صفحه 34 از 587 نخستنخست ... 24252627282930313233343536373839404142434484134534 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 331 تا 340 , از مجموع 5865

موضوع: بررسی شانس پذیرش و فاند بر اساس رزومه (آخرین ویرایش: 9 سپتامبر 2017)

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering

پیش فرض پاسخ : نظرخواهی دربارۀ شانس پذیرش و فاند بر اساس رزومه (قوانین لازم الاجرا در پست اول

1- رشتۀ لیسانس – نام دانشگاه – معدل نهایی
    برق الکترونیک-سراسری شهرستان-13.56
    2- رشتۀ فوق لیسانس – نام دانشگاه – معدل نهایی
    برق-الکترونیک-سراسری شهرستان-18.01
    3- نمرۀ زبان (تافل/آیلتس/...) به تفکیک نمرات مهارت‌ها
    116 (R:30,L:29,S:27,W:30)
    4- نمرۀ GRE یا GMAT به تفکیک نمرات مهارت‌ها
    25 نوامبر دارم
    5- تعداد مقالات ژورنالی (به تفکیک ISI یا غیر ISI) با ذکر نام ناشر
    4 isi یکی IEEE Transaction ایمپکت 2.5 و 3 تای دیگه ایمپکت 0.7
    6- تعداد مقالات کنفرانسی (به تفکیک فارسی یا انگلیسی) با ذکر نام برگزار کننده
    1 کنفرانس IEEE کحل برگزاری ایران هنوز چاپ نشده
    7- رشته و مقطع مورد نظر برای اپلای
    دکترا برق
    8- کشورهای (و یا دانشگاه های) مورد نظر برای اپلای به ترتیب اولویت
    آمریکا-کاندا-استرالیا-هلند (از رنک 100 تا 300)
    9- شرایط خاص رزومه (سابقۀ TA/RA در مقاطع تحصیلی قبل، داشتن مقام در رخدادهای مرتبط بین‌المللی، کسب یکی از رتبه‌های برتر در دانشکده یا دانشگاه خود و ...)
    ندارم
    10- سایر نکات مهم (الزام یا تمایل به دریافت فاند یا بی نیازی از آن، داشتن اقامت دائم یا شهروندی در کشوری دیگر و ...)

فاند لازم.

ApplyAbroad Senior Veteran
    Mechatronic آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EE-ME

پیش فرض پاسخ : نظرخواهی دربارۀ شانس پذیرش و فاند بر اساس رزومه (قوانین لازم الاجرا در پست اول

نقل قول نوشته اصلی توسط alimalakooti نمایش پست ها
    برق الکترونیک-سراسری شهرستان-13.56
    برق-الکترونیک-سراسری شهرستان-18.01
    116 (R:30,L:29,S:27,W:30)
    25 نوامبر دارم
    4 isi یکی IEEE Transaction ایمپکت 2.5 و 3 تای دیگه ایمپکت 0.7
    1 کنفرانس IEEE کحل برگزاری ایران هنوز چاپ نشده
    دکترا برق
    آمریکا-کاندا-استرالیا-هلند (از رنک 100 تا 300)
    9- شرایط خاص رزومه (سابقۀ TA/RA در مقاطع تحصیلی قبل، داشتن مقام در رخدادهای مرتبط بین‌المللی، کسب یکی از رتبه‌های برتر در دانشکده یا دانشگاه خود و ...)
    ندارم
    10- سایر نکات مهم (الزام یا تمایل به دریافت فاند یا بی نیازی از آن، داشتن اقامت دائم یا شهروندی در کشوری دیگر و ...)

فاند لازم.
    معدل لیسانستون میتونه توی استرالیا دردسر ساز بشه؛ هر چند که رکورد مقالات خوبی دارید.
    برای کانادا شانس خیلی خوبی دارید که پذیرش فول فاند بگیرید؛ حتماً با استادها مکاتبه کنید.
    برای امریکا هم در صورت گرفتن نمرۀ قابل قبول GRE، شانس خوبی برای رنک بالای 50 دارید. اگر GRE مثل تافل درخشان بشه، ممکنه رنک زیر 50 هم بتونید موفقیت به دست بیارید.
    در مورد هلند اطلاع موثقی ندارم.
    آینده‌ای خواهم ساخت که گذشته‌ام جلویش زانو بزند!

به دلیل محدودیت زمانی، از پاسخگویی به پیام های خصوصیِ قابل طرح در فورِم معذورم.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Kur0sh نمایش پست ها

آموزش زبان انگلیسی - دانشگاه مازندران - 18/78
    آموزش زبان انگلیسی - دانشگاه تهران - (در حال تحصیل)
    آیلتس آکادمیک 7
    یک مقاله در ژورنال علمی پژوهشی داخلی (ژورنال دانشگاه شهید چمران اهواز)
    در حال نوشتن یک مقاله برای چاپ در ISI هستم و تا پایان فارغ التحصیلی چاپش می‌کنم
    رشته‌ی آموزش زبان انگلیسی در مقطع Ph.D.
    ایالات متحده (دانشگاهش فرقی نمی کنه)

انگلستان
    استرالیا
    رتبه اول دوره کارشناسی
    رتبه تک رقمی کنکور ارشد
    حتماً می‌خوام فاند رو از همون ابتدا دریافت کنم ...

(یه سؤال خارج از تاپیک: فاند هزینه های زندگی رو هم پوشش میده؟ فقط برای خود شخص یا همسرش رو هم تحت پوشش قرار میده؟)
    نقل قول نوشته اصلی توسط ehsan1983 نمایش پست ها
    در رشته هاي علوم انساني پيداكردن و گرفتن فاند كاربسيار سختيه. اونم به سابقه پژوهشيوون بستگي داره. بالاخره قدول كنيد جايي مثل زمريكا كه زبون نيتيوشون انگليسيه بيشتر روي دانشجوهاي نيتيو حساب باز ميكنه؟(در اين رشته). گرايش لينگوئستيك كار كرديد؟در هرصورت بايد استاد پيدا كنيد.

موفق باشيد.
    والا گرایشم زبان شناسی نبوده، ولی به زبان شناسی هم علاقه دارم و درسم هم خوبه تو این حوزه ...
    یعنی لینگوئیستیکس احتمال گرفتن فاندش تو امریکا بیشتره؟

شرایط استرالیا و انگلستان رو چی؟ اطلاع ندارید؟

Junior Member FaezehKa آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Bachelor's degree in Microbiology from Azad Uni

نقل قول نوشته اصلی توسط Mechatronic نمایش پست ها
    دوست عزیز؛

تعداد کسانی که تسلط بالایی در رشتۀ تحصیلی شما دارند و میتونند شانس شما را بررسی کنند، زیاد نیست. به همین خاطر، من یک سری نکات عمومی که میدونم خدمت شما عرض می کنم:

مهمترین عامل در بالا رفتن شانس رزومه، معدل هست که شما وضعیت خیلی خوبی دارید.
    نمرۀ آیلتس 6.5 تا 7، نمرۀ قابل قبولی هست.

در مورد کشورهای اروپایی نمیشه تخمین خاصی زد چون طیف گسترده ای از کشورها هستند که لزوماً الگوی رفتاری و سطح کیفی یکسانی ندارند. در کل، به نظر میاد مشکلی برای اروپا نداشته باشید.

برای کانادا، باید پیگیر جلب نظر استاد باشید. معدل خوبتون میتونه به خوبی بهتون کمک کنه. تلاش کنید که وارد رایزنی با استادها بشید.

برای امریکا باید پیگیر GRE بشید تا بشه گفت شانستون چقدر هست. اگر آیلتس 7 و GRE بالای 310 بگیرید، میتونید بین دانشگاه های top 100 رشتۀ خودتون، جویای انتخاب دانشگاه و استاد باشید. منبع دریافت فاند، یا اسکالرشیپ هست و یا TA و یا RA. مورد اول به رزومۀ قوی داده میشه که به دلیل داشتن معدل بالا، محتمل هست که به شما هم تعلق بگیره. برای اینکه شانس TA داشته باشید، سعی کنید نمرۀ اسپیکینگ مینیمم 7 بگیرید و هر چه بالاتر باشه، شانستون هم بیشتر میشه. فاند RA هم به نظر استاد بستگی داره که احتمالاً استادها ترجیح میدند به دانشجوهای دکترا بیشتر بدند و کمتر به دانشجوی ارشد تعلق میگیره.

با توجه به شرایط بالا، اگر بتونید نمرۀ آیلتس حداقل 7 و GRE حداقل 315 بگیرید، تصور میکنم که حتی بتونید برای گرفتن پذیرش دکتری مستقیم هم اقداماتی انجام بدید.

موفق باشید.
    با عرض سلام و تشکر فراوان از راهنمایی خوبتون

چندتا سوال پیش اومده که ممنون میشم راهنمایی بفرمایید.

باتوجه به صحبتهای شما، باید امریکا رو کنار بگذارم چون وقت گذاشتن برای جی آر ای برایم سخت است.
    پس گزینه بعدی کانادا میشود.چون ترجیح میدم در کشور انگلیسی زبان زندگی کنم و کمی هم فرانسه خوندم(به عنوان زبان دوم کانادا) و هدف اقامت داءم هم دارم.
    من میتونم اسپیکینگ 7 در آیلتس بیارم و نمره کل رو هم به 7 برسونم.
    4سال سابقه کاری دارم که بی ارتباط به رشته ام نیست. و همچنین دوره کارآموزی آزاد در مورد رشته ام گذرانده ام. سابقه کمی هم در تدریس زبان انگلیسی دارم. کمی هم زبان فرانسه خوانده ام و میتوانم ادامه دهم تا مدرک بگیرم.

اما اینکه دانشگاه فارغ التحصیلی ام -آزاد شهریار-شهر قدس- معتبر نیست، 7-6سال پیش فارغ التحصیل شده ام و پایان نامه نداشتم و تا کنون هم مقاله ای اراءه نداده ام ضعف در رزومه ام محسوب میشه و مانع فاند کامل گرفتن میشود؟

خودم خیلی به معدلم امیدوارم و در اکثر درس های تخصصی هم نمره خیلی بالا گرفته ام. در کسب نمره آیلتس بالا با اسپیکینگ 7 هم مشکلی نمی بینم، اما از چه طریق میتوانم با وجود ضعفهایم، نظر استاد رو برای اسکالرشیپ یا تی ای در کانادا جلب کنم؟ منظورم اینه که با توجه به شرایطی که عرض کردم چه کار دیگه ای میتونم انجام بدم تا شانس خودم رو در گرفتن یک فاند خوب بالا ببرم؟ کسب نمره آیلتس بالاتر و SOP قوی؟؟ (باتوجه به اینکه هدف من گرفتن "فاند قابل توجه" هست)

پیشاپیش از اینکه وقت میگذارید و پاسخ میدهید سپاسگزارم

Mechatronic آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EE-ME

نقل قول نوشته اصلی توسط FaezehKa نمایش پست ها
    با عرض سلام و تشکر فراوان از راهنمایی خوبتون

چندتا سوال پیش اومده که ممنون میشم راهنمایی بفرمایید.

باتوجه به صحبتهای شما، باید امریکا رو کنار بگذارم چون وقت گذاشتن برای جی آر ای برایم سخت است.
    پس گزینه بعدی کانادا میشود.چون ترجیح میدم در کشور انگلیسی زبان زندگی کنم و کمی هم فرانسه خوندم(به عنوان زبان دوم کانادا) و هدف اقامت داءم هم دارم.
    من میتونم اسپیکینگ 7 در آیلتس بیارم و نمره کل رو هم به 7 برسونم.
    4سال سابقه کاری دارم که بی ارتباط به رشته ام نیست. و همچنین دوره کارآموزی آزاد در مورد رشته ام گذرانده ام. سابقه کمی هم در تدریس زبان انگلیسی دارم. کمی هم زبان فرانسه خوانده ام و میتوانم ادامه دهم تا مدرک بگیرم.

اما اینکه دانشگاه فارغ التحصیلی ام -آزاد شهریار-شهر قدس- معتبر نیست، 7-6سال پیش فارغ التحصیل شده ام و پایان نامه نداشتم و تا کنون هم مقاله ای اراءه نداده ام ضعف در رزومه ام محسوب میشه و مانع فاند کامل گرفتن میشود؟

خودم خیلی به معدلم امیدوارم و در اکثر درس های تخصصی هم نمره خیلی بالا گرفته ام. در کسب نمره آیلتس بالا با اسپیکینگ 7 هم مشکلی نمی بینم، اما از چه طریق میتوانم با وجود ضعفهایم، نظر استاد رو برای اسکالرشیپ یا تی ای در کانادا جلب کنم؟ منظورم اینه که با توجه به شرایطی که عرض کردم چه کار دیگه ای میتونم انجام بدم تا شانس خودم رو در گرفتن یک فاند خوب بالا ببرم؟ کسب نمره آیلتس بالاتر و SOP قوی؟؟ (باتوجه به اینکه هدف من گرفتن "فاند قابل توجه" هست)

پیشاپیش از اینکه وقت میگذارید و پاسخ میدهید سپاسگزارم
    سلام

1- مدرک دانشگاه آزاد مشکلی در بحث اعتبار نداره؛ نگران نباشید.

2- فاصله حدوداً هفت ساله ای که بین فراغت از مقطع قبلی تا اقدام برای اپلای افتاده، میتونه پوئن نگران کننده ای برای کمیتۀ تصمیم باشه. در چنین مواقعی که هیچ تلاش علمی و تحقیقاتی بخصوصی در این مدت، انجام نشده، SoP نقش بسیار تعیین کننده ای خواهد داشت. یعنی کمیتۀ تصمیم به محتوای این نامه نگاه میکنه تا به تشخیص برسه که آیا شما بعد از اینهمه سال، انگیزۀ لازم را دارید یا نه.

3- فاند RA که بعیده با این شرایط، بهتون تعلق بگیره. فاند TA معمولاً توسط دپارتمان تخصیص داده میشه و برای این کار، به نمرۀ اسپیکینگ و البته معدل نگاه می کنند. اگر اسپیکینگ 7.5 بگیرید، به نظر میاد شانس بالایی برای این فاند داشته باشید. در صورتی که نمرۀ آیلتس و SoP قابل توجهی داشته باشید، به نظر میاد که وزن کلی رزومه بتونه به حدی برسه که احتمالاً بهتون اسکالرشیپ یا فلوشیپ یا award هم تعلق بگیره.

موفق باشید.

1- مهندسی مکانیک – نام دانشگاه علم و صنعت – معدل نهایی 18.32
    2- رشتۀ فوق لیسانس مهندسی مکانیک – نام دانشگاه صنعتی اصفهان– معدل نهایی 16.37
    3- نمرۀ زبان (تافل/آیلتس/...) ندارم-
    4- نمرۀ GRE یا GMAT ندارم
    5- تعداد مقالات ژورنالی : 1 عدد با ایمپکن 1.8
    6- تعداد مقالات کنفرانسی: یک کنفرانس خارجی معتبر دو کنفرانس بین المللی
    7- رشته و مقطع مورد نظر برای اپلای : دکترا مکانیک
    8- کشورهای (و یا دانشگاه های) مورد نظر برای اپلای به ترتیب اولویت : استرالیا - کانادا- آمریکا
    9- شرایط خاص رزومه: رتبه اول کارشناسی- پایان نامه برتر دانشگاه در ارشد
    10- سایر نکات مهم: فاند کامل

من با شرایط فوق میخام اپلای کنم . اما نمره زبان ندارم تا آوریل هم نمیتونم آزمون بدم. میخاستم ببینم تو چه رنک دانشگاهی میتونم پذیرش بگیرم؟ و با توجه به اینکه نمره زبان تا آوریل ندارم برای سال 2015 دیگه میتونم پذیرش بگیرم؟ و اینکه اصلا قبل اینکه آزمون زبان بدم میتونم پذیرش بگیرم؟

Mechatronic آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EE-ME

نقل قول نوشته اصلی توسط Maryam1221 نمایش پست ها

1- مهندسی مکانیک – نام دانشگاه علم و صنعت – معدل نهایی 18.32
    2- رشتۀ فوق لیسانس مهندسی مکانیک – نام دانشگاه صنعتی اصفهان– معدل نهایی 16.37
    3- نمرۀ زبان (تافل/آیلتس/...) ندارم-
    4- نمرۀ GRE یا GMAT ندارم
    5- تعداد مقالات ژورنالی : 1 عدد با ایمپکن 1.8
    6- تعداد مقالات کنفرانسی: یک کنفرانس خارجی معتبر دو کنفرانس بین المللی
    7- رشته و مقطع مورد نظر برای اپلای : دکترا مکانیک
    8- کشورهای (و یا دانشگاه های) مورد نظر برای اپلای به ترتیب اولویت : استرالیا - کانادا- آمریکا
    9- شرایط خاص رزومه: رتبه اول کارشناسی- پایان نامه برتر دانشگاه در ارشد
    10- سایر نکات مهم: فاند کامل

من با شرایط فوق میخام اپلای کنم . اما نمره زبان ندارم تا آوریل هم نمیتونم آزمون بدم. میخاستم ببینم تو چه رنک دانشگاهی میتونم پذیرش بگیرم؟ و با توجه به اینکه نمره زبان تا آوریل ندارم برای سال 2015 دیگه میتونم پذیرش بگیرم؟ و اینکه اصلا قبل اینکه آزمون زبان بدم میتونم پذیرش بگیرم؟
    بدون نمرۀ زبان، کلاً اپلای کردنتون بی مورد هست. سه کشور هدف شما، بدون مدرک زبان، پذیرش و فاند نمیدند.

معدل های خوبی دارید؛ خصوصاً معدل لیسانستون بسیار خوبه. داشتن یک مقالۀ ISI هم میتونه حداقل، ابزاری بشه برای رایزنی با استادهای هدف.

برای استرالیا، به شرط داشتن آیلتس مینیمم 6.5، شانس قابل توجهی دارید. نکته ای که در مورد اسکالرشیپ در دانشگاه های استرالیا باید مورد توجه قرار بگیره، اینه که معمولاً دو بار در سال امکان این وجود داره که برای بورس سراسری دانشگاه ها اپلای کنید. رزومۀ شما شرایط خوبی برای این بورس سراسری داره. بررسی کنید که زمان اپلای برای این اسکالرشیپ، دقیقاً چه تاریخی هست.

برای کانادا، باید حداقل نمرۀ 6.5 آیلتس داشته باشید. رزومۀ خوبتون میتونه به شرط رایزنی مؤثر با استادها، موفق به اخذ پذیرش و فاند از دانشگاه های خوب کانادا بشه. به نظر نمیاد که حتی برای سه دانشگاه برتر کانادا هم مشکلی داشته باشید.

برای امریکا، هم نمرۀ زبان لازم دارید و هم نمرۀ GRE. اگر تا آوریل نتونید نمرۀ زبان بگیرید، به نظر میاد که نمیتونید برای Fall 2015 پذیرش بگیرید. اگر تا آوریل، هم نمرۀ زبان و هم نمرۀ GRE قابل قبولی بگیرید، میتونید برای Spring 2016 اپلای کنید.

نکتۀ نهایی: اگر آیلتس حداقل 7 و GRE مجموع 315 به بالا بگیرید، میتونید به راحتی سراغ top 5 استرالیا، top 5 کانادا، و top 30 امریکا برید. در این صورت، فاند کامل هم به احتمال زیاد دریافت خواهید کرد.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    MS: Mechanical Engineering, Ferdowsi University

پیش فرض پاسخ : نظرخواهی دربارۀ شانس پذیرش و فاند بر اساس رزومه (رعایت قوانین پست اول، الزامی

در مورد اروپا نظر خاصی ندارم چون در اکثر دانشگاه ها، شانس قابل قبولی دارید.
    در دو دانشگاه برتر سنگاپور هم به نظر میاد که شانس خوبی داشته باشید.

برای کانادا، کافیه که نظر استاد مورد نظرتون جلب بشه؛ کمبودی در رزومه تون وجود نداره.

برای امریکا باید GRE بدید. اگر تافل 100 و GRE 320 بگیرید، شانس خوبی برای top 30 دارید. به نظر میاد که نمرۀ 105 و 115 تافل، تغییر چندان ویژه ای در وزن رزومه ایجاد نکنه. در عوض، نمرۀ GRE هر چقدر بالاتر بره، شانستون بیشتر میشه. به نظر من، بهتره تافل حداقل 100 با اسپیکینگ حداقل 25 بگیرید و بقیۀ انرژی تون را صرف GRE کنید. اگر تصمیم گرفتید روی تافل هم سرمایۀ ویژه بگذارید، اسپیکینگ و رایتینگ هر چقدر از 25 بالاتر بره، تأثیرگذاری بیشتری خواهد داشت.
    سلام و ممنون بابت پاسخ. همه موارد رو خیلی خوب گفتین. فقط دو تا سوال برام پیش اومد. یکی اینکه چرا نمره ی تافل از 105 تا 115 تفاوت چندانی نمیکنه؟ مگر برای TA گرفتن مهم نیست؟
    سوال دوم اینکه نگرانی اصلی در مورد مقاله است. بدون مقاله واقعا شانس قبولی در Top30 رو دارم!؟

Mechatronic آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EE-ME

پیش فرض پاسخ : نظرخواهی دربارۀ شانس پذیرش و فاند بر اساس رزومه (رعایت قوانین پست اول، الزامی

نقل قول نوشته اصلی توسط behrooz69 نمایش پست ها
    سلام و ممنون بابت پاسخ. همه موارد رو خیلی خوب گفتین. فقط دو تا سوال برام پیش اومد. یکی اینکه چرا نمره ی تافل از 105 تا 115 تفاوت چندانی نمیکنه؟ مگر برای TA گرفتن مهم نیست؟
    سوال دوم اینکه نگرانی اصلی در مورد مقاله است. بدون مقاله واقعا شانس قبولی در Top30 رو دارم!؟
    نمرۀ تافل 105 با 115 قطعاً فرق میکنه؛ اما وزنی که نمرۀ 105 به رزومۀ شما میده، فرق چندانی با نمرۀ 115 نمیکنه. منظورم اینه که کمیتۀ تصمیم، از نمرۀ تافل شما می خواد متوجه بشه که communication skill شما در چه وضعیتی هست. حالا شما با چهار تا نمرۀ 26 (یعنی جمعاً 104) میتونید کمیتۀ تصمیم را مطمئن کنید. دیگه نمرۀ 27 تا 30، به نوعی مبارزه طلبی هست. من معدود دانشگاهی دیدم که نمرۀ اسپیکینگ 26، برای TA راضیش نکنه.

داستان نمرۀ GRE اما با تافل متفاوت هست. هر چقدر شما بتونید نمرۀ بالاتری بگیرید، شانس بیشتری در رقابت با رقبا خواهید داشت. به همین خاطر، پیشنهاد میکنم که روی نمرۀ GRE متمرکز بشید تا بتونید نمرۀ بالای 320 بیارید تا رقابت موفقی در top 30 داشته باشید.

در مورد شانس قبولی بدون مقاله هم عرض کنم که داشتن مقاله، توصیۀ استادهاست نه الزام اونها. ضمناً وقتی وزن رزومۀ شما شامل معدل و تافل و GRE بالا باشه، تعداد قابل توجهی از دانشگاه ها جذب شما میشند. به علاوه، یک سری از دانشگاه های امریکا، به دانشجو زمان میدند که در طول ترم اول یا سال اول، استاد راهنما انتخاب کنه. حتی یک سری استادها روالشون اینطور هست که تا دانشجویی مدتی شاگردشون (چه در کلاس درس و چه در آزمایشگاه تحقیقاتی) نباشه و راندمانش را از نزدیک نبینند، رضایت نمیدند که استاد راهنماش بشند.

بنابراین، معدل های فعلی همراه با تافل و GRE گفته شده، میتونه برای شما اسکالرشیپ و فلوشیپ و award به همراه بیاره که عملاً ارتباط ویژه ای به داشتن مقاله و نظر استاد راهنما نداره و مستقیماً توسط دانشگاه یا دانشکده به شما اعطا میشه.

Member
    رشته و دانشگاه
    Master in Mechatronic Engineering - Politecnico di Torino

معدل معمولی + تافل خیلی خوب + تخمین عالی از GRE. البته تصور می کنم نمرۀ 165 که کنار GRE نوشته شده، نمرۀ کوانت هست و وربال نیست؛ چون جمع دو تا 165، میشه نمرۀ عالی و مناسب برای top 10 امریکا!

چون دوست دارید کار کنید، شاید بد نباشه که در کنار Master of Science به Master of Engineering هم توجه ویژه بکنید.

به نظر میاد که با رزومۀ موجود، گرفتن پذیرش دور از دسترس نباشه؛ فاند اما داستانش کمی فرق داره و شانس اصلی شما، گرفتن TA هست.
    با سلام
    ضمن تشکر از جوابتون.
    باتوجه به اینکه مطالعه خوبی تو Vocab دارم امیدوارم نمره وربال هم بالای 160 بشه. به نظر شما نمره GRE معدل متوسطمو جبران می کنه و میتونم به رنک های خوب فکر کنم؟
    به نظر شما گرفت فاند از امریکا به تحصیل رایگان تو آلمان که مهد Automotive ( رشته مورد نظر ) منه ارجحیت داره؟
    ممنون میشم نظرتونو بگین چون واقعاً این مسئله ذهنمو درگیر کرده و نمی تونم زود تصمیم بگیرم.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)