صفحه 3 از 587 نخستنخست 1234567891011121353103503 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 5865

موضوع: بررسی شانس پذیرش و فاند بر اساس رزومه (آخرین ویرایش: 9 سپتامبر 2017)

ApplyAbroad Senior Veteran
    Mechatronic آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EE-ME

پیش فرض پاسخ : نظرخواهی دربارۀ شانس پذیرش و فاند بر اساس رزومه (رعایت قوانین پست اول، الزامی

نقل قول نوشته اصلی توسط ehsanaubi نمایش پست ها
    ۱- مهندسی فناوری اطلاعات/ 15.2/ دانشگاه دولتی اصفهان
    2-
    3-
    آیلتس 6.5
    4-

5-
    6-
    7-
    دکتری امنیت شبکه -دکتری مهندسی شبکه -دکتری فناوری اطلاعات
    8-
    فقط کانادا
    9-
    دو ریکامند خیلی خوب دارم
    10-
    نیازمند فاند کامل
    رزومه تون متوسط هست؛ شانس پذیرش دارید ولی شانس گرفتن فاند، خیلی کمه.
    آینده‌ای خواهم ساخت که گذشته‌ام جلویش زانو بزند!

به دلیل محدودیت زمانی، از پاسخگویی به پیام های خصوصیِ قابل طرح در فورِم معذورم.

Mechatronic آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EE-ME

پیش فرض پاسخ : نظرخواهی دربارۀ شانس پذیرش و فاند بر اساس رزومه (رعایت قوانین پست اول، الزامی

نقل قول نوشته اصلی توسط hesamso3000 نمایش پست ها
    1- کارشناسی زیست شناسی - میکروبیولوژی – دانشگاه آزاد – 18.25
    2-
    3-
    4-
    5- 2 تا آی اس آی
    6- یک مقاله ی فارسی داخلی بین المللی
    7- رشته و مقطع مورد نظر برای اپلای: مستر
    8- امریکا ، کانادا ، استرالیا ، نیوزیلند ، آلمان ، هلند ،سوئد، سوئیس
    9- کسب رتبه سوم ورودی های میکروب - سابقه کار در مراکز تحقیقاتی معتبر
    10- فول فاند
    معدلتون اونقدر خوب هست که شانس پذیرشتون بالا باشه؛ گرفتن فاند در مقطع ارشد، کمی مشکل هست. چون مقالۀ ISI دارید، اگر نمرۀ زبان مناسبی بگیرید، میشه احتمال داد که بتونید فاند هم دریافت کنید. البته کشورهای هدف شما، نوع سیاست هاشون تنوع بالایی داره.

ضمناً حساسیت رشته در بحث ویزای امریکا هم بررسی بشه.

Mechatronic آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EE-ME

نقل قول نوشته اصلی توسط AZADBAKHT نمایش پست ها
    خیلی ممنون،لطف کردین...
    من متولد سال71 هستم و سن زیادی ندارم.اگه نتونم شرایطم رو به حد نصاب برای پذیرش در یک دانشگاه خوب برسونم(ولی حتما میتونم یه ISI بدم)به نظر شما باز با این رزومه میشه برای ارشد یه جای خوب فاند گرفت که بتونم دکتری رو تو یه دانشگاه تاپ باشم؟
    به نطرتون عقلانی هست اینکارو بکنم یا اینکه سعی کنم رو همون دکتری سرمایه گذاری کنم؟
    ممنون میشم نطرتون رو بگید/.
    در مورد ارشد مجدد من نمیتونم نسخه ای بپیچم.

معدل ارشدتون به قدر کافی برای گرفتن پذیرش از دانشگاه های معتبر کانادا بالاست. شما فقط لازم دارید که نمرۀ زبان قابل قبول (مثلاً آیلتس 7 یا تافل بالای 90) بگیرید تا همراه با دو مقالۀ معتبری که تا سال آینده میدید، وزن رزومه رو به حد قابل قبولی برسونید.

در مورد استرالیا نمیتونم خیلی نظر خاص بدم؛ اما اگر مواردی که گفتم، محقق بشه، در سایر کشورهای هدفتون میتونید پذیرش و فاند بگیرید.

Junior Member

با سلام
    کارشناسی صنایع غذایی از دانشگاه شهید بهشتی با معدل 17.45
    ارشد صنایع غذایی از ذدانشگاه صنعتی اصفهان با معدل 18.34
    زبان در سطح خوب اما هنوز امتحان ندادن احتمالا ایلتس 6 میارم
    gre ندارم
    دو مقاله isi
    یک مقاله در کنگره داخلی یکی هم خارجی دارم
    رشته صنایع غذایی مقطع دکترا
    کشورهای انگلیسی زبان اولویت دارن برام اول از همه انگلستان. بعد امریکا. بقیه کشورهای اروپایی و درنهایت کانادا
    تدریس در دانشگاه ازاد داشتم. 3سال سابقه کار دارم که مدیریت شرکت داشتم و نامه های خیلی خوبی میتونم از مدیر عامل بگیرم
    حتما فول فاند باشه

فقط سنم فکر کنم یکم زیاد باشه که الان 28 سالمه

Junior Member

1-مهندسی کامپیوتر/نرم افزار/ 16.08/ دانشگاه شهید چمران اهواز

2-
    مهندسی کامپیوتر/ هوش مصنوعی/ 17.67/دانشگاه صنعتی خواجه نصیرطوسی

3-

4-

5-

6-
    7-
    هوش مصنوعی - دکترا

8-
    آمریکا -دانشگاه هایی در رنج Illinois Urbana Champaign، Texas At Austin, Carnegie Mellon

9- سابقه کاربه عنوان برنامه نویس در شرکت بیمه پارسیان و شرکت دانش بنیان در پارک علم و فناوری دانشگاه تهران-دارای مدارک مختلف برنامه نویسی

زبانم خوبه می خوام بدونم اگه جی آر ای و تافل خوبی داشته باشم برای دانشگاه های گفته شده چقدر شانس دارم

1- الكترونيك – آزاد – 12/89

2- مخابرات سيستم – دولتي بيرجند – 14/89

3- نمرۀ زبان (تافل/آیلتس/...) به تفکیک نمرات مهارت‌ها: به صورت فرضي 7 آيلتس يا 87 تافل

4- نمرۀ GRE یا GMAT به تفکیک نمرات مهارت‌ها: ندارم

5- تعداد مقالات ژورنالی (به تفکیک ISI یا غیر ISI) با ذکر نام ناشر: 1 عدد وايلي كاميونيكيشن تئوري با ايمپكت 1 : 2 ماهه سابميت شده

6- تعداد مقالات کنفرانسی (به تفکیک فارسی یا انگلیسی) با ذکر نام برگزار کننده
    : ندارم

7- رشته و مقطع مورد نظر برای اپلای: مخبرات سيستم دكتري

8- کشورهای (و یا دانشگاه های) مورد نظر برای اپلای به ترتیب اولویت : آمريكاي شمالي، ايتاليا، اسپانيا، استراليا، تركيه: دانشگاههاي تا رنك 700

9- شرایط خاص رزومه (سابقۀ TA/RA در مقاطع تحصیلی قبل، داشتن مقام در رخدادهای مرتبط بین‌المللی، کسب یکی از رتبه‌های برتر در دانشکده یا دانشگاه خود و ...)

10- سایر نکات مهم (الزام یا تمایل به دریافت فاند یا بی نیازی از آن، اقامت دائم یا شهروندی در کشوری دیگر و ...): فقط فاند قابل قبول براب بي نيازي به خانواده

با سپاس
    ممنون مي شوم راهنمايي عنايت فرماييد كه آيا با شرايط مذكور چند درصد شانس پذيرش دارم
    البته كه درصدها هم خالي از خطا نيستند
    با تشكر

Mechatronic آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EE-ME

نقل قول نوشته اصلی توسط Sara_Alef نمایش پست ها
    1-مهندسی کامپیوتر/نرم افزار/ 16.08/ دانشگاه شهید چمران اهواز
    2-مهندسی کامپیوتر/ هوش مصنوعی/ 17.67/دانشگاه صنعتی خواجه نصیرطوسی
    3-
    4-
    5-
    6-
    7-
    هوش مصنوعی - دکترا
    8-آمریکا -دانشگاه هایی در رنج Illinois Urbana Champaign، Texas At Austin, Carnegie Mellon
    9- سابقه کاربه عنوان برنامه نویس در شرکت بیمه پارسیان و شرکت دانش بنیان در پارک علم و فناوری دانشگاه تهران-دارای مدارک مختلف برنامه نویسی
    10-
    زبانم خوبه می خوام بدونم اگه جی آر ای و تافل خوبی داشته باشم برای دانشگاه های گفته شده چقدر شانس دارم
    معدلهایی که دارید؛ خوب و قابل قبول هستند؛ ولی برای رقابت با متقاضی های تاپ دانشگاه های هدفتون، کافی نیست. هر چند که نمرۀ زبان و GRE بالا میتونه به رزومه تون اضافه بشه و شانستون رو به حد قابل توجهی بالا ببره، اما این سه دانشگاهی که نام بردید (و دانشگاه هایی در این سطح) مورد نظر جمع کثیری از تاپ های دنیا هستند و عجیب نیست که رزومۀ بسیار قویتر از شما هم نتونه به چنین دانشگاه هایی راه پیدا کنه.

با این حال، اگر همچنان اصرار دارید روی top 20 امریکا مانور بدید، برای گرفتن تافل 100 و GRE مجموع بالای 320 تلاش کنید.

Mechatronic آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EE-ME

نقل قول نوشته اصلی توسط manchemyavelec_1944 نمایش پست ها
    1- الكترونيك – آزاد – 12/89

2- مخابرات سيستم – دولتي بيرجند – 14/89

3- نمرۀ زبان (تافل/آیلتس/...) به تفکیک نمرات مهارت‌ها: به صورت فرضي 7 آيلتس يا 87 تافل

4- نمرۀ GRE یا GMAT به تفکیک نمرات مهارت‌ها: ندارم

5- تعداد مقالات ژورنالی (به تفکیک ISI یا غیر ISI) با ذکر نام ناشر: 1 عدد وايلي كاميونيكيشن تئوري با ايمپكت 1 : 2 ماهه سابميت شده

6- تعداد مقالات کنفرانسی (به تفکیک فارسی یا انگلیسی) با ذکر نام برگزار کننده
    : ندارم

7- رشته و مقطع مورد نظر برای اپلای: مخبرات سيستم دكتري

8- کشورهای (و یا دانشگاه های) مورد نظر برای اپلای به ترتیب اولویت : آمريكاي شمالي، ايتاليا، اسپانيا، استراليا، تركيه: دانشگاههاي تا رنك 700

9- شرایط خاص رزومه (سابقۀ TA/RA در مقاطع تحصیلی قبل، داشتن مقام در رخدادهای مرتبط بین‌المللی، کسب یکی از رتبه‌های برتر در دانشکده یا دانشگاه خود و ...)

10- سایر نکات مهم (الزام یا تمایل به دریافت فاند یا بی نیازی از آن، اقامت دائم یا شهروندی در کشوری دیگر و ...): فقط فاند قابل قبول براب بي نيازي به خانواده

با سپاس
    ممنون مي شوم راهنمايي عنايت فرماييد كه آيا با شرايط مذكور چند درصد شانس پذيرش دارم
    البته كه درصدها هم خالي از خطا نيستند
    با تشكر
    متأسفانه معدلهاتون اونقدر پایین هستند که در حال حاضر، فقط باید تلاش کنید که پذیرش بگیرید؛ فاند کامل برای این رزومه، تقریباً بعیده.

برای پذیرش، روی امریکای شمالی زیاد حساب نکنید؛ استرالیا هم همینطور.
    ایتالیا و اسپانیا غیر ممکن نیست.
    از ترکیه هم اطلاعی ندارم.
    ویرایش توسط Mechatronic : February 3rd, 2017 در ساعت 05:12 PM

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Mechatronic نمایش پست ها
    معدلهایی که دارید؛ خوب و قابل قبول هستند؛ ولی برای رقابت با متقاضی های تاپ دانشگاه های هدفتون، کافی نیست. هر چند که نمرۀ زبان و GRE بالا میتونه به رزومه تون اضافه بشه و شانستون رو به حد قابل توجهی بالا ببره، اما این سه دانشگاهی که نام بردید (و دانشگاه هایی در این سطح) مورد نظر جمع کثیری از تاپ های دنیا هستند و عجیب نیست که رزومۀ بسیار قویتر از شما هم نتونه به چنین دانشگاه هایی راه پیدا کنه.

با این حال، اگر همچنان اصرار دارید روی top 20 امریکا مانور بدید، برای گرفتن تافل 100 و GRE مجموع بالای 320 تلاش کنید.
    ممنونم میشه راهنمایی کنید با این شرایظ برای دانشگاه های کانادا مثل McGill چقدر شانس دارم؟

Junior Member

1- مهندسی شیمی - فناوری های نوین قوچان (دولتی) - 13/16

2- مهندسی کامپیوتر ترم افزار - آزاد مشهد - (به تازگی قبول شده ام)

3- زبان انگلیسیم قابل قبول هست و می توانم نمره خوبی در تافل کسب کنم + مدرک A1 آلمانی (84/100)

4-

5-

6-

7- مهندسی کامپیوتر - دکتری

8- آمریکا - کانادا - اروپا

9-

10- نیاز به دریافت فاند

------------------------------------
    من امسال در کنکور ارشد قبول شدم و هدفم ادامه تحصیل در خارج از کشور برای مقطع دکتری هست.
    به نظر شما اگر معدل خوبی در مقطع ارشد کسب کنم و بتوانم مقاله بنویسم شانسی برای پذیرش دارم؟
    مدرک دانشگاه آزاد اعتباری دارد؟ در غیر اینصورت می توانم مجددا برای ارشد دانشگاه دولتی شرکت کنم (بهمن) ولی در صورت قبول نشدن باید به سربازی بروم.
    لطفا راهنمایی کنید
    متشکر

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)