صفحه 112 از 587 نخستنخست ... 1262102103104105106107108109110111112113114115116117118119120121122162212 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,111 تا 1,120 , از مجموع 5865

موضوع: بررسی شانس پذیرش و فاند بر اساس رزومه (آخرین ویرایش: 9 سپتامبر 2017)

پیش فرض پاسخ : نظرخواهی دربارۀ شانس پذیرش و فاند بر اساس رزومه (قوانین لازم الاجرا در پست اول

۱- دانشگاه آزاد اسلامی واحد اصفهان + کارشناسی مترجمی زبان انگلیسی + 16.37
    ۲- دانشگاه آزاد اسلامی واحد اصفهان +کارشناسی ارشد زبانشناسی همگانی + 18.20
    ۴- IELTS 7.5
    GRE ندادم اما می تونم نمره خوبی کسب کنم.
    ۵- تعداد مقالات داخلی و خارجی
    1 مقاله ( International Research Journal of Applied and Basic Science ) ISCو
    یک مقاله ISIدر International Science Congress Association Research Journal of Recent Sciences
    6. سه سال تدریس زبان انگلیسی در موسسه آموزش عالی جهاد دانشگاه صنعتی اصفهان
    ۷- دانشگاه های مورد نظر (Michigan state university)
    ۸- general linguistics
    ۹-پاییز 2016
    ۱۰- موارد دیگر ( دو تا letter of recommendation خوب از دو استاد معتبر)
    11. نیازمند فاند کامل برای Phd در زبانشناسی
    12. آمریکا ، کانادا ، آلمان

پیش فرض پاسخ : نظرخواهی دربارۀ شانس پذیرش و فاند بر اساس رزومه (قوانین لازم الاجرا در پست اول

نقل قول نوشته اصلی توسط shahrokhhasani نمایش پست ها
    1- رشتۀ لیسانس – نام دانشگاه – معدل نهایی :
    مهندسی خودرو - علم و صنعت - من پنج ساله ام الان ترم هشت هستم تا بحال معدلم 14.04 هست

2- رشتۀ فوق لیسانس – نام دانشگاه – معدل نهایی : ---
    3- نمرۀ زبان (تافل/آیلتس/...) به تفکیک نمرات مهارت‌ها : هنوز ندادم
    4- نمرۀ GRE یا GMAT به تفکیک نمرات مهارت‌ها : ---
    5- تعداد مقالات ژورنالی (به تفکیک ISI یا غیر ISI) با ذکر نام ناشر : 0
    6- تعداد مقالات کنفرانسی (به تفکیک فارسی یا انگلیسی) با ذکر نام برگزار کننده: 0
    7- رشته و مقطع مورد نظر برای اپلای :
    حقیقتش رشته برام مهم نیست

8- کشورهای (و یا دانشگاه های) مورد نظر برای اپلای به ترتیب اولویت :
    آمریکا - کانادا - کشورهای اروپا

9- نکات برجستۀ رزومه (سابقۀ TA/RA، مقام در رخدادهای مرتبط بین‌المللی، رتبۀ برتر دانشکده/دانشگاه و ...) :
    چیز قابل ذکری نیست

10- سایر نکات مهم (
    مقیم دائم یا شهروند کشور دیگر بودن موقع اپلای، میزان نیاز
    به فاند و ...) :
    به فاند کامل نیاز دارم . قدرت پرداخت هزینه تحصیل یا زندگی رو اصلا ندارم . هدف اصلیم از اپلای گرفتن اقامته . برای همین نه rate دانشگاه خیلی مهمه نه رشته ام . فاند برام خیلی مهمه

پی نوشت : دوستان من حدود یک سال دیگه وقت دارم . الان در حال انجام یه پروژه کوچیکم که ممکنه از توش ثبت اختراع در بیاد . البته کنفرانس و مقاله هم همینطور . تافل و جی آر ای هم دارم می خونم . نظر شما چیه ؟ تو این یه سال معدل و بکشم بالا و پی تافل و جی آر ای و مقاله باشم ، یا انرژی م و بذارم روی ارشد و برای دکترا بعدا اقدام کنم ؟
    سلام
    شرایط هر کسی منحصر به فرد هستش و نمیشه جای کسی نظر داد. اما چون سوال کردین، من اگر جای شما بودم روی مقاله دادن (ثبت اختراع در مقابل مقاله اهمیت آنچنانی نداره) و روی کنکور کارشناسی ارشد تمرکز میکردم تا در یکی از دانشگاههای مطرح کشور ارشد بخونم و سپس با معدل بالای ارشد (بالای 17.5)، داشتن چند مقاله از پایان نامه (2 تا) و نمرات تافل ( بالای 100) و جی ار ای (بالای 320) شانسم رو روی دانشگاههای 20 تا 50 دنیا در هر نقطه از جهان امتحان کنم. موفق باشید.

ApplyAbroad Senior Veteran
    Mechatronic آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EE-ME

نقل قول نوشته اصلی توسط mblue_trinity نمایش پست ها
    1- مهندسی برق /الکترونیک/ 14.24/ دانشگاه آزاد فسا
    2-
    مهندسی برق/ مخابرات/ 17.67/ دانشگاه آزاد فسا
    3-
    speaking 25, listening 25, reading 25, writing 25
    q: 170 , v:150, w:3.5 -4

5

6- سه مقاله کنفرانس فارسی- یک مقاله انگلیسی غیر isi
    7-
    - دکترا (در گرایش مخابرات ترجیحا کار در ضمینه پردازش تصویر)
    8-
    آمریکا - اولویت اول واروپا
    9-

10-
    نیازمند فاند یا پرداخت کمک هزینه

ممنون از پاسختون.نمره زبان مشکلی ندارم بالاتر از این هم میارم واسه همین فرض رو حذف میکنم اگر این مشکله و کنفرانس هم تصحیح کردم حالا نظرتونو بفرمایید
    رنک 50 تا 170 امریکا احتمال دریافت پذیرش فول فاند وجود داره. در اروپا هم همینطور.
    آینده‌ای خواهم ساخت که گذشته‌ام جلویش زانو بزند!

به دلیل محدودیت زمانی، از پاسخگویی به پیام های خصوصیِ قابل طرح در فورِم معذورم.

0- رشتۀ فوق دیپلم – نام دانشگاه – معدل نهایی
    1- رشتۀ لیسانس – نام دانشگاه – معدل نهایی : مهندسی عمران _صنعتی بابل _16.30
    2- رشتۀ فوق لیسانس – نام دانشگاه – معدل نهایی: سازه_ صنعتی بابل _17.30
    3- نمرۀ زبان (تافل/آیلتس/...) به تفکیک نمرات مهارت‌ها : ندارم ولی پایه ام خوبه و یک سال هم برای اپلای وقت دارم
    4- نمرۀ GRE یا GMAT به تفکیک نمرات مهارت‌ها : ندارم
    5- تعداد مقالات ژورنالی (به تفکیک ISI یا غیر ISI) با ذکر نام ناشر یک مقاله چاپ شده isi با ایمپک بالای 2 و دو مقاله در دست داوری
    6- تعداد مقالات کنفرانسی (به تفکیک فارسی یا انگلیسی) با ذکر نام برگزار کننده : 3 مقاله فارسی کنفرانس داخلی
    7- رشته و مقطع مورد نظر برای اپلای : دکترای عمران سازه
    8- کشورهای (و یا دانشگاه های) مورد نظر برای اپلای به ترتیب اولویت : آمریکا کانادا اروپا استرالیا
    9- نکات برجستۀ رزومه (سابقۀ TA/RA، مقام در رخدادهای مرتبط بین‌المللی، رتبۀ برتر دانشکده/دانشگاه و ...) : یک ترم TA در دانشگاه سراسری
    10- سایر نکات مهم (
    مقیم دائم یا شهروند کشور دیگر بودن موقع اپلای، میزان نیاز به فاند و ...) متاهلم و نیازمند فول فاند هستم
    در درجه اول فاند کامل برام مهمه بعد کشور و رنک دانشگاه . و چون میخوام برگردم برام مهمه که دانشگاهی که درس میخونم جز دانشگاههای ممتاز مورد قبول وزارت علوم باشه

پیش فرض پاسخ : نظرخواهی دربارۀ شانس پذیرش و فاند بر اساس رزومه (رعایت قوانین پست اول، الزامی

1- مهندسی مکانیک/جامدات - دانشگاه صنعتی بابل 15
    2- مهندسی مکانیک/طراحی کاربردی - دانشگاه صنعتی بابل- 16.5
    3-
    4-
    5-
    6- یک مقاله انگلیسی کنفرانس IST
    7- دکترا (دینامیک جامدات)
    8- امریکا-سوئد
    9-
    10-دریافت فاند کامل

مدارک زبان فعلا ندارم ولی میگیرم. مقاله ISI هم تا پایان نامم تمام بشه میدم
    باتشکر

نقل قول نوشته اصلی توسط saritech نمایش پست ها

0- رشتۀ فوق دیپلم – نام دانشگاه – معدل نهایی
    1- رشتۀ لیسانس – نام دانشگاه – معدل نهایی : مهندسی عمران _صنعتی بابل _16.30
    2- رشتۀ فوق لیسانس – نام دانشگاه – معدل نهایی: سازه_ صنعتی بابل _17.30
    3- نمرۀ زبان (تافل/آیلتس/...) به تفکیک نمرات مهارت‌ها : ندارم ولی پایه ام خوبه و یک سال هم برای اپلای وقت دارم
    4- نمرۀ GRE یا GMAT به تفکیک نمرات مهارت‌ها : ندارم
    5- تعداد مقالات ژورنالی (به تفکیک ISI یا غیر ISI) با ذکر نام ناشر یک مقاله چاپ شده isi با ایمپک بالای 2 و دو مقاله در دست داوری
    6- تعداد مقالات کنفرانسی (به تفکیک فارسی یا انگلیسی) با ذکر نام برگزار کننده : 3 مقاله فارسی کنفرانس داخلی
    7- رشته و مقطع مورد نظر برای اپلای : دکترای عمران سازه
    8- کشورهای (و یا دانشگاه های) مورد نظر برای اپلای به ترتیب اولویت : آمریکا کانادا اروپا استرالیا
    9- نکات برجستۀ رزومه (سابقۀ TA/RA، مقام در رخدادهای مرتبط بین‌المللی، رتبۀ برتر دانشکده/دانشگاه و ...) : یک ترم TA در دانشگاه سراسری
    10- سایر نکات مهم (
    مقیم دائم یا شهروند کشور دیگر بودن موقع اپلای، میزان نیاز به فاند و ...) متاهلم و نیازمند فول فاند هستم
    در درجه اول فاند کامل برام مهمه بعد کشور و رنک دانشگاه . و چون میخوام برگردم برام مهمه که دانشگاهی که درس میخونم جز دانشگاههای ممتاز مورد قبول وزارت علوم باشه
    سلام
    معدلهای کارشناسی و ارشد شما مینیممهای تمامی دانشگاهها رو داره و از این بایت دپار مشکلی نیستین. تعداد مقالات شما کافی است و اگر بیشتر بشه رزومه شما به شدت وزینتر خواهد شد (مقالات فارسی اهمیت انچنانی نداره، بودنش بهتر از نبودنش هست در همین حد). با شرایط فعلی باید برای تافل بالای 100 (اسپیکینگ بالای 25 برای افزایش شانس TA) و نمره GRE بالاتر از 315 (برای افزایش شانس بالای 320) با کوانت بالای 160 بسیار تلاش کنید. در صورت تحقق این موارد با احتمال بسیار زیاد شانس خوبی برای دانشگاههای دارای رنک 10 تا 50 در دنیا (فول فاند) خواهید داشت. رزومه شما خوب هست امیدوار و موفق باشید.

Junior Member

1- رشتۀ لیسانس – نام دانشگاه – معدل نهایی : مهندسی عمران- دانشگاه قم- 15.78
    2- رشتۀ فوق لیسانس – نام دانشگاه – معدل نهایی -
    3- نمرۀ زبان (تافل/آیلتس/...) به تفکیک نمرات مهارت‌ها .در حال آمادگی برای آزمون تافل ولی یقینا 100 رو خواهم گرفت
    4- نمرۀ GRE یا GMAT به تفکیک نمرات مهارت‌ها
    5- تعداد مقالات ژورنالی (به تفکیک ISI یا غیر ISI) با ذکر نام ناشر : یک مقاله در مجله علمی پژوهشی مکانیک -
    سازه ها و شاره ها و یک مقاله در مجله علمی - پژوهشی دانشگاه تبریز و یک مقاله ISI

International Journal of Pavement Engineering

6- تعداد مقالات کنفرانسی (به تفکیک فارسی یا انگلیسی) با ذکر نام برگزار کننده
    ISPST2012,
    Amirkabir University of Technology,

7- رشته و مقطع مورد نظر برای اپلای رشته راه وترابری
    8- کشورهای (و یا دانشگاه های) مورد نظر برای اپلای به ترتیب اولویت امریکا-کانادا-آلمان درغیراین سه کشور کشورهای دیگه هم اگه شرایطشون خوب باشه خواهم رفت
    9- نکات برجستۀ رزومه (سابقۀ TA/RA، مقام در رخدادهای مرتبط بین‌المللی، رتبۀ برتر دانشکده/دانشگاه و ...) کسب پژوهشگر برتر در دانشگاه در سال 91 و4سال سایفه TA در دانشگاه های دولتی و آزاد و غیرانتفاعی رو دارم
    10- سایر نکات مهم (
    مقیم دائم یا شهروند کشور دیگر بودن موقع اپلای، میزان نیاز به فاند و ...) نیازمند فاند کامل

ممنون میشم راهنماییم کنید که کدام دانشگاه ها در زمینه راه و ترابری پذیرش دارن.گرچه برالی مقطع ارشد اگر دانشگاه بسیار عالی هم نباشه هم من مشکلی ندارم چون هدف اصلیم گرفتن مدرک دکتری در یک دانشگاه معتبر دنیا هست.

Junior Member

سلام
    1-ریاضیات و کاربردها-دانشگاه تهران- GPA 3.01
    2-کارشناسی ارشد -----
    3-toefl 90 تخمینی
    4-GRE 140/165/3.0 تخمینی
    5-مقاله ندارم
    6-ندارم
    7-کامپیوتر ساینس آمریکا مقطع مستر یا دکتری با فاند
    8-هنوز نمیدونم واسه چه دانشگاه هایی شانس دارم و در مرحله جستجو دانشگاه هستم ( اگر کسی دانشگاهی پیشنهاد بده ممنون میشم ) البته یکم دارم درباره دانشگاه های UC merced , New mexico تحقیق می کنم.
    9- TA دروس ریاضی عمومی 2 و معادلات دیفرانسیل بودم
    10- تا چند وقت دیگه میرم یه شرکت نرم افزاری و سخت افزاری برای کار
    و اینکه من برای fall 2016 میخوام اقدام کنم و سعی کردم در دوره تحصیل ام دروس کامپیوتری از دانشکده خودمون بردارم و بیگانه نیستم( صرفا توضیحی برای تغییر رشته بود ) و دارم سعی می کنم یه مقاله تو زمینه گراف بدم ( در حال کار )
    ممنون بابت توجهتون

Junior Member

0- نرم افزار کامپوتر – علمی کاربردی– 17

1- نرم افزار کامپوتر –آزاد لاهیجان – 15/08

2-
    3-در حال گذرندن دوره ایلتس
    4-
    5-
    6-
    7- کامپیوتر
    8-انگلستان سوئد امریکا
    9-
    10- دارای مدرک MCITP 2012 برای ادامه تحصیل بعد از دوره مستر به فول فاند احتیاج دارم

Junior Member zarbat آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    کامپیوتر - امین

1-فوق دیپلم : مهندسی نرم افزار- غیر انتفاعی امین فولادشهر ( اصفهان) -13.88

2- لیسانس : مهندسی نرم افزار- آزاد -16.55

3- نمرۀ زبان (تافل/آیلتس/...) به تفکیک نمرات مهارت‌ها : تافل 102

4- نمرۀ GRE یا GMAT به تفکیک نمرات مهارت‌ها : V 150 Q 165 W 3

5- تعداد مقالات ژورنالی (به تفکیک ISI یا غیر ISI) با ذکر نام ناشر : در حال تکمیل یه مقاله ISI ( بزودی )

6- تعداد مقالات کنفرانسی (به تفکیک فارسی یا انگلیسی) با ذکر نام برگزار کننده: یک مقاله انگلیسی در کنفرانس داخلی که Index IEEE شده

7- رشته و مقطع مورد نظر برای اپلای : هوش مصنوعی یا امنیت شبکه یا نرم افزار - فوق لیسانس

8- کشورهای (و یا دانشگاه های) مورد نظر برای اپلای به ترتیب اولویت :1_ کانادا 2_ استرالیا 3_ ترکیه 4_ فرانسه 5_ austin

9- شرایط خاص رزومه (سابقۀ TA/RA در مقاطع تحصیلی قبل، داشتن مقام در رخدادهای مرتبط بین‌المللی، کسب یکی از رتبه‌های برتر در دانشکده یا دانشگاه خود و ...) : کارشناسی شاگرد چهارم هم ورودی ها

10- سایر نکات مهم (الزام یا تمایل به دریافت فاند یا بی نیازی از آن، اقامت دائم یا شهروندی در کشوری دیگر و ...): با فاند باشه شرایط بهتر هست

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)