صفحه 479 از 587 نخستنخست ... 379429469470471472473474475476477478479480481482483484485486487488489529579 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 4,781 تا 4,790 , از مجموع 5865

موضوع: بررسی شانس پذیرش و فاند بر اساس رزومه (آخرین ویرایش: 9 سپتامبر 2017)

Member
    رشته و دانشگاه
    urban desgin

پیش فرض پاسخ : نظرخواهی دربارۀ شانس پذیرش و فاند بر اساس رزومه (رعایت قوانین پست اول، الزامی

نقل قول نوشته اصلی توسط meisamalinia نمایش پست ها
    با سلام دوستان گلم
    لیسانس علوم کشاورزی دانشگاه پیام نور با معدل 14
    فوق لیسانس اگرواکولوژی سراسری شیروان معدل 16 (بدون احتساب نمره پایان نامه (19/95)) - کنکور رتبه 256 کشور شدم
    زبان در حال مطالعه هستم احتمالا آیلتس 6
    GRE ندارم
    دو مقاله داخلی
    رشته های مرتبط کشاورزی در مقطع دکتری
    اروپا بیشتر مد نظره
    4 سال کار مرتبط که دو سالش مدیریت هستش - نخبه دانشجویی استان 2 سال بودم - دو دفه با گروه دانشگاه استان رتبه یک شدیم .-پژوهشگر برتر استان 2 سال - نمونه استان در بخش کشاورزی 2 بار - جزو 20 ایده پرداز برتر کشور بودم (طرح داشتم) - جزو ده ایده پرداز برتر جشنواره ملی توریسم بودم - یه کتاب نوشتم - یه نرم افزار ویندوز و دو تا اپلیکیشن مرتبط با رشته ثبت دارم . و ....
    فاند کامل اگه نه دانشگاه رایگان
    دست گلم کلا ایرانی جماعت که یکی اش هم من باشم زیاد میل به همکاری نداره .شما می تونین پوزیشن های دکترا رو در هلند و اسکاندیناوی بینین.موفق باشی
    ویرایش توسط Mechatronic : July 14th, 2018 در ساعت 12:09 PM

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    ارشد برنامه ريزي شهري - پيام نور رشت

پیش فرض پاسخ : بررسی شانس پذیرش و فاند بر اساس رزومه (آخرین ویرایش: 9 سپتامبر 2017)

0 - رشته فوق دیپلم – نام دانشگاه – معدل نهایی
    معماري – علمي كاربردري جهاد دانشگاهي رشت – 39/15
    1 - رشته لیسانس – نام دانشگاه – معدل نهایی
    معماري – موسسه آموزش عالي توحيد – مازندران- 64/14
    2 - رشته فوق لیسانس – نام دانشگاه – معدل نهایی
    جغرافيا برنامه ريزي شهري – پيام نور رشت – 50/14
    3- نمره زبان (تافل/آیلتس) به تفکیک نمرات مهارت‌ها
    4- نمرۀ GRE یا GMAT به تفکیک نمرات مهارت‌ها
    هنوز ندارم
    5- تعداد مقالات ژورنالی (به تفکیک ISI یا غیر ISI) با ذکر نام ناشر
    1 – تحليل چالش هاي توسعه پايدار شهري – سومين كنفرانس ملي و سازه هاي نوين در مهندسي عمران – دانشگاه سمنان – 1393
    2 – بررسي تحليل عملكرد خطوط ويژه اتوبووسراني شهر تهران – يازدهمين كنفرانس بين المللي مهندسي حمل و نقل و ترافيك – 1390
    3 – طراحي مجتمع مسكوني با رويكرد اقليمي - فصلنامه فن و هنر – سال نوزدهم – شماره 44 - 1394
    6- تعداد مقالات کنفرانسی به زبان انگلیسی
    1 - مهد سالمندان – مجله مديريت جهاني و علوم اجتماعي
    Universal journal management and Social Seiences (UJMSS)
    2014.09.14
    7- رشته و مقطع مورد نظر برای اپلای
    PHD – جغرافيا برنامه ريزي شهري
    8- کشورهای (و یا دانشگاه های) مورد نظر برای اپلای به ترتیب اولویت
    كانادا
    Queen university
    Simon fraser university
    University of Ottawa
    University of Toronto
    University of Victoria
    Carleton University
    The University of Western Ontario
    University of Guelph
    9- نکات برجست رزومه (سابقۀ TA/RA، مقام المپیاد/مسابقات بین‌المللی معتبر، رتب برتر دانشکده/دانشگاه)
    -
    10- میزان فاند مورد انتظار (Full Fund/Partial Fund/Self-Funded)
    -

پیش فرض پاسخ : بررسی شانس پذیرش و فاند بر اساس رزومه (آخرین ویرایش: 9 سپتامبر 2017)

1.مهندسی مکانیک گرایش طراحی جامدات.دانشگاه صنعتی نوشیروانی بابل. معدل 12.30
    2.فوق لیسانس مهندسی هوافضا. گرایش آیرودینامیک . دانشگاه امام حسین. معدل 14.16
    3.هنوز امتحان تافل ندادم، در شش ماهه آینده شرکت میکنم.
    4. GRE هنوز ندارم، در شش ماهه آینده میتوانم بگیرم.
    5.قابلت اجرای این بند را دارم.
    6. قابلیت اجرای این بند را دارم.
    7.PHD . رشته مکانیک، هوافضا، نفت
    8.آمریکا،کانادا،آلمان، فرانسه...
    9. سابقه کار در مراکز مرتبط معتبر را دارم.
    10. فاند کامل

Member
    رشته و دانشگاه
    urban desgin

نقل قول نوشته اصلی توسط aabb997 نمایش پست ها
    0 - رشته فوق دیپلم – نام دانشگاه – معدل نهایی
    معماري – علمي كاربردري جهاد دانشگاهي رشت – 39/15
    1 - رشته لیسانس – نام دانشگاه – معدل نهایی
    معماري – موسسه آموزش عالي توحيد – مازندران- 64/14
    2 - رشته فوق لیسانس – نام دانشگاه – معدل نهایی
    جغرافيا برنامه ريزي شهري – پيام نور رشت – 50/14
    3- نمره زبان (تافل/آیلتس) به تفکیک نمرات مهارت‌ها
    4- نمرۀ GRE یا GMAT به تفکیک نمرات مهارت‌ها
    هنوز ندارم
    5- تعداد مقالات ژورنالی (به تفکیک ISI یا غیر ISI) با ذکر نام ناشر
    1 – تحليل چالش هاي توسعه پايدار شهري – سومين كنفرانس ملي و سازه هاي نوين در مهندسي عمران – دانشگاه سمنان – 1393
    2 – بررسي تحليل عملكرد خطوط ويژه اتوبووسراني شهر تهران – يازدهمين كنفرانس بين المللي مهندسي حمل و نقل و ترافيك – 1390
    3 – طراحي مجتمع مسكوني با رويكرد اقليمي - فصلنامه فن و هنر – سال نوزدهم – شماره 44 - 1394
    6- تعداد مقالات کنفرانسی به زبان انگلیسی
    1 - مهد سالمندان – مجله مديريت جهاني و علوم اجتماعي
    Universal journal management and Social Seiences (UJMSS)
    2014.09.14
    7- رشته و مقطع مورد نظر برای اپلای
    PHD – جغرافيا برنامه ريزي شهري
    8- کشورهای (و یا دانشگاه های) مورد نظر برای اپلای به ترتیب اولویت
    كانادا
    Queen university
    Simon fraser university
    University of Ottawa
    University of Toronto
    University of Victoria
    Carleton University
    The University of Western Ontario
    University of Guelph
    9- نکات برجست رزومه (سابقۀ TA/RA، مقام المپیاد/مسابقات بین‌المللی معتبر، رتب برتر دانشکده/دانشگاه)
    -
    10- میزان فاند مورد انتظار (Full Fund/Partial Fund/Self-Funded)
    -
    دوست عزیز رزومه شما متوسط حساب میشه .معدل های خوبی ندارین.نمره زبان ندارین.مقاله ژورنالی ندارین.کلا کانادا روش حساب نکن.اروپا اگر یه پروپزال خوب بنویسی و یه ایلتس 6 بیاری می تونی واسه دانشگاه رنکینگ 600 الی 800 اقدام بکنی.البته دانشگاه های مالزی رو هم یه نگاهی بنداز.

Junior Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط ramehdi نمایش پست ها
    دوست عزیز رزومه شما متوسط حساب میشه .معدل های خوبی ندارین.نمره زبان ندارین.مقاله ژورنالی ندارین.کلا کانادا روش حساب نکن.اروپا اگر یه پروپزال خوب بنویسی و یه ایلتس 6 بیاری می تونی واسه دانشگاه رنکینگ 600 الی 800 اقدام بکنی.البته دانشگاه های مالزی رو هم یه نگاهی بنداز.

ممنون از جوابتون.
    من قصد دارم اول رزومه رو قوي كنم و بعد اقدام كنم. با اساتيدم صحبت كردم و دارم شروع ميكنم براي نوشتن مقالات و ميخوام ISI داشته باشم. زبان هم حتما تافل رو ميگيرم بعد اقدام ميكنم. ميخوام بدونم اگر اين كارها رو انحام بدم باز شانسم كمه؟ حتي دنبال اين هستم موضوعي رو در كانادا پيدا كنم و بعنوان پروپوزال اعلام كنم. من يه برنامه زماني يكساله گذاشتم براي انجام اين كارها. چون هدفم اينه حتما با ويزاي تحصيلي برم و همسرمم بتونه با من بياد بعنوان همراه كه كانادا اين شرايط رو داره.
    من خيلي اطلاعاتي درباره رنكينگ و اينا ندارم و نميدونم حتي كدوم كشورها رشته منو دارن. اما ديدم توي كانادا درباره رشته رشته برنامه ريزي شهري صحبت شده.

Member
    رشته و دانشگاه
    urban desgin

ممنون از جوابتون.
    من قصد دارم اول رزومه رو قوي كنم و بعد اقدام كنم. با اساتيدم صحبت كردم و دارم شروع ميكنم براي نوشتن مقالات و ميخوام ISI داشته باشم. زبان هم حتما تافل رو ميگيرم بعد اقدام ميكنم. ميخوام بدونم اگر اين كارها رو انحام بدم باز شانسم كمه؟ حتي دنبال اين هستم موضوعي رو در كانادا پيدا كنم و بعنوان پروپوزال اعلام كنم. من يه برنامه زماني يكساله گذاشتم براي انجام اين كارها. چون هدفم اينه حتما با ويزاي تحصيلي برم و همسرمم بتونه با من بياد بعنوان همراه كه كانادا اين شرايط رو داره.
    من خيلي اطلاعاتي درباره رنكينگ و اينا ندارم و نميدونم حتي كدوم كشورها رشته منو دارن. اما ديدم توي كانادا درباره رشته رشته برنامه ريزي شهري صحبت شده.
    ویزای و کلاپذیرش کانادا 1 سال زمان میبره یعنی وقتی مثلا اگر ژانویه پذیرش بکنی 1 ساله دیگه می تونی بری .این رو هو در نظر داشته باش.واسه مقاله توصیه می کنم فعلا روش تحقیق بخونین .وبعدش مقاله بدین اون هم با الزیور ندین که مثل تجربه من 7 ماه معطل میشی .به SAGE بدین چه مجانی و چه غیر مجانی کمتر از 1 روز جواب میدن و سایر مراحل.اینکه گفتم دانشگاه رنکینگ بالا رو نگیر هم بخاطر رزومه شماست و هم باور بکن نمی ارزه معطل رنکینگ و اینا بشی همین که بزنین بیرون راه ها یکی یکی براتون باز میشن.

Junior Member
    رشته و دانشگاه

ویزای و کلاپذیرش کانادا 1 سال زمان میبره یعنی وقتی مثلا اگر ژانویه پذیرش بکنی 1 ساله دیگه می تونی بری .این رو هو در نظر داشته باش.واسه مقاله توصیه می کنم فعلا روش تحقیق بخونین .وبعدش مقاله بدین اون هم با الزیور ندین که مثل تجربه من 7 ماه معطل میشی .به SAGE بدین چه مجانی و چه غیر مجانی کمتر از 1 روز جواب میدن و سایر مراحل.اینکه گفتم دانشگاه رنکینگ بالا رو نگیر هم بخاطر رزومه شماست و هم باور بکن نمی ارزه معطل رنکینگ و اینا بشی همین که بزنین بیرون راه ها یکی یکی براتون باز میشن.
    خيلي ازتون ممنونم كه جوابمو ميديد. با استادم صحبت كردم قرار شده برم پيششون و راهنماييم كنن براي مقاله. اينكه ميگيد يكسال زمان ميبره يعني من حدودا شايد يكسال زمان بزارم براي جمع كردن رزومه و بعد از اون رزومه رو ارائه ميكنم و گر قرار باشه اوكي بشه يكسال طول ميكشه...

Junior Member

با این وضع و حال امروزی ایلتس زیاد مطمئن نباش بالای 6 بگیری.اگر می تونی رو اروپا فکر بکن .استرالیا و انگلیس و امریکا ماله پولدارهاست
    سلام دوست عزیز مرسی که وقت گذاشتی و جوابمو دادی ولی منظورم پذیرش گرفتن با هزینه شخصی نبود منظورم بورس تحصیلی بود... واقعا شدیدا دنبال انگیزه میگرم ولی بخاطر رزومه بدم خیلی بی انگیزه شدم... کسی از دوستان و اطرافیانش کسیو سراغ داره با رزومه مشابه من بتونه فاند بگیره؟؟؟ ممنون میشم جواب بدید...

ApplyAbroad Guru

ممنون از جوابتون.
    رزومه شما برای کانادا ضعیف است و معدل هاتون از حد نصاب بیشتر دانشگاههای کانادا پایینتره بخصوص برای مقطع دکترا. ارشد با هزینه شخصی ممکنه شانس محدودی داشته باشید. کشورهای دیگر را هم درنظر بگیرید.

Member
    رشته و دانشگاه
    marketing

ممنون میشم رزومه بنده رو بررسی کنید

1-رشته لیسانس+دانشگاه+معدل
    مترجمی زبان انگلیسی + روزانه قزوین + 15
    2-رشته فوق لیسانس+دانشگاه+معدل
    مدیریت بازرگانی +دانشگاه آزاد علوم و تحقیقات تهران + 18.60
    3-نمره زبان
    تافل 115. R29 L28 S28 W30
    جی آر ای جنرال 330 : وربال 166 کوانت 168 رایتینگ 5
    4-مقاله
    یک مقاله کنفرانسی در امریکا در زمینه بازاریابی که که بصورت همکاری با استادیار از کانادا
    3 مقاله در سابمیت شده تحت داوری

5-رشته و مقطع مورد اپلای
    بازاریابی دکتری - PhD in business administration, Marketing
    6-کشور های مورد اپلای
    امریکا و کانادا

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)