صفحه 304 از 587 نخستنخست ... 204254294295296297298299300301302303304305306307308309310311312313314354404 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 3,031 تا 3,040 , از مجموع 5865

موضوع: بررسی شانس پذیرش و فاند بر اساس رزومه (آخرین ویرایش: 9 سپتامبر 2017)

ApplyAbroad Veteran
    nima_as آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    M.Sc-UT

پیش فرض پاسخ : بررسی شانس پذیرش و فاند بر اساس رزومه (قوانین پست اول مجدداً اصلاح شد)

نقل قول نوشته اصلی توسط pay632006 نمایش پست ها
    1- لیسانس : الکترونیک- آزاد کرج- 17.50
    2- فوق لیسانس : الکترونیک - آزاد علوم تحقیقات- 18.50
    3- آیلتس: 6.5
    4- نمرۀ GRE یا GMAT به تفکیک نمرات مهارت‌ها : -
    5- تعداد مقالات ژورنالی (به تفکیک ISI یا غیر ISI) با ذکر نام ناشر :-
    6- تعداد مقالات کنفرانسی به زبان انگلیسی : 1
    7- رشته و مقطع مورد نظر برای اپلای : برق- ارشد یا دکتری
    8- کشورهای (و یا دانشگاه های) مورد نظر برای اپلای به ترتیب اولویت : اروپا(آلمان، دانمارک، بلژیک، فنلاند، سوئد، هلند، نروژ،اتریش، ایتالیا)- آمریکا- استرالیا-...
    9- نکات برجستۀ رزومه (سابقۀ TA/RA، مقام المپیاد/مسابقات بین‌المللی معتبر، رتبۀ برتر دانشکده/دانشگاه) : کارشناسی رتبه دوم در رشته
    10- میزان فاند مورد انتظار (Full Fund/Partial Fund/Self-Funded) : تا سالی 10000 تا اگر هزینه کنم برام ایده آله
    نکته: من سال 90 فارق التحصیل شدم. سربازی رفتم و حدود دوساله کار میکنم.

معدل های شما خوبه نمره آیلتس کمی بالا ببرید بد نیست ولی حداقل را دارید در مورد فاند باید با اساتید مکاتبه کنید
    اما اگر میتوانید هزینه های خودتون پرداخت کنید من فنلاند، نروژ و دانماک ار پیشنهاد میکنم حتی در مورد اینکه سالی براتون مقداری هزینه کنند
    در این مورد دوستی با پذیرش تونست شهریه فاند بگیره ولی هزینه های زندگی بر عهده خودش بود معدل بالا و مقاله نمره زبان هم مثل شما داشت باید
    با اساتید و دانشگاه ها مکاتبه کنید
    And Nothing Else Matters ......

Please Don't Ask Your Questions Using Private Messages

Junior Member

پیش فرض پاسخ : بررسی شانس پذیرش و فاند بر اساس رزومه (قوانین پست اول مجدداً اصلاح شد)

1-مهندسی عمران – بوعلی سینا همدان – 14.54
    2- مهندسی عمران-آب – صنعتی امیرکبیر تهران – 15.5
    3- نمرۀ زبان IELTS(WR:6.5, Re:7,Speaking:7,listenin:7 , Overall:7)
    6- تعداد مقالات کنفرانسی به زبان انگلیسی
    7- رشته و مقطع مورد نظر برای اپلای: PHD مهندسی عمران منابع آب
    8- کشورهای (و یا دانشگاه های) مورد نظر برای اپلای به ترتیب اولویت: استرالیا-کانادا-امریکا-یا اروپا
    9- نکات برجستۀ رزومه: دو سال سابقه کار به عنوان مهندس ناظر کارگاه
    10- میزان فاند مورد انتظار (Full Fund/Partial Fund/Self-Funded)

دوستان با تجربه با این رزومه ایا من شانسی برای پذیرش دارم؟

Junior Member

1- رشتۀ لیسانس – نام دانشگاه – معدل نهایی مهندسی برق- الکترونیک- دانشگاه دولتی زنجان- معدل 13.6
    2- رشتۀ فوق لیسانس – نام دانشگاه – معدل نهایی مهندسی فناوری اطلاعات (مخابرات امن)- دانشگاه علم و صنعت- معدل 17.5
    3- نمرۀ زبان (تافل/آیلتس) به تفکیک نمرات مهارت‌ها تافل:90
    4- نمرۀ GRE یا GMAT به تفکیک نمرات مهارت‌ها
    5- تعداد مقالات ژورنالی (به تفکیک ISI یا غیر ISI) با ذکر نام ناشر 2 تا ISI با ایمپکت زیر 1
    6- تعداد مقالات کنفرانسی به زبان انگلیسی 1 کنفرانس خارجی
    7- رشته و مقطع مورد نظر برای اپلای کامپیوتر ساینس -دکترا
    8- کشورهای (و یا دانشگاه های) مورد نظر برای اپلای به ترتیب اولویت کانادا
    9- نکات برجستۀ رزومه (سابقۀ TA/RA، مقام المپیاد/مسابقات بین‌المللی معتبر، رتبۀ برتر دانشکده/دانشگاه) به دلیل شاگرد اولی در دو ترم اول، به عنوان دانشجوی برتر تقدیر شدم (ولی در مجموع شاگرد اول نشدم) - 6 سال سابقه کار نسبتا مرتبط دولتی- 3 ترم تدریس برای کارمندان
    10- میزان فاند مورد انتظار (Full Fund/Partial Fund/Self-Funded) فول فاند

دوستان ممنون میشم اگه بفرمایید که اگر می تونم به کانادا امیدوار باشم باید در چه رنکی شانسم رو امتحان کنم؟
    ممنونم

Junior Member

سلام خدمت دوستان.منون میشم منو راهنمایی کنید. سپاس از لطفتون. با توجه به شرایطم در کدوم دانشگاه ها احتمال پذیرش دارم؟ آیا رزومه ام خوب است یا نا کافی است؟ و به غیر از این داشگاهها کجاهارو با فول فاند پیشنهاد می دهید؟

1- رشتۀ لیسانس – نام دانشگاه – معدل نهایی :زبان ترکی استانبولی - دانشگاه علامه طباطبایی تهران- 16/32

2- رشتۀ فوق لیسانس – نام دانشگاه – معدل نهایی :مدیریت بازرگانی گرایش بازاریابی - دانشگاه دولتی زنجان - 17/59 پایان نامه ام در مورد توریسم بوده است

3- نمرۀ زبان (تافل/آیلتس) به تفکیک نمرات مهارت‌ها : به زبان انگلیسی مسلط هستم اما مدرک ندارم

4- نمرۀ GRE یا GMAT به تفکیک نمرات مهارت‌ها : ندارم

5- تعداد مقالات ژورنالی (به تفکیک ISI یا غیر ISI) با ذکر نام ناشر : isi:1 - -و intenational journal: 1 - کنفرانس های داخلی هم شش (6) مقاله دارم

6- تعداد مقالات کنفرانسی به زبان انگلیسی : 1

7- رشته و مقطع مورد نظر برای اپلای : دکتری مدیریت توریسم و هتلداری
    8- دانشگاه های مورد نظر برای اپلای به ترتیب اولویت : دانشگاه استانبول و دانشگاه دوکوز ایلول ازمیر و همچنین دانشگاه دانمارک، سوئد نروژ

9- نکات برجستۀ رزومه (سابقۀ TA/RA، مقام المپیاد/مسابقات بین‌المللی معتبر، رتبۀ برتر دانشکده/دانشگاه) :3 سال مدرس زبان ترکی استانبولی و 2 سال مترجم و تورلیدر زبان انگلیسی . دارای مدرک تورلیدری به زبان ترکی استانبولی با نمره 77/5 و دارای پایان نامه جهت تورلیدری به زبان ترکی استانبولی در مورد یک جاذبه توریستی
    10- میزان فاند مورد انتظار (Full Fund/Partial Fund/Self-Funded) :فول فاند

Junior Member

1- رشتۀ لیسانس – نام دانشگاه – معدل نهایی :
    مهندسی برق- دانشگاه فردوسی مشهد- 16.60

2- رشتۀ فوق لیسانس – نام دانشگاه – معدل نهایی : مهندسی برق گرایش کنترل - دانشگاه امیرکبیر - 17.3
    3- نمرۀ زبان (تافل/آیلتس) به تفکیک نمرات مهارت‌ها:هنوز ندادنم. تخمینی می گم 110 می شم
    4- نمرۀ GRE یا GMAT به تفکیک نمرات مهارت‌ها : هنوز ندادم. تخمینی نمی دونم
    5- تعداد مقالات ژورنالی (به تفکیک ISI یا غیر ISI) با ذکر نام ناشر :دارم می نویسم هنوز آماده نشده
    6- تعداد مقالات کنفرانسی به زبان انگلیسی : دارم می نویسم هنوز آماده نشده

7- رشته و مقطع مورد نظر برای اپلای : دکترا - مهندسی برق (کنترل)
    8- کشورهای (و یا دانشگاه های) مورد نظر برای اپلای به ترتیب اولویت :امریکا - آلمان - سوییس- انگلستان - کانادا - هلند - نروژ - اسپانیا - استرالیا - بلژیک - فرانسه - ایتالیا
    9- نکات برجستۀ رزومه (سابقۀ TA/RA، مقام المپیاد/مسابقات بین‌المللی معتبر، رتبۀ برتر دانشکده/دانشگاه) هفت بار TA بودم - ربات پروژه ارشد رو خودم ساختم
    10- میزان فاند مورد انتظار ​Full Fund

Junior Member

سلام

1- رشتۀ لیسانس – نام دانشگاه – معدل نهایی
    فیزیک - دانشگاه شریف - 17.19
    2- رشتۀ فوق لیسانس – نام دانشگاه – معدل نهایی
    فیزیک - دانشگاه شریف - 18.24
    3- نمرۀ زبان (تافل/آیلتس) به تفکیک نمرات مهارت‌ها
    subject = 950
    5- تعداد مقالات ژورنالی (به تفکیک ISI یا غیر ISI) با ذکر نام ناشر
    2 تا در حال به اتمام رساندن و احتمال زیاد در MNRAS چاپ شوند
    7- رشته و مقطع مورد نظر برای اپلای
    فیزیک - دکتری
    8- کشورهای (و یا دانشگاه های) مورد نظر برای اپلای به ترتیب اولویت
    آمریکا - کانادا - آلمان - ایتالیا
    9- نکات برجستۀ رزومه (سابقۀ TA/RA، مقام المپیاد/مسابقات بین‌المللی معتبر، رتبۀ برتر دانشکده/دانشگاه)
    رنک یک در دوره ارشد - یک درس تحصیلات تکمیلی هم TA بودم
    Full Fund

تافل ندادم ولی زبانم قوی است میشه فرض کرد که بالای 100 رو میتونم بیارم - هرچند که این هم مساله رو کمی برای راهنمایی شما عزیزان مبهم کرده به خاطر این موضوع عذر خواهی میکنم.
    فقط یه مشکل بزرگ دارم - به هیچ وجه قصد ادامه در داخل رو ندارم ولی از پس هزینه های آزاد کردن مدرک برنمی آیم قصد دارم سربازی بروم بعد به کمک وزارت کار مدرک رو بگیرم
    اگر هم مقاله ها چاپ شوند از این سازمان نخبگان شاید بتوان اقدامی کنم - (قصد ندارم خارج از تاپیک صحبت کنم ولی ترجیح میدم که با پروژه گرفتن برای ویزا مشکلی پیش نیاد )
    ولی نزدیک 4 سال وقفه در تحصیل می افته ولی میتونم طی این مدت کار علمی کنم و احتمالا باز هم مقاله بدم یا حداقل توصیه نامه ای مبنی بر اینکه تو این مدت ریسرچ میکردم داشته باشم.

خیلی ممنون
    ویرایش توسط majikh : March 11th, 2016 در ساعت 10:26 PM

نقل قول نوشته اصلی توسط majikh نمایش پست ها
    سلام

1- رشتۀ لیسانس – نام دانشگاه – معدل نهایی
    فیزیک - دانشگاه شریف - 17.19
    2- رشتۀ فوق لیسانس – نام دانشگاه – معدل نهایی
    فیزیک - دانشگاه شریف - 18.24
    3- نمرۀ زبان (تافل/آیلتس) به تفکیک نمرات مهارت‌ها
    subject = 950
    5- تعداد مقالات ژورنالی (به تفکیک ISI یا غیر ISI) با ذکر نام ناشر
    2 تا در حال به اتمام رساندن و احتمال زیاد در MNRAS چاپ شوند
    7- رشته و مقطع مورد نظر برای اپلای
    فیزیک - دکتری
    8- کشورهای (و یا دانشگاه های) مورد نظر برای اپلای به ترتیب اولویت
    آمریکا - کانادا - آلمان - ایتالیا
    9- نکات برجستۀ رزومه (سابقۀ TA/RA، مقام المپیاد/مسابقات بین‌المللی معتبر، رتبۀ برتر دانشکده/دانشگاه)
    رنک یک در دوره ارشد - یک درس تحصیلات تکمیلی هم TA بودم
    Full Fund

تافل ندادم ولی زبانم قوی است میشه فرض کرد که بالای 100 رو میتونم بیارم - هرچند که این هم مساله رو کمی برای راهنمایی شما عزیزان مبهم کرده به خاطر این موضوع عذر خواهی میکنم.
    فقط یه مشکل بزرگ دارم - به هیچ وجه قصد ادامه در داخل رو ندارم ولی از پس هزینه های آزاد کردن مدرک برنمی آیم قصد دارم سربازی بروم بعد به کمک وزارت کار مدرک رو بگیرم
    اگر هم مقاله ها چاپ شوند از این سازمان نخبگان شاید بتوان اقدامی کنم - (قصد ندارم خارج از تاپیک صحبت کنم ولی ترجیح میدم که با پروژه گرفتن برای ویزا مشکلی پیش نیاد )
    ولی نزدیک 4 سال وقفه در تحصیل می افته ولی میتونم طی این مدت کار علمی کنم و احتمالا باز هم مقاله بدم یا حداقل توصیه نامه ای مبنی بر اینکه تو این مدت ریسرچ میکردم داشته باشم.

خیلی ممنون
    من راجع به رشته ی فیزیک اطلاع زیاد ندارم ولی در رابطه با وقفه مشکلی نیست برای پذیرش. شما بعدا در sop مینویسید که سربازی رفتی. اگه مقاله هم بدی که چه بهتر. در کل بچه های شریف تو امریکا شانس خیلی خوبی برای پذیرش دارن. رزومه هم که همه چیش خوبه. حتما اقدام کن.
    از پاسخ به سوال های تکراری معذورم. لطفا پست های قبل رو مطالعه کنید. لطفا سوالاتتون رو در تاپیک مرتبط با موضوع مطرح کنید.

نقل قول نوشته اصلی توسط mjihaghi نمایش پست ها

1- رشتۀ لیسانس – نام دانشگاه – معدل نهایی :
    مهندسی برق- دانشگاه فردوسی مشهد- 16.60

2- رشتۀ فوق لیسانس – نام دانشگاه – معدل نهایی : مهندسی برق گرایش کنترل - دانشگاه امیرکبیر - 17.3
    3- نمرۀ زبان (تافل/آیلتس) به تفکیک نمرات مهارت‌ها:هنوز ندادنم. تخمینی می گم 110 می شم
    4- نمرۀ GRE یا GMAT به تفکیک نمرات مهارت‌ها : هنوز ندادم. تخمینی نمی دونم
    5- تعداد مقالات ژورنالی (به تفکیک ISI یا غیر ISI) با ذکر نام ناشر :دارم می نویسم هنوز آماده نشده

7- رشته و مقطع مورد نظر برای اپلای : دکترا - مهندسی برق (کنترل)
    8- کشورهای (و یا دانشگاه های) مورد نظر برای اپلای به ترتیب اولویت :امریکا - آلمان - سوییس- انگلستان - کانادا - هلند - نروژ - اسپانیا - استرالیا - بلژیک - فرانسه - ایتالیا
    9- نکات برجستۀ رزومه (سابقۀ TA/RA، مقام المپیاد/مسابقات بین‌المللی معتبر، رتبۀ برتر دانشکده/دانشگاه) هفت بار TA بودم - ربات پروژه ارشد رو خودم ساختم
    10- میزان فاند مورد انتظار ​Full Fund
    شما 12 تا کشور مد نظرته !!! هر کدوم یه مسیر مجزا تو زندگیت باز میکنه!! به نظرم برسون به 3 تا. به شخصه نگرش "هرجا شد برم" رو توصیه نمیکنم. هدفت باید به صورت دقیق و با جزئیات مشخص باشه.

gre این حداقل هارو در نظر بگیر: Q160 V155 W4 و فرض کنیم مقاله جورنالت هم چاپ بشه و تافل هم 110 بیاری برای امریکا دور و بره رنک 50 شانس داری. چندتا بالاتر و چندتا هم پایین تر بزن برای اطمینان.
    از پاسخ به سوال های تکراری معذورم. لطفا پست های قبل رو مطالعه کنید. لطفا سوالاتتون رو در تاپیک مرتبط با موضوع مطرح کنید.

نقل قول نوشته اصلی توسط pooya6617 نمایش پست ها

1-مهندسی عمران – بوعلی سینا همدان – 14.54
    2- مهندسی عمران-آب – صنعتی امیرکبیر تهران – 15.5
    3- نمرۀ زبان IELTS(WR:6.5, Re:7,Speaking:7,listenin:7 , Overall:7)
    7- رشته و مقطع مورد نظر برای اپلای: PHD مهندسی عمران منابع آب
    8- کشورهای (و یا دانشگاه های) مورد نظر برای اپلای به ترتیب اولویت: استرالیا-کانادا-امریکا-یا اروپا
    9- نکات برجستۀ رزومه: دو سال سابقه کار به عنوان مهندس ناظر کارگاه

دوستان با تجربه با این رزومه ایا من شانسی برای پذیرش دارم؟
    من فقط راجع به امریکا نظر میدم. اگه gre بین 310 و 320 بیاری برای امریکا دانشگاه متوسط به پایین شانس داری.

رشتۀ لیسانس – نام دانشگاه – معدل نهایی :
    مهندسی کامپیوتر- دانشگاه زنجان- 18.5

2- رشتۀ فوق لیسانس – نام دانشگاه – معدل نهایی : مهندسی فناوری اطلاعات- دانشگاه شریف - تقریبا 17.5
    3- نمرۀ زبان (تافل/آیلتس) به تفکیک نمرات مهارت‌ها:هنوز ندادنم. تخمینی می گم 90 می شم
    4- نمرۀ GRE یا GMAT به تفکیک نمرات مهارت‌ها : هنوز ندادم. نمیدونم
    5- تعداد مقالات ژورنالی (به تفکیک ISI یا غیر ISI) با ذکر نام ناشر :فعلا ندارم دارم اماده می کنم

7- رشته و مقطع مورد نظر برای اپلای : دکترا - کامپیوتر- شبکه
    8- کشورهای (و یا دانشگاه های) مورد نظر برای اپلای به ترتیب اولویت :امریکا
    9- نکات برجستۀ رزومه (سابقۀ TA/RA، مقام المپیاد/مسابقات بین‌المللی معتبر، رتبۀ برتر دانشکده/دانشگاه) دوبار TA بودم - نهم شدم توی المپیاد کامپیوتر- دانشجوی نمونه کشور هم شدم- سه تا هم کتاب چاپ کردم به فارسی
    10- میزان فاند مورد انتظار:تمام فاند

ممنون میشم نظرتونو بگید ببینم چقد شانس دارم. ممنون

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)