صفحه 443 از 587 نخستنخست ... 343393433434435436437438439440441442443444445446447448449450451452453493543 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 4,421 تا 4,430 , از مجموع 5865

موضوع: بررسی شانس پذیرش و فاند بر اساس رزومه (آخرین ویرایش: 9 سپتامبر 2017)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : بررسی شانس پذیرش و فاند بر اساس رزومه (قوانین پست اول مجدداً اصلاح شد)

1- رشتۀ لیسانس – نام دانشگاه – معدل نهایی
    برق کنترل-صنعتی اصفهان-18.7
    3- نمرۀ زبان (تافل/آیلتس) به تفکیک نمرات مهارت‌ها
    95
    4- نمرۀ GRE یا GMAT به تفکیک نمرات مهارت‌ها
    quant:170,verbal:135,writing :5
    6- تعداد مقالات کنفرانسی به زبان انگلیسی
    7- رشته و مقطع مورد نظر برای اپلای
    ارشد-کنترل
    8- کشورهای (و یا دانشگاه های) مورد نظر برای اپلای به ترتیب اولویت
    امریکا-کانادا-استرالیا
    9- نکات برجستۀ رزومه (سابقۀ TA/RA، مقام المپیاد/مسابقات بین‌المللی معتبر، رتبۀ برتر دانشکده/دانشگاه)
    10 درصد اول دانشگاه
    10- میزان فاند مورد انتظار (Full Fund/Partial Fund/Self-Funded
    فول فاند

Junior Member

پیش فرض پاسخ : بررسی شانس پذیرش و فاند بر اساس رزومه (قوانین پست اول مجدداً اصلاح شد)

نقل قول نوشته اصلی توسط ali728 نمایش پست ها
    دوست عزیز

صادقانه بگم (امیدوارم ناراحت نشید) ولی اصلا به نظر نمیرسه پشت تمام این حرفها فکر و بررسی دقیقی باشه
    فرض کنید رفتید استونی!! بعدش چی اخه؟ عمر مگه همینجوری دستتون اومده که همینجوری سه سالشو حروم کنید جایی که نمیدونید استپ بعدیش چیه کلا؟!!
    داستان مهاجرت واقعا اینجوری نیست....باور کنید خیلی خیلی زود پشیمون میشید و میفهمید که باید خیلی خیلی دقیق تر بررسی میکردید
    باقی کشورها هم همینه داستان...

کانادا رو مطمینا برادرتون میتونه اطلاعات بهتری بهتون بده ولی شانس شما خیلی فرقی نمیکنه
    واقعا هم اصلا نمیشه چیزی گفت باید اپلای کنید و ببینید چی میشه
    وقتی نه حسش رو دارید و نه فرصتشو و نه هدفشو....چجوری میخوایید کل بار مهاجرت رو روی شونه هاتون تحمل کنید
    من نظر خیلی خاصی نمیتونم بدم امیدوارم باقی دوستان بتونن بهتر کمک کنند
    ولی یکی از راه های مطمین برای نجات اینده تون با توجه به وضعیت الانتون رفتن ارشد توی یکی از دانشگاه های خوب کشوره (حالا برای شما شدنی باشه یا نه رو نمیدونم)
    المان....فرانسه....استونی و.... هرکدوم کلی شرایط بررسی دارند
    باید اینده تک تکشون رو دقیق بدونید و بدونید میخواهید چیکار کنید
    واقعا نمیشه پرنده مهاجر بد و هر چند سال رو جایی بود و وبعدش دید چی پیش میاد....(حداقل این اپروچ توی ذهن من تحلیلش سخته)

به هر حال امیدوارم هر تصمیمی مییرید براتون خوب بشه

موفق باشید
    نه عزیز چرا ناراحت؟ بینهایت هم بخاطر وقتی که میزارید ازتون ممنونم.

من قدم بعدی که بخوام بردارم خب برای کار هست و استونی هم چیزی که فهمیدم برای IT بازار کار نسبتاً خوبی داره. شرکت های بین المللی هم گویا دفترهای فعالی اونجا دارن و امکانش هست تو این زمینه بدون دونستن زبون استونیایی کار پیدا کرد (نه که راحت باشه ولی خب ممکن هست) آلمان هم به طور مشابه میشه توش کار پیدا کرد و البته خوبی ای که داره زبونش رو هم ارزش داره که آدم یاد بگیره (به نسبت استونیایی!)
    ولی درست هم میفرمایید بهرحال. من اونقدر بررسی دقیقی انجام ندادم. به نظر شما رو چه چیزایی تمرکز کنم برای بررسی؟ چیا رو چک کنم؟ البته میدونم همه چی رو نمیشه پیشاپیش بررسی کرد ولی خب چیزایی که میشه کدوماس؟
    در مورد دانشگاه ایران که گفتم حسش رو ندارم، واقعاً آخه انگیزه ای ندارم براش، عملاً هیچ چیز یاد نمیدن. اساتید هم ببینن دانشجویی خودش پیگیره بجای اینکه تو مسیر قرارش بدن تو پروژه هاشون از اون دانشجوها سوءاستفاده میکنن، خلاصه به نظر من ارزش انرژی ای که آدم میزاره رو نداره.

نقل قول نوشته اصلی توسط MaMaD_95 نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز
    میخواستم بگم رو فاخ هوخ شوله های (علمی کاربردی) آلمان هم فکر کن.گزینه های خوبی میتونن باشن .اکثرا رایگان هستن و از نظر سختی دروس از دانشگاه های المان راحت ترن و بیشتر بحث عملی کاره و وزارت علوم هم مدارکشو قبول داره...چند تا از پیام های مفید کاربران فروم در مورد موسسات عالی فنی آلمان رو ریپلای میکنم تا بخونیشون امیدوارم کمک کنه
    خیلی ممنون جناب

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی برق دانشگاه اراک

سلام و ممنون از اینکه وقت گزاشتین.
    راستش از اونجا که زیاد علاقه ای به دکتری خوندن ندارم سعیم بر این هست که حتما بتونم برای مستر اقدام کنم. البته اگر معدلم بزاره چون چند دانشگاهی بوده که توی حداقل خواسته هاشون به مشکل معدل خوردم تا الان.
    اینجا مد نظرم این بود که شما و دوستان دیگه که تجربه و اطلاعات بیشتری در این رابطه دارند، با توجه به رزومه دانشگاه ها و کشور هایی که آشنا هستن و اطلاع دارند که در مورد پذیر ش دادن و فاند دادن شانس بیشتری ممکن هست داشته باشم توشون رو معرفی کنن.
    مسئله دیگری هم که هست، می خواستم بدونم توی کشور هایی مثل کانادا، استرالیا، کشور های بریتانیایی، سوئد و... که هزینه دانشگاه های بالایی دارن با توجه به رزومه شانس فاند گرفتن تا چه حد هست و اصلا این کشور ها سابقشون توی فاند دادن چجوری بوده چه تجربیاتی دارن دوستان. و در نهایت اینکه اصلا این کشور هارو در نظر بگیرم یا اینکه بیشتر پی گیر کشور هایی مثل نروژ و آلمان باشم که حداقل هزینه دانشگاه رو ندارن

مهندسی کامپیوتر، سخت افزار- دانشگاه شیراز- 18.67(3.98/4 در مقیاس آمریکا)(رتبه 1)
    2- رشتۀ فوق لیسانس – نام دانشگاه – معدل نهایی
    مهندسی کامپیوتر، معماری کامپیوتر- دانشگاه صنعتی شریف- 18.73(4/4 در مقیاس آمریکا)(پذیرفته شده با استفاده از سهمیه ی استعدادهای درخشان)
    فکر می کنم تافل در حدود 100 می شم.
    فکر می کنم GRE در حد متوسط رو به بالا می شم.
    5- تعداد مقالات ژورنالی (به تفکیک ISI یا غیر ISI) با ذکر نام ناشر
    یک مقاله ی سابمیت شده در ACM Transactions و یک مقاله ی در دست سابمیت در ACM

دکترا در computer engineering یا computer science

کانادا دانشگاه های toronto, UBC, mcgill. آمریکا دانشگاه های georgia tech, austin, wisconsin,upenn,USC,UCLA. سوییس دانشگاه های EPFL, ETH.

9- نکات برجستۀ رزومه (سابقۀ TA/RA، مقام المپیاد/مسابقات بین‌المللی معتبر، رتبۀ برتر دانشکده/دانشگاه)
    سه سال سابقه ی TA بودن. عضو بنیاد ملی نخبگان. 6 ماه سابقه ی کار در یک مرکز پژوهشی.
    10- میزان فاند مورد انتظار (Full Fund/Partial Fund/Self-Funded)
    full fund

Junior Member

مهندسی کامپیوتر - نرم افزار - آزاد تهران جنوب - 13
    مهندسی کامپیوتر - نرم افزار - آزاد علوم تحقیقات -18
    IELTS Academic module : 7
    فعلا ندارم ولی در صورت نیاز میتونم بگیرم
    فعلا دانشجو ارشد هستم ، ولی حداقل 2 مقاله خواهم داشت
    1 عدد
    دکتری مهندسی کامپیوتر - نرم افزار یا معماری نرم افزار
    به ترتیب آلمان / ایتالیا / اسپانیا / اتریش ... استرالیا / کانادا / آمریکا
    5 سال سابقه کار مرتبط / همکاری مستمر در آزمایشگاه های مختلف دانشکده
    ترجیحا full fund ولی با partial هم میتونم کنار بیام

Junior Member

با سلام و عرض ادب خدمت شما بزرگواران

مهندسی برق-گرایش مخابرات - آزاد مشهد -14:70

-----------------------------------------------------------

پارسال نمره تافلم منقضی شد ( 75 بودم).فک میکنم امسال 90 رو بیارم. A1 آلمانی ( دارم آلمانی رو ادامه میدم)

Verbal Reasoning: 142, Quantitative Reasoning: 148, Analytical Writing: 2.5 – مردد هستم ، شاید دوباره امتحان بدم

1 مقاله با ایمپکت 0.7 - غیر ISI

-----------------------------------------------------

فوق لیسانس یا Direct PHd

آمریکا ، کانادا ،آلمان، اتریش، سوییس

1- 4 سال تدریس در دانشگاه بین المللی(2010 تا 2014) و 2 سال تدریس در دانشگاه غیر انتفاعی (2010 تا 2012)
    {Data communications equipment ІІ//Data communications equipment І//Application Softwares (Matlab)//Application Softwares (VHDL)//Communication Lab//Digital Electronics Lab//Electrical circuit Lab//Computer architecture Lab//Digital Circuits Lab//Electrical measurements Lab}
    2-سه سال سابقه کاری مرتبط با گرایش

فول فاند

Junior Member

۱-رشتۀ لیسانس نام دانشگاه معدل نهایی
    مهندسی کامپیوتر، نرم افزار- دانشگاه آزاد تهران- 13 (یک سری مشکلات آن زمان داشتم)
    2-رشتۀ فوق لیسانس نام دانشگاه معدل نهایی
    مهندسیکامپیوتر، نرمافزار تمرکز هوش مصنوعی- دانشگاه بین المللی امامخمینی قزوین
    3-نمرۀ زبان (تافل/آیلتس) به تفکیک نمرات مهارت‌ها
    فکرمی کنم تافل در حدود ۹۵-۱۰۰ می شم.
    4-نمرۀ GRE یا GMATبه تفکیک نمرات مهارت‌ها
    ندارم.
    5-تعداد مقالات ژورنالی (به تفکیک ISI یا غیر ISI) با ذکر نام ناشر
    یکمقاله ی کنفرانس بین المللی داخلی
    6-تعداد مقالات کنفرانسی به زبان انگلیسی

7-رشته و مقطع مورد نظر برای اپلای
    دکترادر computer engineering یا computer science
    8-کشورهای (و یا دانشگاه های) مورد نظر برای اپلای به ترتیب اولویت
    کانادا ، سوییس ، هلند
    9-نکات برجستۀ رزومه (سابقۀ TA/RA، مقامالمپیاد/مسابقات بین‌المللی معتبر، رتبۀ برتر دانشکده/دانشگاه)
    یکترم سابقه ی TA بودن.
    10-میزان فاند مورد انتظار (FullFund/Partial Fund/Self-Funded)
    full fund

Junior Member

1- مهندسی فناوری اطلاعات –دولتی جهرم– 15.80(تقریبا 3.2 در مقیاس 4)

3- نمره تافل 100 هدفمه ک حتما میگیرم ب یاری خدا
    4- نمرۀ GRE یا GMAT به تفکیک نمرات مهارت‌ها - امتحان ندادم زیاد اطلاعات ندارم در موردش
    5- تعداد مقالات ژورنالی (به تفکیک ISI یا غیر ISI) با ذکر نام ناشر 2 مفاله ISI در ح.زه هوش مصنوعی و یادگیری ماشین
    6- تعداد مقالات کنفرانسی به زبان انگلیسی 1 دیتاست برای پردازش تصویر
    7- رشته و مقطع مورد نظر برای اپلای : دیپ لرننیگ ، ماشین لرنینگ
    8- کشورهای (و یا دانشگاه های) مورد نظر برای اپلای به ترتیب اولویت : امریکا کانادا اروپا(هرجا پول بدن )
    9- نکات برجستۀ رزومه (سابقۀ TA/RA، مقام المپیاد/مسابقات بین‌المللی معتبر، رتبۀ برتر دانشکده/دانشگاه) : 3 ترم TA برنامه نویسی پیشرفته جاوا ، ی ثبت اختراع نرم افزاری در مورد 2 مقاله بالا ، طرح پژوهشی و قرارداد بسته شده برای دو مقاله بالا ، مقام 6 مابقه ملی مهارت سنجی فن اورد دانشگاه شریف ، همکاری با مرکز آپا و انجام پروژه با پیاده سازی دیپ لرنینگ (هم کار اموزی اونجا بودم هم اینکه قرارداد هم بستم ) ، مسلط به برنامه نویسی اندروید ، یجورایی جز ده درصد دانشکده هم میشم ولی چون دانشجو انتقالی بودم ترم و ورودی وواحد و همچی ریخت بهم نمیدونم موثره یا ن - الانم دارم تنسرفلو یادمیگیرم
    10- میزان فاند مورد انتظار (Full Fund/Partial Fund/Self-Funded) : فول فاند

Junior Member

- رشتۀ فوق دیپلم – نام دانشگاه – معدل نهایی
    1- رشتۀ مهندسی آبیاری – نام دانشگاه دولتی شهرکرد– معدل 15.97
    2- رشتۀ سازه هیدرولیکی – نام دانشگاه دولتی شهرکرد –18.60
    3- نمرۀ زبان (آیلتس) 6.5
    4-
    5- تعداد مقالات ژورنالی4 تا isi
    6- تعداد مقالات کنفرانسی به زبان فارسی 6
    7-عمران و محیط زیست در مقطع دکتری
    8- کانادا و استرلیا
    9- نکات برجستۀ رزومه شاگرد اول ارشد و رتبه 30 کنکور ارشد و شاگرد 5 دوره لیسانس و تدریس در دانشگاه فردوسی برای یک درس
    10- میزان فاند مورد انتظار (Full Fund/Partial Fund)

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط majidzf نمایش پست ها

1- رشتۀ لیسانس – نام دانشگاه – معدل نهایی / لیسانس عمران (آب) - شهید عباسپور تهران - 13:50

2- رشتۀ فوق لیسانس – نام دانشگاه – معدل نهایی /
    مهندسی سازه های ریلی - علم و صنعت تهران - 17:28

3- نمرۀ زبان (تافل/آیلتس) به تفکیک نمرات مهارت‌ها /
    IELTS : L 7.5 - R 7.5 - W 6 - S 6.5
    4- نمرۀ GRE یا GMAT به تفکیک نمرات مهارت‌ها ندارم
    5- تعداد مقالات ژورنالی (به تفکیک ISI یا غیر ISI) با ذکر نام ناشر / ندارم
    6- تعداد مقالات کنفرانسی به زبان انگلیسی / یک مقاله کنفرانسی داخلی و یک مقاله کنفرانسی خارجی

7- رشته و مقطع مورد نظر برای اپلای / رشته عمران - تعمیر و نگهداری - دکتری
    8- کشورهای (و یا دانشگاه های) مورد نظر برای اپلای به ترتیب اولویت / کانادا - اروپا
    9- نکات برجستۀ رزومه (سابقۀ TA/RA، مقام المپیاد/مسابقات بین‌المللی معتبر، رتبۀ برتر دانشکده/دانشگاه) / ندارم
    10- میزان فاند مورد انتظار (Full Fund/Partial Fund/Self-Funded) /
    Full / Partial Fund
    4 سال سابقه کار مرتبط با رشته ارشدم دارم در زمینه ریلی

ممنون دوست عزیز
    به نظر شما سابقه کاری که دارم چقدر میتونه اهمیت داشته باشه؟ کدوم کشورها به سابقه کار بیشتر اهمیت میدن؟
    ممنون

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)