ارشد - هوش مصنوعی
    8- کشورهای (و یا دانشگاه های) مورد نظر برای اپلای به ترتیب اولویت
    آمریکا - کانادا - بریتانیا - استرالیا - آلمان - هلند - کشور های اسکاندیناوی (سوئد-نروژ-دانمارک-فلاند) - فرانسه - نیوزیلند - اتریش
    9- نکات برجستۀ رزومه (سابقۀ TA/RA، مقام المپیاد/مسابقات بین‌المللی معتبر، رتبۀ برتر دانشکده/دانشگاه)
    دوتا ریکامند دارم و تو حوزه ی تحصیلیم هم کار کردم
    10- میزان فاند مورد انتظار (Full Fund/Partial Fund/Self-Funded)
    Full Fund-Partial Fund

من هزینه ی تمکن مالی و شهریه رو نمیتونم جور کنم متاسفانه خیلی زیاد شده
    البته اگه برسم اونجا حین درس میتونم کار کنم خرج خودمو بدم

حدود 10-11 ماه وقت دارم... بنظرتون با مقاله ISI و نمره ی GRE خوب میتونم فاند بگیرم؟ احتمالش هست؟(نمیدونم میتونم فاند بگیرم یا باید بخونم واسه ارشد بعدش برای دکترا اقدام کنم (دکترا تو رشته ی ما کاربردی نیست واقعا ))
    لطفا و خواهشا راهنماییم کنید واقعا برام مهمه

دوستان درباره ی رزومه ی بنده هم نظرتون رو لطف میکنید؟
    خیلی خوشحال میشم بتونم از اطلاعات شما استفاده کنم

Member cheshideh86 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Materials Science and Engineering

پیش فرض پاسخ : بررسی شانس پذیرش و فاند بر اساس رزومه (آخرین ویرایش: 9 سپتامبر 2017)

دوستان درباره ی رزومه ی بنده هم نظرتون رو لطف میکنید؟
    خیلی خوشحال میشم بتونم از اطلاعات شما استفاده کنم
    بنظرم اگر بتونید رو جی آر ای سرمایه گذاری کنید و نمره ای بالای 315 بیارید شانس خوبی دارید.
    موفق باشید

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط cheshideh86 نمایش پست ها
    بنظرم اگر بتونید رو جی آر ای سرمایه گذاری کنید و نمره ای بالای 315 بیارید شانس خوبی دارید.
    موفق باشید
    ممنون میشم یه راهنمایی دیگه هم بفرمایید،
    اگه فاند بگیرم نیاز به تمکن مالی ندارم؟

Junior Member

ممنون میشم یه راهنمایی دیگه هم بفرمایید،
    اگه فاند بگیرم نیاز به تمکن مالی ندارم؟
    فول فاند نه نداری

Junior Member

Post پاسخ : بررسی شانس پذیرش و فاند بر اساس رزومه (آخرین ویرایش: 9 سپتامبر 2017)

سلام دوستان
    همسر من می خواد اقدام کنه،برای کانادا،اما مشکل ما گپ تحصیلیه،
    ایشون کارشناسی رو با معدل ۱۴/۷۵ رشته عمران دانشگاه ازاد زنجان گذروندن،ارشد دانشگاه ازاد تهران بودن،ولی می خواد واسه مستر دانشگاه ویندزور کانادا اقدام کنه،ب نظرتون احتمال قبولی ویزا با ۱۰ سال گپ تحصیلی چقدر هست؟ سنشون ۳۲ سال،ایلتس ۶/۵ ،مشکل مالی و تمکن مالی نداریم،دوتا خونه بنامشون،یه بچه دوساله هم داریم،۷ سال سابقه کاری
    از طریق ایرسافام اقدام کردیم،ب ما گفتن مشکلی نداره
    ممنون می شم جواب بدید

سال آخر لیسانس رشته گیاهپزشکی از دانشگاه تهران معدل الانم 15.99 اما تااخر 2 ترم اینده حتما بالاتر میرود
    امتحان زبان ندادم ولی پیش بینیم برای 7 هستش
    GRE ندارم
    مقاله ندارم اما 3 تا پروژه دارم
    nematology-bacteriology-biochemical control در مقطع ارشد
    کانادا-هلند-استرالیا-بلژیک
    2 مقام المپیاد در دوره راهنمایی و یک مقام المپیاد ورزشی در دانشگاه و 2سال مداوم رتبه الف دانشکده بودم
    fullfund

سلام خسته نباشید. من امسال کنکور دادم و رتبه 600 آوردم. بسیار دودل هستم بین مهندسی کامپیوتر شهید بهشتی یا مهندسی شیمی شریف. میدونم اکثر مهندسی‎‌ها فرصت اپلای خوبی دارند. اولویت اول و آخرم هم مهاجرته. علاقه‌ام بیشتر به سمت کامپیوتره ولی نمیتونم از اسم و credit شریف و فرصت عالی که برای اپلای کردن داره بگذرم. کسی میتونه راهنماییم کنه واقعا چقدر فرقه بین شریف و بهشتی؟؟ میدونم که پارامتر‌های دیگه‌ای هم مثل زبان و معدل هم وجود دارن. انتخاب رشته تا دو سه روز دیگه تمومه واسه همین خوشحال میشم دوستان نظر بدن

پ.ن: ممکنه پستم بی‌ربط به موضوع تاپیک باشه که ببخشید. وقتم کمه و کمی هول شدم.

Member Hamidreza_s آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Ph.D. in Architecture, University of South Australia

نقل قول نوشته اصلی توسط FrancisDrake نمایش پست ها
    سلام خسته نباشید. من امسال کنکور دادم و رتبه 600 آوردم. بسیار دودل هستم بین مهندسی کامپیوتر شهید بهشتی یا مهندسی شیمی شریف. میدونم اکثر مهندسی‎‌ها فرصت اپلای خوبی دارند. اولویت اول و آخرم هم مهاجرته. علاقه‌ام بیشتر به سمت کامپیوتره ولی نمیتونم از اسم و credit شریف و فرصت عالی که برای اپلای کردن داره بگذرم. کسی میتونه راهنماییم کنه واقعا چقدر فرقه بین شریف و بهشتی؟؟ میدونم که پارامتر‌های دیگه‌ای هم مثل زبان و معدل هم وجود دارن. انتخاب رشته تا دو سه روز دیگه تمومه واسه همین خوشحال میشم دوستان نظر بدن

اولا تبریک میگم برای این رتبه ی خوب. برای اپلای قطعا برند شریف و دانشگاه تهران قابل مقایسه با هیچ دانشگاهی نیست (خوشبختانه یا متاسفانه) و قطعا شریف رو انتخاب کنید. ولی قضیه ی مهم تر از اون میزان علاقه ی شماست که محدود به اپلای نمیشه.شما اگه به شیمی علاقه مند نباشی مجبوری سالها فقط بخاطر اینکه دانشگاه بهتری انتخاب کردی درسی رو بخونی که تمایلی بهش نداری و این خیلی اهمیتش بیشتر از اپلای هست.

هر چند که بعنوان یک دانش آموزی که تازه کنکور داده بعید میدونم از گرایش های شیمی و کامپیوتر و وسعت این دو رشته اطلاع زیادی داشته باشی. کامپیوتر و برنامه نویسی که هیچ زمان تو مدرسه آموزش داده نمیشه و شیمی که خیلی میتونه متفاوت از اون کتاب هایی باشه که تو دبیرستان خوندید. قطعا پیشنهاد میکنم با دو فردی که کارشناسی ارشد از هر کدوم از این رشته ها رو خوندن مشورت کنید و دید بهتری از این دو رشته داشته باشید.

نقل قول نوشته اصلی توسط FrancisDrake نمایش پست ها

با توجه به تجربه خودم می گویم که بدست اوردن معدل بالا در شریف خیلی مشکله! در ضمن بازار کامپیوتر خیلی وسیع تر هست. همه پارامتر ها را با هم باید در نظر بگیرید. وضعیت اقتصادی ایران در چهار سال اینده هم باید برای شما مهم باشه. بهتره با چند تا دانشجو صحبت کنید و جمع بندی کنید. من خودم اول رفتم سراغ ریاضی محض و یک دهه از وقتم گرفته شد.

نقل قول نوشته اصلی توسط Hamidreza_s نمایش پست ها
    اولا تبریک میگم برای این رتبه ی خوب. برای اپلای قطعا برند شریف و دانشگاه تهران قابل مقایسه با هیچ دانشگاهی نیست (خوشبختانه یا متاسفانه) و قطعا شریف رو انتخاب کنید. ولی قضیه ی مهم تر از اون میزان علاقه ی شماست که محدود به اپلای نمیشه.شما اگه به شیمی علاقه مند نباشی مجبوری سالها فقط بخاطر اینکه دانشگاه بهتری انتخاب کردی درسی رو بخونی که تمایلی بهش نداری و این خیلی اهمیتش بیشتر از اپلای هست.

هر چند که بعنوان یک دانش آموزی که تازه کنکور داده بعید میدونم از گرایش های شیمی و کامپیوتر و وسعت این دو رشته اطلاع زیادی داشته باشی. کامپیوتر و برنامه نویسی که هیچ زمان تو مدرسه آموزش داده نمیشه و شیمی که خیلی میتونه متفاوت از اون کتاب هایی باشه که تو دبیرستان خوندید. قطعا پیشنهاد میکنم با دو فردی که کارشناسی ارشد از هر کدوم از این رشته ها رو خوندن مشورت کنید و دید بهتری از این دو رشته داشته باشید.
    نقل قول نوشته اصلی توسط MR1993 نمایش پست ها
    با توجه به تجربه خودم می گویم که بدست اوردن معدل بالا در شریف خیلی مشکله! در ضمن بازار کامپیوتر خیلی وسیع تر هست. همه پارامتر ها را با هم باید در نظر بگیرید. وضعیت اقتصادی ایران در چهار سال اینده هم باید برای شما مهم باشه. بهتره با چند تا دانشجو صحبت کنید و جمع بندی کنید. من خودم اول رفتم سراغ ریاضی محض و یک دهه از وقتم گرفته شد.

خیلی ممنون بابت پاسخ‌گوییتون. :x
    اونجوری هم نیست که صرفا از سر ناچاری و شریف رفتن مهندسی شیمی رو انتخاب کنم. چارت مهندسی شیمی رو دیدم؛ اتفاقا فوقش 10 واحد شیمی داشته باشه و خیلی به مهندسی مکانیک نزدیکه.
    از نظر فرصت شغلی تو ایران حق با شماست کامپیوتر خیلی بهتره ولی خب من واقعا هدفم همه جوره رفتنه! می‌خواستم مطمئن شم که این «شریف» بودنه واقعا پوئن محسوب می‌شه و تاثیرش تا چه حده...
    بازم ممنون.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)