صفحه 323 از 587 نخستنخست ... 223273313314315316317318319320321322323324325326327328329330331332333373423 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 3,221 تا 3,230 , از مجموع 5865

موضوع: بررسی شانس پذیرش و فاند بر اساس رزومه (آخرین ویرایش: 9 سپتامبر 2017)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : نظرخواهی دربارۀ شانس پذیرش و فاند بر اساس رزومه (رعایت قوانین پست اول، الزامی

0- رشتۀ فوق دیپلم – نام دانشگاه – معدل نهایی
    ندارم
    1- رشتۀ لیسانس – نام دانشگاه – معدل نهایی
    ریاضی - دانشگاه تهران - (تا آخر ترم 7 ) 12.78
    2- رشتۀ فوق لیسانس – نام دانشگاه – معدل نهایی
    هنوز دانشجوی کارشناسی هستم.
    3- نمرۀ زبان (تافل/آیلتس) به تفکیک نمرات مهارت‌ها
    نمره ی TOEFL 101
    R 24
    L 26
    S 28
    W 23
    ---> نمرات آزمون بدون آمادگی و برای آشنایی با آزمون بود. روی 110+ حساب میکنم برای امتحان اصلی.

4- نمرۀ GRE یا GMAT به تفکیک نمرات مهارت‌ها
    دنبالش نرفته ام هنوز. ولی احتمالا بالا.
    5- تعداد مقالات ژورنالی (به تفکیک ISI یا غیر ISI) با ذکر نام ناشر
    0
    6- تعداد مقالات کنفرانسی به زبان انگلیسی
    0
    7- رشته و مقطع مورد نظر برای اپلای
    1 ) سینما - کارشناسی ارشد
    2 ) عکاسی - کارشناسی ارشد

8- کشورهای (و یا دانشگاه های) مورد نظر برای اپلای به ترتیب اولویت
    1 ) آمریکا
    2 ) کانادا
    3 ) آلمان / بلژیک / اتریش
    4 ) بقیه ی اروپا
    5 ) آفریقای جنوبی (چون زبانش انگلیسی هست! )

9- نکات برجستۀ رزومه (سابقۀ TA/RA، مقام المپیاد/مسابقات بین‌المللی معتبر، رتبۀ برتر دانشکده/دانشگاه)
    ساختن چند فیلم کوتاه و احتمالا شرکت اونها در جشنواره ها. دانش زبان فرانسه (تا B1). مدرک مورد تایید وزارت علوم برای دوره ی عکاسی و نرم افزارهای ویرایشی.
    10- میزان فاند مورد انتظار (Full Fund/Partial Fund/Self-Funded)

حتما کمک هزینه موجود باشه! ولی خود دانشگاه هزینه اش بالا نباشه! یعنی اینطور که اگر هم کمک هزینه داده نشد، بشه ترم اول رو حسابی درس خوند و بورس گرفت.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Electrical Engineer, Bremen University

پیش فرض پاسخ : بررسی شانس پذیرش و فاند بر اساس رزومه (قوانین پست اول مجدداً اصلاح شد)

0- رشتۀ فوق دیپلم – نام دانشگاه – معدل نهایی

مهندسی برق الکترونیک - دانشگاه سراسری تبریز - 15.72

نمره ی TOEFL 103
    R 25
    L 25
    S 27
    W 26

هنوز امتحان ندادم

1 journal

CMOS LC-oscillator with simulated inductor for QPSK ------- International Journal of Mechatronics, Electrical and Computer Technology-IJMEC

2 international IEEE conferences

Improvement of AODV routing in large- scale and non-stationary ZigBee networks
    Smart parking system based on ZigBee and TCP/IP protocols for IOT applications

کارشناسی ارشد مهندسی برق الکترونیک // تخصص SoC ( طراحی دیجیتال )

1 ) آمریکا
    2 )
    آلمان
    san francisco university
    san jose state university

9- نکات برجستۀ رزومه (سابقۀ TA/RA، مقام المپیاد/مسابقات بین‌المللی معتبر، رتبۀ برتر دانشکده/دانشگاه)
    3rd place in the 4th IRAN CanSat Competition.
    Supervisor of: Communication & Electrical sections
    ----------------

2nd place in Professional & National Robotic Competition of Tabriz
    ----------------
    IC Designer in WSN Lab (Under supervision of Pro Sobhi)
    ----------------
    PCB designer in Afra-Electronic circuit designing company

بدون فاند نمیتونم برم آمریکا. اضلا شانسی دارم برای آمریکا که بخوای 5 6 میلیون هزینه اپلای بکنم؟ فاند در حدود 20000 دلار در سال

پیش فرض پاسخ : بررسی شانس پذیرش و فاند بر اساس رزومه (قوانین پست اول مجدداً اصلاح شد)

مهندسی نرم افزار- دانشگاه آزاد - 17
    ----------
    نمره ی TOEFL 90
    که البته 100 به بالا هم می تونم بگیرم
    300
    0
    0
    1 ) کارشناسی ارشد مهندسی نرم افزار یا اینفورمیشن سیستم یا هر رشته ای که فقط فاند بدن!

1 ) آمریکا هر دانشگاهیش با هر رنک و شرایطی که می خواد باشه فقط آمریکا باشه چون من فقط می خوام پام برسه به آمریکا برای کار در یکی از شرکت های بزرگ مثل گوگل یا مایکروسافت که فقط لنگ اینم که آمریکا برسم و اگه بخوایم رو راست باشیم ارشد یه ابزار برای آمریکا رفتنه.
    سابقه ی تی ای تی آر ندارم ولی رزومه ی کاری خیلی خوبی دارم. کار کردن به مدت 3-4 سال در هایپر آفیس آمریکا به صورت از راه دور و آماده سازی محصولات نرم افزاری برای کمپانی هایی مثل ناسا - ورایزن - ای تی اند تی و ... - اشراف کامل بر بیش از 4 زبان برنامه نویسی به صورت حرفه ای - سایت هایی مثل programming.com و share.to رو روشون کار کردم به عنوان برنامه نویس ارشد. شاید تنها امیدم به رزومه ی کاریم باشه

مشکلی از بابت هزینه های زندگی ندارم فقط هزینه ی دانشگاه رو بده هم کافیه
    ماهی 1200-1500 دلار رو می تونم خودم برای مخارج زندگی بدم حتی اگه نتونم کارم بکنم.
    تکرار می کنم که فقط برام مهمه که آمریکا باشه. حتی اگه از دانشگاه آزادم پایین تر باشه سطحش مشکلی نیست. استقبالم می کنم تازه

ببخشید من زیاد اطلاعات فنی راجع به سیستم دانشگاهی آمریکا ندارم خیلی خودمونی و دور همی موارد رو ذکر کردم ممنون میشم که کمکم کنید

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط aghasoroush نمایش پست ها

مهندسی نرم افزار- دانشگاه آزاد - 17
    ----------
    نمره ی TOEFL 90
    که البته 100 به بالا هم می تونم بگیرم
    300
    0
    0
    1 ) کارشناسی ارشد مهندسی نرم افزار یا اینفورمیشن سیستم یا هر رشته ای که فقط فاند بدن!

1 ) آمریکا هر دانشگاهیش با هر رنک و شرایطی که می خواد باشه فقط آمریکا باشه چون من فقط می خوام پام برسه به آمریکا برای کار در یکی از شرکت های بزرگ مثل گوگل یا مایکروسافت که فقط لنگ اینم که آمریکا برسم و اگه بخوایم رو راست باشیم ارشد یه ابزار برای آمریکا رفتنه.
    سابقه ی تی ای تی آر ندارم ولی رزومه ی کاری خیلی خوبی دارم. کار کردن به مدت 3-4 سال در هایپر آفیس آمریکا به صورت از راه دور و آماده سازی محصولات نرم افزاری برای کمپانی هایی مثل ناسا - ورایزن - ای تی اند تی و ... - اشراف کامل بر بیش از 4 زبان برنامه نویسی به صورت حرفه ای - سایت هایی مثل programming.com و share.to رو روشون کار کردم به عنوان برنامه نویس ارشد. شاید تنها امیدم به رزومه ی کاریم باشه

مشکلی از بابت هزینه های زندگی ندارم فقط هزینه ی دانشگاه رو بده هم کافیه
    ماهی 1200-1500 دلار رو می تونم خودم برای مخارج زندگی بدم حتی اگه نتونم کارم بکنم.
    تکرار می کنم که فقط برام مهمه که آمریکا باشه. حتی اگه از دانشگاه آزادم پایین تر باشه سطحش مشکلی نیست. استقبالم می کنم تازه

ببخشید من زیاد اطلاعات فنی راجع به سیستم دانشگاهی آمریکا ندارم خیلی خودمونی و دور همی موارد رو ذکر کردم ممنون میشم که کمکم کنید
    سلام.

دوست عزیز، ارشد اصلا هم یک ابزار برای آمریکا رفتن نیست. شما اگر توی دانشگاه با سطح خیلی پایین قبول بشید به مشکلات ویزا برمیخورید. خرج تحصیل هم خیلی زیاد هست توی آمریکا، به خصوص رشته هایی مثل کامپیوتر که هزاران نفر با رزومه های بسیار قوی از کشورهایی مثل هند، چین و ژاپن و ... دارن Apply میکنند. نمیخوام ناامیدتون کنم، چون معدلتون خوب هست و نمره ی زبان بالای 90 هم کافی هست و اگر مشکل مالی نداشته باشید، تقریبا همه چیز اوکی هست... ولی اینکه میگید از طریق تحصیل رفتن تنها راه هست، غلطه. هدف شما کار کردن هست. شما اگر پاتون برسه به دانشگاه های آمریکا، مثل دانشگاه آزاد این طرف یا حتی دانشگاه های سراسری نیست. شما باید صبح تا شب وقتتون رو برای درس خوندن بذارید! رقابت تنگاتنگ با کسایی که از گوشه کنار دنیا اومده ان برای درس خوندن. بنابراین فرصت نمی کنید به کار کردن برسید - که برای کار در شرکت های مطرحی که نام بردید، شما باید سایقه ی کاری اتون توی آمریکا رو نشون بدید! یعنی، حداقلش این هست که Internship داشته باشید که پاتون به اون شرکت ها برسه. وگرنه، درستون که تموم بشه، ویزای دانشجویی اتون هم تموم میشه و احتمال استخدام شدن از طرف Google خیلی خیلی پایین هست اگر شما سابقه ی کار در آمریکا رو نداشته باشید! (با توجه به رقابت خیلی زیاد و سخت) با ویزای دانشجویی، شما نمیتونید آمریکا کار کنید (پس فکر تحصیل همزمان با کار رو از سرتون بیرون کنید! مگر کارهایی که نیازی به تخصص نداشته باشه، مثل کار توی کافه ی دانشگاه ولی شما رسمی استخدام نمیشید و نمیتونید بگید "من دو سال تو گوگل کار کردم"... )

پس به نظر من، اگر واقعا توی برنامه نویسی اینقدر خبره هستید، شروع کنید به Apply کردن برای ویزای کاری. چون میگید میتونید از پس خرج زندگی بر بیاید، حتی برای Internship ها ! (یعنی کار کنید ولی پول نگیرید! ) رزومه ی کاری اتون رو هرچقدر که امکان داره بهتر کنید. چون هدفتون برای کار هست این حرف رو میزنم.

پیش فرض پاسخ : نظرخواهی دربارۀ شانس پذیرش و فاند بر اساس رزومه (رعایت قوانین پست اول، الزامی

1- رشتۀ لیسانس – نام دانشگاه – معدل نهایی فیزیولوزی ورزشی ارومیه 16/10
    2- رشتۀ فوق لیسانس – نام دانشگاه – معدل نهایی فیزیولوژی ورزشی ارومیه 18/03
    3- نمرۀ زبان (تافل/آیلتس) به تفکیک نمرات مهارت‌ها وقت نکردم فعلا آزمون بدم اما یقیقا سطح زبانم خوبه
    4- نمرۀ GRE یا GMAT به تفکیک نمرات مهارت‌ها ----5- تعداد مقالات ژورنالی (به تفکیک ISI یا غیر ISI) با ذکر نام ناشر 2 مقاله ISI چاپ شده 3 مقاله هم فرستاده شده فعلا در حال داوری
    6- تعداد مقالات کنفرانسی به زبان انگلیسی 2 مقاله جهت ارایه شفاهی بود و یک پوستر
    7- رشته و مقطع مورد نظر برای اپلای دوره PHD
    8- کشورهای (و یا دانشگاه های) مورد نظر برای اپلای به ترتیب اولویت کلا بنده روی فعالیت بدنی و سرطان کار کردم دقیقا نمیدونم کدوم کشور و دانشگاه مناسبه اما براساس مقالات آمریکا بیشتر تو این زمینه کار کرده ولی اگه از کشورهای اروپایی هم باشه و پول خوبی بدن چرا که نه ...
    10- میزان فاند مورد انتظار (Full Fund/Partial Fund/Self-Funded) متاهلم و احتیاج به فول فاند دارم

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی برق- قدرت دانشگاه ازاد علوم و تحقیقات

0-کاردانی برق مخابرات- دانشگاه آزاد بروجرد- معدل 14
    1- کارشناسی برق الکترونیک- دانشگاه آزاد لاهیجان معدل 14/60
    2- برق قدرت- دانشگاه آزاد واحد علوم تحقیقات معدل 19/08
    3- آیلتس حداقل 7 میگیرم
    4- آزمون GRE فقط قسمت کوانتیتیو رو جواب میدم و تموم تلاشم رو میکنم تا 165 بگیرم
    5- یک مقاله ISI در مجله علمی پژوهشی دانشگاه تبریز
    6- تعداد مقالات کنفرانسی به زبان انگلیسی ندارم
    7- رشته و مقطع مورد نظر برای اپلای رشته برق گرایش قدرت- مقطع دکتری
    8- کشورهای (و یا دانشگاه های) مورد نظر برای اپلای به ترتیب اولویت امریکا ترجیحا ایالت واشینگتن و همون اطراف ( راجع به دانشگاه های امریکا اطلاعی ندارم)
    9- نکات برجستۀ رزومه (سابقۀ TA/RA، مقام المپیاد/مسابقات بین‌المللی معتبر، رتبۀ برتر دانشکده/دانشگاه) شاگرد دوم شدم اما نمیدونم دانشگاه مدرکی بابت این موضوع بهم میده یا نه- میتونم سابقه کار تدریس فیزیک هم بگیرم. من سی ساله هستم و ده ساله که تدریس میکنم و فکر کنم که برام پنج شش سال بنویسن
    10-
    فول فاند

مشکل اینجاست که نمیدونم برای کدوم دانشگاه ها باید اقدام کنم ( منظورم هم رنکینگ و هم اسم دانشگاس)

Junior Member

0-ندارم
    1-مهندسی عمران - دانشگاه علم و صنعت ایران - 16
    2-ندارم
    3-تافل با نمره 97 به تفکیک - S=24 - L=23 - Wr=25 - R=25
    4-درآینده نزدیک خواهم داد.
    5- 1 مقاله بین المللی ELSEVIER
    6- 0
    7-کارشناسی ارشد - مدیرت ساخت و پروژه یا مهندسی خاک و پی
    8- آمریگا (University of Illinois-Urbana champaign و University of Michigan و University of California و University of Colorado-denver) در اولویت بعدی کانادا ( University of British Columbia و Torento و McGill و Waterloo )
    9-دو دوره رتبه دوم دانشکده
    10- Partial-Fund و یا Self-Funded
    دوستان خواهشا پرسش منو حذف نکنید.کسی از بزرگواران راهنمایی نکردش منو.
    خواهشا لطف کنید راهنمایی کنید.
    متشکرم

Junior Member

1- رشتۀ لیسانس – نام دانشگاه – معدل نهایی مهندسی معماری -ازاد قزوین-17.58

2- رشتۀ فوق لیسانس – نام دانشگاه – معدل نهایی مهندسی معماری-علوم و تحقیقات تبریز18.31

3- نمرۀ زبان (تافل/آیلتس/...) به تفکیک نمرات مهارت‌ها:
    ایلتس 7

4- نمرۀ GRE یا GMAT به تفکیک نمرات مهارت‌ها امتحان ندادم

5- تعداد مقالات ژورنالی (به تفکیک ISI یا غیر ISI) با ذکر نام ناشر یک مقاله علمی پژوهشی
    یک مقاله خارجی

6- تعداد مقالات کنفرانسی (به تفکیک فارسی یا انگلیسی) با ذکر نام برگزار کننده یک مقاله در همایش

دو مقاله داخلی
    مقطع دکترا رشته معماری (گرایش معماری برایم فرقی ندارد)
    ویا یک مستر دیگر معماری

8- کشورهای (و یا دانشگاه های) مورد نظر برای اپلای به ترتیب اولویت:
    آمریکا(اولین اولویت) ، کانادا ، استرالیا، آلمان . هلند . سوید سوییس

9- شرایط خاص رزومه (سابقۀ TA/RA در مقاطع تحصیلی قبل، داشتن مقام در رخدادهای مرتبط بین‌المللی، کسب یکی از رتبه‌های برتر در دانشکده یا دانشگاه خود و ...:
    3 سال سابقه ی کار بدون بیمه ،، پایه سه نظام مهندسی دارم

10- سایر نکات مهم (الزام یا تمایل به دریافت فاند یا بی نیازی از آن، اقامت دائم یا شهروندی در کشوری دیگر و ...)
    ​فاند کامل و تمایل به اقامت دایم
    راستش بنده دنبال بهترین راه برای اقامت دايم هستم و بین تحصیل و ویزای کاری نمیدونم بهترین گزینه کدام است!!

مکانیک دانشگاه صنعتی اصفهان 15.89

3- نمرۀ زبان (تافل/آیلتس) به تفکیک نمرات مهارت‌ها تافل 93 (R=23, L=26, S=22, W=22)
    5- تعداد مقالات ژورنالی 3 مقاله ISI
    6- تعداد مقالات کنفرانسی 1 مقاله کنفرانس داخلی
    7- رشته و مقطع مورد نظر برای اپلای دکترا مستقیم یا ارشد انرژی یا بیو مکانیک
    8- کشورهای (و یا دانشگاه های) مورد نظر برای اپلای به ترتیب اولویت کانادا
    9- نکات برجستۀ رزومه (دو سال سابقه کار در دو گروه تحقیقاتی مختلف- انجام پروژه در فولاد مبارکه و تسلط به چندین نرم افزار و زبان برنامه نویسی- توصیه نامه ی قوی)
    10- میزان فاند مورد انتظار (Full Fund)

1. مهندسی کامپیوتر - نرم افزار - آزاد تبریز- 14.84 ( مقطع کاردانی : علمی کاربردی کامپیوتر-نرم افزار - غیرانتفاعی نبی اکرم (ص) - 15.92)

2. مهندسی IT (شبکه های کامپیوتری) - امیر کبیر تهران - 16.42

3.هنوز امتحان ندادم اما آیلتس بین 6.5 تا 7 قابل پیش بینی هست.

4. هنوز امتحان GRE نداده ام.

5. یک مقاله در مجله داخلی دانشگاه غیر انتفاعی رشدیه تبریز

6.

7. شبکه های کامپیوتری در یکی از شاخه های امنیت-Wireless و ... (مجددا برای ارشد می خوام اپلای کنم)

8. آمریکا و کانادا

9. داشتن 6 سال سابقه کار همراه با بیمه در شرکت های IT و مخابراتی معروف + 3 سال سابقه کار بدون بیمه در شاخه IT و برنامه نویسی وب + تدریس در دبیرستان و دانشگاه (هر کدام یکسال)

​10. فاند کامل یا Half Found

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)