صفحه 396 از 587 نخستنخست ... 296346386387388389390391392393394395396397398399400401402403404405406446496 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 3,951 تا 3,960 , از مجموع 5865

موضوع: بررسی شانس پذیرش و فاند بر اساس رزومه (آخرین ویرایش: 9 سپتامبر 2017)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : بررسی شانس پذیرش و فاند بر اساس رزومه (قوانین پست اول مجدداً اصلاح شد)

1- رشتۀ لیسانس – نام دانشگاه – معدل نهایی : مهندسی عمران - عمران - آزاد کرج- 18.01

2- رشتۀ فوق لیسانس – نام دانشگاه – معدل نهایی : ندارم
    3- نمرۀ زبان (تافل/آیلتس) به تفکیک نمرات مهارت‌ها: آیلتس 6.5
    4- نمرۀ GRE یا GMAT به تفکیک نمرات مهارت‌ها : ندارم
    5- تعداد مقالات ژورنالی (به تفکیک ISI یا غیر ISI) با ذکر نام ناشر : یک مقاله ISI
    6- تعداد مقالات کنفرانسی به زبان انگلیسی : ندارم
    7- : مستقیم دکترا یا ارشد- گرایش زلزله
    8- کشورهای (و یا دانشگاه های) مورد نظر برای اپلای به ترتیب اولویت دانشگاههای آمریکا ، کانادا ، استرالیا
    9- دو سال TA در دانشگاه ، یک سال کارشناس دفتر نوسازی شهرداری تهران ، 1.5سال مسئول قطعه 3 مترو (کارشناس دفتر فنی مترو ) از طرف خاتم الانبیا و یک سال کارشناس امور قراردادهای مترو (خاتم الانبیا)
    10-به نظر شما چه مقدار فاند و از کدوم دانشگاه بهم تعلق میگیره ؟؟، برای کدام دانشگاه اقدام کنم بهتره؟ به نظرتون تو رزومم بیارم که تو خاتم الانبیا بودم یا نه؟؟؟

ApplyAbroad Guru

پیش فرض پاسخ : بررسی شانس پذیرش و فاند بر اساس رزومه (قوانین پست اول مجدداً اصلاح شد)

نقل قول نوشته اصلی توسط saeedg22 نمایش پست ها
    1- رشتۀ لیسانس – نام دانشگاه – معدل نهایی : مهندسی عمران - عمران - آزاد کرج- 18.01

2- رشتۀ فوق لیسانس – نام دانشگاه – معدل نهایی : ندارم
    3- نمرۀ زبان (تافل/آیلتس) به تفکیک نمرات مهارت‌ها: آیلتس 6.5
    4- نمرۀ GRE یا GMAT به تفکیک نمرات مهارت‌ها : ندارم
    5- تعداد مقالات ژورنالی (به تفکیک ISI یا غیر ISI) با ذکر نام ناشر : یک مقاله ISI
    6- تعداد مقالات کنفرانسی به زبان انگلیسی : ندارم
    7- : مستقیم دکترا یا ارشد- گرایش زلزله
    8- کشورهای (و یا دانشگاه های) مورد نظر برای اپلای به ترتیب اولویت دانشگاههای آمریکا ، کانادا ، استرالیا
    9- دو سال TA در دانشگاه ، یک سال کارشناس دفتر نوسازی شهرداری تهران ، 1.5سال مسئول قطعه 3 مترو (کارشناس دفتر فنی مترو ) از طرف خاتم الانبیا و یک سال کارشناس امور قراردادهای مترو (خاتم الانبیا)
    10-به نظر شما چه مقدار فاند و از کدوم دانشگاه بهم تعلق میگیره ؟؟، برای کدام دانشگاه اقدام کنم بهتره؟ به نظرتون تو رزومم بیارم که تو خاتم الانبیا بودم یا نه؟؟؟

دوست عزیز

من نظر خودمو میدم شما نظر باقی دوستان رو هم بگیرید
    به عنوان دانشجوی لیسانس با توجه به نمره زبانتون و مقاله ای اس ای تون (البته کیفیت و موضوع کاری و نزدیکیش به زمینه کاری اینده تون مهمه) و البته معدل خوبتون رزومه خوبی دارید
    من جای شما باشم برای دانشگاه های کانادا و بعدش استرالیا اقدام میکنم (نظرم کاملا شخصیه و دلیلی نداره برای شما حتما درست باشه)
    فاندی که میتونید بگیرید بسته به اسکولارشیپ های اون دانشگاه یا فاند استاد مربوطه داره ولی فکر میکنم به حالت خیلی خیلی کلی چیزی حدودا ۱۰۰۰ تا ۱۶۰۰ دلار کانادا باشه (دوستی رو میشناسم که ایشون به عنوان دانشجوی ارشد الان دارن از استادشون حدودا ۱۵۰۰ دلار کانادا میگیرن و دوستی رو میشناسم که به عنوان دانشجوی دکترا دارن حدودا ۱۲۰۰ دلار میگیرن در ماه !!!). میخوام عرض کنم که این مقدارها رو نمیشه عددد خاصی براشون گفت و به خیلی از عوامل بستگی دارند
    دانشگاه های رنک اول کانادا مثل یو بی سی----تورنتو---مانیتوبا---کلگری---و ..... (من نباید اسم دانشگاه خاصی رو بیارم. شما باید شرایط دانشگاه ها رو بررسی کنید. شرایط اب و هوایی و زندگی. زمینه کاری استاد ها که بهش علاقه مندید و دوست دارید توی اون زمینه کار کنید---جواب دادن استاد ها و فیدبکشون به رزومه شما و .....همه و همه مهم هستن توی تصمیم گیریتون)
    برای امریکا نمیدونم به جی ار ای نیازی دارید یا نه (میتونید روی سایت دانشگاه ها چک کنید) و پروسه ویزاش رو هم در نظ ر بگیرید و اتفاقات اخیر هم ممکنه تاثیراتی داشته باشه ...
    من مورد خاتم رو جای شما باشم بهش اشاره ای نمیکنم. (نمیگم اشاره کنید بد میشه یا خوب میشه). عرضم اینه که من باشم بهش اشاره ای نمیکنم و شاید اون سال ها رو به صور کلی بنویسم که مسیول فلان چیز بودن توی یه شرکت عمرانی یا چیزی شبیه به این....

- این مورد هم عرض میکنم که باز شخصیه: من جای شما باشم گزینه خوندن ارشد توی ایران و ترجیحا یکی از دانشگاه های تهران رو حتما توی دهنم پر رنگ نگه میدارم. ارشد خوندن توی اران هم مزیت هایی داره و میتونه بهتون کمک کنه با ذهن بازتر و ارام تری برای دکترا و مهاجرتتون تصمیم گیری کنید. حداقل اپشنش رو بذارید توی ذهنتون بررسی کرده باشید کامل

امیدوارم به هدفتون برسید

موفق باشید

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط ghazal1989 نمایش پست ها

لیسانس مدیریت بیمارستان،دانشگاه علوم پزشکی تهران،معدل 18.02
    نمره ی 7.5 آیلتس آکادمیک(اسپیکینگ،لیسنینگ و رایتینگ:7.5 و ریدینگ 6.5)
    یک مقاله ی چاپ شده در مجلات داخلی.
    اپلای برای رشته ی فوق لیسانس EDUCATIONAL STUDIES دانشگاه مک گیل و کونکوردیا
    کشور کانادا
    سابقه ی تدریس زبان انگلیسی
    فول فاند
    دوست عزیز

من نظر خودمو میدم شما نظر باقی دوستان رو هم بگیرید

به نظرم حتما شانس دارید. نمره زبانتون برای رشته خودتون فکر میکنم مینیمم مورد نظر رو داره و نمره زبان خیلی خوبیه. معدل خیلی خوبی هم دارید و از دانشگاه خیلی خوبی هم فارغ التحصیل شدید
    همه اینا یعنی که این شانس دارید
    اگه مقاله تون انگلیسی میبود خب خیلی بهتر بود و شاید به رزومه تون وزن بهتری میداد (البته شما فرمودین ژورنال داخلی که خب ممکنه انگلیسی هم باشه. ژورنال های داخلی انگلیسی زبان هم داریم)
    به هر حال اگه با پرداخت اپلیکیشن فی ها مشکلی ندارید برای هر دو دانشگاه هدفتون حتما اپلای کنید و برای اسکولارهای موجودشون چون شانس خواهید داشت
    ولی مطمینا قطعی نیست و بالا و پایین بودن شانستون به خیلی از چیزا بستگی داره
    من جای شما باشم قبلش هم به استاد های مربوطه ایمیل میزنم
    در کل اگه جایی نیاز به بهتر شدن داشته باشه همون قسمت مقاله هاتونه که البته به عنوان دانشجوی لیسانس همونی هم که دارید خیلی خوبه

(اینم بگم گه من جای شما باشم گزینه ارشد ایران رو هم توی ذهنم پر رنگ بررسی میکنم. البته نظرم شخصیه. ولی در حد اپشن توی ذهنتون کنار گزینه های اپلای خارج از کشور باشه ضرری نداره)

امیدوارم به هدفتون برسید

موفق باشید

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط abash نمایش پست ها
    برق کنترل امیرکبیر 15.23
    برق مخابرات شریف 17.37
    تافل 115
    GRE 323
    3 ISI
    مقطع دکتری مخابرات
    قصدم داتشگاه های امریکا و کاناداست
    یک ترم TA بوذم
    میزان فاند مورد انتظار:/Partial Fund یا فول فاند

دوست عزیز

من نظر خودمو مبدم شما نظر باقی دوستان رو هم بگیرید

احتمالا خودتونم میدونید که رزومه خوبی دارید و بهتون تبریک میگم
    معدل های خوبی دارید و نمره زبان بالا و مقاله های ای اس ای و ...
    دوستانی با رزومه هایی شبیه شما فول فاند رفتن حتی با رزومه هایی پایین تر
    بنابراین به نظرم دنبال فول فاند باشید و حتما شانس دارید و خواهید داشت
    شزاط امریکا رو باید با ریسک های موجودش در نظر بگیرید (شاید بیارزه خیلی وقت ها)
    ولی به نظرم اگه با پرداخت اپلیکیشن فی ها مشکل ندارید برای دانشگاه ی هدفتون حتما اپلای کنید
    برای کانادا هم داستان همینه
    من اسم دانشگاه خاصی رو بهتون نمیگم چون مطمینا کسی بهتر از خودتون میتونه به این سوال جوابی بده و انتخاب دانشگاه به خیلی از عوامل بسنگی داره
    ولی مطمینا دانشگاه رنک الف کانادا میتونه براتون دانشگاه هدف باشه حتما
    و بزام عرض میکنم بسته به نزدیکی رزومه تون به زمینه کاری استادهای مربوطه شانس خیلی خوبی برای فول فاند دارید

اروپا هم جزو گزینه هاتون نبود ولی اونجا هم شانس بالایی خواهید داشت برای وکنسی های پی اچ دی...(هرچند به نظرم ترجیحتون حتما همون امریکا و کانادا باشه بهتره...)

امیدوارم به هدفتون برسید

موفق باشید

Junior Member

1- مهندسی مکانیک-صنعتی ارومیه-15.38(معدل دو سال آخر 17.01)
    3- IELTS 7(WRITING 7, SPEAKING 7, LISTENING 7, READING 7)
    7- M.Eng or M.Sc mechanical engineering or materials
    8- دانشگاه های کانادا
    9- 3 سال سابقه کار مرتبط در صنعت سیمان،یک ترم شاگرد اولی با معدل19.01،دارای گواهینامه هیدرولیک مقدماتی از شرکت آلمانی فستو
    10- هزینه ی زندگی +هزینه دانشگاه تا 13000$ سالیانه رو میتونم بدم اما اگر فاند هم باشه چه بهتر
    لطفا نظر بدید دوستان باتجربه و اهل فن

Junior Member

1.رشتۀ لیسانس – نام دانشگاه – معدل نهایی:
    مترجمی زبان انگلیسی-دانشگاه پیام نور واحد بین الملل کیش-15
    2. رشتۀ فوق لیسانس – نام دانشگاه – معدل نهایی:
    آموزش زبان انگلیسی- دانشگاه تهران واحد بین الملل کیش-18.70
    3.نمرۀ زبان (تافل/آیلتس) به تفکیک نمرات مهارت‌ها:
    هنوز امتحان ندادم اما برای آیلتس فرض کنید: Speaking: 8, Reading: 7.5, Listening: 8, Writing: 7.5
    4. نمرۀ GRE یا GMAT به تفکیک نمرات مهارت‌ها:
    امتحان ندادم
    5. تعداد مقالات ژورنالی (به تفکیک ISI یا غیر ISI) با ذکر نام ناشر:
    3 تا مقاله در دست بررسی دارم هنوز چاپ نشده اند.
    6. تعداد مقالات کنفرانسی به زبان انگلیسی:
    1 مقاله قرار است اردیبهشت ماه سال 97 کنفرانس بدهم
    7. رشته و مقطع مورد نظر برای اپلای :
    آموزش زبان انگلیسی مقطع دکتری
    8.کشورهای (و یا دانشگاه های) مورد نظر برای اپلای به ترتیب اولویت:
    آمریکا و انگلستان
    9. نکات برجستۀ رزومه (سابقۀ TA/RA، مقام المپیاد/مسابقات بین‌المللی معتبر، رتبۀ برتر دانشکده/دانشگاه)

10.میزان فاند مورد انتظار (Full Fund/Partial Fund/Self-Funded):
    Full Fund

Junior Member

1- رشتۀ لیسانس – نام دانشگاه – معدل نهایی : کامپیوتر، گرایش نرم افزار - فنی حرفه ای شریعتی - 14.99

2- رشتۀ فوق لیسانس – نام دانشگاه – معدل نهایی : -

3- نمرۀ زبان (تافل/آیلتس) به تفکیک نمرات مهارت‌ها : Speaking: 8, Reading: 8, Listening: 8, Writing: 7.5

4- نمرۀ GRE یا GMAT به تفکیک نمرات مهارت‌ها : -

5- تعداد مقالات ژورنالی (به تفکیک ISI یا غیر ISI) با ذکر نام ناشر : -

6- تعداد مقالات کنفرانسی به زبان انگلیسی : -

7- رشته و مقطع مورد نظر برای اپلای : طراحی دکوراسیون داخلی - مقطع لیسانس

8- کشورهای (و یا دانشگاه های) مورد نظر برای اپلای به ترتیب اولویت : آلمان-فرانسه

9- نکات برجستۀ رزومه (سابقۀ TA/RA، مقام المپیاد/مسابقات بین‌المللی معتبر، رتبۀ برتر دانشکده/دانشگاه) : -

10- میزان فاند مورد انتظار (Full Fund/Partial Fund/Self-Funded) : فول فاند
    .
    مدرک B2 آلمانی هم دارم. به فرانسه هم تا حدی تسلط دارم و میتونم برای مدرکش اقدام کنم. شانسی هست.؟

1- رشتۀ
    : مهندسی پلیمر – نام دانشگاه:کارشناسی علوم و تحقیقات تهران ارشد: صنعتی امیر کبیر – معدل نهایی :۱۵.۸۰ و ۱۶.۸۵
    2- رشتۀ فوق لیسانس:مهندسی پلیمر
    – نام دانشگاه:دانشگاه صنعتی امیر کبیر – معدل نهایی:۱۶.۸۵

3- نمرۀ زبان (تافل/آیلتس/...) به تفکیک نمرات مهارت‌ها
    :ایلس ندارم ولی تا سال دیگه انشا..۶.۵ یا ۷

4- نمرۀ GRE یا GMAT به تفکیک نمرات مهارت‌ها
    :-----

5- تعداد مقالات ژورنالی (به تفکیک ISI یا غیر ISI) با ذکر نام ناشر:
    یک غیر ای اس ای دارم ولی ISI فعلا ندارم اما تا سال دیگه حتما یکی انشا..

6- تعداد مقالات کنفرانسی (به تفکیک فارسی یا انگلیسی) با ذکر نام برگزار کننده
    :فعلا ندارم اما تا سال دیگه حداقل یک کنفرانس خارجی رو میدم

7- رشته و مقطع مورد نظر برای اپلای
    :مهندسی پلیمر

8- کشورهای (و یا دانشگاه های) مورد نظر برای اپلای به ترتیب اولویت
    :کانادا- انگلستان

9- شرایط خاص رزومه (سابقۀ TA/RA در مقاطع تحصیلی قبل، داشتن مقام در رخدادهای مرتبط بین‌المللی، کسب یکی از رتبه‌های برتر در دانشکده یا دانشگاه خود و ...)
    :

10- سایر نکات مهم (الزام یا تمایل به دریافت فاند یا بی نیازی از آن، اقامت دائم یا شهروندی در کشوری دیگر و ...)
    :چون هزینه برام مهمه حتما باید فاند بگیرم.ممنون میشم از رهنماییتون
    ممنون میشم اگه چنتا از دانشگاه هایی که برا کانادا شانس بیشتری دارم رو بگید

سلام وقت بخیر
    1- زمین شناسی، دانشگاه اصفهان، 14.73
    2- زمین شناسی زیست محیطی، دانشگاه صنعتی شاهرود، 16.92
    3- هنوز دریافت نکردم
    4- نیاز هست حتما چون براش اقدام نکردم؟
    5- یک مقاله ای اس ای داخلی، 5 مقاله کنفرانسی ناشر همه خودم هستم به غیر از یک مورد کنفرانسی
    6- یک مورد
    7- دکتری، زیست محیطی
    8- کشور کانادا در اولویت در غیر این صورت هر دانشگاهی که استاد بنده را پذیرش کند
    9- یک سال سابقه کار مرتبط ( بقیه سابقه کارم غیر مرتبط پیدا نکردم)
    10- full fund

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط z_mansouri نمایش پست ها
    سلام وقت بخیر
    1- زمین شناسی، دانشگاه اصفهان، 14.73
    2- زمین شناسی زیست محیطی، دانشگاه صنعتی شاهرود، 16.92
    3- هنوز دریافت نکردم
    4- نیاز هست حتما چون براش اقدام نکردم؟
    5- یک مقاله ای اس ای داخلی، 5 مقاله کنفرانسی ناشر همه خودم هستم به غیر از یک مورد کنفرانسی
    6- یک مورد
    7- دکتری، زیست محیطی
    8- کشور کانادا در اولویت در غیر این صورت هر دانشگاهی که استاد بنده را پذیرش کند
    9- یک سال سابقه کار مرتبط ( بقیه سابقه کارم غیر مرتبط پیدا نکردم)
    10- full fund
    باسلام
    با توجه به رزومه فعلی شما و معدل کارشناسی، شانس کمی برای گرفتن پذیرش دارید. حتمأ یکی دو مقاله آی اس آی چاپ کرده و روی آزمون زبان تان تمرکز کنید.
    موفق باشید.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)