صفحه 474 از 587 نخستنخست ... 374424464465466467468469470471472473474475476477478479480481482483484524574 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 4,731 تا 4,740 , از مجموع 5864

موضوع: بررسی شانس پذیرش و فاند بر اساس رزومه (آخرین ویرایش: 9 سپتامبر 2017)

پیش فرض پاسخ : بررسی شانس پذیرش و فاند بر اساس رزومه (آخرین ویرایش: 9 سپتامبر 2017)

1- رشتۀ لیسانس – نام دانشگاه – معدل نهایی
    حقوق - موسسه آموزش عالی نورطوبی - 15/31
    2- رشتۀ فوق لیسانس – نام دانشگاه – معدل نهایی
    حقوق بین الملل - دانشگاه ازاد اسلامی - 17/44
    3- نمرۀ زبان (تافل/آیلتس) به تفکیک نمرات مهارت‌ها
    -
    4- نمرۀ GRE یا GMAT به تفکیک نمرات مهارت‌ها
    -

5- تعداد مقالات ژورنالی (به تفکیک ISI یا غیر ISI) با ذکر نام ناشر
    -

6- تعداد مقالات کنفرانسی به زبان انگلیسی
    -

7- رشته و مقطع مورد نظر برای اپلای
    هر رشته و دانشگاه و هر مقطعی که بتونم پذیرش بگیم ولی خب مسلما دکتری در رشته ی خودم یعنی حقوق بین الملل تو الویته واسم
    8- کشورهای (و یا دانشگاه های) مورد نظر برای اپلای به ترتیب اولویت
    هر کشوری
    9- نکات برجستۀ رزومه (سابقۀ TA/RA، مقام المپیاد/مسابقات بین‌المللی معتبر، رتبۀ برتر دانشکده/دانشگاه)
    زبان فرانسه بلدم ، انگلیسی هم بلدم
    مدرک زبان میتونم بگیرم , ولی نه درحد خیلی بالا
    پایان نامم یکی از موضوع های روز اروپاست و حرف واسه گفتن داره
    10- میزان فاند مورد انتظار (Full Fund/Partial Fund/Self-Funded)

اگه شهریه دانشگاه کم باشه خودم وگرنه فول یا نیمه

Junior Member

پیش فرض پاسخ : بررسی شانس پذیرش و فاند بر اساس رزومه (آخرین ویرایش: 9 سپتامبر 2017)

نقل قول نوشته اصلی توسط mnm1551 نمایش پست ها
    سلام
    با این رزومه شانسی برای فاند از دانشگاههای کانادا وجود داره؟
    1- مهندسی کامپیوتر-رازی-16
    2- ــ
    3- تافل بین 90 تا 100
    4- ــــ
    5- یک ژورنال scopus
    6- __
    7- فوق لیسانس علوم کامپیوتر یا مهندسی کامپیوتر
    8- کانادا، هلند، نروژ، سوئد و فنلاند
    9- رتبه برتر رشته در سال اول دانشگاه
    10- حداقل، شهریه دانشگاه رو پوشش بده و اگر فول فاند باشه که خیلی عالیه
    به نظرم براىcalgray کانادا و twente هلند شانس داريد اما گرفتن فاند براى مستر بسيار دشواره.

پیش فرض پاسخ : نظرخواهی دربارۀ شانس پذیرش و فاند بر اساس رزومه (رعایت قوانین پست اول، الزامی

نقل قول نوشته اصلی توسط Aakbari1993 نمایش پست ها
    رشته کارشناسی: مهندسی نفت -استخراج نفت دانشگاه صنعت نفت معدل 15:42
    رشته ارشد: مهندسی نفت- بهره برداری دانشگاه صنعتی سهند تبریز معدل بدون نمره پایان نامه 15:68
    تافل ندارم ولی زبانم خوبه و تدریس زبان میکنم میتونم 95 و حتی بالای صد بیارم
    مقاله: ISI ندارم ولی دارم روش کار میکنم تا مدتی دیگه ممکنه ثبتش کنم و یک مقاله کنفرانس بین المللی داخلی دارم
    کشورهای مورد نظر: کانادا،آمریکا و اسکاتلند نوروژ، هلند استرالیا ولی اولویت اصلیم کاناداس ولی در اروپا زیاد فرقی برام نمیکنه
    ممنون میشم اگه کمکم کنید که امکان گرفتن پذیرش واسه دکترا با فاند رو دارم و یا اگر ارشد مجدد بخونم میتونم فاند بگیرم یا نه؟ با تشکر
    دوستان ببخشید من قبلا هم سوال پرسیدم ولی متاسفانه هیچکی جواب نداد لطفا راهنماییم کنید

به نظر شما من ارشد مجدد بخونم به نفعمه یا دکترا؟
    ویرایش توسط Mechatronic : June 1st, 2018 در ساعت 11:54 PM دلیل: ترکیب دو پست

Junior Member

خودم:
    0- رشتۀ فوق دیپلمنام دانشگاهمعدل نهایی : نرم افزار کامپیوتر – علمی کاربردی – حدودا 16
    1- رشتۀ لیسانس – نام دانشگاه – معدل نهایی : نرم افزار کامپیوتر – غیر انتفایی قزوین - 12
    2- رشتۀ فوق لیسانس – نام دانشگاه – معدل نهایی : نرم افزار کامپیوتر – آزاد علوم و تحقیقات – 14.69
    3- نمرۀ زبان (تافل/آیلتس) به تفکیک نمرات مهارت‌ها : هنوز آزمون ندادم...
    4- نمرۀ GRE یا GMAT به تفکیک نمرات مهارت‌ها : آزمون ندادم و فکر می کنم با توجه به اینکه قرار نیست به امریکا بروم نیاز نیست.
    5- تعداد مقالات ژورنالی (به تفکیک ISI یا غیر ISI) با ذکر نام ناشر : هیچی
    6- تعداد مقالات کنفرانسی به زبان انگلیسی : هیچی
    7- رشته و مقطع مورد نظر برای اپلای : از یک طرف می گم مجدد از لیسانس شروع کنم که زیرسازی آکادمیکم رو محکم کنم و از طرفی می گم اصلا درس خوندن به چه کاری میاد وقتی شغل و آینده اون با تجربه به دست میاد و فقط برای کار اقدام کنم.
    8- کشورهای (و یا دانشگاه های) مورد نظر برای اپلای به ترتیب اولویت : بهترین جا (صرفا اروپا و سپس کانادا) برای کار و زندگی افراد متاهل (+امنیت جانی، مالی و روانی)
    9- نکات برجستۀ رزومه (سابقۀ TA/RA، مقام المپیاد/مسابقات بین‌المللی معتبر، رتبۀ برتر دانشکده/دانشگاه) : لوح تقدیر از جشنواره ایده های نو + 10سال سابقه کار در شرکت های خوب
    10- میزان فاند مورد انتظار (Full Fund/Partial Fund/Self-Funded): فول یا فاندی که حداقل نصف هزینه ها را پوشش بدهد.

همسرم:
    0- رشتۀ فوق دیپلم – نام دانشگاه – معدل نهایی : -
    1- رشتۀ لیسانس – نام دانشگاه – معدل نهایی : مهندسی صنایع – آزاد واحد تهران جنوب – 17.80
    2- رشتۀ فوق لیسانس – نام دانشگاه – معدل نهایی : مهندسی مالی – دانشگاه خانم – در حال تحصیل
    4- نمرۀ GRE یا GMAT به تفکیک نمرات مهارت‌ها : آزمون ندادم و فکر می کنم با توجه به اینکه قرار نیست به امریکا بروم نیاز نیست.
    7- رشته و مقطع مورد نظر برای اپلای : علاقمند هستند که مجدد ارشد را در جای خوب بخونند و بسیااااار زیاد به کار در کنترل پروژه علاقمند هستند. آیا امکان کار برای یک خانم در این حوزه با توجه به ایرانی بودن و مسائل اعتقادیشون وجود دارد؟
    8- کشورهای (و یا دانشگاه های) مورد نظر برای اپلای به ترتیب اولویت : بهترین جا (صرفا اروپا و سپس کانادا) برای کار و زندگی افراد متاهل (+امنیت جانی، مالی و روانی)
    9- نکات برجستۀ رزومه (سابقۀ TA/RA، مقام المپیاد/مسابقات بین‌المللی معتبر، رتبۀ برتر دانشکده/دانشگاه) : TA و حدود 5سال سابقه کاری
    10- میزان فاند مورد انتظار (Full Fund/Partial Fund/Self-Funded): فول فاند

Junior Member

1- رشتۀ لیسانس – نام دانشگاه – معدل نهایی : مهندسی مکانیک – دانشگاه سراسری شیراز - 16
    2- رشتۀ فوق لیسانس – نام دانشگاه – معدل نهایی : مهندسی سیستم های انرژی – صنعتی شریف – 17.5
    3- نمرۀ زبان (تافل/آیلتس) به تفکیک نمرات مهارت‌ها : هنوز آزمون ندادم.
    5- تعداد مقالات ژورنالی (به تفکیک ISI یا غیر ISI) با ذکر نام ناشر : یک مقاله ISI با ایمپکت 2.55 (Process Safety and Environmental Protection)

7- رشته و مقطع مورد نظر برای اپلای : دکترا
    8- کشورهای (و یا دانشگاه های) مورد نظر برای اپلای به ترتیب اولویت : کانادا و هر کشوری از اروپا(میخواهم همسر و فرزندم هم همراهم باشند)
    9- نکات برجستۀ رزومه (سابقۀ TA/RA، مقام المپیاد/مسابقات بین‌المللی معتبر، رتبۀ برتر دانشکده/دانشگاه) : یک سال مدیر عامل شرکت دانش بنیان_سابقه TA در دانشگاه صنعتی شریف
    10- میزان فاند مورد انتظار (Full Fund/Partial Fund/Self-Funded): فول

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineer

نقل قول نوشته اصلی توسط sepidemojtba نمایش پست ها
    مقطع لیسانس:مهندسی مکانیک سیالات(دانشگاه دولتی محقق اردبیلی) معدل 15.70
    مقطع فوق لیسانس: مهندسی مکانیک گرایش تبدیل انرپزی(دانشگاه صنعتی سهند تبریز)معدل 17.30
    IELTSهنوز ندادم دارم آماده میشم:تخمینی 6 الی 7
    تعداد مقالات خارجی:فعلا ندارم اقدام کردم در زمینه نیروگاه
    مقطع دکترا
    کشورهای مقصد:دانمارک-کانادا
    پایان نامه بنده صنعتی هست و تعریف شده از طرف شرکت گاز می باشد.
    تقریبا یکسال سابقه کار در تهران در شرکت نیروگاهی.
    من فاند کامل میخاستم.

سلام دوست عزیز
    من خودم وسط راهم (البته خیلی وقته وسط راهم ) ولی بازم یکسری تجریبات که برای خیلیا بدیهیه ولی توی اول راه مهمه رو منتقل میکنم. من چون از یکی از دانشگاه دولتی تهران فارغ التحصیل شدم و خوب هم مقاله داشتم، قبلا فکر میکردم هر وقت ارده کنم یه فول فاند توی یه دانشگاه متوسط به بالا برام مهیاست. ولی هرچی اراده کردم نشد که نشد.
    هدفم نا امید کردن شما یا دوستان دیگه با شرایط مشابهتون نیست. من فقط بخشی از انچه تو مسیر خودم یاد گرفتم رو میگم که ممکنه با مسیر شما یا دیگران تشابهی نداشته باشه. ولی این سایت محل اشتراک گذاری تجارب ماست دیگه.
    من برای کانادا تا حالا اقدام نکردم ولی اینو بدونید که فول فاند اروپا کار سختیه که بعضی وقتا شاید بخاطر شانس تازه کار یا رزومه فوق خفن، توی اولین تلاش نسیب کسی بشه. دانمارک چند تا دانشگاه داره تو زمینه شما مثل dtu و آلبورگ. بهترین کار اینه که بخش job vacancy یا job position هاشون رو گاه و بیگاه چک کنی تا شاید تو زمینه شما موقعیتی باز بشه. البته dtu که عمدتا تو زمینه توربین باد پوزیشن باز میکنه و احتمالا شما دارید تو زمینه سیکل ترکیبی کار میکنید. ولی برای هر پوزیشنی که باز میشه، بسته به دانشگاه و موضوع، معمولا بین 50 تا 100 نفر متقاضی هست که خب اگر 10 درصدشون هم رقیب شما باشن میشه انتخاب بین 6 تا 11 نفر که کار سختیه ازش سربلند بیرون اومدن. من تو این چند سال خیلی دیدم که دانشجوهای ارشد خودشون رو گرفتن. ولی خب قانون خاصی نداره. مثلا یه استاد توی یه دانشگاه شاید از شما خوشش بیاد ولی استاد دیگه نه. برای اینکه اینو بفهمید فقط باید اپلای کنید. کانادا تا جایی که میدونم روندش متفاوته. یعنی شما باید با اساتیدی که هم زمینه هستید مکاتبه کنید تا بالاخره یکیشون جواب مثبت بده.
    به شما توصیه میکنم که اگر رو این دو کشور تمرکز دارید حتما هر دو کار (تماس با اساتید کانادا و چک کردن موقعیتهای دکترا در سایتهای دانشگاهی دانمارک) رو انجام بدید. با خوندن تجربیات من هم خواهشا خدلی نکنید، فقط آگاه تر بشید به شرایط. من توی یه پوزیشن که به مصاحبه رسیدم، رد شدم و نفر دیگه ای که انتخاب شد از فکر کنم سومالی بود با رزومه ای که حتی توش یک مقاله هم نبود. اینکه شما مثل من باشید یا مثل اون به شانستون و نحوه بروز دادن خودتون بستگی داره.

نقل قول نوشته اصلی توسط aahmadi83 نمایش پست ها
    خودم:
    0- رشتۀ فوق دیپلمنام دانشگاهمعدل نهایی : نرم افزار کامپیوتر – علمی کاربردی – حدودا 16
    1- رشتۀ لیسانس – نام دانشگاه – معدل نهایی : نرم افزار کامپیوتر – غیر انتفایی قزوین - 12
    2- رشتۀ فوق لیسانس – نام دانشگاه – معدل نهایی : نرم افزار کامپیوتر – آزاد علوم و تحقیقات – 14.69
    7- رشته و مقطع مورد نظر برای اپلای : از یک طرف می گم مجدد از لیسانس شروع کنم که زیرسازی آکادمیکم رو محکم کنم و از طرفی می گم اصلا درس خوندن به چه کاری میاد وقتی شغل و آینده اون با تجربه به دست میاد و فقط برای کار اقدام کنم.
    9- نکات برجستۀ رزومه (سابقۀ TA/RA، مقام المپیاد/مسابقات بین‌المللی معتبر، رتبۀ برتر دانشکده/دانشگاه) : لوح تقدیر از جشنواره ایده های نو + 10سال سابقه کار در شرکت های خوب
    10- میزان فاند مورد انتظار (Full Fund/Partial Fund/Self-Funded): فول یا فاندی که حداقل نصف هزینه ها را پوشش بدهد.

همسرم:
    0- رشتۀ فوق دیپلم – نام دانشگاه – معدل نهایی : -
    1- رشتۀ لیسانس – نام دانشگاه – معدل نهایی : مهندسی صنایع – آزاد واحد تهران جنوب – 17.80
    2- رشتۀ فوق لیسانس – نام دانشگاه – معدل نهایی : مهندسی مالی – دانشگاه خانم – در حال تحصیل
    7- رشته و مقطع مورد نظر برای اپلای : علاقمند هستند که مجدد ارشد را در جای خوب بخونند و بسیااااار زیاد به کار در کنترل پروژه علاقمند هستند. آیا امکان کار برای یک خانم در این حوزه با توجه به ایرانی بودن و مسائل اعتقادیشون وجود دارد؟
    9- نکات برجستۀ رزومه (سابقۀ TA/RA، مقام المپیاد/مسابقات بین‌المللی معتبر، رتبۀ برتر دانشکده/دانشگاه) : TA و حدود 5سال سابقه کاری
    10- میزان فاند مورد انتظار (Full Fund/Partial Fund/Self-Funded): فول فاند
    درود بر شما
    دوست عزیز واسه ی خودتون شانس پذیرش کمه. چون نه معدلتون بالاست و نه کار علمی قابل قبولی ارائه کردید. واسه همسرتون این شانس وجود داره که البته اون هم بستگی داره به این که بتونن مقاله معتبر چاپ کنن و نمره زبان بالایی داشته باشن.
    پیشنهادم به شما اینه که از طریق مهاجرت اقدام کنید و تمرکز کنید روی پروسه ی skill worker.
    به موازاتش هم همسرتون از طریق تحصیلی با اساتید دانشگاه های کانادا یا اروپا مکاتبه کنن.

پیش فرض پاسخ : نظرخواهی دربارۀ شانس پذیرش و فاند بر اساس رزومه (رعایت قوانین پست اول، الزامی

نقل قول نوشته اصلی توسط Aakbari1993 نمایش پست ها
    دوستان ببخشید من قبلا هم سوال پرسیدم ولی متاسفانه هیچکی جواب نداد لطفا راهنماییم کنید

به نظر شما من ارشد مجدد بخونم به نفعمه یا دکترا؟
    دوست عزیز
    شما اگر مستر مجدد بخونی از یه لحاظ به نفعته که زودتر تموم میشه و اگر زرنگ باشی شاید بتونی سریع جذب بازار کار بشی. ضمن این که فرصت های شغلی معمولا برای ارشد بیشتر از دکتراست.
    ولی برای ارشد مجدد سخت ویزا میدن و احتمال ریجکتش زیاده.
    مگر این که توی یه رشته ی مرتبط مثل مهندسی شیمی یا مکانیک سیالات بتونی پذیرش بگیری.
    شانس پذیرشت هم تو مهندسی نفت پنجاه پنجاهه. چون رقابت زیاده و رزومه های قوی از همین ایران خیلی هست. ضمن این که دانشگاه های محدودی این رشته را ارائه میکنن.
    پیشنهاد میکنم روی زبان حسابی وقت بذار. نمره بالای ۱۰۰ خیلی کارسازه.
    شروع کن با اساتید دانشگاه های کلگری، آلبرتا، ساسکاچوان، مک گیل، رجاینا و جاهای دیگه ای که مهندسی نفت دارن و من نمیدونم مکاتبه کن ببین اونا چی میگن.
    موفق باشی

1- رشتۀ لیسانس – نام دانشگاه – معدل نهایی :مهندسی عمران - بوعلی سینا همدان - 17.64
    2- رشتۀ فوق لیسانس – نام دانشگاه – معدل نهایی : مهندسی عمران سازه - صنعتی شریف - 17.06
    3- نمرۀ زبان (تافل/آیلتس) به تفکیک نمرات مهارت‌ها : هنوز امتحان ندادم. تافل حدود 100 می تونم کسب کنم.
    4- نمرۀ GRE یا GMAT به تفکیک نمرات مهارت‌ها
    5- تعداد مقالات ژورنالی (به تفکیک ISI یا غیر ISI) با ذکر نام ناشر :هنوز مقاله ای ندادم. ترم اخر ارشد هستم.
    6- تعداد مقالات کنفرانسی به زبان انگلیسی
    7- رشته و مقطع مورد نظر برای اپلای : مهندسی عمران- Ph.D
    8- کشورهای (و یا دانشگاه های) مورد نظر برای اپلای به ترتیب اولویت : امریکا- کانادا - استرالیا - دوست دارم دانشگاه رنک زیر 100 باشه.
    9- نکات برجستۀ رزومه (سابقۀ TA/RA، مقام المپیاد/مسابقات بین‌المللی معتبر، رتبۀ برتر دانشکده/دانشگاه) : رتبه 3 المپیاد دانشجویی عمران- شاگرد اول در لیسانس - 1 ترم TA در لیسانس - 2 ترم TA در شریف
    10- میزان فاند مورد انتظار (Full Fund/Partial Fund/Self-Funded)
    :Full Fund
    ممنون میشم از دوستان اگر بتونن راهنماییم کنن.

Junior Member

1- رشتۀ لیسانس : علوم کامپیوتر دانشگاه یزد - معدل 15.27
    2- رشتۀ فوق لیسانس : علوم کامپیوتر دانشگاه یزد - معدل 18.72
    3- نمرۀ زبان (تافل/آیلتس) : هنوز امتحان ندادم فقط آزمایشی امتحان دادم اونم 109 شده
    4- نمرۀ GRE یا GMAT هنوز امتحان ندادم
    5- تعداد مقالات ژورنالی (به تفکیک ISI یا غیر ISI) با ذکر نام ناشر : از پایان نامم مقاله استخراج شده اما هنوز ارسال نشده دنبال ژورنال هستیم
    6- تعداد مقالات کنفرانسی به زبان انگلیسی : ندارم
    7- رشته و مقطع مورد نظر برای اپلای : دکتری علوم کامیپوتر
    8- کشورهای (و یا دانشگاه های) مورد نظر برای اپلای به ترتیب اولویت : آمریکا، کانادا، استرالیا
    9- نکات برجستۀ رزومه : سابقه TA در یکی درسهای تخصصی، معدل اول ورودی خودم ، احتمالا زیاد از مهر در یکی از دانشگاهها تدریس خواهم داشت.
    10- میزان فاند مورد انتظار
    : فول فاند

دوستان فقط یه چیزی بگم امروز پیش یکی از اساتید دانشگاهم بودم خیلی دپرسم کرد گفت باید مقاله داشته باشی تا روت سرمایه گذاری کنن . میخواستم بدونم من با این شرایط واقعا چقدر شانس دارم ترجیحا یکی از دانشگاههای خوب آمریکا یا کانادا فول فاند بگیرم؟؟؟ برای دانشگاههای خوب آمریکا یا کانادا چقدر کارهای پژوهشی و مقاله ملاک هست؟؟؟ آیا نمره زبان خوب می تونه شانس پذیرش رو افزایش بده؟؟؟(فول فاند) خواهش میکنم صادقانه بگید چون الان این موضوع رو بدونم خیلی بهتره

از همگی سپاسگزارم

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)