صفحه 514 از 587 نخستنخست ... 14414464504505506507508509510511512513514515516517518519520521522523524564 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 5,131 تا 5,140 , از مجموع 5865

موضوع: بررسی شانس پذیرش و فاند بر اساس رزومه (آخرین ویرایش: 9 سپتامبر 2017)

پیش فرض پاسخ : بررسی شانس پذیرش و فاند بر اساس رزومه (آخرین ویرایش: 9 سپتامبر 2017)

سلام دوستان عزیز
    میخواستم شانسمو تو انتخاب کشور و دانشگاه بررسی کنم. کارشناسی ارشد مدیریت مالی میخوام شرکت کنم. امیدی به فاند گرفتن ندارم ولی دنبال جایی هستم که حداقل هزینه دانشگاه ندم یا نهایتا پارشال فاند باشه.
    لیسانس: مدیریت صنعتی معدل 15
    فوق لیسانس: مدیریت صنعتی گرایش تولید معدل 17.5
    نمره تافل: 80
    نمره جی ار ای: 295 . لغت 136 ریاضی 159
    پایان نامه رو با نمره عالی دریافت کردم و 3 تا مقاله دارم که یکیش ISI هست.
    5 سال سابقه کار تو رشته مرتبط با تحصیل و تدریس تو دانشگاه و دستیار استاد.
    کشورهای مورد نظر: کانادا- استرالیا- نیوزلند- اروپا
    با تشکر

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    IUST-AUT-QUT

پیش فرض پاسخ : بررسی شانس پذیرش و فاند بر اساس رزومه (آخرین ویرایش: 9 سپتامبر 2017)

لیسانس متالورژی استخراجی- علم و صنعت- 13/45

فوق لیسانس مکانیک ساخت تولید- امیرکبیر- 16/35
    آیلتس 8 : L8 R9 W7 S8
    1 مقاله علمی پژوهشی - انجمن ساخت وتولید ایران
    دکترا مکانیک یا مواد
    استرالیا، آمریکا، کانادا، آلمان
    دو سال سابقه کار مرتبط
    Full Fund

لیسانس: مترجمی زبان انگلیسی- دانشگاه آزاد کرج- معدل: 18
    آیلتس: 7.5
    سابقه کار: بیش از 10 سال به صورت خوداشتغال...7 کتاب ترجمه شده توسط بهترین ناشر کتاب نوجوان، سابقه همکاری با ناشرهای دانشگاهی- ترجمه مقالات ارشد و دکتری
    عضو انجمن مترجمان

با توجه به اینکه گپ تحصیلی من خیلی زیاده(12 سال) و سن خودم هم 36 و رشته ای که دوست دارم برای مقطع ارشد ادامه بدم در ایران نیستTechnical Writing) آیا اصلا شانسی برای پذیرش از دانشگاهی رو دارم؟(با فاند که چه بهتر) ترجیحا استرالیا یا کانادا

Junior Member

با سلام
    ممنون میشم به من بگین چقدر شانس پذیرش دارم
    0- رشتۀ فوق دیپلم – نام دانشگاه – معدل نهایی

1- رشتۀ لیسانس – نام دانشگاه – معدل نهایی
    مهندسی فناوری اطلاعات - آزاد پرند-13.31
    2- رشتۀ فوق لیسانس – نام دانشگاه – معدل نهایی
    تجارت الکترونیک زیر شاخه مهندسی فناوری اطلاعات - آزاد تهران مرکز - 16.67 (این معدل بدون نمره پایان نامه هست، در حال ارائه پایان نامه هستم)
    3- نمرۀ زبان (تافل/آیلتس) به تفکیک نمرات مهارت‌ها
    آیلتس رو تا پایان فروردین میگیرم در حد 5.5-6
    4- نمرۀ GRE یا GMAT به تفکیک نمرات مهارت‌ها
    ندارم
    5- تعداد مقالات ژورنالی (به تفکیک ISI یا غیر ISI) با ذکر نام ناشر
    ندارم
    6- تعداد مقالات کنفرانسی به زبان انگلیسی
    ندارم
    7- رشته و مقطع مورد نظر برای اپلای
    ارشد رشته PRODUCT DESIGN
    8- کشورهای (و یا دانشگاه های) مورد نظر برای اپلای به ترتیب اولویت
    من فقط از شزایط دانشگاه ایتالیا خبر دارم آیا کشور دیگه ای بابت بورسیه برای من مناسب هست؟
    9- نکات برجستۀ رزومه (سابقۀ TA/RA، مقام المپیاد/مسابقات بین‌المللی معتبر، رتبۀ برتر دانشکده/دانشگاه)

10- میزان فاند مورد انتظار (Full Fund/Partial Fund/Self-Funded)
    Partial Fund/Self-Funded

من سابقه کار مرتبط با زشته ام دارم، از سال 90 کار میکنم ولی از سال 93 بیمه دارم

آیا برای ایتالیا یا کشور دیگه ای میتونم اقدام کنم و بورسیه بگیرم؟

ممنون

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط moosavi_69 نمایش پست ها
    1- رشتۀ لیسانس – نام دانشگاه – معدل نهایی : مهندسی صنایع- دانشگاه ازاد کرج- معدل 14.74

2- رشتۀ فوق لیسانس – نام دانشگاه – معدل نهایی: مهندسی صنایع- دانشگاه ازاد کرج- معدل 19.63

3- نمرۀ زبان (تافل/آیلتس) به تفکیک نمرات مهارت‌ها: تافل 106 (R:26، L:27، S:24 و W:29)

4- نمرۀ GRE یا GMAT به تفکیک نمرات مهارت‌ها : 311 (V: 148 و Q: 163) و AW:4

5- تعداد مقالات ژورنالی (به تفکیک ISI یا غیر ISI) با ذکر نام ناشر : 6 مقاله ژورنالی و 1 مقاله کنفرانسی معتبر به زبان انگلیسی

7- رشته و مقطع مورد نظر برای اپلای: دکتری مدیریت

8- کشورهای (و یا دانشگاه های) مورد نظر برای اپلای به ترتیب اولویت : کانادا و دانشگاه هایی همچون Memoiral، Concordia، York، Ottawa، Queens، Western
    استرالیا و دانشگاه هایی مثل Sydney و UNSW

9- نکات برجستۀ رزومه (سابقۀ TA/RA، مقام المپیاد/مسابقات بین‌المللی معتبر، رتبۀ برتر دانشکده/دانشگاه) : رتبه اول هم دوره ای ها، بهترین پایان نامه سال، بهترین دانشجوی سال، سه سال دستیار تحقیق و ریکام های خوب

10- میزان فاند مورد انتظار (Full Fund/Partial Fund/Self-Funded): فول فاند

ممنون میشم شانسم رو برای دانشگاه های ذکر شده ارزیابی کنید و بگید که برای دانشگاه های بهتر کانادا هم مثل McGill، UBC و UoT چقدر شانس دارم. اگر GRE لعنتی رو 320 به بالا بگیرم شانسم چجوریا میشه؟!

سپاس
    سلام
    شما رزومتون نقصی نداره. تو کانادا اگه استاد پیدا کنید حتی تورنتو هم میتونید پذیرش بگیرید. بدون استاد شانستون کمتره ولی رزومتون رقابتی هستش. ای کاش ایمیل زدنو از سه چهار ماه پیش شروع میکردید.

Junior Member

سلام

با این شرایط همسرم کجاها میشه پذیرش با فاند برای مقطع دکترا گرفت ؟؟؟

لیسانس کامپیوتر با معدل ۱۵:۱۶
    فوق لیسانس کامپیوتر با معدل ۱۸:۳۸
    مقاله خارجی با پنجاه citation
    سابقه کاری مرتبط با کامپیوتر در شرکت های بین المللی
    pattent ثبت شده

در زمینه زبان خیلی قوی و به دلیل کار در شرکت های بین المللی کلا به انگلیسی مکالمه انجام میده ولی هنوز برای امتحانات زبان اقدام نکرده...

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی پزشکی و برق

Question پاسخ : بررسی شانس پذیرش و فاند بر اساس رزومه (آخرین ویرایش: 9 سپتامبر 2017)

سلام
    ممکنه کمک کنید ببینم شانس پذیرشم برای کجاها ممکنه و چقدر ممکنه؟

1- رشتۀ لیسانس – نام دانشگاه – معدل نهایی: مهندسی پزشکی گرایش بیوالکتریک- دانشگاه آزاد مشهد- 15:05

2- رشتۀ فوق لیسانس – نام دانشگاه – معدل نهایی: مهندسی برق گرایش الکترونیک- دانشگاه صنعتی سجاد مشهد- 15:10
    3- نمرۀ زبان (تافل/آیلتس) به تفکیک نمرات مهارت‌ها:
    ندارم ولی زبانم خوبه و میتونم نمره بالایی بگیرم
    4- نمرۀ GRE یا GMAT به تفکیک نمرات مهارت‌ها :
    ندارم
    5- تعداد مقالات ژورنالی (به تفکیک ISI یا غیر ISI) با ذکر نام ناشر:
    ندارم متاسفانه، دارم رو ژورنال فرستادنش کار میکنم
    6- تعداد مقالات کنفرانسی به زبان انگلیسی:
    ندارم
    7- رشته و مقطع مورد نظر برای اپلای:
    مهندسی پزشکی
    8- کشورهای (و یا دانشگاه های) مورد نظر برای اپلای به ترتیب اولویت:
    کانادا، استرالیا و ...
    9- نکات برجستۀ رزومه (سابقۀ TA/RA، مقام المپیاد/مسابقات بین‌المللی معتبر، رتبۀ برتر دانشکده/دانشگاه):
    2 سال دانشگاه علوم پزشکی مشهد طرح کار کردم تقریبا در حوزه مهندسی پزشکی بوده، میتونم ریکام بگیرم از معاون پژوهشی دانشگاه احتمالا و استادم که بنام هست.
    10- میزان فاند مورد انتظار (Full Fund/Partial Fund/Self-Funded):
    فول فاند میخوام

میشه آیا بدون مقاله و با این معدل؟

Junior Member

.1 رشتۀ لیسانس نام دانشگاه معدل نهایی : مهندسی شیمی- دانشگاه صنعتی امیرکبیر- ترم هفت هستم -15.30

.2 رشتۀ فوق لیسانس نام دانشگاه معدل نهایی :

.3 نمرۀ زبان (تافل/آیلتس) به تفکیک نمرات مهارت‌ها: دارم میخونم و تلاشم رو نمره 108 است
    .4 نمرۀ GRE یا GMAT به تفکیک نمرات مهارت‌ها: GRE هم بعد تافل خواهم خوند

.5 تعداد مقالات ژورنالی (به تفکیک ISI یا غیر ISI) با ذکر نام ناشر : هنوز ندارم ولی تا پایان کارشناسی 1 مقاله خواهم داد

.6 تعداد مقالات کنفرانسی به زبان انگلیسی :
    .7 رشته و مقطع مورد نظر برای اپلای : ارشد مهندسی شیمی یا دکتری مستقیم مهندسی شیمی(آمریکا)

.8 دانشگاه های مورد نظر برای اپلای به ترتیب اولویت : ---

.9نکات برجستۀ رزومه سابقۀ TA/RA، مقام المپیاد/مسابقات بین‌المللی معتبر، رتبۀ برتر دانشکده/دانشگاه : نرم افزار های رشته(هایسیس و فلوئنت) را بلدم

.10میزان فاند مورد انتظار (Full Fund/Partial Fund/Self-Funded): ا Full Fund

با سلام

برای کشور کانادا و آمریکا (با توجه به معدل کم) اقدام کنم شانس پذیرش با فاند وجود دارد ؟ پذیرشه با فاند (
    سپاسگزارم

Junior Member

Question پاسخ : بررسی شانس پذیرش و فاند بر اساس رزومه (آخرین ویرایش: 9 سپتامبر 2017)

1.الکترونیک_دانشکده فنی دختران شریعتی_17.65
    3.ایلتس 6.5 تا 7 پیش بینی میشود
    7. میکروالکترونیک یا کنترل یا نرم افزار ارشد
    8.کانادا_المان _هلند_ایتالیا _اسپانیاو..
    10.فاند یا شهریه رایگان با هر رنکی

Member cheshideh86 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Materials Science and Engineering

سلام دوستان عزیزم. ممنون میشم نظرتون و شانس من رو درباره رزومه من بگید:
    1- رشتۀ کاردانی – نام دانشگاه – معدل نهایی : مهندسی مواد- دانشگاه فنی شهید مهاجر اصفهان- معدل 13/90

1- رشتۀ لیسانس – نام دانشگاه – معدل نهایی : مهندسی مواد- دانشگاه دولتی یزد- معدل 14.20

2- رشتۀ فوق لیسانس – نام دانشگاه – معدل نهایی: مهندسی مواد- دانشگاه صنعتی سهند- معدل 16/60

3- نمرۀ زبان (تافل/آیلتس) به تفکیک نمرات مهارت‌ها: در حال آماده سازی- ولی آیلتس 7 میارم به امید خدا

4- نمرۀ GRE یا GMAT به تفکیک نمرات مهارت‌ها : ندارم

5- تعداد مقالات ژورنالی (به تفکیک ISI یا غیر ISI) با ذکر نام ناشر : 1 مقاله ISI پابلیش شده در مجله معتبر الکتروشیمی journal of electroanalytical chemistry با ایمپکت 3/25 که 10 بار رفرنس خورده است- یک مقاله ISI در حال داوری- یک مقاله داخلی
    7- رشته و مقطع مورد نظر برای اپلای: دکتری مهندسی مواد

8- کشورهای (و یا دانشگاه های) مورد نظر برای اپلای به ترتیب اولویت : استرالیا، کانادا، هلند، انگلستان، آلمان، نروژ، سوئد، دانمارک، نیوزیلند، فنلاند، بلژیک، ایرلند، ایتالیا، اسپانیا(کلا دانشگاههای اروپایی زیر 150 )
    9- نکات برجستۀ رزومه (سابقۀ TA/RA، مقام المپیاد/مسابقات بین‌المللی معتبر، رتبۀ برتر دانشکده/دانشگاه) : سابقه TA در دوره ارشد، انجام پروژه اینترنشیپ پژوهشی خوردگی برای یکی از شرکتهای مطرح و بزرگ، دستیار مولف کتاب بین المللی نشر اشپرینگر
    10- میزان فاند مورد انتظار (Full Fund/Partial Fund/Self-Funded): فول فاند- غیر از فول فاند نمیتونم
    ممنون میشم شانس من رو به همراه نظرات ارزشمندتون بیان کنید

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)