صفحه 25 از 587 نخستنخست ... 15161718192021222324252627282930313233343575125525 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 241 تا 250 , از مجموع 5865

موضوع: بررسی شانس پذیرش و فاند بر اساس رزومه (آخرین ویرایش: 9 سپتامبر 2017)

ApplyAbroad Senior Veteran
    Mechatronic آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EE-ME

پیش فرض پاسخ : نظرخواهی دربارۀ شانس پذیرش و فاند بر اساس رزومه (رعایت قوانین پست اول، الزامی

نقل قول نوشته اصلی توسط fariba69 نمایش پست ها
    یک دنیا سپاس از جوابتون
    فقط چند نکته!
    من یکی دیگه مقاله خارجی هم که نویسنده چهارم هستم تا چند وقت دیگه دارم اگر خدا بخواد. ( همه مقاله های خارجیم تو مجله های معتبر مربوط به رشته خودم چاپ شده با ای اف یک تا سه و نیم) کار دیگه ای هم دارم انجام میدم که به گفته استادم در حد تز دکترا هست و صددرصد از همه مقاله هام بهتر خواهد بود. پایان نامه ام هم کار جدیدی هست که حتما مقاله خوب خارجی ازش در میاد. تنها نگرانیم نمره زبان هست. به نظرتون قوت توی کارهای پژوهشیم میتونه ضعف زبان رو جبران کنه؟؟؟
    شانسم برای امریکا چقدره؟؟
    به خاطر داشته باشید که در دانشگاه های امریکا، نمرۀ زبان و GRE ضروری هست و بعد از معدل، بیشترین نقش و وزن را داره. شما با معدل بالا و نمرۀ زبان و GRE رقابتی، بدون حتی یک مقاله، میتونید از top 50 پذیرش فول فاند بگیرید. داشتن مقاله اصلاً ضروری نیست.

بنابراین، به هیچ وجه تلاش نکنید تمام زمانتون صرف مقاله بشه. به نظر میاد شما دارید از مسیر اصلی منحرف میشید! هر چه سریعتر از بار فعالیت های پژوهشی کم کنید و به ارتقای سطح زبان خودتون مشغول بشید.

ممکنه با نمرۀ زبان و GRE ضعیف، شانس بالای ناشی از معدلهای بسیار خوبتون، به کلی از بین بره! هرگز فعالیت پژوهشی قوی، جایگزین نمرۀ زبان نخواهد شد.
    آینده‌ای خواهم ساخت که گذشته‌ام جلویش زانو بزند!

به دلیل محدودیت زمانی، از پاسخگویی به پیام های خصوصیِ قابل طرح در فورِم معذورم.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Textile Engineer , Amirkabir University of Technology

پیش فرض پاسخ : نظرخواهی دربارۀ شانس پذیرش و فاند بر اساس رزومه (رعایت قوانین پست اول، الزامی

1- مهندسی نساجی- تکنولوژی دانشگاه یزد 15.36
    2- مهندسی نساجی-تکنولوژی دانشگاه صنعتی امیرکبیر 15.71
    3- فرضا 7 اکادمیک
    4- ندارم
    5- ندارم
    6- ندارم
    7- مهندسی نساجی- دکترا
    8- کانادا- آلمان- استرالیا
    9- کسب رتبه 6 کشوری در آزمون کارشناسی ارشد سال89، دارای دوسال سابقه کاری مرتبط با رشته تحصیلی-
    10- فاند کامل

Junior Member

پاسخ : نظرخواهی دربارۀ شانس پذیرش و فاند بر اساس رزومه (رعایت قوانین پست اول، الزامی

1- رشتۀ لیسانس:

مهندسي صنايع، آزاد كرمانشاه، معدل ١٥.٧٠

3- نمرۀ زبان (تافل/آیلتس/...) : Ielts:7 آکادمیک

4- نمرۀ GRE یا GMAT به تفکیک نمرات مهارت‌ها : ندارم

5- تعداد مقالات ژورنالی (به تفکیک ISI یا غیر ISI) :

ندارم
    6- تعداد مقالات کنفرانسی (به تفکیک فارسی یا انگلیسی)

کنفرانس داخلی زیاد دارم که به گفته شما امتیازی محسوب نمی شه.
    7- رشته و مقطع مورد نظر برای اپلای : مهندسی هوا فضا- دکترا
    8- کشورهای (و یا دانشگاه های) مورد نظر برای اپلای به ترتیب اولویت :- سویس- انگلستان- فرانسه- آمريكا- سويد
    9- شرایط خاص رزومه : تعداد ١٥٢عنوان اختراع، ١٥گواهي ثبت اختراع- تعداد ١٨مقام جهاني اختراعات از كشورهاي مختلف- بنيانگذار نخستين مدرسه اختراعات در ايران، تدريس اختراعات بر اساس درس نامه هاي تاليف خود در زمينه اختراعات و ابداعات
    10- سایر نکات مهم (الزام یا تمایل به دریافت فاند یا بی نیازی از آن، اقامت دائم یا شهروندی در کشوری دیگر و ...)
    فول فاند، اقامت دايم

با سپاس از زحمات بی دریغ شما عزيزان

Mechatronic آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EE-ME

نقل قول نوشته اصلی توسط menew نمایش پست ها
    1- مهندسی نساجی- تکنولوژی دانشگاه یزد 15.36
    2- مهندسی نساجی-تکنولوژی دانشگاه صنعتی امیرکبیر 15.71
    3- فرضا 7 اکادمیک
    4- ندارم
    5- ندارم
    6- ندارم
    7- مهندسی نساجی- دکترا
    8- کانادا- آلمان- استرالیا
    9- کسب رتبه 6 کشوری در آزمون کارشناسی ارشد سال89، دارای دوسال سابقه کاری مرتبط با رشته تحصیلی-
    10- فاند کامل
    حدس من اینه که شانس پذیرش شما از دانشگاه های معتبر استرالیا و کانادا، پایین باشه. فاند دیگه به جای خود.
    برای آلمان هم ممکنه بتونید پذیرش بگیرید؛ اما نمیدونم استادی که قراره به شما فاند کامل بده، به کدام مشخصۀ رزومۀ شما باید توجه ویژه بکنه!

رزومۀ شما کاملاً متوسط هست و چنین رزومه ای، معمولاً شانس زیادی برای فاند نخواهد داشت.

Junior Member

1- لیسانس برق مخابرات - دانشگاه علم و صنعت ایران - 16.59
    2 - ---
    3- تافل 103/120: reading:22, listening: 24, speaking: 29, writing: 28
    4- هنوز GRE نداده ام
    5- ندارم
    6- ندارم
    7- برق مخابرات سیستم - دکتری مستقیم یا ارشد با فاند
    8- آمریکا - کانادا - اروپا - استرالیا
    9- تعداد زیادی پروژه کارشناسی
    10- نیاز به فول فاند

Mechatronic آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EE-ME

نقل قول نوشته اصلی توسط igrooved نمایش پست ها
    1- لیسانس برق مخابرات - دانشگاه علم و صنعت ایران - 16.59
    2 - ---
    3- تافل 103/120: reading:22, listening: 24, speaking: 29, writing: 28
    4- هنوز GRE نداده ام
    5- ندارم
    6- ندارم
    7- برق مخابرات سیستم - دکتری مستقیم یا ارشد با فاند
    8- آمریکا - کانادا - اروپا - استرالیا
    9- تعداد زیادی پروژه کارشناسی
    10- نیاز به فول فاند
    اگر تعداد زیادی پروژۀ کارشناسی برای این و اون انجام دادید، به هیچ وجه داخل رزومه درج نکنید! این کار، با اخلاق علمی و حرفه ای مغایرت داره و به راحتی میتونید ریجکت بشید.

معدلتون که قابل قبول هست و نمرۀ تافل هم بسیار خوب. با این رزومه، هم شانس پذیرش دارید و هم فاند TA از امریکا و کانادا. البته برای امریکا باید نمرۀ GRE هم داشته باشید.

Junior Member

1 - مهندسی شیمی-گرایش پلیمر دانشگاه اراک 14.65
    2 - ارشد مهندسی پلیمر-صنایع پلیمر امیر کبیر معدل 15.99
    3 - نمره تافل به تفکیک ندارم ولی فرض Reading : 24 و writing : 24 و speaking :22 و listening : 24
    4 - Q:165 ، V:145، W:3
    5 - ندارم
    6 - -
    7 - دکترا توی مهندس شیمی و پلیمر
    8 - آمریکا - کانادا - آلمان -
    9 - کنفراس خارجی اورال
    10 - نیازمند فاند کامل یا دریافت بخش اعظم هزینه تحصیل

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Mechatronic نمایش پست ها
    اگر تعداد زیادی پروژۀ کارشناسی برای این و اون انجام دادید، به هیچ وجه داخل رزومه درج نکنید! این کار، با اخلاق علمی و حرفه ای مغایرت داره و به راحتی میتونید ریجکت بشید.

معدلتون که قابل قبول هست و نمرۀ تافل هم بسیار خوب. با این رزومه، هم شانس پذیرش دارید و هم فاند TA از امریکا و کانادا. البته برای امریکا باید نمرۀ GRE هم داشته باشید.
    ببخشید فکر کنم منظورم را اشتباه رسوندم. منظورم پروژه های درس هاست که در دوران کارشناسی داشته ام. و همه برای خودم بوده اند.

Junior Member

١- ليسانس مكانيك اميركبير ١٤.٢
    ٢-ارشد مكانيك شريف ١٧.٣ دو ترم اول
    ٣- تافل ١٠٣
    ٤-GRE هنوز ندادم ولي تا ٦ ماه اينده اماده ميشم و نمره خوبي خواهم گرفت
    ٥- بدليل اينكه هنوز پروژم تموم نشده هنوز مقاله ژورنالي ندارم ولي قطعا يكي مقدم
    ٦- يك مقاله داخلي همايش ملي دارم چاپ ٩٢
    ٧- PhD مكانيك
    ٨- فقط امريكا و كانادا
    ٩- رتبه دوم كنكور ارشد
    ١٠- حتما فول فاند مي خوام

Mechatronic آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EE-ME

نقل قول نوشته اصلی توسط igrooved نمایش پست ها
    ببخشید فکر کنم منظورم را اشتباه رسوندم. منظورم پروژه های درس هاست که در دوران کارشناسی داشته ام. و همه برای خودم بوده اند.
    این پروژه ها در کل مثبت هستند و نشون میدند که شما practical هستید؛ اما تأثیر شگرفی در شانس پذیرش ندارند.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)