صفحه 299 از 587 نخستنخست ... 199249289290291292293294295296297298299300301302303304305306307308309349399 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,981 تا 2,990 , از مجموع 5865

موضوع: بررسی شانس پذیرش و فاند بر اساس رزومه (آخرین ویرایش: 9 سپتامبر 2017)

پیش فرض پاسخ : بررسی شانس پذیرش و فاند بر اساس رزومه (قوانین پست اول مجدداً اصلاح شد)

نقل قول نوشته اصلی توسط nastaran95 نمایش پست ها

1- رشتۀ لیسانس – نام دانشگاه – معدل نهایی ---> مهندسی مکانیک_ساخت و تولید _ دانشگاه تبریز _ معدل 15
    3- نمرۀ زبان (تافل/آیلتس) به تفکیک نمرات مهارت‌ها ---> تافل 100
    4- نمرۀ GRE یا GMAT به تفکیک نمرات مهارت‌ها ---> فعلا آزمون ندادم
    5- تعداد مقالات ژورنالی (به تفکیک ISI یا غیر ISI) با ذکر نام ناشر ---> 2 تا مقاله isi که تو یکیش نفر سوم و یکیش نفر دوم هست اسمم. (تو هردو اسم استاد اوله)
    6- تعداد مقالات کنفرانسی به زبان انگلیسی
    7- رشته و مقطع مورد نظر برای اپلای ---> رشته خودم برای ارشد یا دکترا پیوسته
    8- کشورهای (و یا دانشگاه های) مورد نظر برای اپلای به ترتیب اولویت ---> آمریکا-کانادا-آلمان و ... (دانشگاه خاصی مد نظر ندارم و کشور های اروپایی دیگه هم میتونه باشه.)
    9- نکات برجستۀ رزومه (سابقۀ TA/RA، مقام المپیاد/مسابقات بین‌المللی معتبر، رتبۀ برتر دانشکده/دانشگاه)
    10- میزان فاند مورد انتظار (Full Fund/Partial Fund/Self-Funded)
    ---> فول فاند یا پارشیال فاند.(لطفا در مورد هزینه سلف فاند هم راهنمایی کنید شاید اون هم مدنظر باشه.)
    با تشکر

نمره GRE بالای 300 بگیرید شانس خوبی برای فول فاند امریکا دارید. هزینه ی شخصی هم بسته به دانشگاه و محل تحصیل بین 16000 تا 60000 دلار در سال میتونه باشه.
    از پاسخ به سوال های تکراری معذورم. لطفا پست های قبل رو مطالعه کنید. لطفا سوالاتتون رو در تاپیک مرتبط با موضوع مطرح کنید.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : بررسی شانس پذیرش و فاند بر اساس رزومه (قوانین پست اول مجدداً اصلاح شد)

بدلیل عدم دریافت پاسخ تکرار می کنم:
    خواهشن جواب دهید

0- نرم افزار – نبی اکرم تبریز – 16.99
    1- نرم افزارنبی اکرم تبریز – 16.96 (رتبه اول)
    2- فناوری اطلاعات(شبکه) – صنعتی سهند – 18.35 (رتبه دوم)
    3- IELTS 6.5
    4- GRE ندارم
    5- یک ژورنال ELSEVIER
    6- دو کنفرانس ملی
    7- دکترای شبکه های کامپیوتری
    8- اروپا(فرانسه، آلمان، اتریش، هلند، انگلیس، ایرلند) استرالیا و کانادا
    9- سابقه پنج سال تدریس در شش دانشگاه مختلف و مدیر گروه بودن -ترجمه کتاب - توصیه نامه های خوب از اساتید مطرح
    10- Full Fund

Local Moderator
    rtrt آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط h_shahbazi نمایش پست ها
    بدلیل عدم دریافت پاسخ تکرار می کنم:
    خواهشن جواب دهید

0- نرم افزار – نبی اکرم تبریز – 16.99
    1- نرم افزارنبی اکرم تبریز – 16.96 (رتبه اول)
    2- فناوری اطلاعات(شبکه) – صنعتی سهند – 18.35 (رتبه دوم)
    3- IELTS 6.5
    4- GRE ندارم
    5- یک ژورنال ELSEVIER
    6- دو کنفرانس ملی
    7- دکترای شبکه های کامپیوتری
    8- اروپا(فرانسه، آلمان، اتریش، هلند، انگلیس، ایرلند) استرالیا و کانادا
    9- سابقه پنج سال تدریس در شش دانشگاه مختلف و مدیر گروه بودن -ترجمه کتاب - توصیه نامه های خوب از اساتید مطرح
    10- Full Fund
    برای اروپا دنبال پوزیشن باید باشید.
    سیستم کانادا فرق داره و این طوره که باید به استادا ایمیل بزنید تا یکی شمارو انتخاب کنه و بعد اپلای کنید. و اینجاست که تجربه ی ریسرچ خیلی خوب باید باشه تا به چشم استاد بیاید.
    فک می کنم برای پوزیشن های خالی اروپا که خیلی با زمینه کاری شما مچ هستن شانس نسبتا خوبی دارید.

1- رشتۀ لیسانس – نام دانشگاه – معدل نهایی :
    مهندسی کشاورزی- زراعت و اصلاح نباتات- دانشگاه رازی- 14.92

2- رشتۀ فوق لیسانس – نام دانشگاه – معدل نهایی: اصلاح نباتات- دانشگاه بین المللی امام خمینی قزوین- 16.69
    3- نمرۀ زبان (آیلتس) به تفکیک نمرات مهارت‌ها: L: 6- R: 6.5- W: 6.5- S: 6.5 overall: 6.5
    4- نمرۀ GRE یا GMAT به تفکیک نمرات مهارت‌ها: ندارم
    5- تعداد مقالات ژورنالی (به تفکیک ISI یا غیر ISI) با ذکر نام ناشر : یک مقاله داخلی در مجله دانشگاه ساری- یک مقاله پژوهشی در ژرنال خارجی
    6- تعداد مقالات کنفرانسی به زبان انگلیسی : یک مقاله در کنفرانس عمان
    7- رشته و مقطع مورد نظر برای اپلای : ارشد- رشته خاصی مد نظرم نیست. ترجیحا مرتبط با رشته خودم!
    8- کشورهای (و یا دانشگاه های) مورد نظر برای اپلای به ترتیب اولویت : دانشگاه بوکو اتریش
    9- نکات برجستۀ رزومه (سابقۀ TA/RA، مقام المپیاد/مسابقات بین‌المللی معتبر، رتبۀ برتر دانشکده/دانشگاه): یک سال سابقه کار مرتبط با رشته ام دارم
    10- میزان فاند مورد انتظار (Full Fund/Partial Fund/Self-Funded): ....

هدف من فعلا فقط رفتنه! و این که با این رزومه شانسی برای گرفتن پذیرش دکترا از بوکو دارم؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط rtrt نمایش پست ها
    برای اروپا دنبال پوزیشن باید باشید.
    سیستم کانادا فرق داره و این طوره که باید به استادا ایمیل بزنید تا یکی شمارو انتخاب کنه و بعد اپلای کنید. و اینجاست که تجربه ی ریسرچ خیلی خوب باید باشه تا به چشم استاد بیاید.
    فک می کنم برای پوزیشن های خالی اروپا که خیلی با زمینه کاری شما مچ هستن شانس نسبتا خوبی دارید.
    با تشکر از شما
    به نظر شما بهترین راه برای پیدا کردن پوزیشن های مرتبط اروپا کدام است؟

Local Moderator
    rtrt آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط h_shahbazi نمایش پست ها
    با تشکر از شما
    به نظر شما بهترین راه برای پیدا کردن پوزیشن های مرتبط اروپا کدام است؟
    سرچ در اینترنت! اسم دانشگاه + vacancies!

پیش فرض پاسخ : نظرخواهی دربارۀ شانس پذیرش و فاند بر اساس رزومه (رعایت قوانین پست اول، الزامی

نقل قول نوشته اصلی توسط alamdar_313 نمایش پست ها
    ۱- رشتۀ مهندسی کامپیوتر/سخت افزار/ ۱۴.۷۳/ دانشگاه شیراز

2- رشتۀ
    مهندسی کامپیوتر/ هوش مصنوعی/ ۱۶ تا ۱۷/ امیرکبیر

3- نمرۀ زبان (تافل/آیلتس/...) : ندادم هنوز ولی
    فرض کنیم speaking 30, listening 25, reading 30, writing 25
    4- نمرۀ GRE یا GMAT به تفکیک نمرات مهارت‌ها : ندارم ولی
    با فرض q: 170 , v:150, w:3.5

5- تعداد مقالات ژورنالی (به تفکیک ISI یا غیر ISI) :
    سه مقاله ISI با ایمپکت متوسط

6- تعداد مقالات کنفرانسی (به تفکیک فارسی یا انگلیسی) با ذکر نام برگزار کننده ----------

7- رشته و مقطع مورد نظر برای اپلای :
    کامپیوتر ساینس - هوش مصنوعی - دکترا

8- کشورهای (و یا دانشگاه های) مورد نظر برای اپلای به ترتیب اولویت :
    آمریکا - اولویت ایالت کالیفرنیا

9- شرایط خاص رزومه (سابقۀ TA/RA در مقاطع تحصیلی قبل، داشتن مقام در رخدادهای مرتبط بین‌المللی، کسب یکی از رتبه‌های برتر در دانشکده یا دانشگاه خود و ...) :
    مقام اول در مسابقات جهانی روباکاپ

10- سایر نکات مهم (الزام یا تمایل به دریافت فاند یا بی نیازی از آن، اقامت دائم یا شهروندی در کشوری دیگر و ...)
    نیازمند فاند کامل

من بیشتر میخوام بدونم با شرایط فوق (که البته برخیش رو فرضی نوشتم) توی چه رنک دانشگاهی (رنکینگ دانشگاه های آمریکا و توی رشته مهندسی یا علوم کامپیوتر منظورم هست) میتونم شروع کنم به جستجو برای یافتن استاد که وقتمو الکی هدر نداده باشم و تخیل و خیالبافی هم نکرده باشم!

امریکا فول فاند 50 تای اول. gre رو اگه بکنی w=4 4.5 و v=155 160 میتونی 20 تای اول حساب کنی
    از پاسخ به سوال های تکراری معذورم. لطفا پست های قبل رو مطالعه کنید. لطفا سوالاتتون رو در تاپیک مرتبط با موضوع مطرح کنید.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط b_rankouhi نمایش پست ها
    GRE بالای 315 بگیر برا امریکا شانس داری اگه مقاله کنفرانست داخلی نباشه خیلی بهتره. اگه بتونی یه مقاله بدی خیلی خوبه.
    اگر 315 به بالا بیارم فاند هم میدن؟فول فاند؟

نقل قول نوشته اصلی توسط fabregass نمایش پست ها
    اگر 315 به بالا بیارم فاند هم میدن؟فول فاند؟
    احتمال گرفتن فول فاند هم وجود داره. از یه دانشگاه متوسط یا متوسط به پایین. کلا خیلی نمیشه پیش بینی کرد. گرفتن فاند کاملا یک تصمیم شخصیه که استاد میگیره برا همین حالت های خاص و استثنا خیلی زیاد پیش میاد. جوابای من معمولا بر اساس نرمه!!!

دوستان بنده با اجازتون دو تا مورد رو میگم خوشحال میشم اگه لطف کنین و جواب بدین

مورد یک

1- برق قدرت - دانشگاه تبریز -15/91
    2- دانشگاه علم و صنعت- راه اهن برقی-حدود 17 تا 18
    3- نمرۀ زبان (تافل/آیلتس) به تفکیک نمرات مهارت‌ها : همه 7
    4- نمرۀ GRE یا GMAT به تفکیک نمرات مهارت‌ها : ندارم
    5- تعداد مقالات ژورنالی (به تفکیک ISI یا غیر ISI) با ذکر نام ناشر : 1 isi
    6- تعداد مقالات کنفرانسی به زبان انگلیسی :2
    7- رشته و مقطع مورد نظر برای اپلای : دکترای برق قدرت سیستم
    8- کشورهای (و یا دانشگاه های) مورد نظر برای اپلای به ترتیب اولویت : کانادا - استرالیا
    9- نکات برجستۀ رزومه (سابقۀ TA/RA، مقام المپیاد/مسابقات بین‌المللی معتبر، رتبۀ برتر دانشکده/دانشگاه)
    10- میزان فاند مورد انتظار (Full Fund/Partial Fund/Self-Funded)
    : فاند کامل

البته بنده فعلا در حال تحصیلم و اگه میشه با تغیریر برخی شاخص ها وضع رو بهبود داد خوشحال میشم بهم بگید ولی با این شرایط که عرض کردم هم لطفا بگین
    ویرایش توسط Mechatronic : February 23rd, 2016 در ساعت 06:35 PM دلیل: تفکیک

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)