صفحه 538 از 587 نخستنخست ... 38438488528529530531532533534535536537538539540541542543544545546547548 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 5,371 تا 5,380 , از مجموع 5865

موضوع: بررسی شانس پذیرش و فاند بر اساس رزومه (آخرین ویرایش: 9 سپتامبر 2017)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : بررسی شانس پذیرش و فاند بر اساس رزومه (آخرین ویرایش: 9 سپتامبر 2017)

نقل قول نوشته اصلی توسط BRMATH نمایش پست ها
    سلام
    اگه پیش زمینه دارید قطعا شانس خوبی خواهید داشت . من لیسانسم ریاضی بود و دانشجوی دکتری علوم کامپیوتر هستم تو اسپانیا. اگه یک مقاله کنفرانسی بین المللی هم داشته باشید که نشون بده علاقه مند به پژوهش هستید و یا یک پروپوزال خوب مطمئن باشید پذیرش خوبی میگیرید.
    ممنون از پاسختون. یک سوال فقط ، اون پیش نیاز های درسی که مخصوص رشته کامپیوتر هست رو چه جوری میشه گذروند؟
    مثلا دانشگاه چالمرز نوشته باید قبل از deadline پیش نیازهایی مثل الگوریتم داده و برنامه نوسی C/C++/java و ... را تمام کرده باشم. خب من که رشته ام فیزیک است واضحه که این درس ها رو تو دوره لیسانس نداشتم. ممنون از کمکتون.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    computer science- university of Jaen - Spain

پیش فرض پاسخ : بررسی شانس پذیرش و فاند بر اساس رزومه (آخرین ویرایش: 9 سپتامبر 2017)

نقل قول نوشته اصلی توسط senazeri نمایش پست ها
    ممنون از پاسختون. یک سوال فقط ، اون پیش نیاز های درسی که مخصوص رشته کامپیوتر هست رو چه جوری میشه گذروند؟
    مثلا دانشگاه چالمرز نوشته باید قبل از deadline پیش نیازهایی مثل الگوریتم داده و برنامه نوسی C/C++/java و ... را تمام کرده باشم. خب من که رشته ام فیزیک است واضحه که این درس ها رو تو دوره لیسانس نداشتم. ممنون از کمکتون.
    میتونید از کورس های انلاین بین المللی و معتبر استفاده کنید که اموزش هاشون رایگانن ولی برای صدور مدرک پول میگیرن. سایت دانشگاه ها هم چک کنید معمولا کورس میذارن. یا تو ایران دنبال موسسه ای باشید که مدرک معتبر میده حالا یا به انگلیسی یا قابل ترجمه .
    البته پیشنهادم اینه که دامنه اپلای رو محدود به یکی دو دانشگاه خاص نکنید. گزینه ها باید خیلی بیشتر باشهش یا نتیجه مطلوبی بگیرید.

Local Moderator
    pitbullirani آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Urmia state university, English Language and literature

نقل قول نوشته اصلی توسط BRMATH نمایش پست ها
    میتونید از کورس های انلاین بین المللی و معتبر استفاده کنید که اموزش هاشون رایگانن ولی برای صدور مدرک پول میگیرن. سایت دانشگاه ها هم چک کنید معمولا کورس میذارن. یا تو ایران دنبال موسسه ای باشید که مدرک معتبر میده حالا یا به انگلیسی یا قابل ترجمه .
    البته پیشنهادم اینه که دامنه اپلای رو محدود به یکی دو دانشگاه خاص نکنید. گزینه ها باید خیلی بیشتر باشهش یا نتیجه مطلوبی بگیرید.

در تکمیل حرف ایشون:

اینو میدونم اگه coursera دوره رو تکمیل کنید از قسمت کمک مالی میشه همون مدرک پولی رو مجانی گرفت. اگه سرچ کنید روش رو میشه یاد گرفت
    I am still here. I am alive.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی نرم افزار - آزاد

سلام
    من لیسانس مهندسی کامپیوتر از دانشگاه آزاد دارم معدل ۱۷ و نمره آیلتس میانگین ۸.۵ ولی هنوز GRE ندادم.

یک سال هم سابقه کار مرتبط دارم به نظرتون شانس پذیرشم توی این برنامه دانشگاه تورنتو چطوره
    https://mscac.utoronto.ca/concentrations/data-science

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط senazeri نمایش پست ها
    قبل از گذراندن هر دوره ای با دانشکده مورد نظرتون تماس بگیرید ببینید ایا دوره موردنظرتان را بعنوان پیش نیاز قبول می کنند یا نه. مثلا بعضی دانشگاهها کورسرا را قبول می کنند و بعضی نه. خود دانشکده ممکنست در این زمینه اطلاعات بدهد که کجا باید پیش نیاز را بگذرانید.

Junior Member

سلام
    لطف میکنید در باره رزومه من نظرتون رو بگید.

1-
    IT – آزاد تهران جنوب– 16.47 (3.44)

3- نمرۀ زبان (آیلتس) امیدوارم ۷ به بالا باشد
    4- نمرۀ GRE یا GMAT به تفکیک نمرات مهارت‌ها :‌شرکت نکرده ام
    5- تعداد مقالات ژورنالی (به تفکیک ISI یا غیر ISI) با ذکر نام ناشر: ندارم
    6- تعداد مقالات کنفرانسی به زبان انگلیسی: ندارم
    7- رشته و مقطع مورد نظر برای اپلای:‌ Computer Science(AI) / BioInformatics
    8- کشورهای (و یا دانشگاه های) مورد نظر برای اپلای به ترتیب اولویت : دانشگاه های کانادا
    9- نکات برجستۀ رزومه (سابقۀ TA/RA، مقام المپیاد/مسابقات بین‌المللی معتبر، رتبۀ برتر دانشکده/دانشگاه):‌ سابقه ۱ ترم TA درس تخصصی - دو ترم دانشجو برتر - دانشجو برتر ورودی (به احتمال زیاد)
    10- میزان فاند مورد انتظار (Full Fund/Partial Fund/Self-Funded):‌ فول فاندپیشاپیش متشکرم

رشتۀ لیسانس – نام دانشگاه – معدل نهایی
    زیست فناوری-شهید چمران- 15.56

نمرۀ زبان (تافل/آیلتس) به تفکیک نمرات مهارت‌ها
    ایلتس اورال هفت و نیم . اسپیکینگ 7 ریدینگ 7.5 لسنینگ 9 و رایتینگ 6

رشته و مقطع مورد نظر برای اپلای
    رشته های سلولی مولکولی- میکروبیولوزی-ژنیتک-بیوشیمی-بیوتکنولوژی
    کشورهای (و یا دانشگاه های) مورد نظر برای اپلای به ترتیب اولویت
    واقعا فرقی نمیکنه! هرجای دنیا

Member cheshideh86 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Materials Science and Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط nikakhtar1996 نمایش پست ها

رشتۀ لیسانس – نام دانشگاه – معدل نهایی
    زیست فناوری-شهید چمران- 15.56

نمرۀ زبان (تافل/آیلتس) به تفکیک نمرات مهارت‌ها
    ایلتس اورال هفت و نیم . اسپیکینگ 7 ریدینگ 7.5 لسنینگ 9 و رایتینگ 6

رشته و مقطع مورد نظر برای اپلای
    رشته های سلولی مولکولی- میکروبیولوزی-ژنیتک-بیوشیمی-بیوتکنولوژی
    کشورهای (و یا دانشگاه های) مورد نظر برای اپلای به ترتیب اولویت
    واقعا فرقی نمیکنه! هرجای دنیا

شما معدلتون خیلی پایین نیست و نمره زبانتون خیلی خوبه. بنظر من شما شانس خوبی برای کانادا دارید. برا دانشگاههای آمریکا هم شانس دارید ولی اگه اشتباه نکنم باید جی ار ای سابجکت داشته باشید.
    اگر آمریکا و کانادا بتونید دانشگاه پیدا کنید شانس فاند دارید ولی برای بقیه جاها بعید میدونم. اگر هم سلف فاند بخواید برید قطعا اروپا مقرون به صرفه ترین جاست.
    با اساتید شروع به مکاتبه کنید.
    موفق باشید

Junior Member

سلام .با رزومه زیر من شانس پذیرش در kth سوئد رو دارم ؟ یا اینکه انتخاب اولم رو chalmers بذارم بهتره؟

مهندسی برق، مخابرات – صنعتی امیرکبیر– 16.97

تافل 103 (R:29,L:28;S:25,W:21)

مقاله ندارم

رشته مورد نظر برای اپلای : مهندسی پزشکی

کشور های مورد نظر:سوئد، هلند، آلمان

میزات فاند : ویو شهریه

Member cheshideh86 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Materials Science and Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط d96 نمایش پست ها
    سلام .با رزومه زیر من شانس پذیرش در kth سوئد رو دارم ؟ یا اینکه انتخاب اولم رو chalmers بذارم بهتره؟

مهندسی برق، مخابرات – صنعتی امیرکبیر– 16.97

تافل 103 (R:29,L:28;S:25,W:21)

مقاله ندارم

رشته مورد نظر برای اپلای : مهندسی پزشکی

کشور های مورد نظر:سوئد، هلند، آلمان

میزات فاند : ویو شهریه

دوست عزیز مقطع مورد نظر جهت پذیرش رو عنوان نکردید!
    با فرض بر اینکه شما برای پذیرش در مقطع ارشد اقدام میفرمایید، شانس خوبی برای اخذ پذیرش در کشورهای نامبرده دارید. معدل شما خوب و نمره زبان خوبی دارید.
    حتی با این رزومه میتوانید به دانشگاههای کانادا هم فکر کنید.
    با اساتید شروع به مکاتبه کنید.
    موید باشید

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)