صفحه 301 از 587 نخستنخست ... 201251291292293294295296297298299300301302303304305306307308309310311351401 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 3,001 تا 3,010 , از مجموع 5865

موضوع: بررسی شانس پذیرش و فاند بر اساس رزومه (آخرین ویرایش: 9 سپتامبر 2017)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : بررسی شانس پذیرش و فاند بر اساس رزومه (قوانین پست اول مجدداً اصلاح شد)

1- رشتۀ لیسانس – نام دانشگاه – معدل نهایی : (دولتی)زیست جانوری گرگان- 15.79
    2- رشتۀ فوق لیسانس – نام دانشگاه – معدل نهایی : (دولتی ) بیوشیمی سیستان و بلوچستان- 18.2- سه ترم
    3- نمرۀ زبان (تافل/آیلتس) به تفکیک نمرات مهارت‌ها: هنوز ندارم ولی میخام نمره ابلتس 6.5 به بالا بگیرم
    5- تعداد مقالات ژورنالی (به تفکیک ISI یا غیر ISI) با ذکر نام ناشر: یک ISI (البته من اسمم بعد از استاد راهنما و مشاور بود چون استادمون زورش رسید!)
    7- رشته و مقطع مورد نظر برای اپلایhd. نوروساینس یا بیوشیمی یا ژنتیک
    8- کشورهای (و یا دانشگاه های) مورد نظر برای اپلای به ترتیب اولویت : امریکا. کانادا. المان.بریتانیا. . سویس. هلند. دانمارک. استرالیا
    9- نکات برجستۀ رزومه (سابقۀ TA/RA، مقام المپیاد/مسابقات بین‌المللی معتبر، رتبۀ برتر دانشکده/دانشگاه) : مدال نقره جشنواره خوارزمی دانش اموزی- مدت سه ساله که دارم با گروه نوروساینس تو مرکز ملی اعتیاد (دانشگاه علوم پزشکی تهران) باهاشون تو چندین طرح تو زمینه اعتیاد به مواد و اعتیاد غذایی کار میکنم که هنوز استاو وقت نکرده مقاله کنه!!! خودم تازه دارم یه دونه از مقاله ها رو مینویسم چون نمیشه به انتظار استاد بشینم. البته بگم کارم بدون بیمه و حقوقه!!! ولی چون تو این سه سال فعال بودم و خوب کار کردم مطمینا توصیه نامه خوبی واسم مینویسه و در این زمینه هوامو داره.
    10- میزان فاند مورد انتظار (Full Fund/Partial Fund/Self-Funded): کامل
    دوستان ممنون میشم راهنماییم کنین و البته اضافه کنم من متاهلم و همسرم مه رشتمه اما اون الان داره کار میکنه تو ازمایشگاه پاتولوژی تو بیمارستان واسه نون دراوردن!!!

پیش فرض پاسخ : بررسی شانس پذیرش و فاند بر اساس رزومه (قوانین پست اول مجدداً اصلاح شد)

نقل قول نوشته اصلی توسط usef2011 نمایش پست ها
    Hi my friend,
    You have good resume totally..
    Your scores I mean grades look fine and it satisfies the admission requirements in most departments; however,in some universities like Toronto in Canada are not much competitive!
    You have to obtain a good score in gre if you want to be an RA/ TA and I have no idea about your future major to address the program requirements.
    You still got a good score in the IELTS that will short cuts the admission process
    I wish success for you

"First of all,let me thank you because of your reply.As I say "I'm still student
    so do you think is there anything to do
    to improve my resume?(such as more articles or higher IELTS mark?) . so trhanks

نقل قول نوشته اصلی توسط b_rankouhi نمایش پست ها
    نمره GRE بالای 300 بگیرید شانس خوبی برای فول فاند امریکا دارید. هزینه ی شخصی هم بسته به دانشگاه و محل تحصیل بین 16000 تا 60000 دلار در سال میتونه باشه.
    این 16000 تا 60000 دلار در سال فقط هزینه تحصیل هست یا هزینه زندگی رو هم شامل میشه؟

ApplyAbroad Hero iman7 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical & Aerospace Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط nastaran95 نمایش پست ها
    این 16000 تا 60000 دلار در سال فقط هزینه تحصیل هست یا هزینه زندگی رو هم شامل میشه؟
    دانشگاه های امریکا بسته به خصوصی و دولتی شهریه و متفاوتی دارن. من تو ارزونترین جاها 15 هزار تا در سال (فقط شهریه) دیدم. (البته محدود) و دانشگاه های خصوصی گرون که مثلا 50 هزار تا شهریه شون میشه.
    هزینه زندگی 1 نفر بسته به شهر و ایالت "حداقل" ماهی 1100 تا دیدم توی یه شهر کوچیک دانشگاهی تا ماهی 2500 برای شهرهایی مثل DC یا LA.
    این تخمین دقیق نیست اما در نهایت توی دانشگاه ارزون تو شهر معمولی سالی حدود 28-30 هزار تا متوسط هزینس. برای دانشگاه معمولی و شهر معمولی حدودا میشه 35-40 تا.

Local Moderator
    rtrt آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط mojtaba_aam نمایش پست ها
    سلام اگر امکان داره منم راهنمایی بفرمایید
    1- رشتۀ لیسانس – نام دانشگاه – معدل نهایی ازاد-عمران-18.02-رتبه یک-شش ترمه تمام کردم
    2- رشتۀ فوق لیسانس – نام دانشگاه – معدل نهایی شریف-زلزله-17.2-رتبه یک(سه ترمه تمام کردم)
    3- نمرۀ زبان (تافل/آیلتس) به تفکیک نمرات مهارت‌ها110 تافل
    4- نمرۀ GRE یا GMAT به تفکیک نمرات مهارت‌ها جی ار ای:q167-v152-wr4
    5- تعداد مقالات ژورنالی (به تفکیک ISI یا غیر ISI) با ذکر نام ناشر1 ISI
    6- تعداد مقالات کنفرانسی به زبان انگلیسی
    7- رشته و مقطع مورد نظر برای اپلای PHD
    8- کشورهای (و یا دانشگاه های) مورد نظر برای اپلای به ترتیب اولویت فقط امریکا-berkeley-stanford -ucla-mit
    9- نکات برجستۀ رزومه (سابقۀ TA/RA، مقام المپیاد/مسابقات بین‌المللی معتبر، رتبۀ برتر دانشکده/دانشگاه)سابقه یکسال TA در شریف.رتبه اول ازمون نظام مهندسی کشور
    10- میزان فاند مورد انتظار (Full Fund/Partial Fund/Self-Funded)کامل

شرایطتتون خیلی خوبه و نکته منفی ندارید . ولی خودتونو به اون چنتا دانشگاه محدود نکنید. هرکار کنیم ما تو ایران درس خوندیم و نسبت به کسی که ارشدش از اروپا یا امریکا هست در درجات بعدی قرار داریم. چنتا دانشگاه متوسط تر هم بزنید.
    ویرایش توسط Mechatronic : February 25th, 2016 در ساعت 08:02 PM

Junior Member

0- رشتۀ فوق دیپلم – نام دانشگاه – معدل نهایی

1- رشتۀ لیسانس – نام دانشگاه – معدل نهایی
    مهندسی برق قدرت-دانشگاه سراسری زنجان-18.70(تا پایان 91واحد)>>>احتمال خیلی زیاد این معدل تا پایان 142 واحد بیشتر هم میشه چون درس های آسون باقی موندن

2- رشتۀ فوق لیسانس – نام دانشگاه – معدل نهایی
    3- نمرۀ زبان (تافل/آیلتس) به تفکیک نمرات مهارت‌ها هنوز ندادم ولی IELTS بین 6.5 تا 7 پیشبینی میشه
    4- نمرۀ GRE یا GMAT به تفکیک نمرات مهارت‌ها
    5- تعداد مقالات ژورنالی (به تفکیک ISI یا غیر ISI) با ذکر نام ناشر
    7- رشته و مقطع مورد نظر برای اپلای برق قدرت(سیستم های قدرت) - کارشناسی ارشد(یا دکترای مستقیم)
    8- کشورهای (و یا دانشگاه های) مورد نظر برای اپلای به ترتیب اولویت کانادا-آمریکا
    9- نکات برجستۀ رزومه (سابقۀ TA/RA، مقام المپیاد/مسابقات بین‌المللی معتبر، رتبۀ برتر دانشکده/دانشگاهرتبه اول بین دانشجویان هم ورودی و سابقه TA درس نظریه اساسی مدار ها و شبکه ها
    10- میزان فاند مورد انتظار (Full Fund/Partial Fund/Self-Funded) فول فاند
    پینوشت 1: لطفا خیلی خیلی واقع بینانه بهم شانس پذیرشو بگید چون میخوام بدونم اگه شانس کمی دارم کنکورو حداقل از دست ندم!
    پینوشت 2:امتحان GRE نمیدم چون دیگه نه وقتشو دارم و نه حوصلشو !
    پینوشت 3:لطفا اگه پیشنهادی دارید که من از الان تا پایان کارشناسیم برای افزایش شانس پذیرشم انجام بدم ، ممنون میشم بگید.

ApplyAbroad Hero iman7 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical & Aerospace Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط aminnasr نمایش پست ها
    0- رشتۀ فوق دیپلم – نام دانشگاه – معدل نهایی

1- رشتۀ لیسانس – نام دانشگاه – معدل نهایی
    مهندسی برق قدرت-دانشگاه سراسری زنجان-18.70(تا پایان 91واحد)>>>احتمال خیلی زیاد این معدل تا پایان 142 واحد بیشتر هم میشه چون درس های آسون باقی موندن

2- رشتۀ فوق لیسانس – نام دانشگاه – معدل نهایی
    3- نمرۀ زبان (تافل/آیلتس) به تفکیک نمرات مهارت‌ها هنوز ندادم ولی IELTS بین 6.5 تا 7 پیشبینی میشه
    4- نمرۀ GRE یا GMAT به تفکیک نمرات مهارت‌ها
    5- تعداد مقالات ژورنالی (به تفکیک ISI یا غیر ISI) با ذکر نام ناشر
    7- رشته و مقطع مورد نظر برای اپلای برق قدرت(سیستم های قدرت) - کارشناسی ارشد(یا دکترای مستقیم)
    8- کشورهای (و یا دانشگاه های) مورد نظر برای اپلای به ترتیب اولویت کانادا-آمریکا
    9- نکات برجستۀ رزومه (سابقۀ TA/RA، مقام المپیاد/مسابقات بین‌المللی معتبر، رتبۀ برتر دانشکده/دانشگاهرتبه اول بین دانشجویان هم ورودی و سابقه TA درس نظریه اساسی مدار ها و شبکه ها
    10- میزان فاند مورد انتظار (Full Fund/Partial Fund/Self-Funded) فول فاند
    پینوشت 1: لطفا خیلی خیلی واقع بینانه بهم شانس پذیرشو بگید چون میخوام بدونم اگه شانس کمی دارم کنکورو حداقل از دست ندم!
    پینوشت 2:امتحان GRE نمیدم چون دیگه نه وقتشو دارم و نه حوصلشو !
    پینوشت 3:لطفا اگه پیشنهادی دارید که من از الان تا پایان کارشناسیم برای افزایش شانس پذیرشم انجام بدم ، ممنون میشم بگید.
    بدون GRE عملا امریکا رو از دست می دید - تعداد خیلی کمی از دانشگاه های امریکا GRE نمی خوان.
    معدلتون عالیه. کانادا بیشتر دانشگاه ها استاد تصمیم اصلی رو میگیره که باید مکاتبه کنید و نظرشو جلب کنید. معمولا استادای کانادا به سابقه پژوهشی و مقاله توجه دارن که شما ندارید ولی معدلتون قابل توجهه. بعضی از دانشگاه های کانادا مثل Toronto, UBC و اگه اشتباه نکنم McGill کمیته محور هستن شاید اونجا با داشتن معدل بالا راحت تر پذیرش بگیرید

Smile پاسخ : بررسی شانس پذیرش و فاند بر اساس رزومه (قوانین پست اول مجدداً اصلاح شد)

با تشکر از پاسخگوییتون. ممنون میشم اگر نظرتون رو راجع به شرایطم بدونم:

1- رشتۀ لیسانس – نام دانشگاه – معدل نهایی --> مهندسی کامپیوتر نرم افزار - دانشگاه سراسری بین المللی قزوین - 14

2- رشتۀ فوق لیسانس – نام دانشگاه – معدل نهایی--> هوش مصنوعی و رباتیک - دانشگاه سراسری یزد - 18.7 - رتبه اول ورودی

3- نمرۀ زبان (تافل/آیلتس) به تفکیک نمرات مهارت‌ها--> نمره تافل 95

4- نمرۀ GRE یا GMAT به تفکیک نمرات مهارت‌ها --> به زودی مشخص می شود.

5- تعداد مقالات ژورنالی (به تفکیک ISI یا غیر ISI) با ذکر نام ناشر --> یک مقاله ISI

6- تعداد مقالات کنفرانسی به زبان انگلیسی --> یک مقاله کنفرانسی بین المللی

7- رشته و مقطع مورد نظر برای اپلای--> هوش مصنوعی، دکتری

8- کشورهای (و یا دانشگاه های) مورد نظر برای اپلای به ترتیب اولویت--> آمریکا، سوییس. اگر در کشور دیگری موقیت بهتری محقق شود تاکیدی روی آمریکا ندارم.

9- نکات برجستۀ رزومه (سابقۀ TA/RA، مقام المپیاد/مسابقات بین‌المللی معتبر، رتبۀ برتر دانشکده/دانشگاه--> رتبه ممتاز دوره کارشناسی ارشد - سابقه 1 سال TA در دانشگاه یزد و در زمینه کاری تخصصی

10- میزان فاند مورد انتظار (Full Fund/Partial Fund/Self-Funded)--> کامل

* در مورد رنج نمره GRE برای شانس بیشتر پذیرش هم لطف کنید نظرتون رو بفرمایید
    * اگر راجع به انتخاب کشور مورد نظر پیشنهادی دارید بفرمایید.

ممنونم.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : نظرخواهی دربارۀ شانس پذیرش و فاند بر اساس رزومه (رعایت قوانین پست اول، الزامی

سلام . ممنون میشم اگر نظرتون رو بدونم:
    - رشتۀ لیسانس – نام دانشگاه – معدل نهایی ---
    مهندسی عمران دانشگاه صنعتی اصفهان-14.3

2- رشتۀ فوق لیسانس – نام دانشگاه – معدل نهایی----- مهندسی عمران- آب دانشگاه شهید بهشتی 16.3 (بدون پایان نامه)
    3- نمرۀ زبان (تافل/آیلتس) به تفکیک نمرات مهارت‌ها ------تافل 93---- s=22-w=24-l=25-r=22
    4- نمرۀ GRE یا GMAT به تفکیک نمرات مهارت‌ها----- هنوز امتحان ندادم
    5- تعداد مقالات ژورنالی (به تفکیک ISI یا غیر ISI) با ذکر نام ناشر-----دو مقاله یکیش Q2 یکیش Q1 - هر دوتاش نفر اول
    6- تعداد مقالات کنفرانسی به زبان انگلیسی -
    7- رشته و مقطع مورد نظر برای اپلای ----مهندسی عمران منابع آب
    8- کشورهای (و یا دانشگاه های) مورد نظر برای اپلای به ترتیب اولویت ------امریکا - کانادا - انگلستان- استرالیا
    9- نکات برجستۀ رزومه (سابقۀ TA/RA، مقام المپیاد/مسابقات بین‌المللی معتبر، رتبۀ برتر دانشکده/دانشگاه) -
    10- میزان فاند مورد انتظار (Full Fund/Partial Fund/Self-Funded) ----- فاند کامل

1- لیسانس- مهندسی شیمی-دانشگاه صنعتی اصفهان- معدل: 15.05
    2- فوق لیسانس- مهندسی پلیمر- دانشگاه صنعتی اصفهان- معدل: 15.80
    3- (TOEFL: 103 (R:27 W:25 L:28 S:23 (فرضی)
    4- GRE: Verbal:155 Quantitative:160 AW:3.5 (فرضی)
    5- یک مقاله ISI در دست آماده سازی با احتمال پذیرش در مجلاتی با ایمپکت بالا یا متوسط به بالا (ACS یا Elsevier)، اما مجلات مورد نظر دارای پریستیژ بالایی در رشته ی ما هستند.
    6-
    7-دکترا در یکی از رشته های مهندسی شیمی، مهندسی پلیمر، biomedical engineerng، یا مهندسی مواد.
    8- آمریکا-کانادا-اروپا-ژاپن-کره. بیشتر برام اهمیت داره که بتونم در زمینه ی مورد علاقم در دانشگاهی با امکانات کافی ادامه تحصیل بدم و کشور خیلی برام مهم نیست. رنک دانشگاههایی که در زمینه ی مورد علاقه ی من فعالیت میکنن خیلی متنوع هستش و نمیدونم باید از چه رنکی امید به پذیرش داشته باشم.
    9- نکات برجسته ی مستندی ندارم. مطالعاتم در زمینه ی کاری خودم وسیعتر و عمیقتر از حالت معمول (به عنوان یک دانشجوی فوق لیسانس) بوده، اما براش مدرکی به غیر از مقالم ندارم.
    10- فول فاند.
    به علاوه میخوام در صورت امکان نظرتونو در مورد این بپرسم که معدل رو در چه حد میشه با نمره ی زبان جبران کرد؟ با توجه به اینکه من بنیه ی زبان نسبتا خوبی دارم، میخوام بدونم که اگه واقع بینانه بخواهیم نگاه کنیم، آیا نمره ی خیلی خوب زبان میتونه باعث بشه که فردی مثل من بتونه با فاند کامل پذیرش بگیره؟ یا با این وجود احتمالش پایینه؟
    ویرایش توسط polymer007 : February 27th, 2016 در ساعت 04:24 AM

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)