صفحه 289 از 587 نخستنخست ... 189239279280281282283284285286287288289290291292293294295296297298299339389 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,881 تا 2,890 , از مجموع 5865

موضوع: بررسی شانس پذیرش و فاند بر اساس رزومه (آخرین ویرایش: 9 سپتامبر 2017)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : بررسی شانس پذیرش و فاند بر اساس رزومه (قوانین پست اول مجدداً اصلاح شد)

1- رشتۀ لیسانس – نام دانشگاه – معدل نهایی

برق - صنعتی اصفهان - 14.63
    2 رشتۀ فوق لیسانس – نام دانشگاه – معدل نهایی
    برق- خواجه نصیر 15.9 کنترل
    3- نمرۀ زبان (تافل/آیلتس) به تفکیک نمرات مهارت‌ها
    اتافل 100 - reading 27 listening 28 speaking 23 writing 22
    4- نمرۀ GRE یا GMAT به تفکیک نمرات مهارت‌ها
    امتحان دارم میخونم
    5- تعداد مقالات ژورنالی (به تفکیک ISI یا غیر ISI) با ذکر نام ناشر
    0
    6- تعداد مقالات کنفرانسی به زبان انگلیسی
    1 کنفرانسی انگلیسی که توی IEEE ایندکس شده
    7- رشته و مقطع مورد نظر برای اپلای
    PHD کنترل
    8- کشورهای (و یا دانشگاه های) مورد نظر برای اپلای به ترتیب اولویت
    آمریکا- کانادا-اروپا
    9- نکات برجستۀ رزومه (سابقۀ TA/RA، مقام المپیاد/مسابقات بین‌المللی معتبر، رتبۀ برتر دانشکده/دانشگاه)
    10- میزان فاند مورد انتظار (Full Fund/Partial Fund/Self-Funded)

ّفول فاند

Junior Member

پیش فرض پاسخ : بررسی شانس پذیرش و فاند بر اساس رزومه (قوانین پست اول مجدداً اصلاح شد)

عمران دانشگاه بوعلی سینا 14.5
    2 رشتۀ فوق لیسانس – نام دانشگاه – معدل نهایی
    عمران-آب دانشگاه صنعتی امیرکبیر 15.5
    7 آیلتس
    4- نمرۀ GRE یا GMAT به تفکیک نمرات مهارت‌ها
    امتحان ندادم
    5- تعداد مقالات ژورنالی (به تفکیک ISI یا غیر ISI) با ذکر نام ناشر
    0
    6- تعداد مقالات کنفرانسی به زبان انگلیسی
    1 کنفرانسی به فارسی
    7- رشته و مقطع مورد نظر برای اپلای
    PHD عمران منابع آب
    آمریکا- کانادا-استرالیا
    9- نکات برجستۀ رزومه (سابقۀ TA/RA، مقام المپیاد/مسابقات بین‌المللی معتبر، رتبۀ برتر دانشکده/دانشگاه)
    ّفول فاند- رنک دانشگاه مهم نیست.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسي عمران - سازه

1- رشتۀ لیسانس – نام دانشگاه – معدل نهایی :
    مهندسی عمران- دانشگاه سیستان و بلوچستان. روزانه- 16.18

2- رشتۀ فوق لیسانس – نام دانشگاه – معدل نهایی :
    مهندسی سازه- دانشگاه سیستان و بلوچستان. روزانه-17.70

IELTS : 6.5 (L:5.5,W:6,S:6.5,R:7

4- نمرۀ GRE یا GMAT به تفکیک نمرات مهارت‌ها :
    ندارم

5- تعداد مقالات ژورنالی (به تفکیک ISI یا غیر ISI) با ذکر نام ناشر :
    در دست نگارش

7- رشته و مقطع مورد نظر برای اپلای :
    مهندسی سازه-مهندسی زلزله-مهندسی سازه های دریایی

کانادا
    آلمان
    هلند
    بقیه کشورهای اروپایی

دانشجوی استعداد درخشان دوره لیسانس
    Full Fund

Junior Member

با سلام
    - رشتۀ فوق دیپلم – نام دانشگاه – معدل نهایی ------------

کارشناسی پیوسته برق الکترونیک دانشگاه آزاد اسلامی واحد اصفهان با معدل 18.01
    2- رشتۀ فوق لیسانس – نام دانشگاه – معدل نهایی ------------
    3- نمرۀ زبان (تافل/آیلتس) به تفکیک نمرات مهارت‌ها-----------
    4- نمرۀ GRE یا GMAT به تفکیک نمرات مهارت‌ها-------------
    5- تعداد مقالات ژورنالی (به تفکیک ISI یا غیر ISI) با ذکر نام ناشر -۰-صفر

6- تعداد مقالات کنفرانسی به زبان انگلیسی -۰- صفر
    7- رشته و مقطع مورد نظر برای اپلای کارشناسی ارشد الکترونیک یا مهندسی پزشکی(بیوالکتریک)
    8- کشورهای (و یا دانشگاه های) مورد نظر برای اپلای به ترتیب اولویت : ایتالیا (پلی تکنیک میلان رتبه ۲۳۱ ظاهرا) و آلمان (دانشگاه کلن رتبه بین دویست تا سیصد)
    9- نکات برجستۀ رزومه (سابقۀ TA/RA، مقام المپیاد/مسابقات بین‌المللی معتبر، رتبۀ برتر دانشکده/دانشگاه) معدل دوم دانشکده شدم بقیش فکر نکنم بدرد بخوره ولی میگم :یه مدرک شرکت در کنفرانس ایده های نو در مهندسی برق(2014) از اتریش دارم و یه مدرک شرکت در کنفرانس ملی ایده های نو در مهندسی برق(2015) از انگلیس دارم محلش ایران بوده ولی مدرکش با تایید اونور خلاصه رسمیه
    10- میزان فاند مورد انتظار
    full found‌یا همون بیست ساعت کار دانشجویی هفتگی بسه واسه درامد .
    اما در مورد زبان : یه مدرسه ایتالیایی در تهران هست میخام از طریق همون مدرک زبان ایتالیایی بگیرم .میدونم زبان قبول نشم نمیتونم برم .
    درمورد سربازی : من هنوز سربازی نرفتم ولی به احتمال زیاد ده ماه خدمت دارم بعد از سربازی اقدام به گرفتن مدرک زبان و جم و جور شدن واسه اونور میکنم.
    یعنی حدود 2017 زمانبندی واسه مکاتبه و اینا اوکیه
    یه سوال آیا پذیرش میکنن؟ چه بورسهایی بهم تعلق میگیره؟
    آیا دانشگاههای بهتری سراغ دارین که با این معدل (و در صورت لزوم اقدام برای تافل و gre) پذیرش و فاند بدن؟

0- رشتۀ فوق دیپلم – نام دانشگاه – معدل نهایی -ندارم

دانشگاه شيراز -مهندسي برق - ١٣٠٧٥
    2- رشتۀ فوق لیسانس – نام دانشگاه – معدل نهایی :دانشگاه شيراز -مهندسي برق-١٦
    3- نمرۀ زبان (تافل/آیلتس) به تفکیک نمرات مهارت‌ها: ٨٨ همه اسكيل ها بالاتر از ٢١
    4- نمرۀ GRE یا GMAT به تفکیک نمرات مهارت‌ها :quant 159-verbal149 - :هنوز اعلام نشده writing
    5- تعداد مقالات ژورنالی (به تفکیک ISI یا غیر ISI) با ذکر نام ناشر :يك مفاله مشترك كه ieee - سه مقاله كنفرانس بين المللي برگزار شده در داخل
    6- تعداد مقالات کنفرانسی به زبان انگلیسی : يك مفاله مشترك كه ieee - سه مقاله كنفرانس بين المللي برگزار شده در داخل
    7- رشته و مقطع مورد نظر برای اپلای : PhD -برق
    8- کشورهای (و یا دانشگاه های) مورد نظر برای اپلای به ترتیب اولویت :امریکا :uni of south florida -texas tech-۸- george mason uni-marquette uni - ,umass lowell-
    10- میزان فاند مورد انتظار (Full Fund/Partial Fund/Self-Funded) :

سابقه کار مرتبط :٥سال كار و چند درس تدريس
    يك مقاله كنفرانس بين المللي دارم كه احتمال پذيرش دارد- براي تافل و GRE هر كدام ده روز زمان صرف خوندن تمرين كردم اما مجدد در حال برنامه ريزي براي هر دو هستم
    در صورتي كه دانشگاهي متناسب با وضعيت نامتناسب من پيشنهاد داريد ممنون ميشم

نقل قول نوشته اصلی توسط beysad نمایش پست ها
    1- رشتۀ لیسانس – نام دانشگاه – معدل نهایی : ریاضی کاربردی - دانشگاه تبریز - 13.41
    2- رشتۀ فوق لیسانس – نام دانشگاه – معدل نهایی : انصراف دادم همون ترم اول
    3- نمرۀ زبان (تافل/آیلتس) به تفکیک نمرات مهارت‌ها: تافل: 104
    4- نمرۀ GRE یا GMAT به تفکیک نمرات مهارت‌ها : ندارم
    5- تعداد مقالات ژورنالی (به تفکیک ISI یا غیر ISI) با ذکر نام ناشر : یه مقاله ISI در یه ژورنال الزویر با ایمپکت 2 (نفر دوم هستم از مجموع سه نفر) و دو تا مقاله تحت داوری یکی تو الزویر و یکی تو وایلی( در یکی نفر اول هستم از مجموع دو نفر و در یکی نفر دوم از دو نفر)
    6- تعداد مقالات کنفرانسی به زبان انگلیسی : ندارم
    7- رشته و مقطع مورد نظر برای اپلای : مستر مهندسی صنایع ( در اروپا و استرالیا با نام های دیگه ارائه میشه این رشته)
    8- کشورهای (و یا دانشگاه های) مورد نظر برای اپلای به ترتیب اولویت : استرالیا، کانادا، اروپا
    9- نکات برجستۀ رزومه: دو ترم سابقه TA در دروس مربوطه در دانشگاه تبریز رو دارم.
    نمرات دروس تخصصیم در دوره کارشناسی در کل کمه و به این علت معدلم پایین بوده ولی نمرات چند تا درسم که مربوط به مهندسی صنایع بوده بالاست ( 20 , 17.5, 16.5 , 16, 15.5)
    رشته کارشناسیم و مقالاتم کاملا با مهندسی صنایع تطابق داره و از این نظر مشکلی نیست برام.
    10- میزان فاند مورد انتظار : فول فاند
    سلام دوست عزیز. شما رزومه تون به خصوص نمره زبانتون خوبه اما ای کاش معدل بالایی داشتین. این مطلب رو در نظر داشته باشید که کلا بورس برای مستر خیلی کمتر از دکترا هست و در استرالیا تا جایی که من تجربه داشتم و پرس و جو کردم معدل نقش زیادی داره در اعطای بورس. کانادا تعداد محدودی بورس برای مستر به نظر میاد وجود داشته باشه که به همین خاطر سعی کنبن با استادها ارتباط برقرار کنید و ترجیحا دانشگاه هایی باشه که مینیم معدل نداشته باشن و یا شما اون رو مینیم رو دارین چون دانشگاه های کانادایی معمولا به مینیم هاشون پایبندتر هستند. اروپا رو زیاد اطلاع ندارم و راستش تو پزیشن هایی که دیدم اکثرا برای دکترا بود.
    موفق و پیروز باشی.

نقل قول نوشته اصلی توسط amirmechengin نمایش پست ها
    پاسخ : بررسی شانس پذیرش و فاند بر اساس رزومه (قوانین پست اول مجدداً اصلاح شد)
    1- رشتۀ لیسانس – نام دانشگاه – معدل نهایی : مهندسی مکانیک- دانشگاه تبریز -16
    2- رشتۀ فوق لیسانس – نام دانشگاه – معدل نهایی : #
    3- نمرۀ زبان (تافل/آیلتس) به تفکیک نمرات مهارت‌ها : 80 (20 * 4)
    4- نمرۀ GRE یا GMAT به تفکیک نمرات مهارت‌ها : #
    5- تعداد مقالات ژورنالی (به تفکیک ISI یا غیر ISI) با ذکر نام ناشر : یدونهISI به عنوان نفر دوم
    6- تعداد مقالات کنفرانسی به زبان انگلیسی : #
    7- رشته و مقطع مورد نظر برای اپلای : ارشد و رشته های مرتبط با مهندسی مکانیک
    8- کشورهای (و یا دانشگاه های) مورد نظر برای اپلای به ترتیب اولویت : اسکاندیناوی - آمریکا - اروپا و کانادا
    9- نکات برجستۀ رزومه (سابقۀ TA/RA، مقام المپیاد/مسابقات بین‌المللی معتبر، رتبۀ برتر دانشکده/دانشگاه) : TA
    10- میزان فاند مورد انتظار (Full Fund/Partial Fund/Self-Funded : فاند کامل
    در ضمن اینکه من شرایط فاندهای مختلف رو نمیدونم . و اگه فاندی باشه که بشه با کار کردن اون و تکمیل کرد و خرج مایحتاج زندگیم دربیاد هم خوبه .
    کسی نیست کمک کنه؟
    ممنون میشم اگه بگین دانشگاه با چه رنکی رو هدف قرار بدم
    برای اسکاندناوی تا جایی که اطلاع دارم بورس خاصی وجود نداره برای ارشد و اگه بورس نخواین احتمال پذیرشتون به نظرم بالاس. آمریکا و کانادا کلا بورس برای ارشد محدود تر هست تا دکترا. (البته توجه داشته باشید که نمره زبان شما مینیم برخی از دانشگاه های اسکاندیناوی و کانادا رو نداره).

موفق و پیروز باشی

نقل قول نوشته اصلی توسط azadeh110us نمایش پست ها
    0- رشتۀ فوق دیپلم – نام دانشگاه – معدل نهایی -ندارم

دانشگاه شيراز -مهندسي برق - ١٣٠٧٥
    2- رشتۀ فوق لیسانس – نام دانشگاه – معدل نهایی :دانشگاه شيراز -مهندسي برق-١٦
    3- نمرۀ زبان (تافل/آیلتس) به تفکیک نمرات مهارت‌ها: ٨٨ همه اسكيل ها بالاتر از ٢١
    4- نمرۀ GRE یا GMAT به تفکیک نمرات مهارت‌ها :quant 159-verbal149 - :هنوز اعلام نشده writing
    5- تعداد مقالات ژورنالی (به تفکیک ISI یا غیر ISI) با ذکر نام ناشر :يك مفاله مشترك كه ieee - سه مقاله كنفرانس بين المللي برگزار شده در داخل
    6- تعداد مقالات کنفرانسی به زبان انگلیسی : يك مفاله مشترك كه ieee - سه مقاله كنفرانس بين المللي برگزار شده در داخل
    7- رشته و مقطع مورد نظر برای اپلای : PhD -برق
    8- کشورهای (و یا دانشگاه های) مورد نظر برای اپلای به ترتیب اولویت :امریکا :uni of south florida -texas tech-۸- george mason uni-marquette uni - ,umass lowell-
    10- میزان فاند مورد انتظار (Full Fund/Partial Fund/Self-Funded) :

سابقه کار مرتبط :٥سال كار و چند درس تدريس
    يك مقاله كنفرانس بين المللي دارم كه احتمال پذيرش دارد- براي تافل و GRE هر كدام ده روز زمان صرف خوندن تمرين كردم اما مجدد در حال برنامه ريزي براي هر دو هستم
    در صورتي كه دانشگاهي متناسب با وضعيت نامتناسب من پيشنهاد داريد ممنون ميشم

سلام. چون شما معدل لیسانس تون کمه باید سعی بشه که با افزایش نمره جی آر ای اون رو جبران کنین. به نظرم حتما اگه می تونین یه امتحان دیگه هم بدید و با نمره جدید بگین که بچه نظرشون رو بگن.

موفق باشی.

نقل قول نوشته اصلی توسط masoudyr نمایش پست ها
    با سلام
    - رشتۀ فوق دیپلم – نام دانشگاه – معدل نهایی ------------

کارشناسی پیوسته برق الکترونیک دانشگاه آزاد اسلامی واحد اصفهان با معدل 18.01
    2- رشتۀ فوق لیسانس – نام دانشگاه – معدل نهایی ------------
    3- نمرۀ زبان (تافل/آیلتس) به تفکیک نمرات مهارت‌ها-----------
    4- نمرۀ GRE یا GMAT به تفکیک نمرات مهارت‌ها-------------
    5- تعداد مقالات ژورنالی (به تفکیک ISI یا غیر ISI) با ذکر نام ناشر -۰-صفر

6- تعداد مقالات کنفرانسی به زبان انگلیسی -۰- صفر
    7- رشته و مقطع مورد نظر برای اپلای کارشناسی ارشد الکترونیک یا مهندسی پزشکی(بیوالکتریک)
    8- کشورهای (و یا دانشگاه های) مورد نظر برای اپلای به ترتیب اولویت : ایتالیا (پلی تکنیک میلان رتبه ۲۳۱ ظاهرا) و آلمان (دانشگاه کلن رتبه بین دویست تا سیصد)
    9- نکات برجستۀ رزومه (سابقۀ TA/RA، مقام المپیاد/مسابقات بین‌المللی معتبر، رتبۀ برتر دانشکده/دانشگاه) معدل دوم دانشکده شدم بقیش فکر نکنم بدرد بخوره ولی میگم :یه مدرک شرکت در کنفرانس ایده های نو در مهندسی برق(2014) از اتریش دارم و یه مدرک شرکت در کنفرانس ملی ایده های نو در مهندسی برق(2015) از انگلیس دارم محلش ایران بوده ولی مدرکش با تایید اونور خلاصه رسمیه
    10- میزان فاند مورد انتظار
    full found‌یا همون بیست ساعت کار دانشجویی هفتگی بسه واسه درامد .
    اما در مورد زبان : یه مدرسه ایتالیایی در تهران هست میخام از طریق همون مدرک زبان ایتالیایی بگیرم .میدونم زبان قبول نشم نمیتونم برم .
    درمورد سربازی : من هنوز سربازی نرفتم ولی به احتمال زیاد ده ماه خدمت دارم بعد از سربازی اقدام به گرفتن مدرک زبان و جم و جور شدن واسه اونور میکنم.
    یعنی حدود 2017 زمانبندی واسه مکاتبه و اینا اوکیه
    یه سوال آیا پذیرش میکنن؟ چه بورسهایی بهم تعلق میگیره؟
    آیا دانشگاههای بهتری سراغ دارین که با این معدل (و در صورت لزوم اقدام برای تافل و gre) پذیرش و فاند بدن؟

معدل لیسانس شما خیلی خوبه پس فاکتور اصلی پذیرش برای ارشد را دارین. اما تا زمانی که نمره زبان نباشه چیزی نمیبشه گفت. با توجه به نتایج قبولی گذشته و تجربیاتی که از دوستان پرسیدم احتمال پذیرش شما از ایتالیا بالاس ولی اون دانشگاه که از آلمان نوشتین در صورتی که مدرک دانشگاه آزاد رو قبول کنه (گویا برخی از دانشگاه های آلمان قبول ندارن به بخش آلمان همین فروم مراجعه کن.) احتمال اون هم بالاس.

موفق باشی

موفق باشی

Junior Member

1- رشتۀ لیسانس : روانشناسی بالینی – نام دانشگاه : سراسری محقق اردبیلی – معدل نهایی : ۱۷.۵۶

2- رشتۀ فوق لیسانس – نام دانشگاه – معدل نهایی -----------
    3- نمرۀ زبان (تافل/آیلتس) به تفکیک نمرات مهارت‌ها : آیلتس ۷
    4- نمرۀ GRE یا GMAT به تفکیک نمرات مهارت‌ها ---------
    5- تعداد مقالات ژورنالی (به تفکیک ISI یا غیر ISI) با ذکر نام ناشر --------
    6- تعداد مقالات کنفرانسی به زبان انگلیسی ---------
    7- رشته و مقطع مورد نظر برای اپلای : روانشناسی مقطع کارشناسی ارشد
    8- کشورهای (و یا دانشگاه های) مورد نظر برای اپلای به ترتیب اولویت : انگلستان - آلمان -نروژ - سوئد
    9- نکات برجستۀ رزومه (سابقۀ TA/RA، مقام المپیاد/مسابقات بین‌المللی معتبر، رتبۀ برتر دانشکده/دانشگاه) ---------

قصدم اون دانشگاهاییه که tuition free هستن.

( با سپاس از توجه دوستان ، یه سوال مهم داشتم.دانشگاه مبدأ چقد تو پذیرش تاثیر داره؟ من که تو دانشگاه متوسطی خوندم ، میخام ببینم چقد رو این مسئله تاثیر داره...)

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)