صفحه 43 از 587 نخستنخست ... 33343536373839404142434445464748495051525393143543 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 421 تا 430 , از مجموع 5865

موضوع: بررسی شانس پذیرش و فاند بر اساس رزومه (آخرین ویرایش: 9 سپتامبر 2017)

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    شهید بهشتی تهران

پیش فرض پاسخ : نظرخواهی دربارۀ شانس پذیرش و فاند بر اساس رزومه (رعایت قوانین پست اول، الزامی

0- کاردانی: ندارم

1- مدرک لیسانس - رشته برق گرایش قدرت– دانشگاه شهید بهشتی تهران – 13.07

2- مدرک فوق لیسانس: ندارم
    3- نمرۀ زبان (تافل 108) (ماه آینده امتحان میدم، نمره م همینه، چه بسا بیشتر)
    4- GRE هم شرکت خواهم کرد،
    5- تعداد مقالات ژورنالی: دو عدد - یک مقاله در IEEE-Transactions یکی در ELSEVIER (هر دو منتشر شده اند، به نام من و استادم)
    6- یک مقاله کنفرانسی در کنفرانس بین المللی برق پژوهشگاه نیرو (PSC)- به زبان انگلیسی
    7- فوق لیسانس برق ( اگه PHD بشه هم خوبه)
    8- امریکا - کانادا - آلمان
    (رنک مهمه ولی نه حالا خیلی زیاد، یک دانشگاه خوب )
    9- هفت سال سابقه تدریس زبان انگلیسی پیشرفته - پروژه کارشناسی ام را با یکی از بزرگان مطالعات برق (شبکه های هوشمند) کانادا و یکی از روسای برتر وزارت نیرو دفاع کرده ام (طبیعتا ازشون ریکام خواهم داشت)
    10- فاند کامل

Junior Member

پیش فرض پاسخ : نظرخواهی دربارۀ شانس پذیرش و فاند بر اساس رزومه (قوانین لازم الاجرا در پست اول

1- مهندسی مکانیک – امیرکبیر – 16.9(GPA 3.5)
    3- نمرۀ زبان تافل104(26-27-24-27)
    4- نمرۀ GRE اول آذر دارم!
    5- تعداد مقالات ژورنالی ندارم
    6- تعداد مقالات کنفرانسی ندارم
    7- رشته و مقطع مورد نظر برای اپلای: مکانیک PHD مستقیم
    8- کشورهای (و یا دانشگاه های) مورد نظر برای اپلای به ترتیب اولویت آمریکا-کانادا
    9-نکات برجسته رزومه: TA استاتیک و دینامیک 2 ترم، RA آزمایشگاه ممز، تغییر رشته دادم، جز استعدادهای درخشان دانشگاه، پروژه ام هم با یکی از استادهای بنام دنیاست
    10- فاند هم میخوام

Member dr-data آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    M.Sc. Electrical and Control

پیش فرض پاسخ : نظرخواهی دربارۀ شانس پذیرش و فاند بر اساس رزومه (قوانین لازم الاجرا در پست اول

نقل قول نوشته اصلی توسط sina_jafari200 نمایش پست ها
    1- رشتۀ لیسانس: مکانیک-سمنان، 12.60

2- رشتۀ فوق لیسانس: مکانیکخواجه نصیر، 15
    3- نمرۀ زبان (تافل/آیلتس/...) : 105
    4- نمرۀ GRE: Verbal 150 Quantitative 167 و Analytical Writing 4
    5- تعداد isi مقالات: 2 تا با ایمپکت 3.5 و 4
    6- رشته و مقطع مورد نظر برای اپلای: دکترا، مکانیک،
    7- کشورهای (و یا دانشگاه های) مورد نظر برای اپلای به ترتیب اولویت:دانشگاه های امریکا
    8- سایر نکات مهم: نیاز به فاندی که به طور کامل هزینه زندگی و تحقیق رو پوشش بده.
    اول بگو ببینم چوب دکتر حاج موسی رو خوردی یا نه؟

به جز معدلات، رزومت عالیه اگه مقاله هات آبکی نباشه ولی اگه درست حسابی باشه معدل هیچ تاثیری نمیذاره و پذیرش خوبی میگیری چون GRE خوبی گرفتی

Junior Member

سلام دوستان اگر راهنمایی کنید ممنون میشم

1- رشتۀ لیسانس – نام دانشگاه – معدل نهایی

مهندسی مکانیک دانشگاه یاسوج 13.17

2- رشتۀ فوق لیسانس – نام دانشگاه – معدل نهایی
    مهندسی مکانیک تبدیل انرژی چمران اهواز 17
    3- نمرۀ زبان (تافل/آیلتس/...) به تفکیک نمرات مهارت‌ها
    تافل 87 (R:28,L:20,S:18, w:21) اما نمره در حدود 100 هست یک مشکلی پیش امد سر جلسه تمرکزم از لیسنینگ بهم خورد و استرس شدید گرفتم ولی متاسفانه زمانم برای جی ار ای کم هست و نمی تونم امتحان مجدد ثبت نام کنم
    4- نمرۀ GRE یا GMAT به تفکیک نمرات مهارت‌ها
    هنوز امتحان ندادم
    5- تعداد مقالات ژورنالی (به تفکیک ISI یا غیر ISI) با ذکر نام ناشر
    2مقاله ی آی اس آی یکی الزویر و یکی ژورنال کانادایی فیزیک و یک مقاله ی غیر ای اس ای
    7- رشته و مقطع مورد نظر برای اپلای
    تبدیل انرژی دکترا
    8- کشورهای (و یا دانشگاه های) مورد نظر برای اپلای به ترتیب اولویت
    آمریکا: من با اساتید دانشگاهای زیادی مکاتبه کردم و این 16 تا دانشگاه اساتیدش بهم اوکی دادن البته نمره تافل نداشتم اون موقع
    .... ohio state, university of riverside, north carolina state, washington state,san diego sate, florida international, central florida, haward, michigan tech
    9- نکات برجستۀ رزومه
    سابقه TA و RA
    10- سایر نکات مهم
    نیاز به فاند

ApplyAbroad Senior Veteran
    Mechatronic آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EE-ME

نقل قول نوشته اصلی توسط PARTOkaka نمایش پست ها
    1- مهندسی مکانیک – امیرکبیر – 16.9(GPA 3.5)
    3- نمرۀ زبان تافل104(26-27-24-27)
    4- نمرۀ GRE اول آذر دارم!
    5- تعداد مقالات ژورنالی ندارم
    6- تعداد مقالات کنفرانسی ندارم
    7- رشته و مقطع مورد نظر برای اپلای: مکانیک PHD مستقیم
    8- کشورهای (و یا دانشگاه های) مورد نظر برای اپلای به ترتیب اولویت آمریکا-کانادا
    9-نکات برجسته رزومه: TA استاتیک و دینامیک 2 ترم، RA آزمایشگاه ممز، تغییر رشته دادم، جز استعدادهای درخشان دانشگاه، پروژه ام هم با یکی از استادهای بنام دنیاست
    10- فاند هم میخوام
    با نمرۀ GRE مجموع 315 به بالا، شانس زیادی برای دکترای مستقیم در top 100 خواهید داشت.
    آینده‌ای خواهم ساخت که گذشته‌ام جلویش زانو بزند!

به دلیل محدودیت زمانی، از پاسخگویی به پیام های خصوصیِ قابل طرح در فورِم معذورم.

0- رشتۀ فوق دیپلم – نام دانشگاه – معدل نهایی
    1- رشتۀ لیسانس – نام دانشگاه – معدل نهایی مهندسی مکانیک گرایش حرارت و سیالات - دانشگاه شهرکرد -13.1
    2- رشتۀ فوق لیسانس – نام دانشگاه – معدل نهایی مهندسی مکانیک گرایش تبدیل انرژی - دانشگاه صنعتی شیراز - 14.3
    3- نمرۀ زبان (تافل/آیلتس/...) به تفکیک نمرات مهارت‌ها فرض تافل IBT نمره 80 - LISTENING 20 - SPEAKING 20- WRITING 20- READING 20
    4-نمرۀ GRE یا GMAT به تفکیک نمرات مهارت‌ها
    5-تعداد مقالات ژورنالی (به تفکیک ISI یا غیر ISI) با ذکر نام ناشر
    6-تعداد مقالات کنفرانسی (به تفکیک فارسی یا انگلیسی) با ذکر نام برگزار کننده
    7- رشته و مقطع مورد نظر برای اپلای مهندسی مکانیک دکترا
    8- کشورهای (و یا دانشگاه های) مورد نظر برای اپلای به ترتیب اولویت آلمان- سوئد- نروژ- فنلاند
    9- نکات برجستۀ رزومه (سابقۀ TA/RA، مقام در رخدادهای مرتبط بین‌المللی، رتبۀ برتر دانشکده/دانشگاه و ...)
    10-
    سایر نکات مهم (
    داشتن اقامت دائم یا شهروندی در کشوری دیگر، میزان نیاز به فاند و ...) نیاز مبرم به فاند

کامپیوتر – نرم افزار – آموزش عالی سپاهان – 18/10

کامپیوتر – نرم افزار – صنعتی اصفهان – 18/18

آخر آذر امتحان دارم

1 مقاله انگلیسی ، 2 مقاله فارسی (ISI نیستند)

6- تعداد مقالات کنفرانسی (به تفکیک فارسی یا انگلیسی) با ذکر نام برگزار کننده

کامپیوتر – دکترا

اروپا ، کانادا، استرالیا – آمریکا میخوام ولی اگه شانس اینکه آمریکا پذیرش بگیرم دارم جی ار ای بدم !!

9- کات برجستۀ رزومه (سابقۀ TA/RA، مقام در رخدادهای مرتبط بین‌المللی، رتبۀ برتر دانشکده/دانشگاه و ...)
    2 سال هیات علمی ، رتبه اول لیسانس و رتبه سوم فوق لیسانس

10 - سایر نکات مهم (داشتن اقامت دائم یا شهروندی در کشوری دیگر، میزان نیاز به فاند و ...)
    به فاند احتیاج دارم

ApplyAbroad Senior Veteran
    Mechatronic آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EE-ME

نقل قول نوشته اصلی توسط starstarstar نمایش پست ها
    کامپیوتر – نرم افزار – آموزش عالی سپاهان – 18/10

کامپیوتر – نرم افزار – صنعتی اصفهان – 18/18

آخر آذر امتحان دارم

1 مقاله انگلیسی ، 2 مقاله فارسی (ISI نیستند)

6- تعداد مقالات کنفرانسی (به تفکیک فارسی یا انگلیسی) با ذکر نام برگزار کننده

کامپیوتر – دکترا

اروپا ، کانادا، استرالیا – آمریکا میخوام ولی اگه شانس اینکه آمریکا پذیرش بگیرم دارم جی ار ای بدم !!

9- کات برجستۀ رزومه (سابقۀ TA/RA، مقام در رخدادهای مرتبط بین‌المللی، رتبۀ برتر دانشکده/دانشگاه و ...)
    2 سال هیات علمی ، رتبه اول لیسانس و رتبه سوم فوق لیسانس

10 - سایر نکات مهم (داشتن اقامت دائم یا شهروندی در کشوری دیگر، میزان نیاز به فاند و ...)
    به فاند احتیاج دارم
    اگر تافل بالای 90 و GRE مجموع بالای 310 بگیرید، از top 100 امریکا میتونید پذیرش فول فاند بگیرید. هر چه نمرۀ تافل به 100 نزدیکتر باشه، شانس پذیرفته شدن در دانشگاه بهتر، بالاتر میره. هر چه نمرۀ GRE بالاتر بره (مثلاً به 320 نزدیکتر بشه)، شانس پذیرش از top 50 بیشتر میشه.

اگر نمرۀ تافل بالای 90 محقق بشه، بدون شک، برای اکثر دانشگاه های معتبر اروپا و کانادا هم شانس بالایی خواهید داشت.
    آینده‌ای خواهم ساخت که گذشته‌ام جلویش زانو بزند!

به دلیل محدودیت زمانی، از پاسخگویی به پیام های خصوصیِ قابل طرح در فورِم معذورم.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    University of Tehran

- رشتۀ لیسانس – نام دانشگاه – معدل نهایی:
    زیست شناسی سلولی مولکولی -دانشگاه تهران -معدل: 15
    2- رشتۀ فوق لیسانس – نام دانشگاه – معدل نهایی:
    بیوتکنولوژی - دانشگاه تهران - معدل:18.2
    3- نمرۀ زبان (تافل/آیلتس/...) به تفکیک نمرات مهارت‌ها:
    تافل هنوز ثبت نام نکردم ولی با توجه به سطح زبانم حدود 100-110
    4- نمرۀ GRE یا GMAT به تفکیک نمرات مهارت‌ها:
    هنوز برای ثبت نام اقدام نکردم.
    5- تعداد مقالات ژورنالی (به تفکیک ISI یا غیر ISI) با ذکر نام ناشر:
    دو مقاله ریویو سنگین ISI، از ژورنالهای اشپرینگر (tumor biology)..مقالات اریجینال هم دو تا در حال نوشتن هستم که انشالا تا 1 ماه دیگه با ایمپکنت بالا ثابمیت میشه.

6- تعداد مقالات کنفرانسی (به تفکیک فارسی یا انگلیسی) با ذکر نام برگزار کننده:
    2 کنفرانس بین المللی داخلی
    7- رشته و مقطع مورد نظر برای اپلای:
    PhD-genetic, cancer research و یا رشته های مرتبط (در رشته های بیو، مرز دقیقی بین رشته ها از نظر اسم رشته به نظرم وجود نداره)
    8- کشورهای (و یا دانشگاه های) مورد نظر برای اپلای به ترتیب اولویت:
    امریکا-آلمان - استرالیا- کانادا
    9- شرایط خاص رزومه (سابقۀ TA/RA در مقاطع تحصیلی قبل، داشتن مقام در رخدادهای مرتبط بین‌المللی، کسب یکی از رتبه‌های برتر در دانشکده یا دانشگاه خود و ...)

سابقه تدریس خصوصی دارم و نه به عنوان TA/RA، در کنکور کارشناسی با توجه به ترازم جزو استعدادهای درخشان بودم و کسب رتبه 12 در کنکور سراسری ارشد.

با توجه به اینکه هنوز برای امتحانات زبان اقدام نکردم و اصل مدارکم آزاد نشدبه نظرتون دیر شده؟

فول فاند گرفتن برام ضروریه، و ترجیحم 50 دانشگاه برتر هست.
    به نظرتون برای امسال دیر شده و یا اینکه هنوز شانسی دارم .
    ممنون میشم راهنماییم کنید.

0- رشتۀ فوق دیپلم – نام دانشگاه – معدل نهایی : --------------

1- رشتۀ لیسانس – نام دانشگاه – معدل نهایی : مهندسی خط و سازه ریلی - علم وصنعت ایران - 18.28

2- رشتۀ فوق لیسانس – نام دانشگاه – معدل نهایی : ---------------
    3- نمرۀ زبان (تافل/آیلتس/...) به تفکیک نمرات مهارت‌ها :-------------
    4- نمرۀ GRE یا GMAT به تفکیک نمرات مهارت‌ها : ----------------
    5- تعداد مقالات ژورنالی (به تفکیک ISI یا غیر ISI) با ذکر نام ناشر : -------------
    6- تعداد مقالات کنفرانسی (به تفکیک فارسی یا انگلیسی) با ذکر نام برگزار کننده : --------------
    7- رشته و مقطع مورد نظر برای اپلای :ارشد-عمران / راه آهن *** دکترا مستقیم -عمران/راه آهن
    8- کشورهای (و یا دانشگاه های) مورد نظر برای اپلای به ترتیب اولویت : کاندا،آمریکا,سوئد
    9- نکات برجستۀ رزومه (سابقۀ TA/RA، مقام در رخدادهای مرتبط بین‌المللی، رتبۀ برتر دانشکده/دانشگاه و ...) :نفر اول در رشته* TA دو درس تحلیل سازه ومقاومت مصالح * 2 نشان استعداد برتر
    10- سایر نکات مهم (
    داشتن اقامت دائم یا شهروندی در کشوری دیگر، میزان نیاز به فاند و ...) : ​فول فاند

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)