صفحه 102 از 587 نخستنخست ... 2529293949596979899100101102103104105106107108109110111112152202 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,011 تا 1,020 , از مجموع 5865

موضوع: بررسی شانس پذیرش و فاند بر اساس رزومه (آخرین ویرایش: 9 سپتامبر 2017)

Junior Member arash00 آواتار ها

پیش فرض پاسخ : نظرخواهی دربارۀ شانس پذیرش و فاند بر اساس رزومه (قوانین لازم الاجرا در پست اول

نقل قول نوشته اصلی توسط MECHANICAL_ نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز
    شرایطتون خوبه GRE بالا بگیرید بایومکانیک شرایطش مناسبه و استادهای زیادی دارن اونور روش کار می کنند شما تمرکزت رو GRE باشه قطعا با اقدام هوشمندانه شانس دارید. نظر دوست عزیز و استاد Mechatronic رو بپرسید.
    پیروز باشید
    با تشکر فراوان از توجه شما.
    سوالم اینه که با توجه به اینکه خیلی از درس های رشته بیومکانیک رو پاس نکردم ( البته خودم خوندم، فقط به عنوان واحد درسی پاس نکردم) مشکلی برای پذیرش در این رشته ایجاد نمیکنه؟ و اگر میکنه چه راه حلی برای حلش وجود داره؟ منظورم اینه که دانشگاه های امریکا و کانادا چقدر رو چنین موضوعاتی حساس اند؟
    با تشکر

Junior Member

پیش فرض پاسخ : نظرخواهی دربارۀ شانس پذیرش و فاند بر اساس رزومه (قوانین لازم الاجرا در پست اول

سلام
    0- رشتۀ فوق دیپلم – نام دانشگاه – معدل نهایی
    1- رشتۀ لیسانس – نام دانشگاه – معدل نهایی
    مهندسی برق قدرت - صنعتی شریف - 17.3
    2- رشتۀ فوق لیسانس – نام دانشگاه – معدل نهایی
    3- نمرۀ زبان (تافل/آیلتس/...) به تفکیک نمرات مهارت‌ها
    هنور ندادم اما میتونم 100 یا کمی بیشتر بیارم
    4- نمرۀ GRE یا GMAT به تفکیک نمرات مهارت‌ها
    هنوز ندادم اما میتونم نمره خوبی بیارم
    5- تعداد مقالات ژورنالی (به تفکیک ISI یا غیر ISI) با ذکر نام ناشر
    6- تعداد مقالات کنفرانسی (به تفکیک فارسی یا انگلیسی) با ذکر نام برگزار کننده
    7- رشته و مقطع مورد نظر برای اپلای
    مهندسی برق - الکترونیک قدرت
    8- کشورهای (و یا دانشگاه های) مورد نظر برای اپلای به ترتیب اولویت
    آمریکا - دانشگاه های رنک خوب!
    9- نکات برجستۀ رزومه (سابقۀ TA/RA، مقام در رخدادهای مرتبط بین‌المللی، رتبۀ برتر دانشکده/دانشگاه و ...)
    رتبه خوب کنکور سراسری - موضوع پروژه خوب و بروزی دارم اما نمیتونم مقاله بدم - تسلط به تعداد خوبی از نرم افزارهای رشته برق
    10- سایر نکات مهم (مقیم دائم یا شهروند کشور دیگر بودن موقع اپلای، میزان نیاز به فاند و ..
    فاند قابل قبول ( ترجیحا کامل) به طوریکه نیازمند ساپورت از ایران نباشم.

من دانشجوی ترم آخرم و به تازگی تصمیم به اپلای گرفتم برای fall 2016. به همین دلیل رزومه خیلی قوی ندارم. البته تابستون و پاییز آینده فرصت دارم که تی ای بشم و یه کم بهبود بدم وضعیتمو. البته نمیتونم مقاله بدم. میخواستم بدونم با این وضعیت برای اپلای به چه حدود رنکی میتونم فکر کنم؟ فاند هم واقعا برام مهمه. اگه پیشنهادی دارید که بتونم رزومه بهتری داشته باشم، ممنون میشم راهنمایی کنید.
    با سپاس

Junior Member

پیش فرض پاسخ : نظرخواهی دربارۀ شانس پذیرش و فاند بر اساس رزومه (رعایت قوانین پست اول، الزامی

0-
    1- مهندسی برق – بوعلی سینا – 14.94
    2- مندسی برق الکترونیک – دانشگاه تهران – 15.83
    3- ibt107 L29 R25 S27 W26
    4- GRE ندادم هنوز
    5- ---------------
    6- 1 مقاله کنفرانس داخلی فارسی
    7- الکترونیک- Phd
    8- آمریکا-کانادا
    9- دوسال RA بودم.
    10- فول فاند.

*- میتونم یک یا دو تا مقاله انگلیسی ژورنال بنویسم، آیا این تاثیری داره؟

نقل قول نوشته اصلی توسط ffabol نمایش پست ها
    سلام
    0- رشتۀ فوق دیپلم – نام دانشگاه – معدل نهایی
    1- رشتۀ لیسانس – نام دانشگاه – معدل نهایی
    مهندسی برق قدرت - صنعتی شریف - 17.3
    هنور ندادم اما میتونم 100 یا کمی بیشتر بیارم
    هنوز ندادم اما میتونم نمره خوبی بیارم
    مهندسی برق - الکترونیک قدرت
    آمریکا - دانشگاه های رنک خوب!
    9- نکات برجستۀ رزومه (سابقۀ TA/RA، مقام در رخدادهای مرتبط بین‌المللی، رتبۀ برتر دانشکده/دانشگاه و ...)
    رتبه خوب کنکور سراسری - موضوع پروژه خوب و بروزی دارم اما نمیتونم مقاله بدم - تسلط به تعداد خوبی از نرم افزارهای رشته برق
    10- سایر نکات مهم (مقیم دائم یا شهروند کشور دیگر بودن موقع اپلای، میزان نیاز به فاند و ..
    فاند قابل قبول ( ترجیحا کامل) به طوریکه نیازمند ساپورت از ایران نباشم.

من دانشجوی ترم آخرم و به تازگی تصمیم به اپلای گرفتم برای fall 2016. به همین دلیل رزومه خیلی قوی ندارم. البته تابستون و پاییز آینده فرصت دارم که تی ای بشم و یه کم بهبود بدم وضعیتمو. البته نمیتونم مقاله بدم. میخواستم بدونم با این وضعیت برای اپلای به چه حدود رنکی میتونم فکر کنم؟ فاند هم واقعا برام مهمه. اگه پیشنهادی دارید که بتونم رزومه بهتری داشته باشم، ممنون میشم راهنمایی کنید.
    با سپاس
    سلام
    معدل کارشناسی شما مینیمم تمامی دانشگاهها رو داره و معدل بسیار خوبی برای دانشگاه صنعتی شریف محسوب میشه. دانشگاه و دانشکده شما هم بسیار معروف و خوشنام هست و کمک شایانی به شما خواهد کرد. حتما سعی خودتون رو بر نمره تافل 100 و بالای متمرکز کنید و در نظر داشته باشید که حتما نمره اسپیکینگ رو بالای 25 بیارید که شانس گرفتن فاند TA شما بسیار افزایش پیدا کنه. حتما در طی سال اینده در چند درس TA باشید که شانس فاند TA افزایش پیدا کنه. نکته دومی که باید روش تمرکز کنید نمره GRE هست، حتما برای نمره هر چه نزدیکتر به 330 با نمره کوانت بالای 160 تلاش کنید. نمره GRE نقش بسیار مهمی رو در فرایند گرفتن فاند بازی میکنه. در مورد مقاله، با شناخت نسبی که از افراد و فضای دانشکده شما دارم تصور میکنم با همکاری با دانشجویان تحصیلات تکمیلی دانشکده برق آنچنان کار سختی نباشه که بتونید یک مقاله بدید و بدونید که حتی یک مقاله ISI بسیار رزومه شمارو وزین خواهد کرد، پس حتما به همکاری با دانشجویان تحصیلات تکمیلی برای نوشتن یک مقاله حسابی فکر کنید. رتبه خوب کنکور حتما برای شما مفید خواهد بود و موضوع پروژه به روز شما، میتونه برای در کانون توجه بودن برای اساتیدی که روی این موضوع کار میکنن به شما کمک کنه. تماس با اساتید هم زمینه رو اصلا فراموش نکنید. پیشنهادات برای رزومه بهتر هم همون تلاش برای نمرات هر چه بهتر در تافل،GRE و مقاله هست، بیش از اینها نیاز به کاری ندارید. در دانشکدتون یکسری اساتید دارین که Recomهاشون بسیار با ارزش هست (مثال دکتر شریف بختیار در الکترونیک)، این اساتید رو در گرایش خودتون پیدا کنید و حتما سعی کنید ازشون Recomm بگیرید که بسیار راه گشا خواهد بود. اگر این کارها رو انجام بدین امکان پذیرش از دانشگاههایی از رنک 1-20 را حتما و قطعا خواهید داشت. امیدوار و موفق باشید.

ApplyAbroad Guru

پیش فرض پاسخ : نظرخواهی دربارۀ شانس پذیرش و فاند بر اساس رزومه (رعایت قوانین پست اول، الزامی

نقل قول نوشته اصلی توسط ABS_SH نمایش پست ها
    0-
    1- مهندسی برق – بوعلی سینا – 14.94
    2- مندسی برق الکترونیک – دانشگاه تهران – 15.83
    3- ibt107 L29 R25 S27 W26
    4- GRE ندادم هنوز
    5- ---------------
    6- 1 مقاله کنفرانس داخلی فارسی
    7- الکترونیک- Phd
    8- آمریکا-کانادا
    9- دوسال RA بودم.
    10- فول فاند.

*- میتونم یک یا دو تا مقاله انگلیسی ژورنال بنویسم، آیا این تاثیری داره؟
    با سلام
    برای هریک از این دو کشور که بخواهید اپلای کنید مقاله به ویژه ژورنال ISI تاثیر زیادی در گرفتن پذیرش با فاند دارد. برای کانادا معدل لیسانس و فوقتان از مینیممهای برخی دانشگاههای تاپ کمتر است به ویژه اینکه فرآیند پذیرش اکثر این دانشگاهها به گونه ای است که اگر مینیممها را نیاورده باشید نمی توانید پرونده را به دست استاد مربوطه برسانید و در همان مرحله ریجکت میکنند. اگر برای امریکا اقدام کنید (که آن هم مستلزم داشتن GRE) خواهد بود، با داشتن مقاله با توجه به معدل مناسبتر خواهد بود. توجه داشته باشید که تعداد دانشگاههای کانادا محدودتر و سخت گیریهای اینچنینی نسبت به حداقلها ممکن است مشکل ساز باشد . در هر حال با رزومه فعلی برای پذیرش فول فاند از هر دو کشور کار سختی را در پیش دارید مگر اینکه تا آن زمان نواقص موجود را برطرف و مقالات خود را ارائه نموده باشید
    موفق باشید

Junior Member

1- لیسانس:مهندسی کشاورزی آب دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی گرگان معدل 14.93
    2-فوق لیسانس:مهندسی عمران محیط زیست دانشگاه تربیت مدرس معدل 14.90
    3-تافل 90
    4-جی آر ایی 312 و رایتینگ 3.5
    5- یک مقاله آی اس آی 2015، یک علمی پژوهشی داخلی؛ یک کنفرانس بین المللی جمهوری چک2013
    7-دانشجوی دکتری مهندسی محیط زیست علوم و تحقیقات معدل 16
    8-آمریکا، استرالیا(سیدنی؛ وسترن؛کوینزلند و ...؛ اروپای شمالی(دانمارک؛ سوئد؛هلند)؛ کانادا؛ژاپن (چیبا) و فول فاند نیازمندم

ApplyAbroad Guru

با سلام
    برای گرایش محیط زیست رقابت در گروه عمران دانشگاههای کانادا و امریکا بسیار بالاست(با توجه به بازار کار) مقالات ISIتاثیر زیادی روی رزومه شما دارد و همچنین نمره زبان و GRE خوب و عالی می تواند فاکتورهای تعیین کننده دیگر باشد. که توصیه میکنم حتما این دو مورد را در صورت امکان تقویت کنید. با توجه به معدل پایین نسبی در لیسانس و فوق لیسانس توصیه می کنم کانادا را فراموش کنید. چنانچه موضوع پایان نامه شما آزمایشگاهی است استرالیا گزینه مناسبی است ولی با توجه به رشته کارشناسی شما اگر در دانشگاههای اروپایی بتوانید (هلند، آلمان و...) پوزیشن پیدا کنید احتمالا زمینه های تحقیقاتی نزدیکتری نیز بتوانید برای پیداکردن استاد و ادامه پایان نامه مرتبط با بکگروندتان پیدا کنید. بنابراین اگر در مرحله اپلای هستید و فرصت امتحان مجدد زبان و GRE نیست، استرالیا و اروپا گزینه های محتملی برای پذیرش شما خواهند بود.

نقل قول نوشته اصلی توسط sargazim نمایش پست ها
    1- لیسانس:مهندسی کشاورزی آب دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی گرگان معدل 14.93
    2-فوق لیسانس:مهندسی عمران محیط زیست دانشگاه تربیت مدرس معدل 14.90
    3-تافل 90
    4-جی آر ایی 312 و رایتینگ 3.5
    5- یک مقاله آی اس آی 2015، یک علمی پژوهشی داخلی؛ یک کنفرانس بین المللی جمهوری چک2013
    7-دانشجوی دکتری مهندسی محیط زیست علوم و تحقیقات معدل 16
    8-آمریکا، استرالیا(سیدنی؛ وسترن؛کوینزلند و ...؛ اروپای شمالی(دانمارک؛ سوئد؛هلند)؛ کانادا؛ژاپن (چیبا) و فول فاند نیازمندم

Junior Member

0-

1- کامپیوتر/سخت افزار – دانشگاه فردوسی مشهد – 15/08
    2- ندارم

3- ندارم ولی پیش بینی بالای صد رو دارم.
    4- ندارم
    5- ندارم.
    6-
    7- دکترای مستقیم علوم کامیوتر یا مهندسی نرم افزار آمریکا / کانادا
    8- آمریکا / کانادا / انگلیس / آلمان
    9- سابقه ی کاری حدودا یک و نیم سال در دو موقعیت مناسب و داشتن ری کامند از چند استاد برجسته ی دانشگاه
    10- نیاز به فاند کامل

ممنونم

Junior Member

1- لیسانس حسابداری - علوم اقتصادی تهران 16.55
    2-فوق لیسانس حسابداری - آزاد مشهد سال 84 - 15.92
    3- آیلتس 6 = L 6.5 R5.5 W 6 S 6.5
    4- ندارم
    5- ندارم
    6- - یک مقاله پذیرفته شده در کنفرانس بین المللی برای ارایه؛ ولی شرکت نکردم
    7- حسابداری یا رشته های مرتبط مدیریت
    8- دانمارک فنلاند ژاپن آلمان اتریش ایتالیا اسپانیا کانادا
    9- سابقه تدریس و چهار سال هیات علمی دانشگاه و 16سال کار دولتی در زمینه حسابداری
    10- نیاز به فاند

- رشتۀ لیسانس – نام دانشگاه – معدل نهایی
    1-رشتۀ لیسانس:مهندسی پلیمر-علوم تحقیقات تهران-17.85
    10- سایر نکات مهم (
    مقیم دائم یا شهروند کشور دیگر بودن موقع اپلای، میزان نیاز به فاند و ...)
    نیاز به فاند دارم می خواستم بدونم کدام دانشگاه می توانم فول فاند بگیرم

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)