صفحه 116 از 587 نخستنخست ... 1666106107108109110111112113114115116117118119120121122123124125126166216 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,151 تا 1,160 , از مجموع 5865

موضوع: بررسی شانس پذیرش و فاند بر اساس رزومه (آخرین ویرایش: 9 سپتامبر 2017)

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی کامپیوتر نرم افزار فردسی مشهد

پیش فرض پاسخ : نظرخواهی دربارۀ شانس پذیرش و فاند بر اساس رزومه (قوانین لازم الاجرا در پست اول

با سلام خدمت دوستان
    0- رشتۀ فوق دیپلم – نام دانشگاه – معدل نهایی
    1- رشتۀ لیسانس – نام دانشگاه – معدل نهایی - کامپیوتر نرم افزار-فردوسی مشهد- 15.5
    2- رشتۀ فوق لیسانس – نام دانشگاه – معدل نهایی -هوش مصنوعی- خواجه نصیر تهران-17
    3- نمرۀ زبان (تافل/آیلتس/...) به تفکیک نمرات مهارت‌ها - 107- w25-s26-l3-r26
    4- نمرۀ GRE یا GMAT به تفکیک نمرات مهارت‌ها
    5- تعداد مقالات ژورنالی (به تفکیک ISI یا غیر ISI) با ذکر نام ناشر -1 مقاله isi با impact متوسط
    6- تعداد مقالات کنفرانسی (به تفکیک فارسی یا انگلیسی) با ذکر نام برگزار کننده- 2 مقاله کنفرانس ieee
    7- رشته و مقطع مورد نظر برای اپلای - phd و computer science
    8- کشورهای (و یا دانشگاه های) مورد نظر برای اپلای به ترتیب اولویت- کانادا-استرالیا
    9- نکات برجستۀ رزومه (سابقۀ TA/RA، مقام در رخدادهای مرتبط بین‌المللی، رتبۀ برتر دانشکده/دانشگاه و ...)
    10- سایر نکات مهم (
    مقیم دائم یا شهروند کشور دیگر بودن موقع اپلای، میزان نیاز به فاند و ...) - نیاز به فول فاند

ApplyAbroad Guru

پیش فرض پاسخ : نظرخواهی دربارۀ شانس پذیرش و فاند بر اساس رزومه (قوانین لازم الاجرا در پست اول

نقل قول نوشته اصلی توسط nightSide نمایش پست ها
    با سلام خدمت دوستان
    0- رشتۀ فوق دیپلم – نام دانشگاه – معدل نهایی
    1- رشتۀ لیسانس – نام دانشگاه – معدل نهایی - کامپیوتر نرم افزار-فردوسی مشهد- 15.5
    2- رشتۀ فوق لیسانس – نام دانشگاه – معدل نهایی -هوش مصنوعی- خواجه نصیر تهران-17
    3- نمرۀ زبان (تافل/آیلتس/...) به تفکیک نمرات مهارت‌ها - 107- w25-s26-l3-r26
    4- نمرۀ GRE یا GMAT به تفکیک نمرات مهارت‌ها
    5- تعداد مقالات ژورنالی (به تفکیک ISI یا غیر ISI) با ذکر نام ناشر -1 مقاله isi با impact متوسط
    6- تعداد مقالات کنفرانسی (به تفکیک فارسی یا انگلیسی) با ذکر نام برگزار کننده- 2 مقاله کنفرانس ieee
    7- رشته و مقطع مورد نظر برای اپلای - phd و computer science
    8- کشورهای (و یا دانشگاه های) مورد نظر برای اپلای به ترتیب اولویت- کانادا-استرالیا
    9- نکات برجستۀ رزومه (سابقۀ TA/RA، مقام در رخدادهای مرتبط بین‌المللی، رتبۀ برتر دانشکده/دانشگاه و ...)
    10- سایر نکات مهم (
    مقیم دائم یا شهروند کشور دیگر بودن موقع اپلای، میزان نیاز به فاند و ...) - نیاز به فول فاند

رشته علوم کامپیوتر به ویژه در کانادا و امریکا از رشته های پرطرفدار و رقابتی است و فاکتورهای رزومه شما باید به اندازه کافی موثر باشد. همانطور که خدمت دوستان دیگر هم عرض نمودم می توانید رزومه خود را در بخشهای مختلف برای این منظور تقویت نمایید که اینها طیف وسیعی از دوره های آموزشی، نرم افزارهای مرتبط، دستیاری یا انجام ندریس مرتبط، سابقه همکاری تحقیقاتی و به ویژه مقالات ژورنالهای معتبر است. با یک مقاله متوسط برای استرالیا شانس زیادی ندارید و حداقل 2-3مقاله معتبر برای فاند کامل توصیه می شود. برای کانادا پذیرش امکانپذیر به نظر میرسد اما مساله فاند به فاکتورهای رزومه شما و رقابت پذیری آن با سایر اپلیکنتها و نیز موضوع تز ارشد شما و به روز بودن و در راستای تحقیق مورد نیاز استاد دانشگاه کانادایی بودنش برمیگردد که آنرا می توانبا یک سرچ احتمالی در سایت دانشگاهها و زمینه کاری اساتید متوجه شوید. در کل شانس شما با وجود نمره زبان خوب بدون این فاکتورها متاسفانه خیلی زیاد و رقابتی نیست و امیدوارم این فاکتورها را حتما داشته باشید یا به زودی کسب نمایید.
    موفق باشید
    “I find the great thing in this world is not so much where we stand, as in what direction we are moving"

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    ferdowsi university of mashad

پیش فرض پاسخ : نظرخواهی دربارۀ شانس پذیرش و فاند بر اساس رزومه (رعایت قوانین پست اول، الزامی

1- رشتۀ لیسانس – نام دانشگاه – معدل نهایی : عمران - فردوسی مشهد - 17.22
    Bachelor of Science in civil engineering at Ferdowsi University of Mashhad, Iran. GPA (121 credits) 17.22s out of 20
    Diploma in mathematics and physics at Shahid Beheshty Exceptional Talents School of Torbat-E-Heydarye (Under supervision of NODET), Iran. GPA 19.09 out of 20

3- نمرۀ زبان (تافل/آیلتس/...) به تفکیک نمرات مهارت‌ها : (IELTs 7 (Overall 7 (Listening 6.5, Reading 7.5, Writing 7, Speaking 6.5)
    4- نمرۀ GRE یاGMAT به تفکیک نمرات مهارت‌ها : Q = 154 V=132 بار اولی که دادم اما میخوام دوباره بدم
    5- تعداد مقالات ژورنالی (به تفکیک ISI یا غیر ISI) با ذکر نام ناشر :
    Ø Journal Papers

· Abdulsame Fazli, Sajad Fathi, Maryam Fazli, Behrooz Fathi (2014). Collation the durability of modified and non-modified sulfur concrete in erosive environments. International Journal Of Structural Analysis & Design, 1, 188 - 193.
    · ) Abdulsame Fazli, Sajad Fathi, Mohammad Hadi Enferadi, Mayram Fazli, Behrooz Fath. (2014). Appraising Effectiveness of Building Information Management (BIM) in Project Management. Procedia Technology, 16, 1116-1125. doi: 10.1016/j.protcy.2014.10.126
    Ø National Conferences and proceedings
    · Fazli, Sajad Fathi, M. Fazli, & B.Fathi (2014). Assessment of internal audit's role in risk management. First National Congress of Construction engineering and civil engineering Projects (NCCP). Gorgan, Iran.( http://www.civilica.com/Paper-NCCPP01-NCCPP01_136.html)
    6- تعداد مقالات کنفرانسی (به تفکیک فارسی یا انگلیسی) با ذکر نام برگزار کننده
    7- رشته و مقطع مورد نظر برای اپلای : master for fall or spring 2015
    8- کشورهای (و یا دانشگاه های) مورد نظر برای اپلای به ترتیب اولویت : USA - ایالات مرکزی کالیفرنیا یا تگزاس یا ویرجینیا
    Professional Experience
    2013– Current Intern and Assistant Engineer in Construction of Pasargad Modern Home mall, 13th Modaress St., 3th Kilometer Shandiz Road , Mashhad, Iran
    2012– Current Assistant Engineer in Consultation and Design of Elizeh Residential Tower, 29th Mollasadra St., Mollasadra Blvd. Elizeh Residential Tower, Mashhad, Iran
    Teaching Experience
    2014-Current Structural Analysis I and II T.A. at Eqbal College of Mashhad
    2014-Current Hydraulic Engineering T.A. at Eqbal College of Mashhad
    2014-Current Earthquake Engineering T.A. at Eqbal College of Mashhad
    2013-Current Design of Concrete Structures I and II T.A. at Eqbal College of Mashhad
    2013-Current Tutor for Statics, Dynamics, Design of Concrete structures, Mathematics, Soil Mechanics and Hydraulic Engineering
    2013-Current Tutor for MSP, Excel, CSI Sap, Safe, E-tabs, MATLAB, Autodesk AutoCAD, Civil3D,and GIS
    Invention & Innovation
    Innovation of Video-meter robot for sewage network
    Specifics
    · Optimize speed: 11.8 m/Sec
    · Data collection: Pipes diameter from 10”
    · Digital wide dynamic range
    · Compatible with carrier
    2010-2014 Ranked in top 10 percent among 40 student of civil engineering student of Ferdowsi University of Mashhad, Iran
    2006-2010 Qualified as a member of National Organization of development for Exceptional Talents
    2008 Qualified as Finalist (National stage) in the Mathematics Olympiads of Iran
    2008 Ranked in top 1% In Iran’s Nationwide University entrance exam among 1362516 participant in Mathematics and Physics discipline
    2008 Graduation from high school in mathematics and Physics with first honour and ranked 2th in Shahid Beheshty school
    2004-2006 Second place in Khwarizmi contest of Science Laboratory
    2004-2006 Second place in Khwarizmi contest of Science Laboratory
    2004-2006 Elected as best male actor of theatre of Razavi Khorasan Province
    2004-2006 Winner of several Sport contest in Razavi khorasan
    10- سایر نکات مهم (
    مقیم دائم یا شهروند کشور دیگر بودن موقع اپلای، میزان نیاز به فاند و ...)
    من آلان میخوام وضعیتمو بدونم و این که چقد شانس واسه فاند کامل دارم و اینکه کجا برم بهتره ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط ahmadshafiei نمایش پست ها
    1- رشتۀ لیسانس : فیزیک/ولی عصر رفسنجان- دولتی-/ 13.43
    2- رشتۀ فوق لیسانس: نانو فیزیک/ سیستان و بلوچستان/ 16.09
    3- نمرۀ زبان تافل: 80/ S:17/W:19/ L:23/R:21
    4- نمرۀ GRE : جنرال امتحان ندادم. با فرض 310 تا 320. به تازگی امتحان سابجکت فیزیک رو دادم. فرض کنیم بین 780 تا 810
    5- تعداد مقالات ژورنالی: هنوز ندارم
    6- تعداد مقالات کنفرانسی: دو مقاله کنفرانسی؛ کنفرانس نانو یزد- کنفرانس نانو تهران
    7- رشته و مقطع مورد نظر برای اپلای: برای دکتری فیزیک- گرایش های در محدوده فوتونیک و کوانتم اپتیک
    8- کشورهای مورد نظر برای اپلای به ترتیب اولویت: کشور آمریکا- رنک دانشگاه مهم نیست اما نیازمند فاند کامل
    9- نکات برجستۀ رزومه: در حال تدریس دروس پایه فیزیک در دانشگاه های ازاد- چهار پنج ترم سابقه تدریس- از بنیاد نخبگان هم به دلیل یک کار پژوهشی(مقابله با شنود و رمزنگاری کوانتمی) چند ماه کسر خدمت گرفتم- احتمالا این باید نکته منفی باشه!-
    10- سایر نکات مهم: رتبه دانشگاه چندان برام مهم نیست. نیاز به فاند کامل دارم. می تونم نمره تافل رو هم تا بالای 90 بهبود بدم.
    چه کارهایی رو باید انجام بدم تا یک شانس معقول برای پذیرش داشته باشم. ممنون
    واقعبینانه نگاه کنم به CV شما، باید بگم شما شانس گرفتن Fund رو ندارین و دلایل من به این صورت هست: ۱) معدل پایین کارشناسی ۲) معدل نسبتا قابل قبول کارشناسی ارشد ۳) نمره ی پایین TOEFL. این نکته رو در نظر داشته باشین که داشتن مقاله و ... میتونه شانس شما رو بالا ببره اما قطعا و قطعا به اندازه ی Requirement های اصلی مثل معدل، نمره های زبان و ... نیست. توصیه ای که دارم براتون: حتما سعی کنین نمره ی خوبی توی GRE subject بیارین. موفق باشین

نقل قول نوشته اصلی توسط alwf نمایش پست ها
    1.رشتۀ لیسانس – نام دانشگاه – معدل نهایی: فيزيك نظري-كردستان-12
    :2.رشتۀ فوق لیسانس – نام دانشگاه – معدل نهایی :فيريكحالت جامد-اروميه-14.87
    3.نمرۀ زبان (تافل/آیلتس/...) به تفکیک نمرات مهارت‌ها
    : تافل(ريدينگ=14ولسنينگ=22واسپيكينگ =22ورايتينگ=20)

: سابجكت=690وجنرال(وربال=130وكو نت=158و رايتينگ=2.5) GRE4.نمرات
    تعداد مقالات : يكي چاپ شده در ژورنال خارجي
    6.رشته و مقطع مورد نظر برای اپلای : فيزيك نظري PhD
    8.کشورهای (و یا دانشگاه های) مورد نظر برای اپلای به ترتیب اولویت: آمريكا(آمريكاي شمالي)و اروپا
    سابقۀ): سابقه تدريس يك سالهTA/RA 9.نکات برجستۀ رزومه(
    10. (مقیم دائم یا شهروند کشور دیگر بودن موقع اپلای، میزان نیاز به فاند و) سایر نکات مهم
    سلام به همه دوستان ممنون ميشم دوستان باتجربه، با جواب دادن به سوالم بهم كمك كنن!
    آقا من ميخوام هرجور شده از اين جا خلاص بشم و براي ادامه تحصيلم يا آمريكاي شمالي و يا آلمان برم با توجه به رزومه و هر چي كه در چنته دارم بگين كجاها شانس قبولي دارم يا اصلا شانسي دارم؟ و اصلا بايد چيكار كنم خلاصه اگه هرجور ميتونيد با استفاده از تجربه تون توي اين زمينه كمكم كنيد لطف بزرگي مي كنيد.
    با شرایط شما پذیرش با Fund از دانشگاههای آمریکای شمالی به شدت پایین هست (میتونین بدون Fund پذیرش بگیرین) و دلایلش هم کاملا مشخص: ۱) معدل بسیار پایین کارشناسی ۲) معدل متوسط کارشناسی ارشد ۳) نمره GRE subject پایین ۴) نمره ی TOEFL پایین. برای اروپا که سر نمره های دبیرستان و دانشگاهی به نظر من حساس تر از آمریکای شمالی هستند هم شانس پذیرش با Fund رو نمی بینم متاسفانه. تنها توصیه ای که میکنم اینه توی GRE subject نمره ی خوبی بیارین و برای دانشگاههای متوسط به پایین آمریکای شمالی اقدام کنین یا اینکه برای پذیرش بدون Fund اروپا اقدام کنین. موفق باشین

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط alwf نمایش پست ها
    1.رشتۀ لیسانس – نام دانشگاه – معدل نهایی: فيزيك نظري-كردستان-12
    :2.رشتۀ فوق لیسانس – نام دانشگاه – معدل نهایی :فيريكحالت جامد-اروميه-14.87
    3.نمرۀ زبان (تافل/آیلتس/...) به تفکیک نمرات مهارت‌ها
    : تافل(ريدينگ=14ولسنينگ=22واسپ كينگ=22ورايتينگ=20)

: سابجكت=690وجنرال(وربال=130وكو نت=158و رايتينگ=2.5) GRE4.نمرات
    تعداد مقالات : يكي چاپ شده در ژورنال خارجي
    6.رشته و مقطع مورد نظر برای اپلای : فيزيك نظري PhD
    8.کشورهای (و یا دانشگاه های) مورد نظر برای اپلای به ترتیب اولویت: آمريكا(آمريكاي شمالي)و اروپا
    سابقۀ): سابقه تدريس يك سالهTA/RA 9.نکات برجستۀ رزومه(
    10. (مقیم دائم یا شهروند کشور دیگر بودن موقع اپلای، میزان نیاز به فاند و) سایر نکات مهم
    سلام به همه دوستان ممنون ميشم دوستان باتجربه، با جواب دادن به سوالم بهم كمك كنن!
    آقا من ميخوام هرجور شده از اين جا خلاص بشم و براي ادامه تحصيلم يا آمريكاي شمالي و يا آلمان برم با توجه به رزومه و هر چي كه در چنته دارم بگين كجاها شانس قبولي دارم يا اصلا شانسي دارم؟ و اصلا بايد چيكار كنم خلاصه اگه هرجور ميتونيد با استفاده از تجربه تون توي اين زمينه كمكم كنيد لطف بزرگي مي كنيد.
    شما همه چیز رزومه تون از معدل و تافل و GRE خیلی ضعیف است. برای کانادا که مطلقا شانسی ندارید و برای امریکا هم شاید اگر بتونید تافل و GRE جنرال و سابجکت تون رو خیلی بالاتر ببرید شانس پذیرش از دانشگاههای پایین را داشته باشید. آلمان را اطلاع دقیق ندارم ولی خیلی بعید میدونم.

Junior Member pourahmad_ifst آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    electronic

سلام. میشه نظرتونو بگین؟
    .
    1- دانشگاه تبریز + علوم و صنایع غذایی + 17.61 (کارنامه دقیق:ترم 1 معدل 14 ، ترم 2 معدل 18.60 ، ترم سه معدل 17.40 ، ترم چهار معدل 17.60 ، ترم پنج معدل 18.20 ، ترم شش معدل 19.05 ، ترم هفت معدل 17.61)
    2- سال ورود به کارشناسی ارشد : 1394/6 - دانشگاه تبریز - پذیرش از طریق استعدادهای درخشان
    3- IELTS Equivalent : 6.5
    4- approximationaly >320
    5- 2 مقاله مروری isi ، چاپ در ژورنال food engineering
    6- ندارم
    7- فرقی نمیکند
    8- مهندسی صنایع غذایی
    9- 2016-2018
    10- فول فاند

Member pegah84ir آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EE - AUT

نقل قول نوشته اصلی توسط Abasalt نمایش پست ها
    واقعبینانه نگاه کنم به CV شما، باید بگم شما شانس گرفتن Fund رو ندارین و دلایل من به این صورت هست: ۱) معدل پایین کارشناسی ۲) معدل نسبتا قابل قبول کارشناسی ارشد ۳) نمره ی پایین TOEFL. این نکته رو در نظر داشته باشین که داشتن مقاله و ... میتونه شانس شما رو بالا ببره اما قطعا و قطعا به اندازه ی Requirement های اصلی مثل معدل، نمره های زبان و ... نیست. توصیه ای که دارم براتون: حتما سعی کنین نمره ی خوبی توی GRE subject بیارین. موفق باشین
    فاند تو رشته های علوم پایه خیلی بیشتر هست نسبت به مهندسی
    با انتخاب درست میشه فاند گرفت
    اگه نمره تافل رو بالاتر ببرند و جی آر ای خوب بگیرین و درست انتخاب کنین حتما میشه

نقل قول نوشته اصلی توسط pegah84ir نمایش پست ها
    فاند تو رشته های علوم پایه خیلی بیشتر هست نسبت به مهندسی
    با انتخاب درست میشه فاند گرفت
    اگه نمره تافل رو بالاتر ببرند و جی آر ای خوب بگیرین و درست انتخاب کنین حتما میشه
    نقل قول نوشته اصلی توسط pourahmad_ifst نمایش پست ها
    سلام. میشه نظرتونو بگین؟
    .
    1- دانشگاه تبریز + علوم و صنایع غذایی + 17.61 (کارنامه دقیق:ترم 1 معدل 14 ، ترم 2 معدل 18.60 ، ترم سه معدل 17.40 ، ترم چهار معدل 17.60 ، ترم پنج معدل 18.20 ، ترم شش معدل 19.05 ، ترم هفت معدل 17.61)
    2- سال ورود به کارشناسی ارشد : 1394/6 - دانشگاه تبریز - پذیرش از طریق استعدادهای درخشان
    3- IELTS Equivalent : 6.5
    4- approximationaly >320
    5- 2 مقاله مروری isi ، چاپ در ژورنال food engineering
    6- ندارم
    7- فرقی نمیکند
    8- مهندسی صنایع غذایی
    9- 2016-2018
    10- فول فاند
    با داشتن تمرات خوب GRE و IELTS من فکر میکنم شما شانس خوبی برای پذیرش از دانشگاههای خوب آمریکا رو دارین. خوشبختانه معدل کارشناسی شما خیلی خوبه و با توجه به مقاله CV خوبی دارین. توصیه ی جدی من به شما اینکه توی امتحانات زبان حداکثر تلاشتون رو بکنین که نمرات خوبی بیارین چـــــــــــون براحتی میتونن انتخاباهای آیندت رو عوض کنند. موفق باشین

Junior Member

با سلام
    1- رشتۀ لیسانس – نام دانشگاه – معدل نهایی:مهندسی عمران- دانشگاه صنعتی اصفهان- 14.30
    2- رشتۀ فوق لیسانس – نام دانشگاه – معدل نهایی : مهندسی عمران -گرایش آب و سازه های هیدرولیکی- دانشگاه شهید بهشتی 16.25
    3- نمرۀ زبان (تافل/آیلتس/...) به تفکیک نمرات مهارت‌ها:
    98 ( l:26 / r:22 / w:26 / s:24
    4- نمرۀ GRE یا GMAT به تفکیک نمرات مهارت‌ها: هنوز ندارم
    5- تعداد مقالات ژورنالی (به تفکیک ISI یا غیر ISI) با ذکر نام ناشر :3 isi با ایمپکت خوب
    6- تعداد مقالات کنفرانسی (به تفکیک فارسی یا انگلیسی) با ذکر نام برگزار کننده :----
    7- رشته و مقطع مورد نظر برای اپلای: مدیریت منابع آب(water resources management) برای دکترا
    8- کشورهای (و یا دانشگاه های) مورد نظر برای اپلای به ترتیب اولویت: امریکا و کانادا

9- نکات برجستۀ رزومه (سابقۀ TA/RA، مقام در رخدادهای مرتبط بین‌المللی، رتبۀ برتر دانشکده/دانشگاه و ...) : ریکام از طرف استاد
    10- سایر نکات مهم :نیاز به فاند

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)