صفحه 453 از 587 نخستنخست ... 353403443444445446447448449450451452453454455456457458459460461462463503553 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 4,521 تا 4,530 , از مجموع 5865

موضوع: بررسی شانس پذیرش و فاند بر اساس رزومه (آخرین ویرایش: 9 سپتامبر 2017)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : بررسی شانس پذیرش و فاند بر اساس رزومه (آخرین ویرایش: 9 سپتامبر 2017)

سلام میشه با رزومه من هم بگید کجا میتونم پذیرش

1. مهندسی برف، کارشناسی، دانشگاه آزاد، تا الان 17.2(دو ترم هنوز مانده)

2. نمره زبان تافل: 75 ( Reading: 17, Listening: 15, Speaking: 20, Writhing:23)

3. نمره زبان GRE ندارم

4. مقاله ندارم

5. رشته و مقطع مورد نظر برای اپلای: Telecommunication یا Communication Network اپلای برای کارشناسی ارشد

6. کشور های مطلوب: 1. آمریکا 2. کانادا 3. استرالیا 4. آلمان

7. نکات برجسته رزومه: دارای سابقه TA به مدت 4 ترم - دارای مدرک T.T.C - احتمالا نفر اول ورودی دانشگاه باشم.

8. میزان فاند مورد نظر: فول فاند

ضمنا بنده متاهل هستم و همسرم دانشجوی ارشد و جز استعداد درخشان هستند.

منتظر کمک هاتون هستم.

سپاس فراوان

Junior Member

پیش فرض پاسخ : بررسی شانس پذیرش و فاند بر اساس رزومه (آخرین ویرایش: 9 سپتامبر 2017)

1- رشتۀ لیسانس – نام دانشگاه – معدل نهایی
    Computer Science - Qazvin Islamic Azad Univ - 16.10
    2- رشتۀ فوق لیسانس – نام دانشگاه – معدل نهایی
    -
    3- نمرۀ زبان (تافل/آیلتس) به تفکیک نمرات مهارت‌ها
    IELTS Overall: 8.0, Speaking: 8.5, Reading: 8.5, Listening: 8.0, Writing: 7.5
    4- نمرۀ GRE یا GMAT به تفکیک نمرات مهارت‌ها
    - (به نظرتون نیازه؟ چون میتونم بدم و نمره‌ی بالای میانگین بگیرم.)
    5- تعداد مقالات ژورنالی (به تفکیک ISI یا غیر ISI) با ذکر نام ناشر
    -
    6- تعداد مقالات کنفرانسی به زبان انگلیسی
    -
    7- رشته و مقطع مورد نظر برای اپلای
    Computer Science - Masters
    8- کشورهای (و یا دانشگاه های) مورد نظر برای اپلای به ترتیب اولویت
    کانادا (علی الخصوص دانشگاه کنکوردیا. اگه پذیرش MEng هم بده میرم. اگه جای دیگه میشناسین که بهم پذیرش بده بفرمایین)، آلمان، هلند
    9- نکات برجستۀ رزومه (سابقۀ TA/RA، مقام المپیاد/مسابقات بین‌المللی معتبر، رتبۀ برتر دانشکده/دانشگاه)

10- میزان فاند مورد انتظار (Full Fund/Partial Fund/Self-Funded)

این رو خودم هم نمیدونم. دوستان با تجربه تر راهنمایی کنن بگن با یه همچین رزومه‌ی سبکی انتظار چی رو میشه داشت؟. خودم که اصلاً انتظار فول فاند ندارم و امیدم برای کانادا هم اینه که پول شهریه رو بدم و خودم با کار پارت تایم زندگی رو ببرم جلو.

1- رشتۀ لیسانس : مهندسی معماری – نام دانشگاه : دانشگاه بین المللی امام خمینی – معدل نهایی : 17.50
    2- رشتۀ فوق لیسانس : مدیریت پروژه و ساخت – نام دانشگاه : دانشگاه تهران – معدل نهایی : 18.50
    3- نمرۀ زبان (تافل) : 105 . reading 26 . listening 30 . speaking 23 . writing 26
    4- نمرۀ GRE : کل 312 . کوانت 159. وربال 153 . رایتینگ نیومده هنوز فک کنم 3.5 تا 4
    5- تعداد مقالات ژورنالی : 1 مقاله در ژورنال بین المللی غیر ISI - یک چپتر کتاب الزویر
    6- تعداد مقالات کنفرانسی به زبان انگلیسی : 2 تا به همراه ارایه اورال در خارج از ایران - 1 بین المللی داخلی
    7- رشته و مقطع : مدیریت ساخت Construction management در مقطع دکتری
    8- کشور : فقط آمریکا .دانشگاه های جورجیا تک. میشیگان . آریزونا . تگزاس A&M
    9- نکات برجستۀ رزومه : 5 سال سابقه تدریس در مرکز معماری ایران. 5 سال سابقه کار حرفه ای یه عنوان مدیر پروژه های ساخت در شرکت معماری . رتبه 2 کنکور ارشد
    10- میزان فاند مورد انتظار : فاند کاملممنون می شم راهنمایی کنید شانسم برای این دانشگاه ها چقدر است.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Mechanics of Bio-System engineering

سلام و خدا قوت به همه ی دوستان

مکانیک بیوسیتسم- مکانیک ماشین های کشاورزی- معدل لیسانس 17.94 از دانشگاه دولتی گرگان- فوق لیسانس 17.67 از دانشگاه دولتی ساری

تافل 90

-5- تعداد مقالات ژورنالی (به تفکیک ISI یا غیر ISI) با ذکر نام ناشر
    کلا 6 تا مقاله از پایانامه ارشدم دارم.
    دو مقاله ISI با ایمپکت 5 از ژورنال انرژی از پایانامه ارشدم.
    3 تا علم پژوهشی داخلی فارسی- یدونه ISC انگلیسی
    مقالات خارج از پایانامم هم 1 دونه ISI دارم.
    10 تا مقاله پژوهشی دیگه هم دارم که CIJR هستند.
    1 دونه مقاله بین المللی هم دارم به همراه یکی از دانشجویان دانشگاه آریزونا که برنده بهترین مقاله همایش شدش.
    3 ثبت اختراع داخلی دارم.

6- تعداد مقالات کنفرانسی به زبان انگلیسی
    کارشناسی ارشد یا دکتری (مکانیک بیوسیستم-ماشین های کشاورزی)- مکانیک طراحی و ساخت- مکانیک انرژی

کانادا-اروپا

9- نکات برجستۀ رزومه (سابقۀ TA/RA، مقام المپیاد/مسابقات بین‌المللی معتبر، رتبۀ برتر دانشکده/دانشگاه)
    در دروس استاتیک، مقاومت مصالح، دینامیک و فیزیک TA بودم.
    مسلط به نرم افزارهای ANSYS-SOLIDWORKS-INVENTOR هستم و سابقه تدریس هم دارم به مدت چند سال.

10- میزان فاند مورد انتظار (Full Fund/Partial Fund/Self-Funded)
    فاند کامل نیاز دارم. یا اسکولارشیپ رنک دانشگاه هم مهمه.

باسپاس از شما همه ی دوستان عزیزم

- 1رشتۀ لیسانس – نام دانشگاه – معدل نهایی
    مهندسی برق، دانشگاه تهران، 13.21
    2- رشتۀ لیسانس – نام دانشگاه – معدل نهایی
    مهندسی برق - کنترل ، علم و صنعت، 16.82
    82 ( R:22, L: 23, S:15, w:22 )
    V:142, Q:167, AW:3.5

-5 تعداد مقالات ژورنالی (به تفکیک ISI یا غیر ISI) با ذکر نام ناشر :
    4 تا مقاله ژورنال خارجی چاپ شده
    6- تعداد مقالات کنفرانسی به زبان انگلیسی :
    یک مقاله کنفرانس خارجی چاپ شده

7- رشته و مقطع مورد نظر برای اپلای :
    دکترا برق کنترل

8- کشورهای (و یا دانشگاه های) مورد نظر برای اپلای به ترتیب اولویت:
    آمریکا - کانادا

9- نکات برجستۀ رزومه (سابقۀ TA/RA، مقام المپیاد/مسابقات بین‌المللی معتبر، رتبۀ برتر دانشکده/دانشگاه):
    رتیه 168 کنکور لیسانس، داور یه ژورنال ISI خارجی

10- میزان فاند مورد انتظار (Full Fund/Partial Fund/Self-Funded):
    Full Fund
    به نظرتون از چه جور دانشگاههایی شانس دارم.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    برق

- رشتۀ لیسانس – نام دانشگاه – معدل نهایی
    کارشناسی الکترونیک - دانشگاه غیر انتفاعی - 16
    2- رشتۀ فوق لیسانس – نام دانشگاه – معدل نهایی
    مهندسی نانو فوتونیک- دانشگاه تبریز - 17
    نمرۀ زبان (تافل/آیلتس/...) به تفکیک نمرات مهارت‌ها
    ایلتس..جمعش 6

تافل 4 سال پیش داده بودم. 100
    -

5- تعداد مقالات ژورنالی (به تفکیک ISI یا غیر ISI) با ذکر نام ناشر
    -
    6- تعداد مقالات کنفرانسی (به تفکیک فارسی یا انگلیسی) با ذکر نام برگزار کننده
    -
    دکنری یا مستر 2 - گرایش های مربوط به برق و کامپیوتر
    دانشگاه های اروپا، کانادا ...
    9- نکات برجستۀ رزومه (سابقۀ TA/RA، مقام در رخدادهای مرتبط بین‌المللی، رتبۀ برتر دانشکده/دانشگاه و ...)
    -
    10- سایر نکات مهم (
    مقیم دائم یا شهروند کشور دیگر بودن موقع اپلای، میزان نیاز به فاند و ...)
    فاند کامل نمی خوام.
    من مدرک B1 ربان فرانسه رو دارم و میتونم B2 رو هم بگیرم تا 2-3 ماه. از اونجایی که با داشتن مدزک زبان فرانسه، تحصیلات تو این کشور رایگان هست، آیا فرانسه گزینه خوبی برای من هست؟! من انگلیسیم خیلی بهتر از فرانسه هست و میتونم تافل بالای 100 رو راحت بگیرم. با این شرایط میتونم شانسی برای پذیرش تو یه کشور انگلیسی زبان با کمی فاند داشته باشم یا اینکه همین فرانسه بهترین گزینه برای من هست؟!!

با تشکر

سلام
    1- رشتۀ لیسانس – نام دانشگاه – معدل نهایی مهندسی صنایع پیامنور 13/5.............مشروطی هم داشتم
    2- رشتۀ فوق لیسانس – نام دانشگاه – معدل نهایمهندسی صنایع دانشگاه تهران معدل19/65...پایان نامه 19
    3- نمرۀ زبان (تافل/آیلتس) به تفکیک نمرات مهارت‌هاایلتس8
    5- تعداد مقالات ژورنالی (به تفکیک ISI یا غیر ISI) با ذکر نام ناشر 6 isi
    6- تعداد مقالات کنفرانسی به زبان انگلیسی:کنفرانس بین الملل 7تا
    7- رشته و مقطع مورد نظر برای اپلای دکتری صنایع
    8- کشورهای (و یا دانشگاه های) مورد نظر برای اپلای به ترتیب اولویت المان<استرالیا.ایتالیا.هلن .سویس.کانادا
    9- نکات برجستۀ رزومه (سابقۀ TA/RA، مقام المپیاد/مسابقات بین‌المللی معتبر، رتبۀ برتر دانشکده/دانشگاه) نفراول ارشد در دانشکده
    10- میزان فاند مورد انتظار (Full Fund/Partial Fund/Self-Funded) فول فاند
    میخواستم بدونم اصلا با این شرایط شانس برا پذیرش دارم بنظرتون تو چه رنکی اقدام کنم بهتره (
    0تا100 یا 100 تا200 یا 200 تا 300 ) واینکه اصلا برامن ویزا صادر میشه با معدل لیسانس پاییین ومشروطی و اینکه معدل دیپلم وپیش دانشگاهی چقد اثر داره در پذیرش و ویزا؟
    ممنون از لطفتون

Member
    رشته و دانشگاه
    Energy System Modelling, Griffith University

نقل قول نوشته اصلی توسط Mehrdadiran137 نمایش پست ها
    سلام
    1- رشتۀ لیسانس – نام دانشگاه – معدل نهایی مهندسی صنایع پیامنور 13/5.............مشروطی هم داشتم
    2- رشتۀ فوق لیسانس – نام دانشگاه – معدل نهایمهندسی صنایع دانشگاه تهران معدل19/65...پایان نامه 19
    3- نمرۀ زبان (تافل/آیلتس) به تفکیک نمرات مهارت‌هاایلتس8
    5- تعداد مقالات ژورنالی (به تفکیک ISI یا غیر ISI) با ذکر نام ناشر 6 isi
    6- تعداد مقالات کنفرانسی به زبان انگلیسی:کنفرانس بین الملل 7تا
    7- رشته و مقطع مورد نظر برای اپلای دکتری صنایع
    8- کشورهای (و یا دانشگاه های) مورد نظر برای اپلای به ترتیب اولویت المان<استرالیا.ایتالیا.هلن .سویس.کانادا
    9- نکات برجستۀ رزومه (سابقۀ TA/RA، مقام المپیاد/مسابقات بین‌المللی معتبر، رتبۀ برتر دانشکده/دانشگاه) نفراول ارشد در دانشکده
    10- میزان فاند مورد انتظار (Full Fund/Partial Fund/Self-Funded) فول فاند
    میخواستم بدونم اصلا با این شرایط شانس برا پذیرش دارم بنظرتون تو چه رنکی اقدام کنم بهتره (
    0تا100 یا 100 تا200 یا 200 تا 300 ) واینکه اصلا برامن ویزا صادر میشه با معدل لیسانس پاییین ومشروطی و اینکه معدل دیپلم وپیش دانشگاهی چقد اثر داره در پذیرش و ویزا؟
    ممنون از لطفتون

استرالیا رو میدونم که شانستون خیلی بالاست. برای دانشگاه های g8 که رنک زیر 100 دارن کاملن شانس دارید. ولی تمرکز رو روی دانشگاه هایی بزارید که معدل لیسانس براشون مهم نیست و بیشتر مقاله محور هستن.

سلام

شیمی کاربردی- دانشگاه آزاد واحد تهران مرکز- 16.12

2- رشتۀ فوق لیسانس – نام دانشگاه – معدل نهایی شمی آلی- دانشگاه الزهرا- 17.76
    3- نمرۀ زبان (تافل/آیلتس) به تفکیک نمرات مهارت‌هاتافل 92: R:24,L:20,S:24,W: 24
    4- نمرۀ GRE یا GMAT به تفکیک نمرات مهارت‌ ها Verbal:145,Quant:160
    5- تعداد مقالات ژورنالی (به تفکیک ISI یا غیر ISI) با ذکر نام ناشر : 6 مقاله ISI
    6- تعداد مقالات کنفرانسی به زبان انگلیسی :0
    7- رشته و مقطع مورد نظر برای اپلای :رشته شیمی آلی ، دکترا یا ارشد
    8- کشورهای (و یا دانشگاه های) مورد نظر برای اپلای به ترتیب اولویت :آمریکا و کانادا
    9- نکات برجستۀ رزومه (سابقۀ TA/RA، مقام المپیاد/مسابقات بین‌المللی معتبر، رتبۀ برتر دانشکده/دانشگاه) :0
    10- میزان فاند مورد انتظار (Full Fund/Partial Fund/Self-Funded): فول فاند

Junior Member

1- رشتۀ لیسانس – نام دانشگاه – معدل نهایی مهندسی نرم افزار_دانشگاه آزاد تهران_ معدل 14.33
    2- رشتۀ فوق لیسانس – نام دانشگاه – معدل نهای مهندسی فناوری اطلاعات(گرایش طراحی نرم افزار)_دانشگاه آزاد تهران_ معدل 19
    3- نمرۀ زبان (تافل/آیلتس) به تفکیک نمرات مهارت‌هاایلتس 7
    5- تعداد مقالات ژورنالی (به تفکیک ISI یا غیر ISI) با ذکر نام ناشر دو مقاله ی انگلیسی
    6- تعداد مقالات کنفرانسی به زبان انگلیسی: یک کنفرانس بین المللی
    7- رشته و مقطع مورد نظر برای اپلای دکتری هوش مصنوعی
    8- کشورهای (و یا دانشگاه های) مورد نظر برای اپلای به ترتیب اولویت آمریکا_استرالیا_آلمان_کانا ا
    10- میزان فاند مورد انتظار (Full Fund/Partial Fund/Self-Funded) فول فاند/یا پارشال فاند

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)