صفحه 297 از 587 نخستنخست ... 197247287288289290291292293294295296297298299300301302303304305306307347397 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,961 تا 2,970 , از مجموع 5865

موضوع: بررسی شانس پذیرش و فاند بر اساس رزومه (آخرین ویرایش: 9 سپتامبر 2017)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : بررسی شانس پذیرش و فاند بر اساس رزومه (قوانین پست اول مجدداً اصلاح شد)

با سلام ممنون میشم منو راهنمایی بفرمایید
    1- رشتۀ لیسانس – نام دانشگاه – معدل نهایی :مدیریت صنعتی- غیرانتفاعی قزوین- 17.53
    2- رشتۀ فوق لیسانس – نام دانشگاه – معدل نهایی :مدیریت صنعتی- غیرانتفاعی قزوین- 17.21
    3- نمرۀ زبان (تافل/آیلتس) به تفکیک نمرات مهارت‌ها: آیلتس 6.5 (تا زمان اپلای دوباره امتحان میدم که حتما 7 رو خواهم گرفت)
    4- نمرۀ GRE یا GMAT به تفکیک نمرات مهارت‌ها :ندادم هنوز
    5- تعداد مقالات ژورنالی (به تفکیک ISI یا غیر ISI) با ذکر نام ناشر : 1 IEEE- / سه مجله علمی پژوهشی ایران
    6- تعداد مقالات کنفرانسی به زبان انگلیسی :1 کنفرانس در آمریکا. اسم اول- ارایه شفاهی////// 7 مقاله ارایه شفاهی در کنفرانس های بین المللی ایران
    7- رشته و مقطع مورد نظر برای اپلای : مارکتینگ یا مدیریت تکنولوژی در مقطع phd
    8- کشورهای (و یا دانشگاه های) مورد نظر برای اپلای به ترتیب اولویت: آمریکا (دانشگاه های رنکینگ زیر صد(ترجیحا))
    9- نکات برجستۀ رزومه (سابقۀ TA/RA، مقام المپیاد/مسابقات بین‌المللی معتبر، رتبۀ برتر دانشکده/دانشگاه) :رتبه یک در لیسانس/ رتبه دو در ارشد
    10- میزان فاند مورد انتظار (Full Fund/Partial Fund/Self-Funded): فول فاند
    با سپاس

پیش فرض پاسخ : نظرخواهی دربارۀ شانس پذیرش و فاند بر اساس رزومه (قوانین پست اول، اصلاح شد)

1- رشتۀ لیسانس – نام دانشگاه – معدل نهایی

مهندسی شیمی- دانشگاه صنعتی سهند- ۱۳.۵

3- نمرۀ زبان (تافل/آیلتس) به تفکیک نمرات مهارت‌ها
    ۹۸
    4- نمرۀ GRE یا GMAT به تفکیک نمرات مهارت‌ها
    ندارم
    5- تعداد مقالات ژورنالی (به تفکیک ISI یا غیر ISI) با ذکر نام ناشر
    یک مقاله با ایمپکت ۳.۶ و یکی با ایمپکت ۲ و یکی در ژورنالی با ایمپکت ۲.۵ سابمیت شده. (همگی ISI)
    6- تعداد مقالات کنفرانسی به زبان انگلیسی
    یک مقاله در نهمین کنفرانس بین المللی مهندسی شیمی
    7- رشته و مقطع مورد نظر برای اپلای
    بیوتکنولوژی- کاذشناسی ارشد
    8- کشورهای (و یا دانشگاه های) مورد نظر برای اپلای به ترتیب اولویت
    کشورهای اسکاندیناوی- استرالیا- ترکیه (کلا چه دانشگاهی پیشنهاد می شود؟ بیشتر بحث بورس برام مهمه تا دانشگاه)
    9- نکات برجستۀ رزومه (سابقۀ TA/RA، مقام المپیاد/مسابقات بین‌المللی معتبر، رتبۀ برتر دانشکده/دانشگاه)
    دو سال سابقه کار آزمایشگاهی با دانشجوی دکتری و احتمالا کسب مقام برتر خوارزمی
    10- میزان فاند مورد انتظار (Full Fund/Partial Fund/Self-Funded)
    partial fund (
    اینکه هزینه ی تحصیل و زندگی معمولیمو بهم بدن)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : نظرخواهی دربارۀ شانس پذیرش و فاند بر اساس رزومه (قوانین پست اول، اصلاح شد)

0- رشتۀ فوق دیپلم – نام دانشگاه – معدل نهایی
    فوق دیپلم معدن (لیسانس اخراجی) از دانشگاه صنعتی اصفهان - معدل 10.82
    لیسانس مهندسی عمران از دانشگاه آزاد رودهن - معدل 17.68
    2- رشتۀ فوق لیسانس – نام دانشگاه – معدل نهایی
    فوق لیسانس مدیریت پروژه از دانشگاه لیورپول - معدل B+ (معادل 3.17 از 4) - امسال فارغ التحصیل شدم
    آکادمیک 6.5 - خواندن 7، نوشتن 7، شنیداری 6.5 و گفتاری6 - این امتحان مربوط به 2010 هست و امتحان بعدی نمراتم قطعا بهتر میشه.
    gmat 620
    ژورنالی ندارم. یه سری مقاله بصورت بلاگ دارم فقط.
    ندارم.
    دکترای management - شاخه مدیریت یا رفتار سازمانی
    آمریکا یا کانادا
    9- نکات برجستۀ رزومه (سابقۀ TA/RA، مقام المپیاد/مسابقات بین‌المللی معتبر، رتبۀ برتر دانشکده/دانشگاه)
    16 سال سابقه کار مدیریت پروژه دارم

فول فاند یا assistanceship یا موارد مشابه.

دوستان منو راهنمایی کنن ممنون میشم. من رشتهء مورد علاقه ام بیشتر project management یا construction management هست اما این رشته در سطح دکترا تا جایی که من خبر دارم فقط آنلاین ارائه میشه و دوره حضوری نداره و من اصلاً علاقه ای به دورهء آنلاین ندارم. برای همین هم ناچارم رشتهء management رو انتخاب کنم که در اکثر دانشگاه ها بعنوان زیر مجموعهء business administration ارائه میشه و البته رشته construction management هم در بعضی دانشگاه ها بعنوان زیرشاخهء civil engineering ارائه میشه.
    حال اگر کسی بتونه راهنمایی کنه که:
    1- کدوم رشته شانس پذیرش بالاتری دارم؟ مدیریت یا مدیریت ساخت؟
    2- کدوم دانشگاه رو توصیه میکنین؟
    3- من به توصیه یکی از دوستانم دانشگاه به دانشگاه دارم با تک تک استادا تماس میگیرم که بتونم قبل از پذیرش، موافقت یکیشون رو جلب کنم، اما تا بحال هر کی جواب داده (از هر بیست تا یکی جواب میده) فقط میگن باید رسما اپلای کنی و هیچ قول دیگه ای نمیدن. لازم به ذکره همین دوستمون فقط از طریق استادش پذیرش گرفت (حتی مدارک آیلتس و GRE هم نداشت و بعدا رفت امتحان داد) و فول فاند هم گرفت.
    4- به نظرتون ارزش داره که مقاله تهیه کنم؟ دو تا مقاله نصفه نیمه دارم که آمادهء تهیه است ولی نمیدونم چقدر طول میکشه توی نشریه پذیرش بشه؟
    5- مدتی برای امتحان GRE تمرین کردم و توی mock test کمتر از 180 نمیگیرم. بنظرتون اگر این امتحان رو بدم شانسم برای پذیرش سیویل خوب میشه یا نه؟

ممنون از همه
    بابک.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : نظرخواهی دربارۀ شانس پذیرش و فاند بر اساس رزومه (رعایت قوانین پست اول، الزامی

1- زیست شناسی جانوری – کارشناسی دانشگاه تبریز– 16.15

2- بیوشیمی– ارشد دانشگاه خوارزمی تهران – 18.21
    3- نمرۀ زبان (تافل دارم آماده میشم به طور ففرضی بین 95 تا 103
    4- نمرۀ GRE دارم آماده میشم / ندارم فعلا . شما بگید مثلا با چ نمره ای کجا ها اکی هست
    5- 2مقاله ISI با ایمپکت 3 در ژورنال JBSD (دومقاله دیگرهمunder publidh)و یک مقاله داخلی در علوم پزشکی فسا
    6- 2 پوستر
    7- رشته و مقطع مورد نظر برای اپلای : بیوشیمی بالینی (medical/clinical)/// دکتری
    8- آمریکا و کانادا by course (دانشگاههای مورد تایید وزارت علوم ایران: تصمیم قطعی برای ماندن یا برگشتن نگرفته ام)
    9- نکات برجستۀ رزومه (سابقۀ تدریس در دانشگاه، جزو 11 درصد اول کلاس در مفطع کارشناسی، کتاب تالیفی، همکار طرح پژوهشی، 6 ماه کار در آزمایشگاه ژنتیک و آشنایی با متد های مولکولی و کلینیکال)
    10- میزان فاند مورد انتظار (Full Fund) و by course

برای دانشگاههای خوب چ رزومه و نمره زبانی لازم دارم با این مشخصات ک گفتم؟ مرسی
    ویرایش توسط MR_MD : February 17th, 2016 در ساعت 02:26 PM

پیش فرض پاسخ : بررسی شانس پذیرش و فاند بر اساس رزومه (قوانین پست اول مجدداً اصلاح شد)

0- رشتۀ کاردانی – نام دانشگاه – معدل نهایی

کاردانی برق الکترونیک (رشته دبیرستان ریاضی) از موسسه غیرانتفاعی شمال آمل - معدل 14.10
    لیسانس مهندسی برق - الکترونیک از دانشگاه تربیت دبیر شهید رجایی تهران - معدل13.93
    2- رشتۀ فوق لیسانس – نام دانشگاه – معدل نهایی
    فوق لیسانس مهندسی برق الکترونیک ( گرایش الکترونیک نوری و نیمه هادی) از دانشگاه تربیت مدرس تهران- 17.12
    هنوز امتحان ندادم
    هنوز امتخان ندادم
    دو مقاله ISI در ژورنال های Aplleid Optic و JOSA B با ایمپک های 1.6 و 1.8 ( هر دو ژورنال معتبر هستند و در زمینه الکترونیک نوری شناخته شده هستند )
    دو مقاله کنفرانس بین المللی و یک مقاله کنفرانس داخلی
    دکترای برق الکترونیک در زمینه الکترونیک نوری یا اگر امکانش باشه ترجیح میدن تغییر گرایش بدم به الکترونیک سیستم
    اروپا، ترجیحا آلمان
    TA یک درس در دوران ارشد
    فول فاند

1- رشتۀ لیسانس – نام دانشگاه – معدل نهایی : مهندسی برق/قدرت- دانشگاه فردوسی مشهد- 15.4

2- رشتۀ فوق لیسانس – نام دانشگاه – معدل نهایی :

مهندسی برق/قدرت- دانشگاه فردوسی مشهد- 16.3

3- رشتۀ دکتری – نام دانشگاه – معدل نهایی :

مهندسی برق/قدرت- دانشگاه تربیت مدرس- 16.1

3- نمرۀ زبان (تافل/آیلتس/...) به تفکیک نمرات مهارت‌ها : هنوز اقدام نکرده ام

اقدام نکرده ام

5- تعداد مقالات ژورنالی (به تفکیک ISI یا غیر ISI) با ذکر نام ناشر : 2 عدد ژورنال ISI معتبر . 1 ژورنال فارسی . 3 ژورنال غیر ISI

6- تعداد مقالات کنفرانسی (به تفکیک فارسی یا انگلیسی) با ذکر نام برگزار کننده : 2 مقاله انگلیسی و 6 فارسی

7- رشته و مقطع مورد نظر برای اپلای : پست داک

8- کشورهای (و یا دانشگاه های) مورد نظر برای اپلای به ترتیب اولویت : اروپا (ترجیحا آلمان ، فرانسه ، اسپانیا، ایتالیا)

9- شرایط خاص رزومه (سابقۀ TA/RA در مقاطع تحصیلی قبل، داشتن مقام در رخدادهای مرتبط بین‌المللی، کسب یکی از رتبه‌های برتر در دانشکده یا دانشگاه خود و ...) :سابقه کار مرتبط به مدت 15 ماه، تدریس در دانشگاه های آزاد به مدت 2 سال، انجام طرح های پژوهشی در دانشگاه برای دانشگاه و شرکت برق

10- سایر نکات مهم (الزام یا تمایل به دریافت فاند یا بی نیازی از آن، اقامت دائم یا شهروندی در کشوری دیگر و ...) : دریافت فاند کامل

پیش فرض پاسخ : نظرخواهی دربارۀ شانس پذیرش و فاند بر اساس رزومه (رعایت قوانین پست اول، الزامی

1- رشتۀ لیسانس – نام دانشگاه – معدل نهایی :
    فیزیک/اتمی- دانشگاه ولی عصر رفسنجان- 13.67

2- رشتۀ فوق لیسانس – نام دانشگاه – معدل نهایی :فیزیک/اپتیک و لیزر- دانشگاه شیراز- 15.59
    3- نمرۀ زبان (تافل) به تفکیک نمرات مهارت‌ها : 82 (S:19, W:18, L:23, R:22)
    4- نمرۀ GRE یا GMAT به تفکیک نمرات مهارت‌ها :در حال حاضر ندارم
    5- تعداد مقالات ژورنالی (به تفکیک ISI یا غیر ISI) با ذکر نام ناشر : در حال نوشتن مقاله
    7- رشته و مقطع مورد نظر برای اپلای : فوتونیک، دکترا
    8- کشورهای (و یا دانشگاه های) مورد نظر برای اپلای به ترتیب اولویت :آمریکا، کانادا، هلند، آلمان، سوید،اسپانیا
    9- نکات برجستۀ رزومه (سابقۀ TA/RA، مقام المپیاد/مسابقات بین‌المللی معتبر، رتبۀ برتر دانشکده/دانشگاه) :سابقه تدریس فیزیک به زبان انگلیسی در مدرسه بین الملل و سابقه تدریس در دانشگاه آزاد
    10- میزان فاند مورد انتظار Full Fund/Partial Fund/Self-Funded):
    Partial Fund)

Junior Member

جوابی داده نشد
    - رشتۀ لیسانس:عمران – نام دانشگاه: بوعلی– معدل نهایی: 15.11 بدون درس افتاده و 14.75 با افتاده
    2- رشتۀ فوق لیسانس: عمران – نام دانشگاه: بوعلی – معدل نهایی: 16.11
    3- نمرۀ زبان (تافل/آیلتس) به تفکیک نمرات مهارت‌ها: تافل 90 (R25-L24-S21-W20)
    4- نمرۀ GRE یا GMAT به تفکیک نمرات مهارت‌ها: هنوز ندادم...
    5- تعداد مقالات ژورنالی (به تفکیک ISI یا غیر ISI) با ذکر نام ناشر:

6- تعداد مقالات کنفرانسی : 1 عدد
    7- رشته و مقطع مورد نظر برای اپلای: ٍمعمران>>>> PhD
    8- کشورهای (و یا دانشگاه های) مورد نظر برای اپلای به ترتیب اولویت: آمریکا - کانادا - هلند - سوئد - آلمان
    9- میزان فاند مورد انتظار (Full Fund/Partial Fund/Self-Funded): ّفول ترجیحا.

Junior Member

1- رشتۀ لیسانس – نام دانشگاه – معدل نهایی: مهندسی صنایع(تولید صنعتی)- امام حسین(ع)- 14.19
    2- رشتۀ فوق لیسانس – نام دانشگاه – معدل نهایی: مهندسی شیمی(پیشرفته)- صنعتی امیر کبیر- 14.51
    3- نمرۀ زبان (تافل/آیلتس) به تفکیک نمرات مهارت‌ها:ندارم، ولی اگر بدونم که شانس پذیرش با فاند دارم، اقدام می کنم.
    4- نمرۀ GRE یا GMAT به تفکیک نمرات مهارت‌ها: ندارم، ولی اگر بدونم که شانس پذیرش با فاند دارم، اقدام می کنم.
    5- تعداد مقالات ژورنالی (به تفکیک ISI یا غیر ISI) با ذکر نام ناشر : مقاله ندارم. و دنبال راهی هستم که بتونم رزومه پژوهش ام را قوی کنم. که اگر راهی است، ممنون میشوم راهنمایی کنید.
    6- تعداد مقالات کنفرانسی به زبان انگلیسی:0
    7- رشته و مقطع مورد نظر برای اپلای: ارشد یا دکتری مهندسی شیمی
    8- کشورهای (و یا دانشگاه های) مورد نظر برای اپلای به ترتیب اولویت: کشورهای کانادا، امریکا، استرالیا، المان، نروژ، سوئیس، سوئد، ذانمارک
    9- نکات برجستۀ رزومه (سابقۀ TA/RA، مقام المپیاد/مسابقات بین‌المللی معتبر، رتبۀ برتر دانشکده/دانشگاه): 3 سال سابقه کاری در شرکت بازرسی فنی
    10- میزان فاند مورد انتظار (Full Fund/Partial Fund/Self-Funded): فول فاند. بدون فاند امکان رفتن برایم وجود ندارد.

Junior Member

سلام
    1- ریاضی کاربردی – سراسری رفسنجان – 14
    2- ریاضی کاربردی – تربیت معلم تهران (خوارزمی) – 15.16
    3- نمرۀ زبان (آیلتس) هنوز امتحان ندادم ولی طبق آزمون های ماک الان 6.5
    4- ندارم
    5- ندارم
    6- ندارم
    7- رشته ریاضی مالی و مدیریت و دکترا
    8- کانادا و آمریکا و بعد اروپا
    9- ندارم
    10- میزان فاند مورد انتظار (Full Fund)
    ممنون میشم راهنمایی کنید که
    برای ترم زمستان چقدر شانس گرفتن پذیرش دارم.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)