صفحه 310 از 587 نخستنخست ... 210260300301302303304305306307308309310311312313314315316317318319320360410 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 3,091 تا 3,100 , از مجموع 5865

موضوع: بررسی شانس پذیرش و فاند بر اساس رزومه (آخرین ویرایش: 9 سپتامبر 2017)

Member
    رشته و دانشگاه
    chemical engineering/ sharif university of technology

پیش فرض پاسخ : بررسی شانس پذیرش و فاند بر اساس رزومه (قوانین پست اول مجدداً اصلاح شد)

1- رشتۀ لیسانس – نام دانشگاه – معدل نهایی
    مهندسی شیمی-مازندران-15.06
    2- رشتۀ فوق لیسانس – نام دانشگاه – معدل نهایی
    مهندسی شیمی/بیوتکنولوژی-صنعتی شریف-15.63
    3- نمرۀ زبان (تافل/آیلتس) به تفکیک نمرات مهارت‌ها
    تافل R27 L27 S23 W24=101
    4- نمرۀ GRE یا GMAT به تفکیک نمرات مهارت‌ها
    V148 Q160 w3=308
    5- تعداد مقالات ژورنالی (به تفکیک ISI یا غیر ISI) با ذکر نام ناشر
    یک مقاله ISI در ژورنال زیر مجموعه wiley با IF:3.08
    6- تعداد مقالات کنفرانسی به زبان انگلیسی
    یک کنفرانس بین المللی
    7- رشته و مقطع مورد نظر برای اپلای
    دکترا (مهندسی شیمی یا مهندسی پزشکی ) fall 2017
    8- کشورهای (و یا دانشگاه های) مورد نظر برای اپلای به ترتیب اولویت
    امریکا
    9- نکات برجستۀ رزومه (سابقۀ TA/RA، مقام المپیاد/مسابقات بین‌المللی معتبر، رتبۀ برتر دانشکده/دانشگاه)
    سابقه کار در زمینه بیوتکنولوژِی
    10- میزان فاند مورد انتظار (Full Fund/Partial Fund/Self-Funded)
    full fund

یک مرتبه اپلای کردم بدون مقاله و بدون اطلاعات کافی که نشد الان می خوام با برنامه تر و اصولی تر اقدام کنم، ممنون میشم راهنمایی کنید.

Member
    رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering, US

پیش فرض پاسخ : بررسی شانس پذیرش و فاند بر اساس رزومه (قوانین پست اول مجدداً اصلاح شد)

نقل قول نوشته اصلی توسط mohammadksh نمایش پست ها
    تافل R27 L27 S23 W24=101
    V148 Q160 w3=308
    یک کنفرانس بین المللی
    امریکا
    9- نکات برجستۀ رزومه (سابقۀ TA/RA، مقام المپیاد/مسابقات بین‌المللی معتبر، رتبۀ برتر دانشکده/دانشگاه)
    full fund

یک مرتبه اپلای کردم بدون مقاله و بدون اطلاعات کافی که نشد الان می خوام با برنامه تر و اصولی تر اقدام کنم، ممنون میشم راهنمایی کنید.
    معدل هاتون معموليه، ولي شريف بودن يك مزيت به حساب مياد. به نظر من با توجه به اين كه تا زمان اپلاي وقت كافي داريد براي GRE بيشتر آماده بشيد و سعي كنيد بالاي ٣٢٠ بياريد. كوانت ١٦٠ براي رشته هاي مهندسي كافي نيست.
    در صورت GRE بالا شانس خوبي براي پذيرش با فاند از امريكا داريد. با استادهاي مربوط به زمينه ريسرچ تون تماس بگيريد تا اين شانس رو افزايش بديد.
    .Please upvote my post if you found it helpful or informative

Junior Member

0- رشتۀ فوق دیپلم – نام دانشگاه – معدل نهایی : ندارم
    1- رشتۀ لیسانس – نام دانشگاه – معدل نهایی : مهندسی عمران - علم و صنعت ایران - 15.5
    2- رشتۀ فوق لیسانس – نام دانشگاه – معدل نهایی : ندارم
    3- نمرۀ زبان (تافل/آیلتس) به تفکیک نمرات مهارت‌ها : تافل 105
    4- نمرۀ GRE یا GMAT به تفکیک نمرات مهارت‌ها : ندارم ولی میخوام بدم
    5- تعداد مقالات ژورنالی (به تفکیک ISI یا غیر ISI) با ذکر نام ناشر : 1 مقاله در دست تهیه ISI
    6- تعداد مقالات کنفرانسی به زبان انگلیسی : ندارم
    7- رشته و مقطع مورد نظر برای اپلای : مدیریت منابع آب یا محیط زیست
    8- کشورهای (و یا دانشگاه های) مورد نظر برای اپلای به ترتیب اولویت : کانادا
    9- نکات برجستۀ رزومه (سابقۀ TA/RA، مقام المپیاد/مسابقات بین‌المللی معتبر، رتبۀ برتر دانشکده/دانشگاه) : یک ترم TA
    10- میزان فاند مورد انتظار (Full Fund/Partial Fund/Self-Funded) : کفاف زندگی رو بده دیگه )

Junior Member

- رشتۀ لیسانس – نام دانشگاه – معدل نهایی
    مهندسی صنایع پلیمر(آزاد ماهشهر) 17.60

مهندسی صنایع پلیمر(دانشگاه صنعتی اصفهان) 17.20

آیلتس 6.5

ندارم

یک مقاله آی اس آی- الزویر ایمپکت 1.4

یک کنفرانس بین المللی

مهندسی صنایع پلیمر-phd

استرالیا (ملبورن-سیدنی)
    کانادا (واترلو-تورنتو-آلبرتا-بریتیش کلمبیا)

2 سال کار مرتبط با رشته در صعنت پتروشیمی
    دو سال سابقه TA در مقطع کارشناسی
    آسنا با نرم افراز متلب

Full Fund

با عرض سلام خدمت دوستان، می خواستم من رو در زمینه اینکه آیا شرایطم واسه اپلای در دانشگاه های ذکر شده مناسب می باشد یا خیر، راهنمایی نمایید. اگر که دانشگاه دیگری و مناسب تری هم با توجه به رزومه بنده مدنظر دارید ممنون میشم من را راهنمایی نمایید...
    باتشکر...

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    AMO(Atomic , Molecular and Optics)/University of Tehran

-1 رشتۀ لیسانس – نام دانشگاه – معدل نهایی
    فیزیک اتمی و مولوکی- دانشگاه ارومیه- معدل کل:16.82،معدل 4 ترم آخر: 17.52

-2 رشتۀ فوق لیسانس – نام دانشگاه – معدل نهایی
    -

-3 نمرۀ زبان (تافل/آیلتس) به تفکیک نمرات مهارت‌ها
    هنوز ندادم بعد این کنکور شروع می کنم و تو 6 ماه فکر کنم بتونم بالای 100 بگیرم.

-4 نمرۀ GRE یا GMAT به تفکیک نمرات مهارت‌ها
    هونز ندادم اما بعد از این کنکور شروع میکنم به خوندم و فکر کنم که در subject:850-900 و در general:verbal:140-155/quantitative:160-170/writing:2.5-4.5

-5 تعداد مقالات ژورنالی (به تفکیک ISI یا غیر ISI) با ذکر نام ناشر
    یه مقاله در مجله غیر ISI خارجی

-6 تعداد مقالات کنفرانسی به زبان انگلیسی
    5تا کنفرانس خارجی در کشور های اسپانیا،روسیه،دانمارک،قزا قستان

-7 رشته و مقطع مورد نظر برای اپلای
    فوق لیسانس، رشته فیزیک ترجیحا لیزر یا اتمی مولکولی

-8 کشورهای (و یا دانشگاه های) مورد نظر برای اپلای به ترتیب اولویت
    به ترتین اولویت:1.آمریکا 2.کانادا 3.اروپا دانشگاه های با رنکینگ خوب نه عالی

-9 نکات برجستۀ رزومه (سابقۀ TA/RA، مقام المپیاد/مسابقات بین‌المللی معتبر، رتبۀ برتردانشکده/دانشگاه)
    - رتبه اولی در دانشگاه
    - برگزیده به عنوان بهترین مقاله در کنفرانس داخلی
    - عضو بنیاد ملی نخبگان
    - ثبت اختراع داخلی در رشته مرتبط
    - پیشنهاد برای ادامه تحصیل در فوق لیسانس از دانشگاه ارومیه
    - عضو کمیته اجرایی در یکی از کنفرانس های داخلی
    - مدیر عامل یکی از شرکت های موجود در مراکز رشد
    - عضو بنیاد ملی نخبگان

-10 میزان فاند مورد انتظار (Full Fund/Partial Fund/Self-Funded)
    حتما باید full fund باشه.

به نظرتون شانس دارم که پذیرش فول فاند در فوق لیسانس از دانشگاه های مورد نظر بگیرم و کدوم دانشگاه ها شانسم زیاده؟
    یا اینکه با توجه به این سهمیه رتبه اولی که دارم کنکور بدم سال بعد و از دانشگاه های خوب قبول شم و برا دکتری اقدام کنم.

بسیار ممنون از راهنماییتون.

Junior Member

1- لیسانس مکانیک طراحی جامدات دانشگاه بین المللی امام خمینی قزوین / معدل 15.45
    2- فوق لیسانس مکانیک طراحی کاربردی دانشگاه خواجه نصیرالدین طوسی / معدل 17.63
    3- دانشجوی دکتری مکانیک طراحی کاربردی دانشگاه تربیت دبیر شهید رجایی / معدل 18.80
    4- نمرۀ تافل : هنوز امتحان ندادم ولی در حدود 98
    5- نمرۀ GRE یا GMAT به تفکیک نمرات مهارت‌ها : هنوز امتحان ندادم
    6- تعداد مقالات ژورنالی (به تفکیک ISI یا غیر ISI) با ذکر نام ناشر : دو مقاله ISI
    7- تعداد مقالات کنفرانسی به زبان انگلیسی : دو مقاله کنفرانسی
    8- رشته و مقطع مورد نظر برای اپلای : مهندسی مکانیک در زمینه مشابه مقطع دکتری کنونی (بیومکانیک)
    9- کشورهای (و یا دانشگاه های) مورد نظر برای اپلای به ترتیب اولویت : آمریکا - کانادا - اروپا
    10- نکات برجستۀ رزومه (سابقۀ TA/RA، مقام المپیاد/مسابقات بین‌المللی معتبر، رتبۀ برتر دانشکده/دانشگاه) : در حال حاضر در دانشگاه TA هستم
    11- میزان فاند مورد انتظار (Full Fund/Partial Fund/Self-Funded) : حداقل نیمی از هزینه های زندگی و تمام هزینه های دانشگاه

ممنون میشم اگر نظرتون رو در مورد رزومه بنده اعلام کنید با توجه به اینکه در حال حاضر دانشجوی دکتری هستم و برنامه دارم که پس از اتمام دوره دکتری در ایران مجددا برای دوره دکتری اپلای کنم. خوشحال میشم اگر بدونم برای چه دانشگاه هایی با چه رنکی شانس بیشتری دارم.
    ویرایش توسط HBNDBDN : April 3rd, 2016 در ساعت 08:06 PM

نقل قول نوشته اصلی توسط mohammadksh نمایش پست ها
    تافل R27 L27 S23 W24=101
    V148 Q160 w3=308
    یک کنفرانس بین المللی
    امریکا
    full fund

با همین رزومه میتونی دانشگاه متوسط پذیرش بگیری. تنها نقطه ضعفت gre اگه وربال رو بیاری 155 و رایتینگ هم 3.5 خیلی شانست میره بالاتر برا دانشگاهای توپول!!
    از پاسخ به سوال های تکراری معذورم. لطفا پست های قبل رو مطالعه کنید. لطفا سوالاتتون رو در تاپیک مرتبط با موضوع مطرح کنید.

نقل قول نوشته اصلی توسط HBNDBDN نمایش پست ها
    1- لیسانس مکانیک طراحی جامدات دانشگاه بین المللی امام خمینی قزوین / معدل 15.45
    2- فوق لیسانس مکانیک طراحی کاربردی دانشگاه خواجه نصیرالدین طوسی / معدل 17.63
    3- دانشجوی دکتری مکانیک طراحی کاربردی دانشگاه تربیت دبیر شهید رجایی / معدل 18.80
    4- نمرۀ تافل : هنوز امتحان ندادم ولی در حدود 98
    5- نمرۀ GRE یا GMAT به تفکیک نمرات مهارت‌ها : هنوز امتحان ندادم
    6- تعداد مقالات ژورنالی (به تفکیک ISI یا غیر ISI) با ذکر نام ناشر : دو مقاله ISI
    7- تعداد مقالات کنفرانسی به زبان انگلیسی : دو مقاله کنفرانسی
    8- رشته و مقطع مورد نظر برای اپلای : مهندسی مکانیک در زمینه مشابه مقطع دکتری کنونی (بیومکانیک)
    9- کشورهای (و یا دانشگاه های) مورد نظر برای اپلای به ترتیب اولویت : آمریکا - کانادا - اروپا
    10- نکات برجستۀ رزومه (سابقۀ TA/RA، مقام المپیاد/مسابقات بین‌المللی معتبر، رتبۀ برتر دانشکده/دانشگاه) : در حال حاضر در دانشگاه TA هستم
    11- میزان فاند مورد انتظار (Full Fund/Partial Fund/Self-Funded) : حداقل نیمی از هزینه های زندگی و تمام هزینه های دانشگاه

ممنون میشم اگر نظرتون رو در مورد رزومه بنده اعلام کنید با توجه به اینکه در حال حاضر دانشجوی دکتری هستم و برنامه دارم که پس از اتمام دوره دکتری در ایران مجددا برای دوره دکتری اپلای کنم. خوشحال میشم اگر بدونم برای چه دانشگاه هایی با چه رنکی شانس بیشتری دارم.
    مشکل گرایشته. ببین دکتری تقریبا همش به استاد بر میگرده. داری با گرایش طراحی کاربردی برا بیو اقدام میکنی! این کارتو برای پیدا کردن استاد سخت میکنه. مگه اینکه مقاله یا پروژه ههات در زمینه بیو بوده باشن که در اون صورت مشکلی نیست. کانادا در زمینه ی بیو فعال تر از امریکاست به نظر من. اینکه دوباره برا دکتری اپلای کنی اطلاع ندارم تاثیرش چه جوریه. به هر حال شما به جی ار ای نیاز داری برا امریکا حداقل ها ایناست: وربال 155 کوانت 160 و رایتینگ 3.
    از پاسخ به سوال های تکراری معذورم. لطفا پست های قبل رو مطالعه کنید. لطفا سوالاتتون رو در تاپیک مرتبط با موضوع مطرح کنید.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط b_rankouhi نمایش پست ها
    مشکل گرایشته. ببین دکتری تقریبا همش به استاد بر میگرده. داری با گرایش طراحی کاربردی برا بیو اقدام میکنی! این کارتو برای پیدا کردن استاد سخت میکنه. مگه اینکه مقاله یا پروژه ههات در زمینه بیو بوده باشن که در اون صورت مشکلی نیست. کانادا در زمینه ی بیو فعال تر از امریکاست به نظر من. اینکه دوباره برا دکتری اپلای کنی اطلاع ندارم تاثیرش چه جوریه. به هر حال شما به جی ار ای نیاز داری برا امریکا حداقل ها ایناست: وربال 155 کوانت 160 و رایتینگ 3.
    ممنون از پاسخ شما بله بنده هم در ارشد و هم در دکتری بر روی مباحث بیومکانیک کار کردم و قصد دارم در همین زمینه ای که در دکتری کار کردم اپلای کنم. هنوز هم امتحان های زبان تافل و جی آر ای را ندادم میخواستم بدونم با این رزومه آیا شانس پذیرش گرفتن از دانشگاه های خوب را دارم؟

Local Moderator
    rtrt آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad279 نمایش پست ها
    -1 رشتۀ لیسانس – نام دانشگاه – معدل نهایی
    فیزیک اتمی و مولوکی- دانشگاه ارومیه- معدل کل:16.82،معدل 4 ترم آخر: 17.52

-2 رشتۀ فوق لیسانس – نام دانشگاه – معدل نهایی
    -

-3 نمرۀ زبان (تافل/آیلتس) به تفکیک نمرات مهارت‌ها
    هنوز ندادم بعد این کنکور شروع می کنم و تو 6 ماه فکر کنم بتونم بالای 100 بگیرم.

-4 نمرۀ GRE یا GMAT به تفکیک نمرات مهارت‌ها
    هونز ندادم اما بعد از این کنکور شروع میکنم به خوندم و فکر کنم که در subject:850-900 و در general:verbal:140-155/quantitative:160-170/writing:2.5-4.5

-5 تعداد مقالات ژورنالی (به تفکیک ISI یا غیر ISI) با ذکر نام ناشر
    یه مقاله در مجله غیر ISI خارجی

-6 تعداد مقالات کنفرانسی به زبان انگلیسی
    5تا کنفرانس خارجی در کشور های اسپانیا،روسیه،دانمارک،قزا قستان

-7 رشته و مقطع مورد نظر برای اپلای
    فوق لیسانس، رشته فیزیک ترجیحا لیزر یا اتمی مولکولی

-8 کشورهای (و یا دانشگاه های) مورد نظر برای اپلای به ترتیب اولویت
    به ترتین اولویت:1.آمریکا 2.کانادا 3.اروپا دانشگاه های با رنکینگ خوب نه عالی

-9 نکات برجستۀ رزومه (سابقۀ TA/RA، مقام المپیاد/مسابقات بین‌المللی معتبر، رتبۀ برتردانشکده/دانشگاه)
    - رتبه اولی در دانشگاه
    - برگزیده به عنوان بهترین مقاله در کنفرانس داخلی
    - عضو بنیاد ملی نخبگان
    - ثبت اختراع داخلی در رشته مرتبط
    - پیشنهاد برای ادامه تحصیل در فوق لیسانس از دانشگاه ارومیه
    - عضو کمیته اجرایی در یکی از کنفرانس های داخلی
    - مدیر عامل یکی از شرکت های موجود در مراکز رشد
    - عضو بنیاد ملی نخبگان

-10 میزان فاند مورد انتظار (Full Fund/Partial Fund/Self-Funded)
    حتما باید full fund باشه.

به نظرتون شانس دارم که پذیرش فول فاند در فوق لیسانس از دانشگاه های مورد نظر بگیرم و کدوم دانشگاه ها شانسم زیاده؟
    یا اینکه با توجه به این سهمیه رتبه اولی که دارم کنکور بدم سال بعد و از دانشگاه های خوب قبول شم و برا دکتری اقدام کنم.

بسیار ممنون از راهنماییتون.
    سلام.
    رزومتون در حد لیسانس فیزیک تا اینجاش خوبه.
    نمره زبان خیلی تعیین کننده هست که هنوز نمره ای ندارید.
    نمره سابجکت برای دانشگاه های امریکا یا لازمه یا شدیدا ریکامندد هست.(البته پروگرم های تخصصی اپتیک بیشتر به چشم یه اپشن بهش نگاه می کنن، ولی پروگرم های فیزیک به چشم یه چیز واجب!)
    با یه تافل بالای 100، جی ار ایی بالای 315، و یه نمره سابجکت معقول شما رزومتون یه رزومه ی سنگین می شه. فقط مشکل اینجاست که بعضی دانشگاه ها برای مستر فاند نمی دن و بعضیا هم سخت فاند می دن.
    برای اپتیک و لیزر دانشگاه اریزونا تو امریکا حرف اول رو می زنه. دانشگاه روچستر هم پروگرم اپتیک جدا داره و قویه. گزینه های بعدی پروگرم creol در دانشگاه ucf. پروگرم ose در دانشگاه های نیومکزیکو و شارلوت و ...
    اینایی که گفتم یه پروگرم جدا و تخصصی برای اپتیک و لیزر دارن. توی دانشگاه های دیگه هم دپارتمان فیزیک تو قسمت اتمی مولکولی، استادایی هستن که تو این زمینه کار می کنن.
    اگر سابقه تحقیقات و کنفرانس هایی که داشتین در زمینه اپتیک باشه توی پروگرم های تخصصی اپتیک شانستون بالاس.
    موفق باشید.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)