صفحه 465 از 587 نخستنخست ... 365415455456457458459460461462463464465466467468469470471472473474475515565 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 4,641 تا 4,650 , از مجموع 5865

موضوع: بررسی شانس پذیرش و فاند بر اساس رزومه (آخرین ویرایش: 9 سپتامبر 2017)

Member albert1370 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Sharif UT: Civil Engineering - MBA UT Dallas - Transportation Engineering U of Minnesota

پیش فرض پاسخ : بررسی شانس پذیرش و فاند بر اساس رزومه (آخرین ویرایش: 9 سپتامبر 2017)

نقل قول نوشته اصلی توسط hanion نمایش پست ها
    چون کارشناسی بودیم خیلی امکان این نیست که مقاله بتونیم بدیم از زمان فارغالتحصیلیمون هم گذشته ،یعنی بدون مقاله امکان گرفتن فاندبا این شرایط نیست؟
    همسرم مدرک های بین المللی زیادی داره توی زمینه کاری خودش،این ها تاثیری در رزومه داره؟
    منظورتون از رزومه فقط مقاله هست ؟
    شما اگه بخواین به عنوان ریسرچر استخدام بشین، باید یکم متقاعد کننده باشه؛ مثلا بکگراندتون خیلی قوی باشه که لزوما ریسرچ نباشه
    بعد معدل یه بحثه، که ما معدلمون از 20، حقیقتش با این دانشگاه ها که من حرف زدم خیلی ها اصلا نمیدونن چکارش کنن تا حدی واسه همین اگه GRE خوب داشته باشین تو شانس اسکالرشیپ هم میرین
    اینکه از کارشناسی گذشته یا نه و ... مهم نیست ، شما برین یه استاد دانشگاه تو شهری که زندگی میکنین پیدا کنین و قضیه رو بگین و میخواین یه ریسرچی بزنین؛

کلا پذیرش رو میگیرین، ولی فاند رو باید حداقلش جی ار ای خوب داشته باشی واسه امریکا...

مدرکای بین المللی چی ها هستن؟
    1) ایمیل بزنین نه به امید پذیرش و فاند، اهمیتش اینه بدونین استاده پول داره یا نه، بعضیا بعد اپلای، رو ایمیل ریپلای میزنن
    2) هرکسی نا امیدتون کرد رو جدی نگیرین
    3) توصیه من اینه در حد بودجه تون هر چقدر میتونین اپلای کنین

Junior Member

پیش فرض پاسخ : بررسی شانس پذیرش و فاند بر اساس رزومه (آخرین ویرایش: 9 سپتامبر 2017)

یک سری دوره توی دانشگاه شریف همسرم شرکت کردن مربوط به خودرو که مدرکش بین المللی هست و الان هم توی امداد خودرو مشغول هستن چند تا کار هم برای ارتش توی این زمینه انجام دادن
    داشتن این رزومه کاری برای پذیرش تاثیر داره ؟مخصوصا برای کانادا؟

رشته و دانشگاه
    Sharif UT: Civil Engineering - MBA UT Dallas - Transportation Engineering U of Minnesota

نقل قول نوشته اصلی توسط hanion نمایش پست ها
    یک سری دوره توی دانشگاه شریف همسرم شرکت کردن مربوط به خودرو که مدرکش بین المللی هست و الان هم توی امداد خودرو مشغول هستن چند تا کار هم برای ارتش توی این زمینه انجام دادن
    داشتن این رزومه کاری برای پذیرش تاثیر داره ؟مخصوصا برای کانادا؟
    سواد و اطلاعات من، که قطعا کافی نیست: یه مسئله اینه که چه کاری بوده، مثلا از لحاظ علمی و تحقیقاتی چقد میتونین به طرف ثابت کنین؛ مثلا من یه مسابقه شرکت کردم، یه هفته با بچه ها زحمت کشیدیم، یه جایزه اول هم بردم؛ من همون رو با یه چیزی توضیح میدم که ملت یه نگاهی بندازن بهش
    مسئله بعدی این که، من برای بیزنس اسکول اپلای میکردم اکثرا سابقه کاری براشون مهم بود ولی برای مهندسی تو سایتاشون ندیده بودم که تاکید زیادی بکنن روش

بازم میگم، تجربه من اینه جدی نگیرین همشو، من خودم یه سال عقب انداختم رزومم رو ساختم که از اشتباهاتم بوده، اگه میتونین سابقه کارتون رو به عنوان سابقه تحقیقاتی بفروشین شانس بیشتره؛ مثلا یکی از دوستام رو اسپیچ ریکاگنیشن کار میکنه، همش ماشین لرنینگ و نورال نتورک و ...؛ اینا رو بلد باشی و به استاد بفهمونی بلدم حله؛ پروژه کوچیک که لزومی نداره مقاله بشه در حد گزارش یا هرچی کمک میکنه برای فاند؛ ولی امریکا اگه اپلای کنین، جی ار ای خیلی کمک میکنه؛

حتمن یکم بیشتر پرسوجو کنین از هم رشته ای هاتون مطمئن شین چکارا میشه کرد، ارادت
    ویرایش توسط Mechatronic : February 26th, 2018 در ساعت 12:49 PM دلیل: ترکیب دو پست
    1) ایمیل بزنین نه به امید پذیرش و فاند، اهمیتش اینه بدونین استاده پول داره یا نه، بعضیا بعد اپلای، رو ایمیل ریپلای میزنن

Junior Member

1-مهندسي فناوري اطلاعات-دانشگاه ازاد كرج-معدل ١٣/٩٠
    ٢-
    ٣-نمره تافل ١٠٤
    ٤-ندادم هنوز
    ٥-١ مقاله isi
    ٦-ندارم
    ٧-فوق ليسانس -it يا علوم كامپيوتر
    ٨-امريكا يا كانادا
    ٩-ندارم
    ١٠-اگر باشه كه بهتر نبودم باز هدفم رفتنه
    رنكينگ دانشگاه برام مهم نيست. فقط ميخوام بدونم ميتونم روش فكر كنم يا نه. ممنون ميشم دوستان كمكم كنن

0- رشتۀ فوق دیپلم – نام دانشگاه – معدل نهایی:
    مهندسی برق(الکترونیک)-دانشکده فنی بروجرد- معدل 15.12

1- رشتۀ لیسانس – نام دانشگاه – معدل نهایی:
    مهندسی برق(الکترونیک)-موسسه علوم وفناوری سپاهان اصفهان-معدل 14.33. در مجموع معدل لیسانس 14.77

2- رشتۀ فوق لیسانس – نام دانشگاه – معدل نهایی
    مهندسی برق(کنترل)-دانشگاه صنعتی نوشیروانی بابل-معدل 15.98

3- نمرۀ زبان (تافل/آیلتس) به تفکیک نمرات مهارت‌ها
    نمره ایلتس 6.5

4- نمرۀ GRE یا GMAT به تفکیک نمرات مهارت‌ها
    ازمون ندادم
    5- تعداد مقالات ژورنالی (به تفکیک ISI یا غیر ISI) با ذکر نام ناشر
    سه مقاله ژرنالی ترنزکشن در ieee (پاور الکترونیک)-دو مقاله در اشپرینگر (کنترل محض)-یک مقاله فارسی در isc (کنترل محض)
    6- تعداد مقالات کنفرانسی به زبان انگلیسی
    سه مقاله کنفرانسی در ecc امریکا(پاور الکترونیک)و یکی هم ieee ایران(کنترل محض)چهار کنفرانس بین المللی فارسی در دانشگاه های معتبر داخل

7- رشته و مقطع مورد نظر برای اپلای
    پاور الکترونیک یا کنترل-مقطع دکتری
    8- کشورهای (و یا دانشگاه های) مورد نظر برای اپلای به ترتیب اولویت
    کانادا-امریکا-اروپا
    9- نکات برجستۀ رزومه (سابقۀ TA/RA، مقام المپیاد/مسابقات بین‌المللی معتبر، رتبۀ برتر دانشکده/دانشگاه)
    پنج گواهی ثبت اختراع-مخترع برتر کشور-مقاوم پنجم جشنواره جوان خوارزمی-مخترع برتر کشور و اخذ لوح تقدیر از وزارت علوم-کسب مقام نخست رباتیک استانی-عضو گرو پژوهشی سیستم های هوشمند دانشگاه-سه ریکام عالی از اساتید با درجه استادی و دانشیاری- مسلط به avr-arm-برنامه نویسی به زبان c, c++-متلب و طراحی مدارات انالوگ و دیجیتال و...
    10- میزان فاند مورد انتظار (Full Fund/Partial Fund/Self-Funded)

هزینه زندگیم تامین بشه
    پیشاپیش ممنون از کامنت های دوستان

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط Blacknj نمایش پست ها
    1-مهندسي فناوري اطلاعات-دانشگاه ازاد كرج-معدل ١٣/٩٠
    ٢-
    ٣-نمره تافل ١٠٤
    ٤-ندادم هنوز
    ٥-١ مقاله isi
    ٦-ندارم
    ٧-فوق ليسانس -it يا علوم كامپيوتر
    ٨-امريكا يا كانادا
    ٩-ندارم
    ١٠-اگر باشه كه بهتر نبودم باز هدفم رفتنه
    رنكينگ دانشگاه برام مهم نيست. فقط ميخوام بدونم ميتونم روش فكر كنم يا نه. ممنون ميشم دوستان كمكم كنن
    اگه میتونین سلف فاندد برین دست خیلی بازتره، خیلی؛ حتی میتونین رشته های دیگه برین اگه خواستین، شما رزومتو پر کن از پروژه هایی که انجام دادی و تو SOP هم بشین تعریف زیاد بکن از خودت، تجربه من اینه ادمیشن گرفتن تو ارشد واقعا اسونه واسه آمریکا یحتمل جی ار ای میخواین و توصیه نامه، از استاد، کارفرما حتی تی ای تون، جوری که فقط خوب بنویسه
    من MIT رو قول نمیدم ولی دانشگاه زیاده، لزومی نداره یه جا کوچیک بی رنک برین، جاها خوبتر اپلای کنین "باتوجه به بودجتون"

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad184 نمایش پست ها
    0- رشتۀ فوق دیپلم – نام دانشگاه – معدل نهایی:
    مهندسی برق(الکترونیک)-دانشکده فنی بروجرد- معدل 15.12

1- رشتۀ لیسانس – نام دانشگاه – معدل نهایی:
    مهندسی برق(الکترونیک)-موسسه علوم وفناوری سپاهان اصفهان-معدل 14.33. در مجموع معدل لیسانس 14.77

...
    پیشاپیش ممنون از کامنت های دوستان
    سلام، والا اینی که نوشتین خوبیش اینه که معدلتون تو رنج قابل قبول هست و اینکه سابقه تحقیقاتیه خوبی دارین
    آمریکا GRE مهمه واسه اسکالرشیپ اینا
    شما توصیه نامه خوب میخواین، یعنی طرف استاد تمام باشه ولی بگه این رو توصیه نمیکنم خیلی بده، از کسایی که بگیرین مطمئنین
    همین دیگه،
    من خودم این بود رزومم اپلای میکردم

Junior Member

1- رشتۀ لیسانس – نام دانشگاه – معدل نهایی
    مهندسی عمران- غبرانتفاعی - 16.05
    مهندسی عمران-زلزله علم و صنعت ایران - 16.25
    ندادم . حدسم تافل 90
    ندادم. حدسی در موردش ندارم.
    5- تعداد مقالات ژورنالی (به تفکیک ISI یا غیر ISI) با ذکر نام ناشر
    یک مقال پذیرش شده در ژورنالی معمولی با ایمپکت 0.6
    6- تعداد مقالات کنفرانسی به زبان انگلیسی
    0
    7- رشته و مقطع مورد نظر برای اپلای
    مهندسی عمران ارشد مجدد یا دکترا
    8- کشورهای (و یا دانشگاه های) مورد نظر برای اپلای به ترتیب اولویت
    کانادا، اروپا و استرالیا
    9- نکات برجستۀ رزومه (سابقۀ TA/RA، مقام المپیاد/مسابقات بین‌المللی معتبر، رتبۀ برتر دانشکده/دانشگاه)
    فعالیت پژوهشی برای شهرداری تهران ( یه سری پل ها رو بررسی کردم ) و کسر خدمت تحقیقاتی ( اگر مهم باشه البته )
    سابقه کار در نفت و گاز و واحد های صنعتی ( اگر فایده ای داشته باشه البته)
    10- میزان فاند مورد انتظار (Full Fund/Partial Fund/Self-Funded)

پوشش کامل هزینه ها.

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط mehdi4030 نمایش پست ها

1- رشتۀ لیسانس – نام دانشگاه – معدل نهایی
    مهندسی عمران- غبرانتفاعی - 16.05
    مهندسی عمران-زلزله علم و صنعت ایران - 16.25
    ندادم . حدسم تافل 90
    ....
    اگه امریکا به ذهنت خورد که بیای:
    اون چیزی که یادمه یکم فاند گرفتن واسه زلزله سخت تره، چون زلزله کمتره و ریسرچ روش کمتر (هست ولی محدود نکن خودتو)، یعنی استراکچرال و جئو .. هم میتونین اپلای کنین تا کارش به تجربت هم بخوره. و میدونی که الان خیلی از این رشته ها تو هم قاطی شدن!
    معدل بد نیست (من با 16.07 اپلای کردم و فلوشیپ از میشیگان هم گرفتم)،
    ولی تافل بالای نود هم کاری نداره، مخصوصا اسپیکینگ رو قوی تر کنین واسه TA
    اگه امریکا میای: جی ار ای مخصوصا کوانت رو بالا بده که برای فلوشیپ هم شانس داشته باشی
    دیگه مقاله و کار رو تو رزومه خیلی برجسته کن و ببین استادایی هستن که کمک هزینه داشته باشن برای اسپرینگ، فک کنم واسه فال یکم دیره ولی میتونی تلاش کنی و ایمیل بزنی چون همیشه یه سری ادم آفر دانشگاه رو ریجکت میکنن!
    SOP CV RECOMMENDATION LETTER هم که نقش اساسی دارن، اونا رو هم خوب جمع کن
    سوال بود ریپلای بزن رو همین، موفق باشی

نقل قول نوشته اصلی توسط albert1370 نمایش پست ها
    سلام، والا اینی که نوشتین خوبیش اینه که معدلتون تو رنج قابل قبول هست و اینکه سابقه تحقیقاتیه خوبی دارین
    آمریکا GRE مهمه واسه اسکالرشیپ اینا
    شما توصیه نامه خوب میخواین، یعنی طرف استاد تمام باشه ولی بگه این رو توصیه نمیکنم خیلی بده، از کسایی که بگیرین مطمئنین
    همین دیگه،
    من خودم این بود رزومم اپلای میکردم
    سپاسگزارم دوست عزیز
    والا اساتید گفتن درفت بنویس بیار تا امضا کنیم. یعنی مشکلی با متن ریکام ندارن. نکته ای هم فراموش کردم عرض کنم، من با همکاری یکی از دوستان با یکی از استاتید دانشگاه ETS در کانادا یک سال همکاری کردم که نتیجش چندتا پیپر در ieee شد. ولی چون محیط فرانسوی زبان رو دوس نداشتم، اپلای نکردم اما از اون استاد (تمام) که شناخته شده هم هست میتونم ریکام بگیرم. gre هم میخوندم ولی چون زیاد امیدی به پذیرش در امریکا با فاند کامل نداشتم ول کردم متاسفانه!

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)