صفحه 312 از 587 نخستنخست ... 212262302303304305306307308309310311312313314315316317318319320321322362412 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 3,111 تا 3,120 , از مجموع 5865

موضوع: بررسی شانس پذیرش و فاند بر اساس رزومه (آخرین ویرایش: 9 سپتامبر 2017)

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    ATU,insurance management

پیش فرض پاسخ : بررسی شانس پذیرش و فاند بر اساس رزومه (قوانین پست اول مجدداً اصلاح شد)

1- رشتۀ لیسانس – نام دانشگاه – معدل نهایی
    مدیریت بیمه،علامه طباطبایی تهران،15.29

2- رشتۀ فوق لیسانس – نام دانشگاه – معدل نهایی
    مدیریت بازرگانی،گرایش بیمه،علوم و تحقیقات تهران، 16،29

3- نمرۀ زبان (تافل/آیلتس) به تفکیک نمرات مهارت‌ها
    آیلتس 6،5 (w:6,5 s:6 r:6.5 l:6)

4- نمرۀ GRE یا GMAT به تفکیک نمرات مهارت‌ها
    در حال آماده سازی برای جی آر ای،تابستان امسال امتحان میدم میتونم تا معادل 650 تا 670 جیمت بگیرم،ریاضیم خوبه،وربالم که دارم روش کار میکنم خیلی زیاد

5- تعداد مقالات ژورنالی (به تفکیک ISI یا غیر ISI) با ذکر نام ناشر
    1 مقاله که در کنفرانس پذیرفته شده بود در یه مجله انگلیسی چاپ شد،مقاله از پایان نامم در حال ترجمه هست برای ژورنال معتبر در ارتباط با ریسک میخوام بفرستمش،آی اس آی هست

6- تعداد مقالات کنفرانسی به زبان انگلیسی ، همون یکی که بالا گفتم

7- رشته و مقطع مورد نظر برای اپلای
    دکترا،ترجیحا ریسک و بیمه،اگر نشد مدیریت

8- کشورهای (و یا دانشگاه های) مورد نظر برای اپلای به ترتیب اولویت
    آمریکا،کانادا،آلمان بعد دانشگاههای اروپایی

9- نکات برجستۀ رزومه (سابقۀ TA/RA، مقام المپیاد/مسابقات بین‌المللی معتبر، رتبۀ برتر دانشکده/دانشگاه)
    TA دروس تخصصی بودم حدود 1 سال و 4 درس تخصصی بیمه ای
    10- میزان فاند مورد انتظار (Full Fund/Partial Fund/Self-Funded)
    Fullfund
    ممنون میشم راهنمایی کنید،در ضمن شوهرم همراهم هست،قصد ادامه تحصیل نداره،اینجا هم شغل آزاد داره

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهتدسی نفت-دانشگاه تهران

پیش فرض پاسخ : بررسی شانس پذیرش و فاند بر اساس رزومه (قوانین پست اول مجدداً اصلاح شد)

مهندسی نفت- دانشگاه صنعت نفت- 16.46

مهندسی نفت- دانشگاه تهران- 17.12

آیلتس 7.0 ((L:7.0; R: 7.0; S:6.5; W: 6.5

GRE Quant 162 & Verbal 146, AW: 3.0

ندارم

6- تعداد مقالات کنفرانسی به زبان انگلیسی
    ندارم

PhD Mechanical/ Chemical/ Petroleum

USA and Canada

9- نکات برجستۀ رزومه (سابقۀ TA/RA، مقام المپیاد/مسابقات بین‌المللی معتبر، رتبۀ برتر دانشکده/دانشگاه)
    -

Full Fund

مهندسی معماری- دانشگاه ازاد شیراز- 16.3

6.5

هنوز ندادم ولی میتونم نمره خمبی بگیرم

6- تعداد مقالات کنفرانسی به زبان انگلیسی ،

فوق لیسانس معماری داخلی یا مدیرت پروژه یا معماری

آمریکا

1 سال سابقه کار دارم
    من گرین کارت دارم و نمیدونم این میتونه نکته مثبتی باشه یا نه

فقط میخوام بدونم چقد شانس پذیرش دارم و چجوری میتونم شانس پذیرشمو بالاتر ببرم

Junior Member

مهندسی عمران دانشگاه گیلان 13.5

مهندسی عمران گرایش سازه های دریایی دانشگاه تبریز 17.3

آیلتس 6.5

در حال حاضر ندارم.

دو مقاله آی اس آی- الزویر

دو مقاله

مهندسی عمران - مهندسی سواحل، هیدرودینامیک، سازه های فراساحلی - PhD

آمریکا- کانادا- استرالیا- دانشگاه های اروپا

دو سال کار به عنوان دستیار آزمایش در آزمایشگاه سیالات و هیدرولیک
    2 سال کار مرتبط

Full Fund

ممنون میشم کمکم کنید.

Junior Member

فیزیک - دانشگاه امام خمینی بین المللی قزوین- 14.5

MBA استراتژی- دانشگاه تهران- 16.5

آیلتس 7 (تافل دوباره خواهم داد)

در حال حاضر ندارم، ولی احتمال میدم نمره خوبی بگیرم.

ندارم

ندارم

میان رشته های اقتصاد و مدیریت - دکترا

آمریکا- کانادا

سابقه کاری مرتبط: مدیریت آزمایشگاه فیزیک و کلاسهای مرتبط با آن و فعالیت در استاندارد مربوطه و غیره
    دو سال مدیر انجمن فیزیک دانشگاه و فعالیتهای مربوطه مثل برگزاری کنفرانس و مسابقه و غیره
    مقام اول در یک مسابقه مربوط به فیزیک
    همچنین میتونم یک motivation letter یا پروپوزال قوی براشون بنویسم.

Full Fund

پیشاپیش ممنون از راهنماییتون.

Junior Member

1- مهندسی عمران - دانشگاه آزاد اسلامی واحد قائم شهر - 16.00
    2- مهندسی زلزله - دانشگاه صنعتی نوشیروانی - 16.10
    3- آیلتس - 7
    4-
    5- 2 عدد ISI و 2 عدد غیر ISI (ژورنالی)
    6- 3 عدد مقاله کنفرانسی داخلی
    7- مهندسی سازه یا زلزله - مقطع دکترا
    8- آمریکا - استرالیا - کانادا
    9-
    10- FULL FUND - حداقل 30000 دلار

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط shakour نمایش پست ها
    سلام.
    دوست عزیز امیدوارم موفق باشید.
    معدل لیسانس شما یکم پایین هستش اما معدل ارشد خوب (سعی کنید پایین نیاد).
    راجب نمره زبان نمیشه حدسی قضاوت کرد ولی هر چه بالاتر بهتر.
    کاش برای مقاله می جنگیدید و اسم خودتون رو اول میذاشتید که بسیار بیشتر تاثیر گذار هستش. نگفتی مقاله تو چه ژورنالی و با چه ایمپکتی چاپ شده؟
    اینکه شما سه سال کار کردید خیلی خوب ولی تقریبا مدرک کار علمی به مقاله و نتیجه ش پس سعی کنید سریعتر مقاله مناسبی رو ازش استخراج کنید وگرنه خیلی قابل استناد نیست.
    والا دوست عزیز همه تو اپلای شانس دارن، هر چقدر رزومه ، معدل، نمره زبان، توصیه نامه ها بهتر به طبع شانس هم بیشتر هستش. رشته هایی که گفتید خب خیلی اسم های خوبی دارن ولی من توصیه میکنم بر اساس سابقه تحقیقاتی خودتون اپلای کنید نه بر اساس اسم رشته. یعنی ببینید چه دانشگاه هایی زمینه نزدیک به کار شما رو دارن، بهتر که با اساتید مکاتبه کنید و بعد از گرفتن جواب مناسب اپلای کنید. این رو به یاد داشته باشید که گروه یا استاد بر اساس نیازهای تحقیقاتی گروه دانشجو رو می گیرن.
    پس با در نظر گرفتن همه فاکتورها از جمله رنک دانشگاه، شرایط مهاجرت و... اپلای کنید.
    امیدوارم موفق باشید.

سلام دوست عزیز ممنون از اینکه جواب دادین. من منظورم این بود که سه ترمه تمام کردم. ضمن این که الان بیست و نه سالمه.
    مقالم ایمپکتش 1.6 بود تو ژورنال AAPS Pharm Sci Tech با استادم خیلی درگیری داشتم ولی خب بلاخره اسممو سوم نوشت
    البته مقاله داخلی و یه پوستر (کنگره بین المللی بیوشیمی یزد) که اسم اول بودم رو دارم. به نظرتون با این رزومه احتماله فول فاند کمه؟

Member
    رشته و دانشگاه
    Cell Biology

نقل قول نوشته اصلی توسط shmehr نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز ممنون از اینکه جواب دادین. من منظورم این بود که سه ترمه تمام کردم. ضمن این که الان بیست و نه سالمه.
    مقالم ایمپکتش 1.6 بود تو ژورنال AAPS Pharm Sci Tech با استادم خیلی درگیری داشتم ولی خب بلاخره اسممو سوم نوشت
    البته مقاله داخلی و یه پوستر (کنگره بین المللی بیوشیمی یزد) که اسم اول بودم رو دارم. به نظرتون با این رزومه احتماله فول فاند کمه؟
    ممنون دوست عزیز که اطلاعات بیشتری دادید.
    اینکه شما می گید احتمالش هست، تو اپلای همیشه احتمالش وجود داره ولی هر چه فاکتورها قوی تر باشن راحت تر. به نظرم شما باید تلاش بیشتری می کردید که اگه مقاله حاصل کار شما بود باید شما اسم اول می بودید، این رو من نمیگم این رو اخلاق علمی میگه که در تمام دنیا قبول شده و بهش احترام گذاشته میشه.
    راجب مقاله داخلی و کنفراس هم یقینا بودنش نشان میده که شما مشغول فعالیت علمی بودید (البته به شرطی که انگلیسی باشن).
    اینکه شما پوزیشن مناسب رو پیدا کنید خیلی به زمینه کاری شما هم بستگی داره، به نظرم شروع کنید دانشگاه های کانادا رو بگردید و یقینا این رو مد نظر داشته باشید که گرفتن پذیرش از دانشگاه های تاپ کانادا مثل تورنتو، مک گیل و بریتیش کلمبیا برای شما سخت تر از دانشگاه های دیگه ست، گرچه ممکن هست بازم (البته این دانشگاه ها پوزیشن ها بیشتر و زمینه های تحقیقاتی متنوع تری دارن).
    ولی اگه شما بتونید نامه خوبی برای استاد بنویسید و بهش این رو ثابت کنید که ایده دارید و تجربه های قبلی توی کار آزمایشگاهی (والبته بیوانفورماتیک اگه داشته باشید) می تونه پروژه اون رو جلو ببره و جا داشته باش یقینا جواب مثبت می گیرید. خوشبختانه تو رشته های ما تقریبا اکثریت دانشگاه های کانادا گروه های متعدد مناسبی دارن.
    اگه خواستید راجب دانشگاه ها، گروه ها، و زمینه های کاری به من پیام بدید تا بیشتر توضیح بدم.
    موفق باشید.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : نظرخواهی دربارۀ شانس پذیرش و فاند بر اساس رزومه (رعایت قوانین پست اول، الزامی

1- رشتۀ لیسانس: زراعت و اصلاح نباتات – نام دانشگاه شهید باهنر– معدل نهایی 13.7
    2- رشتۀ فوق لیسانس : بيوتکنولوژي کشاورزی– نام دانشگاه رامین اهواز– معدل نهایی 17.2
    3- نمرۀ زبان (تافل/آیلتس) به تفکیک نمرات مهارت‌ها : ندارم ولی احتمال زیاد بالای 100
    4- نمرۀ GRE یا GMAT به تفکیک نمرات مهارت‌ها احتمال زیاد بالی315
    5- تعداد مقالات ژورنالی (به تفکیک ISI یا غیر ISI) با ذکر نام ناشر یک مقاله IS I بدون ايمپکت یکی هم سابميت کردم احتمالا ايمپکت 2
    6- تعداد مقالات کنفرانسی به زبان انگلیسی 2 یکی چین یکی سویس 3تا هم بین المللی داخلي
    7- رشته و مقطع مورد نظر برای اپلای بيولوژي دکتري
    8- کشورهای (و یا دانشگاه های) مورد نظر برای اپلای به ترتیب اولویت فقط امريکا
    9- نکات برجستۀ رزومه (سابقۀ TA/RA، مقام المپیاد/مسابقات بین‌المللی معتبر، رتبۀ برتر دانشکده/دانشگاه) فعالیت در 3طرح به عنوان کارشناس
    عضو کمیته اجرایی سه تا کنگره بین المللی
    کارشناس طرح کلان ملی که میتونم سرتيفيکيت از نهاد رايست جمهوری بگیرم
    10- میزان فاند مورد انتظار فول فاند
    ريکامنديشنم میتونم از سه تا از بهترین استاداي کشور که در رشته خودم سرشناس هستن بگیرم
    آیا واسه یه دانشگاه رنک بالا میتونم امید داشته باشم

Member
    رشته و دانشگاه
    Cell Biology

پیش فرض پاسخ : نظرخواهی دربارۀ شانس پذیرش و فاند بر اساس رزومه (رعایت قوانین پست اول، الزامی

نقل قول نوشته اصلی توسط vjavaran نمایش پست ها
    1- رشتۀ لیسانس: زراعت و اصلاح نباتات – نام دانشگاه شهید باهنر– معدل نهایی 13.7
    2- رشتۀ فوق لیسانس : بيوتکنولوژي کشاورزی– نام دانشگاه رامین اهواز– معدل نهایی 17.2
    3- نمرۀ زبان (تافل/آیلتس) به تفکیک نمرات مهارت‌ها : ندارم ولی احتمال زیاد بالای 100
    4- نمرۀ GRE یا GMAT به تفکیک نمرات مهارت‌ها احتمال زیاد بالی315
    5- تعداد مقالات ژورنالی (به تفکیک ISI یا غیر ISI) با ذکر نام ناشر یک مقاله IS I بدون ايمپکت یکی هم سابميت کردم احتمالا ايمپکت 2
    6- تعداد مقالات کنفرانسی به زبان انگلیسی 2 یکی چین یکی سویس 3تا هم بین المللی داخلي
    7- رشته و مقطع مورد نظر برای اپلای بيولوژي دکتري
    8- کشورهای (و یا دانشگاه های) مورد نظر برای اپلای به ترتیب اولویت فقط امريکا
    9- نکات برجستۀ رزومه (سابقۀ TA/RA، مقام المپیاد/مسابقات بین‌المللی معتبر، رتبۀ برتر دانشکده/دانشگاه) فعالیت در 3طرح به عنوان کارشناس
    عضو کمیته اجرایی سه تا کنگره بین المللی
    کارشناس طرح کلان ملی که میتونم سرتيفيکيت از نهاد رايست جمهوری بگیرم
    10- میزان فاند مورد انتظار فول فاند
    ريکامنديشنم میتونم از سه تا از بهترین استاداي کشور که در رشته خودم سرشناس هستن بگیرم
    آیا واسه یه دانشگاه رنک بالا میتونم امید داشته باشم
    سلام دوست عزیز.
    من تک تک نظرم رو میدم و بعد کلی هم میگم.
    1- معدل لیسانس متاسفانه خیلی پایین هستش.
    2-معدل ارشد از حداقل ها (معمول) بالاتر هستش و خوب.
    3 و 4- به سادگی نمیشه پیش بینی کرد! به خصوص آزمون GRE.
    5- سعی کنید مقاله اکسپت بشه و بعد چاپ، چون سابمیت خالی خیلی ارزش نداره. همچنین سعی کنید اسم اول باشید که مهم هستش.
    6-حتما مقالات کنفرانس رو تو رزومه بیارید و می تونه تاثیر داشته باش، گرچه بیشتر اونا به مقالاتی که Peer reviewed شده باشن توجه دارند.
    7-رشته بیولوژی خیلی خوب هستش ولی حتما زیرشاخه ها رو هم مد نظر بگیرید.
    8-اولویت آمریکا طبق نظر خودتون ولی به نظرم انتخاب های خودتون رو محدود نکنید و بقیه کشورها رو ببینید، آمریکا علاوه بر گرفتن پذیرش سختی های دیگه ای داره مثل مسئله ویزا، تابعیت، و..
    9-این ها رو تو رزومه بیارید ولی به نظر من خیلی تاثیر گذار نیستن ولی خب بودنشون بهتر از نبودشون هستش.
    10- طبیعتا معمول فاند هزینه های زندگی و شهریه رو پوشش میده.
    هرچی استاد قوی تر باش بهتره ولی واقعیت این تو رشته های زیست شناس چهره های خیلی سرشناسی تو ایران نداریم. داریم افرادی که خوب هستن ولی سرشناس تو دنیا فک نکنم.
    دوست عزیز برای دانشگاه های آمریکا و بقیه جاهای دنیا با این شرایط الان به فرض نمره زبان بالا و یه مقاله با ایمپکت 2 خیلی زیاد شانس ندارید گرچه شانس هست و باید تلاش کنید (اصولا نمیشه شانس رو تعیین کرد که من زیاد و کمش کنم). به نظرم اگه می تونید روزمه خودتون رو بالا ببرید به خصوص مقالات خوب که معدل لیسانس شما رو پوشش بده. البته اگه نمره های زبان شما هم خوب در بیاد این شانس باز تقویت میشه. البته به نظرم می تونید دانشگاه های خوب دنیا که استاد محور هستن (غیر از آمریکا) اگه استاد شما رو بخواد و حمایت کنید شانس خیلی بالا میره.
    البته رنک بالا مد نظرتون چی باش، من اینجا رنک بالا زیر 100 یا زیر 50 منظورم بود.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)