صفحه 445 از 587 نخستنخست ... 345395435436437438439440441442443444445446447448449450451452453454455495545 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 4,441 تا 4,450 , از مجموع 5865

موضوع: بررسی شانس پذیرش و فاند بر اساس رزومه (آخرین ویرایش: 9 سپتامبر 2017)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : بررسی شانس پذیرش و فاند بر اساس رزومه (آخرین ویرایش: 9 سپتامبر 2017)

0- رشته کاردانی: ریاضی – دانشگاه آزاد اسلامی واحد نیشابور– ۱۸.۸۰
    1- رشتۀ کارشناسی ناپیوسته: ریاضیدانشگاه آزاد اسلامی واحد نیشابور۱۹.۴۷
    2- رشتۀ فوق لیسانس: ریاضی محض گرایش هندسه – دانشگاه صنعتی شاهرود – ۱۸.۱۳
    3- رشته دکتری: ریاضی محض گرایش هندسه - دانشگاه بیرجند - ۱۸.۵۶ پایان نامه به صورت بین رشته ای و روی mathbiology است.
    4- نمرۀ زبان (تافل/آیلتس) به تفکیک نمرات مهارت‌ها: نگرفتم ولی کلاس زبان یکسره میرم و کارم تقویت زبانم است. فعلا در حد ۵.۵ یا ۶ هستم. انشاا... برنامه ام دادن آزمون آیلتس در تابستان آینده است. البته میدانم برای پستداک خیلی از دانشگاهها مصاحبه آنلاین میگیرند و داشتن نمره زبان ضروری نیست.
    5- نمرۀ GRE یا GMAT به تفکیک نمرات مهارت‌ها : نگرفتم
    6- تعداد مقالات ژورنالی (به تفکیک ISI یا غیر ISI) با ذکر نام ناشر : یک ISI در Indagationes Mathematicae. یک نمایه در اسکوپوس و Iranian Journal of Mathematical Sciences and Informatics علمی پژوهشی و ISC در۳ ژورنال Journal of Advanced Mathematical Studies و Jordan Journal of Mathematics and Statistics وGlobal Analysis and Discrete Mathematics. یک مقاله ISI هم تحت داوری دارم. به دلیل بین رشته ای بودن کار من همه مقالاتم طولانی است روند داوری شان.
    7- تعداد مقالات کنفرانسی به زبان انگلیسی: ۳
    8- رشته و مقطع مورد نظر برای اپلای : ریاضی - پستداک و اگه نشد برای دکترای دوم اما در گرایش ریاضی مالی
    9- کشورهای (و یا دانشگاه های) مورد نظر برای اپلای به ترتیب اولویت : کانادا- کشورهای اروپایی- استرالیا
    10- نکات برجستۀ رزومه (سابقۀ TA/RA، مقام المپیاد/مسابقات بین‌المللی معتبر، رتبۀ برتر دانشکده/دانشگاه)
    11- میزان فاند مورد انتظار (Full Fund/Partial Fund/Self-Funded): فول فاند

Junior Member

پیش فرض پاسخ : بررسی شانس پذیرش و فاند بر اساس رزومه (آخرین ویرایش: 9 سپتامبر 2017)

سلام دوستان. ممنون میشم راهنماییم کنید.
    1 . کارشناسی ریاضیات و کاربردها با معدل 14.02
    2 . دانشجوری کارشناسی ارشد ریاضی مالی دانشگاه صنعتی شریف هستم و امسال تموم میکنم.
    3 . پایان نامم در زمینه ی نوسانات بازار و ریسک هستش.
    4 . نمره آیلتس 6 دارم که البته یکسال پیش فقط 4 ماه خوندم گرفتم (w=6.5 L=5.5 R=6 S=6 )
    میخوام برای دکترا رشته مالی اپلای کنم. چون میخوام تا میتونم امسال پذیرش بگیرم و نخوام یکسال بمونم. به نظرتون کجاها شانس دارم؟ کانادا و اروپا اولویتمه
    فاند هم برام خیلی مهمه و فول فاند.

با سلام. شانس پذیرش با فاند رو میخواستم بدونم.

1- رشتۀ لیسانس :مهندسی صنایع – نام دانشگاه: شریف گلپایگان – معدل نهایی:۱۵.۳

2- رشتۀ فوق لیسانس:مهندسی صنایع – نام دانشگاه:صنعتی شریف – معدل نهایی:۱۶
    3- نمرۀ زبان (تافل/آیلتس): میتونم ۷ رو بگیرم
    4- نمرۀ GRE یا GMAT :-
    5- تعداد مقالات ژورنالی (به تفکیک ISI یا غیر ISI) با ذکر نام ناشر: ندارم
    6- تعداد مقالات کنفرانسی به زبان انگلیسی :ندارم
    7- رشته و مقطع مورد نظر برای اپلای :مهندسی صنایع-یا رشته های مرتبط با analytics
    8- کشورهای (و یا دانشگاه های) مورد نظر برای اپلای به ترتیب اولویت :کانادا و اروپا هرجایی که بشه با فاند
    9- نکات برجستۀ رزومه (سابقۀ TA/RA، مقام المپیاد/مسابقات بین‌المللی معتبر، رتبۀ برتر دانشکده/دانشگاه) :رتبه۴کنکور کارشناسی ارشد-مقام سومی المپیاد ریاضی واترلو

Junior Member albert_1995 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    control

پیش فرض پاسخ : نظرخواهی دربارۀ شانس پذیرش و فاند بر اساس رزومه (رعایت قوانین پست اول، الزامی

لیسانس قدرت -معدل 17.03
    ارشد دانشجو کنترل با معدل تقریبی 18
    یک مقاله ملی
    2 مقاله خارجی
    ایلتس 6.5
    (دانشگاه غیر انتفایی می باشد)
    شانس پذیرش من در دکترا برق چه مقدار هست؟ کدوم کشور شانس دادن فول یا سیمی فاند رو میده بهم ؟

Junior Member

1- کارشناسی: مهندسی کشاورزی/ خاکشناسی/ رازی کرمانشاه/ 14.73
    2- کارشناسی ارشد: مهندسی کشاورزی / فیزیک و حفاظت خاک/ صنعتی اصفهان/ 16.05
    3- نمره زبان ایلتس رو در بهار 97 خواهم گرفت (بالای 6.5).
    4- 2 مقاله ISI چاپ شده در Elsevier و Springer با ایمپکت های 1.7 و 2.5 و همچنین 2 مقاله سابمیت شده در Elsevier با ایمپکت های 4 و 3.6.
    5- 3 مقاله علمی پژوهشی چاپ شده.
    6- 2 مقاله در کنفرانس­های بین المللی.
    7- 1 مقاله همایشی و در نهایت 2 مقاله کنگره ای.
    8- در تمامی مقالات بعنوان نویسنده اول هستم.
    9- فاند و فول فاند برام خیلی مهمه.
    10- اولیت های تحصیل به ترتیب در کاندا و استرالیا
    با توجه به رزومه شانس پذیرش من در دانشگاه های کاندا و استرالیا و همچنین دانشگاه های سطح اول این دو کشور به چه صورتی است

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    financial mathematics in khurazmi university

1- رشتۀ لیسانس :ریاضیات و کاربردها – نام دانشگاه: دانشگاه گیلان – معدل نهایی:14.60

2- رشتۀ فوق لیسانس:ریاضی مالی – نام دانشگاه:خوارزمی تهران – معدل نهایی:17.34
    3- نمرۀ زبان (تافل/آیلتس): ندارم
    4- نمرۀ GRE یا GMAT :-
    5- تعداد مقالات ژورنالی (به تفکیک ISI یا غیر ISI) با ذکر نام ناشر: ندارم
    6- تعداد مقالات کنفرانسی به زبان انگلیسی :ندارم
    7- رشته و مقطع مورد نظر برای اپلای : ریاضی مالی
    8- کشورهای (و یا دانشگاه های) مورد نظر برای اپلای به ترتیب اولویت :کانادا و اروپا هرجایی که بشه با فاند

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Eng

1- رشتۀ لیسانس – نام دانشگاه – معدل نهایی : مهندسی مکانیک- آزاد اصفهان - 18.02 (چهار ترم آخر 19.80)

2- رشتۀ فوق لیسانس – نام دانشگاه – معدل نهایی
    3- نمرۀ زبان (تافل/آیلتس) به تفکیک نمرات مهارت‌ها آیلتس 7.5 (8 - 8.5 - 6 - 7.5)
    4- نمرۀ GRE یا GMAT به تفکیک نمرات مهارت‌ها-
    5- تعداد مقالات ژورنالی (به تفکیک ISI یا غیر ISI) با ذکر نام ناشر دو مورد in prepration دارم
    6- تعداد مقالات کنفرانسی به زبان انگلیسی
    7- رشته و مقطع مورد نظر برای اپلای : مکانیک - ارشد
    8- کشورهای (و یا دانشگاه های) مورد نظر برای اپلای به ترتیب اولویت : کانادا - ایتالیا- آلمان- اروپا در کل
    9- نکات برجستۀ رزومه (سابقۀ TA/RA، مقام المپیاد/مسابقات بین‌المللی معتبر، رتبۀ برتر دانشکده/دانشگاه) : TA چندین درس مختلف، سابقه کار،رتبه اول دانشکده در دو سال
    10- میزان فاند مورد انتظار (Full Fund/Partial Fund/Self-Funded) : فول فاند و یا حداقل هزینه

-سابقه کار بدون بیمه به مدت یک سال

Junior Member

سلام دوستان. ممنون میشم منو راهنمایی کنید که احتمال فاند گرفتنم چقدر هست
    1- رشتۀ لیسانس – نام دانشگاه – معدل نهایی
    مهندسی بهداشت حرفه ای، دانشگاه علوم پزشکی تهران، 17.63
    2- رشتۀ فوق لیسانس – نام دانشگاه – معدل نهایی

مهندسی بهداشت حرفه ای، دانشگاه علوم پزشکی همدان، 17.36 (حیطه ی پایان نامه ام ایمنی پالایشگاه های گاز بوده)
    3- نمرۀ زبان (تافل/آیلتس) به تفکیک نمرات مهارت‌ها
    امتحان زبان ندادم ولی تا 2 ماه آینده احتمالا 6 یا 6.5 بتونم بیارم
    4- نمرۀ GRE یا GMAT به تفکیک نمرات مهارت‌ها ----
    5- تعداد مقالات ژورنالی (به تفکیک ISI یا غیر ISI) با ذکر نام ناشر
    یک مقاله فارسی غیر isiدر یک مجله علمی پژوهشی داخلی
    6- تعداد مقالات کنفرانسی به زبان انگلیسی
    7- رشته و مقطع مورد نظر برای اپلای
    دکترا ایمنی صنعتی یا بهداشت حرفه ای
    8- کشورهای (و یا دانشگاه های) مورد نظر برای اپلای به ترتیب اولویت
    کشورهای اروپایی ترجیحا آلمان فرانسه هلند و... ترجیح میدم زبان انگلیسی باشه کورس ها
    9- نکات برجستۀ رزومه (سابقۀ TA/RA، مقام المپیاد/مسابقات بین‌المللی معتبر، رتبۀ برتر دانشکده/دانشگاه)
    با نرم افزار های مربوط به رشته م آشنایی کامل دارم که شنیدم میتونه نکته مثبتی باشه
    10- میزان فاند مورد انتظار (Full Fund/Partial Fund/Self-Funded)

فول فاند

Junior Member

١- ليسانس: مهندسي شيمي نساجي و علوم ألياف - دانشگاه ازاد واحد تهران جنوب- معدل ١٥/٣٤
    ٢- فوق ليسانس: مهندسي صنايع مديريت سيستم و بهره وري- دانشگاه ازاد واحد تهران جنوب - معدل ١٦
    ٣- نمره آيلتس ٦.٥
    ٧- رشته مورد نظر براي اخذ پزيرش: كارشناسي ارشد- مهندسي محيط زيست يا مديريت يا MBA
    ٨- كانادا- امريكا- انگلستان-نروژ- سوئد
    ٩- پنج سال سابقه كار مرتبط در زمينه بازرگاني خارجي فرش
    ١٠- self-fund
    خواهش ميكنم نظر خودتونم براي انتخاب رشته بگيد
    هدف من بيشتر رسيدن به اقامت كانادا هستش
    ممنونم

Junior Member

پیش فرض پاسخ : نظرخواهی دربارۀ شانس پذیرش و فاند بر اساس رزومه (رعایت قوانین پست اول، الزامی

سلام دوستان، وقت همگی بخیر
    بعد از 1 سال و نیم استفاده از نظرات دوستان دست به قلم شدم چرا واقعا با تمام وجود به راهنمایی شما نیازمندم. پیشاپیش از محبت شما دوستان عزیز سپاس گذارم.
    - رشتۀ – نام دانشگاه – معدل نهایی

1- کارشناسی مهندسی پزشکی - آزاد مشهد - معدل : 13/85
    2- کارشناسی ارشد برق-کنترل - آزاد مشهد - معدل : 18
    3- نمره اورال آیلتس : 6.5
    4- GRE ندارم
    5- مقاله ندارم
    6- Computational Neuroscience برای مقطع Master یا PhD
    7- انتظار فاند ندارم

من در مقطع کارشناسی، متاسفانه به علت مشکلات شخصی و از دست دادن انگیزه تحصیلی بعد از 13 ترم و با معدل 13.85 فارق التحصیل شدم که البته در اواخر این دوره به خودم اومدم و معدل دو ترم پایانی بالای 15 شد و پایان نامه هم 19 شدم. علاقه زیاد من به (Computational Neuroscience (CNS باعث شد علارغم نتایچ افتضاح کارشناسی وارد مقطع ارشد بشم.خب با این وضعیت اصلا نمی شد حرفی از پذیرش ارشد زد، لذا به ناچار فوق رو در همان دانشگاه در رشته برق-کنترل خواندم و الان تنها یک پایان نامه مانده و معدل نمراتم 18 است در این مدت هم زبانم را تقویت کردم و ایلتس 6.5 دارم. اما متاسفانه مقاله ندارم و سرباز هم هستم لذا نهایتا یک سال و نیم فرصت دارم رزومه ام را کامل کنم.
    من با این رزومه ضعیف تنها به PhD فکر نمی کنم و حاضرم برای تحصیل مجدد برای مقطع ارشد CNS هم اقدام کنم(برای خدمتم می تونم از کشور خارج بشم و دیگه برنگردم) برای کشورشم حساسیت ندارم، فقط دانشگاه از سطح مناسبی برخوردار باشه.
    عزیزان، من به این رشته خیلی علاقه دارم لذا از تمامی دوستانی که تو این زمینه اطلاعاتی دارند خواهش می کنم منو راهنمایی کنند که به چه ترتیبی وارد این رشته بشم؟ ارشد یا PhD؟ اگر برای بهار 2018 بخواهم وارد بشم چه رزومه ای رو باید آماده کنم، یا اصلا می رسم آماده کنم؟

یه دنیا ممنون
    در پناه حق باشید

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)