صفحه 458 از 587 نخستنخست ... 358408448449450451452453454455456457458459460461462463464465466467468508558 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 4,571 تا 4,580 , از مجموع 5865

موضوع: بررسی شانس پذیرش و فاند بر اساس رزومه (آخرین ویرایش: 9 سپتامبر 2017)

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Media Technology- TU Ilmenau

پیش فرض پاسخ : بررسی شانس پذیرش و فاند بر اساس رزومه (آخرین ویرایش: 9 سپتامبر 2017)

نقل قول نوشته اصلی توسط ahmah57 نمایش پست ها
    1- رشتۀ لیسانس – نام دانشگاه – معدل نهایی مهندسی برق دانشگاه فردوسی 14.99 سال فراغت از تحصیل 1380
    2- رشتۀ فوق لیسانس – نام دانشگاه – معدل نهایی مهندسی برق دانشگاه آزاد علوم تحقیقات 19.20 سال فراغت 1397
    3- نمرۀ زبان (تافل/آیلتس) به تفکیک نمرات مهارت‌ها IELTS: O:6.5 L:6 R:7 S:6 W:7
    5- تعداد مقالات ژورنالی (به تفکیک ISI یا غیر ISI) با ذکر نام ناشر فعلا ندارم
    6- تعداد مقالات کنفرانسی به زبان انگلیسی: یک مقاله داخلی
    7- رشته و مقطع مورد نظر برای اپلای مهندسی برق
    8- کشورهای (و یا دانشگاه های) مورد نظر برای اپلای به ترتیب اولویت کانادا -استرالیا- اروپا
    9- نکات برجستۀ رزومه (سابقۀ TA/RA، مقام المپیاد/مسابقات بین‌المللی معتبر، رتبۀ برتر دانشکده/دانشگاه) : سابقه TA در زمان لیسانس، 10 سال سابقه کار در صنعت (راه اندازی و اتوماسیون خطوط تولید)
    10- میزان فاند مورد انتظار (Full Fund/Partial Fund/Self-Funded) فول فاند

دوستان عزیز آیا من با سن 40 سال و دو فرزند شانس پذیرش گرفتن دارم
    ممنون از وقتی که می گزارید

سلام. شاید کِیس به کِیس متفاوت باشه ولی من دانشجوی آلمانم و یه آقای ایرانی ای هستن اینجا که دوتا بچه دارن و فکر کنم از شما هم بزرگ تر باشن و دارن پی اچ دی برق میخونن یه دوست دیگه ای داریم با 2 تا بچه که خودشون بالای سی سال هستن ولی دارن اینجا لیسانس میخونن. فکر کنم شانس دارین شما هم

Junior Member

پیش فرض پاسخ : بررسی شانس پذیرش و فاند بر اساس رزومه (آخرین ویرایش: 9 سپتامبر 2017)

1- رشتۀ لیسانس – نام دانشگاه – معدل نهایی مهندسی معماری دانشگاه آزاد تهران جنوب 17.65 سال فراغت از تحصیل 1390
    2- رشتۀ فوق لیسانس – نام دانشگاه – معدل نهایی مهندسی معماری دانشگاه آزاد قزوین (باراجین) 16.94 سال فراغت 1394
    3- نمرۀ زبان (تافل/آیلتس) به تفکیک نمرات مهارت‌ها فعلا ندارم اما مطمانم میتونم نمره خوبی کسب کنم
    5- تعداد مقالات ژورنالی (به تفکیک ISI یا غیر ISI) با ذکر نام ناشر -
    6- تعداد مقالات کنفرانسی به زبان انگلیسی: یک مقاله علمی پژوهشی
    7- رشته و مقطع مورد نظر برای اپلای گرایش های معماری ( انرژی، داخلی یا لنداسکیپ)
    8- کشورهای (و یا دانشگاه های) مورد نظر برای اپلای به ترتیب اولویت تصمیم خاصی ندارم
    9- نکات برجستۀ رزومه (سابقۀ TA/RA، مقام المپیاد/مسابقات بین‌المللی معتبر، رتبۀ برتر دانشکده/دانشگاه) : 3 سال سابقه تدریس دروس تخصصی معماری در دانشگاه آزاد و فنی و حرفه ای و 5 سال سابقه کار مرتبط
    10- میزان فاند مورد انتظار (Full Fund/Partial Fund/Self-Funded) فول فاند

دوستان عزیز من ابتدای راه هستم و بین موندن و رفتن دارم تصمیم گیری میکنم، چون ازدواج کردم ی مقدار برام مشکل هست که تصمیم به رفتن بگیرم چون باید همه چیز و اینجا بذاریم و بریم اونور از نو شروع کنیم باید واقعا مطمان باشم که موفق میشم.ممنون میشم راهنماییم کنید

Junior Member pouyappn3584 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی مکانیک، دانشگاه تبریز

1- رشتۀ لیسانس – نام دانشگاه – معدل نهایی مهندسی مکانیک - دانشگاه تبریز - 15.54
    3- نمرۀ زبان (تافل/آیلتس) به تفکیک نمرات مهارت‌ها: هنوز ندادم، ولی مطمئناً تو تافل بالای 110 و تو جی ار ای کوانت بالاتر از 165 می تونم بگیرم (ماک تست دادم)
    5- تعداد مقالات ژورنالی (به تفکیک ISI یا غیر ISI) با ذکر نام ناشر - صفر، از پروژه کارشناسیم نتونستم مقاله ای دربیارم.
    6- تعداد مقالات کنفرانسی به زبان انگلیسی: صفر
    7- رشته و مقطع مورد نظر برای اپلای مهندسی مکاترونیک یا رباتیک، ویا گرایش دینامیک-کنترل مهندسی مکانیک، مهندسی خودرو هم میشه
    8- کشورهای (و یا دانشگاه های) مورد نظر برای اپلای به ترتیب اولویت ایتالیا و ترکیه، از هر دانشگاهی که شد، لطفاً راهنمایی کنین.
    9- نکات برجستۀ رزومه (سابقۀ TA/RA، مقام المپیاد/مسابقات بین‌المللی معتبر، رتبۀ برتر دانشکده/دانشگاه) : دو سال سابقه کاری مرتبط دارم، و همچنین کلی مهارت های نرم افزاری (زیاد)
    10- میزان فاند مورد انتظار (Full Fund/Partial Fund/Self-Funded) فول فاند در صورت امکان، ولی خیلی مهم نیست. بعد از یه ترم میتونم از اونجا فاند بگیرم.

دوستان من اولین مشکلم اینه که از پروژه کارشناسیم نتونستم مقاله در بیارم، یکی اینکه GPA کلم میشه 3.08. از طرفی هم کارشناسی کلاً سیالات کار کردم، در حالیکه الان می خوام دینامیک-کنترل و مکاترونیک کار کنم، نمیدونم میشه یا نه. میشه لطفاً راهنماییم کنین.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط nasim666 نمایش پست ها
    0- رشتۀ فوق دیپلم – نام دانشگاه – معدل نهایی
    معماری . آزاذ . 16.50
    1- رشتۀ لیسانس – نام دانشگاه – معدل نهایی
    معماری . آزاد . 17.80
    2- رشتۀ فوق لیسانس – نام دانشگاه – معدل نهایی
    3- نمرۀ زبان (تافل/آیلتس) به تفکیک نمرات مهارت‌ها
    آیلتس 6.5
    4- نمرۀ GRE یا GMAT به تفکیک نمرات مهارت‌ها
    5- تعداد مقالات ژورنالی (به تفکیک ISI یا غیر ISI) با ذکر نام ناشر
    6- تعداد مقالات کنفرانسی به زبان انگلیسی
    7- رشته و مقطع مورد نظر برای اپلای
    کارشناسی ارشد معماری . و یا زیرشاخه های معماری
    8- کشورهای (و یا دانشگاه های) مورد نظر برای اپلای به ترتیب اولویت
    فرقی نمیکنه.. هرجا فاند بده
    9- نکات برجستۀ رزومه (سابقۀ TA/RA، مقام المپیاد/مسابقات بین‌المللی معتبر، رتبۀ برتر دانشکده/دانشگاه)
    10- میزان فاند مورد انتظار (Full Fund/Partial Fund/Self-Funded)
    فول و پارتیشال

*بنظرتون نمره زیان و بالا ببرم یا GRE بدم تا شانسم بیشتر بشه برای ارشد. اصلا میتونم به بورسیه فک کنم ؟
    یا اگه پذیرش میتونم بگیرم از کجاها میتونم بگیرم که لاقل بتونم کار کنم و مایحتاج زندگی و برسونم

نمره زبان قطعا میتونه تاثیر خوبی بذاره اما برای جی آر ای کاملا به کشور مقصد بستگی داره. اروپا به جز چندتا دانشگاه سطح بالا بقیه اصلا جی آر ای نمیخوان در حالیکه تو آمریکا برای ارشد تقریبا اجباریه. تو رشته معماری هم بیشتر از معدل، پرتفولیو مهمه پس روی اون حسابی وقت بذارین.
    شما میتونین واسه کشورایی مث آلمان یا نروژ یا ایتالیا که هزینه دانشگاها پایینه اپلای کنین. ایتالیا برای ایرانیا فاند جدیدی در نظر گرفته به اسم invest your talent in italy که اگه از رشته هایی که توی سایتشون هست پذیرش گرفته باشین میتونین اپلای کنین واسش و احتمالا فاند بگیرین.
    به هر حال معدل خوبی دارین و اگه پرتفولیو و انگیزه نامه رو هم خوب کار کنین شانس خوبی میتونین داشته باشین.
    موفق باشین

Junior Member

مهندسی فناوری اطلاعات - دانشگاه آزاد قزوین - 14.04
    مهندسی فناوری اطلاعات گرایش تجارت الکترونیک - دانشگاه آزاد تهران شمال - 18.5 (بدون پایان نامه - هنوز دفاع نکردم)
    8=ielts = 7 s=7, r=7.5, w=6, L
    امتحان ندادم

یک مقاله isi در حال بررسی در الزویر با ایمپکت 2.7
    PHD - computer science or information technology
    کانادا - استرالیا - آمریکا
    9- نکات برجستۀ رزومه (سابقۀ TA/RA، مقام المپیاد/مسابقات بین‌المللی معتبر، رتبۀ برتر دانشکده/دانشگاه)
    رتبه اول ورودی دانشگاه
    full fund

Junior Member

ریاضی- دانشگاه زنجان. 14.28
    2 تا دارم. ارشد ریاضی کاربردی -پیام نور تهران-17.42
    دومی. ارشد مهندسی صنایع- آزاد تهران شمال- 18.15
    TOEFL 97: R 24. L 25. S 23. W 25
    V 144. Q 161. W. 3

2 تا مقاله ژورنالی
    دکتری صنایع. یا دکتری ریاضی کاربردی
    کانادا sfu.mcgill. victoria. Reyerson
    آمریکا. Washigton. Oregon
    مدرس دانشگاه بودم 2 ترم. TA هم چند تا درس
    5 سال سابقه کار برنامه نویسی
    رتبه اول تا سوم در معدل دانشگاه ارشد
    full fund

ليسانس اقتصاد. دانشگاه فردوسی مشهد. معدل 17.00
    فوق ليسانس توسعه اقتصادی و برنامه ریزی. دانشگاه فردوسی مشهد. معدل 17.40
    آيلتس٧- ریدینگ 8-لیسنینگ7.5-اسپیکینگ7-رایتینگ6
    303- کوانت 154-وربال149-رایتینگ2.5
    مقاله انگلیسی 2
    6- تعداد مقالات کنفرانسی به فارسی
    4
    دكتري اقتصاد کشاورزی یا اقتصاد منابع
    استرالیا -کانادا
    10- میزان فاند مورد انتظار
    (Full Fund/Partial Fund

۱. کارشناس عمران فردوسی مشهد ۱۶/۴۰
    ۲. ارشد سازه دانشگاه فردوسی مشهد معدل ۱۷
    ۳.ایلتس ۷
    ۴ ندارم
    ۵. ژورنال هنوز تایید نشده
    ۶.. یک کنفرانسی داخل
    ۷. سازه دکتری
    ۸. خیلی فرق نداره هرجا شرایط بهتر باشد
    ۹. ارشد از طریق استعداد درخشان. یک ترم تدریس در موسسات اموزش عالی درس بتن
    ۱۰. فول فاند
    شوهرم میخاد همراهم بیاد و اونجا کار کنه از نظر تحصیلی لیسانس برق ولی علاقه به ادامه تحصیل ندارد . قصد اقامت و قصد پیدا کردن کار مناسب برای همسرم و خودم بعد تحصیل دارم.چند تا سوال داشتم
    ۱. چه کشوری متاسب شرایط ماست که راحت به همسرم ویزا بده و اقامت هم نسبتا راحت تر باشه
    ۲.امکان پذیرش چقدره
    ۳. همسرم با ویزای همراه میتونه کار کنه
    ۴. کلا چقدر پول باید داشته باشیم
    ممنون از شما

Member
    رشته و دانشگاه
    Energy System Modelling, Griffith University

نقل قول نوشته اصلی توسط somayeh1987 نمایش پست ها
    ليسانس اقتصاد. دانشگاه فردوسی مشهد. معدل 17.00
    فوق ليسانس توسعه اقتصادی و برنامه ریزی. دانشگاه فردوسی مشهد. معدل 17.40
    آيلتس٧- ریدینگ 8-لیسنینگ7.5-اسپیکینگ7-رایتینگ6
    303- کوانت 154-وربال149-رایتینگ2.5
    مقاله انگلیسی 2
    6- تعداد مقالات کنفرانسی به فارسی
    4
    دكتري اقتصاد کشاورزی یا اقتصاد منابع
    استرالیا -کانادا
    10- میزان فاند مورد انتظار
    (Full Fund/Partial Fund
    سلام..
    برای استرالیا:

اگه مقاله هاتون isi باشن شانس دارید. نمره زبانتون با اینکه خوبه ولی شرط حداقلی "بعضی" دانشکده های Business دانشگاه های g8 رو نداره چون بعضیا each band نمره حداقل 6.5 میخوان و بعضیا هم صراحتن میگن نمره رایتینگ باید 7 باشه!
    بجز اون، معدل هاتون و دانشگاه تحصیلتون خوبه. تا جایی که میدونم برای اغلب دانشگاه های g8 نیازی به پیدا کردن استاد ندارید و مستقیم با خود دانشکده باید در ارتباط باشید. فکر کنم فرم EOI (Expression on Interest) رو پر میکنید و همراه با سایر مدارک میفرستید. اگه اوکی دادن اونوقت اپلای میکنید. برای سایر دانشگاه های استرالیا فکر کنم (QUT رو مطمئنم) باید استاد پیدا کنید.

موفق باشید..

Junior Member

1- مهندسی مکانیک –دانشگاه گیلان – ۱۴.۱
    3-نمره تخمینی آیلتس: ۷-۷.۵
    5- تعداد مقالات ژورنالی: صفر
    6- تعداد مقالات کنفرانسی به زبان انگلیسی: صفر
    7- برای کارشناسی ارشد
    8- به ترتیب اولویت: کشورهای اروپایی و بعد امریکای شمالی ( اولویت اصلی رایگان بودن یا ارزان بودن تحصیل (حداکثر ۸۰۰ دلار در ترم) در دانشگاه مورد نظر است)
    هدفم تحصیل و مهاجرته، دیر به فکرش افتادم، اما عزمم جدیه.
    معدلم پایینه.
    -به نظرتون هیچ شانسی برای پذیرش دارم؟
    -اگر نه، آیا راهی وجود داره تا این ضعف رو پوشش بده و شانس رو بهبود بده؟ (مثلا GRE و ...) - (می‌خوام برم سربازی و وقت برای کار کردن رو این زمینه دارم)
    -با تحصیل دوباره کارشناسی در کشور مقصد مشکلی ندارم اگر هیچ راهی برای پذیرش در ارشد نداشته باشم. (طبعا نتایج دبیرستان و کنکورم بسیار متفاوت و بهتر از دانشگاهم بودند.)
    -با یادگیری و تحصیل در رشته غیر زبان انگلیسی اوکی هستم. ( مشخصا اولویت انگلیسیه)
    خواهش می‌کنم منو راهنمایی کنید تا از سردرگمی دربیام.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)