صفحه 528 از 587 نخستنخست ... 28428478518519520521522523524525526527528529530531532533534535536537538578 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 5,271 تا 5,280 , از مجموع 5865

موضوع: بررسی شانس پذیرش و فاند بر اساس رزومه (آخرین ویرایش: 9 سپتامبر 2017)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : بررسی شانس پذیرش و فاند بر اساس رزومه (آخرین ویرایش: 9 سپتامبر 2017)

1- رشتۀ لیسانس – نام دانشگاه – معدل نهایی: مهندسی مکانیک جهاد دانشگاهی 14.80
    2- رشتۀ فوق لیسانس – نام دانشگاه – معدل نهایی : بیومکانیک ورزش دانشگاه خوارزمی تهران 19.20
    3- نمرۀ زبان (تافل/آیلتس) به تفکیک نمرات مهارت‌ها: نمره ایلتس 7.5
    4- نمرۀ GRE یا GMAT به تفکیک نمرات مهارت‌ها :هنوز امتحان ندادم اما میتونم نمره خوبی کسب کنم
    5- تعداد مقالات ژورنالی (به تفکیک ISI یا غیر ISI) با ذکر نام ناشر : دو مقاله isi
    6- تعداد مقالات کنفرانسی به زبان انگلیسی
    7- رشته و مقطع مورد نظر برای اپلای : phd بیومکانیک ورزش
    8- کشورهای (و یا دانشگاه های) مورد نظر برای اپلای به ترتیب اولویت :کانادا ، المان ،ایتالیا ، انگلیس، امریکا و استرالیا
    9- نکات برجستۀ رزومه (سابقۀ TA/RA، مقام المپیاد/مسابقات بین‌المللی معتبر، رتبۀ برتر دانشکده/دانشگاه) : رتبه 4 کنکور ارشد ، رتبه یک دکترا که البته انتخاب رشته نکردم ، رتبه یک معدل ورودی مقطع ارشد
    10- میزان فاند مورد انتظار (Full Fund/Partial Fund/Self-Funded) فول

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    IUST-AUT-QUT

پیش فرض پاسخ : بررسی شانس پذیرش و فاند بر اساس رزومه (آخرین ویرایش: 9 سپتامبر 2017)

سلام دوستان، ممنون میشم نظر بدین

لیسانس متالورژی استخراجی- علم و صنعت- 13/45

فوق لیسانس مکانیک ساخت تولید- امیرکبیر- 16/35

آیلتس 8 : L8 R9 W7 S8

1 مقاله علمی پژوهشی
    - انجمن ساخت وتولید ایران دو تا کنفرانسی

ترجیحا ارشد، بعدش دکترا

آمریکا، آلمان، استرالیا، کانادا

دو سال سابقه کار مرتبط در ایران و استرالیا

Full Fund

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    ارشد معماری کامپیوتر

پیش فرض پاسخ : نظرخواهی دربارۀ شانس پذیرش و فاند بر اساس رزومه (رعایت قوانین پست اول، الزامی

0- مهابادۀ فوق دیپلم – آزاد – ۱۳:۷۴
    1- بابلسرۀ لیسانس – غیرانتفاعی پارسا – ۱۴:۴۶
    2- تبریزۀ فوق لیسانس – آزاد – ۱۶:۱۰
    3- فرانسه tcf b2-b1
    4-
    5-
    6-
    7- ارشد کامپیوتر - ارشد دوم
    8- دانشگاه های فرانسه زبان کانادا - کبک - laval - uqam - uqac - ets - lasal - montreal
    9- سه سال سابقه کار مرتبط با بیمه ۲ سال فریلنس
    10- فاند مهم نیست فقط شانس پذیرش برام مهمه
    یک باز از ets ریجکت شدم.

0- رشتۀ فوق دیپلم – نام دانشگاه – معدل نهایی

1- رشتۀ لیسانس – نام دانشگاه – معدل نهایی : مهندسی برق الکترونیک - خواجه نصیر - 18.80

2- رشتۀ فوق لیسانس – نام دانشگاه – معدل نهایی : مهندسی برق الکترونیک - خواجه نصیری - 18.50
    3- نمرۀ زبان (تافل/آیلتس) به تفکیک نمرات مهارت‌ها: ندارم
    4- نمرۀ GRE یا GMAT به تفکیک نمرات مهارت‌ها : ندارم
    5- تعداد مقالات ژورنالی (به تفکیک ISI یا غیر ISI) با ذکر نام ناشر
    6- تعداد مقالات کنفرانسی به زبان انگلیسی : دو عدد
    7- رشته و مقطع مورد نظر برای اپلای : مهندسی برق الکترونیک دکتری
    8- کشورهای (و یا دانشگاه های) مورد نظر برای اپلای به ترتیب اولویت : امریکا - کانادا -کشورهای حوزه اروپا
    9- نکات برجستۀ رزومه (سابقۀ TA/RA، مقام المپیاد/مسابقات بین‌المللی معتبر، رتبۀ برتر دانشکده/دانشگاه) : رتبه اول فارغالتحصیلان دانشگاه در رشته
    10- میزان فاند مورد انتظار (Full Fund/Partial Fund/Self-Funded) : فول فاند

Junior Member

0- رشتۀ فوق دیپلم – نام دانشگاه – معدل نهایی ...............

1- رشتۀ لیسانس – نام دانشگاه – معدل نهایی مهندسی معدن، استخراج - دانشگاه صنعتی سهند - 13/01

2- رشتۀ فوق لیسانس – نام دانشگاه – معدل نهایی مهندسی معدن، مکانیک سنگ - دانشگاه صنعتی شاهرود - 15/96

3- نمرۀ زبان (تافل/آیلتس) به تفکیک نمرات مهارت‌ها آزمون ندادم اما حداقل 90 (دو کتاب ترجمه کردم که چاپ شده)

4- نمرۀ GRE یا GMAT به تفکیک نمرات مهارت‌ها ....................

5- تعداد مقالات ژورنالی (به تفکیک ISI یا غیر ISI) با ذکر نام ناشر یک مقاله علمی پژوهشی داخلی و یک مقاله ISI

6- تعداد مقالات کنفرانسی به زبان انگلیسی 0

7- رشته و مقطع مورد نظر برای اپلای مهندسی معدن، مکانیک سنگ یا ژئومکانیک نفت - مقطع مهم نیست برای ارشد باشه یا دکترا

8- کشورهای (و یا دانشگاه های) مورد نظر برای اپلای به ترتیب اولویت مهم نیست. هرکدام که فرایند اخذ پذیرش کم هزینه تر باشه و بشه بورس کامل گرفت

9- نکات برجستۀ رزومه (سابقۀ TA/RA، مقام المپیاد/مسابقات بین‌المللی معتبر، رتبۀ برتر دانشکده/دانشگاه) ...................

10- میزان فاند مورد انتظار (Full Fund/Partial Fund/Self-Funded) فول فاند

Junior Member

1- کارشناسی : الکترونیک – فردوسی مشهد – ۱۴
    2- کارشناسی ارشد : الکترونیک – فردوسی مشهد – ۱۸.۱۸
    3- زبان : Ielts 7
    4- دارم برای GRE آماده میشم
    5- مقاله ژورنال : 1(iet) و 2 IEEE
    6- مقاله کنفرانس :1
    7- دکتری الکترونیک
    8- آمریکا، استرالیا و آلمان
    10- فول فاند
    دوستان عزیز با توجه به معدل کم کارشناسی، به نظرتون شانسی هست که وقت بذارم و تلاش کنم؟

1- کارشناسی: روانشناسی عمومی، سراسری هرمزگان، 14.72
    2. کارشناسی ارشد: روانشناسی تربیتی، علامه طباطبائی، 17.23
    3- نمرۀ زبان (آیلتس) 7.5 ( W:7 ,S:7.5 ,L:7.5 ,R:7.5)
    4- نمره GRE به تفکیک: Q: 165 , V:155, W:4
    5- تعداد مقالات ژورنالی: 1 مقاله، نویسنده اول: ژورنال با ایمپکت 3.52 که جز Q1 هم هست. ناشر الزیویر
    6- تعداد مقالات کنفرانسی به زبان انگلیسی : ندارم
    7- رشته و مقطع مورد نظر برای اپلای : Phd، رشته های مرتبط با Neuroscience و Cognitive psychology
    8- کشورهای (و یا دانشگاه های) مورد نظر برای اپلای: کانادا، آمریکا، اروپای غربی
    9- نکات برجستۀ رزومه (سابقۀ TA/RA، مقام المپیاد/مسابقات بین‌المللی معتبر، رتبۀ برتر دانشکده/دانشگاه) : ندارم
    10- میزان فاند مورد انتظار: فول فاند

- پایان نامه ارشد نمره 19 هست.
    - مقاله از نوع مرورسیستماتیک و متاآلیز هست.
    - پایان نامه م در زمینه Cognitive Psychology و مقاله Cognitive Neuroscience هست.
    - مهارت ها: به تحلیل های آماری با زبان R و پکیج SPM و psychtoolbox در متلب مسلط هستم.
    - به نرم افزارهای SPSS ، Stata ، Medcalc و زبان های C ، C++ آشنا هستم.
    - در دوره کارشناسی رشته ریاضی کاربردی بودم بعد از 6 ترم و از ترم 7 به روانشناسی عمومی تغییر رشته دادم و در مجموع دوره کارشناسی 13 ترم به درازا کشید.
    دانشگاه های با حدود چه رتبه ای رو اپلای کنم که بیشترین شانس و بهترین گزینه ها رو پذیرش بگیرم؟

معدل لیسانست در حد (B) هست که خیلی هم بد نیست برای آمریکا، ولی برای بعضی دانشگاههای استرالیا (مثلا)، ممکنه درجا ریجکتت کنند. شرایط نسبتا خوبی داری برای آمریکا، سعی کن چندتا استاد توی ریسرچی که تو انجام دادی پیدا کنی و نهایتا چندتایی اپلای کن.

نقل قول نوشته اصلی توسط Omidsn2 نمایش پست ها
    7- دکتری الکترونیک
    10- فول فاند
    دوستان عزیز با توجه به معدل کم کارشناسی، به نظرتون شانسی هست که وقت بذارم و تلاش کنم؟

نقل قول نوشته اصلی توسط maral89 نمایش پست ها
    با این شرایط گرفتن فول فاند امکان پذیر هست؟ اگر نه، چکار کنم؟ مقاله بیشتر کمک می کنه؟
    اگه بتونی یک فوق بگیری و مقاله بیشتر بدی خب شرایطت بهتر میشه، چون فاند برای مستر خیلی کمه. اگه پول داشته باشی یه مقدار و بتونی این مستر را از یک دانشگاه خارجی بگیری بعدا راحت تر میتونی دکترا پذیرش بگیری و ممکنه برای سوابق مهاجرتی هم امتیازآور باشه. با ماهی 1000 دلار شاید بشه از یک کشور اروپایی که شهریه ارزان دارند، یک سال و نیمه مستر بگیری. با همین شرایط هم ممکنه بتونی نصف فاند (شامل کل شهریه و نصف حقوق ماهیانه) و حتی فول فاند در آمریکا پیدا کنی، ولی باید خیلی بیشتر جستجو کنی.

Senior Member Sha7ab آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط Omidsn2 نمایش پست ها
    7- دکتری الکترونیک
    10- فول فاند
    با توجه به مقاله هات کانادا رو هم اقدام کن. شانست خوبه.
    :Portgas D. Ace
    We have to live a life of no regrets

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)