صفحه 363 از 587 نخستنخست ... 263313353354355356357358359360361362363364365366367368369370371372373413463 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 3,621 تا 3,630 , از مجموع 5865

موضوع: بررسی شانس پذیرش و فاند بر اساس رزومه (آخرین ویرایش: 9 سپتامبر 2017)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : بررسی شانس پذیرش و فاند بر اساس رزومه (قوانین پست اول مجدداً اصلاح شد)

نقل قول نوشته اصلی توسط armank73 نمایش پست ها
    1- رشتۀ لیسانس – نام دانشگاه – معدل نهایی
    کارشناسی / مهندسی نرم افزار - دانشگاه دولتی شهرکرد - معدل کل ۱۹ (شاگرد اول ورودی نرم افزار + شاگرد دوم ورودی دانشکده مهندسی)2- نمرۀ زبان (تافل/آیلتس) به تفکیک نمرات مهارت‌ها
    تافل IBT : 90
    4- نمرۀ GRE یا GMAT به تفکیک نمرات مهارت‌ها
    هنوز امتحان ندادم . فکر میکنم جمع نمراتم حدود 300 بشه
    5- تعداد مقالات ژورنالی (به تفکیک ISI یا غیر ISI) با ذکر نام ناشر
    - ۱ مقاله ژورنال خارجی ISI6- تعداد مقالات کنفرانسی به زبان انگلیسی -۱ مقاله کنفرانسی داخلی به زبان فارسی
    7- رشته و مقطع مورد نظر برای اپلای
    ارشد هوش مصنوعی

8- کشورهای (و یا دانشگاه های) مورد نظر برای اپلای به ترتیب اولویت
    1-امریکا
    2-کانادا

9- نکات برجستۀ رزومه (سابقۀ TA/RA، مقام المپیاد/مسابقات بین‌المللی معتبر، رتبۀ برتر دانشکده/دانشگاه)

TA سه استاد در طول ۴ سال تحصیل
    شاگرد دوم دانشکده فنی مهندسی بین تمام رشته های مهندسی
    تسلط به چند زبان برنامه نویسی
    تجربه انجام چند پروژه
    از ۴ تا استاد ریکام دارم
    10- میزان فاند مورد انتظار (Full Fund/Partial Fund/Self-Funded)
    Full Fund فقط

خواهش دارم از دوستان نظرتون را در مورد شانس قبولی بفرمایید. چه دانشگاهی به نظرتون شانس دارم برا ی فول فاند تو این دو کشور؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Sina0077 نمایش پست ها
    دوست عزیز، نمره تافل شما کم و GRE هم مشخص نیست.
    ولی یک چیزی مشخصه که معدل فوق العاده ای دارین و معدل مهمترین معیار برای پذیرش از آمریکا هستش (بگذریم که ایرانی ها ارادت خاصی به GRE دارن به طوری که خود دانشگاهای آمریکا این ارادت رو ندارن!!!)
    شما یک GRE با کوانت بالا و ترجیحا نمره بالای 310 بیارید و تافل رو هم به بالای 100 ارتقا بدید برای رنک اطراف 20 تا 60 شانس بسیار خوبی مخصوصا برای دکترای مستقیم دارید. (مخصوصا اگه دانشگاه خوبی رفتید دکترای مستقیم بهتر میشه واستون)
    بیشتر به تماس با استادا وقت بذارید. حتی رنک های 1 تا 10 هم ایمیل بدید و وقت بذارید. رزومتون با تغییراتی که گفتم عالی میشه

دوستان بسیار سپاس بابت راهنماییتوون. اره میدونم نمره زبانم چنگی به دل نمیزنه باید سعی کنم GRE را بهتر کنم

در مورد کانادا چطور؟ من تا الان اینطور متوجه شدم که کانادا فاند بهتری میده تو این رشته ها درسته؟
    دانشگاه هایی مثل MCGil - British Clombia.. با این شرایط شانسی برای اقدام پذیرش دانشگاه های خوب کانادا هم هست؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    آی تی آزاد تهران شمال

پیش فرض پاسخ : بررسی شانس پذیرش و فاند بر اساس رزومه (قوانین پست اول مجدداً اصلاح شد)

1- رشتۀ لیسانس فناوری اطلاعات – نام دانشگاه آزاد تهران شمال – معدل نهایی ۱۶.۱ معدل ۲سال آخر 3.48 از ۴.
    3- نمرۀ زبان تافل ای بی تی . R29 L29 S26 W27 Total 111
    4- نمرۀ GRE : ا Q:169 V:158 AW:3.5. Total:327
    5- تعداد مقالات صفر
    6- تعداد مقالات کنفرانسی انگلیسی صفر
    7- رشته و مقطع مورد نظر برای اپلای . computer science مقطع فوق یا دکتری پیوسته.
    8- کشورهای (و یا دانشگاه های) مورد نظر برای اپلای به ترتیب اولویت . کشور: آمریکا و خیلی کمتر کانادا.
    دانشگاه انتخاب نکردم ایالتش برای آینده کاری مهمه برام
    .
    9- نکات برجستۀ رزومه پروژه های کلاسی و پرزنتیشن و اینا ک فک نمکنم حساب بشه ؟ تو پروژه ترابرد ملی کار تحقیقاتی داشتم (اسمم جایی نیست تو ریکام هست فقط)
    10- میزان فاند مورد انتظار وابسته به فول فاند نیستم .. لطفا با فاند 50% قابل قبوله برام

ممنون از راهنماییتون رو چه رنکی کار کنم ؟ نظرتون چیه ؟ با توجه به اینکه برای ترم اسپرینگ دارم میرم انتخابام محدود تره

1- رشتۀ لیسانس:
    مهندسی شهرسازی – آزاد نجف آباد– 17

رشتۀ فوق لیسانس: طراحی شهری – شهید بهشتی تهران – 17.5

نمرۀ زبان (آیلتس) : هنوز امتحان ندادم اما در آزمون های آزمایشی نمره 7 گرفتم

تعداد مقالات ژورنالی : ISI ندارم

تعداد مقالات کنفرانسی به زبان انگلیسی : تدارم - 5 مقاله در همایش های بین المللی داخلی دارم

رشته و مقطع مورد نظر برای اپلای :دکترا – شهرسازی

کشورهای (و یا دانشگاه های) مورد نظر برای اپلای به ترتیب اولویت : آمریکا / کانادا (هنوز نمی دونم برای رشته من کدوم کشور مناسب تره

نکات برجستۀ رزومه :رتبه 11 کنکور کارشناسی ارشد

دانشکده/دانشگاه : بک ترم به عنوان TA/

میزان فاند مورد انتظار (Full Fund/Partial Fund/Self-Funded): فول فاند

Junior Member

سلام دوستان ممنون میشم راهنمایی کنید:

1- لیسانس:مهندسی برق مخابرات– نام دانشگاه : فردوسی مشهد– معدل نهایی:
    15.20
    ارشد:مهندسی پزشکی-بیوالکتریک_دانشگاه تهران_معدل نهایی: 15:25

2- نمرۀ زبان (تافل/آیلتس) به تفکیک نمرات مهارت‌ها :(91) r:26 s:19 l:24 w:22
    3- نمرۀ GRE یا GMAT به تفکیک نمرات مهارت‌ها :ندارم
    4- تعداد مقالات ژورنالی (به تفکیک ISI یا غیر ISI) : یک ژورنال elsevier و 2 مقاله کنفرانس
    5- رشته و مقطع مورد نظر برای اپلای : دکترا - برق-بیوالکتریک
    6- کشورهای (و یا دانشگاه های) مورد نظر برای اپلای به ترتیب اولویت : کانادا، انگلیس، هلند، سویس،آلمان، نروژ
    7- نکات برجستۀ رزومه (سابقۀ TA/RA، مقام المپیاد/مسابقات بین‌المللی معتبر، رتبۀ برتر دانشکده/دانشگاه) : TA یک ترم
    8- میزان فاند مورد انتظار (Full Fund/Partial Fund/Self-Funded): فاند کامل

چند سال سابقه کار آموزشی دبیرستان غیرانتفاعی پاره وقت/یک سال کار مرتبط
    Region of interest: Image/Signal Processing

Junior Member

سلام دوستان ممنون میشم راهنمایی کنید:

1- لیسانس:مهندسی معدن– نام دانشگاه : دانشگاه زنجان– معدل نهایی:
    14.12
    ارشد:مهندسی معدن-فرآوری_دانشگاه بین المللی امام خمینی قزوین_معدل نهایی: 17.27

2- نمرۀ زبان (تافل/آیلتس) به تفکیک نمرات مهارت‌ها :(87) r:21 s:20 l:22 w:24
    3- نمرۀ GRE یا GMAT به تفکیک نمرات مهارت‌ها :302 (verbal:147,quant:155,w:3)
    4- تعداد مقالات ژورنالی (به تفکیک ISI یا غیر ISI) : دوتا ژورنال پابلیش شده(elsevior, ISI)، دو کنفرانس بین المللی، یک مقاله ISI سابمیت شده، یک کنفرانس داخلی(در مجموع 5 یا 6)
    5- رشته و مقطع مورد نظر برای اپلای : دکترا - مهندسی شیمی یا متالورژی یا معدن
    6- کشورهای (و یا دانشگاه های) مورد نظر برای اپلای به ترتیب اولویت : فقط آمریکا

7- نکات برجستۀ رزومه (سابقۀ TA/RA، مقام المپیاد/مسابقات بین‌المللی معتبر، رتبۀ برتر دانشکده/دانشگاه) :----
    ____یک سال از کارشناسی ارشد رو در دانشگاه تهران (انستیتو نفت)گذراندم که استاد راهنمای دومم بودند و ریکام هم نوشتند(تزم طوری هست که یه مهندس شیمی، نفت، عمران و متالورژی میخوره)، نماینده امور بازرگانی در شرکت معدنی هستم،

8- میزان فاند مورد انتظار (Full Fund/Partial Fund/Self-Funded): فاند کامل

ممنون میشم بگین که با این رزومه سراغ چه رنکهایی برم ، امکان امتحان دوباره TOEFL و GRE برام کمه اما ممنون میشم پیشنهاداتونرو هم با همین نمره وهم نمره احتمالی دوباره بگین.

ApplyAbroad Superstar amir110 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط hmdz نمایش پست ها
    1- رشتۀ لیسانس فناوری اطلاعات – نام دانشگاه آزاد تهران شمال – معدل نهایی ۱۶.۱ معدل ۲سال آخر 3.48 از ۴.
    5- تعداد مقالات صفر
    8- کشورهای (و یا دانشگاه های) مورد نظر برای اپلای به ترتیب اولویت . کشور: آمریکا و خیلی کمتر کانادا.
    .
    9- نکات برجستۀ رزومه پروژه های کلاسی و پرزنتیشن و اینا ک فک نمکنم حساب بشه ؟ تو پروژه ترابرد ملی کار تحقیقاتی داشتم (اسمم جایی نیست تو ریکام هست فقط)
    10- میزان فاند مورد انتظار وابسته به فول فاند نیستم .. لطفا با فاند 50% قابل قبوله برام

ممنون از راهنماییتون رو چه رنکی کار کنم ؟ نظرتون چیه ؟ با توجه به اینکه برای ترم اسپرینگ دارم میرم انتخابام محدود تره
    شما خیلی شانس بالایی داری. برای فوق و دکترا.
    شما همین الان جند ماه وقت داری برای فال بعد اپلای کنی چرا اسپرینگ؟؟ به نظر من شما برای همه ی رنکها حتی تاپ 10 هم شانس خوبی دارین.
    هر چی اینجا می نویسم نظر شخصیه و قابل تعمیم نیست

Junior Member

1- رشتۀ لیسانس – نام دانشگاه – معدل نهایی
    مهندسی معدن - استخراج- دانشگاه شهید باهنر کرمان - ۱۵.۸۶
    2- رشتۀ فوق لیسانس – نام دانشگاه – معدل نهایی

مهندسی معدن - فراوری مواد معدنی- دانشگاه شهید باهنر کرمان - ۱۶.۲۴
    3- نمرۀ زبان (تافل/آیلتس) به تفکیک نمرات مهارت‌ها
    امتحان ندادم ولی حداقل ۷ مطمئنم ( ۷.۵ هم میتونم)
    4- نمرۀ GRE یا GMAT به تفکیک نمرات مهارت‌ها
    -
    5- تعداد مقالات ژورنالی (به تفکیک ISI یا غیر ISI) با ذکر نام ناشر
    ندارم ( فقط کنفرانس داخلی)
    6- تعداد مقالات کنفرانسی به زبان انگلیسی
    -
    7- رشته و مقطع مورد نظر برای اپلای
    می خوام اگر بشه ارشد مجدد رشته ژئوتکنیک بخونم
    8- کشورهای (و یا دانشگاه های) مورد نظر برای اپلای به ترتیب اولویت
    اروپا (انگلیس، سوئد، اتریش و ... ) و استرالیا و کانادا
    9- نکات برجستۀ رزومه (سابقۀ TA/RA، مقام المپیاد/مسابقات بین‌المللی معتبر، رتبۀ برتر دانشکده/دانشگاه)
    ارشد رو با سهمیه معدل رفتم (جزو ۱۰٪ برتر بودم)
    توی ارشد حل تمرین یکی از درش های ارشد بودم + مدرس آزمایشگاه بچه های لیسانس
    توی مرکز تحقیات استادم محقق بودم ( استادم تو زمینه فراوری در سطح بین المللی سرشناس هست)
    10- میزان فاند مورد انتظار (Full Fund/Partial Fund/Self-Funded)
    فول ترجیحا + نیمه هم اگر دانشگاش خوب باشه مشکلی نیست

نکته: دانشگاه خیلی تاپ نباشه هم مشکلی نیست، بیشتر واسه این می خونم که بعدش واسه کار بمونم

ApplyAbroad Guardian
    hpmoner آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Ph.D. in Computer Science, Drexel University

نقل قول نوشته اصلی توسط hmdz نمایش پست ها
    5- تعداد مقالات صفر
    .

معدل و نمرات زبان شرایط خوبی دارند. در مورد مقاله، آیا اصلا هیچ کار تحقیقاتی انجام ندادید یا اینکه در حدی نبود که بخواید چاپ کنید؟ حتی اگه کارهای کوچیک در حد پروژه های درسی هم باشه اینکه در توصیه نامه بیاد میتونه نکته ی مثبتی باشه. در مورد پروژه های درسی و پرزنتیشن هم میتونید یه فایل appendix به رزمه داشته باشید و مختصرا اونها رو توضیح بدید. کلا شرایط فاند در مستر و پذیرش مستقیم دکترا، هر دو پیچیده هستند. بر اساس تجربه ی شخصی خودم، اگر توصیه نامه هاتون و مکمل همدیگه باشند و همچنین چیزهایی که در sop ازشون صحبت می کنید با علایق و کارهای استادهای دانشگاهی همخوانی داشته باشه، میشه براتون شانس قائل شد.
    **دوستان کامپیوتری و برقی، اپلیکنت های امریکا، اگه دوست داشتید -> اینجا<- رو مطالعه بفرمایید**
    **سوالات محتمل روز مصاحبه سفارت امریکا**

Junior Member

سلام دوستان. ممنون میشم من رو هم راهنمایی کنید
    1. فوق دانشگاه تهران- مهندسی صنایع- معدل 18.5 و نفر دوم
    2. لیسانس دانشگاه ازاد- صنایع- معدل 17.5 و نفر اول
    3. نمره تافل 90
    4. gre هنوز ندادم
    5. مقاله isi یه دونه سابمیت کردم و یه دونه isc دارم و دو تا کنفرانس بین المللی
    6. امریکا و کانادا و هلند فول فاند

Junior Member

یکی به ما هم کمکی برسونه

-رشتۀ لیسانس – نام دانشگاه – معدل نهایی مهندسی کامپوتر/نرم افزار-دانشگاه غیر انتفاعی- بالای 16

-نمرۀ زبان (تافل/آیلتس/...) به تفکیک نمرات مهارت‌ها:

آیلتس 6.5 (7)

-نمرۀ GRE یا GMAT به تفکیک نمرات مهارت‌ها

ندادم

- تعداد مقالات ژورنالی (به تفکیک ISI یا غیر ISI) با ذکر نام ناشر

1 مقاله نفر سوم

- رشته و مقطع مورد نظر برای اپلای

ارشد مهندسی نرم افزار و رشته ها مرتبط کامپیوتر و فناوری اطلاعات

- کشورهای (و یا دانشگاه های) مورد نظر برای اپلای به ترتیب اولویت:

کشورهای اروپایی

- شرایط خاص رزومه (سابقۀ TA/RA در مقاطع تحصیلی قبل، داشتن مقام در رخدادهای مرتبط بین‌المللی، کسب یکی از رتبه‌های برتر در دانشکده یا دانشگاه خود و ...:

برنامه نویسی چندین نرم افزار و وبسایت.کلا در زمینه ی عملی در رشته ی خودم فعالیت داشتمو قوی هستم تا زمینه های
    تحقیقاتی.استاد تمرین هم بودم در دانشگاه

- سایر نکات مهم (الزام یا تمایل به دریافت فاند یا بی نیازی از آن، اقامت دائم یا شهروندی در کشوری دیگر و ...)

​فاند کامل شهریه و اگر هم بشه کمک هزینه ی زندگی و خوابگاه و....

-توضیحات اضافی :
    میدونم از دانشگاه های تاپ و این حرفا نمیتونم پذیرش بگیرم.مد نظرم دانشگاه های رنک 200 به بالا هستش
    فکر میکنم از دانشگاه هایی که بیشتر به زمینه های عملیاتی اهمیت میدن بتونم پذیرش بگیرم اما خب نمیشناسم دانشگاه هارو.از دوستان خواهشمندم بصورت کامل بنده رو راهنمایی کنند.ترجیحا نام دانشگاه هارو هر تعداد که میشناسن با شرایط بنده پذیرش بدن ذکر کنند تا بتونم اقدام کنم(کشور هم خیلی مهم نیست)

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)