صفحه 317 از 587 نخستنخست ... 217267307308309310311312313314315316317318319320321322323324325326327367417 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 3,161 تا 3,170 , از مجموع 5864

موضوع: بررسی شانس پذیرش و فاند بر اساس رزومه (آخرین ویرایش: 9 سپتامبر 2017)

پیش فرض پاسخ : بررسی شانس پذیرش و فاند بر اساس رزومه (قوانین پست اول مجدداً اصلاح شد)

نقل قول نوشته اصلی توسط rasoolbasirat نمایش پست ها
    0- فوق دیپلم نرم افزار– دانشگاه شهید چمران کرمان– 16.30
    1- لیسانس نرم افزار – دانشگاه فناوری های نوین قوچان– 15
    2- فوق لیسانس نرم افزار– دانشگاه شیخ بهایی اصفهان– معدل نهایی 15.85
    3- نمرۀ زبان (تافل/آیلتس): هنوز امتحان ندادم.
    4- نمرۀ GRE یا GMAT : ندارم.
    5- تعداد مقالات ژورنالی (به تفکیک ISI یا غیر ISI)
    یک مقاله ژورنال neural computing and application اشپرینگر
    سه مقاله ژورنال در حال ویرایش نهایی
    دوتاشو به عنوان نویسنده دومم
    6- تعداد مقالات کنفرانسی به زبان انگلیسی: ندارم
    7- رشته و مقطع مورد نظر برای اپلای: دکتری ، کامپیوتر
    8- کشورهای (و یا دانشگاه های) مورد نظر برای اپلای به ترتیب اولویت: امریکا، کانادا، استرالیا
    9- نکات برجستۀ رزومه (سابقۀ TA/RA، مقام المپیاد/مسابقات بین‌المللی معتبر، رتبۀ برتر دانشکده/دانشگاه): یک سال تدریس دروس آزمایشگاهی در دانشگاه شیخ بهایی اصفهان
    10- میزان فاند مورد انتظار (Full Fund/Partial Fund/Self-Funded) فول فاند
    دوست عزیز
    بدون نمرات زبان اصلا نمیشه نظری داد چرا ؟ چون با تافل 80 و GRE مثلا 300 فکر نکنم شانسی داشته باشید و از اون طرف با تافل 100 و GRE حدود 320 یا بالاتر ، شانس پذیرشتون بالاست .
    برای اینکه بتونید پذیرش بگیرید به همراه فاند ، تافل رو 100 ( آیلتس رو 7.5 به بالا ) و GRE رو بالاتر از 315 ( یا حتی 320 ) بگیرید . اینجوری شانستون خیلی خوبه .

پیش فرض پاسخ : بررسی شانس پذیرش و فاند بر اساس رزومه (قوانین پست اول مجدداً اصلاح شد)

نقل قول نوشته اصلی توسط hmdz نمایش پست ها
    1- رشتۀ لیسانس فناوری اطلاعات – نام دانشگاه آزاد تهران شمال – معدل نهایی ۱۶.۱
    3- نمرۀ زبان تافل ای بی تی . R29 L29 S26 W27 Total 111
    4- نمرۀ GRE آخر ازدیبهشت امتحان دارم
    5- تعداد مقالات صفر
    6- تعداد مقالات کنفرانسی انگلیسی صفر
    7- رشته و مقطع مورد نظر برای اپلای . computer science مقطع فوق یا دکتری پیوسته. بیشتر هدفم ازین پست ای مورد هست. واسه دکتری پیوسته اقدام کنم یا مستر ؟ فرض کنید بورس و هزینه تحصیل برام مشکلی نیست صرف پذیرش کدوم حالت شانسم بیشتره ؟
    8- کشورهای (و یا دانشگاه های) مورد نظر برای اپلای به ترتیب اولویت . کشور: آمریکا و خیلی کمتر کانادا. دانشگاه انتخاب نکردم ایالتش برای آینده کاری مهمه برام
    9- نکات برجستۀ رزومه پروژه های کلاسی و پرزنتیشن و اینا ک فک نمکنم حساب بشه ؟
    10- میزان فاند مورد انتظار وابسته به فاند نیستم ولی کی بدش میاد

*** من موقع اپلایم ریز نمرات و دانشنامه رسمی ام آماده نخواهد بود خیلی مشکل ساز میشه برام ؟
    ممنون از راهنماییتون
    دوست عزیز
    گرفتن پذیرش بدون کمک هزینه چیز زیاد سختی نیست . تقریبا ترمی باید حدود 130 میلیون تومن یا بیشتر هزینه ی دانشگاه رو بدید . اگر با این موضوع مشکلی ندارد ، یه امتحان GRE بدید و فکر کنم با این نمره تافل راحت بتونید نمره بیشتر از 300 رو بدست بیارید . با داشتن یه GRE با نمره 300 به بالا میتونید از دانشگاه های مختلف آمریکا پذیرش بگیرید .
    برای ریزنمرات باید برید به قسمت مربوطه در انجمن ولی به صورت کلی ، ترم آخر که هستید ، در خواست ریزنمرات جهت ترجمه میکنید و بعد از واریز هزینه ش که هکر کنم کمتر از 15 هزار تومن هست بهتون درس هایی که پاس کردید رو تا اون لحظه در یک فرم تحویل میدن که برای تایید میبرید سازمان مرکزی ( انتهای خیابان پاسداران ، بالای قله ی کوه !!! ) اونجا مراحلش رو انجام میدید و بعد از تایید میبرید دارالترجمه و ....
    شاد و موفق و سلامت باشید .
    نقل قول نوشته اصلی توسط KFA نمایش پست ها
    1- رشتۀ لیسانس – نام دانشگاه – معدل نهایی
    مهندسی پلیمر - دانشگاه تهران - 15.48 ( 3.096/4 )

2- رشتۀ فوق لیسانس – نام دانشگاه – معدل نهایی
    ---

3- نمرۀ زبان (تافل/آیلتس) به تفکیک نمرات مهارت‌ها
    تافل 104

4- نمرۀ GRE یا GMAT به تفکیک نمرات مهارت‌ها
    در حال حاضر ندارم اما میتونم نمره خوبی بگیرم

5- تعداد مقالات ژورنالی (به تفکیک ISI یا غیر ISI) با ذکر نام ناشر
    ---

6- تعداد مقالات کنفرانسی به زبان انگلیسی
    ---

7- رشته و مقطع مورد نظر برای اپلای
    مهندسی شیمی یا پلیمر - فوق لیسانس

8- کشورهای (و یا دانشگاه های) مورد نظر برای اپلای به ترتیب اولویت
    آمریکا

9- نکات برجستۀ رزومه (سابقۀ TA/RA، مقام المپیاد/مسابقات بین‌المللی معتبر، رتبۀ برتر دانشکده/دانشگاه)
    ---

10- میزان فاند مورد انتظار (Full Fund/Partial Fund/Self-Funded)
    میخواستم ببینم با توجه به معدل و اینکه مقاله هم ندارم (البته لیسانس هستم)، کلا شانسی برای گرفتن فاند در آمریکا (رنک دانشگاه مهم نیست) وجود داره؟
    فاند زیاد توی مقطع فوق موجود نیست ولی خیلی ها بودن که فاند گرفتن در مقطع ارشد . پس نگران نباشید ، باید شانستون رو امتحان کنید .
    با فرض اینکه بتونید نمره ی GRE رو حداقل 315 به بالا بدست بیارید ، میتونید شانس داشته باشید برای پذیرش و احیانا فاند . چرا احیانا فاند ؟ چون این فاند در مقطع ارشد بر میگرده به سیاست دانشگاه و داشتن فاند از طرف استاد و .... . ولی اقدام کنید ، انشالله که فاند هم بهتون تعلق میگیره .

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering, Ferdowsi University of Mashhad

نقل قول نوشته اصلی توسط laminars نمایش پست ها
    دوست عزیز
    برای آمریکا اگر بتونید یه GRE با کسب نمره بالای 315 ( یا حتی 320 ) بدست بیارید ، خیلی راحت میتونید امیدوار باشید .
    اگر هم قصد ادامه تحصیل در سوئد ( و احیانا اقامت بعد از تحصیل ) رو دارید ، باید خدمتتون عرض کنم که همین الان هم اگر بتونید برای دکتری پذیرش بگیرید به احتمال خیلی خیلی زیاد ( 99%) بهتون فاند کامل تعلق میگیره ، چون در سوئد مقطع دکتری به عنوان شغل حساب میشه و با یه جستجوی کوچیک میبینید که فاند فوق العاده ای به دانشجو های دکتری داده میشه در کشور سوئد . این مقدار فاند در سوئد باعث میشه یه زندگی بسیار خوب رو تجربه کنید . در کل به نظر شخصی خودم شانستون برای دانشگاه های سوئد در مقطع دکتری مناسب هست و اقدام کنید .
    دوست عزیز ممنون بابت پاسخگویی شما
    سوالی داشتم که ممنون میشم شما یا بقیه دوستان راهنمایی کنن.
    1- اینکه میگین به احتمال خیلی زیاد فاند کامل بدم رو بر چه اساس میگین؟ آخه من شنیدم اروپا بیشتر براساس تعداد مقالات ژورنال های ISI دانشجو جذب میکنن و فاند کامل میدن.
    دوستان بی نهایت ممنونم بابت راهنمایی هاتون

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مکانیک-ساخت و تولید-خواجه نصیرالدین طوسی

0- رشتۀ فوق دیپلم – نام دانشگاه – معدل نهایی مکانیک ماشین ابزار-دانشگاه کار غیرانتفاعی-17.63
    1- رشتۀ لیسانس – نام دانشگاه – معدل نهایی مهندسی مکانیک ساخت و تولید-دولتی شهید رجایی-18.09
    2- رشتۀ فوق لیسانس – نام دانشگاه – معدل نهایی مهندسی مکانیک ساخت و تولید-خواجه نصیر-16.42
    3- نمرۀ زبان (تافل/آیلتس) به تفکیک نمرات مهارت‌ها فعلا با ده روز خوندن آیلتس5.5 دارم ولی میخوام تا شهریور بخونم و احتمالا 6.5 می تونم بگیرم
    4- نمرۀ GRE یا GMAT به تفکیک نمرات مهارت‌ها ندارم
    5- تعداد مقالات ژورنالی (به تفکیک ISI یا غیر ISI) با ذکر نام ناشر ندارم دو تا مقاله آماده دارم که می خواهم سابمیت کنم
    6- تعداد مقالات کنفرانسی به زبان انگلیسی 1 عدد کنفرانس بین المللی داخلی دانشگاه تهران
    7- رشته و مقطع مورد نظر برای اپلای دکتری مهندسی مکانیک ساخت و تولید
    8- کشورهای (و یا دانشگاه های) مورد نظر برای اپلای به ترتیب اولویت کانادا
    9- نکات برجستۀ رزومه (سابقۀ TA/RA، مقام المپیاد/مسابقات بین‌المللی معتبر، رتبۀ برتر دانشکده/دانشگاه) رتبه دوم در رشته ام در مقطع لیسانس-بیش از یک سال سابقه کار مرتبط با سمت مدیریت تولید
    10- میزان فاند مورد انتظار (Full Fund/Partial Fund/Self-Funded)فاند کامل
    با سپاس

اضافه می کنم بنده سابقه 3 سال تدریس در چند دانشگاه در دروس رشته خودم را نیز دارم
    ویرایش توسط Mechatronic : April 23rd, 2016 در ساعت 10:19 PM دلیل: ترکیب دو پست

نقل قول نوشته اصلی توسط amin70 نمایش پست ها
    دوست عزیز ممنون بابت پاسخگویی شما
    سوالی داشتم که ممنون میشم شما یا بقیه دوستان راهنمایی کنن.
    1- اینکه میگین به احتمال خیلی زیاد فاند کامل بدم رو بر چه اساس میگین؟ آخه من شنیدم اروپا بیشتر براساس تعداد مقالات ژورنال های ISI دانشجو جذب میکنن و فاند کامل میدن.
    دوستان بی نهایت ممنونم بابت راهنمایی هاتون
    دوست عزیزم
    این صحبت فاند که عرض کردم رو از اونجایی میگم که اگر شما در یکی از دانشگاه های سوئد در مقطع دکتری پذیرش بگیرید ، بهتون هم فاند تعلق میگیره . سیاست دانشگاه های سوئد در مقطع دکتری ، خصوصا رشته های مهندسی به این صورته که این مقطع رو به عنوان شغل بهش نگاه میکنن و به طبق روال معمول به دانشجویان مقطع دکتری فاند تعلق میگیره (مثل کارمندان دستمزد یا همون حقوق ماهیانه میگیرن ) .
    بیشتر افرادی که من دیدم برای دکتری به سوئد رفتن فاند داشتن و حتی خیلی هاشون برای فاند هم فرم پر نکرده بودن . این موضوع از مشاهدات و تحقیقات شخصی خودم نشئت میگیره ( غلط املایی دارم . میدونم ) .
    بهترین پیشنهادی که میتونم بهتون بدم اینه که جدا از صحبت های بنده ، با دانشگاهای هدفتون در اروپا ( خصوصا سوئد ) مکاتبه کنید و این موضوع فاند در مقطع دکتری رو شخصا بررسی کنید و چقدر عالی میشه که تجربه و یا اطلاعاتی که بدست میارید رو در این انجمن برای آیندگان و افرادی مثل بنده به اشتراک بزارید تا شاید در آینده گره از مشکلات افراد دیگه باز بشه .
    نقل قول نوشته اصلی توسط liliom64 نمایش پست ها
    0- رشتۀ فوق دیپلم – نام دانشگاه – معدل نهایی مکانیک ماشین ابزار-دانشگاه کار غیرانتفاعی-17.63
    1- رشتۀ لیسانس – نام دانشگاه – معدل نهایی مهندسی مکانیک ساخت و تولید-دولتی شهید رجایی-18.09
    2- رشتۀ فوق لیسانس – نام دانشگاه – معدل نهایی مهندسی مکانیک ساخت و تولید-خواجه نصیر-16.42
    3- نمرۀ زبان (تافل/آیلتس) به تفکیک نمرات مهارت‌ها فعلا با ده روز خوندن آیلتس5.5 دارم ولی میخوام تا شهریور بخونم و احتمالا 6.5 می تونم بگیرم
    4- نمرۀ GRE یا GMAT به تفکیک نمرات مهارت‌ها ندارم
    5- تعداد مقالات ژورنالی (به تفکیک ISI یا غیر ISI) با ذکر نام ناشر ندارم دو تا مقاله آماده دارم که می خواهم سابمیت کنم
    6- تعداد مقالات کنفرانسی به زبان انگلیسی 1 عدد کنفرانس بین المللی داخلی دانشگاه تهران
    7- رشته و مقطع مورد نظر برای اپلای دکتری مهندسی مکانیک ساخت و تولید
    8- کشورهای (و یا دانشگاه های) مورد نظر برای اپلای به ترتیب اولویت کانادا
    9- نکات برجستۀ رزومه (سابقۀ TA/RA، مقام المپیاد/مسابقات بین‌المللی معتبر، رتبۀ برتر دانشکده/دانشگاه) رتبه دوم در رشته ام در مقطع لیسانس-بیش از یک سال سابقه کار مرتبط با سمت مدیریت تولید
    10- میزان فاند مورد انتظار (Full Fund/Partial Fund/Self-Funded)فاند کامل
    با سپاس
    با فرض اینکه بتونید آیلتس رو 7 بگیرید و GRE رو حدود 310 به بالا ، شانس پذیرش در مقطع دکتری دارید . برای کانادا باید با اساتید رشته تون مکاتبه کنید تا شانستون برای دریافت پذیرش به همراه کمک هزینه تحصیلی بیشتر بشه . در رابطه با مقالاتتون ، تجربه و تحقیقات بنده حقیر نشون داده که به کنفرانس داخلی و مقالات داخلی زیاد بهایی داده نمیشه در رابطه با گرفتن پذیرش . شاید تدریس دانشگاهیتون به همراه نمرات دوران تحصیلتون بیشتر بهتون کمک بکنه تا مقالات و کنفرانس های داخلی که شرکت کردید .

Junior Member

سلام دوستان.

1. رشته لیسانس : ریاضی محض دانشگاه ازاد تبریز معدل 14/64
    2. رشته فوق: ریاضی محض گرایش انالیز دانشگاه سراسری تبریز معدل 18/64
    3. تافل و جی ار ای در چند ماه اینده هر دو تاشو میدم.
    4. مقاله ندارم
    5. کشور مورد نظر امریکا و کانادا
    6. 4 سال سابقه تدریس در رشته خودم در دانشگاه علمی کاربردی.

به نظرتون GRE Subject هم بدم؟
    نمرات تافل و GRE general حداقل چقدر باشه که شانس داشته باشم؟
    ممنون دوستان.

ادامه مطالب بالا عرض کنم که من میخوام فول فاند بگیرم.
    ویرایش توسط Mechatronic : April 23rd, 2016 در ساعت 10:20 PM دلیل: ترکیب دو پست

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    آی تی آزاد تهران شمال

دوست عزیز
    گرفتن پذیرش بدون کمک هزینه چیز زیاد سختی نیست . تقریبا ترمی باید حدود 130 میلیون تومن یا بیشتر هزینه ی دانشگاه رو بدید . اگر با این موضوع مشکلی ندارد ، یه امتحان GRE بدید و فکر کنم با این نمره تافل راحت بتونید نمره بیشتر از 300 رو بدست بیارید . با داشتن یه GRE با نمره 300 به بالا میتونید از دانشگاه های مختلف آمریکا پذیرش بگیرید .
    برای ریزنمرات باید برید به قسمت مربوطه در انجمن ولی به صورت کلی ، ترم آخر که هستید ، در خواست ریزنمرات جهت ترجمه میکنید و بعد از واریز هزینه ش که هکر کنم کمتر از 15 هزار تومن هست بهتون درس هایی که پاس کردید رو تا اون لحظه در یک فرم تحویل میدن که برای تایید میبرید سازمان مرکزی ( انتهای خیابان پاسداران ، بالای قله ی کوه !!! ) اونجا مراحلش رو انجام میدید و بعد از تایید میبرید دارالترجمه و ....

فاند زیاد توی مقطع فوق موجود نیست ولی خیلی ها بودن که فاند گرفتن در مقطع ارشد . پس نگران نباشید ، باید شانستون رو امتحان کنید .
    با فرض اینکه بتونید نمره ی GRE رو حداقل 315 به بالا بدست بیارید ، میتونید شانس داشته باشید برای پذیرش و احیانا فاند . چرا احیانا فاند ؟ چون این فاند در مقطع ارشد بر میگرده به سیاست دانشگاه و داشتن فاند از طرف استاد و .... . ولی اقدام کنید ، انشالله که فاند هم بهتون تعلق میگیره .
    ممنون از جواب خوبتون. ۲ تا سوال برام مونده.
    ۱. شانسم برای دکتری مستقیم فکر میکنید چطور هستش ؟ و gre چقدر میتونه موثر باشه ؟
    ۲. وقتی در مورد gre صحبت میکنید نمره انشا زیاد مد نظر نیست و اهمیت زیادی نداره ؟
    ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط lonliness نمایش پست ها
    سلام دوستان.

1. رشته لیسانس : ریاضی محض دانشگاه ازاد تبریز معدل 14/64
    2. رشته فوق: ریاضی محض گرایش انالیز دانشگاه سراسری تبریز معدل 18/64
    3. تافل و جی ار ای در چند ماه اینده هر دو تاشو میدم.
    4. مقاله ندارم
    5. کشور مورد نظر امریکا و کانادا
    6. 4 سال سابقه تدریس در رشته خودم در دانشگاه علمی کاربردی.

به نظرتون GRE Subject هم بدم؟
    نمرات تافل و GRE general حداقل چقدر باشه که شانس داشته باشم؟
    ممنون دوستان.
    دوست عزیز
    رشته ریاضی جدیدا چند سالی هست که خوب فاند بهش دانشجوهاش داده میشه و جزوه رشته های خوب برای پذیرش و تحقیقات و .... هست . اگر نمره زبانتون مثلا آیلتس حداقل 7 به بالا ( یا تاقل حداقل 100 به بالا ) و GRE حداقل 315 به بالا داشته باشید شانس پذیرش به همراه کمک هزینه رو دارید . البته رشته ی شما GRE Subject فکر کنم باید امتحان بدید که بنده در این مورد اطلاعی ندارم که بتونم کمکتون بکنم . باید نظر دیگر دوستان رو بدونیم در این خصوص ، اما حدود حداقل ها رو بهتون عرض کردم و این حداقل ها ممکنه کمتر از این ها هم باشه و افرادی باشن که با نمراتی به مراتب کمتر از چیزی که من اینجا عرض کردم تونسته باشن پذیرش بگیرن که طبق معمول میگیم : شانسشون خوب بوده .
    نقل قول نوشته اصلی توسط hmdz نمایش پست ها
    ممنون از جواب خوبتون. ۲ تا سوال برام مونده.
    ۱. شانسم برای دکتری مستقیم فکر میکنید چطور هستش ؟ و gre چقدر میتونه موثر باشه ؟
    ۲. وقتی در مورد gre صحبت میکنید نمره انشا زیاد مد نظر نیست و اهمیت زیادی نداره ؟
    ممنون
    دوست عزیز
    خیلی از دانشگا های آمریکا الزامی به داشتن مدرک کارشناسی ارشد برای گرفتن پذیرش در مقطع دکتری ندارن و میتونید با مدرک لیسانس هم برای گرفتن پذیرش در مقطع دکتری اقدام کنید و به طبع دکتری این دسته از افراد حدود 5 سال یا بیشتر طول خواهد کشید .
    نمره GRE خوب باید داشته باشید که بتونید از دانشگاه های آمریکا پذیرش بگیرید . نمره انشا در GRE معمولا ملاکی برای دانشگاه ها نیست ولی باید تلاشتون رو بکنید ، که دیده شده معمولا بخاطر اینکه در تافل نمره خوبی بدست میاد و فرد توانایی نوشتن خوبی داره ، میتونه در این قسمت حداقل نمره 3 رو بدست بیاره که این نمره 3 هیچ مشکلی نداره و من تا الان ندیدم که بخاطر نمره 3 در انشای امتحان GRE کسی ریجکت بشه و یا درخواست تکرار امتحان بشه از طرف دانشگاه .

با سلام به همه دوستان عزیز.
    ممنون میشم راهنمایی بفرمایین.

1- رشتۀ لیسانس – نام دانشگاه – معدل نهایی

مهندسی مواد (متالورژی صنعتی)-دانشگاه سراسری سمنان-معدل 13.80

2- رشتۀ فوق لیسانس – نام دانشگاه – معدل نهایی

مهندسی مواد (گرایش خوردگی و حفاظت از مواد)-دانشگاه صنعتی سهند تبریز - معدل 15.80

3- نمرۀ زبان (تافل/آیلتس) به تفکیک نمرات مهارت‌ها

نمره تافل 105

4- نمرۀ GRE یا GMAT به تفکیک نمرات مهارت‌ها

320

5- تعداد مقالات ژورنالی (به تفکیک ISI یا غیر ISI) با ذکر نام ناشر

1 مقاله ISI. یک مقاله Scopus هم در دست تدوین دارم.

6- تعداد مقالات کنفرانسی به زبان انگلیسی

0

7- رشته و مقطع مورد نظر برای اپلای

مهندسی مواد

8- کشورهای (و یا دانشگاه های) مورد نظر برای اپلای به ترتیب اولویت
    آمریکا
    کانادا
    دانشگاههای متوسط
    9- نکات برجستۀ رزومه (سابقۀ TA/RA، مقام المپیاد/مسابقات بین‌المللی معتبر، رتبۀ برتر دانشکده/دانشگاه)
    10- میزان فاند مورد انتظار (Full Fund/Partial Fund/Self-Funded)
    Full Fund

دوست عزیز
    رشته ریاضی جدیدا چند سالی هست که خوب فاند بهش دانشجوهاش داده میشه و جزوه رشته های خوب برای پذیرش و تحقیقات و .... هست . اگر نمره زبانتون مثلا آیلتس حداقل 7 به بالا ( یا تاقل حداقل 100 به بالا ) و GRE حداقل 315 به بالا داشته باشید شانس پذیرش به همراه کمک هزینه رو دارید . البته رشته ی شما GRE Subject فکر کنم باید امتحان بدید که بنده در این مورد اطلاعی ندارم که بتونم کمکتون بکنم . باید نظر دیگر دوستان رو بدونیم در این خصوص ، اما حدود حداقل ها رو بهتون عرض کردم و این حداقل ها ممکنه کمتر از این ها هم باشه و افرادی باشن که با نمراتی به مراتب کمتر از چیزی که من اینجا عرض کردم تونسته باشن پذیرش بگیرن که طبق معمول میگیم : شانسشون خوب بوده .

دوست عزیز
    خیلی از دانشگا های آمریکا الزامی به داشتن مدرک کارشناسی ارشد برای گرفتن پذیرش در مقطع دکتری ندارن و میتونید با مدرک لیسانس هم برای گرفتن پذیرش در مقطع دکتری اقدام کنید و به طبع دکتری این دسته از افراد حدود 5 سال یا بیشتر طول خواهد کشید .
    نمره GRE خوب باید داشته باشید که بتونید از دانشگاه های آمریکا پذیرش بگیرید . نمره انشا در GRE معمولا ملاکی برای دانشگاه ها نیست ولی باید تلاشتون رو بکنید ، که دیده شده معمولا بخاطر اینکه در تافل نمره خوبی بدست میاد و فرد توانایی نوشتن خوبی داره ، میتونه در این قسمت حداقل نمره 3 رو بدست بیاره که این نمره 3 هیچ مشکلی نداره و من تا الان ندیدم که بخاطر نمره 3 در انشای امتحان GRE کسی ریجکت بشه و یا درخواست تکرار امتحان بشه از طرف دانشگاه .
    بعضی دانشگاه ها مینیمم دارن واسه هر قسمت من جمله قسمت نوشتاری gre
    من خودم از یک دانشگاه واسه نمره writing رد شدم
    سایت دانشگاه ها رو چک کنید

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)