صفحه 481 از 587 نخستنخست ... 381431471472473474475476477478479480481482483484485486487488489490491531581 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 4,801 تا 4,810 , از مجموع 5865

موضوع: بررسی شانس پذیرش و فاند بر اساس رزومه (آخرین ویرایش: 9 سپتامبر 2017)

پیش فرض پاسخ : بررسی شانس پذیرش و فاند بر اساس رزومه (آخرین ویرایش: 9 سپتامبر 2017)

سلام بزرگوار
    0- رشتۀ فوق دیپلم – نام دانشگاه – معدل نهایی
    1- رشتۀ لیسانس – نام دانشگاه – معدل نهایی : زمین شناسی کاربردی-بین المللی امام خمینی- 13.01
    2- رشتۀ فوق لیسانس – نام دانشگاه – معدل نهایی : زمین شناسی چینه نگاری و دیرینه شناسی- سازمان زمین شناسی تهران- 16.97
    3- نمرۀ زبان (تافل/آیلتس) به تفکیک نمرات مهارت‌ها : هنوز امتحان ندادم و نمره بالای 6.5 خیلی محتمل هست
    4- نمرۀ GRE یا GMAT به تفکیک نمرات مهارت‌ها
    5- تعداد مقالات ژورنالی (به تفکیک ISI یا غیر ISI) با ذکر نام ناشر : 2 مقاله خارجی آی اس آی با ایمپکت بالای 1
    6- تعداد مقالات کنفرانسی به زبان انگلیسی
    7- رشته و مقطع مورد نظر برای اپلای: زمین شناسی چینه نگاری و دیرینه شناسی
    8- کشورهای (و یا دانشگاه های) مورد نظر برای اپلای به ترتیب اولویت : استرالیا- کانادا- امریکا
    9- نکات برجستۀ رزومه (سابقۀ TA/RA، مقام المپیاد/مسابقات بین‌المللی معتبر، رتبۀ برتر دانشکده/دانشگاه) : نوازندگی حرفه ای موسیقی ایرانی- رتبه 60 کارشناسی ارشد
    10- میزان فاند مورد انتظار (Full Fund/Partial Fund/Self-Funded)
    : Full fund

Junior Member Artanix آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Marine Engineering at Sharif University of Technology

پیش فرض پاسخ : بررسی شانس پذیرش و فاند بر اساس رزومه (آخرین ویرایش: 9 سپتامبر 2017)

نقل قول نوشته اصلی توسط Artanix نمایش پست ها
    با سلام به دوستان رزومه من به قرار زیر هست:
    1)رشته لیسانس: مهندسی کشتی سازی، دانشگاه صنعتی امیرکبیر، معدل 14.76
    2) رشته کارشناسی ارشد: مهندسی کشتی سازی، دانشگاه صنعتی شریف معدل 15.47
    3) امتحان TOEFL و GRE : ثبت نام شده برای مهر ماه نمرات احتمالی با سطح فعلی به ترتیب: 105 و 310
    4) مقاله: 2 مقاله ژورنال سابمیت شده در رشته خودم (دریا) _ در حال کار روی دو پروژه در رشته جدید (میکروفلویدیک) با احتمال سابمیت تا پایان مرداد
    5) رشته و مقطع مورد نظر: دوره دکترا رشته میکروفلویدیک (رشته جدید)
    6) کشور های مورد نظر به همراه دانشگاه به ترتیب اولویت (از چپ به راست):
    کانادا: UBC, Waterloo, Alberta, Calgary, Ottawa
    اسکاندیناوی: KTH, NTNU, Chalmers, DTU
    آمریکا: هنوز تصمیم نگرفتم (خوشحال میشم اگه پیشنهاد کنید)
    7) رزومه:
    رتبه 11 کنکور کارشناسی ارشد، سابقه TA در دوره لیسانس، سابقه دستیار آموزشی RA و کار در آزمایشگاه در دوره ارشد، گواهی شرکت در کنفرانس میکروفلویدیک دانشگاه شریف، مقام اول ساخت ماکت سازه های دریایی دوره لیسانس، دوره تدریس نرم افزار COMSOL در دانشگاه تهران (دو دوره)، انجام بالغ بر 10 پروژه کاری شبیه سازی در زمینه آکوستیک، انتقال حرارت و دریا
    توانایی نرم افزاری:
    COMSOL Multiphysics, STAR-CCM+, Ansys Fluent, Ansys AQWA
    8) نوع پذیرش: فول فاند

= = = = = =

دستیار پژوهشی منظورم بود
    دوستان ممنون میشم اگه بررسی کنن

Junior Member

۱- رشتۀ
    مهندسی کامپیوتر/سخت افزار/ 17.3/ دانشگاه سیستان و بلوچستان

2- رشتۀ
    مهندسی کامپیوتر/ معماری سیستمهای کامپیوتری/ 17.9/ دانشگاه تهران

3- نمرۀ زبان (تافل/آیلتس/...) : ندادم هنوز ولی
    فرض کنیم تافل 95 تا 100

4- نمرۀ GRE یا GMAT به تفکیک نمرات مهارت‌ها : ندارم فعلا

5- تعداد مقالات ژورنالی (به تفکیک ISI یا غیر ISI) :
    یک مقاله سابمیت کردم

6- تعداد مقالات کنفرانسی (به تفکیک فارسی یا انگلیسی) با ذکر نام برگزار کننده ----------

7- رشته و مقطع مورد نظر برای اپلای :
    کامپیوتر ساینس - دکترا

8- کشورهای (و یا دانشگاه های) مورد نظر برای اپلای به ترتیب اولویت :
    آمریکا - اولویت ایالت کالیفرنیا

9- شرایط خاص رزومه (سابقۀ TA/RA در مقاطع تحصیلی قبل، داشتن مقام در رخدادهای مرتبط بین‌المللی، کسب یکی از رتبه‌های برتر در دانشکده یا دانشگاه خود و ...) :
    نفر دوم ورودی هر دو مقطع - یک سال TA چند استاد

10- سایر نکات مهم (الزام یا تمایل به دریافت فاند یا بی نیازی از آن، اقامت دائم یا شهروندی در کشوری دیگر و ...)
    نیازمند فاند کامل

من بیشتر میخوام بدونم با شرایط فوق (که البته برخیش رو فرضی نوشتم) توی چه رنک دانشگاهی (رنکینگ دانشگاه های آمریکا و توی رشته مهندسی یا علوم کامپیوتر منظورم هست) میتونم شروع کنم به جستجو برای یافتن استاد که وقتمو الکی هدر نداده باشم و تخیل و خیالبافی هم نکرده باشم!

مشخصات خودم:

1. رشتۀ لیسانس – نام دانشگاه – معدل نهایی: مهندسی مکانیک-دانشگاه زنجان-18.36
      2- رشتۀ فوق لیسانس – نام دانشگاه – معدل نهایی : مهندسی مکانیک تبدیل انرژی- دانشگاه تهران – معدل 17.68
      3- نمرۀ زبان (تافل/آیلتس) به تفکیک نمرات مهارت‌ها: آیلتس 7 و آلمانی B2 در حال مطالعه برای C1
      4- نمرۀ GRE یا GMAT به تفکیک نمرات مهارت‌ها : ندارم برای امریکا اپلای نمی کنم.
      5- تعداد مقالات ژورنالی (به تفکیک ISI یا غیر ISI) با ذکر نام ناشر :یک مقاله داخلی-2 مقاله ISI IF=4
      7- رشته و مقطع مورد نظر برای اپلای: دکترای مکانیک
      8- کشورهای (و یا دانشگاه های) مورد نظر برای اپلای به ترتیب اولویت : آلمان
      10- میزان فاند مورد انتظار (Full Fund/Partial Fund/Self-Funded): Full Fund

انجام پروژه صنعتی برای شرکت مپنا از طرف دانشگاه تهران – دریافت جایزه طرح برتر نانو تکنولوژی سال- یک سال TA مقطع ارشد دانشگاه تهران-عضو انجمن ملی نخبگان
    مشخصات همسرم:
    1-رشتۀ لیسانس – نام دانشگاه – معدل نهایی: مهندسی مکانیک-دانشگاه آزاد تهران-15
    2- رشتۀ فوق لیسانس – نام دانشگاه – معدل نهایی : مهندسی مکانیک تبدیل انرژی- دانشگاه تهران – معدل16
    3- نمرۀ زبان (تافل/آیلتس) به تفکیک نمرات مهارت‌ها: آیلتس 6 و آلمانی B2 در حال مطالعه برای C1
    4- نمرۀ GRE یا GMAT به تفکیک نمرات مهارت‌ها : ندارم برای امریکا اپلای نمی کنم.
    5- تعداد مقالات ژورنالی (به تفکیک ISI یا غیر ISI) با ذکر نام ناشر : 1 مقاله ISI IF=2
    7- رشته و مقطع مورد نظر برای اپلای: دکترای مکانیک
    8- کشورهای (و یا دانشگاه های) مورد نظر برای اپلای به ترتیب اولویت : آلمان
    10- میزان فاند مورد انتظار (Full Fund/Partial Fund/Self-Funded): Full Fund

مبخاستم بدونم برای چه دانشگاهایی توی المان شانس بهتری دارم و این که من با همسرم میخاستم اقدام کنم ایا فاند های المان با رزومه من کافی هست برای جفتمون.
    ویرایش توسط milad137302 : July 27th, 2018 در ساعت 05:57 PM دلیل: اضافه کردن یک مورد

پیش فرض پاسخ : نظرخواهی دربارۀ شانس پذیرش و فاند بر اساس رزومه (رعایت قوانین پست اول، الزامی

با سلام خدمت دوستان عزیز - لطفا راهنمایی کنید راحت تر بتونم تصمیم بگیرم - ممنون

1- رشتۀ لیسانس – نام دانشگاه – معدل نهایی
    کشاورزی عمومی - پیام نور بجنورد - 13/5
    2- رشتۀ فوق لیسانس – نام دانشگاه – معدل نهایی
    اگرواکولوژی - سراسری شیروان - 16/70 - ارومیه بودم انتقالی گرفتم - رتبه ارشد 256
    3- نمرۀ زبان (تافل/آیلتس) به تفکیک نمرات مهارت‌ها
    آیلتس 6
    -
    5- تعداد مقالات ژورنالی (به تفکیک ISI یا غیر ISI) با ذکر نام ناشر
    یک مورد ISI متوسط
    -
    7- رشته و مقطع مورد نظر برای اپلای
    گرایشات مرتبط کشاورزی پایدار و بوم شناسی و زراعت - دکتری
    8- کشورهای (و یا دانشگاه های) مورد نظر برای اپلای به ترتیب اولویت
    ایتالیا (تمام دانشگاه های متوسط به بالا- الویت میلان و بولونیا ) - هلند (تمام دانشگاه های متوسط به بالا)
    9- نکات برجستۀ رزومه (سابقۀ TA/RA، مقام المپیاد/مسابقات بین‌المللی معتبر، رتبۀ برتر دانشکده/دانشگاه)
    دو عنوان نخبه استان - دو عنوان نمونه استان در بخش کشاورزی - دو عنوان برترین های کشور - 10 مورد عنوان های برتر در جشنواره های داخلی - پایان نامه ارشد اختراع هستش در حال ثبت - یک مورد تالیف کتاب که چاپ شده - سابقه دو سال مدیریتی شرکت - سابقه دو سال کار در سازمان جهاد - 10 عنوان مدرک بین المللی فنی حرفه ای مرتبط با رشته - تولید اولین نرم افزار بانک گیاهان زینتی کشور - و ....
    سعی کردم کامل باشه شاید نظرات متفاوت باشه ممنون.
    فاند کامل نشد تا 10 هزار هم خوبه - دانشگاه رایگان

Junior Member

1- رشتۀ لیسانس: مهندسی صنایع – نام دانشگاه :پیام نور خوراسگان– معدل نهایی:14.70

2- رشتۀ فوق لیسانس:مهندسی صنایع – نام دانشگاه: اصفهان – معدل نهایی :14.47، نمره پایان نامه به صورت کیفی A
    3- نمرۀ زبان (تافل/آیلتس) به تفکیک نمرات مهارت‌ها: در خال خواندن ایلتس احتمالا 6.5-7
    4- نمرۀ GRE یا GMAT به تفکیک نمرات مهارت‌ها: ندارم
    5- تعداد مقالات ژورنالی (به تفکیک ISI یا غیر ISI) با ذکر نام ناشر: یک مقاله اکسپت شده Q1 در مجله jmtm و دو مقاله ژورنالی سابمیت شده در Q2 مجله IJSOM
    6- تعداد مقالات کنفرانسی به زبان انگلیسی: ندارم
    7- رشته و مقطع مورد نظر برای اپلای :مهندسی صنایع، مدیریت مهندسی، MBA
    8- کشورهای (و یا دانشگاه های) مورد نظر برای اپلای به ترتیب اولویت :کانادا، استرالیا، اروپا، اندونزی
    9- نکات برجستۀ رزومه (سابقۀ TA/RA، مقام المپیاد/مسابقات بین‌المللی معتبر، رتبۀ برتر دانشکده/دانشگاه)
    10- میزان فاند مورد انتظار (Full Fund/Partial Fund/Self-Funded): فاند میخواهم

Member
    رشته و دانشگاه
    Energy System Modelling, Griffith University

پیش فرض پاسخ : نظرخواهی دربارۀ شانس پذیرش و فاند بر اساس رزومه (رعایت قوانین پست اول، الزامی

نقل قول نوشته اصلی توسط cpie نمایش پست ها
    0- رشتۀ فوق دیپلم – نام دانشگاه – معدل نهایی
    برق صنعتي - آموزشكده دولتي - معدل ١٧.٠١
    1- رشتۀ لیسانس – نام دانشگاه – معدل نهایی
    كنترل و ابزار دقيق - دانشكده دولتي - معدل ١٦.٤١
    2- رشتۀ فوق لیسانس – نام دانشگاه – معدل نهایی
    مهمدسي كنترل دانشگاه خواجه نصير - معدل ١٧.٧
    3- نمرۀ زبان (تافل/آیلتس) به تفکیک نمرات مهارت‌ها
    IELTS: 6.5 Reading:6 Writing:6 Listening:6.5 Speaking:6.5
    5- تعداد مقالات ژورنالی (به تفکیک ISI یا غیر ISI) با ذکر نام ناشر
    يك ژورنال معتبر با Impact factor 3

يك كنفرانس در IEEE
    7- رشته و مقطع مورد نظر برای اپلای
    دكتري مهندسي برق
    8- کشورهای (و یا دانشگاه های) مورد نظر برای اپلای به ترتیب اولویت
    استراليا
    كانادا
    اروپا
    تعداد ٦ درس در ارشد TA دانشگاه خواجه مصير و تهران بودم - ٥سال سابقه صنعتي نيروگاهي در شركت مپنا دارم - ٣ سال دانشگاه آزاد درس دادم
    Full fund

دوستان با تجربه، ميشه لطفا بفرماييد رزومه من شانس چه كشورها و دانشگاه رتبه حدود چند رو داره؟

خيلي ممنون از لطف تك تكتون و مديران سايت

سلام.. بنظرم وضعیتتون برای استرالیا یخرده پیچیده ست. از یه طرف معدل ها و دانشگاه ارشدتون خوبه (معدل ارشدتون عالی نیست ولی خوبه) از یه طرف تعداد مقاله isi برای استرالیا کمه. شانستون برای استرالیا بنظرم بین متوسط تا خوب هست.. اگه وقت دارید و اولویت استرالیاست سعی کنید مقاله isi رو بیشتر کنید.
    برا کانادا فکر کنم IELTS بالاتر بهتون بیشتر کمک کنه هرچند اونجا هم مقاله مهمه.. اروپا هم که شانس و پروژه مشابه حرف اول رو میزنه و هرجا تونستید اپلای کنید.

Member
    رشته و دانشگاه
    Energy System Modelling, Griffith University

نقل قول نوشته اصلی توسط na_sa نمایش پست ها

1- رشتۀ لیسانس: مهندسی صنایع – نام دانشگاه :پیام نور خوراسگان– معدل نهایی:14.70

2- رشتۀ فوق لیسانس:مهندسی صنایع – نام دانشگاه: اصفهان – معدل نهایی :14.47، نمره پایان نامه به صورت کیفی A
    3- نمرۀ زبان (تافل/آیلتس) به تفکیک نمرات مهارت‌ها: در خال خواندن ایلتس احتمالا 6.5-7
    4- نمرۀ GRE یا GMAT به تفکیک نمرات مهارت‌ها: ندارم
    5- تعداد مقالات ژورنالی (به تفکیک ISI یا غیر ISI) با ذکر نام ناشر: یک مقاله اکسپت شده Q1 در مجله jmtm و دو مقاله ژورنالی سابمیت شده در Q2 مجله IJSOM
    6- تعداد مقالات کنفرانسی به زبان انگلیسی: ندارم
    7- رشته و مقطع مورد نظر برای اپلای :مهندسی صنایع، مدیریت مهندسی، MBA
    8- کشورهای (و یا دانشگاه های) مورد نظر برای اپلای به ترتیب اولویت :کانادا، استرالیا، اروپا، اندونزی
    10- میزان فاند مورد انتظار (Full Fund/Partial Fund/Self-Funded): فاند میخواهم

سلام.. بنظرم شانستون برای گرفتن فاند کمه. برا استرالیا حداقل میدونم که خیلی کمه. اگه شرایطتون مناسبه شاید ارشد مجدد در ایتالیا بد نباشه. میشه با فاند دولتی هزینه ها رو تقریبن کاور کرد و با یه معدل و دانشگاه خوب پلی ساخت برای گرفتن فول فاند از یه دانشگاه تاپ..

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط tecra نمایش پست ها
    سلام.. بنظرم شانستون برای گرفتن فاند کمه. برا استرالیا حداقل میدونم که خیلی کمه. اگه شرایطتون مناسبه شاید ارشد مجدد در ایتالیا بد نباشه. میشه با فاند دولتی هزینه ها رو تقریبن کاور کرد و با یه معدل و دانشگاه خوب پلی ساخت برای گرفتن فول فاند از یه دانشگاه تاپ..

سلام ممنون از پاسختون و وقتی که میذارید
    منظورتون از شرایط مناسب چیه؟ و این که ایتالیا برای زندگی و تحصیل زبان خودشو میخواد؟

0- رشتۀ فوق دیپلم – نام دانشگاه – معدل نهایی :کامپیوتر-نرم افزار/دانشکده فنی خرم آباد/14.64

1- رشتۀ لیسانس – نام دانشگاه – معدل نهایی :کامپیوتر-نرم افزار/موسسه آفرینش بروجرد/16

2- رشتۀ فوق لیسانس – نام دانشگاه – معدل نهایی:کامپیوتر-نرم افزار/دانشگاه آزاد بروحرد/16.24
    3- نمرۀ زبان (تافل/آیلتس) به تفکیک نمرات مهارت‌ها:ندارم
    4- نمرۀ GRE یا GMAT به تفکیک نمرات مهارت‌ها :ندارم
    5- تعداد مقالات ژورنالی (به تفکیک ISI یا غیر ISI) با ذکر نام ناشر :1عدد IEEE
    6- تعداد مقالات کنفرانسی به زبان انگلیسی :2عدد
    7- رشته و مقطع مورد نظر برای اپلای :نرم افزار
    8- کشورهای (و یا دانشگاه های) مورد نظر برای اپلای به ترتیب اولویت:ایتالیا-کشورهای آسایی شرقی
    9- نکات برجستۀ رزومه (سابقۀ TA/RA، مقام المپیاد/مسابقات بین‌المللی معتبر، رتبۀ برتر دانشکده/دانشگاه) :مولف کتاب/7سال سابقه تدریس در دانشگاه های دولتی و غیر دولتی
    10- میزان فاند مورد انتظار (Full Fund/Partial Fund/Self-Funded):فاند کامل

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)