صفحه 461 از 587 نخستنخست ... 361411451452453454455456457458459460461462463464465466467468469470471511561 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 4,601 تا 4,610 , از مجموع 5865

موضوع: بررسی شانس پذیرش و فاند بر اساس رزومه (آخرین ویرایش: 9 سپتامبر 2017)

Member
    رشته و دانشگاه
    MIT, Mechanical Engineering

پیش فرض پاسخ : بررسی شانس پذیرش و فاند بر اساس رزومه (آخرین ویرایش: 9 سپتامبر 2017)

نقل قول نوشته اصلی توسط Calligraphy نمایش پست ها
    1- مهندسی شیمی - خلیج فارس - 16.06
    2- مهندسی شیمی - خلیج فارس - 18.38 (ورود به صورت استعداد درخشان)
    3- نمره 91 تافل R:24, L:26, S:20, W:21 دارم خودم رو برای آزمون دوباره آماده میکنم (هدفم بالای 100). اردیبهشت دوباره امتحان میدم.
    4- نمره GRE ندارم. همزمان با آماده شدن برای تافل دوم برای GRE هم دارم میخونم. خرداد یا تیر امتحان میدم.
    5- 2 مقاله اکسپت شده دارم. 2 مقاله در حال داوری و یک مقاله رو هم دارم مینویسم. هر پنج مورد در ژورنال های معتبر مهندسی شیمی الزویر. (3 مورد اسم اول، 2 مورد اسم دوم)
    6- 2 مقاله اکسپت شده دارم. 2 مقاله هم برای 2 کنفرانس در قبرس و آلمان که تحت الزویر برگزار میشن فرستادم.
    7- مهندسی شیمی یا مکانیک (زمینه تخصصی انرژی و محیط زیست) در مقطع دکتری
    8- اولویت اول آمریکا و دوم کانادا - در مرحله بعد اروپا
    9- سابقه TA به مدت 6 ترم دارم (اکثر درس های مهندسی شیمی رو TA بودم). سابقه RA در یک هسته پژوهشی دارم (که سه مورد از مقالاتم از نتایج کار در همین هسته هست). استعداد درخشان مقطع لیسانس و ورود بدون کنکور به ارشد. رتبه اول مقطع ارشد. سابقه دو پروژه پژوهشی با صنایع پتروشیمی و گاز.
    10- فقط Full fund
    شانسم برای گرفتن پذیرش از دانشگاه های رنکینگ زیر بیست چقدر هست ؟ (اگر در حال حاضر شانس زیادی ندارم خوشحال میشم راهنمایی کنید کدوم بخش از رزومه رو لازم هست قوی تر کنم.
    و همینطور شانس پذیرش از دانشگاه های بین بیست تا 100 ؟

خیلی ممنون از دوستانی که من رو راهنمایی میکنن.
    guess Im qualified to answer as you mentioned MechE. Because your unis are not well-known you should get a really good GRE score
    some US unis are also prof-based so you can use your papers to attract them
    So takeaway: a very good GRE!
    Good luck

Member
    رشته و دانشگاه
    MIT, Mechanical Engineering

پیش فرض پاسخ : بررسی شانس پذیرش و فاند بر اساس رزومه (آخرین ویرایش: 9 سپتامبر 2017)

نقل قول نوشته اصلی توسط chemeng13 نمایش پست ها
    دوستان به نظرتون شزایط من برای برای دانشگاه های زیر 100 چطوره(همراه فاند)؟؟ کدوم دانشگاه ها رو پیشنهاد میکنین؟؟
    1-کارشناسی مهندسی شیمی دانشگاه علم و صنعت با معدل 18.2
    2-ارشذ مهندسی شیمی طراحی فرایند دانشگاه شریف با معدل 18.4
    3-زبان تافل 104
    4-سه مقاله isi
    5-دو سال سابقه کار
    A very good CV! Try to get a very good GRE (320-325) as well
    , etc, UNC, Maryland, Penn state, UW s.l. UIUC
    some big names also like Stanford, Berkeley

Junior Member

1- رشتۀ لیسانس – نام دانشگاه – معدل نهایی
    ليسانس IT. دانشگاه تبریز. معدل 16.07
    2- رشتۀ فوق لیسانس – نام دانشگاه – معدل نهایی
    مهندسی نرم افزار- علم و صنعت تهران- 16.51- در حال دفاع
    3- نمرۀ زبان (تافل/آیلتس) به تفکیک نمرات مهارت‌ها
    هنوز امتحان نداده ام اما سطح زبانم خوبه چند ماهه میتونم بخونم جمع کنم.

4- تعداد مقالات ژورنالی (به تفکیک ISI یا غیر ISI) با ذکر نام ناشر
    1 ژورنال

5- رشته و مقطع مورد نظر برای اپلای
    دكتري مهندسی کامپیوتر
    7- کشورهای (و یا دانشگاه های) مورد نظر برای اپلای به ترتیب اولویت

8- میزان فاند مورد انتظار
    (Full Fund)
    و اینکه برای پاییز 2019 قصد اپلای دارم این یه سال و نیم میخوام مدرک زبان بگیرم و اگرم بشه از پایان نامم مقاله دربیاد...ممنون میشم دوستانی که اطلاع دارند راهنمایی فرمایند که برای کجا شانس پذیرش دارم..با تشکر

Member albert1370 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Sharif UT: Civil Engineering - MBA UT Dallas - Transportation Engineering U of Minnesota

نقل قول نوشته اصلی توسط zahed_90 نمایش پست ها
    ليسانس IT. دانشگاه تبریز. معدل 16.07
    2- رشتۀ فوق لیسانس – نام دانشگاه – معدل نهایی
    مهندسی نرم افزار- علم و صنعت تهران- 16.51- در حال دفاع
    هنوز امتحان نداده ام اما سطح زبانم خوبه چند ماهه میتونم بخونم جمع کنم.

1 ژورنال

دكتري مهندسی کامپیوتر

(Full Fund)
    و اینکه برای پاییز 2019 قصد اپلای دارم این یه سال و نیم میخوام مدرک زبان بگیرم و اگرم بشه از پایان نامم مقاله دربیاد...ممنون میشم دوستانی که اطلاع دارند راهنمایی فرمایند که برای کجا شانس پذیرش دارم..با تشکر
    حقیقتش من رشتم کامپیوتر نیست که دقیقا بگم با توجه به علاقه و ... کجا اپلای کنین، ولی همینقد که مقاله دارین و معدلتون هم خوبه عالیه
    فقط اینکه هوا استاد راهنما رو داشته باشین ریکام خوب بده
    و هر جا تو نستین برین که با مدرک کامپیوتر پولدار میشی حالا هرجا باشه
    1) ایمیل بزنین نه به امید پذیرش و فاند، اهمیتش اینه بدونین استاده پول داره یا نه، بعضیا بعد اپلای، رو ایمیل ریپلای میزنن
    2) هرکسی نا امیدتون کرد رو جدی نگیرین
    3) توصیه من اینه در حد بودجه تون هر چقدر میتونین اپلای کنین

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی شیمی - خلیج فارس بوشهر

نقل قول نوشته اصلی توسط albert1370 نمایش پست ها
    من جا شما باشم فقط رنکینگ دانشگاه رو نمیبینم، تهش رنکینگ رشته و گرایش رو درنظر میگیرم، استادی که بااهاش کار میکنی و گروه و لب و امکانات و ...خیلی مهم تره، خیلی ؛ خیلیا به خاطر این که دانشگاه رنک بالا اپلای کردن فقط پشیمونن
    ؛ و ؛ در کل خیلی خوبی ؛ فقط ریکام خوب باید ردیف کنی و امیدوار باشی
    خيلي ممنون از شما، دو تا ريكام خيلي عالي از استاد راهنما و استادي كه باهاش كار كردم و مقاله دارم ميتونم بگيرم

نقل قول نوشته اصلی توسط mortezanear نمایش پست ها
    guess Im qualified to answer as you mentioned MechE. Because your unis are not well-known you should get a really good GRE score
    some US unis are also prof-based so you can use your papers to attract them
    So takeaway: a very good GRE!
    Good luck
    خيلي ممنون از پاسختون، بنظرتون توي ٤-٥ ماه ميشه به نمره GRE بين ٣٢٠ تا ٣٢٥ برسم ؟ و اگر اين مورد محقق بشه شانس پذيرش از دانشگاه هاي رتبه برتر دنيا در مهندسي شيمي رو دارم ؟ مثل MIT، Wisconsin، Minnesota، Berekely، Princeton، Texas at Austin ؟ مورد آخر اينكه اگر در مرحله اول از اين دانشگاه ها موفق نشدم پذيرش بگيرم، براي ساير دانشگاه ها اقدام كنم يا بيشتر صبر كنم و رزومه و نمرات زبان و GRE رو بالاتر ببرم و دوباره براي اين دانشگاهها اقدام كنم ؟
    ویرایش توسط Mechatronic : February 5th, 2018 در ساعت 02:39 AM دلیل: ترکیب دو پست

ليسانس نرم افزار. دانشگاه آزاد نجف آباد . معدل 18.3 (معدل دو ترم اخر 18.9 )
    لیسانسم 7 سال طول کشید (به خاطر شرایط کاریم)
    نمره 109 تافل R:29, L:27, S:27, W:26
    نمره gre 322
    تسلط به سه زبان انگلیسی و آلمانی و فرانسوی دارم.(کلاس رفتم)
    یک مقاله isi دارم که به صورت تیمی نوشتیم.
    ارشد و دکترا مهندسی کامپیوتر میخوام درس بخونم در آمریکا یا کانادا
    آمریکا یا کانادا میخوام برم.
    (Full Fund)
    دوستانی که اطلاع دارند لطفا بفرمایند ایا برای کانادا یا آمریکا میشه فاند گرفت؟
    آیا داشتن مقاله بین المللی تاثیری بر پذیرش من خواهد داشت؟

Junior Member

پیش فرض پاسخ : نظرخواهی دربارۀ شانس پذیرش و فاند بر اساس رزومه (رعایت قوانین پست اول، الزامی

1. رشته لیسانس - نام دانشگاه-معدل نهایی : برق - الکترونیک - دانشگاه صنعتی سجاد-14.5

2- رشتۀ فوق لیسانس – نام دانشگاه – معدل نهایی: برق - کنترل - دانشگاه صنعتی سجاد-18

3- نمرۀ زبان (تافل/آیلتس/...) به تفکیک نمرات مهارت‌ها: ایلتس بین 6.5 تا 7

4- نمرۀ GRE یا GMAT به تفکیک نمرات مهارت‌ها: -

5- تعداد مقالات ژورنالی (به تفکیک ISI یا غیر ISI) با ذکر نام ناشر: یک مقاله از ژورنال IEEE

6- تعداد مقالات کنفرانسی (به تفکیک فارسی یا انگلیسی) با ذکر نام برگزار کننده: یک مقاله فارسی در کنفرانس بین المللی برق ایران

7- رشته و مقطع مورد نظر برای اپلای: Computer Science or Data Science - Ms or Phd

8- کشورهای (و یا دانشگاه های) مورد نظر برای اپلای به ترتیب اولویت: اروپا

9- شرایط خاص رزومه (سابقۀ TA/RA در مقاطع تحصیلی قبل، داشتن مقام در رخدادهای مرتبط بین‌المللی، کسب یکی از رتبه‌های برتر در دانشکده یا دانشگاه خود و ...:

1. یک سال سابقه کار نامرتبط با computer science اما مرتبط با برق در یک پروژه ملی
    2. یک سال سابقه مرتبط در زمینه data science در بهینه سازی طراحی محصول در یک کمپانی
    3. گذراندن دوره مجازی انلاین machine learning با نمره 87 از دانشگاه
    Stanford در Coursera
    4. داشتن دو توصیه نامه از اساتید
    5. اخذ دو مدرک صادرات و واردات از اتاق بازرگانی استان ( نامرتبط- به جهت علاقه مندی)
    6. همکاری و مدیریت تیم تحقیقاتی دانشگاه در یک پروژه صنعتی ( در دوران ارشد)

10- سایر نکات مهم (الزام یا تمایل به دریافت فاند یا بی نیازی از آن، اقامت دائم یا شهروندی در کشوری دیگر و ...):
    فول فاند

اگر شانس گرفتن فول فاند غیر از اروپا را دارم لطفا ذکر شود.ممنون

Member albert1370 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Sharif UT: Civil Engineering - MBA UT Dallas - Transportation Engineering U of Minnesota

پیش فرض پاسخ : نظرخواهی دربارۀ شانس پذیرش و فاند بر اساس رزومه (رعایت قوانین پست اول، الزامی

نقل قول نوشته اصلی توسط f13b نمایش پست ها
    1. رشته لیسانس - نام دانشگاه-معدل نهایی : برق - الکترونیک - دانشگاه صنعتی سجاد-14.5

2- رشتۀ فوق لیسانس – نام دانشگاه – معدل نهایی: برق - کنترل - دانشگاه صنعتی سجاد-18

3- نمرۀ زبان (تافل/آیلتس/...) به تفکیک نمرات مهارت‌ها: ایلتس بین 6.5 تا 7

4- نمرۀ GRE یا GMAT به تفکیک نمرات مهارت‌ها: -

5- تعداد مقالات ژورنالی (به تفکیک ISI یا غیر ISI) با ذکر نام ناشر: یک مقاله از ژورنال IEEE

6- تعداد مقالات کنفرانسی (به تفکیک فارسی یا انگلیسی) با ذکر نام برگزار کننده: یک مقاله فارسی در کنفرانس بین المللی برق ایران

7- رشته و مقطع مورد نظر برای اپلای: Computer Science or Data Science - Ms or Phd

8- کشورهای (و یا دانشگاه های) مورد نظر برای اپلای به ترتیب اولویت: اروپا

9- شرایط خاص رزومه (سابقۀ TA/RA در مقاطع تحصیلی قبل، داشتن مقام در رخدادهای مرتبط بین‌المللی، کسب یکی از رتبه‌های برتر در دانشکده یا دانشگاه خود و ...:

1. یک سال سابقه کار نامرتبط با computer science اما مرتبط با برق در یک پروژه ملی
    2. یک سال سابقه مرتبط در زمینه data science در بهینه سازی طراحی محصول در یک کمپانی
    3. گذراندن دوره مجازی انلاین machine learning با نمره 87 از دانشگاه
    Stanford در Coursera
    4. داشتن دو توصیه نامه از اساتید
    5. اخذ دو مدرک صادرات و واردات از اتاق بازرگانی استان ( نامرتبط- به جهت علاقه مندی)
    6. همکاری و مدیریت تیم تحقیقاتی دانشگاه در یک پروژه صنعتی ( در دوران ارشد)

10- سایر نکات مهم (الزام یا تمایل به دریافت فاند یا بی نیازی از آن، اقامت دائم یا شهروندی در کشوری دیگر و ...):
    فول فاند

اگر شانس گرفتن فول فاند غیر از اروپا را دارم لطفا ذکر شود.ممنون

شما یه جی ار ای خوب بده
    مطمئن باش ریکامات خوب نوشته میشن.
    پیدا میشه راحت مقاله ها خیلی مهمن که دارین. یه بخش بزرگی هم شانسه اونو با اپلای بیشتر میتونی پوشش بدی
    1) ایمیل بزنین نه به امید پذیرش و فاند، اهمیتش اینه بدونین استاده پول داره یا نه، بعضیا بعد اپلای، رو ایمیل ریپلای میزنن
    2) هرکسی نا امیدتون کرد رو جدی نگیرین
    3) توصیه من اینه در حد بودجه تون هر چقدر میتونین اپلای کنین

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط albert1370 نمایش پست ها
    شما یه جی ار ای خوب بده
    مطمئن باش ریکامات خوب نوشته میشن.
    پیدا میشه راحت مقاله ها خیلی مهمن که دارین. یه بخش بزرگی هم شانسه اونو با اپلای بیشتر میتونی پوشش بدی
    خیلی ممنون از راهنمایی شما
    برای المان هم نیاز به GRE دارم ؟

1-
    مهندسی نساجي/نانو تكنولوژي/۱۴.٢٦/ دانشگاه صنعتي اصفهان
    2-
    مهندسی نساجي/نانوتكنولوژي/١ .۱٧/ دانشگاه اميركبير تهران
    3- IELTS نمره ٦، همه ي مهارتها هم 6, البته هنوز امتحان نداده ام
    4- سه مقاله ISI , نويسنده اول،با ایمپکت هاي ١.٥، ١.١، ٠.٤
    4-سه مقاله انگليسي در كنفرانس هاي بين المللي، محل برگزاري كنفرانسها دانشگاه تهران، دانشگاه شيراز، دانشگاه شريف،نويسنده اول.
    7-
    مهندسي شيمي يا پليمر يا مواد يا مكانيك- هر كدام كه روي نانوكامپوزيت ها كار كنند، چون هم پروژه ي كارشناسي هم كارشناسي ارشدم در زمينه ي نانو كامپوزيت پليمري بود.
    8- اروپا و كانادا و استراليا- اولویت ايتاليا، هلند، استراليا
    10-
    نیازمند فاند کامل

میخواستم بدونم با شرايط من كدام دانشگاه ها امكان پذيرش با فاند كامل دارم؟ سه و نيم سال از فارغ التحصيلي من ميگذرد كه در اين مدت مقاله مينوشتم و زبان ميخونم، رنك دانشگاه ٣٠٠ به پايين هم باشه أشكال نداره فقط فاند ميخوام، و اين گپ تحصيلي رو چطور توجيه كنم؟ اگر نمره ي آيلتس ام خيلي پايين هست، ٦ ماه ديگه دوباره آيلتس ميدم البته در اون صورت گپ تحصيليم بيشتر ميشود.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)