صفحه 512 از 587 نخستنخست ... 12412462502503504505506507508509510511512513514515516517518519520521522562 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 5,111 تا 5,120 , از مجموع 5865

موضوع: بررسی شانس پذیرش و فاند بر اساس رزومه (آخرین ویرایش: 9 سپتامبر 2017)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : بررسی شانس پذیرش و فاند بر اساس رزومه (آخرین ویرایش: 9 سپتامبر 2017)

نقل قول نوشته اصلی توسط muogen نمایش پست ها
    wes فکر میکنم محاسبه میکنه و صفر میگذاره. اما من چند دانشگاه مثل آریزونا استیت اگر اشتباه نکنم، نوشته بودن اصلا نمره پاسی رو فقط در نظر میگیرن.

حالا برای توضیح بیشتر پست قبلیم. مثلا اگر فرض کنیم شما ۳۲ واحد داشتید با معدل ۱۴.۶. اگر فرض بگیریم ۱۶ واحد رو تماما با نمره ۱۵.۵ پاس کرده باشید. ۱۶ واحد بقیه رو تماما باید بشه با نمره ۱۳.۷ یا همچین چیزی. بعد این دوتا همه کورس ها ۲ و ۳ میشه در اسکیل ۴ که نهایتا حالتی هست که معدل ۱۴.۶ هست ولی معدل ۳ از ۴ نمیشه.

موفق باشید.
    مقیاس دانشگاهی که منم براش دارم اپلای میکنم نوشته مینیمم پذیرش برای معدل هستش 3 از 4.3 نه 4 حالا شاید خیلی هم تفاوتی نکنه ولی اگر اصل معدل رو بخوان تبدیل کنند (که اینطور نیست) GPA در محدوده مورد نظر هست ولی حتی اگر واحد به واحد هم در نظر گرفته بشه باید چیزی بیشتر از این بشه بعد از محاسبه GPA...

ApplyAbroad Guru

پیش فرض پاسخ : بررسی شانس پذیرش و فاند بر اساس رزومه (آخرین ویرایش: 9 سپتامبر 2017)

نقل قول نوشته اصلی توسط hesooom68 نمایش پست ها
    مقیاس دانشگاهی که منم براش دارم اپلای میکنم نوشته مینیمم پذیرش برای معدل هستش 3 از 4.3 نه 4 حالا شاید خیلی هم تفاوتی نکنه ولی اگر اصل معدل رو بخوان تبدیل کنند (که اینطور نیست) GPA در محدوده مورد نظر هست ولی حتی اگر واحد به واحد هم در نظر گرفته بشه باید چیزی بیشتر از این بشه بعد از محاسبه GPA...
    شما با استفاده از ابزار زیر میتونید معدلتون رو واحد به واحد محاسبه کنید
    https://www.scholaro.com/gpa-calculator/

Junior Member

رشتۀ لیسانس – نام دانشگاه – معدل نهایی :
    مهندسی شیمی/ دانشگاه صنعتی بابل / ۱۴،۲۵

نمرۀ زبان (آیلتس) به تفکیک نمرات مهارت: 6 (R:6,W:6,S:6,L:5.5)
    نمرۀ GRE یا GMAT به تفکیک نمرات مهارت‌ها: _:q:148,v:130,w
    تعداد مقالات ژورنالی (به تفکیک ISI یا غیر ISI) با ذکر نام ناشر: ۱ مقاله انگلیسی ISI
    رشته و مقطع مورد نظر برای اپلای : مهندسی شیمی/بیو تکنولوژی
    کشورهای (و یا دانشگاه های) مورد نظر برای اپلای به ترتیب اولویت :آمریکا / کانادا
    میزان فاند مورد انتظار (Full Fund/Partial Fund/Self-Funded):
    فاند کامل یا در حد متوسط

من بیشتر می‌خوام بدنم با شرایط رزومه من امکان پذیرش تو کدوم دانشگاها برای مستر یا دکترا بیشتر

Junior Member

1- شیمی کاربردی –فردوسی مشهد– 17/10

2- شیمی تجزیه – فردوسی مشهد – 16/54
    3- نمرۀ زبان (تافل/آیلتس) :در انتظار نمره هستم . 15 دسامبر امتحان دادم اما فکر میکنم نتیجه خوب باشه . 6/5 تا 7
    4- نمرۀ GRE یا GMAT :ندارم
    5- تعداد مقالات ژورنالی (به تفکیک ISI یا غیر ISI) دو مقاله ISI با ایمپکت 1/66. دو کنفرانس ایرانی
    6- تعداد مقالات کنفرانسی به زبان انگلیسی :
    7- رشته و مقطع مورد نظر برای اپلای :دکترا. در زمینه سنتز دارو و درمان بیماری ها
    8- کشورهای (و یا دانشگاه های) مورد نظر برای اپلای به ترتیب اولویت : امریکا - کانادا
    9- نکات برجستۀ رزومه (سابقۀ TA/RA، مقام المپیاد/مسابقات بین‌المللی معتبر، رتبۀ برتر دانشکده/دانشگاه) : قبولی در مقطع ارشد با سهمیه ممتاز ، رتبه 2 دانشگاه در مقطع کارشناسی
    10- میزان فاند مورد انتظار (Full Fund/Partial Fund/Self-Funded): فول فاند

توضیح اینکه بعد از اتمام ارشد در آزمون دکترا قبول شدم با رتبه 75 درمرحله اول و 35 در مرحله دوماما بدلیل اینکه نمیخواستم ایران ادامه بدم فقط فردوسی مصاحبه دادم و رتبه نهاییم 5 روزانه شد(قبولی تا رتبه 4 بود). 6 سال گپ تحصیلی با سمت مدیرکنترل کیفیت در صنعت غذا بودم و در آزمایشگاه کار کردم و پروانه از سازمان استاندارد و اداره بهداشت دارم.آزمون گلوتن دو برای زعفران انجام دادم و با کیت های تشخیصی کار کردم. و مسئول ارگانیک کارخانه هستم و همچنین سرپرست تیم ایمنی. در دوران کارآموزی طرح موفقی در جهت رفع ناخالصی دوده دارم که در خط تولید ساخته شد.

با تشکر . اول میخواستم شانس پذیرشم رو بدونم و اینکه رزومه کاریم تاثیری روی پذیرشم می ذاره یا نه؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    روان شناسی کودکان استثنایی دانشگاه شهید بهشتی

* دانشگاه شهید بهشتی تهران + روانشناسی کودکان استثنایی + 14/76
    * دانشگاه فوق لیسانس.... (برای مستر میخوام اقدام کنم در ضمن سنم هم 30 ساله)
    * نمره زبان : آیلتس تقریبی 6 یا 6 و نیم (البته برای بیشتر هم تلاش میکنم)
    * مقاله ندارم
    * سه سال با بچه های استثنایی (بیشتر اوتیسم، عقب‌مانده ذهنی، اختلالات یادگیری و...) کار میکنم و میتونم مدارکش رو ارایه بدم/ نوازنده تنبک و آشنا به سازهای کوبه ای هستم/ در حال گذراندن دوره های فشرده تربیت مدرس موسیقی کودک هستم/ کارگاههای مربوط به موسیقی درمانی، بازی درمانی و... رو هم گذروندم/ توصیه نامه هم از اساتید برجسته در زمینه های مورد علاقه‌م رو میتونم ارایه بدم
    * دانشگاه برام خیلی مهم نیست چیزی که خیلی برام اهمیت داره رشته‌ مورد علاقم به این ترتیبه: موسیقی درمانی برای کودکان استثنایی/ موسیقی درمانی/ روانشناسی کودکان استثنایی و یا special education هست. Full or Partial fund ، رایگان یا حداقل با شهریه پایین که از پسش بر بیام (هرچند برای ارشد فک نکنم بشه).

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط nikna نمایش پست ها

رشتۀ لیسانس – نام دانشگاه – معدل نهایی :
    مهندسی شیمی/ دانشگاه صنعتی بابل / ۱۴،۲۵

نمرۀ زبان (آیلتس) به تفکیک نمرات مهارت: 6 (R:6,W:6,S:6,L:5.5)
    نمرۀ GRE یا GMAT به تفکیک نمرات مهارت‌ها: _:q:148,v:130,w
    تعداد مقالات ژورنالی (به تفکیک ISI یا غیر ISI) با ذکر نام ناشر: ۱ مقاله انگلیسی ISI
    رشته و مقطع مورد نظر برای اپلای : مهندسی شیمی/بیو تکنولوژی
    کشورهای (و یا دانشگاه های) مورد نظر برای اپلای به ترتیب اولویت :آمریکا / کانادا
    میزان فاند مورد انتظار (Full Fund/Partial Fund/Self-Funded):
    فاند کامل یا در حد متوسط

من بیشتر می‌خوام بدنم با شرایط رزومه من امکان پذیرش تو کدوم دانشگاها برای مستر یا دکترا بیشتر
    با این شرایط شانس چندانی برای پذیرش در امریکا و کانادا ندارید، فاند که هیچ. نمرات زبان و معدل تون خیلی پایین هستند.

Junior Member

سلام

1- مهندسی برق - قدرت ، دانشگاه سجاد مشهد
    2- معدل کل : 12.5
    3- سطح زبان: overall 7.5 ///
    4- سابقه کاری: بیشتر از 3 سال
    5- مقطع مورد نظر : ارشد (MEng ، MSc)
    6-گرایش های مورد نظر: power systems - power electronics - sustainable energies
    7-کشور مورد نظر: کانادا

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی شیمی دانشگاه اراک

سلام دوستان لطفا راهنمایی کنید
    1- رشتۀ لیسانس – نام دانشگاه – معدل نهایی : مهندسی شیمی – صنعتی همدان – 15.52
    2- رشتۀ فوق لیسانس – نام دانشگاه – معدل نهایی : مهندسی شیمی – اراک - 18
    3- نمرۀ زبان (تافل/آیلتس) به تفکیک نمرات مهارت‌ها: -
    4- نمرۀ GRE یا GMAT به تفکیک نمرات مهارت‌ها : -
    5- تعداد مقالات ژورنالی (به تفکیک ISI یا غیر ISI) با ذکر نام ناشر : 5 مقاله ISI الزویر و 1 مقاله غیر ISI
    6- تعداد مقالات کنفرانسی به زبان انگلیسی : 1 کنفرانس خارجی
    7- رشته و مقطع مورد نظر برای اپلای : اپلای برای دوره PhD
    8- کشورهای (و یا دانشگاه های) مورد نظر برای اپلای به ترتیب اولویت : اروپا (انگلیس نروژ سوییس سوئد هلند) امریکا
    9- نکات برجستۀ رزومه (سابقۀ TA/RA، مقام المپیاد/مسابقات بین‌المللی معتبر، رتبۀ برتر دانشکده/دانشگاه) : گواهی نامه داوری مقاله ISI
    10- میزان فاند مورد انتظار (Full Fund/Partial Fund/Self-Funded): فول فاند

سلام
    لیسانس مهندسی مکانیک معدل ۱۶/۱۱ شانزده و یازده صدم دانشگاه آزاد
    ارشد مکانیک تبدیل انرژی معدل ۱۸/۳۶ هجده و سی و شش دانشگاه شریف
    نمره آیلتس زبان ۷
    مقاله isi دوتا دارم
    چقدر شانس پذیرش و فول فاند از دانشگاه های سوئیس eth و epfl را دارم .
    شانسم برای فول فاند کانادا و انگلیس چطوریه؟؟؟

سلام
    لیسانس مهندسی مکانیک دانشگاه آزاد معدل ۱۶/۱۱ شانزده و یازده صدم
    ارشد مکانیک تبدیل انرژی دانشگاه شریف معدل ۱۸/۳۶ هجده و سی و شش صدم
    نمره زبان آیلتس ۷
    مقاله isi دوتا دارم
    شانس من برای پذیرش و فول فاند دانشگاه های سوئیس ETH و EPFL چقدر است . برای فول فاند کانادا یا انگلیس چطور. ممنون

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)