صفحه 541 از 587 نخستنخست ... 41441491531532533534535536537538539540541542543544545546547548549550551 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 5,401 تا 5,410 , از مجموع 5865

موضوع: بررسی شانس پذیرش و فاند بر اساس رزومه (آخرین ویرایش: 9 سپتامبر 2017)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : بررسی شانس پذیرش و فاند بر اساس رزومه (آخرین ویرایش: 9 سپتامبر 2017)

نقل قول نوشته اصلی توسط ask_hamed نمایش پست ها
    شانستون برای پذیرش و فاند خوبه. اما مسئله روز برای آمریکا ویزاست. کیس بوده اخیرا بچه ها ویزا هم گرفتن اما تو فرودگاه نذاشتن سوار هواپیما بشن کارمندای ایرلاین بخاطر اینکه decision overturn اتفاق افتاده و ویزاشون باطل شده بدون هیچ دلیلی!
    ممنون از پاسختون
    بیشتر می خوام بدونم برای چه‌دانشگاهایی شانسم خوبه؟ در چه حد رنکینگ؟
    و اینکه‌من برای ۲۰۲۱ اپلای می کنم تا اونموقع از این نظر شرایط مشخص تر می شه فکر کنم

پیش فرض پاسخ : بررسی شانس پذیرش و فاند بر اساس رزومه (آخرین ویرایش: 9 سپتامبر 2017)

نقل قول نوشته اصلی توسط F4RBOD نمایش پست ها
    ممنون از پاسختون
    بیشتر می خوام بدونم برای چه‌دانشگاهایی شانسم خوبه؟ در چه حد رنکینگ؟
    و اینکه‌من برای ۲۰۲۱ اپلای می کنم تا اونموقع از این نظر شرایط مشخص تر می شه فکر کنم
    اگر برنی سندرز یا تا حد کمتری جو بایدن برنده انتخابات بشن، بله امیدی برای ویزا هست. کلا کانادا الان برای شما بهتره از همه جهت. میتونین به عنوان یه سکو برای ورود به آمریکا بهش نکاه کنید.

از جهت دانشگاه شما تو حالت خوب شاید بتونین از UT Austin یا USC ادمیشن با فاند بگیرین.
    اگه از پاسخ رضایت داشتید، لطفا دکمه "اضافه کردن به امتیاز کاربر" رو بزنید.

Banned

اگر برنی سندرز یا تا حد کمتری جو بایدن برنده انتخابات بشن، بله امیدی برای ویزا هست. کلا کانادا الان برای شما بهتره از همه جهت. میتونین به عنوان یه سکو برای ورود به آمریکا بهش نکاه کنید.

از جهت دانشگاه شما تو حالت خوب شاید بتونین از UT Austin یا USC ادمیشن با فاند بگیرین.
    این مساله ربطی به ریاست جمهوری نداره. در مورد اقای ترامپ هم ایشان 5 سال دیگر کاخ سفید خواهند بود نگران نباشن دوستان
    همین الان هم دانشجوها به خصوص فول فاندها و موردندارها ویزا رو میگیرن.
    علت محتاط شدن سفارت کارهای چند سال احیر برخی دوستان ایرانیمون ! بوده که مثلا به هر بهانه ای رفتن اونجا و تحریم دور زدن و از این قبیل مسایل.
    این اتفاق در مورد استرالیا هم صادقه. بعد از اون اتفاق دستگیری چند نفر در مورد قاچاق مواد ممنوعه استرالیا به شدت حساس شده. حتی کانادا هم مثل سابق ویزا نمیده راحت. البته اون قضیش می فرق داره علت هاس

Junior Member

شانستون برای پذیرش و فاند خوبه. اما مسئله روز برای آمریکا ویزاست. کیس بوده اخیرا بچه ها ویزا هم گرفتن اما تو فرودگاه نذاشتن سوار هواپیما بشن کارمندای ایرلاین بخاطر اینکه decision overturn اتفاق افتاده و ویزاشون باطل شده بدون هیچ دلیلی!

دانشگاهای با رنکینگ بهتر رو کدوم قسمت از رزومم باعث میشه امکانش‌نباشه؟

Junior Member

۱- رشته لیسانس فیزیک دانشگاه تبریز
    ۲- فوق لیسانس سنجش از دور دانشگاه تهران
    3- نمره آیلتس ۷، لیسنینگ 8، ریدینگ 7.5، رایتینگ 6، اسپیکینگ 6.5
    4- نمره GRE 309
    5- یک مقاله آی اس آی ایمپکت 2.8
    6- رشته مورد نظر برای دکترا: سنجش از دور
    7- نفر اول کنکور ورودی ارشد و شاگرد اول دانشکده
    8- فول فاند نیاز دارم.
    9- اولویت اولم یکی از دانشگاههای آلمان و در درجه بعدی یک دانشگاه از اروپا
    برای کدام دانشگاهها و در چه رنکی شانس پذیرش دارم؟ با تشکر فراوان

نقل قول نوشته اصلی توسط minaamin نمایش پست ها
    این مساله ربطی به ریاست جمهوری نداره. در مورد اقای ترامپ هم ایشان 5 سال دیگر کاخ سفید خواهند بود نگران نباشن دوستان
    همین الان هم دانشجوها به خصوص فول فاندها و موردندارها ویزا رو میگیرن.
    علت محتاط شدن سفارت کارهای چند سال احیر برخی دوستان ایرانیمون ! بوده که مثلا به هر بهانه ای رفتن اونجا و تحریم دور زدن و از این قبیل مسایل.
    این اتفاق در مورد استرالیا هم صادقه. بعد از اون اتفاق دستگیری چند نفر در مورد قاچاق مواد ممنوعه استرالیا به شدت حساس شده. حتی کانادا هم مثل سابق ویزا نمیده راحت. البته اون قضیش می فرق داره علت هاس
    بسیار هم مرتبط هست چه کسی ریاست جمهوری رو داشته باشه. خیلی از پالیسی های داخل سازمانی عوض شده با executive order رئیس جمهور که افراد عادی مثل شما به جزئیات کاملش دسترسی ندارن. در صورتی که جز law society باشین دسترسی به پالیسی میگیرین. همین الان دوستان وکیل دارن تو دادگاه های بالادستی با وکیل های دولت می جنگن.

اون قسمتی که مربوط به اسسمنت ملیت و ریسک بالا بودن ویزای ایرانیها باشه از ۳۰ سال پیش بوده و ربطی به الان نداره.

نقل قول نوشته اصلی توسط F4RBOD نمایش پست ها
    دانشگاهای با رنکینگ بهتر رو کدوم قسمت از رزومم باعث میشه امکانش‌نباشه؟
    متوجه نشدم سوالتون رو؟

نقل قول نوشته اصلی توسط yaoomike نمایش پست ها
    ۱- رشته لیسانس فیزیک دانشگاه تبریز
    ۲- فوق لیسانس سنجش از دور دانشگاه تهران
    3- نمره آیلتس ۷، لیسنینگ 8، ریدینگ 7.5، رایتینگ 6، اسپیکینگ 6.5
    4- نمره GRE 309
    5- یک مقاله آی اس آی ایمپکت 2.8
    6- رشته مورد نظر برای دکترا: سنجش از دور
    7- نفر اول کنکور ورودی ارشد و شاگرد اول دانشکده
    8- فول فاند نیاز دارم.
    9- اولویت اولم یکی از دانشگاههای آلمان و در درجه بعدی یک دانشگاه از اروپا
    برای کدام دانشگاهها و در چه رنکی شانس پذیرش دارم؟ با تشکر فراوان
    محدود نیستی شما. هر دانشگاهی خواستین میتونین اپلای کنین.

Banned

بسیار هم مرتبط هست چه کسی ریاست جمهوری رو داشته باشه. خیلی از پالیسی های داخل سازمانی عوض شده با executive order رئیس جمهور که افراد عادی مثل شما به جزئیات کاملش دسترسی ندارن. در صورتی که جز law society باشین دسترسی به پالیسی میگیرین. همین الان دوستان وکیل دارن تو دادگاه های بالادستی با وکیل های دولت می جنگن.

اون قسمتی که مربوط به اسسمنت ملیت و ریسک بالا بودن ویزای ایرانیها باشه از ۳۰ سال پیش بوده و ربطی به الان نداره.
    اینجا بحث در مورد ویزای دانشجویی هست و در دادن ویزا تغییری صورت نگرفته ولی اینکه اپلیکینت کم شده یا نه رو در جریان نیستم
    ربطی به 30 سال پیش هم نداره آون مساله ای که گفتم چند سالی هست مطرح شده بیشتر

Junior Member

متوجه نشدم سوالتون رو؟
    منظورم این بود‌که‌چه قسمتی از رزومه تقویت بشه‌ می تون برای دانشگاهای با رنکینگ بهتری از مواردی که‌گفتید شانس داشته‌باشم؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)