صفحه 568 از 587 نخستنخست ... 68468518558559560561562563564565566567568569570571572573574575576577578 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 5,671 تا 5,680 , از مجموع 5865

موضوع: بررسی شانس پذیرش و فاند بر اساس رزومه (آخرین ویرایش: 9 سپتامبر 2017)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : بررسی شانس پذیرش و فاند بر اساس رزومه (آخرین ویرایش: 9 سپتامبر 2017)

رشتۀ لیسانس – نام دانشگاه – معدل نهایی
    لیسانس: دانشکده صنعت هواپیمایی کشوری + اویونیک هواپیما + 17.5

رشتۀ فوق لیسانس – نام دانشگاه – معدل نهایی

دانشگاه تهران + مهندسی فضایی + 17.51
    MBA + جهاد دانشگاهی دانشگاه شهید بهشتی : 98/100

نمرۀ زبان (تافل/آیلتس) به تفکیک نمرات مهارت‌ها :

ILETS:7.5

تعداد مقالات ژورنالی (به تفکیک ISI یا غیر ISI) با ذکر نام ناشر :
    ندارم
    تعداد مقالات کنفرانسی به زبان انگلیسی :
    ندارم
    رشته و مقطع مورد نظر برای اپلای :
    Ph.D. Space Systems
    کشورهای (و یا دانشگاه های) مورد نظر برای اپلای به ترتیب اولویت :
    USA - MIT
    نکات برجستۀ رزومه (سابقۀ TA/RA، مقام المپیاد/مسابقات بین‌المللی معتبر، رتبۀ برتر دانشکده/دانشگاه) :
    مشاور 5 پایان نامه
    Internship Iran Air
    دو سال RA
    2 سال داور شورای پژوهشی دانشگاه
    3 سال سابقه تدریس دانشگاه
    8 سال سابقه کار (با لیست بیمه)
    چندین کورس دانشگاهی (دانشگاه کلورادو و ...)
    5 سال مربی رسمی فدراسیون هنرهای رزمی
    8 مقام کشوری - فدراسیون هنرهای رزمی

میزان فاند مورد انتظار (Full Fund/Partial Fund/Self-Funded):
    Full Fund

Member cheshideh86 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Materials Science and Engineering

پیش فرض پاسخ : بررسی شانس پذیرش و فاند بر اساس رزومه (آخرین ویرایش: 9 سپتامبر 2017)

نقل قول نوشته اصلی توسط mandana4531 نمایش پست ها
    خیلی ممنون از توصیه های عالیتون.
    فقط من متوجه نشدم دقیقا با که ایا این مدارکی که من دارم میتونم از دانشگاه ها اسکولارشیپ بگیرم و امیدوار باشم؟ و دنبال دانشگاهها با چه رنک هایی باشم؟
    خواهش میکنم.
    در صورت کسب نمره های زبان پیش بینی شده بله شانس دارید.
    ببینید باید رنج وسیعی از کشورها رو اپلای کنید. این روزها پوزیشن های فاند دار بسیار رقابتی بوده و تا حدودی انتخاب ایده آل وجود ندارد. بقول فرنگیها:
    we live with our possibilities.
    و نکته ای که تو مسیر اپلای نباید فراموش کنید اینه که هرگز ناامید نشید.
    موفق باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط hoomanmodegh نمایش پست ها
    با درود. سپاسگزارم ميشم در مورد شرايط من هم نظر بديد.

رشتۀ فوق دیپلم – نام دانشگاه – معدل نهایی
    :
    الكترونيك - دولتي - 15

رشتۀ لیسانس – نام دانشگاه – معدل نهایی :
    الكترونيك - غيرانتفاعي - 15.8

3- نمرۀ زبان (تافل/آیلتس) به تفکیک نمرات مهارت‌ها :
    IELTS (Overal = 7 L:7.5 R:7 W:5.5 S:7)
    ندارم
    ندارم
    Master Of Engineering Automation يا Master Of Engineering Mechatronic

كانادا و به صورت خاص دانشگاه McMaster

نکات برجستۀ رزومه (سابقۀ TA/RA، مقام المپیاد/مسابقات بین‌المللی معتبر، رتبۀ برتر دانشکده/دانشگاه) :
    -سابقه 10 سال كار مرتبط و پيوسته با رشته تحصيلي در نيروگاهها و پالايشگاههاي داخل كشور به عنوان كارشناس كنترل فرآيند
    -مسئول مستقيم راه اندازي سيستم كنترل و توربين گاز در توان ها و كاربرد هاي مختلف به عنوان كارشنال كنترل فرايند
    -نوشتن اولين لاجيك توربوماشين در كشور (team work )
    -نوشتن لاجيك و راه اندازي اولين توربوژنراتور موبايل ساخت داخل كشور ( team work )
    -نوشتن اولين لاجيك توربوماشين در پالايشگاهها ( team work )
    -سابقه صدها ساعت آموزش ابتدايي تا پيشرفته سيستم كنترل ، فلسفه كنترلي توربين گاز ، راه اندازي و بهره برداري ، ابزاردقيق و ...
    - طراحي و ساخت ماژول Data acquisition براي نيروگاها (هنوز به عنوان اختراع ثبتش نكردم)
    -طراحي و ساخت ماژول كنترلي سيستم هواي ورودي توربين گاز (هنوز به عنوان اختراع ثبتش نكردم)

Partial or full fund

البته تجربيات كاري من در صنعت بيشتر از اينهاست كه در رزومه و لينكدينم هست و براي همين علاقهمند به رشته Automation يا Mechatronic هستم.

.
    ممنون ميشم دوستاني كه تجربه دارن نظرشونو بدن، واقعا برام مهمه و نميخوام چنين موقعيتيو با صرف هزينه خرابش كنم.

سپاسگزارم

Junior Member

سلام ببخشید من میتونم یه نظر بپرسم اینجا؟ راستش مرتبط ترین قسمت رو اینجا دیدم
    من الان حدود ۲۰ روز برای المپیاد وقت دارم البته زمانی خوبی برای آماده شدنم هست اما میتونم این زمان رو برای یه مقاله ای که روش کار میکردم اختصاص بدهم.البته برای مقالهه دیر نمیشه چون ارشد رو میخونم و در اون مدت روش کار میکنم-البته اگر فرصت بشه-. اما خوب اگر واقعا ارزشش رو نداشته باشه وقت هم صرف نکنم بهتره... میشه نظرتون رو بپرسم؟

Junior Member

با سلام خدمت همه ی دوستان
    میخواستم وضعیتمو بگم و امیدوارم اگه کسی میتونه راهماییم کنه
    من سال 91 از منطقه ی 3 دانشگاه تهران قبول شدم و با توجه به علاقه ی شخصی فیزیک رو انتخاب کردم
    ترم دوم دچار مشکلاتی شدم که به شدت به درسم لطمه زد و اخرش مجبور شدم درسو بعد از چند ترم ول کنم
    یه وقفه ی 3 ساله افتادم تو درسم و درنهایت سال 95 که میخواستم بازم درس بخونم شرایطم طوری نبود که از شهرستان خودمون برم و مجبور شدم پیام نور ثبت نام کنم
    با هزار بدبختی و تو 12 ترم و با معدل نزدیک 15 و یه ترم هم مشروطی همین امسال درسو تو همون فیزیک تموم کردم
    ایتلس اکادمیک اخیرا دادم 7.5 شدم
    از نظر سطح علمی خودمو قابل قبول میدونم ولی چیزی برای اثباتش ندارم هرچند میتونم جی ار ای فیزیک بدم
    در کل رزومه ی خاصی برای ارائه ندارم
    در حال حاضر هم هدفم بیشتر رفتنه فقط ولی اگه بشه برای ارشد همون فیزیک رو بخونم خیلی بهتره چون واقعا به این رشته علاقه دارم
    تو کشورای انگلیسی زبان بهم گفتن شاید بتونم از بعضی از دانشگاه های انگلیس پذیرش بگیرم
    میخواستم بدونم اصولا شانسی برای پذیرش دارم یا دارم وقتمو هدر میدم؟
    ممنون

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط majmah نمایش پست ها
    با سلام خدمت همه ی دوستان
    میخواستم وضعیتمو بگم و امیدوارم اگه کسی میتونه راهماییم کنه
    من سال 91 از منطقه ی 3 دانشگاه تهران قبول شدم و با توجه به علاقه ی شخصی فیزیک رو انتخاب کردم
    ترم دوم دچار مشکلاتی شدم که به شدت به درسم لطمه زد و اخرش مجبور شدم درسو بعد از چند ترم ول کنم
    یه وقفه ی 3 ساله افتادم تو درسم و درنهایت سال 95 که میخواستم بازم درس بخونم شرایطم طوری نبود که از شهرستان خودمون برم و مجبور شدم پیام نور ثبت نام کنم
    با هزار بدبختی و تو 12 ترم و با معدل نزدیک 15 و یه ترم هم مشروطی همین امسال درسو تو همون فیزیک تموم کردم
    ایتلس اکادمیک اخیرا دادم 7.5 شدم
    از نظر سطح علمی خودمو قابل قبول میدونم ولی چیزی برای اثباتش ندارم هرچند میتونم جی ار ای فیزیک بدم
    در کل رزومه ی خاصی برای ارائه ندارم
    در حال حاضر هم هدفم بیشتر رفتنه فقط ولی اگه بشه برای ارشد همون فیزیک رو بخونم خیلی بهتره چون واقعا به این رشته علاقه دارم
    تو کشورای انگلیسی زبان بهم گفتن شاید بتونم از بعضی از دانشگاه های انگلیس پذیرش بگیرم
    میخواستم بدونم اصولا شانسی برای پذیرش دارم یا دارم وقتمو هدر میدم؟
    ممنون
    دوست عزیز من نظر خودمو میگم دیگر دوستان با تجربه نیز کمک خواهند کرد.
    با توجه به اینکه نمره خوبی در زبان دارید بنظرم اگر بتونید جی آر ای فیزیک بدید یا حتی جنرال، خیلی شانستون افزایش پیدا میکنه و میتونید امیدوار باشید.
    خیلی هم به رزومه تحصیلیتون بدبین نباشید چون مقاله رو از دانشجویان لیسانس انتظاری ندارند دانشگاهها.
    و اینو هم مد نظر داشته باشید که اصلا ناامید نشید و تلاشتون رو حفظ کنید.
    موفق باشید

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط senso نمایش پست ها
    سلام دوستان

1- رشتۀ لیسانس – نام دانشگاه – معدل نهایی
    لیسانس مهندسی نرم افزار - دانشگاه زنجان - ۱۶.۹۳ (معدل دروس تخصصی ۱۹.۲۵ و معدل دو سال آخر ۱۸.۴۰)

2- رشتۀ فوق لیسانس – نام دانشگاه – معدل نهایی
    --
    3- نمرۀ زبان (تافل/آیلتس) به تفکیک نمرات مهارت‌ها
    آیلتس ۷.۵

4- نمرۀ GRE یا GMAT به تفکیک نمرات مهارت‌ها
    --
    5- تعداد مقالات ژورنالی (به تفکیک ISI یا غیر ISI) با ذکر نام ناشر
    ۱ مقاله ژورنالی در حال داوری

6- تعداد مقالات کنفرانسی به زبان انگلیسی
    ۱ مقاله کنفرانسی که در ieee ایندکس شده

7- رشته و مقطع مورد نظر برای اپلای
    نرم افزار، ارشد یا دکتری

8- کشورهای (و یا دانشگاه های) مورد نظر برای اپلای به ترتیب اولویت
    کشورهای اسکاندیناوی و سوییس ،استرالیا یا کانادا (رنکینگ دانشگاه برام اهمیت داره)

9- نکات برجستۀ رزومه (سابقۀ TA/RA، مقام المپیاد/مسابقات بین‌المللی معتبر، رتبۀ برتر دانشکده/دانشگاه)
    TA چندین درس
    رتبه دوم فارغ التحصیلی
    ۵ سال سابقه کار مرتبط‌ (شخصی بوده و بیمه ندارم ولی از مشتری رکام دارم)
    دریافت توصیه نامه از یک سازمان دولتی به جهت همکاری

10- میزان فاند مورد انتظار (Full Fund/Partial Fund/Self-Funded)
    فول فاند
    دوست عزیز معدل شما خوبه و نیز نمره زبانتون. اگر بتوانید اون مقاله ای که در حال داوری است را پیگیری کنید و به چاپ برسونید شانس خوبی برا دانشگاههای کانادا خواهید داشت.
    متاسفانه در استرالیا فاندی عملا برای دانشجویان ارشد موجود نیست و خیلی خیلی رقابتیه.
    بنظرم با این رزومتون دیگر کشورهای دیگر شانس خوبی خواهید داشت. مثلا به احتمال زیاد میتونید در دانشگاههای کره جنوبی دکترای مستقیم بخونید.
    باید رو کشور خاصی زوم نکنید و رنج وسیعی از کشورها رو مورد بررسی قرار دهید.
    موفق باشید

Junior Member

سلام دوستان. ممنون میشم اگر من را هم رهنمایی بفرمایین. من 34 سالمه الان و تو 35 سالگی به امید خدا میخوام برای مقطع دکتری اپلای کنم.من متاهل و خانم هستم.
    لیسانس مهندسی مکانیک با معدل 16.21-شاگرد دوم- دانشگاه دولتی 91
    فوق لیسانس مکانیک دانشگاه دولتی با معدل 17.47 اواخر دی 94- یک کنفرانس داخلی و یک کنفرانس بین المللی از ارشدم دارم
    از همون سال 94 شروع کردم به کار روی یک زمینه خاص در مکانیک که مورد علاقم بود و در عین حال توی یک شرکت کار هم میکردم ولی چون با همسرم خونه خریده بودیم و اقساط خونه میدادیم و شرایطمون سخت بود نخواستم بیمه شم چون تا قرون آخر به پولم نیاز داشتیم. ابتدای سال 97 یک شرکت کوچک دو سه نفره در همون زمینه مورد علاقم تاسیس کردیم اما خودم که خودمو بیمه نکردم!!
    بعد از تشدید تحریم ها هم کارم زمین خورد. منتها بر مبنای همون تجربیاتمون الان با استاد ارشدم و همسرم مقاله سابمیت کردیم و یکی دیگه در مرحله نگارش هست.
    کشورهای هدف من آمریکا، کانادا،استرالیا، و کشورهای اروپایی به خصوص سوئد، آلمان، ایتالیا و انگلیس هست.
    من حتما به فاند نیاز دارم.
    1-آیا با این رزومه، سن و گپ تحصیلی امکان گرفتن فاند را در این کشورها دارم؟

Junior Member

رشتۀ لیسانس – نام دانشگاه – معدل نهایی
    لیسانس: دانشکده صنعت هواپیمایی کشوری + اویونیک هواپیما + 17.5

رشتۀ فوق لیسانس – نام دانشگاه – معدل نهایی

دانشگاه تهران + مهندسی فضایی + 17.51
    MBA + جهاد دانشگاهی دانشگاه شهید بهشتی : 98/100

نمرۀ زبان (تافل/آیلتس) به تفکیک نمرات مهارت‌ها :

ILETS:7.5

ندارم
    ندارم
    Ph.D. Space Systems
    USA - MIT
    مشاور 5 پایان نامه
    Internship Iran Air
    دو سال RA
    2 سال داور شورای پژوهشی دانشگاه
    3 سال سابقه تدریس دانشگاه
    8 سال سابقه کار (با لیست بیمه)
    چندین کورس دانشگاهی (دانشگاه کلورادو و ...)
    5 سال مربی رسمی فدراسیون هنرهای رزمی
    8 مقام کشوری - فدراسیون هنرهای رزمی

Full Fund

Junior Member

سلام بنده فارغ التحصیل رشته ی شیمی دانشگاه زنجان هستم هم کارشناسی هم ارشد معدل لیسانسم 19.25 و شاگرد اول هم بودم و ارشد 18 هستش یک مقاله ISI با ایمپکت 7 دارم و دو تا هم مقاله سمینار ایرانی و رتبه ی المپیاد کشوری هم دارم سابقه ی کار هم دارم تو فیلد مرتبط تو دو تا جای مختلف مدرک زبان هنوز نگرفتم ولی قرار امتحان بدم تا الان به چند تا استاد ایمیل زدم به جز دو تا که اپلای کردم و منتظر جوابم مابقی یا جواب نمیدن یا میگمن جا نداریم میخواستم ببینم شانس پذیرش گرفتنم چقدره در اروپا، استرالیا و کانادا البته با فاند ممنون میشم راهنماییم کنید

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)