صفحه 498 از 587 نخستنخست ... 398448488489490491492493494495496497498499500501502503504505506507508548 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 4,971 تا 4,980 , از مجموع 5865

موضوع: بررسی شانس پذیرش و فاند بر اساس رزومه (آخرین ویرایش: 9 سپتامبر 2017)

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    molecular cell biology

پیش فرض پاسخ : بررسی شانس پذیرش و فاند بر اساس رزومه (آخرین ویرایش: 9 سپتامبر 2017)

سلام دوستان
    من الان تقریبا یک ساله دارم اپلای میکنم برای پوزیشن های اروپا و همچنین ب خیلی از اساتید کانادا، استرالیا و نیوزلند هم در حوزه کاریم میل زدم. اما هیج جواب مثبتی( با فاند) تا بحال دریافت نکردم یه بار مصاحبه دعوت شدم ک نشد اونم کلی تعریف کردن ازم آخرم گفتن فاندمون دچار مشکل شده و نمیشه!!!! الان واقعا نمیدونم کجای کارم اشتباهه؟؟ نمیدونم واقعا دیگه خسته شدم حدود 500 جا اپلای کردم...دیگه واقعا امیدمو از دست دادم.. میشه لطفا راهنمایی کنید واقعا نمیدونم کجای کارم مشکل داره؟؟
    معدل لیسانس 17/7 (شاگرد اول)
    ارشد 18.24
    آیلس 7
    ی مقاله دارم ک اونم توی اسکوپوس و تامسون رویترز ایندکس شده اما ژورنال ESCI هس نه ISI !!! ( میدونم ممکنه ایراد کارم کم داشتن مقاله باشه ولی فیلدی ک من کار میکنم ( سلول های بنیادی) خیلی سخته مقاله دادن و خیلی از دانشگاهای بزرگ در این زمینه کار میکنن وکار ما در مقابل اونا دیگه...)
    دوتا کنفرانس بین المللی.

پیش فرض پاسخ : بررسی شانس پذیرش و فاند بر اساس رزومه (آخرین ویرایش: 9 سپتامبر 2017)

سلام به اعضای محترم
    رزومه بنده به در بندهای زیر خلاصه شده. میخواستم بدونم چقدر شانس پذیرش از دانشگاه های اروپا یا کانادا رو دارم.
    1. مدیریت صنعتی دانشگاه شاهد 15
    2. مدیریت صنعتی دانشگاه بین المللی امام خمینی 17.5
    3. تافل 80
    4. gre تا یکی دو ماه بعد امتحان میدم.
    5. 1 مقاله ISI و 1 مقاله ISC
    6.
    7. مدیریت مالی- ارشد یا دکتری
    8. اروپا- کانادا
    9. 5 سال تجربه کاری که 3 سال آن در سطوح مدیریتی و تخصصی رشته خودم بوده است. پایان نامه قوی در ارتباط با سهام و سرمایه گذاری. 5 سال تدریس به عنوان دسیار استاد در دانشگاه.
    10. انتظار فاند ندارم ولی امیدوارم دانشگاهی پیدا کنم که تحصیل رایگان باشه.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    molecular cell biology

نقل قول نوشته اصلی توسط ahmadhashemi نمایش پست ها
    سلام به اعضای محترم
    رزومه بنده به در بندهای زیر خلاصه شده. میخواستم بدونم چقدر شانس پذیرش از دانشگاه های اروپا یا کانادا رو دارم.
    1. مدیریت صنعتی دانشگاه شاهد 15
    2. مدیریت صنعتی دانشگاه بین المللی امام خمینی 17.5
    3. تافل 80
    4. gre تا یکی دو ماه بعد امتحان میدم.
    5. 1 مقاله ISI و 1 مقاله ISC
    6.
    7. مدیریت مالی- ارشد یا دکتری
    8. اروپا- کانادا
    9. 5 سال تجربه کاری که 3 سال آن در سطوح مدیریتی و تخصصی رشته خودم بوده است. پایان نامه قوی در ارتباط با سهام و سرمایه گذاری. 5 سال تدریس به عنوان دسیار استاد در دانشگاه.
    10. انتظار فاند ندارم ولی امیدوارم دانشگاهی پیدا کنم که تحصیل رایگان باشه.
    سلام الان ددلاین ارشده نروژ رو در پیش داریم تحصیل رایگانه پس اسکالرشیپ ندارن اما هزینه زندگی با خودتونه اگه میخایین ی چک کنین.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی منابع طبیعی دانشگاه تهران - دانشگاه گرگان

دوستان لطف میکنید رزومه منو بررسی کنید و بگید شانسم چقدره؟
    1-
    مهندسی منابع طبیعی دانشگاه تهران 13.52
    2-
    مهندسی منابع طبیعی دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی گرگان 18.08
    3-
    آیلتس 6.5 S:5.5 – L: 6.5 – R:7 – W:6.5
    4-
    نمرۀ GRE یا GMAT ندارم
    5-
    یک مقاله علمی پژوهشی سه تا کنفرانس بین المللی یکی کنفرانس ملی
    6-
    مقالات کنفرانسی به زبان انگلیسی ندارم
    7-
    مهندسی منابع طبیعی یا GIS ارشد یا دکترا
    8-
    آلمان، هلند، آمریکا
    9-
    نکات برجستۀ رزومه: پنج سال سابقه کار مرتبط
    10-
    (Full Fund/Partial Fund)

Junior Member

1- رشتۀ لیسانس – نام دانشگاه – معدل نهایی
    1-زمین شناسی-بوعلی سینا-12.17
    2- رشتۀ فوق لیسانس – نام دانشگاه – معدل نهایی
    2-زمین شناسی-فردوسی مشهد-17.35
    3- نمرۀ زبان (تافل/آیلتس) به تفکیک نمرات مهارت‌ها
    3-آیلتس ندارم اما بالای 7 حتما میارم

4- نمرۀ GRE یا GMAT به تفکیک نمرات مهارت‌ها
    4-ندارم
    5- تعداد مقالات ژورنالی (به تفکیک ISI یا غیر ISI) با ذکر نام ناشر
    5-یک مقاله ژورنال در مجله پژوهش های چینه نگاری و رسوب شناسی دانشگاه اصفهان(عضو مجلات اسکوپوس)
    6- تعداد مقالات کنفرانسی به زبان انگلیسی
    6-یک مقاله کنفرانس به زبان انگلیسی و 2 مقاله کنفرانس به زبان فارسی
    7- رشته و مقطع مورد نظر برای اپلای
    7-زمین شناسی در مقطع دکترا
    8- کشورهای (و یا دانشگاه های) مورد نظر برای اپلای به ترتیب اولویت
    8-کشورهای کانادا،استرالیا، انگلیس، آلمان و فرانسه و نروژ
    9- نکات برجستۀ رزومه (سابقۀ TA/RA، مقام المپیاد/مسابقات بین‌المللی معتبر، رتبۀ برتر دانشکده/دانشگاه)
    9-ندارم
    10- میزان فاند مورد انتظار (Full Fund/Partial Fund/Self-Funded)
    10-فاند کامل نیاز دارم

[/QUOTE]

Junior Member mparsa01 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Tissue Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط angel69 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من الان تقریبا یک ساله دارم اپلای میکنم برای پوزیشن های اروپا و همچنین ب خیلی از اساتید کانادا، استرالیا و نیوزلند هم در حوزه کاریم میل زدم. اما هیج جواب مثبتی( با فاند) تا بحال دریافت نکردم یه بار مصاحبه دعوت شدم ک نشد اونم کلی تعریف کردن ازم آخرم گفتن فاندمون دچار مشکل شده و نمیشه!!!! الان واقعا نمیدونم کجای کارم اشتباهه؟؟ نمیدونم واقعا دیگه خسته شدم حدود 500 جا اپلای کردم...دیگه واقعا امیدمو از دست دادم.. میشه لطفا راهنمایی کنید واقعا نمیدونم کجای کارم مشکل داره؟؟
    ارشد 18.24
    آیلس 7
    ی مقاله دارم ک اونم توی اسکوپوس و تامسون رویترز ایندکس شده اما ژورنال ESCI هس نه ISI !!! ( میدونم ممکنه ایراد کارم کم داشتن مقاله باشه ولی فیلدی ک من کار میکنم ( سلول های بنیادی) خیلی سخته مقاله دادن و خیلی از دانشگاهای بزرگ در این زمینه کار میکنن وکار ما در مقابل اونا دیگه...)
    دوتا کنفرانس بین المللی.
    بستگي داره شما به چه دپارتمان هایی ايميل زدید.
    اگر تا حالا به دپارتمان مهندسی پزشکی ایمیل نزدید حتما
    از الان به بعد همین کارو انجام بدید.
    دپارتمان مهندسی پزشکی هر دانشگاه برید و گروه مهندسی بافت و پزشکی باز ساختی اون دپارتمان رو پیدا کنید. سلول های بنیادی توی پزشکی باز ساختی و مهندسی بافت کاربرد های زیادی داره و همچنین فاندش یه جورایی به نسبت دپارتمان های دیگه بهتره.

BSc Student, Biomedical Engineering

Member
    رشته و دانشگاه
    Postdoc - UBC - Mechanical Eng

نقل قول نوشته اصلی توسط hesam68k نمایش پست ها
    1- رشتۀ لیسانس – نام دانشگاه – معدل نهایی
    1-زمین شناسی-بوعلی سینا-12.17
    2- رشتۀ فوق لیسانس – نام دانشگاه – معدل نهایی
    2-زمین شناسی-فردوسی مشهد-17.35
    3- نمرۀ زبان (تافل/آیلتس) به تفکیک نمرات مهارت‌ها
    3-آیلتس ندارم اما بالای 7 حتما میارم

4- نمرۀ GRE یا GMAT به تفکیک نمرات مهارت‌ها
    4-ندارم
    5- تعداد مقالات ژورنالی (به تفکیک ISI یا غیر ISI) با ذکر نام ناشر
    5-یک مقاله ژورنال در مجله پژوهش های چینه نگاری و رسوب شناسی دانشگاه اصفهان(عضو مجلات اسکوپوس)
    6- تعداد مقالات کنفرانسی به زبان انگلیسی
    6-یک مقاله کنفرانس به زبان انگلیسی و 2 مقاله کنفرانس به زبان فارسی
    7- رشته و مقطع مورد نظر برای اپلای
    7-زمین شناسی در مقطع دکترا
    8- کشورهای (و یا دانشگاه های) مورد نظر برای اپلای به ترتیب اولویت
    8-کشورهای کانادا،استرالیا، انگلیس، آلمان و فرانسه و نروژ
    9- نکات برجستۀ رزومه (سابقۀ TA/RA، مقام المپیاد/مسابقات بین‌المللی معتبر، رتبۀ برتر دانشکده/دانشگاه)
    9-ندارم
    10- میزان فاند مورد انتظار (Full Fund/Partial Fund/Self-Funded)
    10-فاند کامل نیاز دارم
    سلام، اول اینکه فرآیند پذیرش خصوصا در دکترا خیلی پیچیده تر از اینه که بشه نظر درست حسابی ای در موردش داد. چون به شدت به این وابسته هست که کاری که تاحالا توی ارشد (و حتی لیسانس) کردید به علایق استاد دکتراتون میخوره و یا نمیخوره... ولی با توجه به رزومه ای که اینجا گذاشتید و با فرض بر اینکه آیلتس 7 هم بگیرید(که توی اروپا فرقی نداره با 6.5 یا 7.5 همین که از مینیمم بیشتر باشید اوکیه)، برای اروپا کارتون کمی سخت هست. چون اغلب دانشگاه های اروپایی (خصوصا نروژ و آلمان) برای اینکه فاند کامل به شما بدن (که پیش فرض هم در اغلب این کشورها همین هست که به دکترا فاند کامل داده بشه)، به شدت میخوان مطمئن باشن که کاری که قراره انجام بدید رو تا الان مشابه ش رو حداقل انجام داده باشید. و این موضوع توی مقالات شما انعکاس پیدا میکنه. پس اگه مقاله ی مشابه با پوزیشن مورد نظر ندارید، کلا خیالتون رو راحت کنم که شانس گرفتن پذیرش برای اون پوزیشن نزدیک به صفر هست. خصوصا که تقاضا برای پوزیشن های دکترا توی اروپا خیلی بالاست، چرا که اسکالرشیپ های خیلی خوبی داده میشه... برای آلمان هم علی الخصوص چون زبان آلمانی بلد نیستید، حتی با اینکه در پوزیشن قید نشده باشه که زبان آلمانی لازمه، ولی ترجیح استاد این هست که دانشجویی که هم انگلیسی بلده هم آلمانی رو استخدام کنه (منم به جاش بودم همین کار رو میکردم). پس باز شانستون پایین تر هم میاد چون دارید با افرادی رقابت میکنید که بعضی هاشون هم مقاله مرتبط دارند و هم آلمانی هم بلدن!
    ولی نا امید هم نباشید برای دانشگاه های متوسط تر اروپا بدون شانس نیستید.
    برای کانادا و استرالیا هم بنظرم نمره ی زبانتون کمی تعیین کننده تر هست؛ ولی برای دانشگاه های متوسط (ِDeakin, South Australia و یا Manitoba, Carleton, Concordia و ...) شانستون بد نیست.
    هرچند که من هنوز نگران اینم که معدل لیسانستون توی ذوق استاد نزنه، و امیدوارم اینطور هم نشه چون توی ارشد (تا حدودی- چرا که معدل ارشد به طور معمول بالاتر از لیسانس هست) جبرانش کردید. شاید بد نباشه که توی SoP تون خیلی به دقت این موضوع رو تشریح کنید
    Brothers everywhere , Raise your hands into the air
    We're warriors , Warriors of the world
    Like thunder from the sky , Sworn to fight and die

Member
    رشته و دانشگاه
    Postdoc - UBC - Mechanical Eng

نقل قول نوشته اصلی توسط ali_me2010 نمایش پست ها
    دوستان لطف میکنید رزومه منو بررسی کنید و بگید شانسم چقدره؟
    1-
    مهندسی منابع طبیعی دانشگاه تهران 13.52
    2-
    مهندسی منابع طبیعی دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی گرگان 18.08
    3-
    آیلتس 6.5 S:5.5 – L: 6.5 – R:7 – W:6.5
    4-
    نمرۀ GRE یا GMAT ندارم
    5-
    یک مقاله علمی پژوهشی سه تا کنفرانس بین المللی یکی کنفرانس ملی
    6-
    مقالات کنفرانسی به زبان انگلیسی ندارم
    7-
    مهندسی منابع طبیعی یا GIS ارشد یا دکترا
    8-
    آلمان، هلند، آمریکا
    9-
    نکات برجستۀ رزومه: پنج سال سابقه کار مرتبط
    10-
    (Full Fund/Partial Fund)
    سلام، دوست من این نظر من هست:
    شما حتما میدونید که برای آمریکا GRE خیلی فاکتور مهمی هست، پس در مورد آمریکا بذارید حرفی نزنیم، علی الخصوص که با S:5.5 متاسفانه مینیمم زبان بیشتر دانشگاه هاشون رو پاس نمیکنید.
    در خصوص آلمان، همینطور که به دوست دیگه مون هم توضیح دادم ارجعیت با افرادی هست که زبان آلمانی هم بلد باشند. شما به وبسایت دانشگاه های آلمان سر بزنید و پوزیشن هاشون رو دقیق مطالعه کنید؛ یا نوشته شده که زبان آلمانی نیازه، یا گفته شده که زبان آلمانی پوینت مثبت هست. یه درصدی هم صحبتی در مورد زبان آلمانی نکردند؛ ولی بازم ترجیح میدن که زبان آلمانی تا حدودی بلد باشید. چون زندگی در آلمان بدون آلمانی دونستن سخته. (حداقل من یه مدتی اونجا بودم این حس رو داشتم)
    در مورد هلند هم که خب مثل آلمان رقابت سرش زیاد هست و برای هر پوزیشن 50 الی 100 اپلیکنت اپلای میکنند... پس شانستون چیزی حول و حوش 2% باید باشه (در شرایطی که 49 نفر دیگه تو کشوری مثل ایران درس خونده باشن و مقاله هاشون کم باشه - که اغلب هم خیلی نیست - و سابقه ی کارشون مثل شما باشه - که مال شما خوبه). پس انتظار خیلی بالایی نداشته باشید.
    با این حال توصیه م این هست که اگه مقاله هاتون نکات برجسته ای دارن که به پوزیشن مورد نظرتون نزدیکه خیلی روش مانور بدید و سعی کنید معدل لیسانستون رو با نکات مثبت دیگه ی رزومه تون محو کنید.
    موفق باشید.
    Brothers everywhere , Raise your hands into the air
    Like thunder from the sky , Sworn to fight and die

ApplyAbroad Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط angel69 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    ارشد 18.24
    آیلس 7
    دوتا کنفرانس بین المللی.
    سلام
    شما میتونید با تافل و GRE بالا برای امریکا اقدام کنید. سوئد هم میتونید. آلمان هم شاید بتونید. شما چرا وارد این فیلدها شدید؟ خیلی تخصصی هست و نیاز به بودجه های سنگین داره، در ایران مقدور نیست که شما در حوزه سلول بنیادی مقاله ارزشمند چاپ کنید مگر اینکه با رویان لینک داشته باشید، البته در حاضر رویان هم رویان پنج سال قبل نیست. موفق باشید

ApplyAbroad Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط azize نمایش پست ها

ممنون از پاسختون. موارد ذکرشده اصلاح شد. بیماری بنده در حد ابتدایی هست و تاثیر فیزیکی نداره. تز بنده در زمینه تحلیل لرزه ای مخازن فولادی هست.
    0- کاردانی رشتۀ عمران، ساختمان – 16.80
    1- کارشناسی رشتۀ عمران ، ساختمان– دانشگاه تبریز–18.86

2-کارشناسی ارشد رشتۀ عمران، آب و سازه های هیدرولیکی – دانشگاه تبریز– 18.22
    3- نمرۀ زبان : در حال مطالعه برای ازمون تافل که پیش بینیم برای نمره بالای 100 هست
    4- نمرۀ GRE :ندارم
    5- تعداد مقالات ژورنالی: هنوز چاپ نشده اصلاحیه خورده
    6- تعداد مقالات کنفرانسی به زبان انگلیسی :ندارم
    7- رشته و مقطع مورد نظر برای اپلای : عمران، آب و سازه های هیدرولیکی-دکتری
    8- کشورهای (و یا دانشگاه های) مورد نظر برای اپلای به ترتیب اولویت : اولویت خاصی ندارم
    9- نکات برجستۀ رزومه: رتبۀ برتر دانشکده در مقطع لیسانس. رتبه سوم کارشناسی ارشد. یک سال سابقه تدریس در دانشگاه
    10- میزان فاند مورد انتظار :Full Fund
    سلام
    اگر برای امریکا اقدام کردید خیلی راجع به "تحلیل لرزه ای مخازن فولادی" مانور ندهید. موفق باشید

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)