صفحه 298 از 587 نخستنخست ... 198248288289290291292293294295296297298299300301302303304305306307308348398 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,971 تا 2,980 , از مجموع 5865

موضوع: بررسی شانس پذیرش و فاند بر اساس رزومه (آخرین ویرایش: 9 سپتامبر 2017)

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    ریاضی کاربردی- تحقیق در عملیات

پیش فرض پاسخ : بررسی شانس پذیرش و فاند بر اساس رزومه (قوانین پست اول مجدداً اصلاح شد)

1- ریاضی کاربردی – علم و صنعت ایران– 17.60

2- ریاضی کاربردی گرایش تحقیق در عملیات– علم و صنعت ایران – 17.56
    3- نمرۀ زبان (تافل/آیلتس) هنوز آزمون ندادم.
    4- ندارم
    5- ندارم
    6- دو مقاله کنفرانس بین المللی داخلی به زبان فارسی
    7- رشته ریاضی کاربردی یا مهندسی صنایع- دکتری
    8- دانشگاه های سوئد
    9- 4 سال سابقه تدریس در دانشگاه آزاد و موسسات غیر انتفاعی- شاگرد اول مقطع لیسانس
    10- میزا
    ن فاند مورد انتظار(Full Fund)
    چقدر شانس پذیرش دارم؟
    با تشکر

پیش فرض پاسخ : نظرخواهی دربارۀ شانس پذیرش و فاند بر اساس رزومه (رعایت قوانین پست اول، الزامی

نقل قول نوشته اصلی توسط nasrin1367 نمایش پست ها
    1- رشتۀ لیسانس – نام دانشگاه – معدل نهایی :
    فیزیک/اتمی- دانشگاه ولی عصر رفسنجان- 13.67

2- رشتۀ فوق لیسانس – نام دانشگاه – معدل نهایی :فیزیک/اپتیک و لیزر- دانشگاه شیراز- 15.59
    3- نمرۀ زبان (تافل) به تفکیک نمرات مهارت‌ها : 82 (S:19, W:18, L:23, R:22)
    4- نمرۀ GRE یا GMAT به تفکیک نمرات مهارت‌ها :در حال حاضر ندارم
    5- تعداد مقالات ژورنالی (به تفکیک ISI یا غیر ISI) با ذکر نام ناشر : در حال نوشتن مقاله
    6- تعداد مقالات کنفرانسی به زبان انگلیسی
    7- رشته و مقطع مورد نظر برای اپلای : فوتونیک، دکترا
    8- کشورهای (و یا دانشگاه های) مورد نظر برای اپلای به ترتیب اولویت :آمریکا، کانادا، هلند، آلمان، سوید،اسپانیا
    9- نکات برجستۀ رزومه (سابقۀ TA/RA، مقام المپیاد/مسابقات بین‌المللی معتبر، رتبۀ برتر دانشکده/دانشگاه) :سابقه تدریس فیزیک به زبان انگلیسی در مدرسه بین الملل و سابقه تدریس در دانشگاه آزاد
    10- میزان فاند مورد انتظار Full Fund/Partial Fund/Self-Funded):
    Partial Fund)
    اگه نمره ی تافل رو ببرین بالای 90. GRE رو هم حداقل 315 بیارین مجموعا مقاله هم چاپ بشه برا امریکا شانس دارین. رشتتون سنگینه و رقیباتون برا گرفتن پذیرش معمولا خیلی قوین! ابن هم در نظر بگیرید که گرقتن ویزا با توجه به رشتتون برا امریکا یکم سخته.
    از پاسخ به سوال های تکراری معذورم. لطفا پست های قبل رو مطالعه کنید. لطفا سوالاتتون رو در تاپیک مرتبط با موضوع مطرح کنید.

پیش فرض پاسخ : بررسی شانس پذیرش و فاند بر اساس رزومه (قوانین پست اول مجدداً اصلاح شد)

نقل قول نوشته اصلی توسط SANAYE نمایش پست ها
    1- رشتۀ لیسانس – نام دانشگاه – معدل نهایی: مهندسی صنایع(تولید صنعتی)- امام حسین(ع)- 14.19
    2- رشتۀ فوق لیسانس – نام دانشگاه – معدل نهایی: مهندسی شیمی(پیشرفته)- صنعتی امیر کبیر- 14.51
    3- نمرۀ زبان (تافل/آیلتس) به تفکیک نمرات مهارت‌ها:ندارم، ولی اگر بدونم که شانس پذیرش با فاند دارم، اقدام می کنم.
    4- نمرۀ GRE یا GMAT به تفکیک نمرات مهارت‌ها: ندارم، ولی اگر بدونم که شانس پذیرش با فاند دارم، اقدام می کنم.
    5- تعداد مقالات ژورنالی (به تفکیک ISI یا غیر ISI) با ذکر نام ناشر : مقاله ندارم. و دنبال راهی هستم که بتونم رزومه پژوهش ام را قوی کنم. که اگر راهی است، ممنون میشوم راهنمایی کنید.
    6- تعداد مقالات کنفرانسی به زبان انگلیسی:0
    7- رشته و مقطع مورد نظر برای اپلای: ارشد یا دکتری مهندسی شیمی
    8- کشورهای (و یا دانشگاه های) مورد نظر برای اپلای به ترتیب اولویت: کشورهای کانادا، امریکا، استرالیا، المان، نروژ، سوئیس، سوئد، ذانمارک
    9- نکات برجستۀ رزومه (سابقۀ TA/RA، مقام المپیاد/مسابقات بین‌المللی معتبر، رتبۀ برتر دانشکده/دانشگاه): 3 سال سابقه کاری در شرکت بازرسی فنی
    10- میزان فاند مورد انتظار (Full Fund/Partial Fund/Self-Funded): فول فاند. بدون فاند امکان رفتن برایم وجود ندارد.
    اگه تافل و GRE رو "خیلی" بالا بگیری برا امریکا شانس داری. در غیر این صورت نه. کشورای دیگرو اطلاع ندارم
    از پاسخ به سوال های تکراری معذورم. لطفا پست های قبل رو مطالعه کنید. لطفا سوالاتتون رو در تاپیک مرتبط با موضوع مطرح کنید.

نقل قول نوشته اصلی توسط fabregass نمایش پست ها
    جوابی داده نشد
    - رشتۀ لیسانس:عمران – نام دانشگاه: بوعلی– معدل نهایی: 15.11 بدون درس افتاده و 14.75 با افتاده
    2- رشتۀ فوق لیسانس: عمران – نام دانشگاه: بوعلی – معدل نهایی: 16.11
    3- نمرۀ زبان (تافل/آیلتس) به تفکیک نمرات مهارت‌ها: تافل 90 (R25-L24-S21-W20)
    4- نمرۀ GRE یا GMAT به تفکیک نمرات مهارت‌ها: هنوز ندادم...
    5- تعداد مقالات ژورنالی (به تفکیک ISI یا غیر ISI) با ذکر نام ناشر:

6- تعداد مقالات کنفرانسی : 1 عدد
    7- رشته و مقطع مورد نظر برای اپلای: ٍمعمران>>>> PhD
    8- کشورهای (و یا دانشگاه های) مورد نظر برای اپلای به ترتیب اولویت: آمریکا - کانادا - هلند - سوئد - آلمان
    9- میزان فاند مورد انتظار (Full Fund/Partial Fund/Self-Funded): ّفول ترجیحا.
    GRE بالای 315 بگیر برا امریکا شانس داری اگه مقاله کنفرانست داخلی نباشه خیلی بهتره. اگه بتونی یه مقاله بدی خیلی خوبه.

نقل قول نوشته اصلی توسط ebi027 نمایش پست ها
    1- رشتۀ لیسانس – نام دانشگاه – معدل نهایی :مهندسی عمران -دانشگاه آزاد زاهدان-14.72
    3- نمرۀ زبان (تافل/آیلتس) به تفکیک نمرات مهارت‌ها:TOEFL=94 (R26/L24/S22/W22)
    4- نمرۀ GRE یا GMAT به تفکیک نمرات مهارت‌ها :امتحان ندادم هنوز ولی اگه واسه امریکا شانسی باشه فکر کنم بتونم نمره خوبی بیارم.
    5- تعداد مقالات ژورنالی (به تفکیک ISI یا غیر ISI) با ذکر نام ناشر :0
    6- تعداد مقالات کنفرانسی به زبان انگلیسی :0
    7- رشته و مقطع مورد نظر برای اپلای :ارشد حمل نقل یا مدیریت پروژه
    8- کشورهای (و یا دانشگاه های) مورد نظر برای اپلای به ترتیب اولویت :امریکا-کانادا-آلمان-انگلیس-اسپانیا-نروژ-بلژیک
    9- نکات برجستۀ رزومه (سابقۀ TA/RA، مقام المپیاد/مسابقات بین‌المللی معتبر، رتبۀ برتر دانشکده/دانشگاه) :3 سال سابقه کار دارم تو زمینه خطوط انتقال آب .
    10- میزان فاند مورد انتظار (Full Fund/Partial Fund/Self-Funded):به نظرتون شانسی برای فاند گرفتن دارم؟
    با تشکر از دوستان عزیز

معدلت خراب کرده کارتو. اگه GRE بترکونی برا امریکا شانس داری. و گرفتن فاند هم خیلی محتمل نیست برا امریکا. ولی بودن کسای که گرفتن.

پیش فرض پاسخ : نظرخواهی دربارۀ شانس پذیرش و فاند بر اساس رزومه (قوانین پست اول، اصلاح شد)

نقل قول نوشته اصلی توسط bobx نمایش پست ها
    0- رشتۀ فوق دیپلم – نام دانشگاه – معدل نهایی
    فوق دیپلم معدن (لیسانس اخراجی) از دانشگاه صنعتی اصفهان - معدل 10.82
    1- رشتۀ لیسانس – نام دانشگاه – معدل نهایی
    لیسانس مهندسی عمران از دانشگاه آزاد رودهن - معدل 17.68
    2- رشتۀ فوق لیسانس – نام دانشگاه – معدل نهایی
    فوق لیسانس مدیریت پروژه از دانشگاه لیورپول - معدل B+ (معادل 3.17 از 4) - امسال فارغ التحصیل شدم
    3- نمرۀ زبان (تافل/آیلتس) به تفکیک نمرات مهارت‌ها
    آکادمیک 6.5 - خواندن 7، نوشتن 7، شنیداری 6.5 و گفتاری6 - این امتحان مربوط به 2010 هست و امتحان بعدی نمراتم قطعا بهتر میشه.
    4- نمرۀ GRE یا GMAT به تفکیک نمرات مهارت‌ها
    gmat 620
    5- تعداد مقالات ژورنالی (به تفکیک ISI یا غیر ISI) با ذکر نام ناشر
    ژورنالی ندارم. یه سری مقاله بصورت بلاگ دارم فقط.
    ندارم.
    7- رشته و مقطع مورد نظر برای اپلای
    دکترای management - شاخه مدیریت یا رفتار سازمانی
    8- کشورهای (و یا دانشگاه های) مورد نظر برای اپلای به ترتیب اولویت
    آمریکا یا کانادا
    9- نکات برجستۀ رزومه (سابقۀ TA/RA، مقام المپیاد/مسابقات بین‌المللی معتبر، رتبۀ برتر دانشکده/دانشگاه)
    16 سال سابقه کار مدیریت پروژه دارم
    10- میزان فاند مورد انتظار (Full Fund/Partial Fund/Self-Funded)

فول فاند یا assistanceship یا موارد مشابه.

دوستان منو راهنمایی کنن ممنون میشم. من رشتهء مورد علاقه ام بیشتر project management یا construction management هست اما این رشته در سطح دکترا تا جایی که من خبر دارم فقط آنلاین ارائه میشه و دوره حضوری نداره و من اصلاً علاقه ای به دورهء آنلاین ندارم. برای همین هم ناچارم رشتهء management رو انتخاب کنم که در اکثر دانشگاه ها بعنوان زیر مجموعهء business administration ارائه میشه و البته رشته construction management هم در بعضی دانشگاه ها بعنوان زیرشاخهء civil engineering ارائه میشه.
    حال اگر کسی بتونه راهنمایی کنه که:
    1- کدوم رشته شانس پذیرش بالاتری دارم؟ مدیریت یا مدیریت ساخت؟
    2- کدوم دانشگاه رو توصیه میکنین؟
    3- من به توصیه یکی از دوستانم دانشگاه به دانشگاه دارم با تک تک استادا تماس میگیرم که بتونم قبل از پذیرش، موافقت یکیشون رو جلب کنم، اما تا بحال هر کی جواب داده (از هر بیست تا یکی جواب میده) فقط میگن باید رسما اپلای کنی و هیچ قول دیگه ای نمیدن. لازم به ذکره همین دوستمون فقط از طریق استادش پذیرش گرفت (حتی مدارک آیلتس و GRE هم نداشت و بعدا رفت امتحان داد) و فول فاند هم گرفت.
    4- به نظرتون ارزش داره که مقاله تهیه کنم؟ دو تا مقاله نصفه نیمه دارم که آمادهء تهیه است ولی نمیدونم چقدر طول میکشه توی نشریه پذیرش بشه؟
    5- مدتی برای امتحان GRE تمرین کردم و توی mock test کمتر از 180 نمیگیرم. بنظرتون اگر این امتحان رو بدم شانسم برای پذیرش سیویل خوب میشه یا نه؟

ممنون از همه
    بابک.
    1. نمیدونم
    2. امریکا شونصدتا دانشگاه داره. اینکه چه دانشگاهی بر میگرده به دپارتمانو رنک و استادو ... من بودم میرفتم رنک متوسط دو ر و بر 100 اینا.
    3. خیلی خیلی سخته از استاد جواب بگیری مستقیم. باید ریسک کنی و اپلای کنی بعد ببینی فاند گیرت میاد یا نه. بعضی از دانشگاه ها گرفتن پذیرش در واقع با استاد ه ولی بعضیا نه با graduate school and committee .
    4. مقاله رو اگه سابمیتم کنی جواب میده. من بودم ختما این کارو میکردم.
    5. GRE 180 نداره که! ریاضی و وربال از 170 ه و نوشتاری از 6. امریکا رو GRE خیلی حساب میکنه. حتما بده.

در ارتباط با آمریکا:
    دوستان توجه داشته باشین که هیچکس به طور قطع نمیتونه بگه که شما از کجا میتونید یا نمیتونید پذیرش یا فاند بگیرید! باید ریسک کنید! به ندرت شرایطی پیش میاد که همه چیز تضمین شده باشه. بهترین تضمینی که وجود داره اینه: "شما شانس گرفتن پذیرش یا فاند دارید". با اینکه پروسه زمان بر و پر هزینه ای هست ولی چاره ای جز ریسک کردن نیست.

موفق باشید

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    عمران-زاهدان

نقل قول نوشته اصلی توسط b_rankouhi نمایش پست ها
    معدلت خراب کرده کارتو. اگه GRE بترکونی برا امریکا شانس داری. و گرفتن فاند هم خیلی محتمل نیست برا امریکا. ولی بودن کسای که گرفتن.
    سلام خیلی ممنون از وقتی که گذاشتین و پاسخ دادین،بنظر شما شانسم تو کدوم دانشگاه امریکا بیشتره و بنظرتون تافل از دوباره امتحان بدم و مقاله هم اضافه کنم شانسی برای بورس هم دارم

نقل قول نوشته اصلی توسط ebi027 نمایش پست ها
    سلام خیلی ممنون از وقتی که گذاشتین و پاسخ دادین،بنظر شما شانسم تو کدوم دانشگاه امریکا بیشتره و بنظرتون تافل از دوباره امتحان بدم و مقاله هم اضافه کنم شانسی برای بورس هم دارم
    تافل ضروری نیست که دوباره بدی. اگه امکانش هست دوباره بده بیارش رو 100. GRE خیلی مهمه ولی. بالای 315 بیاری خوبه.

به نظر من شانس داری اگه این کارارو بکنی. دانشگاه خیلی زیاده نمیدونم. متوسط رنک دو رو بر 100.

1- رشتۀ لیسانس – نام دانشگاه – معدل نهایی ---> مهندسی مکانیک_ساخت و تولید _ دانشگاه تبریز _ معدل 15
    3- نمرۀ زبان (تافل/آیلتس) به تفکیک نمرات مهارت‌ها ---> تافل 100
    4- نمرۀ GRE یا GMAT به تفکیک نمرات مهارت‌ها ---> فعلا آزمون ندادم
    5- تعداد مقالات ژورنالی (به تفکیک ISI یا غیر ISI) با ذکر نام ناشر ---> 2 تا مقاله isi که تو یکیش نفر سوم و یکیش نفر دوم هست اسمم. (تو هردو اسم استاد اوله)
    7- رشته و مقطع مورد نظر برای اپلای ---> رشته خودم برای ارشد یا دکترا پیوسته
    8- کشورهای (و یا دانشگاه های) مورد نظر برای اپلای به ترتیب اولویت ---> آمریکا-کانادا-آلمان و ... (دانشگاه خاصی مد نظر ندارم و کشور های اروپایی دیگه هم میتونه باشه.)
    9- نکات برجستۀ رزومه (سابقۀ TA/RA، مقام المپیاد/مسابقات بین‌المللی معتبر، رتبۀ برتر دانشکده/دانشگاه)
    10- میزان فاند مورد انتظار (Full Fund/Partial Fund/Self-Funded)
    ---> فول فاند یا پارشیال فاند.(لطفا در مورد هزینه سلف فاند هم راهنمایی کنید شاید اون هم مدنظر باشه.)
    با تشکر

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)