صفحه 343 از 587 نخستنخست ... 243293333334335336337338339340341342343344345346347348349350351352353393443 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 3,421 تا 3,430 , از مجموع 5865

موضوع: بررسی شانس پذیرش و فاند بر اساس رزومه (آخرین ویرایش: 9 سپتامبر 2017)

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    TU Graz

پیش فرض پاسخ : بررسی شانس پذیرش و فاند بر اساس رزومه (قوانین پست اول مجدداً اصلاح شد)

1- رشتۀ لیسانس – نام دانشگاه – معدل نهایی
    مهندسی مکانیک، خواجه نصیر- 16
    2- رشتۀ فوق لیسانس – نام دانشگاه – معدل نهایی
    مهندسی مکانیک گرایش دینامیک و کنترل- خواجه نصیر- 17.3
    3- نمرۀ زبان (تافل/آیلتس) به تفکیک نمرات مهارت‌ها
    تافل 93
    4- نمرۀ GRE یا GMAT به تفکیک نمرات مهارت‌ها
    ندادم هنوز
    5- تعداد مقالات ژورنالی (به تفکیک ISI یا غیر ISI) با ذکر نام ناشر
    دو مقاله در Mechatronics و Control in Practice
    6- تعداد مقالات کنفرانسی به زبان انگلیسی
    یک مقاله چاپ شده در کنفرانس داخلی ICROM و منتشر شده در IEEE
    7- رشته و مقطع مورد نظر برای اپلای
    مهندسی مکانیک - دینامیک و کنترل- PhD
    8- کشورهای (و یا دانشگاه های) مورد نظر برای اپلای به ترتیب اولویت
    آمریکا، سوییس، کانادا (میشه لطف کنید و بنده رو در مورد رتبه دانشگاه هایی که شانس بیشتری دارم، راهنمایی کنید.)
    9- نکات برجستۀ رزومه (سابقۀ TA/RA، مقام المپیاد/مسابقات بین‌المللی معتبر، رتبۀ برتر دانشکده/دانشگاه)
    دو سال عضویت در آزمایشگاه های پژوهشی دانشگاه
    داشتن 5 بار سابقه TA
    10- میزان فاند مورد انتظار (Full Fund/Partial Fund/Self-Funded)
    Full Fund

پیش فرض پاسخ : نظرخواهی دربارۀ شانس پذیرش و فاند بر اساس رزومه (رعایت قوانین پست اول، الزامی

1-مهندسی شیمی-دانشگاه اصفهان 15.51
    2- مهندسی شیمی-گرایش محیط زیست- دانشگاه صنعتی شریف- 17.2
    3- نمرۀ زبان (تافل/آیلتس/...) : ندادم هنوز ولی
    فرض کنیم speaking 30, listening 25, reading 30, writing 25

4- نمرۀ GRE یا GMAT به تفکیک نمرات مهارت‌ها : ندارم ولی
    با فرض q: 170 , v:150, w:3.5
    5-
    6-
    7- دکترا - مهندسی شیمی در زمینه ی محیط زیست-
    8-
    آمریکا و کانادا
    9-TAسه درس
    10-فول فاند
    توضیحات: هنوز نمرات زبانم رو نگرفتم ولی بعد از گرفتن نمرات، میخوام بدونم شانسم برای کدوم دانشگاه ها بهتره؟

Junior Member

پیش فرض پاسخ : بررسی شانس پذیرش و فاند بر اساس رزومه (قوانین پست اول مجدداً اصلاح شد)

مهندسی شیمی/گاز-سراسری خلیج فارس-16.04
    مهندسی شیمی/طراحی فرایندها-سراسری سمنان-18.25
    آیلتس 7
    ندارم
    یک مقاله ISI- دو مقاله کنفرانسی داخلی
    ندارم
    دکترا مهندسی شیمی
    نروژ-آلمان-سوئد
    9- نکات برجستۀ رزومه (سابقۀ TA/RA، مقام المپیاد/مسابقات بین‌المللی معتبر، رتبۀ برتر دانشکده/دانشگاه)
    نفراول دانشکده در مقطع ارشد
    ترجیحا فول فاند

Local Moderator
    rtrt آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط sima_saba نمایش پست ها
    با سلام
    بار دوم هست پیام رو میذارم. امیدوارم کمکم کنید

1- زیست شناسی عمومی سراسری شهرکرد- 15/5
    2- زیست شناسی جانوری گرایش تکوین (Developmental Biology)- سراسری خوارزمی تهران (تربیت معلم سابق)- 17/70
    3- هنوز امتحان ندادم اما تافل حدود 100 می شوم
    4- GRE subject & general ندارم (تازه میخوام شروع کنم)
    5- 1 مقاله ISI اسم سوم ایمپکت 0.5 مجله ایرانی-1مقاله در حد ISI در حال تالیف دارم اما باز هم اسم اول یا نویسنده مسئول نیستم-1 سخنرانی در کنگره بین المللی در ایران- 3 پوستر در کنگره بین المللی در ایران اسم اول- 1 مقاله فارسی اسم اول که خلاصش اسکوپوس ایندکسه- 1 خلاصه در کنگره بین المللی اروپا اسم چهارم
    6- یک سال و نیم همکار طرح پژوهشی در گروه ژنتیک پزشکی دانشگاه علوم پزشکی تهران- مدرس حق التدریس دانشگاه آزاد (2 سال)
    7- دکتری با فاند کامل - علوم اعصاب شاخه مولکولی- نوروژنتیک- ژنتیک مولکولی- ژنتیک سرطان- سلولی مولکولی
    8- کانادا ، آلمان ،آمریکا ، استرالیا یا نیوزلند
    9-من فوق لیسانسم آموزش محور بودم اما خودم داوطلبانه کار پژوهشی در دانشگاه خودم و دانشگاه تهران انجام دادم- الآن هم بیشتر از دو ساله پژوهشگر هستم در مرکز تحقیقات علوم اعصاب البته به عنوان شغل نیست فقط کار پژوهشی انجام میدیم اما رزومه میدهند (پژوهشگر برتر سال گذشته شدم)- البته توصیه نامه از استاد دانشگاه تهرانم و مرکز تحقیقات دارم- دیپلم تیزهوشان بودم.
    10- فول فاند
    * همچنین من29 سالمه، 1391 فارغ التحصیلیم شدم و تازه تونستم مدارکم رو آزاد کنم

فاصله ای که بین فارغ التحصیلیم و اپلای میافته نکته منفی محسوب میشه؟ در چه حد؟
    چه کشوری و دانشگاهی رو پیشنهاد میدید؟ با توجه به اینکه جایی باشه که امکان کار بعد از تحصیل وجود داشته باشه.

لطفا راهنماییم کنید.
    سلام ببینید نمرات زبان و جی ار ایی شما نقش بسزایی تو سرنوشتتون ایفا می کنن. بدون اونا خیلی نمی شه حرفی زد. شاید واسه اینه که جوابی نگرفتید.
    به نظر من اول اون امتحانا رو بدید بعد درمورد شانستون بهتر می شه نظر داد.
    برای امریکا بهتره که سه تا امتحان تافل و جنرال و سابجکتو بدید. اگر نمرات نسبتا خوبی بیارید، شانس معقولی برای دانشگاه های امریکا دارید. از رنج های مختلفی از رنک دانشگاه ها اپلای کنید. (البته هرچی اپلای برای رشته ای باشه که پژوهش قبلیتون بهش نزدیک تره شانس بیشتر می شه)
    برای اروپا با یه نمره زبان هم می شه اپلای کرد. ولی خب باید دنبال پوزیشن باشید و برای پوزیشن های مرتبط اپلای کنید، تا شانس بالاتر باشه.
    برای کانادا هم باید ایمیل بزنید ببینید سابقه پژوهشیتون چشم استادیو می گیره یا نه. برای کانادا مقاله اینا مهمه کیفیتش چجوری باشه، چون ارزیابی اولیه رو استاد می کنه و استاد براش بیشتر مهمه تحقیقاتتون در چه سطح بوده.
    موفق باشید.

Junior Member

مهندسی IT/آزاد مشهد/16.5
    مدیا اینفورماتیک/RWTH Aachen germany/ 2.3
    آیلتس 7
    ندارم
    یک مقاله ISI
    1
    دکترا کامپیوتر
    کانادا

ترجیحا فول فاند

Junior Member

سلام. این چندمین باره من پست میذارم دوستان خواهشا راهنمایی کنید. شدیدا به نظراتتون احتیاج دارم.

0- رشتۀ فوق دیپلم – نام دانشگاه – معدل نهایی :

------------

1- رشتۀ لیسانس – نام دانشگاه – معدل نهایی :
    برق الکترونیک+دانشگاه تبریز+15.32

2- رشتۀ فوق لیسانس – نام دانشگاه – معدل نهایی :
    برق الکترونیک+دانشگاه ارومیه+15.88
    3- نمرۀ زبان (تافل/آیلتس) به تفکیک نمرات مهارت‌ها:

فعلا ندارم ولی می تونم 6.5 تا 7 آیلتس رو بیارم
    4- نمرۀ GRE یا GMAT به تفکیک نمرات مهارت‌ها :

------------
    5- تعداد مقالات ژورنالی (به تفکیک ISI یا غیر ISI) با ذکر نام ناشر :

--------------
    6- تعداد مقالات کنفرانسی به زبان انگلیسی:

1عدد که در IEEE هم نمایه شده
    7- رشته و مقطع مورد نظر برای اپلای :

دکتری برق الکترونیک
    8- کشورهای (و یا دانشگاه های) مورد نظر برای اپلای به ترتیب اولویت:

امریکا-کانادا- استرالیا- اروپا
    9- نکات برجستۀ رزومه (سابقۀ TA/RA، مقام المپیاد/مسابقات بین‌المللی معتبر، رتبۀ برتر دانشکده/دانشگاه):

2سال سابقه تدریس در دانشگاه سراسری شهرستان رو دارم. پایاننامه ام با استادهای شناخته شده و معروفی بوده و از استاد دوم پایاننامه ام هم ریکامند خوبی دارم.
    10- میزان فاند مورد انتظار (Full Fund/Partial Fund/Self-Funded):

​فول فاند

ApplyAbroad Superstar amir110 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط mh_003 نمایش پست ها
    سلام. این چندمین باره من پست میذارم دوستان خواهشا راهنمایی کنید. شدیدا به نظراتتون احتیاج دارم.

0- رشتۀ فوق دیپلم – نام دانشگاه – معدل نهایی :

------------

1- رشتۀ لیسانس – نام دانشگاه – معدل نهایی :
    برق الکترونیک+دانشگاه تبریز+15.32

2- رشتۀ فوق لیسانس – نام دانشگاه – معدل نهایی :
    برق الکترونیک+دانشگاه ارومیه+15.88
    3- نمرۀ زبان (تافل/آیلتس) به تفکیک نمرات مهارت‌ها:

فعلا ندارم ولی می تونم 6.5 تا 7 آیلتس رو بیارم
    4- نمرۀ GRE یا GMAT به تفکیک نمرات مهارت‌ها :

------------
    5- تعداد مقالات ژورنالی (به تفکیک ISI یا غیر ISI) با ذکر نام ناشر :

--------------
    6- تعداد مقالات کنفرانسی به زبان انگلیسی:

1عدد که در IEEE هم نمایه شده
    7- رشته و مقطع مورد نظر برای اپلای :

دکتری برق الکترونیک
    8- کشورهای (و یا دانشگاه های) مورد نظر برای اپلای به ترتیب اولویت:

امریکا-کانادا- استرالیا- اروپا
    9- نکات برجستۀ رزومه (سابقۀ TA/RA، مقام المپیاد/مسابقات بین‌المللی معتبر، رتبۀ برتر دانشکده/دانشگاه):

2سال سابقه تدریس در دانشگاه سراسری شهرستان رو دارم. پایاننامه ام با استادهای شناخته شده و معروفی بوده و از استاد دوم پایاننامه ام هم ریکامند خوبی دارم.
    10- میزان فاند مورد انتظار (Full Fund/Partial Fund/Self-Funded):

​فول فاند
    ببینید دوست عزیز یکی از دلایلی که خیلی وقتها دوستان با تجربه جواب نمیدن به این دلیله که رزومه لب مرزیه. مثلا ببینید الان معدلهای شما معمولیه و مقاله ی زیادی هم ندارین، و من همیشه معتقد بودم و هستم که برای اپلای خارج از ایران 60 درصد رزومه حداقل نمره ی زبانه. وقتی اینها نباشه هرکی هرچی بگه حرف بی پایه و اساسه. مثلا شما با این رزومه و یه تافل 90 و یه جی ار ای حدود 300 هیچ شانسی برای امریکا فول فاند ندارین. ولی همین شرایط ولی یه جی ار ای 315 شانس شما میشه 70 درصد که بتونید پذیرش بگیرید و با یه جی ار ای 325 شانس شما میشه 95 درصد. یا مثلا برای کانادا تاجایی که من میدونم پیدا کردن استاد شرط اساسیه و قبل اون باید نمره ی زبان دانشگاه رو بیارین. اینکه شما میفرمایید من 7 آیلتس میارم، خب باید ببینید کدوم دانشگاهها مینیمم 7 دارن و با استادهاش مکاتبه کنید. نطر شخصی من اینه (شاید دوستان کم تجربه تر موافق من نباشن ولی نظر شخصیه)، تا زمانی که نمره ی زبان نباشه هیچ صحبتی نمیشه کرد. من توی نتایج پذیرش سالهای گذشته دیدم دوستانی رو که با معدل 12.5 هم ار امریکا پذیرش با فاند گرفتن چون جی ار ای خیلی خوب داشتن و تافل عالی و کسانی رو هم دیدم با معدل عالی نتونسن نمره ی زبان بیارن و آخر سر بیخیال شدن.
    هر چی اینجا می نویسم نظر شخصیه و قابل تعمیم نیست

- رشتۀ فوق دیپلمنام دانشگاهمعدل نهایی :-
    1- رشتۀ لیسانس نام دانشگاه معدل نهایی: شیمی کاربردی-دانشگاه آزاد زنجان-15.30
    2-
    رشتۀ فوق لیسانس نام دانشگاه معدل نهایی : شیمی فیزیک- آزاد علوم و تحقیقات تهران- 16.30
    3-
    نمرۀ زبان (تافل/آیلتس) به تفکیک نمرات مهارت‌ها: در حال گذراندن دوره .آیلتس 6 در نظر بگیرید.
    4-
    نمرۀ GRE یا GMAT به تفکیک نمرات مهارت‌ها -
    5-
    تعداد مقالات ژورنالی (به تفکیک ISI یا غیر ISI) با ذکر نام ناشر : 4 مقاله ISI در زمینه نانو دارو و نانوبیوتکنولوژی
    6-
    تعداد مقالات کنفرانسی به زبان انگلیسی : 2 مقاله کنفرانس بین المللی در ایران و ترکیه
    7-
    رشته و مقطع مورد نظر برای اپلای: شیمی دارویی - دکتری تخصصی
    8- کشورهای (و یا دانشگاه های) مورد نظر برای اپلای به ترتیب اولویت : اروپا حوزه اسکاندیناوی- اروپا-استرالیا-کانادا
    9- نکات برجستۀ رزومه (سابقۀ TA/RA، مقام المپیاد/مسابقات بین‌المللی معتبر، رتبۀ برتر دانشکده/دانشگاه: -
    10- میزان فاند مورد انتظار (Full Fund/Partial Fund/Self-Funded): فول فاند و فاند خوب که بشه هزینه تحصیل و زندگی پرداخت کرد.تحصیل رایگان هم امتیاز مثبته برام.

یه سوال
    اگر بخوام از ابتدا داروسازی یا پزشکی بخونم جایی هست که بدون آزمون ورودی باشه و فاند خوب بده؟

خیلی به کمکتون نیاز دارم واقعا
    0- رشتۀ فوق دیپلم – نام دانشگاه – معدل نهایی -------
    1- رشتۀ لیسانس – نام دانشگاه – معدل نهایی / دانشجوی زیست شناسی علوم جانوری - دانشگاه گیلان - 16.32
    2- رشتۀ فوق لیسانس – نام دانشگاه – معدل نهایی ------
    3- نمرۀ زبان (تافل/آیلتس) به تفکیک نمرات مهارت‌ها L: 26 . W: 24 . S:26 R: 26 ... 102
    4- نمرۀ GRE یا GMAT به تفکیک نمرات مهارت‌ها ---------ندارم---
    5- تعداد مقالات ژورنالی (به تفکیک ISI یا غیر ISI) با ذکر نام ناشر / یک مقاله isi (اسمم اوله)
    6- تعداد مقالات کنفرانسی به زبان انگلیسی -----
    7- رشته و مقطع مورد نظر برای اپلای / رشته های biomedical مثل تکوین و تولیدمثل- سرطان شناسی بین رشته ای و زیست مولکولی- مقطع دکترا ..(direct phd یا دکترای بدون مستر) و اگر نشد برای مستر
    8- کشورهای (و یا دانشگاه های) مورد نظر برای اپلای به ترتیب اولویت / کانادا -به ترتیب دانشگاه های برتیش کلمبیا،تورنتو،آلبرتا - اگر نشد برای آمریکا
    9- نکات برجستۀ رزومه (سابقۀ TA/RA، مقام المپیاد/مسابقات بین‌المللی معتبر، رتبۀ برتر دانشکده/دانشگاه) /2تا ثبت اختراع دارم و برگزیده در بزرگترین فستیوال بین المللی علمی ایران "جایزه بزرگ اختراعات ایران" که از 30 کشور شرکت کننده داشت / من دانشجوی لیسانس هستم و معمولا انتظار مقاله و...خیلی نمیره./ تو انجمن های علمی دانشجویی هم بودم و سمت و حکم داشتم(دبیر انجمن بیولوژی دانشگاه بودم نمیدونم این براشون ارزشی داره یا نه؟!)/ پژوهشگر برتر استان هم بودم یکسال در دانش آموزی حکمشو دارم/ درآخر 3تا توصیه نامه از 3 استادی که باهاشون کار کردم هم میتونم بگیرم.
    / full fund

چه دانشگا هایی رو میتونم برم؟ نیازه که مقاله بیشتری بدم یا خیر؟؟(چون شنیدم خیلی پنتتای ثبت اختراع مارو قبول ندارن!؟؟!)
    خیلی ممنون میشم راهنماییم کنیم واقعاااا سریعا نیاز دارم. مرسی

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    دامپزشکی، دانشگاه لرستان

0- رشته ی فوق دیپلم-نام دانشگاه-معدل نهایی---------
    1-رشته ی لیسانس-نام دانشگاه-معدل نهایی-----------
    2-رشته ی فوق لیسانس-نام دانشگاه-معدل نهایی/دکتری حرفه ای دامپزشکی(معادل فوق لیسانسه)-دانشگاه لرستان-معدل کل18.30
    3-نمره ی زبان آیلتس به تفکیک نمرات مهارت ها/هنوز ندادم اما مطمئنم بالاتر از 7 میشم(همه ی مهارتها)
    4-نمره ی GRE به تفکیک نمرات مهارت ها-------------
    5-تعداد مقالات ژورنالی (به تفکیک ISI , غیر ISI) با ذکر نام ناشر/ یک مقاله ی ISI در ژورنال neuroscience ایمپکت 0.5
    6-تعداد مقالات کنفرانسی به زبان انگلیسی/یک مقاله ی کنفرانس داخلی، یک مقاله هم کنفرانس خارجی، هر دو پوستر
    7-رشته و مقطع مورد نظر برای اپلای/ رشته ی دام کوچک، دام بزرگ، پرندگان، آبزیان
    8-کشورهای (یا دانشگاه های) مورد نظر برای اپلای به ترتیب اولویت/استرالیا(دانشگاه های سیدنی، کویینزلند، ملبورن) کانادا (تورنتو)
    9-نکات برجسته رزومه/نفر اول دانشکده، المپیاد دانش آموزی قبولی در مرحله ی اول(زیست شناسی)، ترجمه ی یک فصل از کتاب تکست، سه توصیه نامه از اساتید دانشکده، کار در یک کلینیک دام کوچک به مدت 2 ماه.
    10-میزان فاند مورد نظر/فول فاند، خیلی ضروریه، بدون اون نمیتونم برم.
    لطفا بگین چیکار کنم تا حتما بتونم فول فاند بگیرم.
    با تشکر

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)