صفحه 157 از 587 نخستنخست ... 57107147148149150151152153154155156157158159160161162163164165166167207257 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,561 تا 1,570 , از مجموع 5865

موضوع: بررسی شانس پذیرش و فاند بر اساس رزومه (آخرین ویرایش: 9 سپتامبر 2017)

Member
    رشته و دانشگاه
    MSc Human Development: Genetics, Neuroscience and Psychology, Tomsk State University

پیش فرض پاسخ : نظرخواهی دربارۀ شانس پذیرش و فاند بر اساس رزومه (قوانین لازم الاجرا در پست اول

0- رشتۀ کاردانی:
    مهندسی آب، دانشگاه محقق اردبیلی، معدل: 12.01 (انصراف از کارشناسی و گرفتن کاردانی)

1- رشتۀ کارشناسی ناپیوسته:
    راهنمایی و مشاوره، دانشگاه آزاد بابل، معدل: 19.50

2-
    3- نمرۀ زبان (تافل/آیلتس/...): 28 شهریور آزمون تافل دارم.
    4- نمرۀ GRE یا GMAT: ندارم. ولی در صورتی که برای گرفتن پذیرش و رفع کردن مشکل ناپیوسته بودن مدرکم تاثیر قابل ملاحظه ای بذارد، مایلم براش بخونم.
    5- تعداد مقالات ژورنالی (به تفکیک ISI یا غیر ISI): در حال نوشتن مقالات ISI هستم.
    6- تعداد مقالات کنفرانسی (به تفکیک فارسی یا انگلیسی): ندارم.
    7- رشته و مقطع مورد نظر برای اپلای: کارشناسی ارشد روانشناسی (مشاوره، بالینی)
    8- کشورهای (و یا دانشگاه های) مورد نظر برای اپلای به ترتیب اولویت: در درجه ی اول: ایرلند، آلمان، چک (دانشگاه نیویورک پراگ)، استونی (دانشگاه تالین) در درجه ی دوم: سایر کشورهای اروپایی (اروپای غربی، مرکزی، شرقی، اهمیتی ندارد)
    9- نکات برجستۀ رزومه (سابقۀ TA/RA، مقام در رخدادهای مرتبط بین‌المللی، رتبۀ برتر دانشکده/دانشگاه و ...): معدل بالای 19.50 در مقطع کارشناسی ناپیوسته.
    10- سایر نکات مهم (
    مقیم دائم یا شهروند کشور دیگر بودن موقع اپلای، میزان نیاز
    به فاند و ...):
    نکته ی اول: یکی از مشکلات من ناپیوسته بودن مدرکم و نامرتبط بودن مدرک کاردانی م با روانشناسی و مشاوره هست. آیا این در روند ارزیابی و معادل سازی مدرکم برای اپلای مشکلی ایجاد می کنه؟ آیا قابل رفع هست؟ چه طور؟
    نکته ی دوم: نیاز ضروری ای به فاند ندارم. ولی آیا امکانش هست؟

پیش فرض پاسخ : نظرخواهی دربارۀ شانس پذیرش و فاند بر اساس رزومه (قوانین لازم الاجرا در پست اول

- رشتۀ لیسانس – نام دانشگاه – معدل نهایی: مهندسی برق دانشگاه تهران 15.56
    2- رشتۀ فوق لیسانس – نام دانشگاه – معدل نهایی:____
    3- نمرۀ زبان (تافل/آیلتس/...) به تفکیک نمرات مهارت‌ها: تافل 106
    4- نمرۀ GRE یا GMAT به تفکیک نمرات مهارت‌ها: قباا پست کردم یادم نيت خیلی عالیه.
    5- تعداد مقالات ژورنالی (به تفکیک ISI یا غیر ISI) با ذکر نام ناشر:---
    6- تعداد مقالات کنفرانسی (به تفکیک فارسی یا انگلیسی) با ذکر نام برگزار کننده:---
    7- رشته و مقطع مورد نظر برای اپلای: برق دکترا
    8- کشورهای (و یا دانشگاه های) مورد نظر برای اپلای به ترتیب اولویت: آمریکا
    9- نکات برجستۀ رزومه (سابقۀ TA/RA، مقام در رخدادهای مرتبط بین‌المللی، رتبۀ برتر دانشکده/دانشگاه و ...):-----
    10- سایر نکات مهم (مقیم دائم یا شهروند کشور دیگر بودن موقع اپلای، میزان نیاز به فاند و ...)

میخواستم راهنماییم کنید که با این شرایط میتونم از امریکا با فاندکامل پزیرش بگیرم
    1- چند سال از مدرکم می گذره. 91 فارق شدم
    2- من الان ارشدم برق تهران ولی معدلم خراب شده مثلا 14 تا حالا يک سال. می خوام بدون نمره ارشدم اپلای کنم. نظرتون چیه؟ بنظرم ليسانسم بهتره و نمی خوام رشته الانمو ادامه بدم. . می خوام الکترونيک يا حتی کامپيوتر بخونم. انتظار دانشگاه توپ ندارم 50 تای آمريکا مثلا. اميدم به GRE
    با تشکر
    ویرایش توسط whathaveIdone : June 28th, 2015 در ساعت 03:31 PM

Junior Member dodo آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Ms.nurse

1-رشتۀ لیسانس – نام دانشگاه – معدل نهایی: پرستاری معدل=15/56 شهرستان
    2- رشتۀ فوق لیسانس – نام دانشگاه – معدل نهایی:آموزش پرستاری معدل=16/60 تهران
    3- نمرۀ زبان (تافل/آیلتس/...) به تفکیک نمرات مهارت‌ها: ایلتس=6/5 (بعضی دانشگاهها کانادا 7 می خوان یه بار دیگه باید امتحان بدم)
    4- نمرۀ. v=153 q=165 w=3 GRE
    امتحان CGFNs (امتحان پرستاری آمریکا ثبت نام کردم اگه اون سازمان مربوطه مدارک دانشگاهم تایید کنه نوامبر میرم دبی امتحان میدم)

5- تعداد مقالات ژورنالی (به تفکیک ISI یا غیر ISI) با ذکر نام ناشر:-یک مقاله داخلی از پایان نامه
    6- تعداد مقالات کنفرانسی (به تفکیک فارسی یا انگلیسی) با ذکر نام برگزار کننده:4 مقاله کنفرانس بین المللی (بعد از ارشد)
    7- رشته و مقطع مورد نظر برای اپلای: پرستاری دکترا
    8- کشورهای (و یا دانشگاه های) مورد نظر برای اپلای به ترتیب اولویت: آمریکا کانادا انگلیس سوئد ترکیه
    9- نکات برجستۀ رزومه (سابقۀ TA/RA، مقام در رخدادهای مرتبط بین‌المللی، رتبۀ برتر دانشکده/دانشگاه و ...):یک ترم TA
    10- سایر نکات مهم (مقیم دائم یا شهروند کشور دیگر بودن موقع اپلای، میزان نیاز به فاند و ...)
    ترکی استانبولی advance
    میخواستم راهنماییم کنید که با این شرایط میتونم از کجا با فاندکامل پذیرش بگیرم
    1- چند سال از مدرکم می گذره: سال 1390 از ارشذ فارغ التحصیل شدم
    8 سال سابقه کار دارم کارمند رسمی یک بیمارستان دولتی هستم .استادهام میگویند چون بچه 12 ساله دارم برم اروپا.ولی الان که دارم دانشگاها را بررسی میکنم کاملا گیج شدم کدوم کشور بیشتر سرمایه گذاری کنم(کلا میتونم 60 هزار دلار با خودم ببرم برای 4 سال تحصیل).
    در کل هر کشوری که بتونم برم نمیخواهم برگردم در ضمن خانم و 36 سال دارم

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط hosseinsaber نمایش پست ها

اگه بتونم یه مقاله IEEE بدم و در ترم تحصیلی آینده TA بشم برای دانشگاه های امریکا چه شانسی دارم؟

آخه اگه پذیرش نگیرم به احتمال زیاد دیگه دکترا تو شریف رو از دست میدم و مجبورم برم سربازی
    به نظر اینجانب با رزومه فعلی شما و با حداقل یک مقاله و تقویت رزومه از طریق حفظ معدل و کمک تدریس دروس تخصصی شانس پذیرش با فاند در امریکا و کانادا در دسترس خواهد بود.
    “I find the great thing in this world is not so much where we stand, as in what direction we are moving"

Member mohamadaliv آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mech Eng - BASU

نقل قول نوشته اصلی توسط sh_ak نمایش پست ها
    0- رشتۀ فوق دیپلم – نام دانشگاه – معدل نهایی

1- رشتۀ لیسانس – نام دانشگاه – معدل نهایی
    مهندسی برق مخابرات-دانشگاه تهران-17.77(تا ترم 5 البته)

2- رشتۀ فوق لیسانس – نام دانشگاه – معدل نهایی
    3- نمرۀ زبان (تافل/آیلتس/...) به تفکیک نمرات مهارت‌ها تافل 110
    4- نمرۀ GRE یا GMAT به تفکیک نمرات مهارت‌ها هنوز ندادم
    5- تعداد مقالات ژورنالی (به تفکیک ISI یا غیر ISI) با ذکر نام ناشر
    6- تعداد مقالات کنفرانسی (به تفکیک فارسی یا انگلیسی) با ذکر نام برگزار کننده
    7- رشته و مقطع مورد نظر برای اپلای ارشد برق مخابرات سیستم
    8- کشورهای (و یا دانشگاه های) مورد نظر برای اپلای به ترتیب اولویت اروپا - کانادا-آمریکا
    9- نکات برجستۀ رزومه (سابقۀ TA/RA، مقام در رخدادهای مرتبط بین‌المللی، رتبۀ برتر دانشکده/دانشگاه و ...)
    سابقه TA چند درس

10- سایر نکات مهم (
    مقیم دائم یا شهروند کشور دیگر بودن موقع اپلای، میزان نیاز
    به فاند و ...)full fund
    دوست عزیز شانس خوبی برای اولویت های ذکر شده دارید.
    اما چند توصیه:
    1- گرچه معدلتون تا این مرحله از تحصیل خوبه اما سعی کنید تو ترم های باقیمونده اون رو افزایش بدید یا حداقل اونو تو همین رنج حفظ کنید.
    2- نمره زبانتون گواه بر توانایی شما دز زبان هست، چنانچه قصد ادامه تحصیل در آمریکا و کانادا رو دارید به نمره GRE نیاز خواهید داشت. برای آزمون GRE وقت و انرژی بذارید.
    3- در فرصت باقیمانده تلاش کنید از پروژه های درسی و یا پروژه پایانی لیسانس مقاله پژوهشی استخراج کنید.
    ...::: یه بغل آرامش، یه سیر دل خوش، همه خواسته من از زندگی :::...

-1رشتۀ لیسانس – نام دانشگاه – معدل نهایی :سخت افزار _دانشگاه آزاد واحد نجف آباد_ 17/30
    2-رشتۀ فوق لیسانس – نام دانشگاه – معدل نهایی: معماری سیستم های کامپیوتری _ دانشگاه غیر انتفاعی شیخ بهایی اصفهان_ هنوز دانشجو هستم ولی احتمالا 18
    - 3نمرۀ زبان (تافل/آیلتس/...) به تفکیک نمرات مهارت‌ها : هنوز ندادم
    -4نمرۀ GRE یا GMAT به تفکیک نمرات مهارت‌ها هنوز ندادم
    - 5تعداد مقالات ژورنالی (به تفکیک ISI یا غیر ISI) با ذکر نام ناشر
    - 6تعداد مقالات کنفرانسی (به تفکیک فارسی یا انگلیسی) با ذکر نام برگزار کننده
    - 7رشته و مقطع مورد نظر برای اپلای : دکتری معماری سیستم های کامپیوتری
    - 8کشورهای (و یا دانشگاه های) مورد نظر برای اپلای به ترتیب اولویت :دانشگاه کلگری کانادا- آمریکا- هند -ترکیه
    -9نکات برجستۀ رزومه (سابقۀ TA/RA، مقام در رخدادهای مرتبط بین‌المللی، رتبۀ برتر دانشکده/دانشگاه و ...):یک ترم TA بودم ,مسلط به زبان برنامه نویسی C# و طراحی نرم افزار و طراحی سایت به زبان Asp
    - 10سایر نکات مهم (مقیم دائم یا شهروند کشور دیگر بودن موقع اپلای، میزان نیاز به فاند و ...)
    Full fundمیخواهم ولی اگر شرایطش رو ندارم Fund

می خواستم در آخر اگه میشه راهنماییم کنید که چطور میتونم استاد پیدا کنم؟ چون در دانشگاهی که من درش تحصیل میکنم زیاد سطح علمی بالایی نداره و اساتیدم نمیتونن من را به اساتیدی در دانشگاه های کانادا و یا امریکا معرفی کنند.
    و با توجه به اینکه من هنوز دانشجو هستم باید چه کارایی انجام بدم تا شرایط Apply را داشته باشم؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Bioelectric Engineering - Sharif Uni. of Tech.

۱. مهندسی برق مخابرات - صنعتی شاهرود - ۱۵.۶۲
    ۲. مهندسی پزشکی بیوالکتریک - صنعتی شریف - ۱۸.۰۱
    ۳. iBT 96 (R:24,L:25,S:24,W:23)
    ۴. فرض کنیم: Q:165 V:150 W:3.5
    ۵. ۱ مقاله ISI مجله Robotica (Revised(
    ۶. ۳ مقاله : ۱. پوستر فارسی، کنفرانس اتوماسیون، ایران ۲. مقاله انگلیسی کنفرانس ASME تگزاس ۳.مقاله انگلیسی کنفرانس تشخیص الگو و پردازش تصویر(تو IEEE ایندکس شده)، ایران
    ۷. دکتری - علوم کامپیوتر یا مهندسی برق - در زمینه بینایی کامپیوتری Computer Vision
    ۸. ۱.آمریکا (کالیفرنیا، میشیگان، ویرجینیا و ...) ۲.کانادا (فکر نکنم جایی قبول شم، معدل میخوان) ۳.اروپا (آلمان، هلند، سوئیس)
    ۹. ۱.سه بار TA بودم (یک بار شاهرود (تخصصی) و دوبار شریف(یه درس لیسانس و یه درس ارشد مرتبط با بینایی ماشین)) ۲. برنامه نویسی رو تخصصی بلدم (کتابخونه های بینایی ماشین مثله OpenCV و Aforge و اینا) ۳. زمان اپلای یک سال سابقه کار با عنوان RA تو پژوهشکده دارم. ۴. هفت هشتا پروژه مرتبط انجام دادم، ۳ تاشون کامل صنعتی بودن و محصول شدن ۵. سابقه کار مرتبط تو محیط صنعتی دارم ۶. چهارتا توصیه نامه (یکی از محل کار و ۳ تا از اساتید شریف) ۷. مقام اولی و دومی مسابقات رباتیک داخلی دارم (مرتبط با بینایی ماشین) ۸. بعد دفاع میتونم شریف برای دکترا بمونم (با استاد خیلی قوی که قبلا استفورد درس میداده!)
    ۱۰. به فاند کامل نیاز دارم

یه نکته ای که هست من تا حالا دو جا اپلای کردم که بیشتر کار پردازش تصویر در مهندسی پزشکی می کردن و هردوشون Reject کردن! (یکی آلمان و یکی هلند!)
    ویرایش توسط soroush361 : June 29th, 2015 در ساعت 01:13 PM

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط soroush361 نمایش پست ها
    ۱. مهندسی برق مخابرات - صنعتی شاهرود - ۱۵.۶۲
    ۲. مهندسی پزشکی بیوالکتریک - صنعتی شریف - ۱۸.۰۱
    ۳. iBT 96 (R:24,L:25,S:24,W:23)
    ۴. فرض کنیم: Q:165 V:150 W:3.5
    ۵. ۱ مقاله ISI مجله Robotica (Revised(
    ۶. ۳ مقاله : ۱. پوستر فارسی، کنفرانس اتوماسیون، ایران ۲. مقاله انگلیسی کنفرانس ASME تگزاس ۳.مقاله انگلیسی کنفرانس تشخیص الگو و پردازش تصویر(تو IEEE ایندکس شده)، ایران
    ۷. دکتری - علوم کامپیوتر یا مهندسی برق - در زمینه بینایی کامپیوتری Computer Vision
    ۸. ۱.آمریکا (کالیفرنیا، میشیگان، ویرجینیا و ...) ۲.کانادا (فکر نکنم جایی قبول شم، معدل میخوان) ۳.اروپا (آلمان، هلند، سوئیس)
    ۹. ۱.سه بار TA بودم (یک بار شاهرود (تخصصی) و دوبار شریف(یه درس لیسانس و یه درس ارشد مرتبط با بینایی ماشین)) ۲. برنامه نویسی رو تخصصی بلدم (کتابخونه های بینایی ماشین مثله OpenCV و Aforge و اینا) ۳. زمان اپلای یک سال سابقه کار با عنوان RA تو پژوهشکده دارم. ۴. هفت هشتا پروژه مرتبط انجام دادم، ۳ تاشون کامل صنعتی بودن و محصول شدن ۵. سابقه کار مرتبط تو محیط صنعتی دارم ۶. چهارتا توصیه نامه (یکی از محل کار و ۳ تا از اساتید شریف) ۷. مقام اولی و دومی مسابقات رباتیک داخلی دارم (مرتبط با بینایی ماشین) ۸. بعد دفاع میتونم شریف برای دکترا بمونم (با استاد خیلی قوی که قبلا استفورد درس میداده!)
    ۱۰. به فاند کامل نیاز دارم

یه نکته ای که هست من تا حالا دو جا اپلای کردم که بیشتر کار پردازش تصویر در مهندسی پزشکی می کردن و هردوشون Reject کردن! (یکی آلمان و یکی هلند!)
    از نظر کلیات رزومه با فرض کسب GRE میتونید برای دانشگاههای Top100 امریکا اقدام کنید. عدم پذیرش در اروپا به منزله لزوما عدم شانس پذیرش شما نیست. پذیرش در دانشگاهها علاوه بر شرایط رزومه وابسته به اپلای در زمان مناسب برای دانشگاه مناسب و توسط شخص مناسب است که عدم وجود هریک از شرایط می تواند به ریجکت منجر شود. در اروپا وجود پوریشن خالی در مقطع دکتری برای پذیرش دانشجوی جدید دکتری توسط استاد می تواند نقش اساسی در شانس پذیرش داشته باشد حال آنکه کلیات رزومه شما در امریکا تعیین کننده تر می تواند تلقی گردد.
    در کانادا نیز در صورت پیداکردن استاد شانس دارید و می توانید با مکاتبه با استادانی که در زمینه پردازش تصویر تحقیقاتی انجام میدهند و ارسال رزومه از وضعیت کلی امکان ادامه تحصیل زیر نظر ایشان آگاه شوید. اگر ارتباط مناسبی با اساتید دانشگاهتان که فارغ التحصیل یا در ارتباط با اساتید دانشگاههای مطرح امریکایی و کانادایی هستند دارید این مساله هم به عنوان معرفی رفرنس و هم جهت ارائه ریکامندیشن بسیار موثر خواهد بود.
    موفق باشید
    “I find the great thing in this world is not so much where we stand, as in what direction we are moving"

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط anita1232013 نمایش پست ها
    -1رشتۀ لیسانس – نام دانشگاه – معدل نهایی :سخت افزار _دانشگاه آزاد واحد نجف آباد_ 17/30
    2-رشتۀ فوق لیسانس – نام دانشگاه – معدل نهایی: معماری سیستم های کامپیوتری _ دانشگاه غیر انتفاعی شیخ بهایی اصفهان_ هنوز دانشجو هستم ولی احتمالا 18
    - 3نمرۀ زبان (تافل/آیلتس/...) به تفکیک نمرات مهارت‌ها : هنوز ندادم
    -4نمرۀ GRE یا GMAT به تفکیک نمرات مهارت‌ها هنوز ندادم
    - 5تعداد مقالات ژورنالی (به تفکیک ISI یا غیر ISI) با ذکر نام ناشر
    - 6تعداد مقالات کنفرانسی (به تفکیک فارسی یا انگلیسی) با ذکر نام برگزار کننده
    - 7رشته و مقطع مورد نظر برای اپلای : دکتری معماری سیستم های کامپیوتری
    - 8کشورهای (و یا دانشگاه های) مورد نظر برای اپلای به ترتیب اولویت :دانشگاه کلگری کانادا- آمریکا- هند -ترکیه
    -9نکات برجستۀ رزومه (سابقۀ TA/RA، مقام در رخدادهای مرتبط بین‌المللی، رتبۀ برتر دانشکده/دانشگاه و ...):یک ترم TA بودم ,مسلط به زبان برنامه نویسی C# و طراحی نرم افزار و طراحی سایت به زبان Asp
    - 10سایر نکات مهم (مقیم دائم یا شهروند کشور دیگر بودن موقع اپلای، میزان نیاز به فاند و ...)
    Full fundمیخواهم ولی اگر شرایطش رو ندارم Fund

می خواستم در آخر اگه میشه راهنماییم کنید که چطور میتونم استاد پیدا کنم؟ چون در دانشگاهی که من درش تحصیل میکنم زیاد سطح علمی بالایی نداره و اساتیدم نمیتونن من را به اساتیدی در دانشگاه های کانادا و یا امریکا معرفی کنند.
    و با توجه به اینکه من هنوز دانشجو هستم باید چه کارایی انجام بدم تا شرایط Apply را داشته باشم؟
    معدل شما خوب ولی سایر مهارتهای رزومه به ویژه سابقه مقالات برای پذیرش دکتری با فاند جالب نیست. برای چنین مواردی با توجه به رقابت شدید در رشته های کامپیوتر نیاز به رزومه ای با شرایط رقابتی تری احساس میشود و بهتر است در صورت امکان نسبت به تقویت رزومه و ارائه یکی دو مقاله ژورنالی اقدام فرمایید.
    برای کلگری و کلا امریکای شمالی رقابت در علوم کامپیوتر و مهندسی کامپیوتر گرایشهای مختلف و وابسته بالا و شانس با این رزومه کم خواهد بود مگر ا تقویت رزومه و شرایط پیشگفته که نیاز به ممارست و تلاش بالایی تا قبل از پروسه پذیرش دارد.
    در مورد هند و ترکیه و کلا کشورهای اسیایی اطلاع تخصصی تری با توجه به شرایط دانشگاههای مورد نظرتان در فرومهای مربوطه کسب نمایید ولی در کل اگر مساله تامین مالی را تفکیک نمایید و شرایط زندگی و اقامت در هریک از گزینه ها را با تحقیق متقبل گردید می توانید با کسب نمرات زبان و تکمیل تحصیل به پذیرش در یکی از این گزینه ها امیدوار باشید هرچند مساله تامین مالی در اینگونه دانشگاهها عموما با دشواریهای دیگری همراه خواهد بود که شاید چندان قابل توصیه نباشد.
    برای معرفی و پیداکردن استاد نیز این مساله و ئظیفه خود شما و نه استاد شما خواهد بود که با سرچ در پایگاههای مختلف و وب پیج اساتید نسبت به کسب اطلاع و مکاتبه با آنها اقدام نمایید و چندان نباید به انجام این کار توسط استادتان یا حتی معرفی گزینه های احتمالی وابسته باشید. کاری که اکثر دانشجویان ایرانی شاغل به تحصیل در خارج مدتی به آن شخصا مشغول بوده اند و شما نیز قطعا می توانید.
    موفق باشید.

Junior Member

-1رشتۀ لیسانس – نام دانشگاه – معدل نهایی :کشاورزی آب دانشگاه دولتی بوعلی معدل 13
    2-رشتۀ فوق لیسانس – نام دانشگاه – معدل نهایی: ارشد عمران سازه دانشگاه ازاد کرمانشاه معدل 16
    -4نمرۀ GRE یا GMAT به تفکیک نمرات مهارت‌ها gre=323 toefl=111 gre subject 85%
    - 5تعداد مقالات ژورنالی (به تفکیک ISI یا غیر ISI) با ذکر نام ناشر یک عدد isi
    - 6تعداد مقالات کنفرانسی (به تفکیک فارسی یا انگلیسی) با ذکر نام برگزار کننده ندارم
    -ر شته و مقطع مورد نظر برای اپلای : فوق لیسانس کامپیوتر یا آی تی آ مریکا کانادا اروپا
    -9نکات برجستۀ رزومه (سابقۀ TA/RA، مقام در رخدادهای مرتبط بین‌المللی، رتبۀ برتر دانشکده/دانشگاه و ...):
    من به کامپیوتر علاقه دارم دوس دارم
    تغییر رشته بدم
    شانسی هست؟

با تشکر
    از ادمین میخوام پست رو پاک نکنه

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)