صفحه 21 از 587 نخستنخست ... 11121314151617181920212223242526272829303171121521 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 201 تا 210 , از مجموع 5865

موضوع: بررسی شانس پذیرش و فاند بر اساس رزومه (آخرین ویرایش: 9 سپتامبر 2017)

ApplyAbroad Guru

پیش فرض پاسخ : نظرخواهی دربارۀ شانس پذیرش و فاند بر اساس رزومه (رعایت قوانین پست اول، الزامی

نقل قول نوشته اصلی توسط donmemedo نمایش پست ها
    حرف شما درسته اما من سه ترم معلق بودمو معدل زیر 10!!! اما معدل تخصصیام نزدیک 17.5 هستش. یعنی به نظر شما اینکه دانشجوی دکترام تاثیری نداره؟ یا اینکه مسئول آزمایشگاه تحقیقاتیم (مدرس نه یعنی 0 تا 100 زیر نطر منه) ؟ یعنی همه چی معدله؟
    بازم ممنون از وقتی که گذاشتین
    در تایید نظر دوستمون Mechatronic اضافه کنم که مشکل فقط معدل لیسانستون نیست. متاسفانه معدل فوق لیسانستون هم بالا نیست. نمره تافل و GRE و مقالات چاپ شده هم که هنوز ندارید یعنی در مجموع رزومه فعلی شما برای پذیرش چیز زیادی ندارد. دانشجوی دکترا در یک دانشگاه گمنام بودن تاثیری ندارد، و مسئولیت ازمایشگاه پژوهشی درصورتی مثبت می بود که به مقالات و نتایج پژوهشی منجر شود.

بنظر من روی تافل و GRE تمرکز کنید و هدف را نمره بسیار بالا بگذارید (تافل بالای 100 و GRE اقلا 320) و بعد یک سبد ازدانشگاههای متوسط و خوب انتخاب کنید. بنده هم احتمال نمی دهم در دانشگاههای تاپ که انتخاب کردید شانس چندانی داشته باشید.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : نظرخواهی دربارۀ شانس پذیرش و فاند بر اساس رزومه (رعایت قوانین پست اول، الزامی

1-الکترونیک ارومیه 15.37
    2-الکترونیک ارومیه 16
    3-تافل 9 نوامبر میدم(فرض بالای 90)
    4-دو کنفرانس معتبر و یک ژورنال معمولی(چاپ شده)+دوتا سابمیت+دوتا در حال آماده
    5- جی آر ای ندارم
    6-دکترای IC یا MEMS
    7-دانشگاهها :کانادا--> waterloo - Alberta - western ontario - mcmaster - calgary
    اروپا --> آلمان، سوئد، هلند، بلژیک
    استرالیا-->?

8-میخواستم واسه نمره تافل سه تا از این دانشگاههای کانادا رو واسه ETS بدم قبل امتحان که رایگان ریپورت کنه.... به نظرتون به کجا بفرستم شانس بیشتری داشته باشم؟
    9- هیچ کدوم از اساتید جواب نمیدن .... به نظرتون این جواب ندادن میتونه شانس رو پایین بیاره؟ اصلا اینجاها اپلای کنم؟
    10- خیلی پروژه انجام شده دارم... سه تا ریکام خوب .... البته تو 2تا از 3 تا ریکام گفتن که تو دانشگاه سطح نمرات پایین هست و ایشون، منو میگه، محقق بسیار توانمندی هستند و بقیه ماجرا ... یعنی استادم معدل پایین رو توجیه کرده

Junior Member

اقایون لطفا یکی جواب بده من موقیتم خیلی حساسه
    الطفا بگید من چه کاری می تونم انجام بدم تا تاثیر معدل لیسانسم را کم رنگ تر کنم
    1- مکانیک ماشین الات کشاورزی - دانشگاه دولتی شهرکرد - 12.8

2- مکانیک گرایش ساخت و تولید - دانشگاه صنعتی اصفهان - 18
    3- در حال اقدام برای گرفتن
    4- در حال اقدام برای گرفتن
    5- سه مقاله isi
    6- 5 مقاله کنفرانسی فارسی 1- دانشگاه تهران 2 دانشگاه فردوسی مشهد و ...
    7- رشته مکانیک مقتع دکترا
    8- 1.استرالیا 2. ایتالیا 3. سوئد 4. المان
    9- دارای سابقه Ta برای 1 ترم در دوره ی کارشناسی و 3 ترم در دوره کارشناسی ارشد داشتن مدارک فنی حرفه ای در اکثر حرفه های مرتبط با ساخت و تولید مثل تراشکاری و cnc و ... و تسلط کامل به نرم افزار های طراحی
    و چهار ثبت اختراع در ایران دارم
    10 - نیاز به گرفتن فاند کامل

ApplyAbroad Senior Veteran
    Mechatronic آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EE-ME

نقل قول نوشته اصلی توسط onlyonly نمایش پست ها
    اقایون لطفا یکی جواب بده من موقیتم خیلی حساسه
    الطفا بگید من چه کاری می تونم انجام بدم تا تاثیر معدل لیسانسم را کم رنگ تر کنم
    1- مکانیک ماشین الات کشاورزی - دانشگاه دولتی شهرکرد - 12.8

2- مکانیک گرایش ساخت و تولید - دانشگاه صنعتی اصفهان - 18
    3- در حال اقدام برای گرفتن
    4- در حال اقدام برای گرفتن
    5- سه مقاله isi
    6- 5 مقاله کنفرانسی فارسی 1- دانشگاه تهران 2 دانشگاه فردوسی مشهد و ...
    7- رشته مکانیک مقتع دکترا
    8- 1.استرالیا 2. ایتالیا 3. سوئد 4. المان
    9- دارای سابقه Ta برای 1 ترم در دوره ی کارشناسی و 3 ترم در دوره کارشناسی ارشد داشتن مدارک فنی حرفه ای در اکثر حرفه های مرتبط با ساخت و تولید مثل تراشکاری و cnc و ... و تسلط کامل به نرم افزار های طراحی
    و چهار ثبت اختراع در ایران دارم
    10 - نیاز به گرفتن فاند کامل
    بهترین کاری که میتونید انجام بدید، اینه که هر 5 روز یک بار، همین جا تجدید پست کنید تا به امید خدا بتونید از دانشگاه های تاپ پذیرش بگیرید. میدونید چرا؟ چون از پنج روز پیش تا حالا، 1 نمره معدل ارشدتون بالا رفته؛ 1 مقالۀ ISI به رزومه تون اضافه شده؛ 2 ثبت اختراع جدید هم انجام دادید!

اگر شرایط شما حساس هست، دلیل و توجیه خوبی نیست برای چنین مواردی! . . . بگذریم.

معدل لیسانس شما اونقدر ضعیفه که به سادگی قابل جبران نیست. پیشنهاد من اینه که روی کشورهایی زوم کنید که تا حد امکان، فقط به معدل ارشدتون نگاه کنند. با این تفسیر، کلاً دور استرالیا را خط قرمز بکشید. سه کشور باقی مانده، میتونید شانس داشته باشید. اگر خارج از این گزینه ها، دنبال کشور مناسبی بودید، بدون شک، کانادا میتونه یکی از بهترین انتخاب ها باشه؛ چون بیشتر به معدل دو سال آخر نگاه میکنه.

مقالات کنفرانسی فارسی ارزش ویژه ای در روند مورد نظر شما ندارند؛ اما مقالات ISI میتونند کمک حال شما باشند در جلب نظر استادهای مورد نظرتون.

امیدوارم خیلی زود آرامش خاطر پیدا کنید و به هدف مطلوبتون نزدیک بشید.
    ویرایش توسط Mechatronic : October 4th, 2014 در ساعت 04:12 PM
    آینده‌ای خواهم ساخت که گذشته‌ام جلویش زانو بزند!

به دلیل محدودیت زمانی، از پاسخگویی به پیام های خصوصیِ قابل طرح در فورِم معذورم.

Junior Member

با سلام
    1-مهندسی برق قدرت-دانشگاه آزاد تهران جنوب- 17/63 (نفر دوم ورودی)
    2-مهندسی برق قدرت- دانشگاه علم و صنعت- 17 (نفر اول ورودی)
    3- 93
    4- ندارم
    5- یک مقاله ISI IEEE Transaction در ژورنال POWER SYSTEM و یک ژورنال ISI در elsevier
    6- یک ژورنال داخلی
    7-دکترای برق قدرت
    8-آمریکا - کانادا- استرالیا
    9-
    10-فاند کامل می خواهم و رنک دانشگاه زیاد مهم نیست.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Mechatronic نمایش پست ها
    بهترین کاری که میتونید انجام بدید، اینه که هر 5 روز یک بار، همین جا تجدید پست کنید تا به امید خدا بتونید از دانشگاه های تاپ پذیرش بگیرید. میدونید چرا؟ چون از پنج روز پیش تا حالا، 1 نمره معدل ارشدتون بالا رفته؛ 1 مقالۀ ISI به رزومه تون اضافه شده؛ 2 ثبت اختراع جدید هم انجام دادید!

اگر شرایط شما حساس هست، دلیل و توجیه خوبی نیست برای چنین مواردی! . . . بگذریم.

معدل لیسانس شما اونقدر ضعیفه که به سادگی قابل جبران نیست. پیشنهاد من اینه که روی کشورهایی زوم کنید که تا حد امکان، فقط به معدل ارشدتون نگاه کنند. با این تفسیر، کلاً دور استرالیا را خط قرمز بکشید. سه کشور باقی مانده، میتونید شانس داشته باشید. اگر خارج از این گزینه ها، دنبال کشور مناسبی بودید، بدون شک، کانادا میتونه یکی از بهترین انتخاب ها باشه؛ چون بیشتر به معدل دو سال آخر نگاه میکنه.

مقالات کنفرانسی فارسی ارزش ویژه ای در روند مورد نظر شما ندارند؛ اما مقالات ISI میتونند کمک حال شما باشند در جلب نظر استادهای مورد نظرتون.

امیدوارم خیلی زود آرامش خاطر پیدا کنید و به هدف مطلوبتون نزدیک بشید.

سلام
    اول ممنون از این که جواب دادید
    دوم من در حال حاضر دانشجوی کارشناسی ارشد ساخت هستم و دارم روی ساخت یک دستگاه ازمایشگاهی کار می کنم که تا چند ماه دیگه هم مقاله ی ان و هم خود دستگاه ثبت می شه چون این پروژه برای دانشگاه با دو استاد دارم کار می کنم و از ثبت اختراع و مقاله ی ان اطمینان دارم به رزومم اضافه کردم و در مورد معدل نیز باید بگم چون هنوز نمرات ده واحد دیگه از دروسم را باید این ترم بگیرم گفتم که افضایش پیدا می کنه .
    حالا به نظر شما این تغییر رشته برای من مشکل سازه یا نه ؟

Junior Member

به نظرتون باید چه کنم که برای epfl هم شانس داشته باشم؟
    زمینه کاریم dsp هست

ممنون از جوابتون

1 - مهندسی تکنولوژی سخت افزار کامپیوتر - دانشگاه جامع علمی کاربردی ، جهاد دانشگاهی صنعتی شریف - 18.46 - معدل کاردانی 17.85
    2 - نخواندم
    3 - نمره 104 iBT ، به تفکیک Reading : 30 و writeing : 22 و speaking :27 و listening : 25
    4 - Q:160 ، V:150 ، W:4.5
    5 - ندارم
    6 - کسب گواهی بهترین دانشجو از نظر تحقیق و ممارست در انجام کار در مقطع کاردانی
    7 - Computer Science ، هوش مصنوعی یا روباتیک - در مقطع کارشناسی ارشد و یا ترجیحا PhD
    8 - آمریکا - کانادا - آلمان - انگلستان
    9 - نفر دوم ورودی های سال خود
    10 - نیازمند فاند کامل یا دریافت بخش اعظم هزینه تحصیل
    از اطلاعاتتون سپاسگزارم

Junior Member

1-کارشناسی مکانيک ساخت و توليد – آزاد-تهران مرکز – 14/50

2- کارشناسی ارشد مکانيک ساخت و توليد – آزاد-علوم تحقيقات تهران – 18/17

3- دکتری مکانيک جامدات – آزاد-علوم تحقيقات تهران – 18/95

3- آيلتس 7.5 L.7 R.7.5 S.7.5 W.7

5- نمرۀ GRE ندارم

6- ISI 6 - علمی پژوهشی 4 - (ISI تحت داوری 3 )

7- تعداد مقالات کنفرانسی انگليسی 2 تا IEEE فارسی 5

8- دکتری دوم يا post Doc.

9- آمريکا - کانادا - سوئد

10- عضو هيات علمی، RA در دانشگاه علم و صنعت، recommendation بسيار خوب از اساتيد

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ghlobe نمایش پست ها
    در تایید نظر دوستمون Mechatronic اضافه کنم که مشکل فقط معدل لیسانستون نیست. متاسفانه معدل فوق لیسانستون هم بالا نیست. نمره تافل و GRE و مقالات چاپ شده هم که هنوز ندارید یعنی در مجموع رزومه فعلی شما برای پذیرش چیز زیادی ندارد. دانشجوی دکترا در یک دانشگاه گمنام بودن تاثیری ندارد، و مسئولیت ازمایشگاه پژوهشی درصورتی مثبت می بود که به مقالات و نتایج پژوهشی منجر شود.

بنظر من روی تافل و GRE تمرکز کنید و هدف را نمره بسیار بالا بگذارید (تافل بالای 100 و GRE اقلا 320) و بعد یک سبد ازدانشگاههای متوسط و خوب انتخاب کنید. بنده هم احتمال نمی دهم در دانشگاههای تاپ که انتخاب کردید شانس چندانی داشته باشید.

سلام
    نمره تافل رو که گفتم حداقل 90 میشه که فرمودین 100
    GRE قسمت writing چند لازمه؟ چون اون یکی ها رو تا حالا Quantitative رو زیر 167 نداشتم پس 320 کار سختی به نظر نمیاد.
    مقالاتمم گفتم 3 تا ISI منتظرن تا زمستون به 6 تا هم میرسه بی شک.
    اون دانشگاه گمنامی هم که فرمودین الان از لحاظ پروژه‌های هوش دانشگاه دوم ایرانه وفقط پلی تکنیک ازش بالاتره به خاطر استاداش.
    مسئول آزمایشگاهم نتایجش رتبه‌های جهانی تیم رباتیک دانشگاه امیرکبیره و پروژه‌های عملیاتی هوشمند ایرانه نه از این آزمایشگاهایی که پاس می‌کنیم یا میریم توش الکی می‌شینیم
    UCF دانشگاه 173 آمریکا مگه نیس؟ تو USNEWS رتبشو زده بود یعنی توی اونام شانسی ندارم؟
    یه سوالم داشتم استاد چقدر موثره؟ چون برکلی داریم درباره پروژه صحبت می‌کنیم یعنی استاد می‌تونه موثر باشه اگه خیلی خوشش بیاد؟
    بازم ممنونم از اینکه وقت میزارین برام واقعا ممنونم.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)