صفحه 294 از 587 نخستنخست ... 194244284285286287288289290291292293294295296297298299300301302303304344394 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,931 تا 2,940 , از مجموع 5865

موضوع: بررسی شانس پذیرش و فاند بر اساس رزومه (آخرین ویرایش: 9 سپتامبر 2017)

ApplyAbroad Veteran
    nima_as آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    M.Sc-UT

پیش فرض پاسخ : بررسی شانس پذیرش و فاند بر اساس رزومه (قوانین پست اول مجدداً اصلاح شد)

نقل قول نوشته اصلی توسط morvarid100 نمایش پست ها
    1- لیسانس-مهندسی برق-دانشگاه صنعتی اصفهان- معدل 14.5

2-فوق لیسانس-مهندسی برق مخابرات-دانشگاه صنعتی اصفهان-معدل بدون پرژه 16.4- با پروژه 16.9
    3-تافل 106
    4- نمرۀ GRE ندادم
    5- تعداد مقالات ژورنالی یک IEEE Letter
    6-
    7- دکترا آمریکا
    8-
    9-
    10- فاند کامل

توی چه رنکهایی اپلای کنم؟ ممنون.
    نمره تافل شما خوبه فقط معدل لیسانستون یخورده پایینه
    بهتره قبلش با اساتید مکاتبه کنید و اگر میتوانید ریکام های خوب بگیرید یا اگر با اساتید خاصی کار کردید ازشون درخواست کنید آنها شما را به اساتید دیگر معرفی کنند
    نکته بعد اینکه برای بالا بردن احتمال موفقیت شما باید در همه بازه ها اپلای کنید بازه ها کاملا انتخابی است من صرفا مثال میزنم
    مثلا رنک 1-100 4 تا دانشگاه، رنک 101-200 5 تا دانشگاه، رنک 201-300 3 تا دانشگاه
    And Nothing Else Matters ......

Please Don't Ask Your Questions Using Private Messages

پیش فرض پاسخ : بررسی شانس پذیرش و فاند بر اساس رزومه (قوانین پست اول مجدداً اصلاح شد)

نقل قول نوشته اصلی توسط nima_as نمایش پست ها
    نمره تافل شما خوبه فقط معدل لیسانستون یخورده پایینه
    بهتره قبلش با اساتید مکاتبه کنید و اگر میتوانید ریکام های خوب بگیرید یا اگر با اساتید خاصی کار کردید ازشون درخواست کنید آنها شما را به اساتید دیگر معرفی کنند
    نکته بعد اینکه برای بالا بردن احتمال موفقیت شما باید در همه بازه ها اپلای کنید بازه ها کاملا انتخابی است من صرفا مثال میزنم
    مثلا رنک 1-100 4 تا دانشگاه، رنک 101-200 5 تا دانشگاه، رنک 201-300 3 تا دانشگاه
    خیلی ممنونم از جوابتون. استادم از کارم تو فوق خیلی راضیه و یکی از استادای سرشناس دانشکده است. حتما ریکام خوب میده بهم. من هر رنکی نمیخوام و از طرفی معدل لیسانسم پایینه. به نظر شما GRE بدم یا با همین رزومه اپلای کنم؟ شنیدم GRE معدل لیسانس پوشش میده.

Junior Member

1- رشتۀ لیسانس – نام دانشگاه – معدل نهایی : مهندسی عمران-دانشگاه یزد-15.89-3.3

2- رشتۀ فوق لیسانس – نام دانشگاه – معدل نهایی
    3- نمرۀ زبان (تافل/آیلتس) به تفکیک نمرات مهارت‌ها : نمره کلی آیلتس 8 لیسنینگ 8.5 ریدینگ 8.5 رایتینگ 7 اسپیکینگ 7
    4- نمرۀ GRE یا GMAT به تفکیک نمرات مهارت‌ها : quant : 164 verbal:143 writing :3
    5- تعداد مقالات ژورنالی (به تفکیک ISI یا غیر ISI) با ذکر نام ناشر :ندارم
    6- تعداد مقالات کنفرانسی به زبان انگلیسی : ندارم
    7- رشته و مقطع مورد نظر برای اپلای : کارشناسی ارشد حمل و نقل
    8- کشورهای (و یا دانشگاه های) مورد نظر برای اپلای به ترتیب اولویت : آمریکا
    9- نکات برجستۀ رزومه (سابقۀ TA/RA، مقام المپیاد/مسابقات بین‌المللی معتبر، رتبۀ برتر دانشکده/دانشگاه)
    10- میزان فاند مورد انتظار (Full Fund/Partial Fund/Self-Funded)
    در چه رنکی اپلای کنم؟

Member
    رشته و دانشگاه
    MSc Human Development: Genetics, Neuroscience and Psychology, Tomsk State University

دوستان من قبلا سوالاتم رو پرسیده ام، ولی چون الان در حین مراحل اپلای هستم، ممنون میشم اگه راهنمایی ای بکنید.

رشتۀ کاردانی:
    مهندسی آب، دانشگاه محقق اردبیلی، معدل: 12.01 (انصراف از کارشناسی و گرفتن کاردانی) GPA= 1.8
    1- رشتۀ کارشناسی ناپیوسته (2 ساله): راهنمایی و مشاوره، دانشگاه آزاد بابل، معدل: 19.10 (GPA= 3.92)
    2-
    3- نمرۀ زبان (تافل/آیلتس/...): R28 L20 S22 W23 = Total 93
    4- نمرۀ GRE یا GMAT:ندارم.
    5- تعداد مقالات ژورنالی (به تفکیک ISI یا غیر ISI): یه مقاله ی خوب در زمینه ی یه بیماری روانی. نویسنده ی اولم. بعد از سابمیت ویرایش خواستند، ویرایش و ارسال مجدد کردیم.
    6- تعداد مقالات کنفرانسی (به تفکیک فارسی یا انگلیسی):ندارم.
    7- رشته و مقطع مورد نظر برای اپلای: کارشناسی ارشد روانشناسی بالینی
    8- کشورهای (و یا دانشگاه های) مورد نظر برای اپلای به ترتیب اولویت:اروپا: اروپا، کانادا
    9- نکات برجستۀ رزومه (سابقۀ TA/RA، مقام در رخدادهای مرتبط بین‌المللی، رتبۀ برتر دانشکده/دانشگاه و ...): نوشتن مقاله با استاد مسن و باتجربه ی نروژی که توصیه نامه هم بهم میده.
    10.
    دوستان توصیه ای دارید؟ دانشگاهی و کشوری که بشه با فاند کامل یا نیمه-فاند ازش پذیرش گرفت؟
    اپلای ابرود مکانی برای راهنمایی، مشاوره و تبادل اطلاعات دوستانه و داوطلبانه است. با انتخاب گزینه ی "اضافه کردن به امتیاز کاربر" از پست مفید پاسخ دهندگان تشکر کنید.

ApplyAbroad Veteran
    nima_as آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    M.Sc-UT

نقل قول نوشته اصلی توسط morvarid100 نمایش پست ها
    خیلی ممنونم از جوابتون. استادم از کارم تو فوق خیلی راضیه و یکی از استادای سرشناس دانشکده است. حتما ریکام خوب میده بهم. من هر رنکی نمیخوام و از طرفی معدل لیسانسم پایینه. به نظر شما GRE بدم یا با همین رزومه اپلای کنم؟ شنیدم GRE معدل لیسانس پوشش میده.
    اگر برای امریکا اقدام میکنید حتما GRE امتحان بدهید یک نمره خوب میتواند رزومه شما را بهبود ببخشد
    And Nothing Else Matters ......

Please Don't Ask Your Questions Using Private Messages

Junior Member ZamloS آواتار ها

0- رشتۀ فوق دیپلم – نام دانشگاه – معدل نهایی
    1- رشتۀ لیسانس – نام دانشگاه – معدل نهایی
    2- رشتۀ فوق لیسانس – نام دانشگاه – معدل نهایی
    3- نمرۀ زبان (تافل/آیلتس) به تفکیک نمرات مهارت‌ها
    4- نمرۀ GRE یا GMAT به تفکیک نمرات مهارت‌ها
    5- تعداد مقالات ژورنالی (به تفکیک ISI یا غیر ISI) با ذکر نام ناشر
    6- تعداد مقالات کنفرانسی به زبان انگلیسی
    7- رشته و مقطع مورد نظر برای اپلای
    8- کشورهای (و یا دانشگاه های) مورد نظر برای اپلای به ترتیب اولویت
    9- نکات برجستۀ رزومه (سابقۀ TA/RA، مقام المپیاد/مسابقات بین‌المللی معتبر، رتبۀ برتر دانشکده/دانشگاه)
    10- میزان فاند مورد انتظار (Full Fund/Partial Fund/Self-Funded)

1- مهندسی فناوری اطلاعات - امیرکبیر - 15
    3- 110 (تخمین)
    4_300 (تحمین)
    7-مستر - کامپیوتر و رشته های مربوطه
    8 - ترجیحا آمریکا - اروپا
    9- دانشگاه را رتبه ی خوب جهاتی _ دانشکده با رتبه ی بالای جهانی
    10 - هرچی بیشتر بهتر!!

ممنون )

Junior Member

1- رشتۀ لیسانس – نام دانشگاه – معدل نهایی: مهندسی صنایع(تولید صنعتی)- امام حسین(ع)- 14.19
    2- رشتۀ فوق لیسانس – نام دانشگاه – معدل نهایی: مهندسی شیمی(پیشرفته)- صنعتی امیر کبیر- 14.51
    3- نمرۀ زبان (تافل/آیلتس) به تفکیک نمرات مهارت‌ها:ندارم، ولی اگر بدونم که شانس پذیرش با فاند دارم، اقدام می کنم.
    4- نمرۀ GRE یا GMAT به تفکیک نمرات مهارت‌ها: ندارم، ولی اگر بدونم که شانس پذیرش با فاند دارم، اقدام می کنم.
    5- تعداد مقالات ژورنالی (به تفکیک ISI یا غیر ISI) با ذکر نام ناشر : مقاله ندارم. و دنبال راهی هستم که بتونم رزومه پژوهش ام را قوی کنم. که اگر راهی است، ممنون میشوم راهنمایی کنید.
    6- تعداد مقالات کنفرانسی به زبان انگلیسی:0
    7- رشته و مقطع مورد نظر برای اپلای: ارشد یا دکتری مهندسی شیمی
    8- کشورهای (و یا دانشگاه های) مورد نظر برای اپلای به ترتیب اولویت: کشورهای کانادا، امریکا، استرالیا، المان، نروژ، سوئیس، سوئد، ذانمارک
    9- نکات برجستۀ رزومه (سابقۀ TA/RA، مقام المپیاد/مسابقات بین‌المللی معتبر، رتبۀ برتر دانشکده/دانشگاه): 3 سال سابقه کاری در شرکت بازرسی فنی
    10- میزان فاند مورد انتظار (Full Fund/Partial Fund/Self-Funded): فول فاند. بدون فاند امکان رفتن برایم وجود ندارد.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    عمران-زاهدان

1- رشتۀ لیسانس – نام دانشگاه – معدل نهایی :مهندسی عمران -دانشگاه آزاد زاهدان-14.72
    3- نمرۀ زبان (تافل/آیلتس) به تفکیک نمرات مهارت‌ها:TOEFL=94 (R26/L24/S22/W22)
    4- نمرۀ GRE یا GMAT به تفکیک نمرات مهارت‌ها :امتحان ندادم هنوز ولی اگه واسه امریکا شانسی باشه فکر کنم بتونم نمره خوبی بیارم.
    5- تعداد مقالات ژورنالی (به تفکیک ISI یا غیر ISI) با ذکر نام ناشر :0
    6- تعداد مقالات کنفرانسی به زبان انگلیسی :0
    7- رشته و مقطع مورد نظر برای اپلای :ارشد حمل نقل یا مدیریت پروژه
    8- کشورهای (و یا دانشگاه های) مورد نظر برای اپلای به ترتیب اولویت :امریکا-کانادا-آلمان-انگلیس-اسپانیا-نروژ-بلژیک
    9- نکات برجستۀ رزومه (سابقۀ TA/RA، مقام المپیاد/مسابقات بین‌المللی معتبر، رتبۀ برتر دانشکده/دانشگاه) :3 سال سابقه کار دارم تو زمینه خطوط انتقال آب .
    10- میزان فاند مورد انتظار (Full Fund/Partial Fund/Self-Funded):به نظرتون شانسی برای فاند گرفتن دارم؟
    با تشکر از دوستان عزیز

Junior Member e06 آواتار ها

سلام :
    1- رشتۀ لیسانس: مهندسی فناوری اطلاعات – نام دانشگاه : پیام نور – 16.52
    2- رشتۀ فوق لیسانس : ----
    3- نمرۀ زبان (تافل/آیلتس) به تفکیک نمرات مهارت‌ها : ندارم ولی اگه شانس گرفتن فاند کامل رو داشته باشم می خونم
    4- نمرۀ GRE یا GMAT به تفکیک نمرات مهارت‌ها : ندارم ولی اگه شانس گرفتن فاند کامل رو داشته باشم می خونم

5- تعداد مقالات ژورنالی (به تفکیک ISI یا غیر ISI) با ذکر نام ناشر : فعلا ندارم اما تا سال دیگه حتما یه ISI میدم
    6- تعداد مقالات کنفرانسی به زبان انگلیسی : فعلا ندارم اما تا سال دیگه حداقل یک کنفرانس خارجی رو میدم
    7- رشته و مقطع مورد نظر برای اپلای : شبکه های کامپیوتری ( یا شبکه های نرم افزاری / امنیت اطلاعات / امنیت نرم افزار )/ مستر
    8- کشورهای (و یا دانشگاه های) مورد نظر برای اپلای به ترتیب اولویت : آمریکا-کانادا-آلمان-انگلستان-استرالیا-سوئد-سوئیس-اسکاتلند-فنلاند
    9- نکات برجستۀ رزومه (سابقۀ TA/RA، مقام المپیاد/مسابقات بین‌المللی معتبر، رتبۀ برتر
    دانشکده/دانشگاه) : شاگرد اول رشته در دانشگاه / سابقه کار مرتبط : 3 ماه ( فعلا )
    10- میزان فاند مورد انتظار (Full Fund/Partial Fund/Self-Funded) :فول فاند
    / رنک دانشگاه : متوسط
    سوال :
    به نظرتون شانسی برای گرفتن فاند کامل دارم؟
    مرسی

Local Moderator
    rtrt آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط e06 نمایش پست ها
    سلام :
    1- رشتۀ لیسانس: مهندسی فناوری اطلاعات – نام دانشگاه : پیام نور – 16.52
    2- رشتۀ فوق لیسانس : ----
    3- نمرۀ زبان (تافل/آیلتس) به تفکیک نمرات مهارت‌ها : ندارم ولی اگه شانس گرفتن فاند کامل رو داشته باشم می خونم
    4- نمرۀ GRE یا GMAT به تفکیک نمرات مهارت‌ها : ندارم ولی اگه شانس گرفتن فاند کامل رو داشته باشم می خونم

5- تعداد مقالات ژورنالی (به تفکیک ISI یا غیر ISI) با ذکر نام ناشر : فعلا ندارم اما تا سال دیگه حتما یه ISI میدم
    6- تعداد مقالات کنفرانسی به زبان انگلیسی : فعلا ندارم اما تا سال دیگه حداقل یک کنفرانس خارجی رو میدم
    7- رشته و مقطع مورد نظر برای اپلای : شبکه های کامپیوتری ( یا شبکه های نرم افزاری / امنیت اطلاعات / امنیت نرم افزار )/ مستر
    8- کشورهای (و یا دانشگاه های) مورد نظر برای اپلای به ترتیب اولویت : آمریکا-کانادا-آلمان-انگلستان-استرالیا-سوئد-سوئیس-اسکاتلند-فنلاند
    9- نکات برجستۀ رزومه (سابقۀ TA/RA، مقام المپیاد/مسابقات بین‌المللی معتبر، رتبۀ برتر
    دانشکده/دانشگاه) : شاگرد اول رشته در دانشگاه / سابقه کار مرتبط : 3 ماه ( فعلا )
    10- میزان فاند مورد انتظار (Full Fund/Partial Fund/Self-Funded) :فول فاند
    / رنک دانشگاه : متوسط
    سوال :
    به نظرتون شانسی برای گرفتن فاند کامل دارم؟
    مرسی
    سلام
    ببینید دوست عزیز
    بارها گفته شده بدون نمره زبان نمی شه نظری داد. شما اگه یه تافل خوب حدود 100 با اسپیکینگ بالای 25، یه جی ار ایی خوب 315 به بالا و یه مقاله و کنفرانس خارجی به رزومتون اضافه شه چرا شانس نداشته باشید؟
    درسته که برای مستر شانس فاند پایینه ، ولی خب این رزومه ای که الان دارید با اینی که می گید در اینده خواهم داشت خیلی فرق می کنه. اگر چیزایی که گفتید به رزومتون اضافه شه (از نوع با کیفیتش)، شما رزومه ی خوبی خواهید داشت. الان رزومتون چیزی نداره.
    ضمن این که برند دانشگاه های داخلیه ما خیلی از جاهای جهان شناخته شده نیست و این به نفع شماست.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)