صفحه 203 از 587 نخستنخست ... 103153193194195196197198199200201202203204205206207208209210211212213253303 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,021 تا 2,030 , از مجموع 5865

موضوع: بررسی شانس پذیرش و فاند بر اساس رزومه (آخرین ویرایش: 9 سپتامبر 2017)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : نظرخواهی دربارۀ شانس پذیرش و فاند بر اساس رزومه (قوانین پست اول، اصلاح شد)

1- رشتۀ لیسانس :مهندسی شیمی– نام دانشگاه:اراک – معدل نهایی 14/73

2- رشتۀ فوق لیسانس:مهندسی شیمی – نام دانشگاه :دانشگاه اراک– معدل نهایی :17/85
    3- نمرۀ زبان (تافل/آیلتس) به تفکیک نمرات مهارت‌ها: هنوز آزمون ندادم اما زبانم خیلی خوبه در حد 7/5تا 8 ایلتس رو میگیرم

5- تعداد مقالات ژورنالی (به تفکیک ISI یا غیر ISI) با ذکر نام ناشر : 3 تا مقاله isi و 2تا سابمیت شده دارم

7- رشته و مقطع مورد نظر برای اپلای : دکترا مهندسی شیمی
    8- کشورهای (و یا دانشگاه های) مورد نظر برای اپلای به ترتیب اولویت : آمریکاو کشورهای اسکاندیناوی
    9- نکات برجستۀ رزومه : گواهی ثبت اختراع 1 دارم
    10- میزان فاند مورد انتظار (Full Fun

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    جامعه شناسی دانشگاه تهران

پیش فرض پاسخ : نظرخواهی دربارۀ شانس پذیرش و فاند بر اساس رزومه (قوانین پست اول، اصلاح شد)

رشتۀ فوق دیپلم – نام دانشگاه – معدل نهایی
    1- رشتۀ لیسانس – نام دانشگاه – معدل نهایی جامعه شناسی-دانشگاه تهران-16
    2- رشتۀ فوق لیسانس – نام دانشگاه – معدل نهایی
    3- نمرۀ زبان (تافل/آیلتس) به تفکیک نمرات مهارت‌ها تافل105
    4- نمرۀ GRE یا GMAT به تفکیک نمرات مهارت‌ها هنوز ندادم
    5- تعداد مقالات ژورنالی (به تفکیک ISI یا غیر ISI) با ذکر نام ناشر دو مقاله مرتبط با رشته ادبیات زبان انگلیسی
    6- تعداد مقالات کنفرانسی به زبان انگلیسی
    7- رشته و مقطع مورد نظر برای اپلای phd in english; rhetoric
    8- کشورهای (و یا دانشگاه های) مورد نظر برای اپلای به ترتیب اولویت دانشگاههای امریکا
    university of texas at austin
    stony brook university
    michigan state university
    university of illinoise
    columbia university
    georgia state university

9- نکات برجستۀ رزومه (سابقۀ TA/RA، مقام المپیاد/مسابقات بین‌المللی معتبر، رتبۀ برتر دانشکده/دانشگاه)
    10- میزان فاند مورد انتظار Full Fund

ApplyAbroad Senior Veteran
    Mechatronic آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EE-ME

نقل قول نوشته اصلی توسط Gharib1 نمایش پست ها

1- رشتۀ لیسانس :مهندسی شیمی– نام دانشگاه:اراک – معدل نهایی 14/73

2- رشتۀ فوق لیسانس:مهندسی شیمی – نام دانشگاه :دانشگاه اراک– معدل نهایی :17/85
    3- نمرۀ زبان (تافل/آیلتس) به تفکیک نمرات مهارت‌ها: هنوز آزمون ندادم اما زبانم خیلی خوبه در حد 7/5تا 8 ایلتس رو میگیرم

5- تعداد مقالات ژورنالی (به تفکیک ISI یا غیر ISI) با ذکر نام ناشر : 3 تا مقاله isi و 2تا سابمیت شده دارم

7- رشته و مقطع مورد نظر برای اپلای : دکترا مهندسی شیمی
    8- کشورهای (و یا دانشگاه های) مورد نظر برای اپلای به ترتیب اولویت : آمریکاو کشورهای اسکاندیناوی
    9- نکات برجستۀ رزومه : گواهی ثبت اختراع 1 دارم
    10- میزان فاند مورد انتظار (Full Fun
    وضعیت معدل ها متوسط و وضعیت رکورد پژوهشی خوب و قابل اتکاء. باید دید نمرۀ آیلتس و GRE شما چند میشه. اکر اون دو نمره معقول و نرمال باشه، در هر دو ناحیۀ مورد نظر، شانس دارید.
    آینده‌ای خواهم ساخت که گذشته‌ام جلویش زانو بزند!

به دلیل محدودیت زمانی، از پاسخگویی به پیام های خصوصیِ قابل طرح در فورِم معذورم.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    محیط زیست-دانشگاه تهران

رشتۀ لیسانس :مهندسی محیط زیست– نام دانشگاه: دانشگاه تهران– معدل نهایی 16/55
    رشتۀ لیسانس :مهندسی محیط زیست (آلودگی) – نام دانشگاه: دانشگاه تهران– معدل نهایی 17/4
    نمرۀ زبان (آیلتس) به تفکیک نمرات مهارت‌ها: تاریخ آزمون 9 آبان 1394 (احتمالا 6.5-7)
    نمرۀ GRE به تفکیک نمرات مهارت‌ها: V:139 Q:179 W:3
    تعداد مقالات ژورنالی (به تفکیک ISI یا غیر ISI): چهار مقاله ISI (ایمپکت : 0.45 - 0.3 - 1.2 - 2.8) سه مقاله ISC و هشت مقاله علمی پژوهشی ایران
    تعداد مقالات همایشی : نه مقاله همایش ملی
    شته و مقطع مورد نظر برای اپلای : دکترا مهندسی محیط زیست ( آلودگی)
    کشورهای (و یا دانشگاه های) مورد نظر برای اپلای به ترتیب اولویت : آمریکا
    نکات برجستۀ رزومه :عضوبتیاد نخبگان
    میزان فاند مورد انتظار (Full Fun

1_علوم کامپیوتر، دانشگاه خوارزمی،معدل17.60
    2-علوم کامپیوتر، دانشگاه تربیت مدرس، معدل18.40
    3_تافل ندادم اما بین 90تا100احتمالا
    4-
    5_فعلا ترم سه هستم و احتمالا ی مقاله داشته باشم
    6_
    7_در زمینه ی علوم اعصاب یا همون neuron science
    8_آمریکا-کانادا-آلمان-انگلیس
    9_هم در دوره ی کارشناسی و هم ارشد رتبه اول بودم و جزء استعداد درخشان هستم و در چند درس ta بودم
    10- فاند خوب بگیرم

Mechatronic آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EE-ME

نقل قول نوشته اصلی توسط fereshteh24171 نمایش پست ها
    1_علوم کامپیوتر، دانشگاه خوارزمی،معدل17.60
    2-علوم کامپیوتر، دانشگاه تربیت مدرس، معدل18.40
    3_تافل ندادم اما بین 90تا100احتمالا
    4-
    5_فعلا ترم سه هستم و احتمالا ی مقاله داشته باشم
    6_
    7_در زمینه ی علوم اعصاب یا همون neuron science
    8_آمریکا-کانادا-آلمان-انگلیس
    9_هم در دوره ی کارشناسی و هم ارشد رتبه اول بودم و جزء استعداد درخشان هستم و در چند درس ta بودم
    10- فاند خوب بگیرم
    در امریکا به دلیل معدل های قابل توجهی که دارید، شانس پذیرش فول فاند شما بالاست. تافل بالای 90 و GRE بالای 310 میتونه به راحتی برای شما پذیرش از top 100 به ارمغان بیاره. اگر بتونید تافل بالای 95 و GRE بالای 315 بیارید، پذیرش از دانشگاه های رنک 30 تا 50 محتمل خواهد بود. اگر نمرۀ GRE از 320 رد بشه، میتونید برای دانشگاه های شاخص هم اقدام کنید و شانس خوبی هم خواهید داشت. خلاصۀ کلام این که معدل های شما بالقوه برای top 10 هم مناسب هستند و باید دید سایر الزامات به چه نحوی فراهم میشه.

در کانادا هم شانس بالایی دارید و باید دقت کنید که دانشگاه های کانادا در نمرۀ زبان، روی مینیمم ها حساس هستند. اگر الزامت اپلای فراهم بشه، در تمام دانشگاه های کانادا شانس خوبی دارید.

در آلمان و انگلیس هم شانس خوبی دارید. نکتۀ قابل توجه در انگلیس این هست که در موارد خیلی کمی فاند کامل به دانشجوهای خارج از اروپا تعلق می گیره که عملاً برای شمایی که چنین معدل هایی دارید و میتونید از امریکا و کانادا پذیرش فول فاند بگیرید، دانشگاه های انگلیس مزیت خاصی نخواهند داشت. به علاوه، جز چهار یا پنج دانشگاه برتر انگلیس، سایر دانشگاه های این کشور در حد top 30 و حتی top 50 امریکا نیستند.

موفق باشید.

Junior Member

با سلام وخسته نباشید
    1- رشتۀ لیسانس – نام دانشگاه – معدل نهایی
    :فناوری اطلاعاتIT،آزاد واحد قزوین،16.80
    2- رشتۀ فوق لیسانس – نام دانشگاه – معدل نهایی -
    3- نمرۀ زبان (تافل/آیلتس) به تفکیک نمرات مهارت‌ها:IELTS :6
    4- نمرۀ GRE یا GMAT به تفکیک نمرات مهارت‌ها:ندارم
    5- تعداد مقالات ژورنالی (به تفکیک ISI یا غیر ISI) با ذکر نام ناشر:3 تا مقاله ISI با ایمپکت
    2.077
    6- تعداد مقالات کنفرانسی به زبان انگلیسی ندارم
    7- رشته و مقطع مورد نظر برای اپلای ارشد امنیت اطلاعات یا شبکه های کامپیوتری
    8- کشورهای (و یا دانشگاه های) مورد نظر برای اپلای به ترتیب اولویت :استرالیا،اتریش و کشورهای اسکاندیناوی
    9- نکات برجستۀ رزومه (سابقۀ TA/RA، مقام المپیاد/مسابقات بین‌المللی معتبر، رتبۀ برتر دانشکده/دانشگاه) دو تا کتاب ترجمه دارم به فارسی که یکیش که مشترکا با دو تا از اساتیده قراره چاپ بشه
    10- میزان فاند مورد انتظار (Full Fund/Partial Fund/Self-Funded)
    :اگر فول فاند باشه که عالی
    و یه سوالی که دارم اینه که من لیسانسم رو 6 ساله میگیرم آیا این مشکلی ایجاد میکنه؟

Mechatronic آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EE-ME

نقل قول نوشته اصلی توسط abootorabi نمایش پست ها
    رشتۀ فوق دیپلم – نام دانشگاه – معدل نهایی
    1- رشتۀ لیسانس – نام دانشگاه – معدل نهایی جامعه شناسی-دانشگاه تهران-16
    2- رشتۀ فوق لیسانس – نام دانشگاه – معدل نهایی
    3- نمرۀ زبان (تافل/آیلتس) به تفکیک نمرات مهارت‌ها تافل105
    4- نمرۀ GRE یا GMAT به تفکیک نمرات مهارت‌ها هنوز ندادم
    5- تعداد مقالات ژورنالی (به تفکیک ISI یا غیر ISI) با ذکر نام ناشر دو مقاله مرتبط با رشته ادبیات زبان انگلیسی
    6- تعداد مقالات کنفرانسی به زبان انگلیسی
    7- رشته و مقطع مورد نظر برای اپلای phd in english; rhetoric
    8- کشورهای (و یا دانشگاه های) مورد نظر برای اپلای به ترتیب اولویت دانشگاههای امریکا
    university of texas at austin
    stony brook university
    michigan state university
    university of illinoise
    columbia university
    georgia state university

9- نکات برجستۀ رزومه (سابقۀ TA/RA، مقام المپیاد/مسابقات بین‌المللی معتبر، رتبۀ برتر دانشکده/دانشگاه)
    10- میزان فاند مورد انتظار Full Fund

رشتۀ شما خاص هست و من بعید میدونم به این زودی ها جوابی به پست شما داده بشه. اطلاعات من در مورد رشتۀ شما نزدیک به صفر هست و در نتیجه، تنها میتونم چند نکتۀ عمومی در مورد اپلای به شما بگم.

1- معدلتون مشکل دار نیست و در قدم اول، میتونید با آرامش خاطر نسبی سراغ سایر آیتم ها برید.
    2- نمرۀ تافل خوبی دارید اما با توجه به رشتۀ شما، نمیشه گفت نمرۀ درخشانس هست. امیدوارم نمرۀ اسپیکینگ کم نباشه چون در رشتۀ شما، مهارت بسیار مهمی محسوب میشه.
    3- سعی کنید در آزمون GRE، نتیجۀ خوبی از وربال و رایتینگ بگیرید چون اثر قابل توجهی میتونه بذاره.
    4- در مورد مقالات اصلا نمیتونم نظری بدم.
    5- نام بردن از دانشگاه های خاص باعث میشه اندک کاربرانی هم که شاید اطلاعی از رشتۀ شما دارند، جرأت اظهارنظر نداشته باشند. در مورد دانشگاه کلمبیا شاید بشه با صریح ترین کلمات نظر داد؛ شانس شما پایینه.
    6- در مورد فاند نمیتونم نظر بدم.

متأسفم که در مورد پست بخصوص شما، اطلاعات من خیلی خیلی کم بود.

Mechatronic آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EE-ME

نقل قول نوشته اصلی توسط mehdi01 نمایش پست ها
    با سلام وخسته نباشید
    1- رشتۀ لیسانس – نام دانشگاه – معدل نهایی
    :فناوری اطلاعاتIT،آزاد واحد قزوین،16.80
    2- رشتۀ فوق لیسانس – نام دانشگاه – معدل نهایی -
    3- نمرۀ زبان (تافل/آیلتس) به تفکیک نمرات مهارت‌ها:IELTS :6
    4- نمرۀ GRE یا GMAT به تفکیک نمرات مهارت‌ها:ندارم
    5- تعداد مقالات ژورنالی (به تفکیک ISI یا غیر ISI) با ذکر نام ناشر:3 تا مقاله ISI با ایمپکت
    2.077
    6- تعداد مقالات کنفرانسی به زبان انگلیسی ندارم
    7- رشته و مقطع مورد نظر برای اپلای ارشد امنیت اطلاعات یا شبکه های کامپیوتری
    8- کشورهای (و یا دانشگاه های) مورد نظر برای اپلای به ترتیب اولویت :استرالیا،اتریش و کشورهای اسکاندیناوی
    9- نکات برجستۀ رزومه (سابقۀ TA/RA، مقام المپیاد/مسابقات بین‌المللی معتبر، رتبۀ برتر دانشکده/دانشگاه) دو تا کتاب ترجمه دارم به فارسی که یکیش که مشترکا با دو تا از اساتیده قراره چاپ بشه
    10- میزان فاند مورد انتظار (Full Fund/Partial Fund/Self-Funded)
    :اگر فول فاند باشه که عالی
    و یه سوالی که دارم اینه که من لیسانسم رو 6 ساله میگیرم آیا این مشکلی ایجاد میکنه؟
    سلام

معدلتون برای همۀ گزینه هاتون مناسب هست اما نمرۀ 6 آیلتس در اکثر دانشگاه های معتبر، قابل قبول نیست و باید حداقل 6.5 بگیرید. مقالات خوبی دارید و شانس RA هم خواهید داشت. هر آیتمی اعم از مقاله یا کتاب که به زبان فارسی منتشر میکنید، قدرت مانور خاصی به شما نمیده و به درد داخل ایران میخوره.

لیسانس 6 ساله اتفاق جالبی نیست اما چون معدل و رکورد مقالات قابل قبولی دارید، اگر نمرۀ زبان نرمالی بگیرید، مشکلی سر راه نخواهید داشت.

موفق باشید.

پیش فرض پاسخ : نظرخواهی دربارۀ شانس پذیرش و فاند بر اساس رزومه (رعایت قوانین پست اول، الزامی

1- لیسانس مهندسی نفت – دانشگاه آزاد – 14/67

3- نمرۀ زبان (تافل/آیلتس) : IELTS 6.5
    4- نمرۀ GRE یا GMAT به تفکیک نمرات مهارت‌ها : ندارم
    5- تعداد مقالات ژورنالی (به تفکیک ISI یا غیر ISI) با ذکر نام ناشر : یک مقاله ژورنال ISI
    6- تعداد مقالات کنفرانسی به زبان انگلیسی : 2 مقاله کنفرانس بین المللی که یکیش SPE هست ،
    7- رشته و مقطع مورد نظر برای اپلای : مهندسی نفت هر گرایشی بشه
    8- کشورهای (و یا دانشگاه های) مورد نظر برای اپلای به ترتیب اولویت : هر جایی اروپا
    9- نکات برجستۀ رزومه (سابقۀ TA/RA، مقام المپیاد/مسابقات بین‌المللی معتبر، رتبۀ برتر دانشکده/دانشگاه) : یک کتاب به زبان فارسی
    10- میزان فاند مورد انتظار : (Full Fund/Partial Fund)

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)