صفحه 47 از 587 نخستنخست ... 37383940414243444546474849505152535455565797147547 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 461 تا 470 , از مجموع 5865

موضوع: بررسی شانس پذیرش و فاند بر اساس رزومه (آخرین ویرایش: 9 سپتامبر 2017)

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی کامپیوتر نرم افزار شیراز - فوق وب ساینس کبلنز آل

پیش فرض پاسخ : نظرخواهی دربارۀ شانس پذیرش و فاند بر اساس رزومه (قوانین لازم الاجرا در پست اول

نقل قول نوشته اصلی توسط shpegah نمایش پست ها
    رشتۀ لیسانس – نام دانشگاه – معدل نهایی : شیمی – ازاد- 16/17
    2- رشتۀ فوق لیسانس – نام دانشگاه – معدل نهایی : شیمی الی – پیام نور- 16/97
    3- نمرۀ زبان : ندارم
    4- نمرۀ GRE : ندارم
    5- تعداد مقالات ژورنالی (به تفکیک ISI یا غیر ISI) با ذکر نام ناشر : 3 مقاله isiبا ایمپکت 2-2/5 ( یک مقاله مرتبط با پروژه پایان نامه – دو مقاله غیرمرتبط با پروژه)
    6- تعداد مقالات کنفرانسی (به تفکیک فارسی یا انگلیسی) با ذکر نام برگزار کننده ندارم
    7- رشته و مقطع مورد نظر برای اپلای : دکترا شیمی دارویی
    8- کشورهای (و یا دانشگاه های) مورد نظر برای اپلای به ترتیب اولویت : آمریکا- کانادا
    9- نکات برجستۀ رزومه (سابقۀ TA/RA، مقام در رخدادهای مرتبط بین‌المللی، رتبۀ برتر دانشکده/دانشگاه
    10- سایر نکات مهم (داشتن اقامت دائم یا شهروندی در کشوری دیگر، میزان نیاز به فاند : نیازمند فول فاند – گرفتن اقامت دائم
    با توجه به اینکه نیازمند فول فاند هستم نمره تافل و جی ار ای چند داشته باشم شانسم برای پذیرش در امریکا بالا خواهد بود؟؟
    به نظرم شما هدفتون بالای 95 باشه که رقابتی بشه

ApplyAbroad Veteran
    summer_66 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Artificial Intelligence /Shiraz University

پیش فرض پاسخ : نظرخواهی دربارۀ شانس پذیرش و فاند بر اساس رزومه (قوانین لازم الاجرا در پست اول

1- رشتۀ لیسانس – نام دانشگاه – معدل نهایی :مهندسی کامپیوتر(نرم افزار) - دانشگاه شیراز- 15.26
    2- رشتۀ فوق لیسانس – نام دانشگاه – معدل نهایی :مهندسی کامپیوتر(هوش مصنوعی) - دانشگاه شیراز- 17
    3- نمرۀ زبان (تافل/آیلتس/...) به تفکیک نمرات مهارت‌ها : تافل 100 - R24/L28/S26/W22
    4- نمرۀ GRE یا GMAT به تفکیک نمرات مهارت‌ها : چند روز دیگه امتحان دارم
    5- تعداد مقالات ژورنالی (به تفکیک ISI یا غیر ISI) با ذکر نام ناشر :
    دو طرح تحقیقاتی خیلی خوب در دست اقدام دارم(البته تا دسامبر آماده نمیشه پس عملا فکر کنید وجود نداره)
    6- تعداد مقالات کنفرانسی (به تفکیک فارسی یا انگلیسی) با ذکر نام برگزار کننده : 1 کنفرانس بین المللی ایندکس IEEE
    7- رشته و مقطع مورد نظر برای اپلای : Computer Science - PhD
    8- کشورهای (و یا دانشگاه های) مورد نظر برای اپلای به ترتیب اولویت : کانادا - آمریکا - استرالیا - اروپا
    9- نکات برجستۀ رزومه (سابقۀ TA/RA، مقام در رخدادهای مرتبط بین‌المللی، رتبۀ برتر دانشکده/دانشگاه و ...) : سابقه تدریس در دانشگاه آزاد (به دانشجویان مقطع لیسانس)
    10- سایر نکات مهم (
    داشتن اقامت دائم یا شهروندی در کشوری دیگر، میزان نیاز به فاند و ...) : فول فاند لازم

سوال اصلی من این هست که چون چند روز دیگه امتحان GRE دارم و باید بعد از امتحان 4 تا دانشگاه رو انتخاب کنم، به نظرتون از بین دانشگاه های آمریکا در چه محدوده رنکی انتخاب کنم که معقول تر باشه؟ و اینکه GRE حول و حوش چند بگیرم میتونم به دانشگاه های رنک زیر 50 آمریکا امید داشته باشم(البته اگر اصلا امیدی هست
    دوستان من خیلی عجله دارم اگر نظری دارید ممنون میشم زودتر جوابم رو بدید. خدا اجرتون بده
    ویرایش توسط summer_66 : November 11th, 2014 در ساعت 11:42 PM

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط summer_66 نمایش پست ها
    1- رشتۀ لیسانس – نام دانشگاه – معدل نهایی :مهندسی کامپیوتر(نرم افزار) - دانشگاه شیراز- 15.26
    2- رشتۀ فوق لیسانس – نام دانشگاه – معدل نهایی :مهندسی کامپیوتر(هوش مصنوعی) - دانشگاه شیراز- 17
    3- نمرۀ زبان (تافل/آیلتس/...) به تفکیک نمرات مهارت‌ها : تافل 100 - R24/L28/S26/W22
    4- نمرۀ GRE یا GMAT به تفکیک نمرات مهارت‌ها : چند روز دیگه امتحان دارم
    دو طرح تحقیقاتی خیلی خوب در دست اقدام دارم(البته تا دسامبر آماده نمیشه پس عملا فکر کنید وجود نداره)
    6- تعداد مقالات کنفرانسی (به تفکیک فارسی یا انگلیسی) با ذکر نام برگزار کننده : 1 کنفرانس بین المللی ایندکس IEEE
    7- رشته و مقطع مورد نظر برای اپلای : Computer Science - PhD
    8- کشورهای (و یا دانشگاه های) مورد نظر برای اپلای به ترتیب اولویت : کانادا - آمریکا - استرالیا - اروپا
    9- نکات برجستۀ رزومه (سابقۀ TA/RA، مقام در رخدادهای مرتبط بین‌المللی، رتبۀ برتر دانشکده/دانشگاه و ...) : سابقه تدریس در دانشگاه آزاد (به دانشجویان مقطع لیسانس)
    10- سایر نکات مهم (
    داشتن اقامت دائم یا شهروندی در کشوری دیگر، میزان نیاز به فاند و ...) : فول فاند لازم

سوال اصلی من این هست که چون چند روز دیگه امتحان GRE دارم و باید بعد از امتحان 4 تا دانشگاه رو انتخاب کنم، به نظرتون از بین دانشگاه های آمریکا در چه محدوده رنکی انتخاب کنم که معقول تر باشه؟ و اینکه GRE حول و حوش چند بگیرم میتونم به دانشگاه های رنک زیر 50 آمریکا امید داشته باشم(البته اگر اصلا امیدی هست
    دوستان من خیلی عجله دارم اگر نظری دارید ممنون میشم زودتر جوابم رو بدید. خدا اجرتون بده
    سلام دوست عزیز . معدل لیسانس متوسط و معدل ارشد خوبه. نمره تافل 100 هم خوب محسوب میشه. مقاله نداری یکم بد هست اگه یکی دوتا میدادی خوب بود (کنفرانس رو خیلی بها نمیدن بهش) .
    اگه توو سایت های خارجی سرچ کنی می بینی که ملاک انتخاب بیشتر رو نمره ی GRE و تافل آیلتس هست. پذیرش کامپیوتر کلا خوبه ولی قطعا رقیب زیاد داری ، رقبات هم قطعا زبان خوبی خواهند داشت و برنامه نویسشون عالیه (خصوصا هند!!) . به نظر من زیر 310 نباید بشی واسه رنک 50. دوست خودم با 2 هفته خوندن 319 شد !!! باید وقت و فکرت رو بذاری روش . چون متاسفانه GRE مثل آیلتس یا تافل هر چندروز آزمون نداره و آزمون بعدیش Aug 2015 هست !!! روی مکاتبات با اساتید زیاد کار کن و دانش نرم افزاریت رو بهشون کامل بگو. ولی در مجموع پذیرش بخش عمدش شانسه. یکی از دوستام از دانشگاه شیراز با همین رزومه تونست از MSU فول فاند بگیره .
    موفق باشید

ApplyAbroad Senior Veteran
    Mechatronic آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EE-ME

نقل قول نوشته اصلی توسط pourazizi نمایش پست ها
    1- رشتۀ لیسانس – نام دانشگاه – معدل نهایی
    : مهندسی مکانیک-امام خمینی قزوین-15.87

2- رشتۀ فوق لیسانس – نام دانشگاه – معدل نهایی : مهندسی هوافضا- دانشگاه تهران- 17.72
    3- نمرۀ زبان (تافل/آیلتس/...) به تفکیک نمرات مهارت‌ها : ندادم ولی حدودا آیلتس 6.5 یا 6
    4- نمرۀ GRE یا GMAT به تفکیک نمرات مهارت‌ها : ندادم
    5- تعداد مقالات ژورنالی (به تفکیک ISI یا غیر ISI) با ذکر نام ناشر : 3 مقاله ISI و 1 مقاله داخلی ISC و 1 چپتر از کتاب در انتشارات Taylor& francis (هنوز چاپ نشده)
    6- تعداد مقالات کنفرانسی (به تفکیک فارسی یا انگلیسی) با ذکر نام برگزار کننده: 1 کنفرانس خارجی و 1 کنفرانس داخلی
    7- رشته و مقطع مورد نظر برای اپلای : مهندسی مکانیک -دکترا
    8- کشورهای (و یا دانشگاه های) مورد نظر برای اپلای به ترتیب اولویت: UBC- مابقی دانشگاههای کانادا و آمریکا
    9- نکات برجستۀ رزومه (سابقۀ TA/RA، مقام در رخدادهای مرتبط بین‌المللی، رتبۀ برتر دانشکده/دانشگاه و.) : TA دو درس در مقطع ارشد- نفر سوم معدل در ارشد- 10 درصد برتر کارشناسی- مقام در مسابقات خودروی هیبریدی(یکم نا مرتبط!!)- 2 سال سابقه کار در شرکت تاسیسات سرمایشی (من جامدات هستم ولی سابقم سیالاتیه!!)
    10- سایر نکات مهم (
    داشتن اقامت دائم یا شهروندی در کشوری دیگر، میزان نیاز به فاند و ...) : متاهل- خواستار فول فاند

معدل ها که نرمال هست. به نمرۀ آیلتس زیر 6.5 اصلاً فکر نکنید و ترجیحاً برای 7 تلاش کنید. برای دانشگاه های معتبر امریکا حتماً باید GRE داشته باشید. رکورد پژوهشیتون قابل اتکاست.

با شرایط موجود، شانستون برای UBC بالا نیست؛ ایضاً برای مک گیل و تورنتو در کانادا. البته اگر استادی پیدا بشه که به طور جدی شما را بخواد، باید الزامات دپارتمان را فراهم کنید؛ از جمله، نمرۀ زبان بالا و احتمالاً 7. ضمناً چک کنید که کدام دانشگاه های کانادا در رشتۀ مورد نظر شما، نیاز به GRE دارند.

برای امریکا، تا زمانی که نمرۀ زبان و GRE نباشه، خیلی نمیشه صحبت کرد. شرایط موجود رزومه تون، به top 30 نمی خوره. مگر اینکه در آیلتس و GRE نتایج درخشانی بگیرید تا در دانشگاه های برتر به روی شما باز بشه.

نکتۀ آخر اینکه برای تأمین زندگی متأهلی، به فاندهای کوچیک نمیشه دل خوش کرد.
    آینده‌ای خواهم ساخت که گذشته‌ام جلویش زانو بزند!

به دلیل محدودیت زمانی، از پاسخگویی به پیام های خصوصیِ قابل طرح در فورِم معذورم.

Member mhmd123 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering-Power

1- رشتۀ لیسانس – نام دانشگاه – معدل نهایی برق قدرت - علم و صنعت - 14.01
    2- رشتۀ فوق لیسانس – نام دانشگاه – معدل نهایی برق قدرت - دانشگاه تبریز - 17.15
    3- نمرۀ زبان (تافل/آیلتس/...) به تفکیک نمرات مهارت‌ها 100 ( ریدینگ 27 - لیسنینگ 24 - اسپیکینگ 23 - رایتینگ 28 )
    4- نمرۀ GRE یا GMAT به تفکیک نمرات مهارت‌ها ( ریاضی 170 - وربال 152 - رایتینگ 3 )
    5- تعداد مقالات ژورنالی (به تفکیک ISI یا غیر ISI) با ذکر نام ناشر 1 ژورنال ISI
    6- تعداد مقالات کنفرانسی (به تفکیک فارسی یا انگلیسی) با ذکر نام برگزار کننده 4 مقاله IEEE ( کنفرانس pedstc)
    7- رشته و مقطع مورد نظر برای اپلای دکتری برق قدرت
    8- کشورهای (و یا دانشگاه های) مورد نظر برای اپلای به ترتیب اولویت آمریکا، کانادا، استرالیا، دانمارک و فنلاند
    9- نکات برجستۀ رزومه (سابقۀ TA/RA، مقام در رخدادهای مرتبط بین‌المللی، رتبۀ برتر دانشکده/دانشگاه و ...) TA، تدریس در دانشگاه آزاد
    10- سایر نکات مهم (
    مقیم دائم یا شهروند کشور دیگر بودن موقع اپلای، میزان نیاز به فاند و ...) فول فاند

ApplyAbroad Senior Veteran
    Mechatronic آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EE-ME

نقل قول نوشته اصلی توسط mhmd123 نمایش پست ها
    1- رشتۀ لیسانس – نام دانشگاه – معدل نهایی برق قدرت - علم و صنعت - 14.01
    2- رشتۀ فوق لیسانس – نام دانشگاه – معدل نهایی برق قدرت - دانشگاه تبریز - 17.15
    3- نمرۀ زبان (تافل/آیلتس/...) به تفکیک نمرات مهارت‌ها 100 ( ریدینگ 27 - لیسنینگ 24 - اسپیکینگ 23 - رایتینگ 28 )
    4- نمرۀ GRE یا GMAT به تفکیک نمرات مهارت‌ها ( ریاضی 170 - وربال 152 - رایتینگ 3 )
    5- تعداد مقالات ژورنالی (به تفکیک ISI یا غیر ISI) با ذکر نام ناشر 1 ژورنال ISI
    6- تعداد مقالات کنفرانسی (به تفکیک فارسی یا انگلیسی) با ذکر نام برگزار کننده 4 مقاله IEEE ( کنفرانس pedstc)
    7- رشته و مقطع مورد نظر برای اپلای دکتری برق قدرت
    8- کشورهای (و یا دانشگاه های) مورد نظر برای اپلای به ترتیب اولویت آمریکا، کانادا، استرالیا، دانمارک و فنلاند
    9- نکات برجستۀ رزومه (سابقۀ TA/RA، مقام در رخدادهای مرتبط بین‌المللی، رتبۀ برتر دانشکده/دانشگاه و ...) TA، تدریس در دانشگاه آزاد
    10- سایر نکات مهم (
    مقیم دائم یا شهروند کشور دیگر بودن موقع اپلای، میزان نیاز به فاند و ...) فول فاند

تنها نکتۀ نه چندان جالب توجه رزومه تون، معدل لیسانس هست که البته با نمرۀ تافل 100 و GRE مجموع 322، به خوبی نشان دادید که توانمندی های خوبی دارید.

برداشت من اینه که رنک 50 به بالا، میتونید با رایزنی هدفمند با استادها، پذیرش فول فاند بگیرید. گرفتن TA دور از دسترس نیست؛ هر چند که با نمرۀ 23، زیاد نمیشه حساب قطعی روی این مورد باز کرد. اگر مقاله هاتون همراستا باشند و همگی هم مرتبط با حوزۀ تحقیقاتی استاد هدفتون باشند، میشه امیدوار به RA بود.

تمام اظهارات بالای من در مورد امریکاست و رویکردم، رنکینگ US News برای مهندسی برق هست.

برای کانادا، به نظر میاد که اوضاعتون از امریکا بهتر باشه چون عمدتا به معدل ارشد نگاه میکنند که وضعیت قابل قبولی دارید. پیگیر جلب نظر استادها باشید که خیلی مهمه.

در استرالیا، معدل لیسانس نقش زیادی داره و از این بابت، من شانس بالایی در دانشگاه های معتبر استرالیا برای شما متصور نیستم.

در مورد دانمارک و فنلاند هم اطلاعات دقیقی ندارم؛ ولی رزومه های معمولی هم موفق شدند؛ شما چرا نشید؟!

توصیه: برای امریکا، نگاهی به پست های قبلی من در همین تاپیک و البته این تاپیک بیندازید. من قبلاً دانشگاه هایی را به دوستان دیگه معرفی کردم که روی معدل لیسانس، کمتر حساس هستند و یا به نمرۀ اسپیکینگ 23 هم TA میدند.
    آینده‌ای خواهم ساخت که گذشته‌ام جلویش زانو بزند!

به دلیل محدودیت زمانی، از پاسخگویی به پیام های خصوصیِ قابل طرح در فورِم معذورم.

Junior Member

0- رشتۀ فوق دیپلم – نام دانشگاه – معدل نهایی :....
    1- رشتۀ لیسانس – نام دانشگاه – معدل نهایی :
    15.7 Physics, isfahan uni. of tech.,

2- رشتۀ فوق لیسانس – نام دانشگاه – معدل نهایی :
    / physics (experimental) , Max Planck, Germany، معدلم می شه 3 و خورده ای به سیستم آمریکا، و 1.9 به سیستم آلمان (بهش می گن خوب رو به عالی)

3- نمرۀ زبان (تافل/آیلتس/...) به تفکیک نمرات مهارت‌ها :
    TOEFL (100 expected or better) , speaking and listening and writing > 25, reading ~ 24

4- نمرۀ GRE یا GMAT به تفکیک نمرات مهارت‌ها :
    GRE (Q=153, V=141, W=undetermined
    می دونم کمه! وقت نداشتم بخونم. می خوام یه کامنت بذارم رو مدارکم بگم که آقا وقت نداشتم. اگه بچه های خوبی باشید و من رو قبول کنید، من واستون نمره ی خوب می آرم. بهم کاندیشنال پذیرش بدید. البته بگم که هیچ کدوم دانشگاه ها که می خوام می نی ممی ندارن واسه جی آر ایی ، ولی خب تاپ های کالیفرنیا هستند که تو زمینه بیومهندسی قوی هستند

یه دونه
    for Acta Crystallographica B, (impact factor 2..09),

6- تعداد مقالات کنفرانسی (به تفکیک فارسی یا انگلیسی) با ذکر نام برگزار کننده:
    two , one in Germany, , Dressden
    one in conference of Iran

7- رشته و مقطع مورد نظر برای اپلای : Bioengineering, PhD

8- کشورهای (و یا دانشگاه های) مورد نظر برای اپلای به ترتیب اولویت : US (CA or W)
    دانشگاه ها: UC Brekley, UC Irvine, San Diego, UCLA, San Fransisco, Stanford به همچین خوش طبعیم من با اون نمره جی آر ایی ضایعم!!!

9- نکات برجستۀ رزومه (سابقۀ TA/RA، مقام در رخدادهای مرتبط بین‌المللی، رتبۀ برتر دانشکده/دانشگاه و ...) :
    بابا من خیلی خوبم ، از رتبه ی کنکور و اینا که بگذریم (چون همه دارند اصولا)، 1 سال و نیم سابقه کار ماکس پلانک، کلی نرم افزار متلب و سی و اوریجین و ...، کلی دستگاه های تجربی مثل PPMS, X-ray diffractrometer, EEG,
    رزومم بین رشته ای هست. کلی هم کنفرانس و کارگاه آموزشی های خیلی تاپ تو آلمان رفتم.
    دست کم 6-7 تا.
    چند تا هم اینترن شیپ رفتم. دو تا تو ایران. یکی تو آلمان.

10- سایر نکات مهم (
    مقیم دائم یا شهروند کشور دیگر بودن موقع اپلای، میزان نیاز به فاند و ...) : محتاج به فاند

جواب کما بیش گرفتم از دانشگا ه ها، ولی به نظرم که خب نمره جی آر اییم رو چون تازه گرفتم و تو رزومه نذاشته بودم، اینا بنده خدا ها فکر می کردن من نمره ام خوب می شه. حالا نمی دونم با این وضعیت بازم می رن تو کمیته ساپورتم بکنند یا نه؟!
    البته من هیچ اشاره ای به این مطلب نکرده بودم که من اصلا قصد جی آر ایی دادن دارم یا نه؟! ولی استادا کمابیش جواب می دن.

ناراحنم.
    کمک کنید!
    یعنی می شه من با این رزومه سر نمره جی آر ایی رد شم؟!
    احتمالا تافلم خوب می شه.
    ولی بازم امیدی ندارم قسمت ریدینگ رو خوب بدم. یه ذره کند عمل می کنم موقع امتحان دادن. کلا مشکل دارم با این امتحان های تستی! :|

ریزم نمراتم هم تو درسای امتحانی پایینه، ولی تو درسای دیگه بالاست. معدلم در کل شده خوب رو به عالی. چون واحد های تجربی مون تو مستر زیاد بود.

یکی به من بگه خیلی انتظاراتم بالاست؟!

Junior Member

پیش فرض نظرخواهی دربارۀ شانس پذیرش و فاند بر اساس رزومه (قوانین لازم الاجرا در پست اول

1- رشتۀ لیسانس – نام دانشگاه – معدل نهایی

تغذیه و رژیم درمانی-علوم پزشکی سراسری-16.98
    2- رشتۀ فوق لیسانس – نام دانشگاه – معدل نهایی
    بیوشیمی-سراسری تهران-16
    3- نمرۀ زبان (تافل/آیلتس/...) به تفکیک نمرات مهارت‌ها
    ندارم.در حال گرفتن نمره
    4- نمرۀ GRE یا GMAT به تفکیک نمرات مهارت‌ها
    ندارم
    5- تعداد مقالات ژورنالی (به تفکیک ISI یا غیر ISI) با ذکر نام ناشر
    4 isi با ایمپکت متوسط
    6- تعداد مقالات کنفرانسی (به تفکیک فارسی یا انگلیسی) با ذکر نام برگزار کننده
    ندارم
    7- رشته و مقطع مورد نظر برای اپلای
    دکترا بیوشیمی یا ایمونولوژی
    8- کشورهای (و یا دانشگاه های) مورد نظر برای اپلای به ترتیب اولویت
    آمریکا-کانادا-استرالیا-اروپا
    9- شرایط خاص رزومه (سابقۀ TA/RA در مقاطع تحصیلی قبل، داشتن مقام در رخدادهای مرتبط بین‌المللی، کسب یکی از رتبه‌های برتر در دانشکده یا دانشگاه خود و ...)
    داشتن 2 سال سابقه کار مرتبط
    10- سایر نکات مهم (الزام یا تمایل به دریافت فاند یا بی نیازی از آن، داشتن اقامت دائم یا شهروندی در کشوری دیگر و ...)
    نیازمند گرفتن فاند.
    لطفا جوابمو بدین.دومین باره که مطرح میکنم اما پاسخی دریافت نکردم.واسم خیلی مهمه.ممنونم

Junior Member

1- رشتۀ لیسانس – نام دانشگاه – معدل نهایی مهندسی معماری -ازاد قزوین-17.58

2- رشتۀ فوق لیسانس – نام دانشگاه – معدل نهایی مهندسی معماری-علوم و تحقیقات تبریز-19.07

3- نمرۀ زبان (تافل/آیلتس/...) به تفکیک نمرات مهارت‌ها:

هنوز امتحان ندادم اما آیلتس بین 6.5 تا 7 قابل پیش بینی هست.

4- نمرۀ GRE یا GMAT به تفکیک نمرات مهارت‌ها امتحان ندادم

5- تعداد مقالات ژورنالی (به تفکیک ISI یا غیر ISI) با ذکر نام ناشر یک مقاله علمی پژوهشی

6- تعداد مقالات کنفرانسی (به تفکیک فارسی یا انگلیسی) با ذکر نام برگزار کننده
    یک مقاله در همایش

7- رشته و مقطع مورد نظر برای اپلای

مقطع دکترا رشته معماری (گرایش معماری برایم فرقی ندارد)

8- کشورهای (و یا دانشگاه های) مورد نظر برای اپلای به ترتیب اولویت:
    آمریکا(اولین اولویت) ، کانادا ، استرالیا، آلمان . هلند . سوید سوییس

9- شرایط خاص رزومه (سابقۀ TA/RA در مقاطع تحصیلی قبل، داشتن مقام در رخدادهای مرتبط بین‌المللی، کسب یکی از رتبه‌های برتر در دانشکده یا دانشگاه خود و ...:

2 سال سابقه ی کار و پایه سه نظام مهندسی دارم

10- سایر نکات مهم (الزام یا تمایل به دریافت فاند یا بی نیازی از آن، اقامت دائم یا شهروندی در کشوری دیگر و ...)

​فاند کامل
    و تمایل به اقامت دایم

ممنووووون میشم اگر پاسخ من رو هم بدید.

Junior Member

1مهندسی مواد-دانشگاه شریف-معدل15
    3نمره زبان تافل 110
    4نمره quantitative= 167,verbal=161,analytical writing= 4)gre )
    5-یک مقاله ژورنالی
    7 دکتری مستقیم یا. فوق لیسانسbiomaterial/tissue engineering
    8ترجیحا آمریکا و کانادا
    9گذراندن دوره کارآموزی در یکی از بهترین موسسات تحقیقاتی در ایراندر زمینه bioengineering
    10تنها چیزی که مهمه اینه که فول فاند باشه رنک دانشگاه مهم نیست اروپا هم باشه مشکلی ندارم

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)