صفحه 524 از 587 نخستنخست ... 24424474514515516517518519520521522523524525526527528529530531532533534574 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 5,231 تا 5,240 , از مجموع 5865

موضوع: بررسی شانس پذیرش و فاند بر اساس رزومه (آخرین ویرایش: 9 سپتامبر 2017)

پیش فرض پاسخ : نظرخواهی دربارۀ شانس پذیرش و فاند بر اساس رزومه (رعایت قوانین پست اول، الزامی

1- رشتۀ لیسانس – نام دانشگاه – معدل نهایی : کارشناسی علوم آزمایشگاهی - علوم پزشکی شیراز - 17.17
    2- رشتۀ فوق لیسانس – نام دانشگاه – معدل نهایی : دانشجوی هماتولوژی و بانک خون - سازمان انتقال خون - حدود 17
    3- نمرۀ زبان (تافل/آیلتس) به تفکیک نمرات مهارت‌ها : احتمالا تافل بین 100 تا 105 بشم
    4- تعداد مقالات ژورنالی (به تفکیک ISI یا غیر ISI) با ذکر نام ناشر : یک مقاله ISI ناشر Elsevier و 3 تا دیگه بزودی
    6- تعداد مقالات کنفرانسی به زبان انگلیسی : 2
    7- رشته و مقطع مورد نظر برای اپلای : phD در رشته های سرطان خون و بیولوژی
    8- کشورهای (و یا دانشگاه های) مورد نظر برای اپلای به ترتیب اولویت : آمریکا / کانادا/ آلمان
    9- میزان فاند مورد انتظار: (Full Fund)

پیش فرض پاسخ : بررسی شانس پذیرش و فاند بر اساس رزومه (آخرین ویرایش: 9 سپتامبر 2017)

1- رشتۀ لیسانس – نام دانشگاه – معدل نهایی زیست دولتی شهرستان معدل 14.68
    2- رشتۀ فوق لیسانس – نام دانشگاه – معدل نهایی فیزیولوژی پزشکی شهرستان معدل 17.80 نمره پایان نامه 20
    3- نمرۀ زبان (تافل/آیلتس) به تفکیک نمرات مهارت‌ها 105 تافل
    4- نمرۀ GRE یا GMAT به تفکیک نمرات مهارت‌ها در حال آماده سازی
    5- تعداد مقالات ژورنالی (به تفکیک ISI یا غیر ISI) با ذکر نام ناشر 5 مقاله ISI Q1 با ایمپکت های از 3.2 تا 9 و یک مقاله انگلیسی ژورنال داخلی از پایان نامه همچنین سابمیت 4 مقاله از پروژه های تحقیقاتی
    6- تعداد مقالات کنفرانسی به زبان انگلیسی یک مقاله در همایشی در تهران
    7- رشته و مقطع مورد نظر برای اپلای Phd neuroscience
    8- کشورهای (و یا دانشگاه های) مورد نظر برای اپلای به ترتیب اولویت کانادا و اروپا
    9- نکات برجستۀ رزومه (سابقۀ TA/RA، مقام المپیاد/مسابقات بین‌المللی معتبر، رتبۀ برتر دانشکده/دانشگاه) شرکت در سامر اسکول نوروساینش
    10- میزان فاند مورد انتظار (Full Fund/Partial Fund/Self-Funded) حتما فول فاند

Junior Member

پیش فرض پاسخ : بررسی شانس پذیرش و فاند بر اساس رزومه (آخرین ویرایش: 9 سپتامبر 2017)

1- رشتۀ لیسانس – نام دانشگاه – معدل نهایی
    مهندسی برق الکترونیک-دانشگاه آزاد کرج-13.12
    2- رشتۀ فوق لیسانس – نام دانشگاه – معدل نهایی
    ندارم
    3- نمرۀ زبان (تافل/آیلتس) به تفکیک نمرات مهارت‌ها
    IELTS (R:7 , W:6.5 ,L:7 , S:6.5)
    4- نمرۀ GRE یا GMAT به تفکیک نمرات مهارت‌ها
    ندارم
    5- تعداد مقالات ژورنالی (به تفکیک ISI یا غیر ISI) با ذکر نام ناشر
    ندارم
    6- تعداد مقالات کنفرانسی به زبان انگلیسی
    صفر

7- رشته و مقطع مورد نظر برای اپلای
    الکترونیک-کارشناسی ارشد
    8- کشورهای (و یا دانشگاه های) مورد نظر برای اپلای به ترتیب اولویت
    کانادا-استرالیا-آلمان-ایتالیا

9- نکات برجستۀ رزومه (سابقۀ TA/RA، مقام المپیاد/مسابقات بین‌المللی معتبر، رتبۀ برتر دانشکده/دانشگاه)

یکسال سابقه کار مرتبط-مدرک 18 ماه الکترونیک صنعتی فنی و حرفه ای-مدرک FPGA مقدماتی مجتمع فنی تهران

10- میزان فاند مورد انتظار (Full Fund/Partial Fund/Self-Funded)

partial fund or self-funded

Junior Member

درود
    کارشناسی مترجمی زبان فرانسه دارم از آزاد مشهد با معدل 14.50
    سال 88 فارغ التحصیل شدم و تاکنون در دارالترجمه رسمی زبان انگلیسی مشغول بکار بودم و هستم.
    آیا شانسی برای پذیرش ارشد در ایالت های انگلیسی زبان کانادا دارم؟ ممنوون از راهنماییتون

با درود

1- لیسانس - مهندسی مواد و متالورژی (سرامیک) –دانشگاه آزاد– 15.3

2- فوق لیسانس - مهندسی مواد و متالورژی (شناسایی و انتخاب مواد)– دانشگاه صنعتی اصفهان – 15.7
    3- نمرۀ زبان (آیلتس) 6.5 (S:7 - W:6 - R:6.5 - L:6)
    4- یک مقاله کنفرانسی
    5- به دنبال پوزیشن دکتری - زمینه بیومواد (هیدروکسی آپاتیت و داربست)
    6- کانادا - آلمان - کره جنوبی
    7- 9 سال سابقه کار تحقیقاتی (با بیمه)
    8- میزان فاند مورد انتظار: partial Fund or Self-Funded
    OID-Sask. >> ITA Oct2018 >> Submit Nov2018 >> Ineligible Jun2019 >> 2nd Review Nov2019 >> Nomination Sep2020 >> AR Oct2020 >> AOR Jan2023 >> Pre-Arrival Feb2023 >> Biometric Mar2023 >> Medical Mar2023 >> DM Sep17th2023 >> COPR Oct12th2024

سلام
    من میخواستم ببینم ایا با شرایطی که دارم و ذکر میکنم واستون ایا شانس پذیرش با فاند خوب رو دارم ؟ و اگر دارم از کجا و کدوم کشور!؟
    لیسانس مهندسی شیمی دانشگاه باهنر کرمان دولتی معدل ۱۳.۶۳
    فوق لیسانس مهندسی شیمی دانشگاه باهنر کرمان دولتی معدل بدون پایان نامه ۱۷.۸۷ با پایان نامه بالای ۱۸ هستش چون پایان نامه بیست شدم
    ۲ تا مقاله ای اس ای چاپ شده دارم یکی ایمپکت ۵.۸ و دیگری ایمپکت ۴.۶ هر دو توی مجلات معتبر از هلند و در زمینه نانوتکنولوژی و ازمایشگاهی ...
    یک مقاله ای اس ای دیگه هم فعلا سابمیت کردم در زمینه شبیه سازی با برنامه انسیس و فلوئنت در زمینه ام اچ دی
    دو تا مقاله کنفرانسی دارم که ::
    یکیش مقاله کنفرانسی انگلیسی با شبیه سازی توسط برنامه انسیس فلوئنت
    ودیگری مقاله کنفرانس داخلی ازمایشگاهی
    و یسری ویژگی های دیگه.
    مدرک زبان فعلا ندارم اما واسه ایلتس دارم میخونم احتمالا در حدود ۶.۵ بتونم بگیرم تا اواخر تابستون
    شانس پذیرش با فاند خوب دارم؟؟ و اگر دارم از کجا و کدوم کشور؟ و از کجا باید شروع کنم لطفا راهنماییم کنید

Junior Member

سلام دوستان من لیسانس فناوری اطلاعات از دانشگاه آزاد با معدل 13.43 و سال 86 فارغ التحصیل شدم. و فوق فناوری اطلاعات با معدل 15.41 و سال 93 فارغ التحصیل شدم.و حدود 10 سال سابقه کار دارم و آیلتس 6 .آیا شانس پذیرش رو دارم برای فوق؟به نظرتون تو چه رشته ای اقدام کنم؟و چه دانشگاهی؟آیا موسسه معتبری میشناسید؟ممنون از لطفتون

Junior Member

1- رشتۀ لیسانس – نام دانشگاه – معدل نهایی : شیمی محض دانشگاه شهید بهشتی معدل 15.29

2- رشتۀ فوق لیسانس – نام دانشگاه – معدل نهایی : -
    3- نمرۀ زبان (تافل/آیلتس) به تفکیک نمرات مهارت‌ها : میتونم بین 90 تا 95 بگیرم
    4- نمرۀ GRE یا GMAT به تفکیک نمرات مهارت‌ها : -
    5- تعداد مقالات ژورنالی (به تفکیک ISI یا غیر ISI) با ذکر نام ناشر : -
    6- تعداد مقالات کنفرانسی به زبان انگلیسی -
    7- رشته و مقطع مورد نظر برای اپلای تجزیه مبحث الکتروشیمی
    8- کشورهای (و یا دانشگاه های) مورد نظر برای اپلای به ترتیب اولویت : لهستان - سنگاپور - دانمارک
    9- نکات برجستۀ رزومه : 6 سال سابقه کار مرتبطت
    10- میزان فاند مورد انتظار : فاند داشته باشم بدون فاند نمیتونم

میخام ببینم امیدی برای گرفتن پذیرش دارم ؟ گپ تحصیلی 6 ساله خیلی بده؟؟(البته با سابقه کار مرتبط) یا خیلی خیال پردازم؟

Junior Member

شما معدل لیسانستون ضعف رزومه تون هست که به نظرم با مقاله هاتون تا حد خوبی میتونه جبران بشه. با اساتید از الان شروع کنید تماس بگیرید و نزدیک زمینه تون استاد پیدا کنید که ساپورتتون کنه. برای استرالیا و کانادا دانشگاه های رنک متوسط شانس فاند و پذیرش دارید به نظرم. شانس بیارید دانشگاه خوبم می گیرید.
    موفق باشید.
    نقل قول نوشته اصلی توسط Saleh__njf نمایش پست ها
    سلام
    من میخواستم ببینم ایا با شرایطی که دارم و ذکر میکنم واستون ایا شانس پذیرش با فاند خوب رو دارم ؟ و اگر دارم از کجا و کدوم کشور!؟
    لیسانس مهندسی شیمی دانشگاه باهنر کرمان دولتی معدل ۱۳.۶۳
    فوق لیسانس مهندسی شیمی دانشگاه باهنر کرمان دولتی معدل بدون پایان نامه ۱۷.۸۷ با پایان نامه بالای ۱۸ هستش چون پایان نامه بیست شدم
    ۲ تا مقاله ای اس ای چاپ شده دارم یکی ایمپکت ۵.۸ و دیگری ایمپکت ۴.۶ هر دو توی مجلات معتبر از هلند و در زمینه نانوتکنولوژی و ازمایشگاهی ...
    یک مقاله ای اس ای دیگه هم فعلا سابمیت کردم در زمینه شبیه سازی با برنامه انسیس و فلوئنت در زمینه ام اچ دی
    دو تا مقاله کنفرانسی دارم که ::
    یکیش مقاله کنفرانسی انگلیسی با شبیه سازی توسط برنامه انسیس فلوئنت
    ودیگری مقاله کنفرانس داخلی ازمایشگاهی
    و یسری ویژگی های دیگه.
    مدرک زبان فعلا ندارم اما واسه ایلتس دارم میخونم احتمالا در حدود ۶.۵ بتونم بگیرم تا اواخر تابستون
    شانس پذیرش با فاند خوب دارم؟؟ و اگر دارم از کجا و کدوم کشور؟ و از کجا باید شروع کنم لطفا راهنماییم کنید

Junior Member

من پنج سال گپ تحصیلی داشتم و از چهار جا پذیرش گرفتم. به نظرم اگر سابقه کار مرتبط بوده و بیکار نبودین اکیه. مقاله هم بتونین بدین قبل اقدام برای پذیرش خیلی کمک می کنه.
    نقل قول نوشته اصلی توسط Z_rashidi نمایش پست ها

1- رشتۀ لیسانس – نام دانشگاه – معدل نهایی : شیمی محض دانشگاه شهید بهشتی معدل 15.29

2- رشتۀ فوق لیسانس – نام دانشگاه – معدل نهایی : -
    3- نمرۀ زبان (تافل/آیلتس) به تفکیک نمرات مهارت‌ها : میتونم بین 90 تا 95 بگیرم
    4- نمرۀ GRE یا GMAT به تفکیک نمرات مهارت‌ها : -
    5- تعداد مقالات ژورنالی (به تفکیک ISI یا غیر ISI) با ذکر نام ناشر : -
    6- تعداد مقالات کنفرانسی به زبان انگلیسی -
    7- رشته و مقطع مورد نظر برای اپلای تجزیه مبحث الکتروشیمی
    8- کشورهای (و یا دانشگاه های) مورد نظر برای اپلای به ترتیب اولویت : لهستان - سنگاپور - دانمارک
    9- نکات برجستۀ رزومه : 6 سال سابقه کار مرتبطت
    10- میزان فاند مورد انتظار : فاند داشته باشم بدون فاند نمیتونم

میخام ببینم امیدی برای گرفتن پذیرش دارم ؟ گپ تحصیلی 6 ساله خیلی بده؟؟(البته با سابقه کار مرتبط) یا خیلی خیال پردازم؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)