صفحه 450 از 587 نخستنخست ... 350400440441442443444445446447448449450451452453454455456457458459460500550 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 4,491 تا 4,500 , از مجموع 5865

موضوع: بررسی شانس پذیرش و فاند بر اساس رزومه (آخرین ویرایش: 9 سپتامبر 2017)

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    عمران

پیش فرض پاسخ : بررسی شانس پذیرش و فاند بر اساس رزومه (آخرین ویرایش: 9 سپتامبر 2017)

1- کارشناسی مهندسی کشاورزی-آب-صنعتی شاهرود-15.73

2- کارشناسی مهندسی عمران-دانشگاه ازاد ساوه-17.01( 68 واحد عمومی و پایه معادلسازی)
    3- IELTS 7 ,s=6 , r=6.5, r=7, l=8
    4- GRE نیازی ندارم
    5- مقاله ندارم
    6-مقاله کنفرانسی ندارم
    7- برای مقطع ارشد عمران گرایش مدیریت ساخت
    8- اولویت اول کانادا بعد استرالیا
    9- TA بودم و کارگاه اموزش نرم افزار برگزار کردم-سابقه 3 سال کار که با تحصیل همزمان بوده البته میتونم بگم پاره وقت بوده.
    10- فاند هم هرچه بیشتر بهتر- البته توان تامین هزینه به صورت شخصی رو دارم.

​ممنون از پاسختون

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    کارشناسی برق قدرت

پیش فرض پاسخ : بررسی شانس پذیرش و فاند بر اساس رزومه (آخرین ویرایش: 9 سپتامبر 2017)

- رشتۀ کارشناسی برق غیرانتفاعی سجاد معدل 12.96

2- گرایش
    قدرت

3- نمرۀ زبان (تافل/آیلتس/...) :
    نمره آیلتس کلی 6 (متاسفانه فرصت دوباره شرکت کردن برای بهتر کردن نمره آیلتس را ندارم)

4- نمرۀ GRE یا GMAT به تفکیک نمرات مهارت‌ها :
    ندارم _ احتمالا نیازی نداشته باشم

7- رشته و مقطع مورد نظر برای اپلای :
    کامپیوتر و مرتبط به این رشته

8- کشورهای (و یا دانشگاه های) مورد نظر برای اپلای به ترتیب اولویت :
    کانادا و هر دانشگاه در هر استان این کشور است

10- سایر نکات مهم (الزام یا تمایل به دریافت فاند یا بی نیازی از آن، اقامت دائم یا شهروندی در کشوری دیگر و ...)

هیچ نیازی به دریافت فاند ندارم

آیا با این معدل و نمره آیتلس ضعیف شانس برای ثبت نام با هزینه خود (و بدون فاند) برای دانشگاه های کانادا را دارم؟ اگر شانسی هست اسم چند نمونه دانشگاه را ذکر کنید
    با سپاس

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    دانشگاه تهران-دانشگاه الزهرا

پیش فرض پاسخ : نظرخواهی دربارۀ شانس پذیرش و فاند بر اساس رزومه (رعایت قوانین پست اول، الزامی

1- مهندسی صنایع- دانشگاه تهران- 13.35
    2- مدیریت بازرگانی- دانشگاه الزهرا تهران- در حال تکمیل مقطع ارشد
    3- نمرۀ زبان (تافل/آیلتس) به تفکیک نمرات مهارت‌ها = 102 و اکسپایر شده باید دوباره آزمون بدم
    4- نمرۀ GRE یا GMAT به تفکیک نمرات مهارت‌ها =ندارم
    5- تعداد مقالات ژورنالی (به تفکیک ISI یا غیر ISI) با ذکر نام ناشر =مقاله مروری سابمیت نشده در حوزه مهندسی منعطف-مقاله کنفرانسی داخلی-تلاش برای ثبت ISIتا قبل از اپلای
    6- تعداد مقالات کنفرانسی به زبان انگلیسی =ندارم
    7- رشته و مقطع مورد نظر برای اپلای =مقطع دکتری مدیریت بازرگانی-بیزینس
    8- کشورهای (و یا دانشگاه های) مورد نظر برای اپلای به ترتیب اولویت =کانادا
    9- نکات برجستۀ رزومه (سابقۀ TA/RA، مقام المپیاد/مسابقات بین‌المللی معتبر، رتبۀ برتر دانشکده/دانشگاه) =ندارم
    10- میزان فاند مورد انتظار (Full Fund/Partial Fund/Self-Funded)=فول فاند

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    برق

- رشتۀ لیسانس – نام دانشگاه – معدل نهایی
    کارشناسی الکترونیک - دانشگاه غیر انتفاعی - 16
    2- رشتۀ فوق لیسانس – نام دانشگاه – معدل نهایی
    مهندسی نانو فوتونیک- دانشگاه تبریز - 17
    نمرۀ زبان (تافل/آیلتس/...) به تفکیک نمرات مهارت‌ها
    ایلتس..جمعش 6

تافل 4 سال پیش داده بودم. 100
    4- نمرۀ GRE یا GMAT به تفکیک نمرات مهارت‌ها
    -

5- تعداد مقالات ژورنالی (به تفکیک ISI یا غیر ISI) با ذکر نام ناشر
    -
    6- تعداد مقالات کنفرانسی (به تفکیک فارسی یا انگلیسی) با ذکر نام برگزار کننده
    -
    7- رشته و مقطع مورد نظر برای اپلای
    دکنری یا مستر 2 - گرایش های مربوط به برق و کامپیوتر
    8- کشورهای (و یا دانشگاه های) مورد نظر برای اپلای به ترتیب اولویت
    دانشگاه های اروپا، کانادا ...
    9- نکات برجستۀ رزومه (سابقۀ TA/RA، مقام در رخدادهای مرتبط بین‌المللی، رتبۀ برتر دانشکده/دانشگاه و ...)
    -
    10- سایر نکات مهم (
    مقیم دائم یا شهروند کشور دیگر بودن موقع اپلای، میزان نیاز به فاند و ...)
    فاند کامل نمی خوام.
    من مدرک B1 ربان فرانسه رو دارم و میتونم B2 رو هم بگیرم تا 2-3 ماه. از اونجایی که با داشتن مدزک زبان فرانسه، تحصیلات تو این کشور رایگان هست، آیا فرانسه گزینه خوبی برای من هست؟! من انگلیسیم خیلی بهتر از فرانسه هست و میتونم تافل بالای 100 رو راحت بگیرم. با این شرایط میتونم شانسی برای پذیرش تو یه کشور انگلیسی زبان با کمی فاند داشته باشم یا اینکه همین فرانسه بهترین گزینه برای من هست؟!!

با تشکر

ApplyAbroad Guru

پیش فرض پاسخ : نظرخواهی دربارۀ شانس پذیرش و فاند بر اساس رزومه (رعایت قوانین پست اول، الزامی

نقل قول نوشته اصلی توسط sara_foroq نمایش پست ها
    1- رشتۀ لیسانس – نام دانشگاه – معدل نهایی
    لیسانس ریاضی- دانشگاه سراسری دامغان- ۱۴.۹۶

2- رشتۀ فوق لیسانس – نام دانشگاه – معدل نهاییارشد اقتصاد- دانشگاه سراسری شیراز-۱۶.۸۴
    3- نمرۀ زبان (تافل/آیلتس) به تفکیک نمرات مهارت‌ها: (L:5.5,R:6,W:5,S:6.5)band score:6
    4- نمرۀ GRE یا GMAT به تفکیک نمرات مهارت‌ها q:152-v:136
    5- تعداد مقالات ژورنالی (به تفکیک ISI یا غیر ISI) با ذکر نام ناشر: یک مقاله که در دانشگاه علامه طباطبایی چاپ شده
    6- تعداد مقالات کنفرانسی به زبان انگلیسی
    7- رشته و مقطع مورد نظر برای اپلای : دکترای اقتصاد
    8- کشورهای (و یا دانشگاه های) مورد نظر برای اپلای به ترتیب اولویت :کانادا- آمریکا- آلمان- بقیه کشورهای اروپایی
    ۹- میزان فاند مورد انتظار (Full Fund/Partial Fund/Self-Funded): فول فاند

آیلتس و GRE شما برای کانادا و امریکا خیلی نمره های پایینیه و حتی در حد پذیرش بدون فاند هم نیست. اگر واقعا دنبال پذیرش با فاند هستید باید هم آیلتس و هم GRE را خیلی بالاتر ببرید.

ممنونم از پاسختون برای کشورهای اروپایی چطور؟من یه سری دانشگاه پیدا کردم که جی ار ای نمیخوان و یا حداقل نمره ندارن یا حداقل نمرشون 6 هست توی نروژ یا سوئد و آلمان (البته جز دانشگاه های خوبی هم هستن جز رنکینگ تاپ یونورسیتی هستند)حتی کانادا هم هست مثل دانشگاه وسترن که حداقل نمرش 6 هست و از طرفی هم اینکه واحد های ریاضی پاس کرده باشی براش یه نمره قوته. به نظر شما توی این دانشگاه های چه قد شانس دارم؟ یا اینکه بگردم دنبال استاد چه طور؟ یا اینکه برا مستر دوم اقدام کنم

-1-رشتۀ فوق دیپلم نام دانشگاه معدل نهایی
    کامپیوتر نرم افزار دانشکده سماء دانشگاه آزاد 15.94
    - 2-رشتۀ کارشناس- نام دانشگاه معدل نهایی
    مهندسی تکنولوژی فناوری اطلاعات دانشکده علمی کاربردی بروجرد یک 17.56
    -3-نمرۀ زبان (تافل/آیلتس) به تفکیک نمرات مهارت‌ها
    در حال مطالعه برای نمره 7 آیلتس هستم .
    -4-نمرۀ GRE یا GMATبه تفکیک نمرات مهارت‌ها
    ندارم.
    -5-تعداد مقالات ژورنالی (به تفکیک ISI یا غیر ISI با ذکر نام ناشر )
    گواهی ارائه یک مقاله داخلی در گردهمایی علمی دانشگاه های علمی کاربردی / درحال آماده سازی 4 مقاله iSi هستم .
    -6-تعداد مقالات کنفرانسی به زبان انگلیسی
    درحال آماده سازی 2 مقاله برای کنفرانس کلود کامپیوتینگ سیاتل آمریکا / ACITY استرالیا هستم .
    -7-رشته و مقطع مورد نظر برای اپلای
    ارشد در رشته های مرتب با شبکه و فناوری اطلاعات مثل network engineering یا cloud computing & network computing
    -8-کشورهای (و یا دانشگاه های) مورد نظر برای اپلای به ترتیب اولویت
    استرالیا ، کانادا ، سوئد
    -9-نکات برجستۀ رزومه (سابقۀ TA/RA، مقامالمپیاد/مسابقات بین‌المللی معتبر، رتبۀ برتر دانشکده/دانشگاه)
    ندارم . شاید در سال آینده ثبت اختراع بین المللی رو بتونم بگیرم .
    -10-میزان فاند مورد انتظار (FullFund/Partial Fund/Self-Funded)
    full fund

لطفا دوستان با تجربه در فرم بررسی کنن و پاسخ بدن و در صورت امکان پیشنهادات در هر زمینه ای رو بفرمایید الان چند بار میفرستم اما جوابی دریافت نکردم
    مچکرم

رشتۀ فوق دیپلم – نام دانشگاه – معدل نهایی:
    -تکنولوژی تولیدات گیاهی 14
    1- رشتۀ لیسانس – نام دانشگاه – معدل نهایی : مهندسی تولیدات گیاهی 15
    2- رشتۀ فوق لیسانس – نام دانشگاه – معدل نهایی : مهندسی تولیدات گیاهی-تولید محصولات باغی17/30
    3- نمرۀ زبان (تافل/آیلتس) به تفکیک نمرات مهارت‌ها: دارم میخونم که امتحان بدم
    4- نمرۀ GRE یا GMAT به تفکیک نمرات مهارت‌ها: -
    5- تعداد مقالات ژورنالی (به تفکیک ISI یا غیر ISI) با ذکر نام ناشر : 1 داخلی
    6- تعداد مقالات کنفرانسی به زبان انگلیسی :
    7- رشته و مقطع مورد نظر برای اپلای : نزدیکترین رشته مربوطه
    8- کشورهای (و یا دانشگاه های) مورد نظر برای اپلای به ترتیب اولویت : کانادا-آلمان
    9- نکات برجستۀ رزومه (سابقۀ TA/RA، مقام المپیاد/مسابقات بین‌المللی معتبر، رتبۀ برتر دانشکده/دانشگاه) :-
    10- میزان فاند مورد انتظار (Full Fund/Partial Fund/Self-Funded)
    :Full Fun

خواهشأ اگر امکانش هست راهنماییم کنید که پذیرش می شود گرفت یا نه؟ البته سابقه کار مرتبط با رشته هم دارم

1- کارشناسی مهندسی عمران - دانشگاه آزاد همدان - 14.68
    2- کارشناسی ارشد عمران - ژئوتکنیک - دانشگاه بوعلی سینا - 19.00
    3-آیلتس آکادمیک 7.5 ( تافل هم لازم باشه میگیرم)
    4-GRE ندارم ( برای کانادا میخوام اقدام کنم اگه لازم باشه میگیرم)
    5-ISI ( 1 نسخه )
    6-مقاله ی کنفرانسی ( از کنفرانس های معتبر داخل ایران دارم مرتبط با رشته )
    7- ( قصد ادامه تحصیل برای phd "کانادا" یا "سوئد" ) _ اگه ویزای کار راحت تر هست ممنون میشم توضیح بدید .
    8- دارای مدرک فنی حرفه ای نرم افزار های مرتبط و حرفه های مختلف (AutoCAD -Etabs _Safe-جوشکاری ) - آشنایی با تعداد زیادی از نرم افزار های مهندسی عمران .
    دارای سابقه ی کار 1 ساله Site manager یک پروژه ی 12000 متری ( بدون بیمه هست _ شاید به درد خورد )
    10- از اساتید برجسته ای که خود در کانادا و فرانسه تحصیل کردند توصیه نامه دارم.

9-فاند نیاز دارم.

(( نکته ی مهم این هست که به شدت نگران معدل کارشناسی خودم هستم...هر جارو خونده بودم نوشته بود حداقل معدل کارشناسی 15 )) ممنون میشم راهنمایی کنید .

Member
    رشته و دانشگاه
    B.Sc. & M.Sc.: Ferdowsi, Chem Eng- PhD Student: British Columbia, Materials Eng

نقل قول نوشته اصلی توسط kiavash_karami نمایش پست ها
    1- کارشناسی مهندسی عمران - دانشگاه آزاد همدان - 14.68
    2- کارشناسی ارشد عمران - ژئوتکنیک - دانشگاه بوعلی سینا - 19.00
    3-آیلتس آکادمیک 7.5 ( تافل هم لازم باشه میگیرم)
    4-GRE ندارم ( برای کانادا میخوام اقدام کنم اگه لازم باشه میگیرم)
    5-ISI ( 1 نسخه )
    6-مقاله ی کنفرانسی ( از کنفرانس های معتبر داخل ایران دارم مرتبط با رشته )
    7- ( قصد ادامه تحصیل برای phd "کانادا" یا "سوئد" ) _ اگه ویزای کار راحت تر هست ممنون میشم توضیح بدید .
    8- دارای مدرک فنی حرفه ای نرم افزار های مرتبط و حرفه های مختلف (AutoCAD -Etabs _Safe-جوشکاری ) - آشنایی با تعداد زیادی از نرم افزار های مهندسی عمران .
    دارای سابقه ی کار 1 ساله Site manager یک پروژه ی 12000 متری ( بدون بیمه هست _ شاید به درد خورد )
    10- از اساتید برجسته ای که خود در کانادا و فرانسه تحصیل کردند توصیه نامه دارم.

9-فاند نیاز دارم.

(( نکته ی مهم این هست که به شدت نگران معدل کارشناسی خودم هستم...هر جارو خونده بودم نوشته بود حداقل معدل کارشناسی 15 )) ممنون میشم راهنمایی کنید .
    نکته اول این که وقتی ایلتس دارین دیگه نیازی به تافل نیست. برای سوئد که به هیچ وجه GRE لازم ندارین، در مورد کانادا هم بیشتر دانشگاه هایی که من دیدم لازم نداشتن اصلا.
    معدل لیسانستون برای کانادا مشکل سازه، چون تو بیشتر دانشگاه ها در قسمت minimum requirements تاکید شده که باید برای ایران حداقل 15 یا 16 باشه معدل کارشناسیتون. با توجه به تعداد مقاله هاتون راستش شانستون خیلی زیاد نیست ولی سعیتون و بکنین. اگر تو کانادا استادی تصمیم بگیره که شما رو بگیره میتونه از دپارتمان بخواد که معدلتون و در نظر نگیره، قدرت استاد در کانادا فوق العاده زیاده. به اساتیدی که در زمینه شما کار کردن ایمیل بزنین و از فرستادن ایمیل خسته نشین اصلا.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)