صفحه 529 از 587 نخستنخست ... 29429479519520521522523524525526527528529530531532533534535536537538539579 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 5,281 تا 5,290 , از مجموع 5865

موضوع: بررسی شانس پذیرش و فاند بر اساس رزومه (آخرین ویرایش: 9 سپتامبر 2017)

Senior Member Sha7ab آواتار ها

پیش فرض پاسخ : بررسی شانس پذیرش و فاند بر اساس رزومه (آخرین ویرایش: 9 سپتامبر 2017)

نقل قول نوشته اصلی توسط kamran2058 نمایش پست ها
    1- کارشناسی: روانشناسی عمومی، سراسری هرمزگان، 14.72
    2. کارشناسی ارشد: روانشناسی تربیتی، علامه طباطبائی، 17.23
    3- نمرۀ زبان (آیلتس) 7.5 ( W:7 ,S:7.5 ,L:7.5 ,R:7.5)
    4- نمره GRE به تفکیک: Q: 165 , V:155, W:4
    5- تعداد مقالات ژورنالی: 1 مقاله، نویسنده اول: ژورنال با ایمپکت 3.52 که جز Q1 هم هست. ناشر الزیویر
    6- تعداد مقالات کنفرانسی به زبان انگلیسی : ندارم
    7- رشته و مقطع مورد نظر برای اپلای : Phd، رشته های مرتبط با Neuroscience و Cognitive psychology
    8- کشورهای (و یا دانشگاه های) مورد نظر برای اپلای: کانادا، آمریکا، اروپای غربی
    9- نکات برجستۀ رزومه (سابقۀ TA/RA، مقام المپیاد/مسابقات بین‌المللی معتبر، رتبۀ برتر دانشکده/دانشگاه) : ندارم
    10- میزان فاند مورد انتظار: فول فاند

- پایان نامه ارشد نمره 19 هست.
    - مقاله از نوع مرورسیستماتیک و متاآلیز هست.
    - پایان نامه م در زمینه Cognitive Psychology و مقاله Cognitive Neuroscience هست.
    - مهارت ها: به تحلیل های آماری با زبان R و پکیج SPM و psychtoolbox در متلب مسلط هستم.
    - به نرم افزارهای SPSS ، Stata ، Medcalc و زبان های C ، C++ آشنا هستم.
    - در دوره کارشناسی رشته ریاضی کاربردی بودم بعد از 6 ترم و از ترم 7 به روانشناسی عمومی تغییر رشته دادم و در مجموع دوره کارشناسی 13 ترم به درازا کشید.
    دانشگاه های با حدود چه رتبه ای رو اپلای کنم که بیشترین شانس و بهترین گزینه ها رو پذیرش بگیرم؟
    شانست خیلی خوبه. بنظرم از دانشگاه های رنک ۱ شروع کن. رزومه خیلی خوبی داری
    :Portgas D. Ace
    We have to live a life of no regrets

Junior Member

پیش فرض پاسخ : بررسی شانس پذیرش و فاند بر اساس رزومه (آخرین ویرایش: 9 سپتامبر 2017)

سلام
    1- کارشناسی: مکانیک
    ، آزاد ،17.43
    2. کارشناسی ارشد: مکانیک، صنعتی اصفهان، 16.52
    3- نمرۀ زبان (آیلتس) 7 W:7 ,S:7 ,L:7.5 ,R:7)
    4- تعداد مقالات ژورنالی: 4 مقاله، نویسنده دوم, دوتاQ1+ Q2یکی+یکی Q4

5- رشته و مقطع مورد نظر برای اپلای : Phd، مکانیک
    6- کشورهای (و یا دانشگاه های) مورد نظر برای اپلای:آلمان سوئد, هلند, سویس,فنلاند و نروژ رنک های زیر 200
    7- نکات برجستۀ رزومه (سابقۀ TA/RA، رتبۀ برتر دانشکده/دانشگاه) : لیسانس رتبه دوم
    8- میزان فاند مورد انتظار: فول فاند

با توجه به معدل ارشد میتونم امیدوار باشم؟
    ممنون میشم منو راهنمایی کنید
    ویرایش توسط alborzi72 : August 24th, 2019 در ساعت 03:24 PM

Junior Member

1- رشتۀ لیسانس – نام دانشگاه – معدل نهایی برق روزانه 13.90
    2- رشتۀ فوق لیسانس – نام دانشگاه – معدل نهایی مهندسی پزشکی تهران 18.65
    3- نمرۀ زبان (تافل/آیلتس) به تفکیک نمرات مهارت‌ها در حال مطالعه برای آیلتس هستم
    4- نمرۀ GRE یا GMAT به تفکیک نمرات مهارت‌ها ندارم
    5- تعداد مقالات ژورنالی (به تفکیک ISI یا غیر ISI) با ذکر نام ناشر یک مقاله همکاری، یک مقاله اسم اول از پایان نامه خودم که REVISE خورده (هر دو Q1)
    6- تعداد مقالات کنفرانسی به زبان انگلیسی یک کنفرانس بین المللی (ولی به دلیل هزینه بالا موفق به حضور و ارائه نشدیم)
    7- رشته و مقطع مورد نظر برای اپلای دکترا (مهندسی پزشکی، تصویربرداری پزشکی)
    8- کشورهای (و یا دانشگاه های) مورد نظر برای اپلای به ترتیب اولویت
    9- نکات برجستۀ رزومه (سابقۀ TA/RA، مقام المپیاد/مسابقات بین‌المللی معتبر، رتبۀ برتر دانشکده/دانشگاه) رتبه ی 1 ورودی در کنکور ارشد، نمره کامل پایان نامه
    10- میزان فاند مورد انتظار (Full Fund/Partial Fund/Self-Funded) فاند کامل

دوستان به نظرتون با توجه به معدل کم کارشناسی شانسی برای کانادا و آمریکا دارم یا اروپا اقدام کنم؟ سال پیش چند تایی از دانشگاه های ایتالیا رو اپلای کردم ولی فقط qualified شدم، به جز مقاله، با چه راه هایی می شه رزومه رو بهبود داد؟
    سوال بعدی اینکه اول امتحان زبان بدم و بعد پروسه اپلای رو شروع کنم، یا در حین مکاتبه و بررسی موقعیت ها زبانم رو هم ادامه بدم و امتحانم رو بزارم برای زمانی که ادمیشن گرفتم؟ سطح زبانم متوسط هست.
    ممنون می شم اگر راهنمایی کنید.

Junior Member

با سلام دوستان این این رزومه به نظرتون میتونم بورس بگیرم؟
    1- رشتۀ لیسانس – نام دانشگاه – معدل نهایی

مهندسی نرم افزاز - 16.70

3- نمرۀ زبان (تافل/آیلتس) به تفکیک نمرات مهارت‌ها
    تافل 95

4- نمرۀ GRE یا GMAT به تفکیک نمرات مهارت‌ها
    ندارم

5- تعداد مقالات ژورنالی (به تفکیک ISI یا غیر ISI) با ذکر نام ناشر
    ندارم

6- تعداد مقالات کنفرانسی به زبان انگلیسی
    ندارم

7- رشته و مقطع مورد نظر برای اپلای
    Big data

8- کشورهای (و یا دانشگاه های) مورد نظر برای اپلای به ترتیب اولویت
    ایتالیا هلند

9- نکات برجستۀ رزومه (سابقۀ TA/RA، مقام المپیاد/مسابقات بین‌المللی معتبر، رتبۀ برتر دانشکده/دانشگاه)
    3 سال سابقه کار مرتبط
    1100 ساعت اموزش در tvto
    30 ساعت اموزشاتاق بازگانی
    دروس تخصصی که مربوط به رشسته مورد نظرم هست میشه همه رو 20 شدم دانشگاه
    10- میزان فاند مورد انتظار (Full Fund/Partial Fund/Self-Funded)
    Full Fund

ممنونم از راهنماییتون

Junior Member

Red face پاسخ : بررسی شانس پذیرش و فاند بر اساس رزومه (آخرین ویرایش: 9 سپتامبر 2017)

دوستان لطفا نظرتون را با توجه به رزومه بنده اعلام کنید. پیشاپیش ممنونم.

1- لیسانس مهندسی پزشکی - دانشگاه سراسری علوم پزشکی جندی شاپور اهواز - معدل: 16.42

2- فوق لیسانس مهندسی برق (گرایش کنترل) - دانشگاه سراسری شیراز - معدل: 18.00
    3- نمرۀ آیلتس 7.0 (ٌW:7 , L: 7 , R: 7 , S: 7 )
    4- نمرۀ GRE ندارم ولی در حال مطالعه برای آزمون GRE هستم.
    5- تعداد مقالات ژورنالی: 1 مقاله ژورنال ISI چاّپ شده در ژورنال Acta Austranica از ژورنالهای Elsevier هستم با IF متوسط - سال چاپ 2012
    6- تعداد مقالات کنفرانسی: 1 عدد مقاله انگلیسی ارایه شده کنفرانس خارجی سال چاپ 2010
    7- دکترای مهندسی برق (کنترل) یا هوش مصنوعی
    8- آمریکا ، کانادا ، استرالیا ، اروپا
    9- جزو سه نفراول ورودی در گرایش تحصیلی خود (مهندسی برق گرایش کنترل)
    10- درخواست فول فاند

نمره پایان نامه کارشناسی ارشد 19.75 است و مقطع کارشناسی ارشد خود را در سال 1385 باتمام رساندم. از زمان فارغ التحصیلی در مقطع کارشناسی ارشد در سال 1385 تا کنون ، چند سال در دانشگاههای آزاد و پیام نور سابقه تدریس دارم.

مجرد هستم و سن بنده 40 سال است. با توجه به سوابق تحصیلی و تدریسی بالا ، و همینطور با توجه به سن بنده و اینکه متجاوز از 13 سال از فارغ التحصیلی بنده میگذره آیا شانس پذیرش و گرفتن فول فوند دارم ؟؟ اگر این شانس را دارم بنظرتون در کدام کشور و چه دانشگاهها با چه Ranking را امکان گرفتن پذیرش و فول فوند دارم ؟؟؟

بنظرتون سن بنده مانعی برای گرفتن پذیزش فول فوند نیست ؟؟؟ آیا پس ار فارغ التحصیلی با توجه به سنم امکان کار پیدا میکنم ؟؟؟

سلام لیسانس مهندسی شیمی دانشگاه دولتی معدل ۱۳.۵
    ارشد مهندسی شیمی دانشگاه تهران معدل ۱۶.۲۵
    تافل ۱۰۱
    مقاله یدونه کنفرانس بین المللی
    سن ۳۰ سال سال ۹۴ فارغ التحصیل شدم
    شانس پذیرش با فاند برای دکتری در امریکا رو دارم. می خوام شروع کنم برای جی ار ای و با توحه به اینکه کار می کنم و هزینش برام خیلی مهمه نظر دوستان
    ممنون

1- کارشناسی: دانشگاه ازاد تهران مرکز - رشته طراحی صنعتی معدل نهایی 17.06

2- نمرۀ زبان تافل S:25 writing:25 l:27 R:28 کل 105
    3- رشته و مقطع مورد نظر برای اپلای : master of design ; industrial design
    4- کشورهای (و یا دانشگاه های) مورد نظر برای اپلای: کانادا، آمریکا، استرالیا
    5- نکات برجستۀ رزومه (سابقۀ TA/RA، مقام المپیاد/مسابقات بین‌المللی معتبر، رتبۀ برتر دانشکده/دانشگاه) : رتبه 10 کنکور ارشد ( احتمال قبولی دانشگاه تهران در مقطع ارشد )
    چندین کار انجام شده نظیر طراحی داخلی ، طراحی محیطی
    6- میزان فاند مورد انتظار: فول فاند
    فقط این نکته در نظر گرفته بشه که قبلا مهندسی مکانیک میخوندم ازاد تهران شمال اما چون علاقه نداشتم انصراف دادم ( نمره ها بسیار پایین ) و بعدش طراحی صنتعی مرکز ثبت نام کردم این مورد چقدر میتونه پذیرش گرفتن رو تحت الشعاع قرار بده ؟

Junior Member

1- زیست شناسی دریا- شهید بهشتی-14/31

2- زیست شناسی دریا-شهید بهشتی- 15/67
    3- تافل: 101 R:26 L:25 S:23 W:27
    4- جی ار ای ندارم فعلن اما احتمالن وربال 150 رایتینگ 3.5 کوانت هم نمیدونم..
    5- تعداد مقالات ژورنالی (به تفکیک ISI یا غیر ISI) با ذکر نام ناشر : یک عدد که داره سابمیت میشه
    6- تعداد مقالات کنفرانسی به زبان انگلیسی: ندارم
    7- رشته و مقطع مورد نظر برای اپلای : دکترا
    8- کشورهای (و یا دانشگاه های) مورد نظر برای اپلای به ترتیب اولویت: کانادا: University of Newbrunswick- Memorial- uni of toronto- british colombia- alberta-آمریکا
    9- نکات برجستۀ رزومه (سابقۀ TA/RA، مقام المپیاد/مسابقات بین‌المللی معتبر، رتبۀ برتر دانشکده/دانشگاه) : کارهای مرتبط با رشته م انجام دادم دادم ولی مدرک خاصی ندارم
    10- فول فاند

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Senior Earthquake Engineer

0- رشتۀ فوق دیپلم – نام دانشگاه – معدل نهایی:-
    1- رشتۀ لیسانس – نام دانشگاه – معدل نهایی: مهندسی عمران- آزاد خرم آباد- 14/90
    2- رشتۀ فوق لیسانس – نام دانشگاه – معدل نهایی :مهندسی عمران گرایش مهندسی زلزله- دانشگاه آزاد شهرکرد- 17/17
    3- نمرۀ زبان (تافل/آیلتس) به تفکیک نمرات مهارت‌ها: آیلتس 6.5 s=7 , l=7 , w=6 , R=6
    4- نمرۀ GRE یا GMAT به تفکیک نمرات مهارت‌ها:
    امتحان ندادم اما قصد دارم امتحان بدم
    5- تعداد مقالات ژورنالی (به تفکیک ISI یا غیر ISI) با ذکر نام ناشر:3 مقاله ISI-چاپ مقالات در سایت های ELSEVIER و SPRINGER
    6- تعداد مقالات کنفرانسی به زبان انگلیسی:-
    7- رشته و مقطع مورد نظر برای اپلای :
    Phd
    8- کشورهای (و یا دانشگاه های) مورد نظر برای اپلای به ترتیب اولویت : کانادا و استرالیا اما بازم هرجا باشه فرقی نداره، فقط فاند مهمه
    9- نکات برجستۀ رزومه (سابقۀ TA/RA، مقام المپیاد/مسابقات بین‌المللی معتبر، رتبۀ برتر دانشکده/دانشگاه)
    10- میزان فاند مورد انتظار (Full Fund/Partial Fund/Self-Funded):
    فاند کامل باشه خیلی بهتره، اما معاف از شهریه هم خوبه

Junior Member

1- رشتۀ لیسانس – نام دانشگاه – معدل نهایی : مهندسی برق - دانشگاه تبریز - 16

2- رشتۀ فوق لیسانس – نام دانشگاه – معدل نهایی : مهندسی برق قدرت - امیرکبیر - 17
    3- نمرۀ زبان (تافل/آیلتس) به تفکیک نمرات مهارت‌ها :
    تافل 110
    4- نمرۀ GRE یا GMAT به تفکیک نمرات مهارت‌ها :
    ندارم
    5- تعداد مقالات ژورنالی (به تفکیک ISI یا غیر ISI) با ذکر نام ناشر :
    0
    6- تعداد مقالات کنفرانسی به زبان انگلیسی :
    3 مقاله بین المللی
    7- رشته و مقطع مورد نظر برای اپلای :
    phD ، مهندسی برق
    8- کشورهای (و یا دانشگاه های) مورد نظر برای اپلای به ترتیب اولویت :
    کانادا - اروپا (کشورهای اسکاندیناوی + آلمان + هلند + دانمارک + سوییس)
    10- میزان فاند مورد انتظار (Full Fund/Partial Fund/Self-Funded) :
    فول فاند

فقط با توجه به اینکه از زمان فراغت از تجصیل بنده تا الان 7 سال گذشته (گپ تحصیلی) که مشغول به کار مرتبط بودم و همچنین نداشتن مقاله ژورنال، به نظر شما دوستان عزیز شانسی برای پذیرش وجود داره؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)