صفحه 460 از 587 نخستنخست ... 360410450451452453454455456457458459460461462463464465466467468469470510560 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 4,591 تا 4,600 , از مجموع 5865

موضوع: بررسی شانس پذیرش و فاند بر اساس رزومه (آخرین ویرایش: 9 سپتامبر 2017)

پیش فرض پاسخ : بررسی شانس پذیرش و فاند بر اساس رزومه (آخرین ویرایش: 9 سپتامبر 2017)

1- رشتۀ لیسانس – نام دانشگاه – معدل نهایی : مهندسی برق قدرت- دانشگاه تبریز- 14.38

2- رشتۀ فوق لیسانس – نام دانشگاه – معدل نهایی: مهندسی برق قدرت- دانشگاه گیلان- 15.65
    3- نمرۀ زبان (تافل/آیلتس) به تفکیک نمرات مهارت‌ها: آزمون ندادم ولی آیلتس 6.5 یا 7 میتونم بیارم
    4- نمرۀ GRE یا GMAT به تفکیک نمرات مهارت‌ها: ندارم
    5- تعداد مقالات ژورنالی (به تفکیک ISI یا غیر ISI) با ذکر نام ناشر: سه مقاله ISI با ایمپکت های 2.26 ، 0.85 و 1.2
    6- تعداد مقالات کنفرانسی به زبان انگلیسی: ندارم
    7- رشته و مقطع مورد نظر برای اپلای: برق- گرایش های مرتبط با قدرت و انرژی- دکترا
    8- کشورهای (و یا دانشگاه های) مورد نظر برای اپلای به ترتیب اولویت: آلمان- استرالیا- کانادا- آمریکا
    9- نکات برجستۀ رزومه (سابقۀ TA/RA، مقام المپیاد/مسابقات بین‌المللی معتبر، رتبۀ برتر دانشکده/دانشگاه): ندارم
    10- میزان فاند مورد انتظار (Full Fund/Partial Fund/Self-Funded): فاند کامل

Junior Member

پیش فرض پاسخ : بررسی شانس پذیرش و فاند بر اساس رزومه (آخرین ویرایش: 9 سپتامبر 2017)

سلام ،ممنون میشم راهنمایی کنید با توجه به شرایط مذکور :

1-رشته لیسانس ، دانشگاه ، معدل : مترجمی زبان انگلیسی ، آزاد ، 16.50
    2-
    رشتۀ فوق لیسانس – نام دانشگاه – معدل نهایی: روان شناسی عمومی ، آزاد ، 16.80
    3- نمرۀ زبان (تافل/آیلتس) به تفکیک نمرات مهارت‌ها: در حال پیگیری
    4- تعداد مقالات ژورنالی (به تفکیک ISI یا غیر ISI) با ذکر نام ناشر: یک مقاله ISI در حال ارسال به ژورنال
    5- رشته و مقطع مورد نظر برای اپلای: cognitive science / neurolinguistics/ psycholinguistics دکتری
    6- کشورهای (و یا دانشگاه های) مورد نظر برای اپلای به ترتیب اولویت: آلمان

7- میزان فاند مورد انتظار (Full Fund/Partial Fund/Self-Funded): فاند کامل

Member
    رشته و دانشگاه
    MIT, Mechanical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط chemeng13 نمایش پست ها
    دوستان به نظرتون شزایط من برای برای دانشگاه های زیر 100 چطوره(همراه فاند)؟؟ کدوم دانشگاه ها رو پیشنهاد میکنین؟؟
    1-کارشناسی مهندسی شیمی دانشگاه علم و صنعت با معدل 18.2
    2-ارشذ مهندسی شیمی طراحی فرایند دانشگاه شریف با معدل 18.4
    3-زبان تافل 104
    4-سه مقاله isi
    5-دو سال سابقه کار
    Good CV considering a GRE of 315-320, apply to a couple of good -medium unis, also give a try contacting profs
    PN : I assumed you have high impact journal papers

Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی مواد

نقل قول نوشته اصلی توسط mehdijabbari نمایش پست ها
    1- رشتۀ لیسانس – نام دانشگاه – معدل نهایی : مهندسی برق قدرت- دانشگاه تبریز- 14.38

2- رشتۀ فوق لیسانس – نام دانشگاه – معدل نهایی: مهندسی برق قدرت- دانشگاه گیلان- 15.65
    3- نمرۀ زبان (تافل/آیلتس) به تفکیک نمرات مهارت‌ها: آزمون ندادم ولی آیلتس 6.5 یا 7 میتونم بیارم
    4- نمرۀ GRE یا GMAT به تفکیک نمرات مهارت‌ها: ندارم
    5- تعداد مقالات ژورنالی (به تفکیک ISI یا غیر ISI) با ذکر نام ناشر: سه مقاله ISI با ایمپکت های 2.26 ، 0.85 و 1.2
    6- تعداد مقالات کنفرانسی به زبان انگلیسی: ندارم
    7- رشته و مقطع مورد نظر برای اپلای: برق- گرایش های مرتبط با قدرت و انرژی- دکترا
    8- کشورهای (و یا دانشگاه های) مورد نظر برای اپلای به ترتیب اولویت: آلمان- استرالیا- کانادا- آمریکا
    9- نکات برجستۀ رزومه (سابقۀ TA/RA، مقام المپیاد/مسابقات بین‌المللی معتبر، رتبۀ برتر دانشکده/دانشگاه): ندارم
    10- میزان فاند مورد انتظار (Full Fund/Partial Fund/Self-Funded): فاند کامل
    شما آیلتس 7 یا تافل بالای 100 بگیر
    gre هم نزدیکای 315 (q165v150)
    برای دانشگاه های 300 به بالای آمریکا شانس فول فاند دارید.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Chemical Engineering

1- کارشناسی =مهندسی شیمی - طراحی فرایندهای نفت- دانشگاه صنعتی بابل - 15.44
    2- کارشناسی ارشد =مهندسی شیمی - فرآیندهای جداسازی- دانشگاه تربیت مدرس- 18.44
    3- در حال آمادگی برای آیلتس 6.5 تا 7
    4- دو مقاله ISI با ایمپکت های 2.5

آیا شانسی برای دانشگاههای خوب کانادا و گروه 8 استرالیا دارم؟
    معدل لیسانسم پایینه و چطور میتونم جبرانش کنم؟
    با تشکر

Member
    رشته و دانشگاه
    Energy System Modelling, Griffith University

نقل قول نوشته اصلی توسط Rezaeeee نمایش پست ها

با تشکر
    برا استرالیا شانس دارید.. چطوری جبران کنید؟ با مقاله.. استرالیا بشدت مقاله محوره و هرچی مقاله در مجلات معتبر و نفر اول بیشتری داشته باشید، شانستون بیشتر میشه..
    برا عمده دانشگاه های استرالیا معدل ارشد مهمتره. پس خیلی نگران معدل لیسانس نباشید.
    برا استرالیا آیلس 6.5 کافیه ولی برا کانادا آیلس بیشتر مساوی شانس بیشتر هست..

Member
    رشته و دانشگاه
    MIT, Mechanical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط Rezaeeee نمایش پست ها

با تشکر
    Ive heard from a g8 prof that some unis have min Gpa of
    above 17 for undergrad and grad school for scholarships . So consider and check that out with the prospective supervisor when applying to these unis

ApplyAbroad Senior Veteran
    Mechatronic آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EE-ME

دوستان عزیز؛

برای نظرخواهی از سایر کاربران در مورد بررسی شانس پذیرش و دریافت فاند، لطفاً هنگام ارسال درخواست، الگوی زیر را رعایت کنید:

الگوی تاپیک

0- رشتۀ فوق دیپلم – نام دانشگاه – معدل نهایی
    1- رشتۀ لیسانس – نام دانشگاه – معدل نهایی
    2- رشتۀ فوق لیسانس – نام دانشگاه – معدل نهایی
    3- نمرۀ زبان (تافل/آیلتس) به تفکیک نمرات مهارت‌ها
    4- نمرۀ GRE یا GMAT به تفکیک نمرات مهارت‌ها
    5- تعداد مقالات ژورنالی (به تفکیک ISI یا غیر ISI) با ذکر نام ناشر
    6- تعداد مقالات کنفرانسی به زبان انگلیسی
    7- رشته و مقطع مورد نظر برای اپلای
    8- کشورهای (و یا دانشگاه های) مورد نظر برای اپلای به ترتیب اولویت
    9- نکات برجستۀ رزومه (سابقۀ TA/RA، مقام المپیاد/مسابقات بین‌المللی معتبر، رتبۀ برتر دانشکده/دانشگاه)
    10- میزان فاند مورد انتظار (Full Fund/Partial Fund/Self-Funded)
    آینده‌ای خواهم ساخت که گذشته‌ام جلویش زانو بزند!

به دلیل محدودیت زمانی، از پاسخگویی به پیام های خصوصیِ قابل طرح در فورِم معذورم.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی شیمی - خلیج فارس بوشهر

1- مهندسی شیمی - خلیج فارس - 16.06
    2- مهندسی شیمی - خلیج فارس - 18.38 (ورود به صورت استعداد درخشان)
    3- نمره 91 تافل R:24, L:26, S:20, W:21 دارم خودم رو برای آزمون دوباره آماده میکنم (هدفم بالای 100). اردیبهشت دوباره امتحان میدم.
    4- نمره GRE ندارم. همزمان با آماده شدن برای تافل دوم برای GRE هم دارم میخونم. خرداد یا تیر امتحان میدم.
    5- 2 مقاله اکسپت شده دارم. 2 مقاله در حال داوری و یک مقاله رو هم دارم مینویسم. هر پنج مورد در ژورنال های معتبر مهندسی شیمی الزویر. (3 مورد اسم اول، 2 مورد اسم دوم)
    6- 2 مقاله اکسپت شده دارم. 2 مقاله هم برای 2 کنفرانس در قبرس و آلمان که تحت الزویر برگزار میشن فرستادم.
    7- مهندسی شیمی یا مکانیک (زمینه تخصصی انرژی و محیط زیست) در مقطع دکتری
    8- اولویت اول آمریکا و دوم کانادا - در مرحله بعد اروپا
    9- سابقه TA به مدت 6 ترم دارم (اکثر درس های مهندسی شیمی رو TA بودم). سابقه RA در یک هسته پژوهشی دارم (که سه مورد از مقالاتم از نتایج کار در همین هسته هست). استعداد درخشان مقطع لیسانس و ورود بدون کنکور به ارشد. رتبه اول مقطع ارشد. سابقه دو پروژه پژوهشی با صنایع پتروشیمی و گاز.
    10- فقط Full fund
    شانسم برای گرفتن پذیرش از دانشگاه های رنکینگ زیر بیست چقدر هست ؟ (اگر در حال حاضر شانس زیادی ندارم خوشحال میشم راهنمایی کنید کدوم بخش از رزومه رو لازم هست قوی تر کنم.
    و همینطور شانس پذیرش از دانشگاه های بین بیست تا 100 ؟

خیلی ممنون از دوستانی که من رو راهنمایی میکنن.

Member albert1370 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Sharif UT: Civil Engineering - MBA UT Dallas - Transportation Engineering U of Minnesota

من جا شما باشم فقط رنکینگ دانشگاه رو نمیبینم، تهش رنکینگ رشته و گرایش رو درنظر میگیرم، استادی که بااهاش کار میکنی و گروه و لب و امکانات و ...خیلی مهم تره، خیلی ؛ خیلیا به خاطر این که دانشگاه رنک بالا اپلای کردن فقط پشیمونن
    ؛ و ؛ در کل خیلی خوبی ؛ فقط ریکام خوب باید ردیف کنی و امیدوار باشی
    نقل قول نوشته اصلی توسط Calligraphy نمایش پست ها
    1- مهندسی شیمی - خلیج فارس - 16.06
    2- مهندسی شیمی - خلیج فارس - 18.38 (ورود به صورت استعداد درخشان)
    3- نمره 91 تافل R:24, L:26, S:20, W:21 دارم خودم رو برای آزمون دوباره آماده میکنم (هدفم بالای 100). اردیبهشت دوباره امتحان میدم.
    4- نمره GRE ندارم. همزمان با آماده شدن برای تافل دوم برای GRE هم دارم میخونم. خرداد یا تیر امتحان میدم.
    5- 2 مقاله اکسپت شده دارم. 2 مقاله در حال داوری و یک مقاله رو هم دارم مینویسم. هر پنج مورد در ژورنال های معتبر مهندسی شیمی الزویر. (3 مورد اسم اول، 2 مورد اسم دوم)
    6- 2 مقاله اکسپت شده دارم. 2 مقاله هم برای 2 کنفرانس در قبرس و آلمان که تحت الزویر برگزار میشن فرستادم.
    7- مهندسی شیمی یا مکانیک (زمینه تخصصی انرژی و محیط زیست) در مقطع دکتری
    8- اولویت اول آمریکا و دوم کانادا - در مرحله بعد اروپا
    9- سابقه TA به مدت 6 ترم دارم (اکثر درس های مهندسی شیمی رو TA بودم). سابقه RA در یک هسته پژوهشی دارم (که سه مورد از مقالاتم از نتایج کار در همین هسته هست). استعداد درخشان مقطع لیسانس و ورود بدون کنکور به ارشد. رتبه اول مقطع ارشد. سابقه دو پروژه پژوهشی با صنایع پتروشیمی و گاز.
    10- فقط Full fund
    شانسم برای گرفتن پذیرش از دانشگاه های رنکینگ زیر بیست چقدر هست ؟ (اگر در حال حاضر شانس زیادی ندارم خوشحال میشم راهنمایی کنید کدوم بخش از رزومه رو لازم هست قوی تر کنم.
    و همینطور شانس پذیرش از دانشگاه های بین بیست تا 100 ؟

خیلی ممنون از دوستانی که من رو راهنمایی میکنن.
    1) ایمیل بزنین نه به امید پذیرش و فاند، اهمیتش اینه بدونین استاده پول داره یا نه، بعضیا بعد اپلای، رو ایمیل ریپلای میزنن
    2) هرکسی نا امیدتون کرد رو جدی نگیرین
    3) توصیه من اینه در حد بودجه تون هر چقدر میتونین اپلای کنین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)