صفحه 525 از 587 نخستنخست ... 25425475515516517518519520521522523524525526527528529530531532533534535575 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 5,241 تا 5,250 , از مجموع 5865

موضوع: بررسی شانس پذیرش و فاند بر اساس رزومه (آخرین ویرایش: 9 سپتامبر 2017)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : بررسی شانس پذیرش و فاند بر اساس رزومه (آخرین ویرایش: 9 سپتامبر 2017)

۱- رشتۀ کاردانی برق قدرت/دانشکده فنی انقلاب اسلامی/ ۱۵.۴۰

2- رشتۀ مهندسی برق قدرت/دانشگاه آزاد تهران جنوب/ ۱۶.۳۰

3- نمرۀ زبان (تافل/آیلتس/...) :تافل ۹۵

4- نمرۀ GRE یا GMAT به تفکیک نمرات مهارت‌ها : ندارم ولی
    با فرض q: 160 , v:150, w:3.5

5- تعداد مقالات ژورنالی (به تفکیک ISI یا غیر ISI) :
    یک مقاله ایمپکت7, ژورنال IEEE

6- تعداد مقالات کنفرانسی (به تفکیک فارسی یا انگلیسی) با ذکر نام برگزار کننده
    یک مقاله کنفرانس پاریس. دو مقاله کنفرانس IEEE شانگهای. یک مقاله کنفرانس IEEE ترکیه

7- رشته و مقطع مورد نظر برای اپلای :
    پاور الکترونیک

8- کشورهای (و یا دانشگاه های) مورد نظر برای اپلای به ترتیب اولویت :
    آمریکا - کانادا-استرالیا-هلند-المان

9- شرایط خاص رزومه (سابقۀ TA/RA در مقاطع تحصیلی قبل، داشتن مقام در رخدادهای مرتبط بین‌المللی، کسب یکی از رتبه‌های برتر در دانشکده یا دانشگاه خود و ...) : رتبه ۲۷ کنکور کاردانی(بین ۶۰ هزار شرکت کننده)

10- سایر نکات مهم (الزام یا تمایل به دریافت فاند یا بی نیازی از آن، اقامت دائم یا شهروندی در کشوری دیگر و ...)
    نیازمند فاند کامل

میخوام بدونم دکترای مستقیم یا ارشد فول فاند، کجاها شانس دارم
    مرسی از همتون

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    mining engineering-UT

پیش فرض پاسخ : بررسی شانس پذیرش و فاند بر اساس رزومه (آخرین ویرایش: 9 سپتامبر 2017)

با سلام مجدد خدمت دوستان. لطفا در مورد رزومه بنده نیز اظهارنظر بفرمائید. ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط S_H_A نمایش پست ها
    با سلام خدمت دوستان

1- رشتۀ لیسانس – نام دانشگاه – معدل نهایی:
    مهندسی معدن دانشگاه شهید باهنر کرمان معدل 16.09

2- رشتۀ فوق لیسانس – نام دانشگاه – معدل نهایی
    مهندسی معدن گرایش فراوری مواد معدنی دانشگاه تهران معدل 18.06
    3- نمرۀ زبان (تافل/آیلتس) به تفکیک نمرات مهارت‌ها
    در حال حاضر ندارم و میخوام آزمون بدم تقریبا روی 6.5 حساب کنید
    4- نمرۀ GRE یا GMAT به تفکیک نمرات مهارت‌ها
    ندارم
    5- تعداد مقالات ژورنالی (به تفکیک ISI یا غیر ISI) با ذکر نام ناشر
    دو تا ژورنالی که یکیش ISI هست
    6- تعداد مقالات کنفرانسی به زبان انگلیسی
    ندارم ولی یکی فرستادم هنوز خبری نشده از پذیرشش
    7- رشته و مقطع مورد نظر برای اپلای
    دکترای مهندسی معدن گرایش فراوری مواد معدنی
    8- کشورهای (و یا دانشگاه های) مورد نظر برای اپلای به ترتیب اولویت
    کشور کانادا و بخصوص دانشگاه های McGill یا British Columbia
    کشور استرالیا و بخصوص دانشگاه Queens Land
    9- نکات برجستۀ رزومه (سابقۀ TA/RA، مقام المپیاد/مسابقات بین‌المللی معتبر، رتبۀ برتر دانشکده/دانشگاه)
    شاگرد اول لیسانس
    شاگرد اول فوق لیسانس
    دارای یک گواهی ثبت اختراع داخلی
    10- میزان فاند مورد انتظار (Full Fund/Partial Fund/Self-Funded)
    Full Fund

فقط دوستان من یک سوال داشتم و اون اینکه من سال 91 فارغ التحصیل شدم و بعد از سربازی مشغول بکار شدم و تقریبا 6 سال سابقه کاری کاملا مرتبط با بیمه دارم.
    ایا این فاصله چند سال بین فارغ التحصیلی و اپلای تاثیر منفی بر پذیرش دکترا نداره؟
    در ضمن مقالات بنده مربوط به همین سال 2019 هستند.

سلام دوستان
    من وهمسرم قصد مهاجرت داریم ولی هنوز هیچ مقصد قطعیی در نظر نداریم
    دنبال کشوری هستیم که برای رشته هردومون شرایط پذیرش و کار مناسبی داشته باشه و بعلاوه بتونیم هر دو با هم ویزا بگیریم
    رزومه جفتمونو مینویسم ممنون میشم راهنمایی کنید

همسرم:
    1- مهندسی شیمی – دانشگاه اراک – ۱۷.۱
    2- مهندسی شیمی طراحی فرایند – شیراز – ۱۸.۳
    اصل مدارک تحصیلی همسرم آزاد شده
    3- نمرۀ زبان آیلتس: ۷
    4- نمرۀ GRE یا GMAT به تفکیک نمرات مهارت‌ها : ---
    5- تعداد مقالات ژورنالی: 4 isi
    7- رشته و مقطع مورد نظر برای اپلای : دکترای مهندسی شیمی
    8- کشورهای (و یا دانشگاه های) مورد نظر برای اپلای به ترتیب اولویت: آمریکا/کانادا/ استرالیا/ اروپا
    9- نکات برجستۀ رزومه :سابقۀ TAتو دوران دانشگاه، عضو بنیاد ملی نخبگان، شاگرد ممتاز ،سابقه انجام پروژه با شرکتهای نفتی جنوب در حین تحصیل ،۳سال سابقه کار رسمی شرکت نفت، مسلط به کارای کامپیوتری و برنامه نویسی و نرم افزارهای مهندسی شیمی
    10- میزان فاند مورد انتظار: Full Fund

خودم:
    سابقا کارشناسی و ارشد مهندسی شیمی دانشگاه اراک معدل ۱۵ بدون مقاله و سابقه علمی خاص
    و در حال حاضر
    دانشجوی پزشکی دانشگاه علوم پزشکی اراک،
    فعلا با معدل ۱۸.۲ و شاگرد اول ، در حال کار روی مقاله
    مدرک زبان ندارم ولی بزودی میتونم حداقل در حد آیلتس ۶ باشم
    مدتی از درسم مونده و تا اتمام تحصیل ۳۱ ساله میشم
    بعلت تاهل مجبور به گذروندن طرح عمومی نیستم
    میخوام تخصص رو تو کشور مقصد بخونم
    مشکلی با پاس کردن امتحانات مخصوص ورود پزشکان خارجی مثل usmle آمریکا یا معادل های اون تو کشورای دیگه ندارم
    از اونجا که تو دوران رزیدنتی حقوق دریافت میشه فاند معنی نداره ولی تا موفقیت تو پذیرش تخصص میتونم هزینه امتحانات و زندگی رو تا یه سال تامین کنم

کجاها شانس داریم که برای هردومون خوب باشه و خودم و همسرم (مخصوصا همسرم)بتونیم بعدا کار خوبی داشته باشیم با توجه به اینکه الانم همسرم موقعیت شغلی خوبی داره و منم میتونم تو ایران هر تخصصی بخوام بخونم ولی قصدمون زندگی تو فضای شایسته سالاریه.
    ممنونم
    ویرایش توسط nmn : June 22nd, 2019 در ساعت 02:21 PM دلیل: شکستن مسئله به دو پست بی محتوا

ApplyAbroad Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط raziehr181 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من وهمسرم قصد مهاجرت داریم ولی هنوز هیچ مقصد قطعیی در نظر نداریم
    دنبال کشوری هستیم که برای رشته هردومون شرایط پذیرش و کار مناسبی داشته باشه و بعلاوه بتونیم هر دو با هم ویزا بگیریم
    رزومه جفتمونو مینویسم ممنون میشم راهنمایی کنید

همسرم:
    1- مهندسی شیمی – دانشگاه اراک – ۱۷.۱
    2- مهندسی شیمی طراحی فرایند – شیراز – ۱۸.۳
    اصل مدارک تحصیلی همسرم آزاد شده
    3- نمرۀ زبان آیلتس: ۷
    4- نمرۀ GRE یا GMAT به تفکیک نمرات مهارت‌ها : ---
    5- تعداد مقالات ژورنالی: 4 isi
    7- رشته و مقطع مورد نظر برای اپلای : دکترای مهندسی شیمی
    8- کشورهای (و یا دانشگاه های) مورد نظر برای اپلای به ترتیب اولویت: آمریکا/کانادا/ استرالیا/ اروپا
    9- نکات برجستۀ رزومه :سابقۀ TAتو دوران دانشگاه، عضو بنیاد ملی نخبگان، شاگرد ممتاز ،سابقه انجام پروژه با شرکتهای نفتی جنوب در حین تحصیل ،۳سال سابقه کار رسمی شرکت نفت، مسلط به کارای کامپیوتری و برنامه نویسی و نرم افزارهای مهندسی شیمی
    10- میزان فاند مورد انتظار: Full Fund

خودم:
    سابقا کارشناسی و ارشد مهندسی شیمی دانشگاه اراک معدل ۱۵ بدون مقاله و سابقه علمی خاص
    و در حال حاضر
    دانشجوی پزشکی دانشگاه علوم پزشکی اراک،
    فعلا با معدل ۱۸.۲ و شاگرد اول ، در حال کار روی مقاله
    مدرک زبان ندارم ولی بزودی میتونم حداقل در حد آیلتس ۶ باشم
    مدتی از درسم مونده و تا اتمام تحصیل ۳۱ ساله میشم
    بعلت تاهل مجبور به گذروندن طرح عمومی نیستم
    میخوام تخصص رو تو کشور مقصد بخونم
    مشکلی با پاس کردن امتحانات مخصوص ورود پزشکان خارجی مثل usmle آمریکا یا معادل های اون تو کشورای دیگه ندارم
    از اونجا که تو دوران رزیدنتی حقوق دریافت میشه فاند معنی نداره ولی تا موفقیت تو پذیرش تخصص میتونم هزینه امتحانات و زندگی رو تا یه سال تامین کنم

کجاها شانس داریم که برای هردومون خوب باشه و خودم و همسرم (مخصوصا همسرم)بتونیم بعدا کار خوبی داشته باشیم با توجه به اینکه الانم همسرم موقعیت شغلی خوبی داره و منم میتونم تو ایران هر تخصصی بخوام بخونم ولی قصدمون زندگی تو فضای شایسته سالاریه.
    ممنونم
    شما خیلی فاکتورهای زیادی مدنظر دارید که بعید هست با هم جمع شوند. ولی من نظر خودم مینویسم.
    همسرتون: برای پذیرش امریکا قطعا شانس دارند و نیاز به پرسش نیست. فقط GRE نمره خوب لازم دارند. کانادا اطلاع ندارم. برخی دانشگاه های استرالیا معدل بالا و برخی مقالات فراوان علاقه دارند در نتیجه برای استرالیا هم شانس دارید. برای اروپا باید پزیشن پیدا کنید و قابل پیش بینی نیست چون تعدا ددانشگاه ها و پزیشن ها محدود و درخواست کننده فراوان هستند مثل هلند یا کشورهای اسکاندیناوی.
    از نظر درآمد امریکا بهتر هست و از نظر اقامت هم امریکا شرایط خوبی داره حتی برخی از سال دو دکترا برای NIW فایل می کنند. شما از سال چهار یا پنج در نظر بگیرید. در مجموع بعد از چهار الی پنج سال گرین کارد گرفتند.
    در مورد ویزا امریکا شما اصلا نباید به مباحث نفت و گاز اشاره کنید، نه ریسرچ، نه سابقه کار، نه هر گونه همکاری. رزومه که به دانشگاه ارسال می کنید دقت کنید.
    اقامت در اروپا قوانین مختلف هست ولی متوسط پنج سال در نظر بگیرید. درآمد ها در اروپا کمتر از امریکا هست البته موارد استثنا زیاد هست. برای مهندسی شیمی در آلمان فکر می کنم کار بیشتر هست. البته وابسته به حیطه.
    خودتون:
    اول اینکه متاهل از طرح معاف نیست.
    دوم شما ایران پزشکی تکمیل کنید، تعهدات بخرید مدارک آزاد کنید و بعد برای هر کشور اقدام کنید. در حین پزشکی به نظر من مهاجرت اشتباه هست. چون هزینه و زمان خیلی صرف می کنید و روند طولانی خواهد شد. معادلسازی واحد های عمومی ایران به سختی میسر یا غیر ممکن. عمر شما اتلاف. نتیجه نامعلوم. تاپیک های بخش پزشکی مطالعه کنید. در کل اگر قصد تخصص ندارید GP در استرالیا خیلی خوب هست. درآمد پزشکان در اروپا کمتر از امریکا بطور تقریبی.
    پیشنهاد نهایی: اگر در این زمان موقعیت خوبی در ایران دارید حتما در تصمیم مهاجرت بازنگری کنید چون ساختن مجدد یک زندگی متوسط خوب در خارج از ایران کمی حوصله و استقامت می طلبد. شایسته سالاری متوجه نشدم. موفق باشید
    پ.ن: پاسخ به سوالات شما خیلی طولانی هست و خیلی جزئی با تفکیک من صحبت نکردم، امیدوارم یک دید مختصر به دست آورده باشید.

ApplyAbroad Veteran

پیش فرض پاسخ : نظرخواهی دربارۀ شانس پذیرش و فاند بر اساس رزومه (رعایت قوانین پست اول، الزامی

نقل قول نوشته اصلی توسط arezoo_daa نمایش پست ها

1- رشتۀ لیسانس – نام دانشگاه – معدل نهایی : کارشناسی علوم آزمایشگاهی - علوم پزشکی شیراز - 17.17
    2- رشتۀ فوق لیسانس – نام دانشگاه – معدل نهایی : دانشجوی هماتولوژی و بانک خون - سازمان انتقال خون - حدود 17
    3- نمرۀ زبان (تافل/آیلتس) به تفکیک نمرات مهارت‌ها : احتمالا تافل بین 100 تا 105 بشم
    4- تعداد مقالات ژورنالی (به تفکیک ISI یا غیر ISI) با ذکر نام ناشر : یک مقاله ISI ناشر Elsevier و 3 تا دیگه بزودی
    6- تعداد مقالات کنفرانسی به زبان انگلیسی : 2
    7- رشته و مقطع مورد نظر برای اپلای : phD در رشته های سرطان خون و بیولوژی
    8- کشورهای (و یا دانشگاه های) مورد نظر برای اپلای به ترتیب اولویت : آمریکا / کانادا/ آلمان
    9- میزان فاند مورد انتظار: (Full Fund)
    آلمان صدر صد
    آمریکا وابسته به پشتکار خودتون در ایمیل زدن به اساتیدو خودتون علاقمند نشان دادن! SoP خوب نوشتن هم مهم هست و ریکام از اساتیدی که با دانشگاه های امریکا لینک هستند. اصلا اصرار به رشته خاص نداشته باشید همه این رشته ها در واقع مشابه هستند فقط مقالات دو سال اخیر اساتید و پروژه های در دست اجرا مطالعه کنید ببینید علاقه دارید یا خیر.
    GRE?

نقل قول نوشته اصلی توسط maxi1 نمایش پست ها
    شما خیلی فاکتورهای زیادی مدنظر دارید که بعید هست با هم جمع شوند. ولی من نظر خودم مینویسم.
    همسرتون: برای پذیرش امریکا قطعا شانس دارند و نیاز به پرسش نیست. فقط GRE نمره خوب لازم دارند. کانادا اطلاع ندارم. برخی دانشگاه های استرالیا معدل بالا و برخی مقالات فراوان علاقه دارند در نتیجه برای استرالیا هم شانس دارید. برای اروپا باید پزیشن پیدا کنید و قابل پیش بینی نیست چون تعدا ددانشگاه ها و پزیشن ها محدود و درخواست کننده فراوان هستند مثل هلند یا کشورهای اسکاندیناوی.
    از نظر درآمد امریکا بهتر هست و از نظر اقامت هم امریکا شرایط خوبی داره حتی برخی از سال دو دکترا برای NIW فایل می کنند. شما از سال چهار یا پنج در نظر بگیرید. در مجموع بعد از چهار الی پنج سال گرین کارد گرفتند.
    در مورد ویزا امریکا شما اصلا نباید به مباحث نفت و گاز اشاره کنید، نه ریسرچ، نه سابقه کار، نه هر گونه همکاری. رزومه که به دانشگاه ارسال می کنید دقت کنید.
    اقامت در اروپا قوانین مختلف هست ولی متوسط پنج سال در نظر بگیرید. درآمد ها در اروپا کمتر از امریکا هست البته موارد استثنا زیاد هست. برای مهندسی شیمی در آلمان فکر می کنم کار بیشتر هست. البته وابسته به حیطه.
    خودتون:
    اول اینکه متاهل از طرح معاف نیست.
    دوم شما ایران پزشکی تکمیل کنید، تعهدات بخرید مدارک آزاد کنید و بعد برای هر کشور اقدام کنید. در حین پزشکی به نظر من مهاجرت اشتباه هست. چون هزینه و زمان خیلی صرف می کنید و روند طولانی خواهد شد. معادلسازی واحد های عمومی ایران به سختی میسر یا غیر ممکن. عمر شما اتلاف. نتیجه نامعلوم. تاپیک های بخش پزشکی مطالعه کنید. در کل اگر قصد تخصص ندارید GP در استرالیا خیلی خوب هست. درآمد پزشکان در اروپا کمتر از امریکا بطور تقریبی.
    پیشنهاد نهایی: اگر در این زمان موقعیت خوبی در ایران دارید حتما در تصمیم مهاجرت بازنگری کنید چون ساختن مجدد یک زندگی متوسط خوب در خارج از ایران کمی حوصله و استقامت می طلبد. شایسته سالاری متوجه نشدم. موفق باشید
    پ.ن: پاسخ به سوالات شما خیلی طولانی هست و خیلی جزئی با تفکیک من صحبت نکردم، امیدوارم یک دید مختصر به دست آورده باشید.

سلام

ممنون از اینکه جواب دادید
    پس نظرتون اینه شانس همسرم برای آمریکا زیاده؟ آمریکا قطعا برای ما اولویت اوله ولی بخش نتایج پذیرش رو که میبینم اینجور به نظرم میرسه که پذیرش از دانشگاه های آمریکا تو طول این سال ها هی کم و کمتر شده، آیا بخاطر پروسه پذیرش یا ویزای سختتره؟ اصلا تصور من درسته و واقعا کمتر شده؟
    اینکه میگید به مباحث نفتی تو رزومه اشاره نشه رو متوجه نمیشم، آخه عنوان رشته تحصیلیمون مهندسی شیمی گرایش پالایش نفت و گازه، این به خودی خود بد نیست؟ و اگه به شغل همسرم اشاره نکنیم این فاصله چند ساله بین ارشد و اپلای رو چطور میشه توجیه کرد؟ مگر نه که گپ تحصیلی خودش نکته منفیه؟ من فکر میکردم سوابق کاری ایشون کمک کننده اس و اصلا قصد داشتم اگه برای من هم داشتن یه لیسانس و ارشد تو روند مهاجرت مفیده مدرک تحصیلی خودمم آزاد کنم که گویا میگید اینطور نیست
    در مورد طرح پزشکای متاهل منظورم از معافیت اینه که بر اساس قوانین رینگ استریت مجبور نیستم بلافاصله بعد از تموم شدن عمومی برای طرح اقدام کنم ، میتونم اون زمانو مثلا صرف آمادگی واسه امتحانای usmle کنم گرچه به هر حال بالاخره باید هزینه هارو پرداخت کنم و دانشنامه رو آزاد کنم، بله همینطور که شما گفتید میخوام عمومی رو همینجا تموم کنم ولی اصلا نمیخوام تو gp بمونم و حتما قصدم تخصصه اما تو یه کشور دیگه، تخصص ایران گرفتن آسونه ولی فقط تو ایران به کار میاد.
    منظورم از شایسته سالاری رو با مثال میگم ؛ همسرم خیلی با مسئولیت و سخت کوشه، ولی میبینم کسایی باهاش تو یه رده قرار میگیرن که نصف ایشون زحمت نکشیدن و نمیکشن، بدتر از اون اینه که جلوی پیشرفتت رو هم میگیرن و جلوت سنگ میندازن چون اگه رشد کنی از اونا میزنی جلوتر و البته از این ور تو نظام سلامت، سیستم پزشک سالار رو هم اصلا قبول ندارم گرچه شاید بظاهر بنفع خودم باشه.کلا دور شدن از ناعدالتی و استرسا و بی انگیزگیای ناشی ازش یکی از دلایل اصلیمون واسه فکر مهاجرته ،دلمون میخواد هم خودمون هم در آینده بچه هامون تو یه محیط نرمال و آروم بزرگ شن،دور از دغدغه های ریز و درشتی که تو کشورمون داریم.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    ارشد محیط زیست - دانشگاه تهران

1- رشتۀ لیسانس – نام دانشگاه – معدل نهایی

عمران -خواجه نصیر 13.66

مهندسی محیط زیست گرایش پسماند -دانشگاه تهران-15.52

آیلتس 7.5 (R9-L8-S7-W6.5)
    ندارم
    یک مقاله ISI با ایمپکت 2 نویسنده دوم
    ندارم
    محیط زیست PHD
    آمریکا - کانادا- آلمان-استرالیا- کشورهای اسکاندیناوی
    9- نکات برجستۀ رزومه (سابقۀ TA/RA، مقام المپیاد/مسابقات بین‌المللی معتبر، رتبۀ برتر دانشکده/دانشگاه)
    -

فول فاند

پنج سال گپ تحصیلی دارم. البته مقاله ام رو تازه اکسپت گرفتم. سابقه کارم هم عمدتا عمرانیه. میخواستم ببینم آیا اصلا شانسی برای گرفتن پوزیشن با فاند خوب دارم یا نه. و اینکه چیکار میتونم بکنم که شانسم بالاتر بره با توجه به اینکه مدرک زبانم یکسال دیگه اعتبار داره.

1- رشتۀ لیسانس – نام دانشگاه – معدل نهایی

مهندسی شیمی- 15.5

پژوهش هنر -دانشگاه تهران-18

آیلتس 7.5 / دلف B1
    ندارم
    ندارم
    ندارم
    Art Education مستر
    کانادا
    4 سال تدریس هنر کودکان

فول فاند
    سپاسگزارم

Junior Member

۱- دانشگاه غیر انتفاعی-مهندسی معماری-معدل۱۷/۲۹
    ۲- نمره تافل تخمین ۱۰۰
    ۳-GRE تخمین ۳۰۰
    ۴- مقاله ندارم
    ۵- معماری -مستقیما از کارشناسی به دکترا یا فوق لیسانس
    ۶- آمریکا-کانادا-نروژ
    ۷- نمره طرح نهایی (پایان نامه) ۲۰، نمره تمامی دروس تخصصی (۵واحدی) بالای ۱۵،رتبه ۷ بین دانشجویان ورودی ، مدارک بین المللی مجتمع فنی تهران مربوط به نرم افزارهای تخصِصی رشته معماری 3D max,Vray,Revit با نمره A(که البته فکر نمی کنم اصلا مهم باشه ) )
    این رو هم بگم من ۳ سال از فارغ التحصیلیم میگذره و توی این مدت تو یه شرکت ساختمانی ثبت شده هم کار میکردم
    ۷-full fund/partial fund

پیش فرض پاسخ : نظرخواهی دربارۀ شانس پذیرش و فاند بر اساس رزومه (رعایت قوانین پست اول، الزامی

مشخصات خودم
    0- رشتۀ فوق دیپلمنام دانشگاهمعدل نهایی : طراحی صنعتی -چهاد دانشگاهی فردوسی مشهد مغدل 16
    1- رشتۀ لیسانس – نام دانشگاه – معدل نهایی : طراحی صنعتی -چهاد دانشگاهی فردوسی مشهد مغدل 16
    3- نمرۀ زبان (تافل/آیلتس) به تفکیک نمرات مهارت‌ها حدودا6.5 تا 7 میتونم
    7- رشته و مقطع مورد نظر برای اپلای :ارشد مکانیک خودرو
    8- کشورهای (و یا دانشگاه های) مورد نظر برای اپلای به ترتیب اولویت المان ،اتریش،نروژ ،کانادا
    9- نکات برجستۀ رزومه (سابقۀ TA/RA، مقام المپیاد/مسابقات بین‌المللی معتبر، رتبۀ برتر دانشکده/دانشگاه) :گذراندن چند دوره بین المللی خودرو در دانشگاه شریف و سه سال سابقه کار در امداد خودرو ایران
    دانشگاه رایگان مثل المان و یا full fund

مشخصات همسرم
    رشتۀ فوق دیپلمنام دانشگاهمعدل نهایی :
    1- رشتۀ لیسانس – نام دانشگاه – معدل نهایی : نرم افزار کامپیوتر - فردوسی مشهد مغدل 14.60
    3- نمرۀ زبان (تافل/آیلتس) به تفکیک نمرات مهارت‌ها حدودا6.5 تا 7 میتونم
    7- رشته و مقطع مورد نظر برای اپلای :ارشد کامپیوتر
    8- کشورهای (و یا دانشگاه های) مورد نظر برای اپلای به ترتیب اولویت المان ،اتریش،نروژ ،کانادا
    دانشگاه رایگان مثل المان و یا full fund

سلام،من و همسرم هنوز اول راه هستیم ،با این رزومه امکان این هست که بتونیم اپلای بگیریم برای دانشگاه هایی که رایگان باشند و یا هزینه کم داشته باشند ؟اگر شروع به خوندن زبان المانی کنیم و مدرک بگیریم چه قدر در پذیرش ما ماثر هست؟
    ممنون میشم یکی راهنمایی کنه

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)